Hokejová Liga mistrů - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Djurgårdens : Třinec - 7. září 2018   18:30

Djurgårdens
Barcelo (FRA), Andersson (SWE) – Dahmén (SWE), Ahlen (SWE).
Hovet Arena, Stockholm
1916 diváků
Třinec

Z haly Hovet vám děkujeme za pozornost a doporučujeme vám sledovat již zítra online přenos z nedělního utkání v Tampere. Budeme sledovat už cestu Ocelářů do finského města. Přejeme vám krásný zbytek večera.
Více než stovka fanoušků děkuje svým hráčům za vítězství v dnešním utkání. Zítřejší cesta do Tampere bude určitě veselá a je možné potvrdit slova trenéra Varadi, že ještě nic není ztracené a Třinec i přes úvodní dvě prohry může prorazit do play-off.
Je možné říci, Třinci se po předchozích výsledcích v Lize mistrů podařilo něco neuvěřitelného! Ve Stockholmské hale Hovet dlouho tahali za kratší konec, ale krásnou otočkou Arona Chmielewského ze závěru zápasu vítězí 4:3!
59:26'
Velké drama před třineckou bránou! Davidsson střílel z pravého kruhu, třinecký obránce puk zastavil před cestou do brány!
58:47'
Domácí hrají bez brankáře!
57:50'
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři se v závěru utkání ujímají vedení! ARON CHMIELEWSKI projel kolem mantinelu a zpoza brány protlačil puk u levé tyče do brány! Asistence: Vladimír Dravecký, Marek Viedenský – 3:4!
57:29'
Hladonik v dobré střelecké pozici, Reideborn vyrazil puk do rohu.
56:54'
Bemström dovezl puk až do útočného pásma, poté se diváci dožadovali odpískání držení, ale bez úspěchu.
56:30'
Třineckým se nedaří udržet v útočném pásmu.
55:39'
Třinečtí zavezli kotouč do útočného pásma, ale nepřesnou přihrávkou o něj přišli a domácí vyhodili puk přes všechny čáry.
54:56'
A je tady vyloučení na straně Švédů. Za držení půjde na lavici hanby Daniel Brodin. Výše trestu: 2 minuty.
54:18'
Po rychlé domácí akci a spolupráci Wii s Bemströmem pálil prvně jmenovaný z pravého rohu, gólman Hrubec se nenechal překvapit a puk z nepříjemného úhlu vyrazil za bránu.
52:59'
Mladý obránce FILIP HAMAN přijal puk na modré čáře a tvrdou bombou do horního růžku střílí svůj první gól v soutěžním utkání v třineckém dresu! Bez asistence – 3:3!
52:26'
Gernát obdržel na levé straně zpětnou přihrávku, následně zvolil střelu po ledě ke vzdálenější tyči, ale tam vložil beton Reideborn a puk vyrazil.
51:27'
Musilovo nahození od modré čáry raději skrývá pod lapačku brankář Reideborn, neboť už tam nebezpečně dojížděl Chmielewski.
51:11'
Nahození Davidssona z levého rohu trochu s problémy zkrotil Hrubec.
50:55'
Třinec je v plném počtu, ale tahle přesilovka Djurgardenu byla hodně nebezpečná.
50:25'
Norellova střela od modré se odrazila od levé tyče, vzápětí pálil Axelsson z pravé strany vedle brány.
50:08'
Nepříjemná střela Josefssona z pravého kruhu proletěla těsně kolem levé tyče. Vzápětí se po nepřesné přihrávce před bránu zmocnil puku třinecký gólman.
49:20'
Hosté mohli dát druhý gól v oslabení, ale backhandová střela v podání Draveckého skončila pouze v Reidebornově výstroji.
48:50'
Třinečtí mají problém. Za příliš mnoho hráčů putuje na trestnou lavici Jan Hladonik.
47:56'
Jedna reklamní pauza před nervy drásajícím zbytkem zápasu.
46:58'
Djurgårdens právě vstřelilo branku!
Výbornou atmosféru proměnili ve vedoucí gól domácí! Daniel Brodin obdržel přhirávku mezi kruhy od Jakoba Lilji, první střelou procedil puk přes brankáře Hrubce a následně kotouč dopíchl do prázdné brány! Asistence: Jakob Lilja – 3:2!
45:50'
Tak se nám to rozjelo i na tribunách. K třineckým fanouškům se přidali domácí a hned je tu kravál.
45:01'
Po přiťuknutí Viedenského se řítil na švédskou branku Hladoník, zápěstím si vybral střelu k pravé tyči, kam však máchl gólman Reideborn a puk vyrazil!
44:01'
Ještě více radosti jim mohl dodat Vlach. U pravé tyčky se obtočil s pukem, ale střelou zápěstím pouze vyprášil Riedebornovy betony.
43:10'
Neuvěřitelné! Třinecký fanklub zlanařil malé švédské fanoušky a ti nyní fandí třineckému klubu!
41:45'
Třináctý třinecký útočník Hladonik se dostal do hry a už má na svém kontě střelu na bránu, jeho pokus z mezikruží brankář Riedeborn vyrazil vedle brány.
41:22'
Cienciala našel křížnou přihrávkou v pravém kruhu Michala Kovařčíka, ten prohnul hokejku a poslal puk v gólové situaci vedle brány!
40:58'
Na ledě ještě zůstalo hodně vody a puk se v ní občas zastavuje.
40:19'
Po střele Norella přikryl puk lapačkou brankář Hrubec. Vhazování v obranném pásmu Třince.
40:01'
Druhá třetina je minulostí a nutno říct, že Třinec předvádí nejlepší výkon v letošním ročníku Ligy mistrů. Přesto utkání nevypadá podle představ trenérského tria Varaďa – Zadina – Raszka. ve druhé třetině nejprve vyrovnal trochu šťastným gólem Viedenský. Domácí dokázali zareagovat a kapitán Engqvist přesnou střelou k levé tyči vrátil domácím vedení. To však vydrželo do poslední minuty. Dvojnásobnou přesilovku ještě Třinečtí nevyužili, ale ještě než se Bemström stihl po návratu z trestné lavice rozkoukat, přišel přesný zásah Marcinka a vyrovnání na 2:2.

