Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Mnichov : Rapperswil - 8. září 2022   19:00

Mnichov
Mnichov
02:11' Street  • 09:10' Street  • 42:18' Street  • 45:47' Redmond  • 63:33' Ortega
Rapperswil

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas v prodloužení a získávají dva body do tabulky. Lakers za remízu mají jen jeden. Domácí Ben Street zaznamenal v zápase hattrick.
63:33'
Mnichov právě vstřelil branku!
Rychlá domácí akce a je rozhodnuto. Na nájezdy nedojde, protože dokázal svou šanci proměnit střelou do protipohybu brankáře AUSTIN ORTEGA. Asistence: Ryan McKiernan.
63:24'
Hosté neproměnili situaci dva na jednoho.
63:08'
Sledujeme rychlý hokej, domácí celek se pokouší usadit se v útočném pásmu.
62:37'
Hosté rozehrávají od své branky, Noreau vypálil přes obránce, jeho rána končí vedle. Následně nebyly úspěšné další dvě šance.
61:22'
Domácí brankář vytáhl výborný zákrok proti střele Tylera Moye. Vhazovat se bude před domácí brankou.
60:20'
Domácí celek měl obrovskou šanci, ale jeden z hráčů trefil tyč.
60:01'
Dvěma góly dokázal domácí celek stav zápasu vyrovnat. Základní hrací doba o vítězi nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.
60:00'
59:18'
Už se pravděpodobně nic nestane a uvidíme prodloužení.
59:00'
Oba kluby si po rychlém přenesení hry vypracovaly šanci, ale ani jedna střela nemířila na branku.
58:11'
Wetter vypálil po rychlé akci svého týmu, jeho projektil kryje domácí brankář. Bude se vhazovat.
57:25'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
56:30'
Eder hledal před brankou Streeta, ale přihrávka nebyla přesná.
56:07'
Mnichov pokračuje v aktivní hře, ve třetí třetině dokázal vyrovnat a nyní útočí na vedoucí branku.
55:04'
Hostující celek přečkal komplikovanou situaci a nyní se pokouší něco vymyslet před brankou.
54:56'
Oddechový čas pro tým SC Rapperswil-Jona Lakers.
54:27'
Djuse vyhodil přes všechny čáry, a tak mohou jeho spoluhráči vystřídat. Na střídačku následně míří i on sám.
54:04'
Domácí musí rozehrávat od své branky, přesilovka se jim příliš nedaří.
53:29'
Street to zkoušel z dobré pozice, ale nedokázal z pravého kruhu vypálit.
53:00'
Přesilovku hrají domácí hokejisté, kteří tak mají možnost tento zápas rozhodnout.
52:55'
Vyloučení v týmu SC Rapperswil-Jona Lakers:
Fabian Maier – 2 min., podrážení.
52:09'
Baragano to zkoušel individuálně, ale střela od modré čáry byla zblokovaná.
51:25'
Obrátek hry je aktuálně poslední minuty stejný. Domácí celek se pokouší vstřelit vedoucí branku, ale zatím marně.
51:00'
Komerční přestávka.
50:52'
Domácí hráč se vrací do hry. Sledujeme hru pět na pět.
50:43'
Moy pálil z dobré pozice před brankou, ale jeho rána končí vedle.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, aktuálně stav je vyrovnaný.
49:20'
Hosté hrají početní výhodu, usadili se v útočném pásmu, kde kombinují.
48:52'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov:
Zachary Redmond – 2 min., krosček.
48:52'
Redmond si počínal hodně důrazně, za což asi půjde na trestnou lavici.
48:12'
Domácí znovu dokázali vyhodit přes všechny čáry.
47:54'
Lakers se nemohou propracovat stabilněji do útočného pásma. Hostům přesilovka nevychází podle představ.
47:20'
Domácí celek hraje v oslabení, ale čtveřice si počíná zodpovědně.
46:34'
Maxmilian Kastner – 2 min., krosček.
46:34'
45:47'
Máme vyrovnáno, domácí celek proměnil přesilovou hru, volný kotouč dokázal z ostré pozice prostřelit brankáře ZACHARY REDMOND. Asistence: Chris DeSousa a Ryan McKiernan.
45:11'
Druhá číst přesilovky domácím hokejistů nevychází podle představ.
44:44'
Domácí celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, ale rána od modré čáry byla zblokovaná. Následně Lakers vyhodili.
44:25'
Jordan Schoeder – 2 min., vysoká hůl.
42:18'
Vytrvalá hra se vyplatila a domácí celek snižuje. Po rychlé akci v útočřném pásmu se prosazuje obranou neobsazený a před brankou stojící BEN STREET. Asistence: Frederik Tiffels a Yannick Seidenberg.
42:06'
Seidenberg to zkoušel individuálně, ale neuspěl.
40:40'
Domácí celek rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma. Následně byla odkrytá část branky, ale hostující obrana odehrála kotouč.
40:01'
Sledujeme začátek třetí třetiny, hostující celek vede o dvě branky.
40:01'
Druhá třetina patřila hostům, dokázali vstřelit tři branky, a tak vedou po čtyřiceti minutách 4:2. Domácí propadli, nepodařilo se jim prakticky nic. Prosadit se dokázal také Roman Červenka.
40:00'
39:44'
Lakers se usadili v útočném pásmu, ale prosadit se nedokázali.
39:30'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetina.
38:30'
Hraje se ve středním pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry.
37:25'
Další velkou šanci měl hostující celek Jensen však v rozhodující chvíli promáchl.
36:36'
Rapperswil právě vstřelil branku!
Domácí hokejisté chybovali ve středním pásmu, puk tam získal ROMAN ČERVENKA. Protlačil se až před branku a dokázal rychlou střelou prostřelit brankáře soupeře. Bez asistence.
36:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, hostující celek vede o jednu branku.
35:44'
Domácí brankář kryje kotouč, od modré čáry pálil Djuse. Vhazovat se bude před brankou Red Bullu.
34:53'
Baragano se dostal do ofsajdu, hra je tak přerušená, vhazovat se bude ve střední třetině.
34:22'
Mnichov se pokouší rychle přispěchat s odpovědí, ale na výraznější šanci domácí hokejisté ve druhé třetině čekají.
33:27'
Hosté otáčejí vývoj zápasu a dostávají se do vedení. Po důrazu před brankou se do kotouče opřel YANNICK-LENNART ALBRECHT. Jeho zakončení propadla i s trochou štěstí do branky. Asistence: Nico Dünner a Fabian Maier.
32:50'
Domácí hráči se nyní dostali před branku, tam byl volný Tiffels, ale jeho projektil končí vedle branky.
32:04'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Stav je aktuálně vyrovnaný.
