1. česká hokejová liga - 43. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Přerov : Vsetín - 27. ledna 2018   17:00

Přerov
Přerov
07:49' Plášek ml. (Plášek, Pšurný) • 30:57' Šlahař  • 54:51' Pšurný (Plášek) • ' Pala

Vsetín

Je konec. Zubři nakonec vybojovali bod navíc a mohou se radovat. Vsetín předvedl ale parádní výkon a může být spokojen alespoň s bodem, který nakonec může být velmi cenný.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
Autorem vítězné branky je RADOMÍR PALA.
Karafiát nedal, je rozhodnuto.
Šlahař zavěsil přímo pod břevno. Vellmi pěkný nájezd.
Vávra byl vychytán Klimešem.
Pala trefuje přesně nad lapačku.
Bekhend Slováčka netrefil branku.
Ani Pšurný nenašel místečko pod vyrážečkou.
Podešva si nepřišel na Klimeše.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:37'
Puk mají hosté, kteří zakládají možná poslední útok dnešníhi zápasu.
64:04'
Zubři v tutovce, chybělo jim jen pár centimetrů k tomu, aby puk zasunuli ke vzdálenější tyči.
63:42'
Kucharczyk si vybojoval kousek místa, zkusil se trefit mezi betony, avšak ty Klimeš včas sklapl.
63:04'
Ofsajd Vsetína. A navíc posouzen jako úmyslný. Konečně půjdeme do tří.
62:39'
Otočka kolem brány a následné zakončení teké nezabralo. Vsetín se drží a zdá se, že půjdeme na nájezdy.
62:13'
Malina netrefil branku soupeře, koncovka domácí poněkud zlobí.
61:59'
Ti získali kotouč a čekají na prostřídání.
61:42'
O puk se bojuje za brankou domácích.
61:08'
Pala trefil pouze obránce a to už se vrátil potrestaný Frolo, jenž se zmocnil puku a vyhodil.
60:45'
Sýkora z mezikruží také nezamířil přesně. Zubři jsou však stále v útoku.
60:28'
Zubři se snaží rychle rozhodnout, netrefili ale branku.
60:01'
Dnešní utkání sleduje 2908 diváků.
60:00'
59:55'
Sýkora promáchl letící puk před prázdnou brankou. Půjdeme do prodloužení.
59:28'
Domácí točí soupeře, podaří se jim strhnout utkání na svou stranu?
59:02'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., podražení).
58:27'
Šlahař se ocitl v mezikruží, avšak přes obránce nevypálil přesně. Touš opět na hokejkách Zubrů.
57:59'
Zbořil získal puk za brankou a domácí s ním nikam nepospíchají.
57:31'
Oddechový čas pro domácí.
57:31'
Od modré pálil Beránek, na Klimeše si ovšem nepřišel.
56:58'
Ani jeden tým se však nemůže dostat k puku na delší dobu a vymyslet nějakou kloudnou akci.
56:34'
Hraje se ve velkém tempu, vše je stále otevřené.
55:55'
Puk je za brankou domácích, dočkáme se ještě nějaké branky?
55:16'
Zakázané uvolnění hostů, Přerov by chtěl otočit hru.
54:51'
Přerov právě vstřelil branku!
Další parádní gól dnešního večera. Karel Plášek na sebe natáhl obránce, bekhendem poslal puk na vzdálenější tyč, kde stál ROMAN PŠURNÝ a pro něj nebyl problém doklepnout touš do prádzné branky. Asistence: Karel Plášek
54:40'
Pšurný nikoho nenašel, pouze obránce soupeře. ten rychle vyhazuje.
54:15'
Kotouč vypadl brankáři hostů z lapačky, ale Plášek jej nedokázal poslat do branky.
54:02'
Doležal zlomil hůl a Valaši díky tomu dokázali bez větších obtíží vyhodit.
53:40'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Holomek – 2 min., nedovolené bránění).
53:22'
Vhazování ve středním pásmu, následuje komerční přestávka.
52:47'
Frolo vyhodil velmi dobře. Zakázané uvolnění to nebude, hosté mohou střídat.
52:17'
Hraje se velice vyrovnaně, drtivý tlak Zubrů nepřichází.
51:38'
Ofsajd Přerova.
51:27'
Oba týmy hrají v plném počtu.
51:10'
Souboj u mantinelu trval příliš dlouho. Rozhodčí přerušují hru a nařízují vhazování po levici Klimeše.
50:54'
