Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Belfasts Giants : Skellefteå - 4. října 2022   20:00

Skellefteå

Hostující celek díky povedené třetí třetině vyhrává tento zápas. Domácí po dvou třetinách vedli, ale ve třetí části na svého soupeře nestačili a prohráli. Body bere Skellefteå.
Dnešní utkání sleduje 2 647 diváků.
59:30'
Už se pravděpodobně nic nestane.
58:40'
Skellefteå právě vstřelila branku!
Domácí se usadili v útočném pásmu a odvolali brankáře. Následně puk do prázdné branky poslal ANDREAS WINGERLI. Asistence: Filip Sandberg a Jonathan Pudas.
58:20'
Domácí celek se pokouší co nejrychleji získat útočné pásmo, ale nedaří se.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:03'
Hostům to vyšlo a jdou necelé tři minuty před koncem zápasu do vedení, k odraženému puku před branku se dostal ANDREAS WINGERLI. Dokázal jej rychlou střelou procpat mezi tělo brankáře a tyč branky. Asistence: Oskar Nilsson.
56:40'
Keilin byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale jeho zakončení nebylo přesné.
56:10'
Belfast se pokouší rozhodnou a vstřelit rozhodující branku, ale hosté velmi dobře brání.
55:35'
To se už hraje pět na pět.
55:09'
Hokejisté ve žlutém, hosté se usadili v útočném pásmu, ale výraznější šanci si nevypracovali.
54:13'
Přesilovka se hostům nedaří podle představ.
53:38'
Solomonsson čeká na vhodný moment, aby mohl s kotoučem projet do útočného pásma. Následně ale domácí vyhodili.
53:00'
Skellefteå hraje přesilovku a může se znovu v tomto zápase dostat do vedení.
52:46'
Vyloučení v týmu Belfast Giants:
Gabe Bast – 2 min., nedovolené bránění.
52:30'
Dobré šance měli nyní domácí hokejisté, ale obrana hostů byla pozorná.
52:00'
Owre byl sice volný na modré čáře, ale spoluhráči na něj kotouč poslat nedokázali. Následně hosté otáčejí směr hry.
51:16'
Jones vyjel za svou branku, odkud rychle rozehrál na spoluhráče, Butcher pokračoval v akci, ale vypálit nedokázal.
50:52'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
49:50'
Více ze hry mají hostující hokejisté, kterým se podařilo srovnat.
49:23'
Skellefteå pokračuje v aktivní hře, a tak se musí domácí Giants pořádně bránit.
47:52'
Z ničeho nic dokázal hostující celek srovnat stav zápasu. Po rychlé předávce puku uspěl z kruhu zakončující FILIP SANDBERG. Asistence: Jonathan Jonsson.
47:00'
Sedm minut hry ze třetí třetiny je pryč, Skellefteå zjistila, že snadná cesta k bodům z dnešního zápasu rozhodně nebude.
46:30'
Goodwin to zkoušel individuálně, přes střední pásmo prošel, ale vypálit se mu už nepodařilo.
45:38'
Belfast drží těsné vedení, ale zatím naráží na dobře hrající obranu soupeře. Skellefteå nedává domácím prostor pro útočnou hru.
43:41'
Joakim Lindholm měl možnost trestného střílení, ale svou šanci neproměnil. Branku vůbec netrefil.
43:41'
Will Cullen – TS, podrážení.
43:02'
Belfast rozehrává od své branky, Conway bojoval ve středním pásmu o puk, ale nedokázal jej vybojovat.
42:38'
Fanoušci vytvářejí velmi dobrou atmosféru tomuto zápasu, ve kterém zatím padly tři góly.
42:08'
Baum to zkoušel od modré čáry, jeho projektil mířil vysoko nad branku.
41:42'
Sledujeme rychlý hokej, domácí se sice dostali do útočného pásma, ale zakončení se nepodařilo.
40:05'
Utkání pokračuje třetí třetinou. Domácí celek má těsný náskok.
40:01'
Dvěma góly dokázali domácí hokejisté otočit průběh zápasu. Belfast vede na svém ledě po dvou třetinách těsně 2:1.
40:00'
39:36'
Následně se domácí pokoušeli rychle dostat do situace dva na jednoho, ale přihrávka byla nepovedená.
39:21'
Goodwin minul z mezikruží branku.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
38:47'
Přesilovku má domácí celek, který se usadil v útočném pásmu. Má problémy se zakončením.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině a hosté se dostali do útočného pásma.
37:23'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, přesilovka Skellefteå netrvala dlouho.
37:20'
Vyloučení v týmu Skellefteå AIK:
Filip Sandberg – 2 min., podrážení.
36:50'
Hostující celek má možnost přesilovky, ale domácí vyhodili po vyhraném buly přes všechny čáry.
36:42'
Darik Angeli – 2 min., podrážení.
35:40'
Vesterlund od modré čáry trefil jen soupeře před brankou, gólman zasahovat nemusel.
35:01'
Nilsson rozehrává od své branky, rychle se spoluhráči dostal hru do útočného pásma, ale pokus o zakončení nevyšel.
34:18'
Nilsson se dostal do zakončení, následně Peyton Jones kryje kotouč. Komerční přestávka.
33:52'
Sledujeme sice rychlý hokej, ale velkých šancí je hodně málo. Hra se přenáší ze strany na stranu bez střel.
31:48'
Foley to zkoušel ránou od modré čáry, jeho projektil ale míří vysoko nad branku.
30:44'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i tomto zápase. Domácí celek dokázal otočit stav zápasu a nově vede.
