1. česká hokejová liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Přerov : Vsetín - 27. září 2023   18:00

Vsetín
23:58' Staněk  (Rob, Vávra) • 57:00' Hrňa  (Kratochvil) • 59:13' Hořanský  (Rob)
Přerov
Postava (Stuchlík) – Chroboček, Krisl (C), R. Černý, J. Adámek, Cubo, Kudělka (A), Hanák – T. Doležal (A), Pechanec, Březina – Jak. Svoboda, Hejcman, Tomi – Jan Svoboda, Indrák, Goiš – Dobša, Chludil, Ministr.
Vsetín
Romančík (Žukov) – Staněk, Ďurkáč, Smetana (A), Ondračka, Hryciow, Kojo – Jonák, Vávra, Rob (A) – Půček, Dědek, Hrňa (C) – Hořanský, Kern, Jandus – Š. Jenáček, Kratochvil, Vaňo.

Dlouho se nedařilo Vsetínským i přes převahu vstřelit branku, a proto se z první branky v utkání již v první třetině radovali domácí. Hostům se v povedlo během přesilové hry ve druhé třetině vyrovnat, ale více svoji převahu v této třetině nezúročili. Otočit skóre se povedlo až na konci třetí třetiny kapitánu Eriku Hrňovi, který obhodil bekhendem skvěle chytajícího Michala Postavu. V závěru utkání ještě rozsekl utkání Adam Hořanský, jenž dojel vyhození Luboše Roba přes celé hřiště.
59:50'
Zápas se dohrává na hokejkách Zubrů, povedený zákrok ještě vytáhl proti jednomu z domácích Patrik Romančík.
59:13'
Luboš Rob vyhodil kotouč přes celé kluziště, pro ten si dojel ADAM HOŘANSKÝ, který se obtočil kolem prázdné branky a zakončil. Asistence: Luboš Rob.
Oddechový čas domácích.
58:58'
Zakázané uvolnění Vsetína.
58:10'
Ve větším tlaku se objevují i domácí, ale zastavují je nepřesnosti v přihrávkách.
57:00'
Hosté využívají svého tlaku a vstřelují branku, před Postavou se zjevil po přihrávce Kratochvila ERIK HRŇA, jenž jej bekhendem obhodil. Asistence: Matouš Kratochvil.
56:22'
Zakázané uvolnění domácích.
56:03'
Ofsajd zastavuje hosty.
54:48'
Střelu od mantinelu vyráží Romančík za mimo branku.
53:36'
Nenápadnou akci zpoza branky zastavuje Postava.
52:49'
Se střelou od modré čáry Romančík neměl problém.
51:55'
Po střele od mantinelu následovalo před brankou lehké vyříkávání účtů mezi Jiřím Krislem a Tomášem Jandusem.
51:01'
Mezi domácí beky se nyní proháčkoval až do zakončení Vít Jonák, s jeho střelou však Postava neměl problém.
50:34'
Samostatný únik s dopomocí svého obránce zastavuje Romančík.
49:27'
V náznaku šance se objevili domácí, ale s jejich šancí si poradila defenzíva Valachů.
48:56'
Postava přikrývá nahození puk.
47:28'
Špatné rozehrávky mohli využít Zubři, kteří se dostali zcela nestřeženi do prostoru mezikruží, dobře zasáhl betonem Romančík
46:43'
Proti střele z levého kruhu zasáhl hostující Patrik Romančík.
45:33'
Ondračka se zčistajasna zjevil v prostoru mezikruží nikým nehlídán před Postavou, ten ale opět předvádí famózní zákrok.
44:52'
Akci domácích zastavuje ofsajd.
44:27'
Proti nenápadné střele zasahuje Postava.
43:48'
Do souvislého tlaku se dostali Zubři z Přerova, ale stejně jako u Valachů, tak i z jejich tlaku nakonec nic nebylo.
42:36'
Nepřesné přihrávky neumožňují hostům se utábořit v útočném pásmu jeho soupeře.