Klimeš vytáhl krásný zákrok lapačkou proti střele z mezikruží.
50:32'
Pšurný se nedostal k silnější střele, Jekel s přehledem pohlídal tuto situaci.
50:08'
Další jiskření na ledě, tentokráte bez vyloučení.
50:00'
Do konceu tkání zbývá deset minut, v útoku jsou hosté, kteří hrají o zisk důležitých bodů.
49:27'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Radim Kucharczyk – 2 min., držení hole).
49:19'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Karel Plášek – 2 min., vysoká hůl).
48:57'
Kotouč v ochranné síti, další vhazování v obranné třetině Zubrů. Ti už jsou ale v plném počtu.
48:21'
Klimeš se dostal k puku a znova přerušil hru.
48:12'
Přerov vyhodil kotouč až k brankáři soupeře.
47:52'
Klimeš měl co dělat, aby střelu od modré udržel. To se mu však povedlo a bude se vhazovat po jeho levici.
47:24'
Šlahař nedokázal vyhodit, Vsetín se usadil ve třetině.
46:52'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Lukáš Chmelíř – 2 min., držení).
46:34'
Šilhavý nezakončil do prázdné branky, zkusil to ihned napravit, ale napodruhé se již do nebezpečného prostoru nedostal.
46:27'
Vávrův pokus končí v ochranné síti, bude se vhazovat po pravici Klimeše.
45:58'
Pšurný hledal Goiše, avšak na poslední chvíli dal do přihrávky hokejku jeden z obránců.
45:28'
Hraje se nahoru dolu, akce střídá akci, ovšem bez nějakého většího ohrožení.
44:57'
Plášek se snažil dostat se k pasu, ale ten šel příliš dopředu a mladičká nastávající hvězda se k němu nedostala.
44:21'
Nakonec to byl Šlahař, kdo se dostal do úniku, dostal se i ke střele, ale na pozorného brankáře si nepřišel.
43:59'
Tlak trvá, Přerov ne a ne dostat se k puku.
43:29'
Vávrova střela šla úplně mimo, hosté se ale dostali k puku a snaží se něco vymyslet.
42:51'
Vsetínu se nepovedla rozehrávka, zakázané uvolnění.
42:34'
Nahození si Jekel s přehledem pohlídal a udržel kotouč. Bude se vhazovat po jeho pravici.
41:54'
Sýkora vracel puk před branku, ale to se nepovedlo. Valaši vyhazují.
41:36'
Ta samá situace i na druhé straně, hra je tedy opět přerušena.
41:07'
Ofsajd Zubrů.
40:58'
Valaši začali velmi aktivně a nepouští svého soupeře k honbě za vyrovnáním.
40:28'
Jako první se do šance dostali hosté, minuli ovšem bránu.
40:01'
Je za námi druhá třetina, která nabídla otočku Vsetína, který v druhé části utkání začal hrát dlaeko lépe, stáhl manko a dokázal přidat i třetí gól, který znamená vedení. Dokáží jej Valaši udržet? To se dozvíme zhruba od 18:58.
40:00'
39:37'
Domáccí se ještě snaží o vyrovnání, čas ale ubíhá rychle.
39:07'
Zakázané uvolnění Přerova.
38:52'
Klimeš byl sestřelen útočníkem soupeře, rozhodčí se radí. Bude se vylučovat?
38:36'
Vsetín právě vstřelil branku!
MARTIN PODEŠVA se dostal do brejku, udělal krásnou kličku do bekhendu a s přehledem dostal puk za Klimeše. Další krásný gól dnešního zápasu. Bez asistence.
38:15'
37:58'
Domácím se vůbec nedaří, srovnání je očividně vykolejilo.
37:29'
Březina hledal Markoviče po brejku, ale žabička jej nenašla.
37:09'
Zubři se již usadili ve třetině a snaží se něco vymyslet.
36:44'
Hosté vyhazují kotouč.
36:15'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jakub Illéš – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení).
36:00'
Valaši nepřestávají tlačit a jsou znova nastěhování v útočné třetině.
35:53'
A vyrovnání zákonitě přichází! JIŘÍ KARAFIÁT dorazil střelu od modré a rozveselil n emalýá počet vsetínských fanoušků, kteří do Přerova dorazili. Asistence: Dominik Pokorný a Ondřej Slováček
35:44'
