Litvínov - M. Boleslav | ONLINE | 22.11.2019 17:30 | Tipsport Extraliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : M. Boleslav - 22. listopadu 2019   17:30

Ukončeno
Litvínov
44:47' L. Doudera (J. Mikúš) • 52:22' Mahbod (Petružálek, F. Lukeš)
2:5
(0:3, 0:1, 2:1)
M. Boleslav
05:12' P. Kousal  (Flynn, Najman) • 11:50' Najman  (P. Kousal, Fillman) • 12:41' Vondrka  (Zbořil, Skalický) • 32:40' Zbořil  (Jeglič, J. Stránský) • 56:48' Jeglič  (P. Kousal, J. Stránský)
Litvínov
Sestavy:
Honzík (Janus) – Jánošík (A), L. Doudera, Baránek, Ščotka, Štich, T. Pavelka – Mahbod, V. Hübl (A), Válek – Petružálek, M. Hanzl, Jarůšek – Myšák, J. Mikúš, F. Lukeš – Jurčík, Helt, Kašpar (C) – Zygmunt.
Rozhodčí
Hodek, Úlehla – Ondráček, Špůr
ZS Ivana Hlinky, Litvínov
4 039 diváků
M. Boleslav
Sestavy:
Krošelj (Haas) – Ševc (A), Hrbas, Dlapa, Pláněk, Bernad, Fillman, Kurka – Klepiš, Bičevskis, Šťastný – Skalický, Zbořil, Vondrka (C) – R. Zohorna, Jeglič, J. Stránský – Flynn, Najman, P. Kousal.

