S konstatováním, že Česká republika zvítězila se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších onlajnů.
Národní tým odehrál nejlepší utkání na turnaji a zaslouženě vyhrál. V duelu plném zvratů se naši hráči radují z vítězství po samostatných nájezdech. Na Rusku byla zejména ve třetí třetině vidět únava, čehož národní tým dokázal využít.
Nejlepším hráčem na ruské straně je Viktor Antipin, jenž zaznamenal branku na 3:3. A nejlepším hráčem českého národního týmu je Rostislav Olesz, který odehrál výborné utkání.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Česko.
Autorem vítězné branky je JAN KOVÁŘ, který rozhýbal brankáře a zasunul mu kotouč mezi betony. To bylo opravdu geniální zakončení druhého centra českého celku, který národnímu týmu připisuje bod navíc.
Sergej Širokov udělal blafák do forhendu, ovšem Jakub Kovář se nenechal rozhýbat a betonem zasáhl.
Jan Kovář rozhýbal Sorokina a český šikula našel mezeru mezi betony!
Sergej Mozjakin nic nevymyslel a jen vystřelil vedle branky.
Vladimír Sobotka si přibrzdil a trefuje místo pod betonem.
Vadim Šipačjev jednoduše zakončila a dává branku.
Milan Gulaš udělal bekhendový blafák, ale brankář chytá.
Samostatné nájezdy začínají.
Statistiky po prodloužení

Střely na branku: 15:33
Vyloučení: 3:6
Vyhraná vhazování: 33:31
V prodloužení byl lepší český tým, který si vybojoval dvě větší příležitosti, ale Ilja Sokorin Rusko zachránil. Ani prodloužení vítěze nepřineslo, a tak po úpravě ledové plochy uvidíme samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:57
Jakub Jeřábek byl osamocený na pravé straně, ale místo střely chtěl přihrávat na zadní tyč. Ovšem puk ke spoluhráči nedoputoval, jelikož bránící hráč kotouč nataženou hokejkou zastavil.
64:50
Jan Kovář dohrál u mantinelu soupeře, ale vražení na hrazení se nepískalo. Český útočník vybojoval tedy kotouč a dostal se až před branku, ale Ilja Sokorin jeho pokus zblízka zneškodnil.
64:28
Olez z rohu hrací plochy se snažil přihrát na obránce, ale do přihrávku mu vložil hůl soupeř.
63:55
Milan Doudera byl zasažený hokejkou do obličeje, ale vylučovat se nebude.
63:23
Přechod Sborné je zastavený ofsajdem, následuje vhazování ve střední třetině.
63:00
Hrají se poslední dvě minuty prodloužení.
61:56
Rostislav Olesz zachytil přihrávku soupeře a dostal se k zakončení, které brankář vyrazil před sebe, kde byl Vladimír Sobotka, jehož pokus byl opět vyražený a Olesz měl druhou šanci na branku. Jenže vítkovickému hráči scházelo v blafáku pár centimetrů!
61:34
Sergej Širokov udělal na útočné modré čáře kličku, a tak mu spoluhráč do útočné třetiny přejel.
61:00
Před brankou Ruska zůstal osamocený Milan Doudera, ale zakončení jsme se nedočkali, jelikož českému obránci puk přes hůl přeskočil.
60:27
Dadonov se dostal přes obránce a rychlou střelou nechal vyniknout Jakuba Kováře.
60:05
Hraje se čtyři na čtyři a uvidíme, kterému z celků tato herní relace bude více vyhovovat.
60:01
Hlavní sudí dali pokyn, že se hráči mají připravit na další část hry.
Statistiky po třetí třetině

