Hokejová Liga mistrů - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mnichov : Košice - 8. září 2023   19:30

Před zápasem
Mnichov
Mnichov
0:0
(-:-, -:-, -:-)
Košice

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Jak se sází u Tipsportu
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

Vzájemná utkání

Oba celky na sebe naposledy narazily v roce 2021 v přípravném období, kdy sehrály duel v rámci turnaje Red Bulls Salute a tehdy zvítězil Mnichov 4:1. Košice tak mají dnešnímu soupeři co vracet.
HC Košice

To Košičtí jsou až na dvacáté pozici a zatím nezískali ani bod. Šampióni slovenské extraligy své první klání v Lize mistrů odehráli na půdě švýcarského Bielu, kde drželi ve druhé třetiny nerozhodný stav 1:1. Soupeř ale strhl vedení na svou stranu a nakonec střelou do prázdné klece pečetil výhru 3:1. Košičtí tak odešli z ledu s prázdnou.

Druhý zápas Košičtí odehráli už doma před svými diváky se Servettem Ženeva, kde to bylo vyrovnané. Po dvou třetinách na ukazateli skóre svítil stav 2:2 a slovenský celek tak sahal minimálně po bodu. Šance na bodový zisk ale zhasly v pětačtyřicáté minutě, kdy soupeř strhl vedení na svou stranu a nakonec zvítězil těsně 3:2. Budou dnes hráči Košic poprvé bodovat?
EHC Red Bull Mnichov

Mnichovští hokejisté v prvním utkání nového ročníku této evropské soutěže zavítali do České republiky, kde sehráli duel s Vítkovicemi. Ten byl po základní hrací době vyrovaný a za stavu 3:3 se šlo do prodloužení. V něm se nikdo nedokázal prosadit a tak došlo na samostatné nájezdy. V těch uspěli Vítkovičtí, celkově tak tedy vyhráli 4:3 po samostatných nájezdech.

O dva dny později se hráči mnichovského Red Bullu přesunuli do Třince, kde vyzvali místní Oceláře, úřadující mistry tuzemské extraligy. A získali první skalp v Lize mistrů. Třinecké Oceláře porazili 2:0 a získali tak první tři body do tabulky. V té se nacházejí na devátém místě.
Hezký páteční večer přeji všem příznivcům hokeje. Hokejová Liga mistrů je už v plném proudu a týmy mají za sebou dva úvodní duely nové sezóny. V rámci třetího kola na sebe narazí celky EHC Red Bull Mnichov a HC Košice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.


Články odjinud