SESTŘIH: Litvínov - Mladá Boleslav 2:5. Verva marně dotahovala, fanoušci pískali

Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Střely na branku: 30 – 37
Je dobojováno. Verva sice dvěma góly ve třetí třetině snížila na rozdíl dvou branek, ale poslední slovo měli hosté, kteří tak pečetili tříbodový večer. Domácí tak znovu prohráli a stále se tak budou krčit na samém chvostu extraligové tabulky.
Konec zápasu.
59:50'
Poslední vteřiny, troufám si napsat, zápasu. Domácí hráči jsou sice v útočném pásmu, ale hosté je už k ničemu nepouštějí.
59:06'
Mladá Boleslav je v plném počtu.
58:39'
Domácí se stále drží v útočném pásmu a snaží se o snížení. Ale hosté získali puk a hned ho poslali až před domácí branku.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57'
Kousal našel Jegliče, který potvrdil výhru hostů, 2:5
57:06'
Branka domácích je prázdná, Verva to zkusí se šesti bruslaři v poli.
57:06'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Maris Bičevskis – 2 min., vysoká hůl).
56:48'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hosté zřejmě pečetí svou dnešní výhru. Kousal poslal puk před Honzíka, kde ho najíždějící ŽIGA JEGLIČ pohotově sklepl za jeho záda – 2:5. Asistence: Pavel Kousal a Jan Stránský.
56:33'
Hosté nikam nespěchají a naopak začínají bránit své vedení. Nyní znovu nepustili domácí tým do zakončení.
55:24'
Bičevskis se natlačil před litvínovskou branku, ale Honzík následnou jeho střelu zastavil a podržel tak svůj tým.
55:11'
Z ostrého úhlu Mikúš nahodil puk před branku hostů, ale tam nebyl nikdo z domácích, kdo by kotouč tečoval. Krošelj tak přidržením kotouče opět zastavuje hru.
54:33'
Hosté drží puk co nejdále od své branky. Nyní se ale dopustili zakázaného uvolnění a hra se tak stěhuje před branku Gašpera Krošelje.
53'
V přesilovce vykřesal pro Vervu naději Mahbod, 2:4
53:40'
Domácí hokejisté nemají na co čekat a pokud chtějí uspět, musí vrhnout všechny své poslední síly do útoku.
52:55'
Následuje další komerční přestávka.
52:22'
Litvínov právě vstřelil branku!
Verva v závěru využívá přesilovou hru a už to z jejího pohledu vypadá zase o něco lépe. Petružálkova střela byla sražena do mezikruží, kde si puku všiml SAMSON MAHBOD a svou střelou rozvlnil síť za Krošeljovými zády – 2:4. Asistence: Jakub Petružálek a František Lukeš.
50:57'
Martin Hanzl se dostal až před hostující branku, avšak nedokázal propasírovat puk za Krošeljova záda. Ten tak po zisku kotouče přerušuje hru.
50:37'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Adam Zbořil – 2 min., držení).
49:55'
Jan Myšák se otočil u brankoviště hostů a nahozený puk chtěl usměrnit do Krošeljovy branky, ale to se mu nepovedlo a hosté pak dostali puk do neutrální zóny.
49:42'
Hosté si berou oddechový čas.
49:03'
Richard Jarůšek čekal na přihrávku od Jánošíka, ale ten neudržel kotouč u modré čáry a málem do akce šli hosté.
47:35'
Gašper Krošelj musel opět zasahovat. Proti střele domácích sklapl betony a neinkasoval.
47:06'
Viktor Hübl si nabruslil až těsně před Krošelje, blafákem však proti němu neuspěl. Brankář hostů kotouč udržel u sebe a přerušil hru.
46:46'
Pavel Kousal z prostoru mezi kruhy švihem nechal vyniknout Davida Honzíka, který puk chytá do své připravené lapačky.
46:36'
Následuje další komerční přestávka.
45'
Jak skórovat ukázal domácím útočníkům zadák Doudera, 1:4
45:59'
Michal Vondrka na opačné straně špatně zpracoval puk a nedostal se k pořádnému zakončení. Hned na to pak spěchají domácí do další akce.
44:47'
Litvínov právě vstřelil branku!
Domácí se poprvé v utkání prosazují a snižují. Krošelj tak přichází o čisté konto. LUKÁŠ DOUDERA si na levé straně našel kotouč a poté ho pověsil prudkou střelou ke vzdálenějšímu rohu hostující klece – 1:4. Asistence: Juraj Mikúš.
43:54'
Litvínov je kompletní.
43:25'
Hostům se tato přesilová hra příliš nedaří. Ale zatím je to nemusí mrzet, stále totiž mají velmi pohodlný náskok. Nyní zakládají další akci od své branky.
42:39'
Lukáš Kašpar zachytil puk a hned ho poslal až před hostující branku. Verva se tak dokázala osvobodit.
42:05'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Ondřej Jurčík – 2 min., vysoká hůl).
41:54'