Střely na branku: 14:31
Vyhraná vhazování: 28:30
Český národní tým vybojoval první bod v nové sezóně. Dnes náš tým odehrál povedený zápas, ale díky vyloučení v závěru nedokázal zvítězit v normální hrací době. Rusko už působí hodně unaveným dojmem, a tak bylo rádo za vyrovnání. Utkání nerozhodlo šedesát minut, a tak je na řadě prodloužení popřípadě samostatné nájezdy.
60:00
59:17
Třetí formace dnes hraje opravdu povedené utkání, ale její pokus míří jen mimo prostor tří tyčí.
58:56
Čeští hráči měli obrovskou šanci na další vstřelení branky! Vladimír Sobotka přihrál na Tomáše Zohornu, jehož okamžitý pokus vyrazil skvěle se přesunující Ilja Sokorin!
58:00
Hraje se poslední dvě minuty třetí dvacetiminutovky.
57:38
Jan Kolář přenechal zadovkou puk na Michala Birnera, jenž nabízel přihrávku na teč, ale Michal Řepík se nestihl už zorientovat.
57:10
Útočný výpad Sborné ze zastavený hvizdem sudího, který viděl správně ofsajd.
56:46
Utkání má další zápletku a času na další branku ani jednomu z celků už nezbývá.
55:41
Rusko právě vstřelilo branku!
Také Sborná využívá přesilovou hru! Pokus Vadima Šipačjeva se odrazil od českého obránce k VIKTORU ATIPINOVI, jehož pokus se snažil zneškodnit Jakub Kovář, ale skákavý kotouč si srazil hokejkou za svá záda. To byla obrovská smůla pro našeho gólmana. Bez asistence.
55:14
Je tu další oslabení národního týmu, jenž se výborně v těch předešlých bránil.
55:14
Za hákování dostává dvě minuty Michal Birner, který zatáhl za záchranou brzdu.
54:41
Český tým nahodil puk za branku soupeře a oba celky střídají.
54:14
Jeřábek našel osamoceného Gulaše, který nezakončil, jelikož mu podklouzla brusle.
54:05
Šipačjov sice vyhrál vhazování, ale pouze k vlastnímu brankáři, jenž hru přerušuje.
53:30
Výpad Antoronova byl vedený za branku, jenže ruský hráč neměl komu přihrát, a tak pokračoval v akci. Ovšem jeho zakončení si pohlídal Jakub Kovář.
52:58
Útok ruského týmu je zastavený u mantinelu a hra se přesunula do středního pásma. Jenže Sborná opět pokračovala ve hře, ale Jakub Krejčík přišpendlil soupeře na mantinel.
52:40
Český národní tým se dostal pod tlak, a tak raději vyhazuje na zakázané uvolnění.
51:47
Česko právě vstřelilo branku!
A je tu další zvrat v utkání! Milan Doudera dobře napadal ruského obránce, jenž ztratil puk a ten se dostal ke Dominiku Kubalíkovi, jenž našel před brankou MILANA GULAŠE, jenž si připisuje třetí branku na turnaji! Asistence: Dominik Kubalík, Milan Doudera.
51:26
Další zakázané uvolnění Sborné.
51:19
Českému celku se rotace opravdu povedla, když se k puku dostal Vladimír Sobotka, jehož pokus vyprášil betony gólmana,
50:57
Český tým se usadil v rohu útočného pásma, kde probíhá rotace.
50:00
Na výsledek se opět kouká o něco lépe a do konce třetí dvacetiminutovky zbývá deset minut.
