Mnichov - Junosť Minsk | ONLINE | 31.8.2018 19:30 | Hokejová Liga mistrů 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Hokejová Liga mistrů - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mnichov : Junosť Minsk - 31. srpna 2018   19:30

Ukončeno
Mnichov
Mnichov
08:03' Voakes  • 12:51' Parkes  • 20:59' Voakes  • 21:22' Parkes 
4:3
(2:1, 2:1, 0:1)
Junosť Minsk
Junosť Minsk
16:45' Volček   • 35:38' Protasenja   • 43:22' Razvadovskij  
Mnichov
Sestavy:
Aus den Birken (Fiessinger) – Seidenberg, Bodnarchuk, Boyle, Abeltshauser, Aulie, Joslin, Button – Wolf, Hager, Kastner – Shugg, Mitchell, Parkes – Mauer, Voakes, Christensen – Daubner, Eder, Mayenschein
Rozhodčí
Kristijan Nikolić, Gordon Schukies. Čároví: Andreas Hofer, Gabriel Gaube
2680 diváků
Junosť Minsk
Sestavy:
Brikun (Borodulja) – Antonov, Jerocho, Gerašenko, Kazakevič, Tarletskij, Mitškevič, Kaškar, Barkovskij – Kogalev, Razvadovskij, Protasenja – Stefanovič, Brikun, Volček – Lopačuk, Kulakov, Grin – Gajnetdinov, Karakulko, Rybčik
Přenos se aktualizuje automaticky

Mnichov dokázal vydřít výhru nad Minskem, o které rozhodli dvěma góly Mark Voakes a Trevor Parkes. Oba domácí hráči odehráli fantastický zápas a na začátku druhé třetiny navíc v rychlém sledu udeřili v oslabení. Minsk dokázal v závěru první i druhé části snížit a ve třetí třetině se dokonce dostal na dostřel jedné branky, kvůli častým vyloučením se mu ale vyrovnat nepodařilo. Výsledek. Mnichov 4 Minsk 3.
Konec zápasu.
59:29'
Hostující trenér odvolal Igora Brikuna a Minsk v závěru zápasu zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!
59:29'
Igor Brikun zřejmě odvolán nebude. Útok Minsku navíc nyní zastavilo postavení mimo hru, po kterém si hostující celek vyžádal oddechový čas.
58:00'
Do konce zápasu byly ohlášeny poslední dvě minuty.
56:16'
Závěr zápasu už se pouze a jen dohrává. Minsk už každopádně nemá síly a je s podivem, že neinkasoval znovu.
55:18'
Mnichovští v závěru zápasu dominují a nyní se málem dostali k další střele v levém kruhu. Jeden z obránců Minsku se ale dobře vrhl do domácí střely.
54:47'
Konečně se na delší dobu hrálo plynule a Mnichov se dostal na vrcholu pravého kruhu ke střele, kterou na přední tyči Igor Brikun podržel v náručí.
52:00'
A aby těch vyloučení nebyl příliš málo v závěru zápasu, tak byl ještě na dvě plus dvě minuty vyloučen Alexander Kulakov.
52:00'
Další trest pro hráče Minsku, když Vadim Jerocho vyfasoval dvě plus dvě minuty za hrubost.
51:28'
Pavel Kazakevič se stal dalším vyloučeným hráčem, když přes svou bránou neudržel nervy. Nedovolené bránění.
51:07'
Igor Brikun nakonec také vyfasoval dvě minuty, když byl vyloučen za nafilmovaný faul po střetu s Trevorem Parkesem.
51:07'
Minsk závěr zápasu vůbec nezvládá a po každé střele Mnichova následuje ihned velká potyčka!
51:07'
Trevor Parkes projížděl kolem brankáře Igora Brukina mimo těžiště hry a domácí brankář ho zřejmě podrazil, každopádně dvě minuty za podražení viděl domácí hráč.
50:46'
Mnichov dvakrát v rychlém sledu pronikl z pravého křídla před bránu, ani v jednom případě se mu ale skórovat nepodařilo. Vyloučení Vadim Jerocho a Mads Christensen se vrátili z trestné lavice zpět na led a oba týmy hrají v plném počtu.
