OMSK - Magnitogorsk | ONLINE | 26.1.2020 15:00 | KHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - KHL (hlavní část) -  ONLINE PŘENOS -  OMSK : Magnitogorsk - 26. ledna 2020   15:00

Ukončeno
OMSK
OMSK
02:36' Manukjan (Zernov) • 07:16' Šumakov (Košelev, K. Semjonov) • 28:00' Košelev (Šumakov, K. Semjonov) • 33:01' Stas (Dědunov) • 35:20' Andrighetto  • 46:17' Beck (Vojnov)
6:1
(2:0, 3:1, 1:0)
Magnitogorsk
Magnitogorsk
29:06' J. Jakovlev  (Antipin, Rasmussen)
OMSK
Sestavy:
Bobkov (Garipov) – Pokka, Vojnov, Franson, Manuchov, Ručkin, Martynov, Spicenko – Pjanov, Beck, Andrighetto – Košelev, Šumakov, K. Semjonov – Manukjan, Klinkhammer, Zernov – Stas, Dědunov, A. Potapov.
Magnitogorsk
Sestavy:
Košečkin (34. Děmčenko) – J. Birjukov, Antipin, J. Jakovlev, Dronov, Pivcakin, Matuškin – A. Nestrašil, Mozjakin, Filippi – Rasmussen, N. Kuljomin, Potěchin – O'Dell, Kozun, Loktionov – Ljubimov, Několenko, Dorofejev – Timkin.
Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa v utkání:

Andrej Nestrašil (Magnitogorsk) 0+0, žádná střela, 16:41 čas na ledě
Tomáš Filippi (Magnitogorsk) 0+0, 1 střely, 16:21 čas na ledě
Obrovskou dominanci v dnešním střetnutí předvedl Omsk, který šel od první periody za vítězstvím. Nakonec soupeři nasázel šest branek, a tak poslal Metallurg domů s debaklem. Magnitogorsk zcela určitě nehrál to, na co jsme o něho zvyklí. Hostující celek situace přehrával a vymýšlel nesmyslné. Dva body tak do tabulky zaslouženě zapisuje Avangard.

Střely na branku: 34:20.
Konec zápasu.
58:37'
Z pravého kruhu k bližší tyči vystřelil Tomáš Filippi. Zakončení českého útočníka vyrazil vyrážečkou Igor Bobkov.
57:52'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Jegor Martynov – 2 min., držení hole).
57:40'
Výpadem do strany se uvolnil Rob Klinkhammer, jehož pokus byl následně nepřesný. Poté přišel faul Avangardu, a tak čeká porce práce Igora Bobkova.
57:21'
Nene, nedaří se! Magnitogorsk se pokusil o dlouhou přihrávku, která byla nepřesná. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Vasilijem Děmčenkem.
56:10'
Z osy hrací plochy zakončil do brankářova protipohybu Viktor Antipin. Jeho pokus zamířil jen těsně vedle levé tyče, nyní měl Omsk obrovské štěstí.
55:42'
Metallurg sice získal černou gumu, ale dlouhou dobu s ní strávil za vlastní brankou. Mezitím Omsk alespoň prostřídal unavené hráče.
55:01'
Magnitogorsk už je v plném počtu a tentokrát soupeře k ničemu nepustil. Hostující mužstvo se musí pokusit z výsledkem něco udělat, alespoň kosmeticky.
54:01'
Hostující celek se znovu ubránil a vyhodil do útočného pásma. Z branky musel vystartovat Igor Bobkov, jelikož jinak by byl první u kotouče soupeř.
53:23'
Při vlastním oslabení se Metallurg dostal až před soupeřovu branku. Ke střele se odhodlal Dennis Rasmussen, jenž vyprášil jen gólmanovy betony.
52:59'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Timkin – 2 min., sekání).
52:00'
Magnitogorsk hraje hrozně složitě, tentokrát už mohl přihrávat Bogdan Potěchin, který nepochopitelně zvolil kličku na střed. Omsk se znovu snadno ubránil a vyvezl puk do středního pásma.
Střely na branku: 25:16.
50:52'
Tlak Omsku roste! Od modré čáry nejprve vystřelil nepřesně Jegor Martynov a následně z mezikruží také zakončil Semjon Košelev. Vasilij Děmčenko udržel kotouč mezi rukou a betonem.
49:52'
A opět Šumakov, který pálil ze spodní části levého kruhu. Domácí útočník hledal místo v bližší šibenice, ovšem branku jen těsně přestřelil.
49:12'
Po přihrávce přes brankoviště se před odkrytou brankou nacházel Sergej Šumakov, jenž v jasné pozici nezpracoval černou gumu.
48:34'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Nikita Pivcakin – 2 min., hákování).
47:52'
Po střele do bránícího soupeře se do protiakce vydal Omsk. Po přihrávce ve středním pásmu si za obranu najel Denis Zernov, jehož pokus na lapačku nevyšel.
47:24'
I hned po vhazování se ke kotouči dostal Andrej Loktionov, jehož pokus zaplul do brankářovy lapačky. Igor Bobkov dnes podává přesvědčivý výkon.
47:12'
Nahozením od modré čáry se prezentoval Grigorij Dronov, jehož snažení bylo zastaveno mezi kruhy. Následně Avangard vyhodil za cenu zakázaného uvolnění.
46:17'
Avangard právě vstřelil branku!
Tak tuhle inkasovanou branku si Vasilij Děmčenko za rámeček nedá. Z pravého kruhu jej totiž prostřelil TAYLOR BECK, jenž mířil na první tyč a gólmana překvapil. Asistence: Vjačeslav Vojnov.
46:03'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Grigorij Dronov – 2 min., vysoká hůl).
45:20'
Tomáš Filippi nahodil puk po mantinelu, ale za branku se nevydal žádný spoluhráč. Omsk tak otočil hru a za obranu už najížděl Denis Zernov, který hrát nemohl, protože se nacházel v ofsajdu.
44:25'
Avangard Omsk získal černou gumu, kterou vyvezl do středního pásma a následně nahodil na zadní mantinel. Domácí celek pak otočil směr jízdy a vystřídal.
43:23'
Mezi kruhy si tentokrát najel Brandon Kozun, jenomže místo střely zase vymýšlel. K hostujícímu hráči se hned stáhli soupeři, kteří ho o puk obrali.
42:38'
Domácí mužstvo hraje jednoduše a hlavně dobře kryje střední pásmo. Magnitogorsk na začátku třetí dvacetiminutovky výrazně přidal.
42:04'
Ve středním pásmu zastavil Avangard další akci soupeře, zpátky tak spěchat musel Andrej Nestrašil.
41:00'
Dvojice hostujících útočníků ujížděla do přečíslení. Zakončení z levé strany zvolil Dennis Rasmussen, kterého vychytal domácí brankář. Tohle byla výborná možnost na snížení, ovšem znovu nevyužitá.
40:10'
Magnitogorsk vyhrál vhazování a nahozením pak získal útočnou třetinu Brandon Kozun. Brankář Omsku hru raději přerušil, jelikož se k němu velice rychle blížil soupeř.
40:01'
Začala třetí třetina.
Po dvou třetinách je stav zápasu jednoznačný a spokojenější jsou tak hráči Omsk. Neřekl bych, že jejich dominance je tak velká, ale dávají Metallurgu lekci z produktivity. Pokud chce Magnitogorsk myslet na body, musí v poslední dvacetiminutovce výrazně zabrat a hru zjednodušit.

