Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Rögle BK : SønderjyskE - 13. října 2021   18:05

Rögle BK
Rögle BK
26:35' Bristedt  • 27:12' McKiernan  • 49:22' Strömgren  • 49:43' Sjödin  • 51:24' Stål Lyrenäs  • 52:30' Johnsson  • 53:57' Larsson  • 55:37' Sjödin
SønderjyskE

To je z mé strany pro dnešek definitivně vše, děkuji všem za pozornost u dalších online přenosů se budu těšit, na počtenou!
Divoká třetí třetina je za námi! Hostující hráči nejprve dvěma góly otočili průběh utkání na svoji stranu, nicméně vzápětí přišel doslova uragán z domácí strany. Rögle šesti góly definitivně rozhodlo o svém vítězství 8:3! Švédský tým si do tabulky připisuje další tři body, SønderjyskE odjíždí domů s prázdnou.
59:57'
Domácí hokejisté se ještě v poslední minutě třetí třetiny na chvíli usadili v útočném pásmu, ale hosté už další ohrožení své branky nepřipustili. Utkání končí.
59:30'
Nebezpečná rána v podání hostujících hráčů v poslední minutě třetí třetiny! Obránce Rasmus Lyø vyslal svižnou ránu z pravé strany, Clang zasáhl lapačkou.
58:34'
Frank chtěl dorážet kotouč na brankovišti, ale jeden z domácích obránců ho zablokoval a nedovolil mu zakončit. Domácí už s jistotou kráčí za vítězstvím.
57:54'
Eller poslal přihrávku svému spoluhráči a hosté se snažili zaútočit po pravé straně kluziště. V útočném pásmu ovšem nebyli úspěšní, Clang nemusel zasahovat.
57:11'
Jeden z domácích hráčů si už najížděl do dobré střelecké pozice před brankou a devátý gól Rögle mohl být na světě. Galbraith celou situaci ustál.
56:28'
Wallinder nezachytil prudkou přihrávku od svého spoluhráče ve středním pásmu a domácí museli začít svoji útočnou akci až z vlastního obranného pásma.
55:37'
Tým Rögle BK právě vstřelil branku!
S góly se nám doslova roztrhl pytel, domácí hokejisté skórují již poosmé v tomto utkání a pošesté ve třetí třetině. LINUS SJÖDIN obdržel přihrávku na modrou čáru, odkud se štěstím prostřelil hostujícího brankáře Galbraitha. Asistence: Philip Granath, Lucas Ekeståhl Jonsson.
55:08'
Hosté se ještě pokouší proniknout do útočného pásma a zahrozit. Salhany zasekl hru v útočném pásmu a vzápětí se snažil najít svého spoluhráče, neúspěšně.
54:26'
Samuel Johannesson uklidnil divokou pasáž hry v obranném pásmu a oba týmy vzápětí posílají na ledovou plochu čerstvé síly. Hra pokračuje dál.
53:57'
Neskutečné gólové hody pokračují, domácí se posazují posedmé v tomto utkání! LUDVIG LARSSON vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a Galbraithovi nedal šanci zasáhnout. Asistence: Tyler Kelleher, Linus Sjödin.
52:30'
Domácí stále nemají dost a střílí již šestou brankou! V prostoru před brankou byl připravený OSCAR JOHNSSON, který bez větších obtíží prostřelil Galbraitha z bezprostřední blízkosti. Asistence: William Strömgren, Oskar Stål Lyrenäs.
51:24'
Domácí pokračují ve své gólové kanonádě a střílí pátou branku v tomto utkání! OSKAR STAL LYRENÄS obdržel přihrávku do mezikruží, odkud vypálil přesně a skóroval. Rögle jde do dvoubrankového vedení. Asistence: Leon Bristedt, William Strömgren.
49:43'
Domácí hokejisté se okamžitě usadili v útočném pásmu a otáčí vývoj utkání na svoji stranu! Ve skrumáží před brankou se nejrychleji zorientoval LINUS SJÖDIN, který dopravil kotouč do sítě. Domácí znovu jdou do vedení. Asistence: Brady Ferguson, Ludvig Larsson.
49:33'
Shawn O´Donell (SON) obdržel trest do konce utkání + pětiminutový trest navrch, jelikož ještě před tím rozhodčí viděl nedovolený zákrok na domácího hráče.
