Základní část - ONLINE PŘENOS - Lada : Red Star Kunlun

Lada

Red Star Kunlun
0:2
- 04:12'Chipchura
- 43:45'Wolski
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Lada
Red Star Kunlun
- 04:12'Chipchura
- 43:45'Wolski
Další informace:
- Stadion
- Lada Arena
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
1.
2.
Tým Red Star svého soupeře z Toljatti k ničemu nepustil a svůj dvoubrankový náskok uhájil. Utkání otevřel v páté minutě Kyle Chipchura , který před brankou Lazušina zužitkoval svou aktivitu. Zbytek utkání se přeléval ze strany na stranu a domácí hráči marně hledali cestu do obranného pásma Red Star. Po ubráněné přesilové hře udeřil Andrej Kosticyn, když se jako první orientoval ve zmatcích v brankovišti Lady.
Asistence: Pavel Vorobej a Andreas Thuresson.
Lada Toljatti: Lazušin (Ivannikov) – Ch. Genoway, D. Vorobjov, Gurkin, D. Ježov, Sotnieks, Kostromitin, Ďjakov – Bočarov, Novotný, Filatov – Babenko, Zernov, Bělousov – Něstěrov, Mastrjukov, Valujskij – A. Strelcov, Achmetov, Rachimullin.
Red Star Kunlun: Hellberg (Karhunen) – Kinrade, Järvinen, Blacker, A. Kulda, Vorobej, Ďaloga, Ibragimov – Wolski, Kane, A. Kosticyn – Yip, Lockhart, DeFazio – Thuresson, Chipchura, Ponikarovskij – Jüe, K. Makarov, Jaw..
Lada Toljatti – Red Star Kunlun2:3
Red Star Kunlun – Lada Toljatti 4:2
Lada Toljatti se dnes postaví Red Star celkem po čtvrté. V dosavadních třech střetnutí na čínský klub zatím recept nenašla.
Čínský Red Star se s jedenácti body usadil na druhé příčce Východní konference. Po dvou prohrách na ledě Kazaně a Nižněkamsku nastoupily tři výhry v řadě. V posledním utkání proti Trajtoru Čeljabinsk museli rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých byl Kunlun nemilosrdný a nedal svému soupeři šanci.
Hráči Lady se po startu nové sezóny stále hledají. Z dosavadních šestí utkání vyhráli pouze dvě, když stejným výsledkem 3:1 porazili Nižněkams a Jekatěrinburg. I v posledním zápase byl celek z Toljatti velmi blízko těsnému vítězství, ale minutu a půl před koncem o brankové vedení přišel, když vstřelil vyrovnávací branku Tomáš Zohorna. Ze čtyř domácích utkání Lada zvítězila pouze jednou.
Český zástup
1.