1. česká hokejová liga - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třebíč : Vsetín - 2. prosince 2023   17:30

Třebíč
Třebíč
05:53' Bittner (Dočekal, Bořuta) • 08:28' Psota (Dočekal, Vodička) • 32:27' Frömel (Ferda, Bořuta) • 52:06' Michálek (Ondráček, Ferda) • 59:15' Michálek (Ferda, Ondráček)
5:4
(2:0, 1:2, 2:2)
Vsetín
Vsetín
26:09' Rob  (Jonák, Ďurkáč) • 36:08' Kern  (Š. Jenáček, Dědek) • 47:14' Jonák  (Klhůfek, Larsen) • 55:34' Kern  (Staněk, Hořanský)
Třebíč
Petružálek, Kosnar – Jindra, Kleprlík
KHNP Aréna
991 diváků
Vsetín

Je za námi utkání mezi Třebíčí a Vsetínem, které se rozhodlo v poslední minutě řádné hrací doby. Hrdinou domácího celku se dnes stal David Michálek, který ve třetí periodě skóroval hned dvakrát. Jeho poslední úder navíc padl 45 vteřin před sirénou, takže Vsetín vůbec neměl čas reagovat.

Z tohoto utkání je to od nás vše. Děkujeme za pozornost, na počtenou!
59:50'
Poslední sekundy utkání hraje Třebíč perfektně. Drží kotouč v útočném pásmu.
59:32'
Vsetín by rád ještě srovnal, nicméně hraje ve vlastním pásmu. Nemá už moc času.
59:15'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
To je závěr jako hrom, Třebíč znovu vede! Pětačtyřicet sekund před koncem třetí třetiny se ke střele z levého kruhu dostal DAVID MICHÁLEK, který to trefil naprosto perfektně do šibenice. 5:4. Asistence: Radim Ferda a Jiří Ondráček.
58:12'
Jan Kučera v útočném pásmu upadl, ale vylučovat se nebude. Do konce třetí třetiny zbývají necelé dvě minuty.
57:42'
Vít Jonák neměl dostatečnou rychlost, a proto si pomohl jen a pouze nahozením za třebíčskou bránu.
56:49'
Domácí se hnali do útočného pásma, ale kotouč si nepředali úplně nejlépe. Teď je už jasné, že ani jedno mužstvo nechce udělat chybu.
55:34'
Vsetín právě vstřelil branku!
Hosté opět vyrovnali! Nahození Robina Staňka tečoval přesně do sítě dostatečně pohotový JAN KERN. Jekel na změnu směru puku reagovat nestačil. 4:4. Asistence: Robin Staněk a Adam Hořanský.
54:53'
Jeden z hostujících útočníků si nezpracoval skákavý kotouč ve středním pásmu. Hrací předmět je opět v moci Třebíče.
54:12'
Už znovu pokračujeme ve hře. Třebíč si pomohla nahozením na zadní mantinel.
53:30'
Pavel Jekel si připsal úspěšný zákrok proti střele z pravého kruhu. Máme tady komerční pauzu.
52:45'
Vsetín se znovu snažil zatlačit v útočném pásmu, třebíčská obrana si ale poradila na jedničku.
52:06'
Domácí tým opět vede! Tato akce vypadala poněkud nenápadně, ale nakonec byla gólová! DAVID MICHÁLEK přihrál do strany Ondráčkovi, který svému kolegovi kotouč vrátil mezi kruhy. Michálek poté propálil vsetínského brankáře. 4:3. Asistence: Jiří Ondráček a Radim Ferda.
51:30'
Hokejisté v bílých dresech ale přidrželi černou gumu za svou klecí. Vzápětí zkusí zamířit do útočného pásma.
50:51'
Dočekal z poměrně ostrého úhlu vypálil, Patrik Romančík nadvakrát zakročil.
