Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Zug : Jyväskylä - 2. září 2017   17:00

Zug
Zug
01:12' Kast  • 04:51' Roe  • 15:16' Roe  • 26:55' Martschini  • 30:29' Stalberg  • 36:51' Diaz
Jyväskylä

Domácí hokejisté podali velmi dobrý výkon, zejména ve druhé třetině třemi góly výrazně nakročili k výhře v tomto duelu. Zug porazil svého soupeře 6:3.
59:07'
Domácí hráči i fanoušci si závěr zápasu užívají, odpočítávají poslední desítky sekund.
58:52'
Arnold výborně zablokoval střelecký pokus soupeře od modré čáry.
58:46'
Další střelecký pokus hostů. Dobře vypálil Ikonen, jehož pokus kryje Stephan.
58:27'
V poklidném tempu se zápas dohrává. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
57:50'
Stephan viděl středu od modré čáry. Kotouč na poslední chvíli zablokovat jeden z obránců před ním.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty zápasu, domácí se musí bránit.
56:01'
Probíhají poslední minuty zápasu, domácí celek se ale nyní musí bránit tlaku soupeře. Juuso Puustinen nahazoval od modré čáry, jeho pokus kryje domácí gólman.
54:55'
Sledujeme sice rychlý hokej, ale ani jeden celek si nemůže vypracovat výraznější střelecké pozice. Vhazovat se nyní bude před brankou Stephana.
53:33'
Jyväskylä přečkala oslabení o pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu. Zatím ale marně, neboť domácí zadní řady podávají dobrý výkon.
53:20'
52:56'
Hosté se dokázali osvobodit, domácím se tato početní výhoda vůbec nedaří. Chybí střelba.
52:35'
Stalberg zakončoval dobrou ránou, ale kotouč minul branku. Nechybělo jeho ráně mnoho.
52:15'
Hostující celek se brání, domácí elitní formace hraje aktivně na útočné třetině. JYP se musí bránit.
51:20'
Vyloučení v týmu JYP Jyväskylä (Janne Kolehmainen – 2 min., držení protihráče).
50:44'
JYP právě vstřelilo branku!
Hostující celek bleskově využívá přesilovou hru, po dobré přihrávce spoluhráče se ránou z první prosazuje MIKKO MÄENPÄÄ. Asistence: Juha-Pekka Hytönen.
50:34'
Vyloučení v týmu EV Zug (Robin Grossmann – 2 min., podražení).
50:28'
Klaey se pokoušel dostat do útočného pásma, jeho snahu ale ukončuje sudí, postavení mimo hru.
50:01'
Tvrdě z první vypálil Joonas Nittinen, jehož střelecký pokus se od tyče odrazil zpět do hry.
49:37'
Blížíme se do poloviny třetí třetiny, domácí celek stále vede o čtyři branky.
49:17'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení, střeleckých příležitostí je k vidění velmi málo.
48:26'
Dobrá rána, kterou vyslal Immonen končí mimo branku.
46:32'
Hraje se spíše ve středním pásmu, optickou převahu mají domácí, ale ani Zug se ke střele nemůže propracovat.
45:46'
O tom, kdo vyhraje je rozhodnuto, hostující celek se sice o zdramatizování zápasu snaží, ale nemůže se dostat do střeleckých pozic.
45:22'
Po krásné kombinaci hostujícího celku se do střelecké pozice dostal Juuso Puustinen, jehož střelecký pokus senzačně zastavil domácí brankář.
44:31'
Hytönen byl dobře postavený v předbrankovém prostoru, jeho střelecký bekhendový pokus bez problémů kryje Stephan.
43:50'
Další ránu od modré čáry celkem snadno vyrazil domácí brankář. Hosté nyní jsou aktivnější, ale Immonen nedokázal přesněji vypálit.
43:18'
Sledujeme rychlý hokej, na výraznější střelecký pokus ve druhé třetině zatím čekáme.
42:33'
Immonen vybojoval kotouč v útočném pásmu, zkoušel rychle předat spoluhráče, ale přihrával mimo. Následně pak hostující akce končí pro hru vysokou holí.
42:00'
Tuppurainen špatně přihrával ze středního pásma, kotouč končí za domácí brankou. Směr hry se tak otáčí.
41:33'
Helbling se před brankou nabízel pro přihrávku, ale nikdo ze spoluhráčů jej nenalezl.
