Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Stavanger : Salzburg - 9. září 2022   18:00

Stavanger
Eriksson (SWE), Hansen (NOR) – Braten (NOR), Söstumoen (NOR)

Vyhraná buly: 24:29
Z tohoto utkání je to vše. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Hezký zbytek dne a hezký víkend.
Utkání, které došlo až do nájezdů je u konce. Salzburg nakonec bere bod navíc, protože vítězný nájezd proměnil Ali Wukowits. Stavanger získává do tabulky alespoň bod.
V samostatných nájezdech zvítězil tým EC Red Bull Salzburg. Autorem vítězného nájezdu je ALI WUKOWITS.
Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení byl lepším týmem Stavanger, který ale žádnou ze svých šancí neproměnil, a tak uvidíme nájezdy, které začnou po úpravě ledu.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:36'
Gervais po přihrávce Mauldina netrefil úplně prázdnou bránu!
64:00'
Poslední minuta prodloužení.
63:40'
63:21'
Další ránu Mauldina má Kickert, který tentokrát puk přikryl pod lapačku. Salzburg je nyní pod velkým tlakem.
62:59'
Mauldinovu ránu vyrazil betony Kickert.
62:36'
Karlsenova rána skončila v ochranné síti.
62:04'
Lefebvre minul bránu v dobré pozici.
61:40'
Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg:
Bourke – 2 min., sekání.
61:20'
Holm si poradil i se Schneiderovou ranou.
60:58'
Robertsonovu tvrdou ránu vyrazil Holm.
60:16'
Gervais jel sám na Kickerta, ale minul bránu.
60:01'
Ve třetí třetině jsme se ani na jedné straně gólu nedočkali, a tak po krátké pauze bude následovat pětiminutové prodloužení 3 na 3, případně nájezdy.
56:30'
Nejprve pálil Bittner, který bránu netrefil. Následně se ke střele dostal Genoway, jehož pokus lapil Kickert.
56:15'
Puk mimo hrací plochu, hra přerušena.
55:35'
Paulsenovu ránu ze strany má ve své výstroji Kickert.
53:54'
Dvě velké šance domácích, které ale gólem neskončily. Tu druhou vychytal Kickert.
52:28'
Následuje další komerční přestávka.
52:01'
Holm odehrál puk hokejkou do rohu.
51:16'
Genoway pálil z levého kruhu, ale Holm má puk v lapačce.
50:13'
49:44'
Další rána nevyšla Strandborgovi.
48:50'
Karlsen z levého kruhu vypálil tvrdě, ovšem bránu netrefil.
48:13'
Vyloučení v týmu Stavanger Oilers:
Bourke – 2 min., vysoká hůl.
48:04'
Paulsen vypálil ze strany, ovšem trefil pouze náruč připraveného Kickerta.
47:33'
Puk v rohu u mantinelu kousek od branky Kickerta.
46:40'
Holm má puk v lapačce. Po komerční přestávce se bude vhazovat před jeho bránou.
46:25'
46:04'
Hochkofler před brankou netrefil odkrytou branku!
45:30'
Stavanger vyhodil puk až za Kickertovu bránu.
44:25'
Hoff – 2 min., podrážení.
43:34'
Ulriksen stihl dojet puk, čímž zamezil zakázanému uvolnění.
42:38'
41:28'
Mauldin mohl zkompletovat hattrick, ale zatím se nedočkal.
40:38'
Thaler – 2 min., nedovolené bránění.
40:01'
Domácí už jsou zpět na ledě, stejně jako hráči Salzburgu.
Druhá třetina je za námi a nabídla hned tři góly. Na začátku třetiny Salzburg zvýšil náskok díky Hochkoflerovi, ale Stavanger srovnal díky dvěma trefám Mauldina. Třetí třetina tak bude jistě velmi zajímavá. Třetí třetina začne zhruba v 19:41.
40:00'
39:46'
Zakázané uvolnění Salzburgu. Vhazování před Kickertem.
38:43'
Domácí jsou po vyrovnání na koni, nyní je mohl poslat do vedení Lefebvre, ovšem minul.
37:20'
Puk se nyní více pohybuje před brankou Salzburgu.
35:43'
Stavanger právě vstřelil branku! A máme vyrovnáno! Klavestad najel do útočného pásma, odkud od pravého mantinelu našel před bránou volného GREGA MAULDINA, který znovu překonal Kickerta a dává svůj druhý gól v zápase. Asistence: Andreas Klavestad.
35:36'
Oba týmy kompletní.
35:07'
Genoway tvrdou ranou od modré minul branku.
33:38'
Gervais – 2 min., hrubost.

