OMSK - Chabarovsk | ONLINE | 10.10.2019 18:30 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - Hlavní část -  ONLINE PŘENOS -  OMSK : Chabarovsk - 10. října 2019   18:30

Ukončeno
OMSK
OMSK
23:45' Vojnov (K. Semjonov, Beck)
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
Chabarovsk
Chabarovsk
OMSK
Sestavy:
Bobkov (Sudnicin) – Pokka, Bondarev, Vojnov, Pivcakin, Martynov, Manuchov, Spicenko – Beck (A), Klinkhammer, Šumakov – Andrighetto, K. Semjonov, Ščerbak – I. Makarov, Stas (C), Dědunov – Košelev, Pjanov, Gračjov.
Rozhodčí
Sergejev, Judakov – Galimov, Goljak
Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha
3 542 diváků
Chabarovsk
Sestavy:
Alikin (Langhamer) – Jordán, V. Vasiljev, Kondratěv, Ignatovič, Vitásek, Turbin, Alexandrov – Fajzullin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – Vl. Ušenin (A), Vj. Ušenin, Golubev – Gorškov, Rasskazov, Ruděnkov (A) – Veličkin, Kapiturov, Kacuba.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
Československá stopa v utkání

Hynek Zohorna (Chabarovsk) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:39
Ondřej Vitásek (Chabarovsk) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:15
Michal Jordán (Chabarovsk) 0+0, 2 střely, čas na ledě 24:04
Tomáš Zohorna (Chabarovsk) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:54
Střely na branku: 28 – 33
Je dobojováno. Domácí nakonec uhájili vedení o jednu branku, kterého docílili ve druhé třetině. Na svém ledě tak doslova vydřeli výhru. Hosté se snažili o vyrovnání, které ale nepřišlo. Bobkov tak udržel čisté konto a má lví podíl na dnešním výsledku.
Konec zápasu.
59:50'
Ještě se vhazuje před brankou Bobkova.
59:45'
Hráči Omsku mají kotouč na svých holích a snaží se trefit prázdnou branku. Obrana hostů však zakročila.
Dnešní utkání sleduje 3 542 diváků.
59:19'
Další výhoz puku do středu pole a domácí tak stále hájí nejtěsnější možný náskok. Nyní je z toho ale zakázané uvolnění.
58:28'
Domácí vyhodili puk do středního pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. A hned se vrací zpět do obrany.
58:06'
Hosté jsou bez brankáře a zkoušejí to se šesti bruslaři v poli.
58:06'
Amur si bere oddechový čas.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:10'
Domácí drží puk co nejdále od své branky a stále brání hubené vedení.
56:07'
Tomáš Zohorna ve středním pásmu sebral puk a zamířil s ním před domácí klec, ale jeho pokus po zemi skončil jen na zadním mantinelu.
55:48'
Od modré čáry střílel Vjačeslav Vojnov, ale s jeho střelou si brankář Alikin poradil a ukryl puk u sebe. Následně pak přerušil hru.
55:22'
Následuje ještě komerční přestávka.
55:00'
Sergej Šumakov v pádu pálil na branku hostů, puk se odrazil od betonu Alikina a poté ho do své moci dostala obrana Chabarovsku.
54:36'
Valerij Vasiljev z obranného pásma chtěl zamířit na opačnou stranu, zastavili ho však domácí hráči, kteří je do ohrožení Bobkova nepustili.
53:57'
Rasskazov dostal nabito do mezikruží a jeho pokus kryje znovu pozorný Igor Bobkov.
52:52'
Hosté vrhají své poslední síly do útoku a snaží se stále se zápasem něco udělat. Zatím ale přes precizní obranu Omsku neví, jak najít na Bobkova recept.
51:35'
Hynek Zohorna střelou z mezikruží nepřekvapil Bobkova a ten ukryl jeho střelu s přehledem. Poté poslal puk svým spoluhráčům a poslal je do útoku.
50:28'
Menší závar před brankou Chabarovsku, dvě střely mířily na Alikina, ale ten si dokázal opět poradit.
50:01'
Taylor Beck si nabruslil na levý kruh, našel ideální místo ke střele a poté dělovkou prověřil pozornost Alikina, který proti jeho projektilu uspěl dalším zákrokem.
49:31'
Domácí začínají svůj těsný náskok bránit. Hosté se snaží o vyrovnání, ovšem beci Omsku jim v tom zabraňují.
48:15'
Od vlastní branky zakládají akci domácí hráči a míří znovu s pukem před branku Chabarovsku.
48:09'
Nyní následuje další komerční přestávka.
47:22'
Nikita Ščerbak vyslal z levého kruhu svižnou ránu, která končí na Alikinovi. Ten tak dalším přesným zákrokem svůj tým podržel.
46:20'
Tomáš Zohorna to zval na sebe jako správný kapitán a pálil z pravého kruhu. Jeho jedovatá střela skončila jen těsně vedle domácí branky.
45:24'
Od vlastní branky zakládají svou další akci hosté a míří s pukem před branku soupeře. Stále ztrácejí jeden gól.
44:02'
Omsk je v plném počtu.
43:12'
Hynek Zohorna napálil puk z levé strany, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel. A ani dorážka Fajzullina nebyla přesná.
42:37'
Hosté mají šanci srovnat hru. Vyloučen byl Pjanov za podrážení a bude si přát, aby na trestné lavici setrval celé dvě minuty.