48:46'
Vadim Jerocho a Mads Christensen byli shodně vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Hra 4 na 4.
48:46'
Igor Brikun skvěle zasáhl proti střele Mnichova z vrcholu pravého kruhu pravým betonem a zabránil tomu, aby puk zamířil ke vzdálenější levé tyči! Poté se před bránou strhla potyčka!
48:09'
Minsk se dostal ke tvrdé ráně od modré čáry, která minula levý horní roh brány a skončila mimo.
47:49'
Patrick Hager na levém křídle dohnal nahozený puk a po tvrdém hitu poslal před bránu zpětnou přihrávku, po které se snažil jeden z jeho spoluhráčů prosadit v blízkosti levé tyče! Igor Brikun ale na poslední chvíli vsedě zády přiskřípl puk k brankové konstrukci a dokázal ho zastavit!
47:30'
Minsk v polovině poslední třetí třetiny prohrává pouze o jednu branku, nyní se ale ocitá pod obrovským tlakem.
47:14'
A další šance Mnichova, když střela z mezikruží zamířila těsně nad bránu! Hra poté byla přerušena, protože puk po nahození Mnichova skončil v ochranné síti. Oba týmy si mohou vydechnout. Powerbreak.
46:10'
Na straně hostů se poté krásně protáhl před bránu Pavel Razvadovskij, tentokrát ale zakončením u pravé tyče vyklepal pouze vyrážečku Dannyho aus den Birkena!
45:49'
Mnichov mohl vést před pár okamžiky znovu o dvě branky, jenže krásná diagonální střela po ledě se od vzdálenější levé tyče odrazila zpět do hry!
43:49'
Fanoušci Mnichova cítí křivdu, protože podle jejich názoru se měl krátce před gólem pískat faul na jejich hráče. Hra každopádně pokračuje bez trestu a domácí akci nyní na levém křídle zastavilo další postavení mimo hru.
43:22'
Tým Junosť Minsk právě vstřelil branku! Danny aus den Birken sice skvěle zasáhl pravým betonem proti střele Alexandera Kulakova, který v levém kruhu vystřelil dobře po ledě z otočky, v blízkosti levé tyče se ale vzápětí dostal k dorážce PAVEL RAZVADOVSKIJ a bekhendem snížil na 3:4! Asistence: Alexander Kulakov.
42:53'
Vypadalo to, že jeden z domácích hráčů byl faulován na útočné modré čáře, hra ale plynula dále.
42:30'
Igor Brikun se vydal za svou bránu, aby zastavil nahození Mnichova vzduchem a podél hrazení rozehrál.
41:06'
Mnichov vyrazil na pravém křídle do rychlého protiútoku a po zpětné přihrávce přišla tvrdá rána z vrcholu mezikruží, když Trevor Parkes mohl zkompletovat hattrick, jeho střela s příklepem ale minula pravý horní roh brány!
40:37'
Igor Brikun odvedl dobrou práci, když se u své levé tyče rychle vrhl po puku a zmrazil ho pod lapačkou.
40:07'
Po pouhých sedmi sekundách byla hra přerušena. Domácí se na levém křídle ocitli v postavení mimo hru.
40:01'
Poslední část zápasu byla zahájena a Mnichov vede nad Minskem stejně jako po první třetině o dvě branky.
40:01'
Začala třetí třetina.
Třetí třetina začne přibližně v 21:13.
Mnichov přichystal krátce po přestávce hostům obrovský šok, když dvakrát v rychlém sledu skóroval během oslabení. Nejprve se prosadil po samostatném úniku podruhé v zápase Mark Voakes a hned vzápětí, taktéž podruhé, Trevor Parkes. Minsk ovšem v závěru třetiny opět využil přesilovou hru a Anatoly Protasenja snížil předtím, než byl z ledové plochy odnesen na nosítkách Andrej Gerašenko. Skóre po druhé třetině atraktivního duelu. Mnichov 4 Minsk 2.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
37:35'
Andrej Gerašenko schytal u své brány tvrdý úder do hlavy a z ledu byl odnesen na nosítkách. Nepříjemná zpráva pro hosty krátce poté, co skórovali.