Zakázané uvolnění hostů stěhuje hru před branku Gašpera Krošelje, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
Dnešní utkání sleduje 4 039 diváků.
41:23'
Po Dlapově střele chytil puk do lapačky David Honzík a hned po svém dalším zákroku nechal hru přerušit.
40:56'
Zbořilovu přihrávku zachytil Hanzl, ale nedokázal pak poslat puk spoluhráčům a hosté se tak stále drží v útočné třetině.
40:11'
Hned na začátku třetí třetiny se Šťastný dostal až před domácí branku, Honzík ale proti jeho nebezpečné střele zakročil.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 14 – 26
Také druhá třetina je za námi. V ní se hostům povedlo využít přesilovou hru a jsou ve vedení o čtyři branky. Domácí o něco zlepšili hru, přicházely tak i větší šance, ale na Krošelje dnes zatím Litvínovští nevyzráli. Ještě nás čeká třetí třetina, která začne přibližně v 19:16. Domácí tak mají už jen dvacet minut na to, aby se zápasem ještě něco udělali.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:50'
Ještě to zkoušeli hosté, před domácí branku ale nestihli projít. Kotouč je v neutrální zóně a pomalu končí prostřední třetina.
39:19'
Bičevskis hledal Kousala, ale ten jeho pobídky nevyužil. Na druhé straně pak v akci střílel Martin Hanzl, jenže ani jeho střelecký pokus se nevešel mezi tři tyče.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:13'
Jeden z hostujících beků udělal kličku Ondřeji Jurčíkovi a nepustil ho tak ke kotouči. Po chvilce pak na opačnou stranu zamířili hosté.
37:20'
Mahbod od modré čáry nahodil puk až před branku hostů, tam ho sklepl Válek, ale Krošelj si poradil.
36:34'
Ani tato Petružálkova střela z pravé strany, která byla z kategorie těch nebezpečných, nekončí za Krošeljovými zády. Hosté tak stále drží hodně slibný náskok.
36:01'
David Bernad přihrál puk Vondrkovi a ten z první na pravé straně opět ohrozil Davida Honzíka. Hosté tak stále pokračují v útočném tažení.
33'
Zbořil v přesilovce prostřelil Honzíka, 0:4
33:43'
Flynn teď před domácí brankou nadvakrát zakončoval, ale jeho pokus skončil jen na boční síti Honzíkovy branky. Šance se ale zrodila po další velké chybě domácí obrany.
33:15'
Následuje další komerční přestávka.
32:40'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Přesilovku hosté využívají a jdou do čtyřbrankového trháku. Jeglič poslal puk na pravý kruh, kde ho ADAM ZBOŘIL svižnou ránou poslal za Honzíkova záda – 0:4 S domácími to tak nevypadá už dobře. Asistence: Žiga Jeglič a Jan Stránský.
32:08'
Zbořil po levé straně zatáhl puk do útočného pásma, na pravé straně pak jeho střelu dorážel Pavol Skalický, ale puk poslal jen k zadnímu mantinelu.
31:47'
Vondrkova střela skončila na tyči domácí branky a kotouč se dostal znovu ke stejnému hráči, avšak jeho další pokus nebyl úspěšný.
31:21'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jan Ščotka – 2 min., podrážení).
31:21'
Nyní si zase přesilovou hru zahrají hosté. Jan Ščotka zastavil faulem soupeře a už putuje na trestnou lavici.
30:46'
Hosté jsou už v plném počtu.
30:39'
Jakub Petružálek netrefil částečně odkrytou hostující klec!
29:40'
Samson Mahbod sice dostal přihrávku na pravý kruh, ale měl to na bekhend a puk tak nezpracoval. Následně pak se hosté znovu osvobozují výhozem před domácí klec.
29:34'
Boleslav má to nejhorší za sebou a nyní už je ve čtyřech hráčích.
29:08'
Domácí zavřeli svého soupeře v jeho pásmu, Jánošík chtěl střílet od modré čáry, ale to se mu povedlo až napodruhé. Jeho pokus ještě tečoval Lukeše, ale znovu neúspěšně.
28:46'
Další vyloučený hostující hráč a Verva si zahraje dvojnásobnou přesilovou hru.
28:46'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Mitchell Fillman – 2 min., vysoká hůl).
27:43'
Pláněk vyhodil puk až před domácí branku a Boleslav se díky tomu osvobodila. Domácí tak svou další akci zakládají od vlastního brankáře.
27:34'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (David Šťastný – 2 min., podrážení).
26:49'
Adam Jánošík nevzal hostům puk ve středním pásmu a ti nakonec kotouč protečovali před Honzíka, ale obrana Vervy je zastavila.
26:40'
Následuje další komerční přestávka.
26:24'
Dlapa si vyměnil puk se Stránským a ten okamžitě vystřelil. Jeho pokus ještě tečoval Žiga Jeglič, David Honzík ho ale vychytal. Hra je opět pozastavena.
25:28'