49:32'
Jeden z hostujících hráčů zůstal ležet na ledové ploše, ale nyní se zdá být vše v pořádku. Rozhodčí ovšem budou vylučovat, o udělení trestu se radí.
49:22'
Po krátké chvilce máme však znovu vyrovnáno! WILLIAM STRÖMGREN obdržel přihrávku do jízdy a přesnou střelou mezi betony prostřelil Galbraitha potřetí v tomto utkání. Asistence: Leon Bristedt, Lucas Ekeståhl Jonsson.
48:13'
Nebezpečná rána od modré čáry v podání Hansena! Hostující obránce vystřelil od modré čáry, ale Clang vytasil svoji lapačku a střelu zneškodnil.
47:28'
Po komerční přestávce se vhazovalo v obranném pásmu hostí, kteří byli na buly úspěšnější. I přesto se domácí drželi v útočném pásmu, Galbraith mohl zůstat v klidu.
47:13'
Granath se ocitl osamocen před brankou soupeře, ale svou střelou nastřelil jen připraveného brankáře Galbraitha. Škoda pro domácí.
46:44'
Wallinder si vybruslil z pozice obránce do dobré střelecké pozice, ale domácí bek svou střelou neuspěl. Hosté dostávají puk do neutrální zóny.
45:39'
SønderjyskE právě vstřelilo branku!
V téže minutě se hosté znovu usadili v útočném pásmu a střílí třetí gól v tomto utkání! MARTIN ESKILDSEN posílá svůj tým poprvé v utkání do vedení. Clang byl na tuto střelu z hostující strany krátký. Asistence: Daniel Galbraith, Shawn O´Donnell.
45:10'
Hosté vyrovnávají skóre a začínáme od začátku! Druhým úspěšným střelcem na straně hostí je útočník MADS ELLER, který úspěšně prostřelil domácího brankáře Clanga. Asistence: Mikkel Jensen, Michael Little.
44:35'
Tyler Kelleher se snažil proniknout do útočného pásma po levé straně kluziště, ale poslední obránce hostí mu vystavil stopku na útočné modré čáře.
43:18'
Domácí se usadili v útočném pásmu a zahrozili! Střela obránce Johannessona byla hodně prudká, ale domácí bek se svou střelou nebyl úspěšný.
42:10'
Rögle bude hrát za malou chvíli další přesilovou hru. Na trestnou lavici tentokrát usedá Mathieu Foget (SON) za sekání. Hostující tým se musí bránit.
42:05'
Philip Granath nemohl pokračovat v útočné akci po pravé straně kluziště, jelikož se domácí hokejisté vystavili do postavení mimo hru. Hra je přerušena.
41:45'
Foget nezpracoval prudkou přihrávku od svého spoluhráče a hosté se dostali jen na modrou čáru. Kotouč si berou na své hokejky domácí hráči.
40:43'
Steffen Frank dojížděl situaci v útočném pásmu, ale hosté zahrozili až při další své akci. Střela Salhanyho našla pouze připraveného Galbraitha.
40:10'
Hosté vyhráli úvodní vhazování ve středovém kruhu a ihned se přesunuli do útočného pásma. Little posouval kotouč na svého spoluhráče, Clang nemusel zasahovat.
40:01'
Oba týmy se vrátily zpět ze svých kabin na ledovou plochu, třetí třetina startuje za několik okamžiků.
Další třetina začne přibližně v 19.40 hodin.
Prostřední třetina je minulostí a viděli jsme v ní celkem tři branky! Skóre utkání otevřel svou trefou Leon Bristedt a druhou branku domácích obstaral Ryan McKiernan. Za hosty ovšem snížil v přesilové hře Shawn O´Donnell. Domácí vedou po čtyřiceti odehraných minutách o jednu branku.
40:00'
39:59'
V poslední vteřině druhé třetiny vystřelil po přejezdu útočné modré čáry z pravé strany Oskar Stål Lyrenäs, jehož ránu Galbraith schoval do své náruče.
38:39'
Domácí hráči se tlačili do zakončení před brankou, ale hostující obránci předvedli dobrou práci a nedovolili domácím hráčům zakončit. Hra pokračuje dál.