42:02'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Valentin Pjanov – 2 min., podrážení).
41:53'
Nenápadná střela Igora Ruděnkova byla opět zastavena brankářem domácích, který nejprve puk vyrazil před sebe, poté ho ukryl a opět hru zastavil.
41:18'
Igor Bobkov po střele Ondřeje Vitáska zasáhl lapačkou a nechal hru přerušit. Vhazuje se po jeho levé ruce.
40:38'
Ščerbak to zkusil z levé strany, na Alikina ale nevyzrál. Poté hru na druhou stranu otočili hosté, ale ani jejich pokus mezi tři tyče nedolétl.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 22 – 23
Také druhá třetina je minulostí. V ní jsme se už branky dočkali. Do vedení poslal v přesilové hře Omsk Vjačeslav Vojnov a to si domácí udrželi až do konce. Hosté se snažili srovnat, avšak neúspěšně. Čeká nás ještě zajímavá třetí třetina, která začne přibližně ve 20:10.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:40'
Igor Ruděnkov se natlačil před Bobkova, ale neprostřelil ho. Hra je přerušena a vhazuje se před brankou domácích.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:32'
Opět hosté, Vladislav Ušenin poslal puk na Tomáše Zohornu, který pálil z levého kruhu. Bobkov proti němu vytasil efektní semafor.
37:16'
Chabarovští se opět natlačili před branku soupeře, ale ke střele před Bobkovem se nedostali. Marně se tak znovu snažili o vyrovnání.
36:25'
Košelev vybojoval puk ve středním pásmu a zavezl ho před hostující klec. Avšak jeho zakončení chybělo více přesnosti.
35:45'
Semjonov se dral do samostatného úniku, ale Vasiljev ho dobře stíhal a nakonec mu nedovolil žádnou střelu.
35:26'
Hosté dlouho operovali před brankou Omsku, ale zatím nevyslali žádnou nebezpečnou střelu.
34:37'
Také Amur se dostal ke střele, kterou musel zastavit brankář Omsku Bobkov. A raději nechal hru pozastavit. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
34:21'
Ville Pokka dostal nabito na pravý kruh a pohotově vystřelil na Alikina. Jeho svižný pokus končí na brankáři hostů a ti směřují na opačnou stranu.
33:59'
Další pokus domácích, Beck sklepl kotouč před Alikinem a ten raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce. To vše až po další komerční přestávce.
32:52'
Domácí se do svého soupeře v posledních chvílích zakousli a znovu se dostali do zakončení. To však bylo nepřesné a následně si s ním poradil brankář Chabarovsku.
32:02'
Dědunov z otočky vystřelil u pravé tyče Alikina, ale obrana mu pomohla a zastavila puk. Avšak nadále Omští kombinují před jeho brankou.
31:16'
Přečíslení Omsku, domácí hráči však v koncovce selhali a své vedení v dobré šanci nenavýšili.
30:40'
Rob Klinkhammer si sjel do prostoru mezi kruhy, jeho následná střela šla jen do brankáře Alikina, jenž našel puk na své hrudi.
30:05'
Jsme za polovinou základní hrací doby, domácí stále drží těsný jednobrankový náskok. Hosté se snaží o vyrovnání, zatím ale marně.
29:05'
Obránce Chabarovsku dojel puk ve vlastním obranném pásmu a nepustil tak najíždějícího hráče Omsku k ohrožení Alikinovy branky.
28:18'
Nikita Ščerbak z pravé strany poslal puk na levý kruh, kde střílel Martynov. Jeho pokus holí vyrazil do bezpečí Jevgenij Alikin.
27:36'
Nahození od modré čáry raději u své levé tyče pokryl Jevgenij Alikin a přerušil hru. Po další komerční přestávce se za chvíli bude vhazovat po jeho levé ruce.
26:35'
Hynek Zohorna posunul puk na svého spoluhráče, který ale puk špatně zpracoval a nedostal se vůbec ke střele.
25:16'
Hosté se snažili o rychlou odpověď, ale střela Tomáše Zohorny skončila mimo tři tyče stejně tak jako dorážka jeho bratra Hynka.
23:45'
Avangard právě vstřelil branku!
Přesilovka domácích je využita a Omsk tak jde do vedení. Na levý kruh dostal nabito VJAČESLAV VOJNOV a dělovkou z první propálil doslova vše, co mu stálo v cestě – 1:0. Asistence: Kirill Semjonov a Taylor Beck.
22:45'
Nyní se už k puku dostala obrana Chabarovsku a vyhodila puk před branku Avangardu. Hosté pošetřili cenné vteřiny ze svého oslabení.
22:25'
Jegor Martynov to zkusil z levého kruhu, ale jeho pokus zamířil jen vedle Alikinovy branky. Nicméně Omsk je stále v útočném pásmu.
21:54'
Domácí hráči dostávají výhodu přesilové hry a mají tak možnost jít do vedení a otevřít účet zápasu. Už se usadili v pásmu soupeře a operují před Alikinem.
21:47'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Turbin – 2 min., držení).
21:07'
Hosté jsou u kotouče a spěchají před branku Omsku. V úvodu druhé třetiny se tak pokusí ohrozit Bobkovovu branku.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 10 – 13