49:41
Český tým využívá první přesilovou hru na turnaji. Jan Kovář byl vedle branky, ale neuspěchal zakončení a raději přihrál k zadní tyči, kam si sjel MILAN DOUDERA, jenž brankáři nedal šanci. Asistence: Jan Kovář.
49:15
O první zakončení se postaral Kubalík, ale bohužel pro nás branku netrefil.
49:04
Vladimír Sobotka vybojoval další menší trest pro soupeře, za podražení dostává dvě minuty Sergej Mozjakin.
48:41
Sborná se začíná soustředit na bránění středního pásma, a tak má přechod přes toto pásmo český tým složitější.
48:15
Jenže soupeř národního týmu se opět lehce dostává k naší brance.
47:55
Arénou se nesou tóny písničky Hajný je lesa pán a zároveň vidíme zakázané uvolnění Ruska.
47:46
Oba celky střídají a puk se nachází za domácí brankou, kde ho mají obránci.
47:00
Tomáš Filippi našel u druhé tyče Michala Řepíka, jenž měl před sebou odkrytou klec, jenže kotouč mu přeskočil v rozhodujícím momentu hůl. To byla obrovská šance na vyrovnání!
46:30
Rusko výborně napadá rozehrávku národního týmu za naší brankou, ale čeští hráči se ze složité situace dostali.
46:07
Český tým se nevzdává a snaží se o odpověď. Jenže v dalším útoku ho zastavuje ofsajd.
45:45
Lukáš Radil přihrávkou přes celou šířku hrací plochy našel Michala Kempného, jehož pokus se štěstím vyrazil před sebe ruský brankář.
45:15
Českému celku zbývá ještě dost času na vyrovnání. Ovšem v těchto chvílích je tu nepřesná přihrávka, která končí na zakázaném uvolnění.
44:07
Sborná otáčí skóre na svou stranu, když zvýšilo rychlost hry! Alexej Cvetkov přihrál do druhé vlny, kde byl MICHAIL GRIGORJEV, jehož rána končí v české brance! Asistence: Alexej Cvetkov, Sergej Širokov.
43:31
Z postu obránce si sjel až před branku Dmitrij Višněvskij, který také dostal kotouč, ale do branky ho nedostal.
42:55
Nahození ze středního pásma vyprodukoval Vladimír Sobotka, jehož pokus vyrazil před sebe a nenechal se překvapit.
42:11
Individuální akcí se prezentoval Sergej Andronov, který se dostal mezi kruhy, kde se zbavil strážce, ale pokus po ledě projel jen kousek vedle naší branky!
41:43
Michal Řepík nahodil puk na branku, kde ho Sorokin vyrail k Michalu Birnerovi, jemuž kotouč před odkrytou brankou přeskočil hůl!
41:36
Dvacetiletý Ilja Sokorin si připisuje další zákrok proti střel hráče ze třetí formace.
41:10
Střelecký pokus Jana Kováře je sražený před branku, kde bohužel nebyl žádný hráč v červeném dresu.
40:51
Šipačjov je zastavený za českou brankou a národní tým se žene do útoku.
40:05
Až třetí úvodní vhazování prohrál Vladimír Sobotka, který se pustil do křížku s jedním ze soupeřů, ale čárový sudí je rozehnal.
40:01
Hráči obou celků se opět vracejí na ledovou plochu, což značí, že se bude hrát třetí možná rozhodující třetina.
Statistiky po druhé třetině