37:35'
Jeden z hokejistů Minsku zůstal ležet za vlastní bránou a rozhodčí raději hru přerušili. Nevypadá to vůbec dobře!
35:38'
Tým Junosť Minsk právě vstřelil branku! Pavel Kazakevič vystřelil z pravého kruhu a po zákroku domácího brankáře levým betonem se dostal v blízkosti pravé tyče k dorážce ANATOLY PROTASENJA, který skvěle clonil před bránou a bekhendem dorazil puk do sítě! Minsk využil druhou ze čtyř přesilových her a snížil na 2:4. Asistence: Pavel Kazakevič.
35:21'
Domácím se podařilo vyhodit puk podél střídaček do zóny Minsku, který se musel vrátit pro kotouč do obranného pásma.
34:46'
Minsk má k dispozici v závěru druhé třetiny čtvrtou přesilovou hru, zatím ale hosté dokázali využít jen jednu.
33:55'
Minsk vyhrál vhazování v útočném pásmu a přesilovou hru zahájil ránou od modré čáry, která minula pravou tyč.
33:42'
Andrew Bodnarchuk fauloval ve středním pásmu a během powerbreaku byl vyloučen na dvě minuty za držení.
33:30'
Ráz druhé třetiny zatím udává jedna přesilová hra Minsku, který v úvodu prostřední části dvakrát inkasoval v oslabení a navíc krátce po sobě.
32:07'
Igor Brikun měl obrovské problémy se střelou od modré čáry a Mnichov se dostal u pravé tyče k dorážce, puk ale po ledě minul pravou tyč a z obrovské šance nebylo nic!
30:57'
Mnichovští podcenili přečíslení Minsku dva na jednoho, střela hostů z pravého kruhu ale minula bližší horní roh brány a puk zamířil do ochranného skla!
30:34'
Mnichovu se podařilo vyhodit puk přes všechny čáry a vyloučený Jakob Mayenschein se vrátil z trestné lavice na led.
29:05'
Hokejisté Mnichova v oslabení ujeli do přečíslení dva na jednoho, jenže Patrick Hager zvolil v pravém kruhu místo přihrávky rychlou střelou zápěstím, kterou Igor Brikun hrudí vyrazil!
28:34'
Jakob Mayenschein byl během powerbreaku vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a v Mnichově diváci hlasitě bučí. Třetí přesilová hra pro běloruský celek.
28:34'
Mnichov ze svého tlaku nedokázal nic vytěžit a Minsku se podařilo vyhodit puk podél střídaček na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena a na řadu přichází powerbreak.
26:57'
Vyloučený Nikita Mitškevič je zpět na ledě a Minsk hraje v plném počtu. Skóre mu ale nelichotí, prohrává vysoko 4:1.
26:55'
Mnichov krásně přenesl hru z pravého kruhu do levého a poté přišla na ose ledové plochy tvrdá rána od modré čáry, která minula bránu Igora Brikuna.
26:21'
Minsku se podařilo vyhodit a Mnichov čeká za vlastní bránou, až jeho hokejisté v klidu dostřídají.
25:55'
Další střela Mnichova přišla na vrcholu pravého kruhu a minula vzdálenější levý horní roh brány Minsku.
25:21'
Derek Joslin napřáhl na pravém křídle ke tvrdé střele s příklepem, jeho rána ovšem byla zablokována.
24:57'
Hra byla přerušena a Nikita Mitškevič usedl na trestnou lavici poté, co fauloval v obranném pásmu a dostal dvě minuty za podržení. První přesilová hra pro domácí Mnichov.
24:01'
Mnichov si v blízkosti levé tyče vytvořil velkou šanci, ani jedna z dvojice domácích hokejistů se ale ke střele na bránu nedostala a Igor Brikun pum zmrazil pod lapačkou!