40:30'
Zápas, ve kterém hraje domácí celek jednoznačně lépe, pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Tři branky přidal Zug ve druhé třetině, díky čemuž vede 6:2 a pokračuje v cestě za pohotovou výhrou.
40:00'
39:47'
Domácí celek se dostal do střelecké pozice, Laurikainen nadvakrát zasáhl.
39:21'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině, sledujeme rychlý hokej, domácí fanoušci znovu velmi hlasitě fandí.
38:41'
Roe zkoušel vybojovat kotouč v útočném pásmu, proti dvěma obráncům neuspěl.
38:20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, více ze mají hosté. Ti se ale nemohou dostat do zakončení.
36:51'
Zug právě vstřelil branku!
V pohodě hrající domácí celek přidává další branku. RAFAEL DIAZ dostal výbornou přihrávku, oklamal obránce a zakončoval do protipohybu brankáře. Asistence: Viktor Stalberg a Timothy Kast.
35:30'
Hosté vyhodili kotouč, a tak se osvobozují.
34:52'
Vyloučení v týmu JYP Jyväskylä (Juuso Puustinen – 2 min., hákování).
34:35'
Domácí brankář kryje střelecký pokus od modré, vypálil Kalteva.
33:17'
Mnoho střeleckých pokusů momentálně k vidění není, další domácí akci založil Stalberg.
32:44'
Domácí hokejisté se začínají vracet k aktivní hře, ale hosté si také vypracovávají střelecké pozice.
32:22'
Hostující druhá formace přerušila aktivní hru domácích. Hosté se dostali do útočné pásma a střídající Nittinen zakončoval tvrdou střelou.
32:05'
Domácí celek za obrovské podpory hraje lépe, hosté nemají mnoho šancí.
31:45'
Domácí fanoušci vytvářejí parádní atmosféru a málem také viděli další branku. Výborně vypálil Forrer.
30:29'
Domácí celek výborně odbránil oslabení, a tak nyní přidává další branku. A nutno dodat, že po nádherné kombinaci. Martschnini dostal puk do útočného pásma, přenechal ho Roeovi, který si všiml na druhé straně zcela volného VIKTORA STALBERGA, který opravdu měl snadnou práci. Asistence: Garrett Roe a Lino Martschini.
30:22'
Osobních zákroků na hranici pravidel začíná přibývat.
30:14'
Fanoušci Zugu jsou spokojení, jejich oblíbenci hrají v plném počtu.
30:08'
Domácí hrají ve čtyřech.
29:43'
Domácí hokejisté se k velké radosti publika osvobozují, vyhazují přes všechny čáry.
29:30'
Mäenpëë tvrdě vypálil od modré čáry, jeho pokus končí vysoko nad.
29:10'
Jyväskylä zatím kombinuje v útočném pásmu, ke střele se zatím hosté nemají.
28:45'
Domácí trojice hráčů se zatím brání dobře, Allén vypálil mimo branku.
28:24'
Hosté hrají přesilovou hru pět na tři. Domácí celek je neproměnil, co hosté?
28:14'
Vyloučení v týmu EV Zug (Robin Grossmann – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
28:08'
Vyloučení v týmu EV Zug (Carl Klingberg – 2 min., držení protihráče).
27:48'
JYP se zatím marně pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Domácí brankář mnoho práce nemá.
26:55'
Brejky vycházejí domácímu týmu na jedničku s hvězdičkou. Po krásné kombinaci se do rychlého brejku dostal LINO MARTSCHINI. Tvrdou ránou mezi beton a ruku brankáře poslal kotouč.
26:42'
Joel Sund promáchl ve vyložené pozici.
26:12'
Teď to dobře udělal hostující Allén, jehož rána málem zapadla za vzdálenější tyč, mnoho jeho pokusu nechybělo.
25:40'
Schnyder elegantně obkroužil útočné pásmo. Dostal se do střelecké pozice a vypálil. Jeho ránu kryje brankář hostujícího celku.
25:16'
Ani jeden celek nyní nechce chybovat, hra je výrazně ovlivněna taktikou.
25:00'
Sledujeme rychlý hokej z kraje druhé třetiny, kotouč má za svou brankou Stadler.
24:37'
24:27'
Zugu se nedaří početní výhoda podle představ. Nejprve nevyužili dvouminutovou pět na tři nyní ani klasickou.
24:04'
Znovu se domácí usadili před brankou soupeře, kde kombinují. Zatím ale daleko od své branky.
23:47'
JYP Jyväskylä vyhazuje přes všechny čáry, hostující celek střídá.