Slezané mají ještě dvacet minut, aby utkání otočili ve svůj prospěch. Podaří se jim to?
40:00'
39:35'
Tak Ocelářům se přeci jen povedlo využít přesilovku! Přihrávku Michala Kovařčíka domácí obrana přerušila, přesto se ke kotouči před Reidebornem dostal TOMÁŠ MARCINKO a napálil puk do brány! Bez asistence – 2:2!
39:25'
Gernát dvakrát vypálil z pozice obránce, v prvním případě jeho střelu vyrazil brankář, ve druhém obránce!
38:41'
Djurgardenu se podařilo vyhodit puk.
38:30'
Domácí brankář Reideborn drží naděje na vítězství a svým výkonem rozfandil domácí publikum.
37:57'
Trenér Varaďa si vzal oddechový čas.
37:57'
Po přihrávce Svačiny od levého mantinelu pálil z druhé vlny Krajíček, brankář Reideborn vytáhl lapačku proti střele letící do pravého horního růžku a schoval do ní kotouč.
37:31'
Třinečtí budou mít dvojnásobnou dvouminutovou přesilovku a třineckým sektorem zní My chceme gól! Dvě minuty za hákování obdržel Emil Bemström.
37:15'
Domácím se podařilo získat kotouč a po mantinelu vyhodit.
36:59'
Po faulu na Douderu u mantinelu si hosté zahrají přesilovou hru. 2+2 minuty inkasoval za vražení na hrazení Daniel Brodin.
36:06'
Nejprve Třinečtí získali útočné pásmo po zakázaném uvolnění, pár desítek vteřin na to se domácí dopustili přestupku o ofsajdu.
34:50'
Nepříjemnou polovysokou střelu Hultströma od modré ještě Hrubec vyrazil, ale po přihrávce Posslera poslal puk z pravého kruhu k levé tyči ANDREAS ENGQVIST a vrátil domácím vedení. Asistence: Gustav Possler, Linus Hultström – 2:1!
33:29'
Třnečtí se řítili dva na jednoho, Hrňa přihrál na levou stranu Marcinkovi, jeho střelu zblokoval domácí obránce, ale k dorážce se dostal ještě Hrňa, jenře ani on nedokázal přes ležící beton gólmana Reideborna zvednout kotouč! To byla dobrá šance Třince!
32:19'
Adamský zblokoval střelu Nilssona od modré, do úniku se dral Svačina, ale ač byl na obranné modré první, ztratil rychlost a ve švédském pásmu přišel o puk.
32:06'
Nahození Engqvista od modré vyrazil třinecký gólman mimo hrací plochu. Následuje komerční přestávka.
31:08'
První útočná formace sevřela Djurgarden ve vlastní třetině, v dobré střelecké pozici byl mezi kruhy Hrňa, ale netrefil bránu.
29:55'
Svačinovo nepříjemné nahození z pravého kruhu se odrazilo od brankáře zpět do hry, to už však pádili na třineckou bránu domácí.
29:48'
Po vyhraném buly střílel od modré Matyáš a Reideborn schoval kotouč do výstroje.
29:33'