22:16'
Vyloučený Justin Shugg je zpět na ledě a musí mít velký důvod k úsměvu, protože jeho spoluhráči dvakrát skórovali v oslabení.
21:22'
Mnichov právě vstřelil branku!
Konrad Abeltshauser v pravém kruhu skvěle vybojoval puk a po jeho zpětné přihrávce skóroval v mezikruží do prázdné brány TREVOR PARKES! Trevor Parkes vstřelil svůj druhý gól v zápase a Mnichov v rychlém sledu dvakrát skóroval v oslabení, což je neskutečná věc! Asistence: Konrad Abeltshauser.
20:59'
Mnichov právě vstřelil branku!
Andrej Gerašenko udělal obrovskou chybu, když ve středním pásmu u hrazení nedokázal zastavit vyhození Mnichova podél hrazení a po jeho srážce s rozhodčím se řítil sám na bránu MARK VOAKES, který únik zakončil krásným bekhendovým blafákem a skóroval v oslabení!
20:01'
Mnichov vyhrál úvodní vhazování druhé části a ihned nahodil puk za bránu Minsku, který v úvodu druhé třetiny dohrává poměrnou část z druhé přesilové hry v zápase.
20:01'
Začala druhá třetina.
Druhá třetina začne přibližně v 20:21.
Je za námi úvodní část utkání, během které Mnichov dokázal vstřelit dvě branky, když se v rozmezí čtyř minut trefili Mark Voakes a po nádherné kombinační akci poté Trevor Parkes. Minsk nehrál špatně a často střílel, za svou snahu byl odměněn ale až krátce před přestávkou, když první přesilovou hru zápasu využil Pavel Volček. Po první části. Mnichov 2 Minsk 1.
20:00'
První třetina skončila.
19:44'
Igor Brikun vyrazil na střídačku a po skončení poskynuté výhody dostal Justin Shugg dvě minuty za podražení.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:39'
Minsk nejprve střelou z pravého křídla zamířil pouze doprostřed brány a po následném vhazování a nahození Mnichova byl puk přizvednut do ochranné sítě. Hra byla přerušena.
16:45'
Tým Junosť Minsk právě vstřelil branku! Danny aus den Birken nedokázal zastavit vkleče střelu Minsku z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a na vzdálenější tyči ho za to potrestal PAVEL VOLČEK, když bez problému zamířil do odkryté brány! Minsk využil přesilovou hru a snížil na 1:2. Asistence: Michajl Stefanovič.
16:02'
Minsk po vyhození Mnichova napřáhl na levém křídle od modré čáry ke tvrdé ráně, která mířila do předního levého horního rohu brány, Danny aus den Birken ji ale vyrazil!
15:18'
Minsk si v přesilové hře dokázal vytvořit hned z kraje obrovský tlak, jenže střela z levého kruhu byla jedním z obránců Mnichova sražena vedle přední levé tyče do rohu hrací plochy.
14:47'
Derek Joslin přišel do souboje před vlastní bránou pozdě a jednoho z hostů poslal k ledu. Dvě minuty za nedovolené bránění a první přesilová hra pro hostující Minsk.
14:44'
Minsk doplácí na nepřesnou koncovku a necelých šest minut před první přestávkou prohrává již o dvě branky.
12:51'
Mnichov právě vstřelil branku!
Keith Aulie rozjel na ose hřiště nádhernou kombinační akci a po jeho diagonální přihrávce to provedl na levé straně nádherně Justin Shugg, když v kruhu pro vhazování naznačil střelu a poté skrytou zpětnou přihrávkou našel ze druhé vlny najíždějího TREVORA PARKESE, který si puk v mezikruží zpracoval a střelou zápěstím zamířil do prázdné brány! Asistence: Justin Shugg a John Mitchell.
11:45'
Yannic Seidenberg byl zřejmě hráčem, který se v mezikruží dostal ke střele a jeho pokus zápěstím minul levý horní roh brány Minsku. V hledišti to jen zahučelo.
11:08'
Mnichov se po vstřelení úvodního gólu zápasu začíná ocitat pod tlakem, nicméně, hostující hráči zatím nemíří přesně.