32:03'
Domácí Niederberger tak tak dokázal zasáhnout proti tečované střele před brankou. Komerční přestávka.
31:20'
Po vyrovnávající brance pokračuje hostující celek v aktivní hře, snadněji se dostává do zakončení. Nyní neuspěl Djuse.
30:04'
Chyba domácí obrany a je vyrovnáno. Krásný blafák dokázal proměnit JEREMY WICK. Dostal se před branku, položil si brankáře, a pak snadno po kličce zakončoval. Asistence: Yannick-Lennart Albrecht a Rajan Sataric.
29:08'
Hostující brankář Nyffeler si dokázal poradit s ránou od modré čáry, bude se vhazovat.
28:19'
Hostující Moy, autor zatím jediné branky Lakers, se dostal do střelecké pozice, ale nedokázal nic vymyslet. Kotouč zastavila obrana Mnichova.
27:30'
Domácí brankář nyní přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
26:56'
Rowe pálil jen do připraveného domácího brankáře, komerční přestávka.
26:30'
Street to zkoušel individuálně, ale hattrick nyní nezkompletoval. Jeho střele chyběl důraz.
25:27'
Mnichov se usadil v útočném pásmu, ale do zajímavější střelecké pozice se nedostal.
24:49'
Hra je přerušena, komerční přestávka.
24:12'
Na nějakou výraznější šanci ve druhé třetině zatím čekáme, sledujeme ovšem rychlý útočný hokej.
23:10'
Maier si počínal před svou brankou na hranici pravidel, ale sudí hraniční zákrok pustil. Pokračuje se hrou pět na pět.
22:03'
Tiffels to vzal na sebe, vypálil a jeho projektil kryje brankář Lakers.
21:16'
Eder se pokoušel se dostat do útočného pásma, což se mu sice podařilo, ale vypálit nedokázal.
20:16'
Utkání pokračuje druhou třetinou, sledujeme zápas, ve kterém vede domácí celek 2:1.
20:01'
20:00'
19:48'
Domácí se dostali do ofsajdu, a proto uvidíme ještě jedno vhazování ve středním pásmu.
19:30'
Mnichov rozehrává od své branky, poslední půlminuta hry v první třetině.
19:15'
Znovu hosté vyhazují.
18:43'
Lakers vyhazují přes všechny čáry, a tak mohou hostující hráči vystřídat. Na led jde odpočinutá čtveřice.
18:12'
Andrew Rowle – 2 min., podrážení.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve první třetině.
17:46'
Domácí Niederbeger vytáíhl dva velmi dobré zákroky. Eggenberger to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit.
17:16'
Jensen vypálil z pravého kruhu, jeho pokus kryje mnichovský brankář.
17:00'
Boyle hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, ale ti nedokázali na útočné modré zpracovat kotouč.
16:30'
Rapperswil-Jona Lakers se snadno dostal do útočného pásma, kde kombinuje. Domácí obrana však nedává soupeři mnoho prostoru pro zakončení.
15:28'
Dünner pálil od modré čáry, rána hostujícího hráče byla před brankou zblokovaná.
15:01'
Blum rozehrává od své branky, čekal na dostřídání spoluhráčů. Následně se ještě Szuber pokoušel vybojovat puk. Ale neuspěl.
14:29'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
14:12'
Domácí brankář na střelu od modré čáry viděl a v pohodě kotouč uschoval do rukavice.
13:40'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, který musí především domácí fanoušky bavit.
13:30'
Ofsajd hostů. Komerční přestávka, v této třetině poslední.
12:30'
Mnichov rozehrává od své branky, rychle přešel střední pásmo, ale nedokázal nic vymyslet před brankou soupeře.
12:08'
Hraje se především ve středním pásmu, mnoho šancí v tomto zápase k vidění není.
11:28'
Ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu. Mnoho hokejové krásy momentálně k vidění není.
11:05'
Poměrně snadno se hostující celek dostává do útočného pásma a domácí obrana musí být pozorná.
10:38'
6:5, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
10:36'
Noreau vypálil z dobré pozice před brankou, ale jeho pokus zastavil brankář. Bude se vhazovat.
09:45'
Mnichov pokračuje v aktivní hře, tlačí se do zakončení a chce přidat další branku.
09:10'
Velmi rychle dokázal domácí celek proměnit přesilovku. Střelu z horní hranice kruhu před brankou šikovně mezi betony brankáře dokázal tečovat BEN STREET. Asistence: Ben Smith a Andreas Eder.
09:05'
Domácí hrají přesilovku.
08:47'
Nando Eggenberger – 2 min., hákování.
08:19'
Nyffelet kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
08:00'
Více ze hry v tomto zápase mají domácí, ale hosté svou první výraznější šanci dokázali proměnit, čímž srovnali.
07:25'
Jensen se dostal z ničeho nic do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus končí vedle branky. Gólman nyní zasahovat nemusel.
06:42'
06:36'
Branka hostů vypadla ze svého postavení, hra je tak přerušená.
05:41'
Edler byl volný před brankou, spoluhráčovu střelu dokázal tečovat, ael puk končí vedle.
05:11'
Velkou šanci měl Mnichov, ale domácím se kotouč do odkryté části branky dostat nepodařilo. Dobře zapracovala obrana Lakers.
05:00'
Hra je přerušena pro hru vysokou hokejku, vhazovat se bude ve středním pásmu.
04:35'
Hostující celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, už jsme viděli dvě branky.
03:25'
Hostující celek bleskově srovnává stav zápasu, domácí propadli v útočném pásmu a následný brejk dokázal proměnit celkem snadno TYLER MOY. Asistence: Roman Červenka a Rajan Sataric.
03:10'
Před brankou hostů se strhla potyčka, uvidíme, zda budou sudí vylučovat.
02:11'
Krásně to sehrál domácí celek, který se ze své první výraznější šance prosazuje. Po rychlé kombinaci se k puku dostal BEN STREET, který poslal kotouč z bezprostřední blízkosti do horní části branky. Asistence: Frederik Tiffels a Andreas Edler.
01:26'
Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Ostatně, dost často se v toto soutěži hraje rychle.
00:54'
Hostující Moy vypálil z dobré pozice, s jeho pokusem si dokázal brankář Red Bullu poradit, bude se vhazovat.
00:45'
Červenka se dostal do zakončení, s jeho pokusem si poradil brankář.
00:20'
Hostující Djuse rozehrává od své branky, ale nedokázal založit útočnou akci.
00:01'
Utkání začalo.
00:01'