41:45'
Zakázané uvolnění Zubrů.
41:30'
Činit se musel Michal Postava, jenž napodruhé chytil kotouč.
40:31'
Po nepřesné přihrávce se dostal puk až k Romančíkovi a útočit mohli domácí, ale z jejich akce nic nebylo.
40:01'
Na led nastupují hráči obou celků.
Druhá třetina patřila hostům. Vsetínští měli více ze hry, díky tomu se objevovali i ve více šancích a vedlo to k vyrovnávací brance. K vidění byly i drobné rozmíšky, po nichž se vylučovalo na obou stranách. Ve velké šanci se dvakrát objevil Matouš Kratochvil.
Další třetina začne přibližně v 19:50.
40:00'
39:35'
Opět dobrá střela Matouše Kratochvila, proti výborný postava.
38:25'
Pokus Víta Jonáka o přihrávku do mezikruží, činila se domácí obrana.
36:21'
Ve velké příležitosti se zjevil Erik Hrňa s jeho spoluhráčem. Akci vyřešil sám Hrňa nepřesou střelou.
36:09'
Pasáž, v které jsme svědky velkého množství zakázaných uvolnění, píská se opět zakázané uvolnění Přerova.
35:33'
Zakázané uvolnění hostů.
35:12'
Vyhození Zubrů před celé hřiště, avšak bylo to s tečí, zakázané uvolnění se nepíská.
34:18'
Opět se píská zakázané uvolnění Přerova.
33:48'
Zakázané uvolnění Přerova.
32:59'
Romančíkova lapačka nyní musela reagovat na nahození od modré.
32:45'
31:48'
Jakub Ďurkáč nyní předvedl ukázkový hit.
30:38'
Proti střele Roba zakročil Postava, jenž puk ukryl ve výstroji. Poté následovala drobná rozmíška.

30:25'
Patrik Romančík vyrazil střelu Roberta Černého do ochranné sítě.
29:29'
Na druhé straně se činil i Patrik Romančík, který na svém břiše přikryl střelu z nebezpečné pozice.
29:10'
Tvrdý příklep Erika Hrni vyrazil Postava mimo tři tyče.
28:43'
28:17'
28:01'
Nyní musel být Romančík v pozoru, během rozehrávky jeden z Valachů rozehrál tak, že se kotouč odrazil na Romančíkovu branku, ten si však dokázal poradit.
26:52'
Adam Hořanský vyrazil během přejezdu branky Postavovi hůl, hra pokračuje dál.
26:43'
Tomáš Doležal – 2 min., podrážení.
26:26'
Ve vlastním oslabení se do velké šance dostali hráči Vsetína. Nejprve postava střelu vyrazil, následnou akci Kratochvila schoval ve své lapačce.
26:17'
Vít Jonák – 2 min., napadení.
25:59'
25:34'
Střela Staňka skončila na zadním mantinelu.
24:25'
Tomáš Doležal – 2 min., hrubost.

Erik Hrňa – 2 min., hrubost.
23:58'
Tentokrát to Vsetínu vyšlo a prosazuje se ROBIN STANĚK, jenž od modré propálil vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence: Luboš Rob, Tomáš Vávra.
23:17'
Ondřej Smetana se vrací na ledovou plochu a začíná přesilovka Valachů.
23:11'
22:50'
Jakub Svoboda – 2 min., podrážení.
22:35'
Střelu od modré zastavila obrana hostů, která pak vyhodila puk až k Postavovi.
22:22'
Jakub Svoboda se sám zjevil před Romančíkem, tomu se podařilo kotouč přikrýt.
21:47'
21:11'
Ondřej Smetana – 2 min., držení.
20:43'
20:20'
Po pauze je tu opět Vsetín s přesilovkou, tentokrát pálil jeden z jejich obránců od modré skrz clonu, Postava opět bezchybný.