23:10'
Po krásné domácí kombinaci čekal u tyče Kast, ten ovšem kotouč nedokázal trefit podle představ.
22:45'
Přesilovku tedy hrají domácí hokejisté, od modré to zkoušel Roe, ale minul branku.
22:37'
Vyloučení v týmu JYP Jyväskylä (Mikko Kuukka – 2 min., držení hole).
22:28'
Elitní formace domácího celku znovu na ledě, Zug se pokouší navýšit své vedení. Zatím ale marně.
22:03'
Oba týmy hrají v plném počtu. Následně se před domácí brankou strhla menší potyčka, kterou sudí řeší diskuzí.
21:46'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, optickou převahu mají domácí.
21:23'
Zápas pokračuje druhou třetinou, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho střel nyní k vidění není.
20:01'
Vyloučení v týmu JYP Jyväskylä (Juuso Vainio – 2 min., hrubost). Trest odpyká Joel Sund.
Vyloučení v týmu JYP Jyväskylä (Carl Klingberg – 2 min., hrubost).
20:01'
Úvodní část hry vyšla výborně domácího celku, ten se po dvou hrubých chybách Kaltevy dostal do vedení 3:1. Zug asi musí trochu mrzet, že neproměnil dvojnásobnou dvouminutovou přesilovku. Protože v samotném závěru třetiny kotouč za brankovou čáru poslal hostují Hytönen.
20:00'
19:46'
Hostující celek se nevzdává, prosauje se v přesilové hře. Puustinen dobře vypálil, kotouč se od domácího brankáře jen odrazil a JUHA-PEKKA HYTÖNEN měl snadnou práci. Asistence: Juuso Puustinen.
19:08'
Vyloučení v týmu EV Zug (Timothy Kast – 2 min., hákování).
19:00'
Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry v první třetině.
18:37'
Z rychlého protiútoku to zkoušel Jarkko Imonen, jeho střelecký pokus byl zblokovaný.
18:27'
18:00'
To se podařilo až nyní, od modré vypálil Diaz. Jeho pokus hostující brankář vyrazil jen před sebe.
17:40'
Dvojnásobná přesilovka se nedaří podle představ, hráči v modrém se nemohou stabilně usadit v předbrankovém prostoru.
17:00'
Hosté se osvobozují, trojice hráčů jde střídat.
16:35'
Domácí hokejisté mají k dispozici dvouminutovou přesilovku pět na tři. Usadili se v útočném pásmu, kde kombinují.
16:25'
Vyloučení v týmu JYP Jyväskylä (Jarkko Immonen – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu JYP Jyväskylä (Juuso Puustinen – 2 min., sekání).
16:16'
Jyväskylä hraje velmi špatně, navíc na dva góly domácím namazal Kalteva, hned elitní hostující formace.
15:16'
Znovu to byl hostující Mikko Kalteva, který přišel o kotouč, a tak mohl sám na brankáře pospíchat GARRETT ROE. Domácí hráč si počkal na první pohyb brankáře, a pak teprve přesně vypálil. Je z toho třetí domácí gól.
14:09'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou.
13:27'
Hytönen přibrzdil akci svého týmu v útočném pásmu, a tak se domácí defenziva stačila zformovat. Ke střele na Stephana nedošlo.
12:30'
Znovu to byl Mäenpëë kdo se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale domácí obrana k němu rychle přistoupila a nenechala jeje vypálit.
12:12'
Hosté vybojovali kotouč za vlastní brankou, Suomela se do zakončení nedostal, na dlouhou přihrávku nedosáhl.
11:54'
Fanoušci domácího týmu jsou pořádně hlasití, vytvářejí parádní atmosféru.
11:26'
Mäenpëë dobře vypálil od modré čáry, jeho střelecký pokus dokázal zablokoval jeden z bránících hráčů.
11:00'
Hosté se dostali do útočného pásma, výborně ale zapracoval domácí Schlumpf, který vyvezl kotouč do středu hrací plochy.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, momentálně mnoho střel na branky k vidění není.
09:46'
Švýcarský celek hraje aktivně, hosté to mají v tomto zápase obtížné.
09:17'
Hosté se nyní probojovali stabilněji do útočného pásma. Puustinen vypáli, jeho pokus byl jemně tečovaný mimo branku.
08:50'
Immonen vypálil od modré čáry, jeho spíše nahození končí v rohu hrací plochy.