Střely na branku: 8:19
Vyloučení: 2:5
Vyhraná vhazování: 15:18
Ve druhé části jsme už branky viděli. Český tým do vedení poslal Tomáš Zohorna, ale během pár minut vyrovnal Sergej Širokov. Následovaly ještě další šance, ovšem oba brankáři už kotouč za brankovou čáru nepustili. Ve druhé dvacetiminutovce byl lepší český tým, ale na vedení to bohužel nestačilo. Uvidíme, zda o duelu rozhodne třetí část hry.
40:00
39:26
Hostující tým se dostal do přečíslení. Tomáš Filippi našel ve druhé vlně Michala Řepíka, jemuž střela nesedla a zamířila pouze vedle brány.
39:02
Chvíli po ohlášení poslední minuty, je tu ofsajd Ruska, který je posouzený jako úmyslný.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé periody.
38:27
Sergej Mozjakin přihrával mezi kruhy, kde kotouč zastavil Milan Doudera, který chvilku předtím zaváhal, a tak to nyní napravil.
37:53
Tomáš Kundrátek si připisuje dvě střely! První zakončení bylo tečované mezi kruhy, ale Ilja Sokorin puk vyrazil. Hra pokračovala dále a český obránce se ocitl osamocený na levé straně, jenže pokus mířil jen do hrudi gólmana.
37:09
Hned po naskočení z trestné lavice se k zakončení dostal Roman Horák, jehož pokus směřoval jen do bránícího hráče.
36:55
36:06
Jakub Kovář si počkal na zakončení, které vyrazil ke svému bratrovi, ten vyhazuje a jde střídat.
35:49
Až nyní se Sborná usadila v útočném pásmu, kde kombinuje.
35:18
V dobré pozici se ocitl Dadonov, jehož naši obránci nenechali vystřeli, a tak mohl Jakub Kovář zůstat v klidu.
34:59
Národní tým vyhrál vhazování a vyhazuje puk až za branku soupeře.
34:54
Další faul v útočné třetině českého týmu, za vražení na hrazení putuje na lavici hanby Roman Horák.
34:30
Marku Trončinskému přejel do útočné třetiny jeden ze spoluhráčů, a tak je pískán ofsajd, který vrací hru do středního pásma.
34:01
Michal Řepík dostal přihrávku za branku, kde se obtočil kolem branky i svého strážce, jenže před brankou nebyl žádný ze spoluhráčů.
33:30
Sborná vyhazuje na další zakázané uvolnění, hra se vrátí před její branku.
33:02
Cvetkov zadovkou našel Sergeje Mozjakina, jehož rychlá střela zápěstím míří jen do hrudi Jakuba Kováře.
32:38
Čudinov zastavuje další pokus Vladimíra Sobotky a pomohl svému brankáři.
31:54
Do samostatného úniku se dostal Roman Horák, který nazanačil střelu, ale zvolil až zakončení mezi betony. Jenže mezírku si ruský brankář pohlídal a drží vyrovnaný stav.
31:34
Druhá perioda rychle utíká ke svému konci a stav duelu je stále vyrovnaný.
31:03
Jana Kováře je plný led, český útoční bekhendem trefil ruku Ilji Sokorina.
30:22
Milan Doudera přihrál před branku, kde byl Jan Kovář osamocený. Ten chtěl celou situaci vylepšit přihrávkou na Olesze, který byl v rozhodujícím momentu seknutý, a tak zakončení nepřišlo!
30:05
Po chybném vyhození hostů se ke kotouči dostal Jan Kovář, jenž trefuje Čudinova, který puk udržel ve výstroji, a tak se musí přerušovat.
29:25
Dobrou zprávou je, že na ledě vidíme i Vladimíra Sobotku.
29:07
Český tým kombinuje v útočném pásmu, ale schází mu střelba.
28:52
Za vražení na hrazení dostává dvě minuty Vladislav Kartajev. Národní tým má šanci k návratu do vedení.
28:29
Ruský tým hraje v pohodě a národní tým má co dělat, aby odolal. Je vidět, že domácím vlila vyrovnávací branka krev do žil.
27:27
Domácí hráči jeli dva na jednoho obránce. Dadonov si vyměnil kotouč s Mozjakinem, jenž vrátil kotouč před odkrytou branku na prvně jmenovaného, ale na místě byl beton Kováře.
26:30
Po srážce Radila se Sobotkou odjíždí se zraněním druhý jmenovaný a to není vůbec dobrá zpráva.
26:09
Český tým se snaží udržet tempo, které nyní nastavil ruský tým.
24:51
Je rychle vyrovnáno! Sergej Mozjakin našel pohlednou přihrávkou SERGEJE ŠIROKOVA, jemuž se střela nepovedla, a tak překvapila také Jakuba Kováře, jenž už nestihl zareagovat na pokus k přední tyči. Asistence: Sergej Mozjakin.
23:49
Jan Kovář se už hnal do samostatného úniku, jenže byl obtěžován a Sokorin tak našel osamocený kotouč.
23:23
Nikita Zajcev se vydal na útočný výlet. Ruský obránce se zpoza branky pokoušel zadovkou najít někoho v červeném před brankou, tam ale nikdo nebyl.
23:06
Sborná opět vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.
22:48
Další česká střela byla sražená do ochranné sítě a bude se vhazovat v útočném pásmu národního celku.
22:38
První formace našeho celku si duel užívá. Z levé strany zakončil Vladimír Sobotka, jemuž soupeři další čas, ale českého útočníka zachytil Ilja Sokorin.
22:01
Další střelu neobvykle od modré čáry vyslal Roman Horák, ale jeho pokus neměl parametry na ohrožení branky.
21:26
Střelu od modré čáry srazil k mantinelu Michal Birner, a tak ruský brankář zasahovat nemusel.
20:34
Češi poprvé mění skóre zápasu! Vladimír Sobotka přihrál do pravého kruhu, kde byl TOMÁŠ ZOHORNA, jehož pokus švihem zamířil do horního rohu branky. Ilja Sokorin neměl šanci zasáhnout, jelikož před Zohornou stál ještě bránící hráč. Asistence: Vladimír Sobotka, Lukáš Radil.
20:05
Vladimír Sobotka vyhrál další vhazování a národní tým jde do útočné třetiny.
20:01
Oba celky znovu přicházejí na ledovou plochu v Hatwall Areně, brankáři si opět připravují brankoviště, což naznačuje, že začíná druhá perioda.
Statistiky po první třetině