20:01'
V úvodu třetí třetiny se prezentovali Vsetínští lepším hokejem a prakticky nepouštěli svého soka z pásma. Po trefě Lukáše Chludila bylo vše jinak, hra se srovnala a i domácí si začali vytvářet šance. Ani jeden tým nevyužil nabídnuté přesilovky, avšak Přerov v závěru třetiny fauloval a Vsetín si přenese její menší část i do druhé třetiny.
Další třetina začne přibližně v 18:50.
20:00'
19:44'
Nyní skrumáž před Postavou a veliká šance na vyrovnání, ale perfektní práci odvedla bránící čtveřice.
19:01'
Nepřesnou přihrávkou se hosté sami vyhání z útočného pásma.
18:43'
Tomáš Doležal – 2 min., sekání.
18:43'
Jakub Ďurkáč byl faulován a jen těžce se zvedal z ledu. Po ponechané výhodě bude následovat přesilovka Vsetína.
18:12'
17:30'
Zubři mohli jít do vedení 2:0, před brankou se na krosovou přihrávku objevil Daniel Ministr, ale dostal nepřesnou přihrávku na brusle.
16:43'
Michal Hryciow využil svých parametrů a přes celé hřiště se prodral za branku Postavy, odkud poslal kotouč před branku, u levé tyče byl jeden z jeho spoluhráčů, ale Postavu překonat nedokázal.
16:33'
Střelu od mantinelu přikryl ve své lapačce Romančík.
16:04'
15:41'
Pokus o dobrou sehrávku hráčů Přerova zastavuje obrana Vsetína.
15:16'
Zákrok Romančíka proti střele jednoho z domácích.
14:35'
Po nepovedené první přesilovce se otevírá domácím další možnost, po faulu Kerna mají možnost navýšit své vedení.
14:04'
Jan Kern – 2 min., krosček.
13:54'
13:40'
Střelu Chrobočka zblokoval jeden z Valachů a pohotově vyhodil puk.
13:08'
Hosté opět vyhazují.
12:10'
Hosté se osvobozují, hráči Přerova budou muset začít od vlastní branky.
11:54'
Erik Hrňa – 2 min., podrážení.
11:44'
Skvělý zákrok Michala Postavy, v přečíslením 2v1 se objevil Rob s Vávrou, ale jeho pohotový zákrok jim neumožnil zasáhnout.
11:31'
Ofsajd zastavuje akci domácích.
10:31'
Tomáš Jandus se zjevil sám na středu, svoji pozici si ještě vylepšil kličkou, ale velkou příležitost nezvládl proměnit.
09:38'
LUKÁŠ CHLUDIL nahodil kotouč na Romančíka od modré, ten nedokázal zareagovat. Bez asistence.
08:37'
Nenápadnou střelu Doležala vyráží Romančík do rohu.
07:45'
Nahození na branku Postavy, ten s ním neměl sebemenší problém.
06:57'
Nebezpečná střela Jonáka prověřila pozornost Postavy.
06:03'
Střela přerovského Březiny do modré, ale ani on však nebyl úspěšný.
05:54'
04:01'
Přečíslení 3 na 2, na jehož závěru se objevil sám před Postavou jeden z Valachů, ve finální fázi mu kotouč sjel.
03:47'
03:18'
Půček si sjel od modré, vypálil i skrz clonící hráče, Postavu nepřekonal.
02:42'
Zajímavá střela ze vhazování, Postava kryje.
02:05'
Nepřesná přihrávka jednoho z hráčů Vsetína, která je vyhnala až za vlastní branku
01:47'
Jiří Goiš – 2 min., podrážení.
01:11'
Sám na levém křídle se zjevil Vojtěch Tomi, jenž vypálil pouze do výstroje Romančíka.
00:18'
Z vhazování se dostali do šance hráči Vsetína, jejich akci zmařila obrana domácích.
00:01'
Na vhazování se sklání Vávra s Pechancem.
Přidávají se k nim i domácí s hosty, utkání za malou chvíli začne.
Na ledě už krouží arbitři dnešního zápasu.