Zápas je u konce, Plzeň sice vstřelila dvě branky v poslední třetině, ale to nemění nic na tom, že dnes vítězí Zlín. Domácí hokejisté byli lepším celkem a zaslouženě dnes slaví výhru 4:2. Stav série je tak nerozhodný 3:3 a ve středu se bude rozhodovat v Plzni.Nejlepší hráči utkání: Ondřej Veselý (ZLN) - Adam Svoboda (ZLN). Dnes je to vše, hezký zbytek večera.
60:00
59:59
Plzeň právě vstřelila branku!Plzeň pouhou sekundu sekundu před poslední sirénou ještě snižuje stav zápasu, ale nic víc se nemění. Střelcem branky je JAN KOVÁŘ, asistence: Jaroslav Modrý, Martin Straka.
59:10
Hamrlík dalekonosnou přihrávkou našel rozjetého Holíka, tomu se ale kotouč zamotal mezi bruslemi a tak z akce sešlo.
58:30
Stadion je na nohou, diváci tleskají a užívají si zbytek utkání ve velkém stylu.
57:46
Veselý si položil Svobodu, ale na poslední chvíli mu puk uskočil. Ani třetí nájezd Berani neproměnili.
57:46
Veselý byl faulován v zakončení Růžičkou a je nařízeno dnes už třetí trestné střílení.
56:19
Utkání sleduje 6732 diváků.
56:06
Zlín je kompletní.
55:50
Stránský schoval svoji střelu za obránce, Horčička přesto vyrazil.
54:05
Martin Hamrlík (ZLN) 2 min nedovolené bránění.
53:57
Horčička kryje Pletkovu střelu i dorážku. Plzeňský útočník po akci dorážel před Horčičkou a byl za to potrestán obránci Zlína, kteří mu naznačili, že takhle by to nešlo.
53:17
Plzeň právě vstřelila branku! Plzni se přecijenom podařilo snížit. JAN STRÁNSKÝ byl nejblíže odraženém puku a poslal kus černé gumy za Horčičku. Asistence: Nicholas Johnson, Tomáš Pitule.
52:29
Honejsek se snažil vymíchat Svobodu, ale podruhé neuspěl.
52:59
Honejsek byl dnes podruhé faulován a opět pojede trestné střílení.
52:46
Zlín právě vstřelil branku! Zlín dnes střílí překrasné branky. Jednu z nich si po střeleckém půstu připisuje MICHAL DŮRAS, jeho bomba se opřela o levou tyčku a zapadla do Svobodovy branky. Asistence: Marek Melenovský, Martin Matějíček.
52:40
Holík v poslední chvíli změnil směr Leškovy střely, Svoboda na poslední chvíli úspěšně zasáhl.
51:45
Čajánek byl v šanci stažen Modrým, na vyloučení to ale není.
50:15
Pletka se dral přes dva obránce do šance, byl však čistě odzbrojen.
49:56
Zakázané uvolnění Zlína.
47:19
Před Svodou bylo dusno, Holík a posléze ani jeho spoluhráči nedokázali z dorážky překonat Svobodu. Po komerční přestávce se bude vhazovat.
47:01
Havlíček střílel, Horčička betonem vyrazil.
45:40
Horčička zůstal pozorný při dorážce Straky. Plzeň tlačí domácí hokejisty.
44:01
Köhler v samostatné akci, zakončení se mu moc nepovedlo, puk se otřel pouze o hrazení.
42:40
Honejsek se šikovně uvolnil na pravém křídle, Svoboda měl co dělat, aby puk zkrotil.
42:15
Johnson nebezpečně mířil těsně nad zlínskou klec.
40:55
Po střele Modrého se puk motal před Horčičkou, zlínští obránci ho dokázali vyhodit.
40:01
Druhá třetina patřila jednoznačně domácím. Ti hosty přestříleli a také na góly vedou 3:0. Nejhezčí trefu v prostřední části přidal Veselý, který nedal Svobodovy sebemenší šanci reagovat. Plzeň si dnes se Zlínem vůbec neví rady. Přinese nám poslední třetina drama? Nebo si Zlín uhlídá tříbrankové vedení? Zásahy brankářů: Horčička 9 - Svoboda 12. Třetí část začne v 20:02
40:00
39:50
Čech bodyčkem srazil k zemi hostujícího Pletku.
39:38
Honejsek se snažil Svobodu překonat střelou přes beton, ale neuspěl.
39:38
Honejsek byl v šanci faulován a je nařízeno trestné střílení.