29:04'
Will Cullen se dostal před branku, výborně vypálil. Jeho projektil ovšem dokázal brankář AIK vytěsnit mimo.
28:23'
Wingerli se po individuální akci dostal do útočného pásma, ale nedokázal vypálit. Obrana si s jeho akcí dokázala poměrně snadno poradit.
27:13'
Belfast se usadil v útočném pásmu, kde se pokoušel něco vymyslet, ale nedokázal si přesněji přihrát.
26:15'
Jonsson si vybruslil před branku, ale jeho pokus končí vedle. Gólman zasahovat nemusel.
25:00'
Pudas byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale jeho pokus se od tyče odrazil mimo branku.
24:04'
Zdálo se, že domácí hráč fauloval, ale sudí nechávají plynout hru. Hraje se pět na pět.
23:26'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky domácího celku bavit.
22:17'
Belfast právě vstřelil branku!
Tak to bychom měli. Domácí celek skvěle vstoupil do druhé třetiny a po brance v oslabení při hře pět na pět otáčí vývoj zápasu. Tvrdou ránou po šikovné akci spoluhráčů uspěl SAM RUOPP. Asistence: Tyler Soy a Gabe Bast.
21:54'
Sledujeme nyní hru pět na pět. Belfastu se podařilo vyrovnat.
20:15'
Při vlastním oslabení se prosazuje domácí celek a srovnává stav zápasu. Ruopp vybojoval kotouč a našel přihrávkou zcela volného spoluhráče. Tím byl STEVEN OWRE, který dokázal překonat brankáře. Asistence: Sam Ruopp.
20:01'
20:00'
19:36'
Jonsson to vzal na sebe, jeho pokus končí vedle.
19:16'
Ben Lake – 2 min., hákování.
19:15'
Hra je nyní přerušena, bude se vylučovat.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:23'
Hosté pokračují v aktivní hře, rychle se přes střední pásmo dostali do útočné třetiny, ale rána Sundsvika končí mimo.
16:18'
Hostující celek otevírá skóre zápasu, dokázal proměnit přesilovku. Po výborné křížné přihrávce spoluhráče se tvrdou ránou z první prosazuje MAX LINDHOLM. Asistence: Joakim Lindhölm a Andreas Wingerli.
15:50'
Belfast se zatím celkem dobře brání, ale má problémy s vyhozením kotouče.
15:33'
Domácí hrají ve čtyřech.
15:25'
Rána z pravého kruhu končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
15:14'
Přesilovku pět na tři hrají hosté.
15:11'
Mark Garside – 2 min., hákování.
14:30'
Hostující celek rozehrával od své branky, následně se Sandberg dostal do útočného pásma, ale ránu se mu nepovedla.
14:11'
Max Lindholm je po souboji se soupeřem dost otřesený a z hrací plochy míří za pomoci lékařů.
13:40'
Přesilovku si zahraje také hostující celek, Max Lindholm pálil od modré čáry, jeho pokus míří vedle branky.
13:33'
Mark Cooper – 2 min., držení.
13:18'
Komerční přestávka.
13:02'
5:2, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, což dokládá mé předchozí tvrzení.
12:31'
Zatím stále čekáme na první gól v tomto zápase, snadněji se do šancí dostávají domácí hokejisté.
12:00'
Domácí David Gilbert ujel po křídle, dostal se do zajímavé střelecké pozice. Jeho pokus ovšem končí v moci brankáře.
10:51'
Sandberg to zkoušel individuálně podél mantinelu, ovšem jeho zakončení chyběla především přesnost.
10:13'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Hosté se nyní dostali do útočné třetiny, ale Keilin minul branku.
08:09'
Hraje se rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Více ze hry mají momentálně hosté.
07:43'
Baum se pokoušel napadat rozehrávku soupeře, ale nedokázal získat kotouč ve středním pásmu.
07:12'
Cullen dostal výbornou přihrávku mezi kruhy, a pak vypálil. Jeho rána končí mimo. Brankář zasahovat nemusel.
06:22'
Obrovskou šanci měli domácí, ale podle všeho dokázal brankář Lindvall udržet kotouč před brankovou čárou. Obrovskou šanci Giants neproměnili.
06:09'
06:00'
Skellefteå rozehrává od své branky, ale Giants hrají zodpovědně hned po ztrátě kotouče.
05:00'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Na výraznější šanci zatím na jedné či druhé straně čekáme.
04:17'
Nilsson rozehrává od své branky, následně mohl jeho spoluhráč pokračovat v akci, ale finální přihrávka postrádala přesnost.
04:00'
Hostující celek se také dostal do zakončení, Nilsson vypálil od modré čáry, ale brankář Jones si dokázal poradit.
03:27'
Soy to zkoušel individuálně, ale přes obranu soupeře se mu nepodařilo vypálit.
02:47'
Během početní výhody se domácí do výraznější šance nedostali, hosté se v pohodě dokázali ubránit.
01:39'
Belfast se sice dostal do útočného pásma, ale rána od modré čáry byla nepřesná. Hosté následně vyhodili.
01:00'
Jako první si přesilovku zahraje domácí celek, který se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.
00:37'
EliasSalomensson – 2 min., podrážení.
00:24'
Belfast se dostal do ofsajdu, v něm byl Cooper. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:03'
Utkání začalo, domácí hrají ve tmavých dresech, hosté mají světlé.
00:01'