37:52'
Po skončení přesilové hry hostí ujel do útočného pásma jeden z domácích hráčů, který udělal rychlou kličku na střed kluziště, ale Galbraith zasáhl.
36:52'
Další střelu svého týmu obstaral útočník Matt Salhany, který udělal pár kroků dopředu a vzápětí vyslal svižnou ránu. Clang celou situaci zvládl.
36:32'
Hosté měli na hokejce další velkou příležitost! Martin Eskildsen dorážel na brankovišti soupeře, ale Clang udržel kotouč před brankovou čárou.
35:39'
Samuel Jonsson (RGL) je dalším vyloučeným hráčem v tomto utkání a už sedí na trestné lavici. Domácí obránce vyfasoval dvě trestné minuty za zdržování hry.
35:20'
Anders Biel pronikal s kotoučem do útočného pásma, ale vracející se hráč domácího týmu nedovolil hostům pokračovat v akci. Píská se postavení mimo hru.
34:24'
Domácí hokejisté napadali hostující rozehrávku, ale hosté se zásluhou útočníka O´Donnella osvobodili. Hra vzápětí končí ve středním pásmu.
33:25'
Velká příležitost pro hostující tým! Matt Salhany si vybruslil s kotoučem na hokejce až před branku, ale svou střelou neprostřelil brankáře Galbraitha.
32:28'
Tyler Kelleher se prosmýkl do útočného pásma po pravé straně a domácí hráči kombinovali. Obránce Ekeståhl Jonsson ovšem nemohl střílet přes clonícího hráče.
31:39'
Strömgren bojoval neúspěšně o kotouč za brankou soupeře a na druhou stranu spěchali hosté. Jejich šanci ovšem zneškodnil pozorný Clang.
30:51'
Domácí hokejisté podnikli další útočný výpad, ale hostující obrana na modré čáře včas zapracovala a nepustila domácí hráče do hloubi útočného pásma.
29:58'
Hosté se zabydleli v útočném pásmu a po pár vteřinách využívají svou přesilovou hru! SHAWN O´DONNELL si vybruslil před branku a přesnou střelou propálil domácího brankáře Clanga. Asistence: Mathieu Foget, Michael Little.
29:44'
Bude se znovu vylučovat. Na trestnou lavici usedá tentokrát Tyler Kelleher (RGL), který se provinil nedovoleným bráněním a odpyká si dvě trestné minuty.
28:43'
Domácí hokejisté i nadále útočí, ale hosté v čele s brankářem Galbraithem zatím odolávají a nepouští svého soupeře do dalších velkých příležitostí.
27:12'
Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu a prosazují se podruhé v tomto utkání. RYAN MCKIERNAN vystřelil z dobré pozice a prudkou střelou vymetl horní část hostující branky. Asistence: Ludvig Larsson, Brady Ferguson.
27:04'
Domácí hokejisté si za malou chvíli vyzkouší svou první přesilovou hru. Na trestnou lavici usedá Mads Eller (SON) za nebezpečnou hru vysokou holí.
26:46'
Další velkou příležitost měli na hokejce znovu domácí. Johannesson střílel z dobré pozice na pravé straně, ale brankář Galbraith zasáhl svými betony.
26:35'
Máme tu první gól v tomto utkání! LEON BRISTEDT se prudce opřel do střely a prostřelil bezmocného Galbraitha. Domácí hokejisté utíkají svému soupeři do jednobrankového vedení. Asistence: Oskar Stål Lyrenäs, Brady Ferguson.
24:33'
Shawn O´Donnell vystřelil nenápadně z levé strany a jeho rána byla ještě zřejmě tečována. Kotouč si ovšem cestu za brankovou čáru nenašel.
23:36'
Michael Little rozjel další útočnou akci svého celku zpoza branky, ale hosté se v útočném pásmu dlouho neohřáli. Kotouč vzápětí končí až u brankáře Galbraitha.
22:58'
Daniel Hansen vyslal na soupeřovu branku jedovatou střelu od modré čáry, ale Clang byl znovu připravený a podržel kotouč ve své náruči. Hra je přerušena.
22:40'
Hosté si za malou chvíli zahrají další přesilovou hru. Na trestnou lavici odjíždí Samuel Johannesson (RGL), který dostává menší trest za podrážení.