Verva nadále útočí před hostující klecí a ve druhé třetině tak zlepšila hru. Zatím se jí to však nepovedlo zúročit snížením na rozdíl dvou gólů.
24:39'
František Lukeš nebyl vůbec ve špatné šanci. Kolem brankoviště hostů si nabruslil na levou stranu, ale nakonec se mu zblízka nepovedlo dostat puk za Krošeljova záda.
24:11'
Petružálek přenechal puk Richardu Jarůškovi, ten ale pálil mimo. Následně pak se strhla před Krošeljem menší potyčka mezi oběma tábory, ale vypadá to, že vše vyřešili sudí domluvou.
22:59'
Znovu hráči Mladé Boleslavi déle operovali před brankou domácích, ale obrana Vervy dostala puk pod kontrolu a vyváží ho pryč z obranné třetiny.
22:09'
Kašpar nahodil puk před branku hostů pro Filipa Helta, ale ten zblízka Krošelje také nepřekonal. Hra je pozastavena a vhazuje se po jeho levé ruce.
21:46'
Hosté jsou už v plném počtu.
21:14'
Jánošík nahazoval puk před branku soupeře, ale ten hosté zachytili. Jenže domácí ho získali zpět a Jakub Petružálek zakončoval před Krošeljem, ten znovu pozorný.
20:53'
Mladoboleslavští získali puk a David Bernad ho okamžitě odpálil až před domácí branku. Hosté šetří cenné vteřiny ze zbytku svého oslabení.
20:42'
Martin Hanzl si nabruslil před Gašpera Krošelje a z pravé strany na něho vyslal táhlou střelu. Ovšem brankář hostů ji lapil a záhy přerušil hru.
20:28'
Pavelka chtěl zavézt kotouč do útočného pásma, ale na útočné modré čáře ho ztratil. Nakonec se tam ale domácí dostali, před Krošeljem byli neúspěšní.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 3 – 10
První třetina je minulostí a byla v jasné režii hostů z Mladé Boleslavi. Ti se totiž velmi rychle dostali na tříbrankový náskok a mají tak slibně nakročeno do dnešního duelu. Domácím toho moc nevycházelo, k velkým šancím před brankou Gašpera Krošelje se nedostávali. Mají rozhodně co dohánět a uvidíme, zda se jim v prostřední části hry podaří se zápasem ještě něco udělat. Druhá třetina začne přibližně v 18:25.
20:00'
První třetina skončila.
19:52'
Hanzl sice neuspěl po své střele, Mahbod chtěl pak zakončit před Krošeljem, ale ani jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.
19:46'
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Pavel Kousal – 2 min., vysoká hůl).
19:31'
Válek vyslal střelu k protější tyči. A i když puk šel vedle Krošeljovy branky, přesto ho raději brankář Boleslavi jistil.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:42'
Další zákrok musel vytasit brankář Litvínova David Honzík a znovu nechal před dotěrnými hosty přerušit hru.
17:56'
Vondrka prostrčil puk Skalickému, jenž ho ale neudržel. Obrana Vervy ale nedokázala touš získat a hosté tak stále operují před brankou Davida Honzíka.
17:41'
Po zákroku Gašpera Krošelje je hra přerušena a vhazuje se po jeho levé ruce. Verva se tak v teritoriu Mladé Boleslavi udrží i pro následující chvíle.
16:52'
Ševc si pohrál s kotoučem za vlastní brankou, Petružálek se holí snažil puk vypíchnout, ale bez úspěchu. Mladá Boleslav tak zakládá další akci a jde před Honzíka.
16:00'
Jenže opět to nevyšlo, nikdo z domácích nedokázal ohrozit hostující klec a do rychlé akce na druhé straně zamířili zase hosté.
15:24'
Baránek zachytil kotouč v obranném pásmu, který odskočil Skalickému a je tu pokus o útočnou akci Litvínova.
14:01'
Další nepřesnosti v útoku na straně Litvínova. Obrana Mladé Boleslavi získala kotouč a zavezla ho až před Davida Honzíka. Ovšem před ním nyní hosté neudeřili.
13'
Pískot domácích fanoušků! Osamocený Vondrka zvýšil, 0:3
13:48'
Před Honzíkem došlo k další střele a tu si brankář Vervy pohlídal. Hra je přerušena a bude se vhazovat před jeho brankou. Ještě ale následuje další komerční přestávka.
13:06'
S domácími to tedy nevypadá příliš dobře. Hosté mají během krátké doby tříbrankový náskok a i nyní se derou do další útočné akce.
12'
Najman vystřelil z pravého kruhu k bližší tyčce a navýšil vedení Bruslařů, 0:2
12:41'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
No a je to během chvilky už o tři góly. Naprosto nikým nehlídaný MICHAL VONDRKA těsně před Honzíkem dostal od Zbořila nabito a poté pohotovou ranou domácího brankáře prostřelil – 0:3. Asistence: Adam Zbořil a Pavol Skalický.