Po chybě třinecké defenzívy se puku zmocnil Top Scorer Josefsson, ale ve vyložené pozici nedokázal zvednout kotouč nad Hrubce! Třinecká střídačka si hluboce vydechla.
28:40'
Djurgarden už v plném počtu zaútočil středem na třineckou bránu, Engqvist se prokličkoval před bránu, přihrál ještě na levou stranu, kde už Possler z bezprostřední blízkosti napálil Hrubcův beton.
27:29'
Střelu Doudery od modré si sklepl Adamský pod nohy, bohužel domácí rychle získali puk a vyhodili ho do středního pásma.
26:47'
Po přihrávce Doudery pálil z hranice pravého kruhu Hrňa, Reideborn puk betony vyrazil a domácí výhozem na chvíli přerušili třinecké útočení.
26:32'
Domácí po vyhraném buly vyhodili kotouč na střídačku. Vhazování před švédským brankářem.
26:38'
Střelce jediného gólu domácích čeká po reklamní přestávce dvouminutový trest, když si u mantinelu podržel Michala Kovařčíka.
26:12'
Tady vládne Třinecko! Gól Viedenského domácí publikum doslova umlčel. Slyšet jsou pouze třinečtí fanoušci.
26:05'
Domácí trenér si vybral oddechový čas, aby po tomto nečekaném gólu uklidnil své svěřence.
25:12'
Je vyrovnáno! Brankář Reideborn namazal zpoza brány Viedenskému. Slovenský útočník už měl jednoduchou pozici, přihrál před prázdnou bránu VLADIMÍROVI DRAVECKÉMU, který jen málokdy měl jednodušší pozici ke skórování! Asistence: Marek Viedenský, Lukáš Krajíček – 1:1!
24:40'
Úspěšný zásah si na své konto připsal brankář Hrubec, který lapil nepříjemný pokus z levé strany.
24:22'
Viedenský zamíchal v obranném pásmu s kotoučem a následně jej vyhodil za branku soupeře. Vzápětí odjel nabrat čerstvé síly na střídačku.
23:32'
Třinečtí hokejisté vyhodili a fanoušci se radují aspoň z této maličkosti.
22:46'
Po necelé minutě rozhodčí opravili trest pro Kovařčíka. Za vražení na hrazení obdržel 2+2 minuty.
22:46'
Hrubec vyhodil puk o mantinel do ochranné sítě. Vhazování před třineckým brankářem.
22:27'
Hrňa získal kotouč a dovezl ho až za útočnou modrou. Tam už se puku zmocnili domácí.
21:55'
Třinec bude hrát znovu ve čtyřech. Dvě minuty si odsedí Michal Kovařčík za vražení na hrazení.
21:53'
Josefsson zavezl puk středem do útočného pásma, kde o něj bleskově přišel.
21:14'
Domácí vstoupili aktivně i do druhé třetiny a zle zatápějí červenobílým v jejich obranném písmu.
20:01'
Máme za sebou první třetinu, po které domácí zaslouženě vedou 1:0. Djurgarden byl nebezpečnější, vypracoval si větší střelecké příležitosti a jednu z nich proměnil. Konkrétně v 9. minutě ukázal záda všem hráčům Emil Bemström a svůj únik zakončil gólovou tečkou.