08:12'
Na ledě je druhá hostující formace, která se dostala do zakončení, Mäenpëë dobře vypálil, jeho pokus kryje Stephan.
07:42'
Momentálně sledujeme klidnější hru, k vidění není tolik střeleckých pokusů.
07:18'
Zug špatně rozehrál, píská se tak zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácíco celku.
07:09'
Domácí celek se pokoušel rychle rozehrát, ale Stalberg nedokázal najít spoluhráče.
06:56'
Hostující Robert Rooba zůstal před brankou zcela volný. Nejprve se o zakončení pokoušel jeho spoluhráč. Pak z otočky vypálil sám a jeho ránu kryje domácí brankář. Komerční přestávka.
06:17'
Nyní je na ledě druhá hostující formace a pokouší se něco vymyslet. Dobře ale zapracoval Grossmann, který zastavil zajímavě vypadající akci.
05:54'
Domácí celek si vzal rychle vedení zpět na sovu stranu, sledujeme rychlý hokej, hra se přelévá ze strany na stranu.
04:51'
Hostující Mikko Kalteva vyrobil obrovskou chybu, v obranném pásmu se nechal obrat o kotouč, a tak mířil GARRETT ROE sám na brankáře. Rozhodl se pro střelu mezi betony, kde měl gólman volno.
04:20'
Hra čtyři na čtyři pokračuje, hosté ji dokázali využít, a tak je vyrovnáno. Domácí fanoušci dál hlasitě podporují své oblíbence.
04:02'
Hostující celek velmi rychle vyrovnává. Ikonen poslal kotouč do míst, kde byl zcela volný JUUSO VAINIO. Ten si vylepšil střeleckou pozici a tvrdou ránou překonal domácího Stephana. Asistence: Jani Tuppurainen.
03:52'
Přibližně minutu budeme sledovat hru čtyři na čtyři.
03:47'
Vyloučení v týmu EV Zug (Lino Martschini – 2 min., hákování).
03:25'
Roe si říkal o přihrávku, dostal ji a při pokusu o zakončení zlomil svůj nástroj. Bezmocně pak máchl rukama a vydal se na střídačku pro novou.
03:04'
Přesilovou hru, první v zápase, si zahrají domácí hokejisté.
02:52'
Vyloučení v týmu JYP Jyväskylä (Henri Kanninen – 2 min., podražení).
02:52'
Hra je nyní přerušena, bude se vylučovat.
02:30'
Domácí fanoušci vytvářejí od první minuty výbornou atmosféru.
02:01'
Senteler to zkoušel individuálně, ale jeho akci končí na hostujícím obránci, který byl pozorný a nenechal se překonat.
01:12'
Domácí celek se krátce po začátku zápasu dostává do vedení, Klingberg velmi dobře přihrával před branku, kde byl zcela volný TIMOTHY KAST. Jeho rána končí za brankovou čárou. Asistence: Carl Klingberg.
01:05'
druhá domácí formace se dostala do výborné pozice, McIntyre z předbrankového prostoru zkoušel zakončit. Byl ale tísněn.
00:36'
Grossmann nahazoval kotouč do útočného pásma, tam ale nebyl nikdo, kdo by mohl v akci pokračovat.
00:01'

EV Zug: Stephan (Bader) – Grossmann, Helbling, Morant, Diaz, Stadler, Schlumpf, Fohrler – Stalberg, Roe, Lammer – Schnyder, McIntyre, Martschnini – Senteler, Kast, Klingberg – Forrer, Klaey, Arnold

JYP Jyväskylä: Laurikainen (Olkinuora) – Kalteva, Vainio, Kuukka, Mäenpëë, Jokinen, Ikonen, Allén, Saari – Kolehmainen, Hytönen, Rooba – Tuppurainen, Immonen, Puustinen – Turkulainen, Suomela, Nattinen – Likola, Kanninen, Sund

Rozhodčí: Ansons, Koch – Fluri, Obwegeser.
EV Zug má rovněž na svém kontu tři odehrané zápasy, nestačil na JYP Jyväskylä 2:3, porazil Nemen Grondo 3:2 a 3:2 na nájezdy.
Tým JYP Jyväskylä odehrál tři zápasy na turnaji a všechny vyhrál. Postupně porazil Zug 3:2, Vídeň 4:1 a 3:1. Skóre má 10:4 a s devíti body je na prvním místě tabulky.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Hokejové Ligy mistrů. V tomto zápase proti sobě nastoupí EV Zug a JYP Jyväskylä.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.