11:50'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Verva sice ubránila dvojnásobné oslabení, ale to ji nijak nenakoplo. Hosté po další akci v útočném pásmu navyšují své vedení. Z hrany pravého kruhu švihl do kotouče ONDŘEJ NAJMAN a ten prošel až za Honzíkova záda – 0:2. Asistence: Pavel Kousal a Mitchell Fillman.
10:43'
A nyní jsou už domácí hráči kompletní a to nejhorší mají za sebou. Nyní vytáhli hru do útočného pásma.
10:15'
Litvínov je už ve čtyřech hráčích.
09:57'
Další rána Hrbase, ta skončila na zadním mantinelu. Ale hosté stále drží útočné pásmo a hrozí před jeho brankou.
09:22'
Následovala střela Marka Hrbase, ale i s touto si Honzík poradil. Obrana pak po chvilce vyhodila puk až před branku mladoboleslavského celku.
09:00'
Hosté se prokombinovali k další akci v pásmu Litvínova a z vrcholu levého kruhu pak zakončoval Stránský, jehož tvrdou střelu vykryl David Honzík.
08:43'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Lukáš Kašpar – 2 min., podrážení).
08:43'
Hosté budou hrát dvojnásobnou přesilovou hru při zbytečném vyloučení Lukáše Kašpara!
08:37'
Hosté už se usadili v pásmu soupeře a hrozili před Honzíkem. Ten dostal kotouč pod kontrolu a poté přerušil hru. Bude se tak vhazovat v jeho těsné blízkosti.
08:15'
Nyní následuje komerční přestávka.
08:15'
Jako první si přesilovou hru zahrají hráči Mladé Boleslavi při vyloučení Ščotky. Mají tak možnost své vedení navýšit.
08:15'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov (Jan Ščotka – 2 min., podrážení).
07:34'
Pavel Kousal se procpal do útočného pásma, tam ale měl na holi puk Jan Ščotka a postupně ho dostal až na druhou stranu. Ovšem Verva byla před Krošeljem opět bezzubá.
07:05'
Adam Jánošík pálil na branku Krošelje, jeho pokus ještě někdo z domácích tečoval před jeho brankou, ale hostující brankář dostal kotouč do bezpečí.
6'
Přečíslení 3 na 2 zakončil gólem Kousal, 0:1
06:21'
Nepřesná akce Litvínova a hosté se pak dostali znovu na kotouč, avšak tentokráte na Honzíka nevystřelili.
05:12'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
A hosté se z této akce prosazují. Flynn našel v prostoru mezi kruhy volného PAVLA KOUSALA, který poté svižnou ranou propálil Davida Honzíka a Bruslaři jdou do vedení – 0:1. Asistence: Oscar Flynn a Ondřej Najman.
04:45'
Ondřej Dlapa zachytil rozehrávku Litvínova a od vlastní branky zakládá akci Bruslařů.
04:14'
Lukáš Válek nabral rychlost a směřoval do útočného pásma, přihrávka na něho ale byla nepřesná a domácí útočník to měl na paty. Je z toho postavení mimo hru a ta se stěhuje zpět do středního pásma.
03:29'
Richard Jarůšek udržel útočné pásmo, neměl však tolik rychlosti a Mladoboleslavští tak po zisku puku spěchali před Davida Honzíka.
02:48'
Lukáš Kašpar pálil z pravé strany z první, jeho pokus se ještě snažil tečovat Adam Jánošík, leč před Krošeljem neúspěšně.
02:28'
Poté následoval další icing a stejná situace se opakovala znovu. Na programu je tak třetí zakázané uvolnění domácích a opět se vše stěhuje před Davida Honzíka.
02:11'
Po špatném výhozu z obranné třetiny se Litvínovští dopustili zakázaného uvolnění a opět se bude vhazovat před Davidem Honzíkem. Hosté tak získali zadarmo útočné pásmo.
01:58'
Nyní už ale ano a brankář Litvínova musel zakročit. Poté přerušil hru a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
01:46'
Michal Vondrka nezachytil přihrávku svého spoluhráče a opět se tak hosté z Mladé Boleslavi nedostali ke střele před Honzíkem.
01:17'
Zbořil napadal rozehrávku Litvínova v obranném pásmu domácích, ale sám se poté k puku nedostal. Následuje ztráta a útok litvínovské Vervy.
00:38'
Stejný hráč pak vybojoval puk a poslal ho Jakubu Petružálkovi, ale ten se ke střele před Krošeljem nedostal.
00:10'
Úvodní vhazování vyhrál Martin Hanzl a Litvínov jde hned do první útočné akce. Jarůšek to zkusil zblízka, ale kotouč skončil jen u zadního mantinelu.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba celky jsou na ledové ploše a utkání tak za malou chvíli bude moci začít.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: Honzík (Janus) – Jánošík (A), L. Doudera, Baránek, Ščotka, Štich, T. Pavelka – Mahbod, V. Hübl (A), Válek – Petružálek, M. Hanzl, Jarůšek – Myšák, J. Mikúš, F. Lukeš – Jurčík, Helt, Kašpar (C) – Zygmunt.

