Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Villach : Färjestads - 9. září 2022   20:20

Villach
Lamoureux (Schmidt) – Kulda, Després, Lindner, Mattinen, Payr, Joslin, Urbanek – Tschurnig, Rauchenwald, Lanzinger, Sabolič, Desjardins, Hughes, Richter, Collins, Tomaževič, Prodinger, Moderer, Geifes.
Persson, Sternat – Nothegger, Seewald
Stadthalle Villach
Färjestads
Hildeby (Tomkins) – Lindroth, Pokka, Lennström, Nyström, Berqvist, Göransson, Forsell, Törnberg – Nygard, Ejdsell, Viksten, Äslund, Elie, Linqvist, Nilsson, Johansson, Björklund, Jakobsson, Westfält, Lawner.

Statistiky utkání
Střely na bránu: 22:25
Zásahy brankářů: 23:21
Vyloučení: 4:3
Vyhraná buly: 21:33
Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a těším se u dalších přenosů zase někdy příště. Napočtenou! Hezký zbytek dne a hezký víkend.
Färjestad nakonec dokráčel vítězství, které mu ve třetí třetině vystřelil přesnou tečí Äslund. Domácí pak skórovali při hře bez brankáře díky gólu Mattinena, ale vyrovnat se jim už nepovedlo.
59:07'
Hildeby teď dobrým zákrokem zachránil svůj tým od srovnání skóre.
58:35'
Villach to znovu zkouší v šesti.
58:17'
Villach právě vstřelil branku! Domácím risk bez brankáře vyšel! Přesnou střelou se prosazuje NICOLAS MATTINEN, který zůstal sám na levém kruhu a dostal puk do branky.. Asistence: Philipp Lindner a Andrew Desjardins.
58:00'
Poslední dvě minuty utkání.
57:29'
Sabolič z mezikruží vypálil, ale jeho ránu má Hildeby v lapačce.
57:15'
Domácí střídají a rozjíždějí akci zpoza vlastní brány.
57:00'
56:08'
Lamoreux už ale nyní má puk v lapačce a vhazuje se před jeho bránou.
55:50'
Lamoreux teď musel dvakrát vyrážet ránu od modré čáry.
55:00'
Vyloučení v týmu EC Villach SV:
Tschurnig – 2 min., vysoká hůl.
54:21'
Puk dojel až k domácímu brankáři. Ten po chvilce váhání raději puk schoval pod lapačku.
53:02'
Po zásahu Lamoreuxe se vhazuje před jeho bránou.
52:01'
Viksten se protáhl až k zakončení, ale jeho rána ze strany skončila zákrokem Lamoreuxe.
50:46'
Hildeby nyní zasahuje po střele Hughese a má puk v lapačce. Ještě se potom strhla menší roztržka, které ale rozhodčí včas zabránili.
49:47'
A znovu icing domácího mužstva.
49:19'
Další zakázané uvolnění domácích.
48:37'
Moderer vyhodil puk na zakázané uvolnění.
48:21'
48:01'
Domácí se nyní vyhodili z útočného pásma.
46:52'
Ofsajd odpískán domácím.
46:21'
Vyloučení v týmu Färjestads BK:
Nilsson – 2 min., hákování.
45:22'
Färjestad právě vstřelil branku! Po dlouhé době tu máme změnu skóre. Hosté kombinovali v útočném pásmu, před bránou tečoval Elieho střelu od modré PER ÄSLUND a skóruje. Asistence: Remi Elie.
44:45'
Desjardins si špatně zpracoval puk před bránou, a tak ani nevystřelil.
43:13'
Hosté dostali hru až do vlastního obranného pásma.
42:50'
Lamoreux chytá do lapačky ránu od modré, kterou vyslal Pokka.
42:38'
Icing vrací hru před bránu domácích.
42:26'
Tschurnigovu ránu z kruhu má v lapačce Hildeby.
42:09'
41:09'
Villach střídá arozjíždí akci zpoza vlastní brány.
40:38'
40:09'
Lindqvist – 2 min., sekání.
40:01'
Oba týmy už jsou zpět na ledové ploše.
Ve druhé třetině jsme branku neviděli. Villach měl šanci srovnat, jenže Sabolič nařízené trestné střílení neproměnil. Třetí třetina je pro oba týmy tak stále otevřená. Třetí třetina začne zhruba ve 21:59.
40:00'
39:28'
Villach vyhazuje puk až k Hildebymu.
38:38'
Richter – 2 min., sekání.
36:50'
S rozehrávkou domácím pomohl za brankou brankář Lamoreux.
36:35'
Hildeby má na kontě další zásah.
35:37'
Ofsajd zastavuje útočnou akci hostí. Vhazování ve středním pásmu.
35:23'
Puk skončil mimo hrací plochu a hra je přerušena. Vhazování před bránou domácích.
34:30'
Lamoreux si teď připsal další zásah a poradil si i s dorážkou.
33:41'
Färjestad zpoza vlastní brány rychle obrací hru a uhání dopředu.
32:47'
O puk se bojovalo u mantinelu a puk nakonec ukořistili domácí.
32:12'