Markovič si položil Klimeše, ale přes jeho beton již kotouč nedostal. Vsetín je nyní lepším týmem.
35:17'
Teperova střela zblokována, Zubři jdou do brejku.
34:47'
Hosté jsou na koni a pokračují v obrovském tlaku.
34:13'
Ano, hosté snižují. MARTIN PODEŠVA si dal se střelou na čas, ale poté příklepem trefil naprosto přesně k pravé tyči. Brilantní trefa, která dramatizuje utkání. Asistence: Jakub Illéš
33:57'
Teperova střela trefila Klimeše, tlak Valachů pokračuje.
33:33'
Vsetín se usadil ve třetině, podaří se mu snížit?
33:06'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., krosček).
32:39'
Na ledě planou emoce, tentokráte ovšem bez vyloučení.
32:22'
Protiútok Vsetína neuspěl. Šilhavého střelu Klimeš udržel ve výstroji.
31:56'
Obě mužstva hrají v plném počtu.
31:28'
Přerov nepolevuje a snaží se přidat další branku.
30:57'
Tak takových gólů se moc nevidí. JAKUB ŠLAHAŘ si vzal puk, projel celé hřiště, sjel si před brankáře a poslal mu kotouč mezi nohy. Nádhera. Bez asistence.
30:18'
Hosté jsou za vlastní brankou a nikam se neženou.
29:55'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Goiš – 2 min., hrubost).
29:55'
Domácí zůstávají u branky soupeře a snaží se o přidání další branky. Probíhá tvrdý souboj u mantinelu.
29:23'
28:58'
Obrovský tlak Zubrů nepřinesl branku. Vsetín zblokoval střely a vyhazuje.
28:31'
Sýkora si na brankáře soupeře nepřišel. Ten drží svůj celek nad vodou.
28:19'
Zubři v útočné třetině, podaří se jim něco vymyslet?
27:46'
Vsetín rychle vyhazuje a šetří cenné vteřinky. Následné nahození Jekel kryje.
27:22'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., nedovolené bránění).
26:48'
Dorážka střely z vrcholu kruhů Valachům nevyšla. To byla obrovská šance na vyrovnání! Šilhavý se drží za hlavu.
26:29'
Hosty nedávné přesilovky hodně nakoply a jsou teď lepším týmem na ledové ploše.
26:01'
25:46'
Hosté jsou zpět v útoku.
25:29'
Lépe z toho vyšli Zubři, kteří ihned vyhazují touš do bezpečné vzdálenosti.
24:58'
Vsetín pokračuje v tlaku, dočkáme se vyrovnání? Momentálně se bojuje o kotouč u mantinelu.
24:24'
Po pumelici od modré vznikal před Klimešem velmi nepřehledná skrumáž, avšak Zubři se dokázali ubránit a vyhodit.
24:01'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radomír Pala – 2 min., hrubost).
23:42'
Pala bombou od modré minul levou tyč soupeřící branky.
23:18'
Tečovaná střela Vsetín vyhnala z útočné třetiny.
22:59'
Klimeš ukryl nahození pod lapačkou.
22:26'
22:09'
Procházka obětavě vyhazuje i další kotouč, Vsetín krom nedávné gólovky nic nevymyslel.
21:33'
Další vyhození domácích.
21:10'
Nahození na Klimeše bylo hodně zajímavé, puk se totiž odrazil přímo před Kucharczyka, jenž ale z mezikruží brankáře nepřekonal.
20:45'
Přerov vyhazuje a šetří tak cenné vteřinky, Valaši jsou ovšem zpět.
20:24'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jakub Šlahař – 2 min., podražení).
20:18'
Jekel si poradil se střelou od modré i s následnou dorážkou.
20:01'
Před boxem časoměřičů je nějaký problém s ledem, start druhé třetiny se odkládá.
Máme za sebou první třetinu, která začala tlakem domácích a ti byli odměněni gólem. Hra se poté relativně srovnala a byli jsme svědky hlavně boje o modrou čáru. Jak utkání bude pokračovat se dozvíme zhruba od 17:55.
20:00'
19:28'
Vstín bojuje o kotouč v útočné třetině. Dočkáme se ještě nějaké šance?
19:02'
Kársná akce Přerova, která byla zakončená střelou z vrcholu kruhů, Jekel však úspěšnější.
18:28'
Vhazování ve středním pásmu poté, co puk po teči opustil hrací plochu.
18:02'
Hraje se ve středním pásmu.
17:24'