Střely na branku: 5:8
Vyloučení: 1:4
Vyhraná vhazování: 5:8
První třetina už je minulostí a skončila bezbrankový výsledkem. Oba celky se dostaly do několika slibných šancí, jenže Ilja Sorokin a Jakub Kovář předvádějí výborné zákroky. Národní tým poskytl soupeři několik přesilových her, což by se v dalším průběhu utkání mohlo vymstít. Uvidíme, co nám nabídnou hráči v druhé periodě.
20:00
19:59
Ještě jeden zákrok si musí připsat Ilja Sorokin, jenž zlikvidoval zakončení Lukáše Radila.
19:56
Vladimír Sobotka se pokusil vystřelil zpoza modré, ale do útočného pásma mu přejel spoluhráč, a tak je pískán ofsajd.
19:24
Hruška si zajel do útočné třetiny, kde proti němu stáli tři bránící hráči a český hráč jednoho z nich trefil.
18:35
Úvodní třetina se blíží ke svému konci a národní tým dal soupeři několik šancí na přesilovou hru. Doufejme, že se to v další části zlepší.
17:44
Národní tým vyhazuje a za pukem se žene Lukáš Radil, který výborně napadal a dostal se po obkroužení branky k zakončení. Ovšem trefuje z ostrého úhlu jen rameno gólmana.
17:13
Milan Doudera měl dost času na vyhození, ale trefil Šipačjova, a tak Rusko bude znovu zlobit.
16:47
Mozjakin přihrál zpoza branky na Dadonova, který stál mezi kruhy, ale český brankář vyrazil reflexivně jeho pokus.
16:20
Jakub Kovář bude čelit dalším střelám soupeře, český brankář zatím podává bezchybný výkon.
16:17
Další trest dostane Tomáš Filippi, jenž chtěl vystřelit, ale celou situaci si ztížil a použil faul.
15:43
Na ledovou plochu přichází třetí liberecká formace, která se žene do útočné třetiny.
14:49
Český celek je již v plném počtu a přežil obrovskou šanci Ruska.
14:02
Přihrávka mířila na pravou stranu, kde vystřelil do odkryté branky Šipačjov, jehož pokus trefil na hranici brankoviště Mozjakina!
13:37
Národní tým se brání před brankou Kováře, ale Sborná rychle kombinuje.
12:56
Nejprve Rusko zahrálo na icing a dále český centr vyhrál vhazování a ušetřili jsme důležité vteřinky.
12:35
Z přesilové hry českého celku je rázem oslabení. Jan Kolář si za brankou pomohl nedovoleným bráněním a putuje na trestnou lavici.
12:31
Přesilová hra českého týmu rychle končí, jelikož vysokou holí zahrál Michal Gulaš.
12:18
Český tým vyhrál vhazování a kombinoval před brankou soupeře, ale po přihrávce za brankou ruští hráči vyhazují.
12:00
Vladimír Sobotka byl podražený a uvidíme první přesilovou hru našeho celku. Dvě minuty za podražení dostává Dadonov.
11:26
Domácí hráči potřebují vystřídat, a tak posunuli hru jen do středního pásma.
11:20
Rusko je opravdu pod tlakem a vyhazuje jen na zakázané uvolnění, a tak se hra vrátí před branku Sorokina.
10:59
Zakončení od modré čáry vyrazil do rohu hrací plochy Ilja Sorokin.
10:30
Nezvykle byl nejvýše Marek Trončinský, jehož pokus trefuje jen před ním stojícího obránce.
09:47
Ruský obránce udělal za brankou chybu, když kotouč posunul ke Kubalíkovi, ale jeho přihrávku zastavil širokou hokejkou brankář.
09:12
Po úvodním tlaku Ruska přebírají otěže zápasu naši hokejisté, ale na velkou šanci čekáme.
08:32
Už se zdálo, že naši přijdou o kotouč, jenže pásmo skvěle zavřel Michal Kempný a český tým hraje i nadále v útočné třetině.
07:58
Rusko bylo dlouho pod tlakem, a když vybojovalo kotouč, tak ho poslalo jen do středního pásma a šlo střídat.
07:25
Naši hráli opět v útočné třetině a pomalu se všichni prostřídali, na ledě je čtvrtá formace.
06:46
Třetí tedy liberecká formace se usadila v útočném pásmu, jenže pokus Birnera zamířil jen vedle brány.
06:04
Jan Kovář prohodil kotouč přes obránce na Michala Gulaše, jenž byl už sám před brankářem, ale puk mu v rozhodujícím momentu utekl!
05:26
Český tým na konci oslabení konečně vyhazuje a tuto nevýhodu již ubráníme.
04:56
Sledujeme rychlé ruské přihrávky, z pravé strany vystřelili Šipačjov, jenže Jakub Kovář byl opět připravený.
04:19
Dvakrát vystřelil Sergej Mozjakin, jehož první střelu vyrazil Jakub Kovář a druhá rána zamířila pouze vedle brány.
03:55
Ruský tým se usadil v útočné třetině, kde kombinuje.
03:33
Je tu první vyloučení, Lukáš Radil podrazil Ilju Kovalčuka a už míří na trestnou lavici.
03:00
Hra se rychle přesunula před druhou branku, ale zakončení Michala Řepíka zamířila nad branku.
02:39
Marek Trončinský udělal obrovskou chybu na modré čáře a poslal Nikitu Guseva, jehož vychytal výborně lapačkou Jakub Kovář.
02:04
Na modré čáře byl Dmitrij Višněvskij, který si s pukem sjel na hranici kruhu a svou střelu mířil do horního rohu branky. Ovšem jeho pokusu scházelo několik centimetrů.
01:25
Před brankou byl Mozjakin, jenž se přes obránce nedostal k teči a Jakub Kovář kotouč vykopl k mantinelu.
00:52
Dadonov a Mozjakin zlobí v našem pásmu, ale střela druhého jmenovaného je zablokovaná.
00:32
První formace domácího celku se usadila v naší třetině, ale střelecký pokus Antipina je sražená do ochranné sítě.
00:05
Úvodní buly vyhrál Vladimír Sobotka, ovšem český tým rychle o kotouč přišel.
00:01
Oba brankáři Ilja Sorokin a Jakub Kovář si již připravili brankoviště a pojďme se už soustředit na samotný duel.
Naše hymna už je minulostí a Hatwall Arenou se nesou tóny hymny dnes psaného domácího celku.
Český národní tým v dnešním utkání bude hrát v červených dresech, naopak Rusko zvolilo bílou bravu.
Oba celky vstupují na hrací plochu a proběhne tradiční pozdravení z modrých čar, následují hymny obou soupeřů a poté už budeme svědky úvodního buly.