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Haas) – Ševc (A), Hrbas, Dlapa, Pláněk, Bernad, Fillman, Kurka – Klepiš, Bičevskis, Šťastný – Skalický, Zbořil, Vondrka (C) – R. Zohorna, Jeglič, J. Stránský – Flynn, Najman, P. Kousal.

Rozhodčí: Hodek, Úlehla – Ondráček, Špůr.
Vzájemná utkání

Oba celky se už v letošní sezóně utkaly. Na začátku října zvítězila na svém ledě Mladá Boleslav nad Litvínovem 5:1 a dnes by na tento úspěch ráda navázala. Domácí naopak prahnou po odplatě a pokusí se poprvé v sezóně s Bruslaři bodovat.
BK Mladá Boleslav

Hosté z Mladé Boleslavi jsou totiž v tabulce na čtvrtém místě a sezónu tak mají oproti svému dnešnímu soupeři rozjetou velmi dobře. Na svém kontě mají čtyřiatřicet bodů. Dvanáctkrát vyhráli a sedmkrát odešli z ledu jako poražený tým. Po prohře 0:3 v Třinci pak na svém ledě přivítali plzeňské indiány, které nakonec přetlačili 4:3 po prodloužení a zapsali další dva důležité body do tabulky. Na severočeský led do Litvínova jedou s cílem znovu bodovat. V duelu s Vervou budou favorité a uvidíme, zda tuto roli naplní. Čeká nás zajímavý zápas, tak si ho nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči

Pavol Skalický – 20 bodů (9+11)
Jakub Klepiš – 12 bodů (4+8)
Adam Zbořil – 12 bodů (4+8)
HC VERVA Litvínov

Litvínovští hokejisté se dále potácejí na chvostu extraligové tabulky a i letošní sezóna pro ně zatím není rozhodně dobře rozjetá. Letos je to o to horší, že se už se nehraje baráž a poslednímu celku tedy hrozí přímý sestup do Chance ligy. Verva je v současné době na předposledním třináctém místě se ziskem osmnácti bodů před posledními Pardubicemi. Verva pětkrát vyhrála a čtrnáctkrát prohrála. Naposledy nestačila na pražskou Spartu, se kterou před svými diváky padla 3:4 po prodloužení. Dnes ji čeká další těžká bitva o důležité body.

Nejproduktivnější hráči

Richard Jarůšek – 15 bodů (7+8)
Jakub Petružálek – 14 bodů (5+9)
Martin Hanzl – 10 bodů (4+6)
Hezký páteční večer u Tipsport extraligy ledního hokeje. Dnes je na programu její dvacáté kolo a my se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a BK Mladá Boleslav.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Články odjinud