Icing opět přesune hru před bránu Hildebyho.
32:07'
Hildeby má puk v lapačce po střele od modré. Po komerční přestávce se bude vhazovat před jeho brankou.
31:35'
Färjestad byl usazen v útočném pásmu, ale velmi rychle se z něj zase dostal.
30:42'
Zakázané uvolnění vrátí hru zpátky před domácí branku.
29:31'
Sabolič byl zahákován Lawnerem při cestě na bránu a bylo nařízeno trestné střílení. Sám faulovaný se k němu postavil. Pokoušel se Hildebyho překonat kličkou do bekhendu, ale ten natáhl svůj beton a puk vyrazil.
28:48'
Další zákrok domácího brankáře.
28:40'
Lamoreux má puk v lapačce. Vhazuje se před jeho bránou.
28:13'
Po delší době musel zasahovat Hildeby, který stihl vyrazit kotouč ramenem.
27:52'
27:24'
Ofsajd zastavuje akci Färjestadu.
26:34'
Posunutá hostující brána. Hra přerušena.
25:52'
Mattinen – 2 min., krosček.
25:37'
Äslund se dostal s pukem až před bránu, ale Lamoreuxe nedokázal překonat.
24:52'
Jakobsson pálil ze strany, ale bránu minul, takže Lamoreux ani zasahovat nemusel.
24:09'
23:43'
Hosté ale zatím v přesilovce Lamoreuxe příliš neohrozili.
22:49'
Villach vyhazuje puk až za bránu Hildebyho.
22:09'
Collins – 2 min., podrážení.
21:24'
Skvělá nahrávka domácího brankáře, která dojela až na spoluhráče do útočného pásma. Ke střele ale nedošlo, protože obrana puk odebrala.
20:59'
20:20'
Puk dojel až za bránu Lamoreuxe. Ten ho posílá svému spoluhráči.
20:01'
Oba týmy se vrací zpět na led, druhá třetina za pár okamžiků začíná.
Po první dvacetiminutovce vede Färjestad na ledě Villachu 1:0, i díky brance Björklunda. Druhá třetina začne zhruba ve 21:06.
20:00'
19:28'
Brankář Lamoreux poslal puk svým spoluhráčům až do útočného pásma.
18:59'
Nyström – 2 min., podrážení.
17:54'
Lindqvistův pokus má v lapačce Lamoreux. Vhazování před jeho bránou.
17:13'
S rozehrávkou teď pomohl i gólman Lamoreux.
16:17'
Icing vrací hru před branku Villachu.
15:44'
Villach nastěhován v útočném pásmu, ale zatím se ke střele nedostal.
Velká šance pro Villach, rychlý útok ale gólem neskončil!
07:48'
Färjestad právě vstřelil branku! HENRIK BJÖRKLUND posílá svůj tým do vedení. Asistence: Joel Nyström.
Puk teď putuje rychle z jedné strany na druhou, aniž by se stalo cokoliv zajímavějšího.
Zblokovaný puk putoval do hlediště, vhazovat se bude před brankou Villachu.
Následuje reklamní přestávka.
Týmy si nyní předávají puk bez větších nápadů.
Lanzinger jel sám na bránu, na gólmana Hildebyho si ale nepřišel!
Obří šance na druhé straně, Villach ale trefuje pouze břevno!
Färjestads má zatím jednoznačně více ze hry, jejich pokusy ale naráží na gólmanovi Lamoureuxovi.
Další šance pro Färjestads, gólem ale neskončila.
Vhazovat se bude u branky Villachu.
První velká šance pro Färjestads, pokus z bezprostřední blízkosti ale nebyl úspěšný.
Puku se nyní ujímají hráči Färjestadsu a chystají si útok.
Villach je na začátku utkání aktivnější.
00:01'
Zápas v Stadthalle Villach začne ve 20:20, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Jako hlavní budou zápas řídit Christian Bo Persson a Christoph Sternat, kterým budou na čárách asistovat David Nothegger a Elias Seewald.
EC Villach SV

Domácí tým je po dvou odehraných zápasech na posledním místě, když oba zápasy prohrál a už teď si ztížil cestu za případným postupem do playoff. Nejprve prohrál na ledě svého dnešního soupeře vysoko 0:7 a poté se mu nevedlo ani v Polsku proti Comarch Cracovii. Ta vyhrála 4:2

Färjestads BK

Švédský celek je na tom ve skupině zcela opačně, s bilancí dvou výher a šesti bodů mu patří první příčka. Skupinovou fázi začal tým už zmíněnou výhrou 7:0 nad Villachem a podobně dobře se mu vedlo i v druhém domácím utkání, tentokrát proti Straubingu, který porazil 6:1.
Dobrý večer u Hokejové Ligy mistrů. Společně se podíváme na utkání skupiny F, ve kterém se utkají EC Villach SV a Färjestads BK.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:20.