Rusko: Sorokin (Košečkin) – Zajcev, Kiselevič, Čudinov, Antipin, Višněvskij, Jakovlev, Grigorjev, Pašnin – Andronov, Prochorkin, Kovalčuk "C" – Dadonov, Šipačjov, Mozjakin "A" – Burdasov, Cvetkov, Širokov "A" – Apalkov, Kartajev, Gusev – Kablukov

Česko: Jakub Kovář (Furch) – Kundrátek, Kempný, Jeřábek, Doudera, Trončinský, Kolář "A", Stříteský, Krejčík – Radil, Sobotka "C", Zohorna – Gulaš, Kovář "A", Kubalík – Řepík, Filippi, Birner – Olesz, Horák, Hruška.

Rozhodčí: Pajula, Rantala – Nieminen, Puolakka.
Rusko

Rusové přijeli na letošní Karjalu se silným výběrem, ve kterém až na výjimky nechybí ta největší esa ruského hokeje působící v Evropě. První duel však výběru trenéra Olga Znaroka nevyšel a stejně jako český tým i hráči reprezentující největší evropskou zemi podlehli severskému týmu v poměru 1:2. Druhé utkání na turnaji však již patřilo Rusům, kteří si vyšlápli na Švédy a před slušně zaplněnou Hartwall Arenou zvítězili vysoko 6:3.

Dosavadní utkání Ruska na Karjala Cupu 2015

7.11.2015 Švédsko – Rusko 6:3
5.11.2015 Rusko – ´Finsko 1:2
Česko

Česká hokejová reprezentace pod vedením nového trenéra Vladimíra Vůjtka zatím čeká na svůj první bodový zisk. V úvodním utkání turnaje proti Švédsku, které se hrálo ve čtvrtek ve švédském Örnsköldsviku, totiž podlehla domácímu výběru 2:6. O dva dny později pak po zlepšeném výkonu prohráli čeští reprezentanti s výběrem FInska těsným výsledkem 1:2 V dnešním duelu proti Rusku tak mají hokejisté Česka šanci na reparát, v cestě však tradičně silný celek ruské sborné v čele s Iljou Kovalčukem a dalšími hvězdami KHL.

Dosavadní utkání Česka na Karjala Cupu 2015

7.11.2015 Česko – FInsko 1:2
5.11.2015 Švédsko – Česko 6:2
Příjemné nedělní odpoledne přeji všem fanouškům českého hokeje. Český národní tým dnes uzavře své působení na letošním Karjala Cupu a tradičně se na závěr turnaje utká s reprezentací Ruska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.