Pevně věříme, že se český zástupce v dalších částech zlepší a odveze si ze Švédska první body.
20:00'
19:45'
Engqvist křížnou přihrávkou vybídl ke střele Axelssona, ten pálil z první, ale jeho střelu po ledě fantasticky vyrazil brankář Hrubec!
19:09'
Třineckým se daří bránit soupeřovu přesilovku. Přihrávku Josefssona tečoval Dravecký a puk skončil na třinecké střídačce.
17:44'
Domácí založili další útočnou akci, po které Davidssona při průniku do útočného pásma zahákoval Michal Kovařčík a čeká ho dvouminutový trest.
17:19'
Nepřesné nahození Alsinga hosté nezískali, Stockholmští se zmocnili kotouče a zakládají další útočnou akci.
16:51'
O něco prudší střela byla v podání Davidssona. Brankář Hrubec se přesto nedal a nepříjemný kotouč schoval do výstroje.
16:25'
Už při hře v plném počtu zaútočil po levém mantinelu Lilja, jenže jeho střelu po ledě s lehkostí vyrazil brankář Hrubec za bránu.
15:46'
Erik Hrňa byl ve velmi dobré pozici. Po přihrávce zpoza brány pálil prudce z levého kruhu, ale Reideborn si na jeho ránu počíhal a zneškodnil jí.
15:30'
Adamský střílel z mezikruží, ale z otočky nedokázal obelstít Reideborna.
14:58'
Domácí po třineckém tlaku vyhazují, avšak jen na chvíli.
14:00'
Lilja fauloval třineckého hráče a čeká ho dvouminutový trest za nedovolené bránění.
13:44'
Obrovská šance švédského celku. Brodin vybídl k sólu Engqvista, ten vyrukoval na Hrubce kličkou do bekhendu k pravé tyči, ale svou fintu nedokázal dotáhnout do konce a puk poslal vedle brány.
12:47'
Už se znovu hraje, dokonce se z trestné lavice vrátil Vladimír Svačina.
12:20'
Nástřel Wieho od zadního mantinelu se odrazil od hokejky jednoho třineckého hráče do vzduchu a dopadl na horní síť třinecké branky – přerušeno.
11:48'
Adamský získal puk v útočném pásmu, ale obránci soupeře byli připraveni a třineckého útočníka nepustili ke střele.
10:39'
Třinec čeká další oslabení. Svačina zahákoval soupeře a bude muset trpět na trestné lavici.
10:25'
Lilja zpětnou přihrávkou z levé strany vybídl ke střele Josefssona, ten golfákem ze zadní části kruhu napálil puk vedle pravé tyče.
10:04'
Adamského nepříjemná střela od levého mantinelu byla tečovaná, přesto gólman Reideborn včas sklepl betony a nepříjemný pokus zneškondnil.
09:30'
Djurgarden je v plném počtu a navíc vede.
09:05'
Cienciala zaváhal v útočném pásmu, jeho přihrávku sebral domácí hráč a vyhodil puk až k brankáři Hrubcovi.
08:01'
Třinečtí z přesilové hry inkasovali! EMIL BEMSTRÖM sebral soupeři puk, v útočném pásmu objel soupeře a střelou mezi betony otevřel účet zápasu! Bez asistence – 1:0!
07:25'
Přesilovku si zahrají Třinečtí! Henrik Eriksson vyloučen na dvě minuty za podražení.
07:25'
Po přihrávce Erikssona se do zakončení dostal Strandberg, brankář Hrubec nevěděl, kde má kotouč, přesto pokus švédského útočníka betonem vyrazil.
06:59'
Právě probíhá první komerční přestávka. Třinečtí v úvodu utkání přežili dvojnásobné oslabení a zatím předvádí povedený výkon. Uvidíme, zda jim to vydrží až do konce utkání.
05:58'
Viedenský zatáhl puk za brankovou čáru, tam však na něj nastoupili dva domácí hráči a od kotouče ho čistě odstavili.
04:33'
Adámkovu střelu od pravého mantinelu vyrazil gólman Reideborn na druhou stranu, kde se nacházeli jeho spoluhráči.
04:16'
Dravecký je na ledě a Třinec v plném počtu.
03:33'
Střela Hultströma od modré se odrazila od zadního mantinelu před bránu, kde byl Possler, ale z otočky Hrubce nepřekonal!
03:12'
Třinec je ve čtyřech.
02:39'
Závar před třineckou brankou, Hrubec vyrazil puk před sebe, ale Engqvist nedokázal dorazit kotouč do odkryté brány. Puk vyhodil přes všechny čáry Adamský.
02:14'
Djurgarden bude hrát 49 sekund proti třem. Na dvě minuty za sekání oslabil svůj celek Vladimír Dravecký.
02:14'
Domácí zavřeli svého soupeře v obranném pásmu a vybojovali si další faul. Trenér Varaďa zuří.
01:02'
Třinec čeká první oslabení. Na dvě minuty za sekání putuje na trestnou lavici David Cienciala.
00:34'
Engqvist se dostal ke kotouči v pravém kruhu, ale byl zblokován pohotovým zákrokem třineckých hráčů.
00:01'
Hráči obou týmů vyjíždějí současně na hrací plochu. Následovat budou hymny a poté v Hovet Areně odstartuje třetí díl letošního ročníku Ligy mistrů.
První soutěžní minuty v třineckém dresu stráví obránce Martin Gernát, který do Třince přišel na hostování do konce listopadu ze švýcarského Lausanne.