10:38'
Běloruský celek na pravém křídle vyrazil do rychlého protiútoku, a přestože se po zpětné přihrávce k ničemu nedostal, vzápětí přišla táhlá střela od modré čáry, která minula vzdálenější pravou tyč.
09:38'
Nyní už zpět k dění na ledě. Minsk opět mohl udeřit po střele z levého křídla, to by ovšem nesměla zamířit pouze do náruče pozorného Dannyho aus den Birkena.
09:26'
Mnohokrát děkuji svým kolegům, kteří mi v nelehké chvíli na začátku zápasu dokázali vyplnit soupisky obou týmů.
08:28'
Hra byla přerušena a na řadu přišel powerbreak, během kterého si mohou oba týmy na chvíli oddechnout.
08:03'
Mnichov právě vstřelil branku!
MARK VOAKES se v pravém kruhu nádherně uvolnil a poté hledal zpětnou přihrávkou najíždějícího Franka Mauera. Jeho střelu ovšem zablokoval vleže jeden z obránců Minsku a poté mohl skórovat po ledě do prázdné brány, což se mu podařilo, ačkoliv jeho první pokus z blízkosti skončil na levém betonu fantastického a roztaženého Igora Brukina. Asistence: Mads Christensen.
07:43'
Minsku se během posledních minut vůbec nedaří rozehrát, což nyní potvrdila dlouhá kolmá přihrávka, po kterém bylo běloruskému celku odpískáno zakázané uvolnění.
07:05'
Dlužím Vám omluvu za pozdní začátek zápasu, nicméně, chci všechny ujistit, že je vše v pořádku.
06:30'
Mnichovští zatím působí živějším dojmem, nebezpečnější střely jsou ovšem ty hostujícího Minsku.
05:41'
Na opačné straně mohl vzápětí udeřit Minsk, když se v levém kruhu dostal do zakončení Eduard Grin, domácí brankář Danny aus den Birken ale puk na hrudi bez problému podržel.
05:25'
Frank Mauer se ocitl v levém kruhu ve slibné střelecké pozici, jeho pokus zápěstím byl ale na poslední chvíli sražen mimo.
04:51'
Red Bull Mnichov je obrovským favoritem dnešního zápasu, zatímco se ale do žádné velké brankové příležitosti nedostal. Útok domácích na levém křídle zastavilo postavení mimo hru.
01:48'
V domácí bráně chytá Danny aus den Birken, zatímco bránu hostujícího Minsku hájí Igor Brikun.
00:01'
V Mnichově před pár okamžiky začal zápas Champions Hockey League, v němž domácí Red Bull hostí Junosť Minsk.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

EHC Red Bull Mnichov: Aus den Birken (Fiessinger) – Seidenberg, Bodnarchuk, Boyle, Abeltshauser, Aulie, Joslin, Button – Wolf, Hager, Kastner – Shugg, Mitchell, Parkes – Mauer, Voakes, Christensen – Daubner, Eder, Mayenschein

Junosť Minsk: Brikun (Borodulja) – Antonov, Jerocho, Gerašenko, Kazakevič, Tarletskij, Mitškevič, Kaškar, Barkovskij – Kogalev, Razvadovskij, Protasenja – Stefanovič, Brikun, Volček – Lopačuk, Kulakov, Grin – Gajnetdinov, Karakulko, Rybčik

Rozhodčí: Kristijan Nikolić, Gordon Schukies. Čároví: Andreas Hofer, Gabriel Gaube.
Champions Hockey League pokračuje v pátek večer dalším bohatým programem zápasů úvodního kola základní části a v jednom z nich Red Bull Mnichov přivítá na svém ledě Junosť Minsk. Běloruské týmy byly v loňské sezóně těžko k poražení na domám ledě, jenže Red Bullu není evropská soutěž vůbec cizí, když v loni postoupil mezi nejlepších 16 týmů a před 12 měsíci odvrátili brzké vyřazení proti Comarchu Cracovia.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.


Články odjinud