Střely na branku: 16:11.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:41'
Po přihrávce přes celou šířku třetiny mohl vystřelit Taylor Beck, který měl proti sobě soupeře, a tak volil přihrávku, jenomže kotouč k zadní tyči neprošel.
38:42'
Od zadního mantinelu se před branku vytočil Kirill Semjonov, jenž pak zamířil vedle branky. Kotouč si pak našel Sergej Šumakov, jehož přihrávka na modrou byla nepřesná.
37:43'
Magnitogorsk vyhrál vhazování a okamžitě vyhodil černou gumu přes všechny čáry. Omsk tak musí začít od vlastní branky.
37:38'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Bogdan Potěchin – 2 min., sekání).
37:00'
Asi málokdo čekal, že utkání bude mít tak jednoznačný průběh. Navíc Avangard bude hrát přesilovou hru, tedy pokut neskóruje z výhody.
36:14'
Omsk znovu ujížděl do přečíslení, které vyřešil střelou z levého kruhu Kirill Semjonov. Jeho pokus si ale hostující gólman pohlídal.
35:20'
Avangard právě vstřelil branku!
Domácí celek se s tím nemaže a opět skóruje' Z osy hrací plochy zakončil Taylor Beck, jenž trefil bránícího hráče. Mezi kruhy se pak puku zmocnil SVEN ANDRIGHETTO, který zamířil přesně nad brankářovu vyrážečku. Bez asistence.
34:14'
Magnitogorsk se usadil v útočném pásmu, ale po kombinaci ztratil kotouč Sergej Mozjakin. Následně naskočil z trestné lavice Cody Franson, který z pravého kruhu zamířil do brankáře.
33:01'
Střídání v týmu Metallurg Magnitogorsk: ze hřiště odchází Vasilij Košečkin, přichází Vasilij Děmčenko.
33:01'
Avangard právě vstřelil branku!
ANDREJ STAS ujížděl po pravé straně až do útočné třetiny a v oslabení dokázal vsítit branku. Jeho pokus vyletěl z kruhu pro vhazování a zamířil přesně k bližší tyči. Asistence: Pavel Dědunov.
32:26'
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Cody Franson – 2 min., podrážení).
32:00'
Domácí tým dobře hájí své pásmo. Ale sám se také nemůže usadit v útoku.
30:25'
Rázem je zase o co hrát. Hosté se snaží vybudovat si převahu, ale nedaří se jim usadit v útočném pásmu.
29:06'
Metallurg právě vstřelil branku!
Bobkov dělal v brankovišti, co jen mohl, ale puk neudržel. Hosté využívají přesilovku. Autorem branky je JEGOR JAKOVLEV. Asistence: Viktor Antipin, Dennis Rasmussen.
28:58'
Vylučuje se na straně domácích. Dědunov jde pykat za hákování.
28:00'
Avangard právě vstřelil branku!
Domácí přidávají třetí branku! Z pravého křídla přišla přihrávka na střed, kde se puku zmocnil SEMJON KOŠELEV, který zvyšuje na 3:0 po přebruslení na vnitřní kraj kruhu pro vhazování. Asistence: Sergej Šumakov, Kirill Semjonov.
26:07'
Potapov se prodral až ke Košečkinovi, který jeho zakončení ukryl mezi betony.
25:45'
Střela z mezikruží, Bobkov toho moc přes clonu neviděl, ale výborně zasáhl betonem.
24:30'
Ve hře obou týmů je zatím ve druhé třetině dost nepřesností. Útoky ztroskotávají na přechodu středního pásma.
23:17'
Delší úsek bez přerušení, ale také bez šancí. Na Košečkina nakonec přilétla střela z dálky, se kterou neměl problémy.
20:59'
Další zakázané uvolnění domácích, kterým nevyšla přihrávka skrz střední pásmo.
20:20'
Rychlé zakázané uvolnění Omsku.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 15:50.