Djurgårdens IF: Reideborn (Jensen) – Hultstrom, Norell, J. Pettersson, Alsing, Nilsson, B. Petersson, Bernhardt – Possler, Engqvist (C), Axelsson – Brodin, Josefsson (TS), Lilja – Bergfors, Srtrandberg, Eriksson – Bemström, Davidsson, Wia – Widing.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), Doudera, Musil, Matyáš, Gernát, M. Adámek, Haman – Chmielewski, Marcinko, Hrňa – Cienciala (TS), M. Kovařčík, O. Kovařčík – Adamský, Polanský, Svačina – Vlach, Viedenský, Dravecký – Hladonik.

Rozhodčí: Barcelo (FRA), Andersson (SWE) – Dahmén (SWE), Ahlen (SWE)..
Dobré odpoledne z Hovet Areny ve Stockholmu. Za malou chvíli vám představíme sestavy obou celků. S Třincem neodcestovala trojice Vladimír Roth, Roberts Bukarts, Martin Růžička.
CO ŘEKLI PŘED UTKÁNÍM

Robert Ohlsson (trenér Djurgardenu): „V Třinci jsme byli velmi efektivní. Možná jsme měli v první třetině štěstí, ale pak se nám dařilo.“

Václav Varaďa (trenér Třince): „Věřím, že to bude lepší. Kluci se vážně zamysleli nad svými výkony minulý týden. Byl to jeden z nejhorších týdnů co pamatuji.“
ROZHODČÍ

Hlavními rozhodčími dnešního duelu jsou Francouz Geoffrey Barcelo a Švéd Mikael Andersson. Právě na druhého jmenovaného nemají třinečtí hráči dobré vzpomínky. V loňské semifinálové odvetě sporné momenty přisuzoval na stranu finské Jyvaskyly. Uvidíme, jak se s Třincem popere letos.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

Třinec se s Djurgardenem střetává teprve podruhé. Jak už jsme několikrát zmínili, úvodní zápas skupiny E skončil vítězstvím švédského celku 6:1. Třinečtí se v duelu zmohli pouze na snížení ve druhé třetině. Bohužel v poslední části došlo ke kolapsu v defenzívě a výsledkem byl tenisový výsledek 1:6.

Poslední vzájemné utkání

Oceláři Třinec – Djurgarden Stockholm 1:6 (0:2, 1:0, 0:4)

Branky a nahrávky: 32. Adamský (M. Kovařčík, Matyáš) – 10. Josefsson (Lilja, Norell), 20. Possler (Bergfors), 47. Josefsson, 48. Davidsson (Hultstrůom, Wiå), 58. Bemström (Alsing, Josefsson), 59. Widing (Strandberg). Rozhodčí: Staňo, Šír – Hanzlík, Tošenovjan. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. Diváci: 3669.

Třinec: Hrubec – Krajíček, Adámek, Musil, Haman, M. Doudera, Matyáš, Kovář – Bukarts, Marcinko, Martin Růžička – Cienciala, Viedenský, O. Kovařčík – Adamský, Polanský, Svačina – M. Kovařčík, Hladonik, Hrňa – Raška.