37:40
Veselý přiťukl Zámorskému, Svobodova lapačka byla na místě.
37:00
Počet hráčů na ledě se srovná. Vyloučen je domácí Petr Čajánek (ZLN) 2 min podražení.
36:26
Zlín bude hrát 1:52 dlouhou přesilovou hru 4na3. Dvě minuty za držení si odpyká Václav Pletka (PLZ).
36:18
Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Jiří Ondráček (ZLN) 2 min vysoká hůl - Tomáš Pitule (PLZ) 2 min hrubost.
36:18
Kubiš to myslel dobře, když posunul za sebe puk zpoza branky na Vlacha, syn zlínského kouče na Svobodu nevyzrál.
36:02
Další icing Indiánů.
35:50
Plzeň, neví kudy kam a tak vyhazuje na icing.
35:16
Sotva naskočil Pletka na led, tak tečoval Linhartovu střelu jen o chlup vedle Holík.
34:42
Köhler mohl nahrát ještě Holíkovi, ale rozhodl se vystřelit a Svoboda kryje.
34:10
Modrý vyhodil a našetřil vteřinky v oslabení.
33:16
Václav Pletka (PLZ) 2 min za vysokou hůl.
32:01
Fanoušci domácích, by si přáli ještě jeden gól.
31:32
Zlín právě vstřelil branku! Melenovský zatáhl puk do třetiny, zadovkou jej posunul na ONDŘEJE VESELÉHO a ten vymetl horní růžek Svobodovy branky. Přesilovka Zlína byla využita. Asistence: Marek Melenovský.
30:51
Přesilovka se momentálně Zlínu bude hodit. Jiří Hanzlík (PLZ) 2 min vysoká hůl.
30:42
Čech si troufl na střelu přes obránce a Svoboda měl co dělat, aby puk vyrazil.
30:25
Pokus Melenovského zblokován do ochranné sítě, Zlín je momentálně aktivnějším celkem.
28:46
Holíkovu střelu Svoboda vyrazil vyrážečkou mimo branku.
27:25
Leška se protáhl až před Svobodu, kde ho neustále osekával Frolo a tak nemohl zlínský centr zakončit.
27:10
Strakovu nebezpečnou střelu Horčička vychytal, připsal si důležitý zákrok.
25:33
Zlín právě vstřelil branku!Druhá branka Zlína je na světě, v přesilovce odvedl kus práce Petr Holík. Hbitý útočník si obešel pár hráčů v útočném pásmu a poté puk nahodil na Svobodu. Těsně před Svobodou tečoval puk ONDŘEJ VESELÝ a puk se tak tak došoural za brankovou čáru. Asistence: Petr Holík, Martin Hamrlík.
25:10
Pěkná kombinace, Leška přiťukl Holíkovi, proti jeho střele Svoboda stihl včas sklapnout oba betony.
24:28
Václav Pletka (PLZ) 2 min nedovolené bránění.
24:20
V signalizované výhodě střílel Honejsek, Svoboda špičkou vyrážečky vytěsnil.
23:39
Ondráček zabojoval o puk a pak provětral lapačku Svobody.
22:37
Icing Zlína, vhazování před Horčičkou.
22:29
Johnsonova rána ze středního pásma končí v lapačce Horčičky.
21:06
Köhler uháněl sám se dvěma spoluhráči na Svobodu, nakonec sobecky zakončil do obránce.
20:45
Honejsek po chybě v rozehrávce hledal Veselého, puk nakonec zblokoval Marušák.
20:01
Viděli jsme poměrně vyrovnanou první třetinu ve které padla branka až v poslední minutě. Jedinou trefu zatím obstaral Marek Melenovský, který zakončil svůj průnik parádním blafákem.Zásahy brankářů: Horčička 11 - Svoboda 8. Druhá třetina začne v 19:04.
20:00
19:05
Zlín právě vstřelil branku! Berani udeřili těsně před koncem první třetiny. Nádhernou akci zakončil blafákem ze samostatného úniku MAREK MELENOVSKÝ. Asistence: Filip Čech.
17:30
Ihned po vhazování se dostal puk k Veselému, tomu střela vůbec nesedla.
16:57
Domácí hrají v plném počtu, buly před Svobodou.
16:50
Leška chytře nahodil puk o mantinel, pro který si dojel Kubiš a vystřelil. V publiku to jenom zahučelo a puk jen těsně minul plzeňskou klec.
15:26
Pěknou souhru v oslabení zakončil vyhozením před Svobodu Galvas.
