Dnešní zápas byl opravdu jen pro silné povahy. Už to vypadalo, že zlínští v poklidu dokráčí k výhře s náskokem 4:1, ale Plzeň nesložila zbraně a zabojovala. Pět minut před koncem dal naději hostům Vykoukal, když se nejlépe zorientoval před brankou Zlína. Plzeň dnes ale můžou mrzet neproměněné šance, protože jich zahodila dost. Zápas je u konce, vyhrál šťastnější Zlín, díky Leškovi, zlínský centr využil chybnou rozehrávku a srovnal sérii na 2:2. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek večera a napočtenou v Pondělí u dalšího zápasu čtvrtfinále.
70:00
69:41
Zlín právě vstřelil branku! Zlínský stadion vybouchl neskutečnou radostí. PETR LEŠKA využil chyby v plzeňské obraně a nádhernou kličkou obelstil Mazance. Bez asistence.
69:30
Galvas se opřel, stadionem to zahučelo, ale pokus šel mimo branku.
68:04
Melenovský objel branku a ve veliké šanci trefil hrudník Mazance.
67:10
Horčička si připsal důležitý zákrok proti střele a dorážce Marušáka.
65:25
Andrašovský nezpracoval nahození Modrého a píská se tak icing.
65:10
Kratěnova střela mířila vysoko nad, zřejmě už toho moc nevydržela, když se po odehrátí přelomila na půlky.
63:59
Horčička nepůsobí v prodloužení klidným dojmem, měl potíže s dorážkou Pletky. Zlínská klec byla posunuta, buly před Horčičkou.
63:24
Melenovský se natlačil do šance, Mazancova lapačka byla pohotová.
62:37
Mazanec byl v nouzi a tak zvolil nejlepší možné řešení, vyhodil puk na icing.
61:46
Vlasák vybízel do šance Kováře, bohužel pro hosty už na kotouč nedosáhl.
60:32
Lehkou střelu Veselého Mazanec hokejkou vyrazil.
60:01
Zápas jako řemen, Berani nedokázali udržet tříbrankový náskok a Indiáni i s velikou dávkou štěstí srovnali stav na 4:4.Zásahy brankářů: Horčička 11 Mazanec 9. Po přestávce bude následovat prodloužení.
60:00
59:30
Hosté se můžou držet za hlavu a domácí fanoušci děkovat Horčičkovi. Ondřej Kratěna ani na tři pokusy nepřetlačil puk přes postavený Horčičkův beton. Závěr zápasu bude napínavý.
59:01
Indiáni kombinovali a zatápěli před Horčičkou, zlínští se dokázali ubránit.
58:34
Pletka nebezpečně tečoval střelu Vykoukala, Horčička drží Zlín.
57:36
K Vlasákovi se odrazil puk před odkrytou klec, plzeňský útočník neproměnil.
57:00
Plzeň bude mít výhodu přesilové hry. Lukáš Galvas (ZLN) 2 min za zdržování hry. Zlínský obránce vystřelil puk mezi diváky.
56:27
Dnešní zápas sleduje 6378 diváků.
55:34
Po vhazování střílel Vlasák, pro domácí naštěstí mířil nad.
55:27
Zlín měl před inkasovaným gólem drtivý tlak, teď můžou domácí hokejisty mrzet neproměné šance.
55:20
Plzeň právě vstřelila branku! Hosté k vyrovnávací brance přišli jako slepý k houslím. Nedáš dostaneš, JIŘÍ VYKOUKAL stál ve správný čas u pravé tyčky a srovnává stav zápasu na 4:4. Asistence: Radek Duda.
55:10
Čajánek elegantní otočkou posunul na Důrase, jeho pokus Mazanec vyrazil.
54:03
Přečíslení 2na1 Holík nahrál Köhlerovi, Mazanec si s jeho pokusem poradil.
53:01
Plzeň se dokázala ubránit a je kompletní.
51:56
Melenovský byl v šanci zahákován, vylučovat se ale nebude.
51:13
Köhler je na ledě, Zlínu začíná přesilová hra.
51:00
Hosté hráli v šesti a budou za to pykat. Ondřej Havlíček (PLZ) 2 min za příliš mnoho hráčů na ledě.
51:00
Drtivý přesilovkový tlak Plzně ukončil až vyhozením obránce Galvas.