Lewington – 2 min., krosček.
33:36'
Za brankou domácích se ještě strhla menší potyčka. Bude se vylučovat.
33:19'
Stavanger stihl dojet puk, a tak se zakázané uvolnění nepíská.
32:49'
Harnisch v dobré pozici přestřelil.
31:30'
Na druhé straně těsně vedle mířil Hoff.
31:00'
Nissnerova rána těsně za modrou čarou jen proletěla vedle Holmovy brány.
29:44'
Holm si nyní poradil s pokusy Genowaye a Robertsona.
29:04'
Vhazování před bránou Holma.
27:48'
Stavanger právě vstřelil branku! Stavanger se dočkal! Paulsen zpoza brány našel přesně GREGA MAULDINA, který z pozice před bránou poslal puk nad beton Kickerta. Asistence: Thomas Berg Paulsen.
27:25'
25:57'
Gervais před brankou v dobré pozici nedokázal puk dostat za Kickertova záda.
25:25'
Wukowits – 2 min., držení.
25:05'
Hoff z dobré pozice bránu Kickerta minul.
24:02'
Kickert teď poslal puk svému spoluhráči za bránu, který čeká na dostřídání hráčů.
23:36'
Hra přerušena, protože domácí brána vypadla ze svého postavení. Vhazování ve středním pásmu.
21:59'
Salzburg právě vstřelil branku! Po vyhraném vhazování v útočném pásmu se ke střele dostal Wukowits, jehož ránu Holm vyrazil pouze k PETERU HOCHKOFLEROVI, který puk dorazil do odkryté brány. Asistence: Mario Huber a Ali Wukowits.
21:57'
Icing teď vrací hru před bránu Holma.
21:20'
O puk se nyní bojuje v rohu hřiště u mantinelu.
20:29'
Puk dojel až k Holmovi, ten ho ihned posílá svým spoluhráčům.
20:25'
Zakázané uvolnění Stavangeru.
20:09'
20:01'
Oba týmy jsou zpátky na ledě.
Střely na branku po 1. třetině: 6:10.
Skončila první třetina, po které vede Salzburg 1:0, díky přesilovkové trefě kapitána Thomase Raffla. Stavanger nedokázal využít ani jednu ze dvou přesilovek, kterou měl k dispozici. Z brankářů měl v první třetině více práce rozhodně domácí Holm. Druhá třetina začne zhruba v 18:51.
20:00'
19:59'
Ofsajd Stavangeru ještě vrací hru do středního pásma.
19:09'
Poslední minuta první třetiny. Vhazovat se bude před Holmem.
18:19'
Aarthun dojel puk, díky tomu se tak nepíská icing.
17:20'
Lefebvre vypálil od modré, ale Kickert zasahuje.
14:32'
Salzburg vyhodil puk až k brankáři Holmovi.
14:05'
Kickert vyrazil ránu od modré svým betonem.
13:53'
Nissner – 2 min., krosček.
13:31'
Další šance Salzburgu z předbrankového prostoru. Gólem to ale nekončí.
13:25'
Holm si stáhl puk ze vzduchu do své lapačky. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho brankou.
12:26'
12:23'
Kickert zasahuje, má puk ve své lapačce. Vhazuje se před jeho brankou.
11:11'
Kisselovu ránu ze strany likviduje Kickert.
10:26'
Harnisch – 2 min., podrážení.
10:01'
Nyní střídá iSalzburg. Puk je za brankou Kickerta, kde ho mají v moci hosté.
09:39'
Až nyní si Kickert připisuje první zásah.
09:14'
Stavanger střídá a puk má za svou brankou.
08:27'
Icing Salzburgu.
07:51'
Puk za brankou Salzburgu, kde ho svým spoluhráčům posílá brankář Kickert.
07:20'
Po ofsajdu Stavangeru se vhazuje ve středním pásmu.
07:06'
Salzburg právě vstřelil branku! Salzburg skóruje v přesilovce. Z kruhu poslal Schneider přesnou nahrávku před bránu na hůl kapitána THOMASE RAFFLA, který následně puk zametl do odkryté branky. Asistence: Peter Schneider a Dennis Robertson.
06:16'
Hosté během přesilovky usazeni v útočném pásmu, ale zatím se jim nic nepodařilo vymyslet.
05:29'
Ulriksen – 2 min., vražení na hrazení.
05:11'
Auer pálil ze strany, ale Holm si poradil.
04:33'
04:23'
Zakázané uvolnění také na straně Stavangeru.
03:17'
Robertson svou střelou prověřil Holma. Ten má ale puk v lapačce. Vhazuje se před jeho bránou.
02:31'
Salzburg usazen v útočném pásmu.
01:34'
Salzburg vyhazuje puk až na zakázané uvolnění. Vhazuje se před jeho bránou.
00:46'
Beck vyváží puk z vlastního obranného pásma.
00:05'
Ofsajd Stavangeru.
00:01'
A nyní státní hymna Norska.
Následuje hymna Rakouska.
Oba týmy jsou již na ledové ploše.
Domácí nastoupí v černo-bílo-žluté kombinaci, hosté v bílo-červené.

Stavanger Oilers: Holm (Partanen) – Lefebvre, Ulriksen, Klavestad, Sveum, Rokseth, Aarthun, Faret, Higson – Mauldin, Gervais, Kissel, Karlsen, Beck, Hoff, Kristiansen, Strandborg, Bittner, Henriksen, Berg-Paulsen, Hurrod
Trenér: Todd Bjorkstrand

EC Red Bull Salzburg: Kickert (Tolvanen) – Lewington, MacWilliam, Genoway, Robertson, Schreier, Stapelfeld, Auer, Maier – Schneider, Nissner, Raffl, Thaler, Bourke, Baltram, Hochkofler, Wukowits, Huber, Predan, Steffler, Harnisch
Trenér: Matt McIlvane

Rozhodčí: Eriksson (SWE), Hansen (NOR) – Braten (NOR), Söstumoen (NOR).
Zdravím všechny hokejové příznivce!Liga mistrů je v plném proudu a my se zaměříme na utkání mezi domácím norským Stavangerem a hostujícím rakouským Salzburgem. Stavanger se zatím vyhřívá na prvním místě skupiny E a zatím nasbíral 4 body. Salzburg je v tabulce hned za ním na druhém místě se ziskem 3 bodů. Stavanger v posledním zápase vyhrál na ledě švýcarského Fribourgu nejtěsnějším rozdílem 1:0, když jediný gól zápasu vstřelil už v 6. minutě Ludvig Hoff. Salzburg v posledním utkání prohrál na domácím ledě s Ilvesem Tampere 2:3 v prodloužení. Utkání ve stavangerské DNB Aréně začíná úvodním buly v 18 hodin.