EHC Red Bull Mnichov: Niederberger (aus den Birken) – Szuber, Blum, Redmond, McKiernan, Seidenberg, Boyle, Albeshauer – Daubner, Hager, DeSousa – Tiffels, Street, Eder – Ehliz, Smith, Ortega – Oswald, Kastner, Schülz

SC Rapperswil-Jona Lakers: Nyffeler (Meyer) – Profico, Nreau, Djuse, Aebischer, Maier, Baragano, Sataric, Bircher – Moy, Červenka, Lammer – Zangger, Schroeder, Jensen – Eggenberer, Rowe, Wetter – Dünner, Albrecht, Wick

Rozhodčí: Nikolić, MacFarlane – Hofer, Schwenk.
Mnichov vstoupil do nového ročníku Ligy mistrů výborně, vyhrál úvodní dva zápasy. Porazil Rapperswil 4:1 a následně Slovan Bratislavu 4:1. Dvě výhry, skóre 8:2 dělá z domácích velkého favorita tohoto zápasu. Ve prospěch Red Bullu hovoří také vzájemný zápas.
Rapperswil úvodní dva zápasy v rámci Ligy mistrů prohrál. Na Mnichov nestačil 1:4, a pak podlehl Tappaře 1:3. Týmu se nedaří především střelecky, za dva zápasy vstřelil jen dva góly.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Hokejové Ligy mistrů. V tomto zápase proti sobě nastoupí EHC Red Bull Mnichov a SC Rapperswil-Jona Lakers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.