50:26
Rána vykoukala se otřela o pravou tyčku zlínské branky.
49:27
Marušák nabil Kratěnovi, Horčička perfektním zákrokem vyrazil.
49:12
Plzeň má šanci ke srovnání. Za katr odchází Bedřich Köhler (ZLN) 2 min za krosček.
48:15
Chyba zlínských obránců v rozehrávce. Využít toho mohl Vlasák, ale střela plzeňského útočníka byla vyražena Horčičkou.
46:23
Vyhození Galvase končí na zakázaném uvolnění. Buly před Horčičkou.
45:16
Neuvěřitelné, střelu Řezníčka vytáhl Mazanec betonem a následná dorážka Veselého skončila na spojnici.
43:17
Tesařík nebezpečně pálil, ale jeho pokus mířil mimo. Plzeň vyhazuje k Horčičkovi.
42:19
Tomáš Vlasák (PLZ) si u mantinelu pomohl nedovoleně a bude za to potrestán. Využije Zlín i po čtvrté přesilovou hru?
41:07
Pletkova střela končí v ochranné síti. Buly ve středním pásmu.
40:30
Zlínský kapitán seskočil z trestné lavice a posunul puk na Lešku, ten ještě přihrál Köhlerovi s jehož střelou měl Mazanec potíže.
40:30
Plzeň dohrávala přesilovku, ale nevyužila. Čajánek je na ledě.
40:01
Prostřední třetina byla hodně divoká. Berani převzaly otěže zápasu a vyšplhali se díky dvěma brankám Čajánka až k výsledku 4:1. Indiáni prostřídali brankáře, vzali si time out a šli na věc. Hosté dokázali během zbytku druhé třetiny vstřelit hned tři branky. Domácí celek jde do třetí třetiny pouze s jednogólovým náskokem. Zásahy brankářů: Horčička 8 - Svoboda 5 - Mazanec 1. Třetí určitě velice napínavá třetina začne v 19:20.
40:00
39:36
Pletka stál v brankovišti a Plzeň přišla o šanci před Horčičkou, buly ve středním pásmu.
39:01
Zlín se osvobozuje vyhozením Lešky.
38:42
Straka nebezpečně pálil od modré čáry.
38:21
Petr Čajánek (ZLN) nasadil Kovářovi bodyček a je za to vyloučen na dvě minuty.
37:27
Plzeň právě vstřelila branku! Plzeň je opět ve hře. Radek Duda chvíli jezdil s kotoučem až našel volného MARTINA STRAKU, který se štěstím prostřelil Horčičku. Asistence: Radek Duda.
36:32
Leška mohl střílet, nakonec si to rozmyslel a nahrál Köhlerovi, jeho trefa Mazance neohrozila.
34:38
Ránu Dvořáka Horčička v pohodě chytá do lapačky.
34:10
Plzeň právě vstřelila branku! Hosté to nevzdávají a podařilo se jim snížit stav na rozdíl dvou branek. Autorem přesilovkové trefy je TOMÁŠ VLASÁK. Podíl na brance má Nicholas Johnson.
33:43
Indiáni se usadili před Horčičkou, zlínský brankář musel likvidovat několik nebezpečných šancí.
32:52
Icing Plzně, buly před Mazancem.
32:36
Vyloučení na domácí straně. Filip Čech (ZLN) 2 min za nedovolené bránění.
31:38
Modrý se napřahoval ale nebylo mu to nic platné, píská se totiž hra vysokou holí.
31:20
Horčička byl natlačen do branky, píská se postavení útočícího hráče v brankovišti.
30:55
Důras dobruslil nahozený kotouč a snažil se ho nahrát Holíkovi. Výborným zákrokem se prezentoval obránce Kaberle, který přihrávku zblokoval. Icing Zlína.
29:56
Střídačka Plzně si vyžádala oddechový čas.
29:22
Tohle už bylo na Adama Svobodu moc a přepouští místo Marku Mazancovi.
29:22
Zlín právě vstřelil branku! Zlínští jsou dnes při chuti a dokonce využívají i třetí přesilovou hru. Kapitán PETR ČAJÁNEK využil nepozornosti Modrého a bombou od mantinelu nedal Svobodovi sebemenší šanci. Asistence: Ondřej Veselý.
29:06
Oslabení pro Indiány, Radek Duda (PLZ) 2 min sekání.