21:41'
Šance pomalu přibývají a oba brankáři mají v posledních vteřinách hodně práce. Jeden z hostujících hráčů se snažil v rychlosti ohrozit Clanga, leč neúspěšně.
20:42'
Hosté rychle přešli střední pásmo a zahrozili! Před brankou se nejrychleji zorientoval útočník Bristedt, který dostává kotouč do středního pásma.
20:21'
Domácí hokejisté se po vhazování ve středním pásmu přesunuli do útoku a kotouč vzápětí končí zablokován v ochranné síti. Hra je přerušena.
20:01'
Hráči jsou již zpět na ledové ploše, utkání může pokračovat.
Další třetina začne přibližně v 18.48 hodin.
Úvodní třetina je úspěšně za námi a na první gól v tomto utkání zatím čekáme. Oba týmy si v průběhu první třetiny vypracovaly řadu příležitostí, ale brankáři zatím drží svá čistá konta.
20:00'
19:33'
Domácí v útočném pásmu dlouho nezůstali a dopředu spěchali hosté. Rozhodčí jejich snahu přerušuje svým hvizdem, jelikož se píská postavení mimo hru.
18:12'
Anders Biel chtěl dorážet kotouč v dobré pozici před brankou, ale hostující útočník promáchl. Vzápětí si berou puk na své hokejky domácí hráči.
17:53'
Hosté po delší době přesunuli hru na opačnou stranu kluziště, ale jejich snažení nebylo úspěšné. Hra je přerušena a následovat bude vhazování.
17:00'
Další úspěšný zákrok si připsal na své konto brankář Galbraith! Strömgren vyslal prudkou ránu z levé strany, ale hostující gólman včas zasáhl.
16:45'
William Wallinder ještě udržel hru v útočném pásmu a domácí zahrozili! Nebezpečná rána Olivera Tärnströma našla pouze brankáře Galbraitha.
15:43'
Linus Sjödin bojoval se svými spoluhráči o kotouč ve středním pásmu u mantinelu, ale ze souboje nakonec vzešli vítězně hostující hokejisté.
14:23'
William Strömgren se chtěl protlačit do zakončení v prostoru před brankou, ale v tísni dvou protihráčů nedokázal lépe zakončit. Skóre zůstává neměnné.
13:56'
Domácí hokejisté vyhráli vhazování ve svém obranném pásmu a rychle přesunuli hru na druhý konec kluziště. Hostující obránci byli ovšem pozorní.
12:59'
Domácí hokejisté si nerozuměli v rozehrávce a posílají kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Následovat bude vhazování v obranném pásmu Rögle.
12:21'
Matt Salhany rychle spěchal za kotoučem do útočného pásma, ale puk byl příliš rychlý a hostující útočník se dál již neprosadil. Hra pokračuje dál.
11:38'
Martin Eskildsen se snažil vybojovat kotouč pro svůj tým a na chvíli pozdržel domácí rozehrávku. Oba týmy vzápětí posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
10:33'
Domácí hokejisté jsou v posledních minutách velmi aktivní a nepouští svého soupeře ven z jeho obranného pásma. Tärnström se k zakončení ze strany nedostal.
09:22'
Velká příležitost domácího celku! Adam Edström chtěl dorážet kotouč v bezprostřední blízkosti, ale hostující brankář si celou situaci pohlídal.
08:58'
Leon Bristedt přihrál svému spoluhráči na pravou stranu a člen elitní formace se snažil tečovat zpětnou přihrávku od svého spoluhráče, neúspěšně.
08:41'
Rögle se ještě na chvíli usadilo v útočném pásmu, ale hosté byli na útočné modré čáře úspěšnější a dostávají kotouč alespoň do středního pásma.
08:31'
Další nebezpečný pokus z domácí strany ukryl Galbraith do své náruče. Následuje komerční přestávka, po níž hra bude pokračovat v obranném pásmu hostí.
08:11'
Velká šance domácího týmu! Philip Granath se proháčkoval až před brankáře hostí, ale svou kličku nedotáhl do úspěšného konce.
07:24'
Obránce Wallinder už opustil trestnou lavici a domácí hokejisté hrají několik vteřin v plném počtu. Mezitím pronikal do útočného pásma Foget, který však nezakončil.