50:22'
Od vyrovnávací branky je Vsetín lehce aktivnější. Je pravděpodobné, že si půjde za třemi body.
49:53'
Vít Jonák měl na pravém křídle útočné choutky, nakonec byl od kotouče celkem jednoznačně odstaven.
48:59'
Do konce třetí části zbývá jedenáct minut a momentálně je docela pravděpodobné, že tento duel dojde do prodloužení.
48:32'
Domácí se postarali o nahození ze středního pásma, Patrik Romančík zapracoval hokejkou.
47:14'
Hosté využili přesilovku a rázem znovu začínáme od nuly! Mezi kruhy se k odraženému puku dostal Pavel Klhůfek, který zamířil naprosto přesně do horních pater brány. V zápise je ale jako střelec uveden VÍT JONÁK, tudíž rána byla pravděpodobně tečována. 3:3. Asistence: Pavel Klhůfek a Mads Larsen.
46:57'
Hned po buly musel být v pozoru Pavel Jekel, který vytáhl proti střele Roba naprosto vynikající zákrok lapačkou.
46:55'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
Martin Dočekal – 2 min., vysoká hůl.
46:13'
První velká šance ve třetí třetině! Šimon Frömel pádil úplně sám na branku, chtěl si pomoct bekhendovou kličkou, jenže v rozhodujícím momentu mu klepl do hokejky obránce.
45:09'
Vypadalo to, že na řadu přijde střela od modré čáry, jenže Robin Staněk zachytil kotouč až ve středním pásmu. Musel tedy hru pozdržet.
44:34'
Třebíč podržela kotouč v obranném pásmu, ale následně nepřihrála úplně nejlépe.
43:50'
Miroslav Holec pronikal do útočného pásma. Vypadalo to, že byl podražen, ale hlavní rozhodčí vylučovat nebudou.
43:14'
Radim Ferda se na chvíli objevil úplně volný na pravém křídle, prudkou pobídku kolegy si ale nezpracoval.
42:54'
Luboš Rob před brankou hledal Jonáka, nicméně obrana domácího celku si nakonec poradila.
42:28'
Martin Dočekal dobře zapracoval ve středním pásmu, kde pozdržel útočníka hostů, který se zrovna tlačil kupředu.
41:38'
Oba celky už hrají v plném počtu. Útočnou akci zakládá Vsetín.
41:05'
Petr Vodička vypálil od modré čáry, avšak hostující brankář se zákrokem problémy neměl.
40:49'
Třebíč nyní pobývá v útočné třetině, kde se snaží něco vymyslet.
40:18'
Luboš Rob se hned na začátku třetí části dostal ke střele. Jeho pumelice byla přizvednutá do ochranné sítě.
40:01'
Vs druhé třetině trefil hned na začátku domácí Fersa tyč vsetínské branky. Následně promlouvaly do změny skóre přesilové hry, v nichž padly dvě ze tří branek. Vsetín nakonec půjde do třetí třetiny s jednobrankovou ztrátou. po dvou třetinách vedou domácí na střely 18:15. Třetí třetina začne přibližně v 19:18.
40:00'
39:40'
Třebíč si vypracovala náznak šance, ale Vsetín drží jednobrankovou ztrátu.
39:35'
Miha Štebih – 2 min., nedovolené bránění.
38:20'
Psota si nerozuměl se svými spoluhráči a Vsetín se ubránil.
37:08'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
Roman Vaňo – 2+2, vysoká hůl.
36:28'
Petr Vodička – 2 min., hákování.