28:10
Berani po třetí brance opět ožili, Holík ukázkově nasadil bodyček Vlasákovi.
27:42
Zlín právě vstřelil branku! Berani v dnešním utkání dokázali využít už druhou přesilovou hru. Nejprve Honejsek sám před Svobodou netrefil odkrytou klec, ale zanedlouho se dostal k puku PETR ČAJÁNEK a střelou mezi betony prostřelil plzeňského brankáře. Asistence: Antonín Honejsek, Dalibor Řezníček.
27:08
Domácí kapitán vytvořil pěknou akci domácích ale následně kotouč ztratil. Buly před Svobodou.
25:55
Zlín bude hrát přesilovou hru 5na4. Jiří Vykoukal (PLZ) 2 minuty za sekání.
25:40
Marek Melenovský (ZLN) 2+2 min hrubost - Ondřej Kratěna (PLZ) 2+2 hrubost.
25:38
Kratěna neunesl emoce a pustil se do Melenovského, ten si to nenechal líbit a oba aktéři zamíří na trestnou lavici.
23:52
Dudovu přihrávku se snažil využít Pletka, při střele mu i s kotoučem odlétla na led jeho hůl.
22:43
Honejsek s Veselým ujížděli v přečíslení dva na jednoho, druhý jmenovaný se snažil bekhendem překonat Svobodu ale neuspěl.
22:10
Horčička radši přikryl puk před dotírajícím hráčem Plzně.
21:34
Plzeň právě vstřelila branku!Pouhých pět vteřin před návratem Matějíčka z trestné lavice se hosté prosazují. VÁCLAV PLETKA obdržel přihrávku mezi kruhy, odkud snižuje stav zápasu na rozdíl jediného gólu. Asistence: Jan Kovář, Radek Duda.
21:54
Berani dokázali dvakrát vyhodit po nepřesné rozehrávce Plzně.
20:01
Hráči Plzně nastupují za pískotu na led, už se nám blíží začátek druhé třetiny.
Aktivnější v úvodu byli sice hosté, ale o dvě branky vede domácí celek. Domácí hokejisté udeřili z ničeho nic, Leška nejprve nezpracoval kotouč od Köhlera, ale následně jej posunul mezi kruhy, kde stál nekrytý Holík. Druhou trefu přidali zlínští v přesilovce, střelcem trefy je Bedřich Köhler, tomu stačilo dorazit vyraženou střelu Galvase. Plzeň se místy snažila něco vymyslet, ale na výborného Horčičku si zatím nepřišla. Hosté budou dohrávat 1:39 vteřin dlouhou přesilovou hru 5na4. Zásahy brankářů: Horčička 8 Svoboda 11. Druhá třetina začne asi v 18:23
20:00
19:53
Strakovi přeskočil puk a Plzeň už více v této třetině nestihne.
19:38
Vyloučení na domácí straně, za nedovolené bránění si odpyká dvě minuty Martin Matějíček (ZLN).
19:22
Plzeň je kompletní.
18:48
Indiáni se drali kupředu, konkrétně Kratěna vybojoval puk a zdržel se delší dobu před Horčičkou. Na opačné straně střílel Melenovský pouze do boční sítě.
17:22
Sotva se hosté ubránili budou hrát opět ve čtyřech. Tomáš Vlasák (PLZ) 2 min za vysokou hůl.
16:47
Indiáni se tentokrát zvládli ubránit, Jeřábek je na ledě.
16:40
Dobrou šanci pro Zámorského přichystal Holík. Zlínský štírek objel pulku hřiště podél hrazení a následně vybídl ke střele Zámorského, ránu zblokoval obětavý obránce Plzně.
16:30
Zlín se snažil něco vymyslet, ale nevymyslel, Plzeň vyhazuje,
15:46
Straka v souboji u mantinelu poslal zlínského kapitána k zemi.
14:57
Holík sprintoval za nastřeleným kotoučem a mezitím byl seknut Jeřábkem (PLZ) 2 min za sekání.
14:29
Honejsek se snažil obejít Modrého kličkou, ale jeho pokus mu vůbec nevyšel.
13:48
Melenovský posunul na Veselého a Svoboda měl s jeho pokusem menší problémy.
13:17
Zlín sehrál tuhle přesilovku bídně, Plzeň se ubránila.