Djurgarden: Reideborn – Hultström, Urbom, J. Pettersson, Norell, Nilsson, Alsing, Walli-Walterholm, B. Petersson – Bergfors, Engqvist, Possler – Brodin, Josefsson, Lilja – Bemström, Davidsson, Wia – Widing, Strandberg, Eriksson.
DJURGARDEN IF STOCKHOLM
1. místo, 5 bodů, skóre 9:3

Domácí hokejisté budou před dnešním duelem favoritem. Po úvodním vítězství v České republice dokázali vyhrát na ledě norského Storhamaru. O úspěchu Švédů rozhodlo až prodloužení a gól Marcuse Davidssona 16 sekund před koncem. Švédové tak vládnou své skupině, před druhou Tampere a třetím Storhamarem.

Poslední utkání

Storhamar – Djurgarden 2:3 po prodl. (0:0, 1:0, 1:2 – 0:1)

Branky a nahrávky: 28. Joel Johansson (Jakobs, Larivée), 43. S. Thoresen (Dokken) – 53. Brodin (J. Pettersson, Josefson), 59. Josefson (Brodin), 65. M. Davidsson (Norell).

Djurgarden: R. Jensen – Hultström, Urbom, J. Pettersson, Norell, T. Nilsson, Alsing, A. Andersson, B. Pettersson – Bergfors, Engqvist, Possler – D. Brodin, Josefson, Lilja – Bemström, M. Davidsson, Walterholm – Widing, Strandberg, H. Eriksson.
HC OCELÁŘI TŘINEC
4. místo, 0 bodů, skóre 4:14

Třinečtí hokejisté loňský ročník Ligy mistrů zakončili těsně před branami finále. V semifinále vypadli až na nájezdy s pozdějším vítězem JYP Jyvaskylou.

V letošním ročníku chtěli na úspěšnou sezónu navázat, jenže souboje se švédským Djurgardenem a finskou Tapparou ukázaly, jak náročná bude obhajoba.

Švédové pod Javorovým ukázali svou sílu, využili třineckých chyb a zvítězili jednoznačně 6:1. Ještě o dva góly více nasázeli do třinecké brány zástupci finského klubu, kteří si z hutnického města odvezli tři body za výhru 8:2.

Oceláři budou chtít ve venkovních odvetách uspět. Pomoci by jim měla i nová posila to obrany Martin Gernát. Otázkou je, zda se celý transfer podaří dotáhnout do úspěšného konce už před zápasem se švédským soupeřem. Slovenský reprezentant by měl zacelit ránu po zranění Vladimíra Rotha. Ten s týmem neodcestoval a podle informací ze sociálních sítí klubu ho čeká operace.

Oceláři Třinec – Tappara Tampere 2:8 (0:1, 1:6, 1:1)

Branky a nahrávky: 38. Chmielewski (Vlach, Dravecký), 47. Cienciala (M. Doudera, Polanský) – 19. Järvinen (Malinen, Kemiläinen), 29. Järvinen (Malinen), 29. Jasu (Kuusela, Järvinen), 31. Karjalainen (Kemiläinen), 32. Erkinjuntti (Kuusela), 34. Elorinne (Karjalainen, Záborský), 40. Elorinne (Rauhala), 43. Ojamäki (Rauhala).

Třinec: Hamerlík (32. Hrubec) – Krajíček, M. Doudera, D. Musil, Matyáš, Kovář, Haman, Bartko – M. Kovařčík, Marcinko, M. Růžička – Adamský, Polanský, Svačina – Cienciala, Viedenský, O. Kovařčík – Chmielewski, Vlach, Dravecký.
Třinecký klub i letos ukazuje, že Ligu mistrů bere opravdu vážně. I letos získali fanoušci možnost cestovat s hokejisty v jednom letadle. Čtyřdenní zážitek je znovu vyprodaný a na sever Evropy vycestovalo zhruba 160 účastníků, mezi nimiž byli kromě hokejistů a fanoušků také partneři klubu.
Příjemný čtvrteční večer vám přeji ze švédského Stockholmu, kam dnes odpoledne dorazili třinečtí hokejisté. Cestu Ocelářů po severní Evropě a jejich zápasy proti Djurgardenu a Tampere vás provede přímo z dějiště Igor Mainka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.