V první třetině se povedlo domácímu celku dvakrát střelecky prosadit a nasměrovat svůj tým za vítězstvím. Následně měl Omsk navíc přesilovku, ale tu nevyužil.
20:00'
První třetina skončila.
19:28'
Domácí drží puk na svých hokejkách a vyčkávají s rozehrávkou.
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny. Puk je v pásmu Omsku.
17:46'
Kuljomin byl na levé straně v dobré pozici, jenže se mu nepovedlo vůbec vystřelit na branku. Puk se mu zamotal mezi brusle.
16:40'
Hra se nyní hodně kouskuje. Přerušuje se hodně často.
15:31'
Vhazuje se před brankou Bobkova.
14:34'
Košečkin sráží puk do ochranné sítě za brankou. Komerční pauza.
13:39'
Hosté v plném počtu.
12:59'
Rána od modré se odrazila od zadního mantinelu, Magnitogorsk vyhazuje.
12:30'
Domácí rozjíždí rychlou přesilovkovou kombinaci, avšak bez střelby.
11:55'
Hosté rychle vyhodili puk ze svého pásma.
11:39'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Roman Ljubimov – 2 min., vysoká hůl).
11:25'
Další přechod domácích do útoku byl zastaven už ve středním pásmu.
11:11'
Hosté vyhodili tak, aby se nedopustili zakázaného uvolnění.
10:45'
Omsk je znovu natlačen v útočném pásmu.
10:00'
Domácí vedou na střely pouze 5-2. Přesto ze svých pěti střel už dali dvě branky.
08:24'
Útok domácích, kteří cítí šanci na možné rozhodnutí zápasu už v první třetině, pokud udrží střelecké tempo, se dopouští postavení mimo hru.
07:16'
Avangard právě vstřelil branku!
Další úder domácích, Magnitogorsk je v problémech. Košečkin sice zachytil střelu Košeleva, ale puk mu propadl mezi betony do brankoviště, kde se k dorážce prodral SERGEJ ŠUMAKOV. Asistence: Semjon Košelev, Kirill Semjonov.
06:30'
Košečkin musel rychle reagovat na střelu z mezikruží. Omsk poté vyhazuje na zakázané uvolnění.
06:08'
Útok domácích byl úspěšně zastaven. Komerční přestávka.
04:46'
Útok domácích musel vyřešit svým zákrokem Košečkin.
03:30'
V dobré šanci se objevil před brankou domácích Mozjakin, ale nepovedlo se mu usměrnit zakončení na branku.
02:36'
Avangard právě vstřelil branku!
Rychlý útok Avangardu, který končí prvním gólem! Před brankou Košečkina se podařilo využít přihrávku ze strany ARŤOMU MANUKJANOVI. Asistence: Denis Zernov.
01:52'
Domácí se museli vydat také do obrany, ke střele na branku ale nedošlo.
01:15'
Omsk je v úvodních desítkách vteřin aktivnější, tlačí se před branku soupeře.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Avangard Omsk: Bobkov (Garipov) – Pokka, Vojnov, Franson, Manuchov, Ručkin, Martynov, Spicenko – Pjanov, Beck, Andrighetto – Košelev, Šumakov, K. Semjonov – Manukjan, Klinkhammer, Zernov – Stas, Dědunov, A. Potapov.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Děmčenko) – J. Birjukov, Antipin, J. Jakovlev, Dronov, Pivcakin, Matuškin – A. Nestrašil, Mozjakin, Filippi – Rasmussen, N. Kuljomin, Potěchin – O'Dell, Kozun, Loktionov – Ljubimov, Několenko, Dorofejev – Timkin..
Hokejisté Omsku se střetnou v neděli s Magnitogorském v utkání dvou týmů z Východní konference. Magnitogorsk, jemuž patří osmé místo v tabulce, se pokusí překvapit Omsk, jenž je druhým týmem této konference.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.


Články odjinud