13:12
Zlín se nemohl dlouho dostat do útočného pásma, nakonec se ke střele dostal Melenovský ale Svobodu nepřekvapil.
11:30
Ondráček je na ledě, Beranům začíná přesilová hra 5na4.
11:17
Berani vybojovali v oslabení faul. Vyloučený Nicholas Johnson (PLZ) sice s verdiktem sudího nesouhlasí, ale cesta na lavici hřísníků ho nemine. 2 min za podražení. Hraje se 4na4.
9:57
Veselý se s kotoučem zdržel delší dobu v pásmu Plzně a naspořil tak čas v oslabení.
9:30
Jiří Ondráček (ZLN) v rohu za Horčičkovou brankou sundal loktem Kratěnu a hosté budou hrát přesilovou hru.
8:18
Tomáš Frolo (PLZ) 10 minutový osobní trest za nesportovní chování.
8:18
Zlín právě vstřelil branku! První přesilovku domácí využili. Galvasovu střelu Svoboda vyrazil pouze před sebe, tam stál volný BEDŘICH KÖHLER a navyšuje vedení o dvě branky . Asistence: Lukáš Galvas, Petr Leška.
7:37
Modrému se podařilo dvakrát vyhodit, podruhé dokonce ohrozil Horčičku.
7:17
Přesilová hra pro Zlín, Tomáš Frolo (PLZ) 2 min hrubost.
6:45
Zlín právě vstřelil branku!Domácí hokejisté se dostávají do vedení. Z ničeho nic udeřila druhá zlínská formace. Leška nejprve nedokázal zpracovat puk, ale vzápětí našel před brankou volného PETRA HOLÍKA a ten střelou k levé tyči prostřelil Svobodu. Asistence: Petr Leška.
5:32
Tesaříkovu hrubku v rozehrávce mohl využít Straka, jenže Horčička byl dobře připraven.
4:42
Dvořák upaloval na Horčičku ale zastavila ho píšťalka sudího, který signalizuje přihrávku rukou. Buly ve středním pásmu.
4:20
Berani se dokázali ubránit prvnímu oslabení. Plzeň v přesilovce několikrát zahrozila.
3:58
Kaberleho střela příklepem, Horčička dokázal vyrazit i s dorážkou Kováře.
2:43
Marušákovi na modré čáře přeskočil puk a toho se snažil využít rozjetý Čajánek. Zlínský centr sice nezakončil ale našetřil vteřinky v oslabení.
2:20
Přesilová hra pro Plzeň. Radek Míka (ZLN) 2 min za hákování.
2:10
Johnson se nečekaně zjevil před Horčičkou, snažil se ho překonat kličkou do forhendu, marně.
1:19
Do první šance se dostali hosté, konkrétně Kovář s Dudou, ale druhý jmenovaný netrefil branku z levého kruhu.
00:01
Vše je připraveno k hození úvodního buly.
Před úvodním buly zazní ještě státní hymna ČR.
Ještě před vhozením úvodního buly příjde na řadu ocenění. Zlínští sledge hokejisté získali zlato a vyslouží si tak obrovskou gratulaci.
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Horčička - Tesařík, Řezníček, Zámorský, Galvas, Míka, Matějíček - Honejsek, Čajánek, O. Veselý - Holík, Leška, Köhler - Důras, Melenovský, F. Čech, Kubiš, Vlach, Ondráček HC Plzeň 1929: Svoboda - Jeřábek, Modrý, Vykoukal, Kaberle, Marušák, Frolo, St. Pierre - Kratěna, Martin Straka, Vlasák - Duda, Jan Kovář, Pletka - Dvořák, Pitule, Johnson - Stránský, Havlíček, Mrňa - Andrašovský. Rozhodčí: Hodek, Minář - Bádal, Pouzar.
Vítejte u sledování dnešního čtvrtého utkání čtvrtfinálové série mezi Zlínem a Plzní. Včerejší utkání vyhráli domácí hokejisté velice těsným výsledkem 1:0. Jedinou trefu obstaral Ondřej Veselý. Branek včera mohlo padnout více, ale oba brankáři podali bezchybný výkon. Srovnají Berani sérii na 2:2 a nebo Indiáni navýší svůj náskok v sérii o dvě vítězství? Sledovat můžete od 17:30.