První třetina je za námi. V ní jsme se nedočkali ani jedné branky a ani žádné velké šance na obou stranách. Zatím tedy hokej nepobral příliš hokejové krásy a uvidíme, co nám přinese druhá třetina, která začne přibližně v 19:20.
20:00'
První třetina skončila.
19:52'
U puku jsou ještě hosté a z vlastního pásma zakládají další akci, patrně to ale už nestihnou. První dějství se blíží svému finiši.
19:23'
Fajzullin zavezl puk do útočného pásma, ale vystavil se ofsajdové pasti. Hra se tak stěhuje zpět do středního pásma, kde se bude vhazovat.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:09'
Hosté jsou už v plném počtu.
17:38'
Od modré čáry střílel Vjačeslav Vojnov, jeho pumelici zastavila obrana Chabarovsku. Domácí však útočné pásmo udrželi a ještě před Alikinem kombinují.
17:02'
Sergej Šumakov to měl na dlouhou hůl, přesto vystřelil z levého kruhu. Odkrytý kousek branky si však Jevgenij Alikin pohlídal a zakročil.
16:23'
Domácí mají k dispozici přesilovou hru a pokusí se ji využít. Zatím se jim to ale nedaří a hosté se po zisku puku osvobozují vyhozením až před Bobkova.
16:09'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kapiturov – 2 min., sekání).
14:52'
Z pravého kruhu vyslal přízemní střelu Taylor Beck, ale Alikin přilepil levý beton k ledu a pokus domácího hráče zastavil.
14:22'
Blíží se závěr první třetiny a stále jsme se nedočkali úvodní branky. A ani žádné velké střelecké příležitosti na obou stranách.
14:07'
Kapiturov si sjel do těsné blízkosti Bobkova a snažil se ho svižnou střelou překonat. Domácí brankář však zakročil a raději nechal hru opět přerušit. Po reklamní pauze se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
13:17'
Série nepřesností ve středu hřiště. Nyní už mají puk zase hráči Omsku a už se chystají k založení akce před brankou Alikina.
12:21'
Odražený kotouč ve vlastním obranném pásmu sebral obránce Omsku a hned s ním zamířil až před branku hostů. Ovšem znovu nedošlo k žádnému ohrožení Alikinovy klece.
10:55'
Bobkov nyní zlikvidoval pokus zblízka z hole Maxima Kapiturova a podržel svůj tým. Následně pak okamžitě nechal hru přerušit. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
10:08'
Také Omsk je kompletní a pokračuje se tedy už v klasickém počtu hráčů na obou stranách. U puku jsou domácí a rychle přenášejí hru před branku Chabarovsku.
09:16'
Hosté jsou v plném počtu, domácí ve čtyřech.
08:48'
Hosté hrají čtyři na tři a už se uhnízdili v pásmu Omsku. Zatím ale na Bobkova nevyslali žádnou střelu, které by ho ohrozila.
08:08'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 2 min., držení).
07:16'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Nikita Ščerbak – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
07:16'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Turbin – 2 min., hákování).
06:54'
Vitásek zachytil ve středním pásmu puk a někdejší liberecký Bílý Tygr šel s pukem do útočného pásma. Tam ho o něj připravila obrana Avangardu Omsk.
05:38'
Igor Makarov dostal do mezikruží přihrávku od Pivcakina, avšak jeho přihrávku nezužitkoval. Nicméně domácí se stále drží v pásmu soupeře a kombinují před Alikinem.
04:17'
Sven Andrighetto se natlačil těsně před Alikinovu branku, mezi jeho betony ho ale přízemní střelou neprostřelil. Hned na to jdou do akce zase hráči Chabarovsku.
03:25'
Omsk je v plném počtu.
03:16'
Od vlastní branky až nyní hosté zakládali další akci, v přesilové hře už ale ohrozit branku Bobkova už nestihnout. Oslabení domácích se už hodně zkrátilo.
02:43'
Hosté se opět snaží dostat do útočného pásma, pozorná obrana Omsku však nic takového nedovolila a dostává kotouč znovu pryč z pásma.
01:47'
Tomáš Zohorna se snažil najít skulinku u levé Bobkovy tyče, ale brankář Avangardu dokázal toto místo pokrýt. Záhy se pak domácí celek osvobozuje.
01:25'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Bondarev – 2 min., podrážení).
01:10'
Kirill Rasskazov nahodil ze středního pásma puk až před branku Bobkova a ten ho holí poslal do rohu kluziště.
00:49'
Na druhé straně pak vyslal z mezikruží Danil Fajzullin, ale jeho pokus Bobkov dokázal pokrýt a poté raději přerušil hru.
00:10'
Domácí sebrali hostům puk ve vlastním obranném pásmu a rychle spěchali před branku Amuru, ale před Alikinem nezahrozili.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Avangard Omsk: Bobkov (Sudnicin) – Pokka, Bondarev, Vojnov, Pivcakin, Martynov, Manuchov, Spicenko – Beck (A), Klinkhammer, Šumakov – Andrighetto, K. Semjonov, Ščerbak – I. Makarov, Stas (C), Dědunov – Košelev, Pjanov, Gračjov.

Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Jordán, V. Vasiljev, Kondratěv, Ignatovič, Vitásek, Turbin, Alexandrov – Fajzullin, T. Zohorna (C), H. Zohorna – Vl. Ušenin (A), Vj. Ušenin, Golubev – Gorškov, Rasskazov, Ruděnkov (A) – Veličkin, Kapiturov, Kacuba.

Rozhodčí: Sergejev, Judakov – Galimov, Goljak.
Československá stopa v utkání

Ondřej Vitásek (Chabarovsk)
Michal Jordán (Chabarovsk)
Marek Langhamer (Chabarovsk)
Tomáš Zohorna (Chabarovsk)
Hynek Zohorna (Chabarovsk)
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba celky utkaly čtyřikrát, třikrát vyhrál Omsk a jednou pak Chabarovsk. Hosté tak mají svému dnešnímu soupeři co vracet.
Amur Chabarovsk

Hosté z Amuru Chabarovsk mají na svém kontě o jeden zápas více, než jejich dnešní soupeř, a sice patnáct. Dosud nasbírali jedenáct bodů za čtyři výhry a jedenáct proher a ve Východní konferenci jim patří jednáctá příčka. Hráči Chabarovsku měli třízápasovou šňůru výher, kterou naposledy překazili hokejisté CSKA, kteří zvítězili na svém ledě 4:1. Tuto prohru by dnes rádi odčinili a proti Omsku by na jeho půdě rádi bodovali. Ale nečeká je nic lehkého na hřišti dalšího finalisty Gagarinova poháru. Čeká nás však zajímavý zápas, tak si ho nenechte ujít.

Nejproduktivnější hráči

Tomáš Zohorna – 7 bodů (4+3)
Vladislav Ušenin – 6 bodů (4+2)
Hynek Zohorna – 6 bodů (2+4)
Avangard Omsk

Hokejisté dnes domácího týmu Avangard Omsk odehráli čtrnáct utkání a na svém kontě mají devatenáct bodů. V tabulce Východní konference jsou na průběžném druhém místě. Osmkrát se radovali z vítězství a šestkrát odešli z ledu jako poražený tým. Úvod sezóny tedy hráčům Omsku vychází velmi dobře a navazují tak na úspěšnou předchozí sezónu, kdy se dostali až do finále, kde padli s CSKA. V posledních dvou odehraných utkáních se Avangardu nedařilo, když prohrál se Soči i s Jaroslavlí. Omští však vybojovali alespoň jeden bod. Dnes před svými diváky by rádi opět zvítězili a začali novou vítěznou šňůru.

Nejproduktivnější hráči

Taylor Beck – 14 bodů (4+10)
Sergej Šumakov – 13 bodů (7+6)
Sven Andrighetto – 13 bodů (4+9)
Hezký čtvrteční večer přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dalšími zápasy dnes pokračuje KHL a my prostřednictvím tohoto textového online přenosu budeme sledovat utkání mezi týmy Avangard Omsk a Amur Chabarovsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.


Články odjinud