Dvořák zavezl puk do třetiny, kde však o něj rychle přišel.
17:04'
Frolo také trefil pouze soupeře, který ihned vyhazuje.
16:27'
Pšurný se z ničeho nic dostal sám před brankáře, avšak Holomek se mu položil do střely a zabránil domácí radosti.
16:02'
Vsetín kombinuje za vlastní brankou a přemýšlí nad tím, jak překonat obranu soupeře.
15:32'
Hra znova trochu ztratila na přesnosti, hráči se tak nyní spíše "honí za pukem".
15:03'
Po delší době i Klimeš zasahuje. Střela z vrcholu kruhů jej trefila přímo do výstroje.
14:28'
Zubři si opět tvoří tlak, dočkáme se ještě nějaké branky?
14:05'
Další obětavý zákrok hostů, kteří tak kazí další útočný výpad soupeře.
13:29'
Novotného střela trefila pouze obránce a domácí tým tak přišel o útočné pásmo.
13:10'
Jekel si stáhl nahozený kotouč do lapačky a a bude se tak znova vhazovat po jeho levačce.
12:38'
12:24'
Po delší době v útoku i Přerov, obrana Vsetína však funguje dobře.
11:54'
Vítek narazil do Klimeše, kterému se rychle omlouvá a zdá se, že vše bude v pořádku. Byla to totiž chyba hlavně obránce, který jej do gólmana natlačil.
11:51'
Vsetín se již zbalit tlaku soupeře ze začátku utkání a je najednou daleko aktivnější.
11:12'
Goiš nahodil kotouč do útočné třetiny, Procházka střílel po vyjetí mezi kruhy mimo.
10:37'
Forčeking Přerova přinesl ovoce, ale Vsetín i tak vybojoval puk, se kterým se dostal až do zakončení, jež si pohlídal Klimeš.
10:03'
Beránek se z ničeho nic objevil před Klimešem, ale z mezikruží brankáře domácích nedokázal překonat.
09:58'
09:27'
Hra se po gólu poněkud uklidnila, hraje se převážně ve středu hřiště.
08:48'
Zubři se v poklidu ubránili a Goiš ukusil bekhendem překvapit brankáře, který byl pozorný.
08:07'
Zubři pokračují v aktivitě, Vsetín ne a ne dostat se z tlaku.
07:49'
Přerov se zaslouženě dostává do vedení. Opět pomohla souhra otec a syn a Zubři se mohou radovat. Karel Plášek starší našel KARLA PLÁŠKA mladšího, jenž z první trefil puk přímo k tyči. Asistence: Karel Plášek a Roman Pšurný
07:18'
Doležal se dostal do zakončení, ale v pádu bekhendem brankáře Vsetína nepřekonal. Komerční přestávka.
06:38'
Klimeš si poradil se střelou od mantinelu a i on si tak po delší době mohl sáhnout na puk.
06:08'
Čtvrtá formace Zubrů se snaží něco vymyslet v útočné třetině, ale ani jim se nedaří dostat se k zakončení.
05:36'
05:31'
Domácí vytvořili nebezpečnou skrumáž, avšak k zakončení na branku se nedostali.
05:05'
Zakázané uvolnění Zubrů.
04:54'
Pala trefil z dálky lapačku brankáře, který rychle rozehrál a jeho spoluhráči vyhodili.
04:25'
To až nyní poté, co Valaši dokázali vyhodit kotouč.
04:04'
Vsetín skvěle zblokoval střelu, ale stále se mu nedaří dostat se do bezpečí.
03:36'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Petr Beránek – 2 min., hrubost).
03:36'
Skrumáž za bránou domácích byla hodně ostrá a bude se i vylučovat.
02:29'
Jekel má plné ruce práce. Zubři začali velmi aktivně a gólmana soupeře často zaměstnávají.
02:14'
pala od modré provětral lapačku soupeřova brankáře.
02:11'
01:57'
Zubři jsou zpět v útoku. Podaří se jim něco vymyslet?
01:30'
01:12'
Hra je přerušena, bude se vhazovat po pravici brankáře hostů.
00:57'
Šlahař hledal spoluhráče před brankou, avšak jeho teč míří mimo a ani Malinova střela gól neznamená.
00:37'
Sýkora to zkusil z nulového úhlu, ale neuspěl. Zubři však zůstávají v útočné třetině.
00:17'
Jekel ihned po buly zlikvidoval střelu od modré, bude se opět vhazovat.
00:11'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Vávra – 2 min., podražení).
00:01'