Belfast Giants: Jones (Whistle) – Bast, Ruopp, Raine, Cullen, Baum, Foley – Cooper, Conway, Goodwin – Gilbert, Lake, Mcauley – Butcher, Owre, Soy – Angeli, Garside, Long
Trenér: Adam Keefe

Skellefteå AIK: Lindvall (Hellnemo) – Pudas, Forsfjäll, Salomonsson, Lunderg, Granberg, Nilsson, Vuollet, Sandin-Pellika – Lindström, Lindholm, Wingerli – Sanderg, Johnsson, Hugg – Lindholm, Linström, Keilin – Vesterlund, Sundvik, Stenman
Trenér: Robert Ohlsson

Rozhodčí: Baca, Dalton – Rodger, Carmichael.
Belfast úvodní tři zápasy skupiny prohrál. Nestačil na Třinec 0:4, Davos 3:6 a 1:5. V posledním zápase dokázal Belfast porazit Třinec 3:2 na nájezdy.
Skellefteå je v tabulce aktuálně na druhé pozici. Tým nestačil na Davos 2:3, a pak tři zápasy vyhrál. Porazil Třinec 3:2 v prodloužení a 5:4 a Davos 5:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky hokejové Ligy mistrů. V tomto zápase proti sobě nastoupí Belfast Giants a Skellefteå AIK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.