06:44'
Steffen Frank vydoloval kotouč spolu se svým spoluhráčem a hosté kombinovali v útočném pásmu. K dalšímu ohrožení Clangovy branky se však nedostali.
05:59'
Na ledě je úvodní formace hostí. U mantinelu bojoval o kotouč Eskildsen, který ovšem nebyl úspěšný a domácí hokejisté dostávají hru do neutrální zóny.
05:18'
Samuel Johannesson se dostal ke kotouči v obranném pásmu u mantinelu jako první a domácí hokejisté poslali puk až na druhý konec kluziště.
04:21'
Domácí hokejisté vysunuli svoje napadání do hloubi útočného pásma a jeden z domácích borců ještě zdržel rozehrávku hostí. Wallinderův trest se již krátí.
03:22'
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale střelecký pokus od modré čáry nebyl přesný. Vzápětí se domácí hokejisté osvobozují výhozem puku až na druhou stranu.
03:01'
Bude se poprvé v utkání vylučovat. Na trestnou lavici usedl obránce William Wallinder (RGL), který vyfasoval do rozhodčích dvě trestné minuty za podrážení.
01:51'
Mathieu Foget obalamutil svými kličkami dva protihráče, ale v těsné blízkosti domácího brankáře neuspěl! Velká škoda pro hostující celek.
01:31'
Daniel Galbraith počkal na své spoluhráče za svou brankou a domácí znovu zaútočili! V osobním souboji u mantinelu za brankou byli ovšem hosté úspěšnější.
00:41'
Tony Sund obdržel přihrávku na modrou čáru a ihned se snažil vypálit! Střela domácího obránce byla hodně prudká, ale také nepřesná.
00:08'
Hosté se jako první dostali do útočného pásma, ale před brankou domácího celku včas zasáhli obránci a kotouč končí až v rohu kluziště. Hra pokračuje dál.
00:01'
Státní hymny již dozněly, utkání může odstartovat.
Hráči jsou již na ledové ploše, nyní si poslechneme oficiální hymnu Champions Hockey League a poté už budou následovat státní hymny obou zemí.
Ještě jednou přeji všem hokejovým fandům krásný středeční podvečer. Utkání mezi Rögle a SønderjyskE startuje za necelou hodinu a vy si mezitím můžete přečíst sestavy obou celků.

Rögle BK: Clang (Rifalk) – Wallinder, McKiernan, Johannesson, S. Jonsson, Sund, Ekeståhl Jonsson, Hassel – Strömgren, Ferguson, Bristedt – Sjödin, Larsson, Kelleher – Johnsson, Tärnström, Granath – Edström, Kasper, Stål Lyrenäs.

SønderjyskE Ishockey: P. Galbraith (Henriksen) – Petersen, Little, Lyø, Hansen, Gatz, D. Galbraith, Holzmann – Eskildsen, Eller, Boysen – Frank, Szmatula, Salhany – Borring, O´Donnell, Foget – Jensen, Biel, Vedel.

Rozhodčí: Holm, Öhlund – Lundgren, Svensson.
Hezký středeční podvečer u závěrečných bojů v základních skupinách Ligy mistrů! Poslední utkání v základní skupině v aktuálním ročníku CHL čeká Rögle, které na svém ledě vyzve v odvetě SønderjyskE. Utkání startuje v 18.05 hodin, přeji příjemnou zábavu.
SønderjyskE neodehrálo proti Rögle špatné utkání, ovšem dánští hokejisté doplatili na slabou produktivitu. Dánové sice vedli v první třetině zásluhou Williama Boysena o jednu branku, ale soupeř před koncem první třetiny vyrovnal a v dalším průběhu utkání otočil skóre na svou stranu. Za SønderjyskE skóroval už pouze Steffen Frank a jeho tým musel skousnout porážku 2:3.
Rögle má v aktuálním ročníku Ligy mistrů našlápnuto vysoko. Švédští hokejisté ve vzájemném duelu proti dánskému soupeři zvítězili 3:2. Dvě branky vsítil útočník Anton Bengtsson a jednou trefou se prezentoval Samuel Johannesson. Rögle si v utkání vypracovalo řadu šancí a na vítězství mu stačily tři branky. Napodobí švédský tým své počínání z posledního duelu a bude se znovu radovat?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:05.