Štěpán Bláha – 2 min., nafilmovaný pád nebo přihrávání.
36:08'
Hosté hráli přesilovku mizerně, ale nakonec zničehonic udeřili! Jenáčkovu střelu dokázal šťastně tečovat JAN KERN a je to zase o gól! Asistence: Šimon Jenáček, Matyáš Dědek.
35:15'
Vsetínu se zatím v přesilovce nedaří. Domácí kontrolují vlastní pásmo.
34:07'
Matěj Psota – 2 min., hákování.
32:27'
ŠTĚPÁN FRÖMEL nádherně zpracoval Ferdovu přihrávku a prudkou střelou z pravé strany překonal Romančíka! Třebíč tak využila i druhou přesilovou hru. Asistence: Roman Ferda, Antonín Bořuta.
32:10'
Vsetín hraje oslabení výborně a už dvakrát vyhodil puk.
30:53'
Klhůfek jde na dvě minuty za sekání a Třebíč bude hrát přesilovku.
29:54'
Velká šance Romana Vaňa, který se řítil úplně sám na Jekela. Zkusil bekhendovou kličku, ale Jekel předvedl paarádní zákrok.
26:09'
LUBOŠ ROB dostal přes celé střední pásmo přihrávku od Jonáka a s velkou dávkou štěstí dostal puk do sítě! Asistence: Vít Jonák a Jakub Ďurkáč.
25:31'
Roman Ferda předvedl krásnou individuální akci, ale trefil jen tyčku Romančíkovy branky.
24:02'
Domácí Bořuta pálil od modré na Romančíka, ten dobře viděl a střelu chytil.
23:18'
Krásná akce vsetínského Vaňa, který zkoušel překvapit bekhendem Jekela, ten ovšem situaci zvládl.
22:58'
Pálil vsetínský Svoboda, Jekel puk ovšem vyrazil.
22:30'
Hostující Hořanský dostával přihrávku na útočnou modrou, ale nezachytil puk.
21:40'
hostující Ďurkáč zkoušel od modré střílenou přihrávku, ale Jekel puk bezpečně viděl.
20:56'
Hrňa pálil hned po vhazování, ale minul branku. Krátce předtím trefil domácí Ferda tyčku.
20:01'
První třetina je minulostí. Sledujeme zajímavý hokej, to je pozvánkou na dalších čtyřicet minut. Úvodní přesilovku využil Bittnera a poté zvýšil Psota.
20:00'
18:52'
Rozvíjející se akce Třebíče nedopadla, puk přeskočil Bittnerovu hůl.
18:07'
Ondračka zkusil pozornost Jekla z velkého úhlu, ten měl co dělat, aby dnes poprvé neinkasoval.
17:35'
Velmi rozvážné založení útoku domácích, nakonec se pískl ofsajd.
16:44'
Štebih chybuje při rozehrávce, kus gumy si ale rychle přivlastnil zpět.
16:09'
Frömel v další šanci!
15:01'
Štebih poslal puk do ohně, tam ideálně nastavil hůl Michálek, jeho protečovaný touš končí těsně vedle pravé tyče Romančíkovy svatyně.
14:18'
Emoce se lehce rozohnily, vylučovat se nebude, u mantinelu došlo k tvrdému, ovšem čistému hitu.
12:53'
Michalčuk si vyjel na vrcholek pravého kruhu, jeho projektil minul horní tyč.
12:18'
Jekel měl spoustu práce po teči Dědka.
11:20'
Furch střílel hodně vedle, puk se k němu dostal zpátky a čeká na prostřídání spoluhráčů.
10:28'
Hráči ROBE museli vyklidit útočné pásmo kvůli ofsajdu, ale ani Poizl nerozehrál nejlépe.
09:45'
Larsen ztratil puk na modré čáře, Psota se ovšem do brejku znovu nedostal.
08:49'
A domácí rozhodně nepolevují, ba naopak je Slavia na koni a krouží v útočném pásmu.
08:28'
Horácká Slavia právě vstřelila branku! Chyba na straně Vsetína, Třebíč se dostala do brejku tři na jednoho, Dočekal přihrál na pravou stranu MATĚJI PSOTOVI, který vystřelil do pravé části branky a zvyšuje na dvoubrankový rozdíl. Asistence: Martin Dočekal a Petr Vodička.
08:14'
Psotův průnik útočným pásmem nebude potrestán, třebíčský forvard nedokázal vystřelit.
07:12'
Jandus zůstal na ledě a mohl srovnat, svou hůl ale neměl na ledě, a tak puk jen prolétl kolem brankoviště.
06:49'
Jandus z otočky hledal Kerna, tomu ale přeskočil touš hokejku.
05:53'
Horácká Slavia právě vstřelila branku! Přesilovku domácí využijí. Dočekal si sjel na modrou, tam obdržel puk a právě lídr kanadského bodování našel ideálně hůl LADISLAVA BITTNERA, jenž jen nastavil hůl a zvedá ruce nad hlavu. Asistence: Martin Dočekal.
05:03'
Dobrá příležitost Vodného, ten nedokázal zamířit přesně, Třebíč utahuje šrouby.
04:37'
Kern zasáhl po buly protihráče a je vyloučen, první power-play náleží domácím.
04:35'
Bořutova střela sražena do ochranné sítě.
03:47'
Hrňa si vybruslil do dobré pozice, jeho pokus ovšem orazítkoval pouze zadní plexisklo.
03:16'
V útočném pásmu už řádí Dočekal z Bittnerem, obrana ROBE ale zasahuje a odebírá touš.
02:36'
Romančík zasahuje proti střele z levého kruhu.
01:38'
Hosté nepřesně založili útok, přesto se dostali do útoku, přišla střela z osy hřiště, Jekel si připsal další zákrok.
01:10'
První šance taky pro Třebíč, Vodný našel Michálka, ten ovšem z prostoru mezi kruhy nedokázal prostřelit Romančíka.
00:40'
První akce pro Vsetín, Klhůfkova střela ale nenašla nikoho v zelenožlutém dresu, ROBE zůstane na puku.
00:01'

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Bořuta, Vodička, Štebih, Furch, Poizl – Psota, Bittner (C), Dočekal (A) – Ferda (A), Michálek, Vodný – Frömel, Kučera, Ondráček – Michalčuk, Maty. Svoboda, Matě. Svoboda.
Trenér: Pokorný

VHK ROBE Vsetín: Romančík (Žukov) – Larsen, Staněk, Smetana (A), Š. Jenáček, Ďurkáč, Ondračka – Rob (A), Klhůfek, Jonák – Hrňa (C), Dědek, Kubiš – Jandus, Kern, Hořanský – Vaňo, Kratochvil, Š. Bláha – Holec.
Trenér: Weintritt

Rozhodčí: Petružálek, Kosnar – Jindra, Kleprlík.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.