14:57
Podle rozhodčího byl Kratěna v šanci faulován, to se nelíbí domácím divákům. Přesilovka pro Plzeň. Roman Vlacn (ZLN) 2 min za vysokou hůl.
14:32
Kratěna v dobré šanci, ale neuspěl z dorážky a následná otočka byla zblokována.
13:30
Frolo nahodil puk a píská se icing.
12:40
Prostor ke střele si vytvořil Holík, Svoboda vyrážel ramenem.
11:44
Další icing domácích, buly před Horčičkou.
11:25
Hamrlík nezachytil lehkou přihrávku Linharta a píská se icing.
10:46
Oba týmy hrají v plném počtu.
10:05
Na opačné straně střílel Melenovský, rána mu příliš nesedla a tak Svoboda pokus vykryl betonem.
9:43
Duda se šikovně prosmýkl v útočném pásmu a Horčička výborně vyrazil jeho nebezpečný pokus.
9:15
Köhler otestoval pozornost Svobody střelou ze středního pásma.
8:46
Bude se hrát 4na4. Michal Dvořák (PLZ) 2 min za zdržování hry - Ondřej Veselý (ZLN) 2 min za faul kolenem.
8:16
První pořádná šance Zlína, Honejsek si najel do třetiny a vystřelil. Svoboda se prezentoval ukázkovým semaforem.
8:10
Johnson podrazil Ondráčka, ale rozhodčí to viděl čistě.
7:33
Kubiš je na ledě, Zlín odolal prvnímu oslabení.
7:19
Akcí kazí hostům ofsajd. Buly ve středním pásmu.
6:41
Leškovi se také podařilo vyhodit.
6:24
Čajánek zpracoval puk a vyhazuje ke Svobodovi.
5:43
Straka střílel, ale nastřelil pouze bránícího Galvase.
5:33
Máme tu první vyloučení.Pavel Kubiš (ZLN) 2 min nedovolené bránění.
4:39
Zlínu se rýsovala dobrá příležitost, Leška ještě hledal před brankou Köhlera, ale na toho už se kotouč nedostal.
4:16
Přihrávku Galvase nikdo ze spoluhráčů neočekával a tak se píská první icing na zlínské straně.
3:59
Zlín se těžko dostává z obranného pásma. Ofsajd po přihrávce Pletky.
2:55
Po Vostřákově střele, která Horčičkovi vypadla se jiskřilo před Horčičkou. Bude se vhazovat.
2:10
Po odražené střele dorážel Johnson, Horčička vykopl pravým betonem.
1:38
Johnson objel branku a snažil se překonat Horčičku. Zlínský brankář si místo u levé tyčky bezpečně pokryl.
1:26
Indiáni vstoupili oproti předešlým zápasům do utkání velice svižně. Horčička si poradil s dorážkou Kováře.
1:10
Po nepřesné rozehrávce se dostal ke střele opět Modrý, Galvas opět vykryl jeho ránu.
0:43
Modrého pokus zblokoval obětavým zákrokem Galvas.
0:25
Honejsek se snažil vybídnout do šance Čajánka, místo toho ale poslal puk na střídačku.
00:01
Státní hymna je za námi, vše je připraveno k hození prvního buly.
Úvodní sestavy: PSG Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Tesařík, Řezníček, Zámorský, Galvas, Míka, Matějíček - Honejsek, Čajánek, O. Veselý - Holík, Leška, Köhler - Důras, Melenovský, F. Čech - Kubiš, Roman Vlach, Ondráček. HC Plzeň 1929: Svoboda - Vykoukal, Jiří Hanzlík, Modrý, Dan Růžička, Marušák, Frolo, Kaberle - Duda, Martin Straka, Pletka - Kratěna, Jan Kovář, Vlasák - Dvořák, Pitule, Johnson - Stránský, Havlíček, Mrňa - Vostřák Rozhodčí: Fraňo, Jeřábek - Gebauer, Lederer.
Vítejte u šestého čtvrtfinálového utkání mezi Zlínem a Plzní. Poslední utkání vyhráli Indiáni těsně 3:2 na samostatné nájezdy. Zlínu dnes jde o všechno, pokud nechce končit sezonu, tak musí zvítězit a srovnal by sérii na 3:3. Poté by rozhodovalo sedmé utkání, to by se odehrálo v Plzni. Do sestavy Beranů se vrací dvojice obránců. Po zranění Martin Hamrlík a po odpykaném třízapasovém trestu Tomáš Linhart. Zlín je tedy po delší době opět kompletní. Zápas začíná v 18:10
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.