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimboch) – Malina, Chmelíř, Zbořil, M. Novotný, Pala, R. Černý, Padrnos – T. Doležal, T. Sýkora, Šlahař – Plášek, Pšurný, Plášek ml. – Milan Procházka, Navrátil, Goiš – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, F. Dvořák.

VHK ROBE Vsetín: Jekel (Šurý) – Holomek, Teper, Slováček, Frolo, Janáček, Dundáček, Ostrčil – Vávra, Podešva, Illéš – P. Beránek, Kucharczyk, Protasenja – Březina, Šilhavý, Markovič – Karafiát, Pokorný, Vítek.

Rozhodčí: Šutara, Veselý – Maštalíř, Komínek.

VHK ROBE Vsetín

Blízký soused ze Vsetína však bude tuhým oříškem. Valaši se zvedli a momentálně tvrdě bojují o poslední postupové místo do play-off. Letos nastřádali 22 výher a 20 proher při skóre 128:120. To stačilo na 61 bodů a průběžně osmé místo. Na záda ovšem tradičnímu českému celku dýchá Frýdek-Místek, Havířov i Litoměřice. Každý bod tka hraje důležitou roli.

A právě body Valaši naposledy ztratili. Bylo to ovšem s Kladnem, které okupuje ty nejvyšší příčky. Přerov je však hned za Rytíři a ani z tohoto pohledu to tak hosté dnes nebudou mít jednoduché. V předminulém kole si ale vyšlápli například na Energetiky a ukázali tak, že se s nimi musí počítat. Kdo se bude radovat dnes?
HC ZUBR Přerov

Domácí tým je momentálně na čtvrté pozici, o bod před Slavií a pět bodů za Kladnem. Zdá se tedy, že play-off je pro Přerov samozřejmostí. Otázkou ovšem zůstává, ze kterého místa do něj Zubři půjdou. Letos si připsali 26 výher a 16 proher při skóre 119:103.

V poslední utkáních je to ale jako na houpačce. Prohru s Českými Budějovicemi a Prostějovem vystřídala nepřesvědčivá výhra nad Kadaní 3:2 a v následném kole přišla prohra na ledě Frýdku-Místku. Domácí tka budou chtít podat o něco lepší výkon a udržet si co nejlepší pozici po boje v následné části soutěže.
Dobrý den u dalšího kola WSM ligy, které proti sobě postaví Přerov a Vsetín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.