KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Novgorod : CSKA Moskva - 27. září 2019   18:30

Novgorod
Novgorod
0:3
(0:0, 0:2, 0:1)
CSKA Moskva
CSKA Moskva
23:20' Tělegin  (P. Karnauchov) • 36:06' Slepyšev  (Blažijevskij, Okulov) • 59:01' Slepyšev  (Tělegin)
Novgorod
Gamalej, Kuljov – Gorděnko, Sysujev
KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod
5 500 diváků
CSKA Moskva

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:8
Utkání je u konce a CSKA si odváží všechny body. Domácí tým se sice snažil o případné zdramatizování duelu, jenže směrem kupředu to dnes nebylo ono. Hosté udržovali svůj náskok a v úplném závěru, když už Torpedo odvolalo gólmana, se trefil Anton Slepyšev a upravil na konečných 0:3. CSKA tak prodloužilo svou vítěznou sérii už na šest zápasů.
59:40'
Torpedo se snaží alespoň umazat čisté konto hostujícího brankáře, Johansson je ale jako skála.
59:01'
CSKA právě vstřelilo branku!
A je definitivně rozhodnuto. Domácí tým neudržel útočné pásmo a po krátké šavlovačce před opuštěnou brankou Torpeda se z pravé strany trefil ANTON SLEPYŠEV. Asistence: Ivan Tělegin.
58:17'
Zakázané uvolnění hostů, hra se stěhuje před Johanssona a Lindbäck míří na střídačku. Je tu power-play Torpeda.
57:55'
Domácí Torpedo si bere oddechový čas.
57:32'
Kaprizov se Světlakovem byli před brankovištěm, poskakující puk však nezvládli sklepnout na domácí branku.
56:39'
Po delší době přišla i střela na Lindbäcka, stále ale platí, že CSKA už spíše udržuje výsledek.
55:42'
Schroeder si sice dojel puk, jenže z rohu pásma se útok buduje opravdu těžko.
55:08'
Těsná obrana se hostům vyplácí, ofenzíva Torpeda se nemůže dostat do opravdu nadějného zakončení.
54:28'
Zakázané uvolnění domácího Torpeda, hra se stěhuje před Anderse Lindbäcka.
53:52'
Slepyšev udělal na modré čáře o kličku více a akce CSKA tak skončila postavením mimo hru.
52:48'
Žafjarov už ve druhé vlně napřahoval ke tvrdé střele, když jeden z obránců akci přerušil hbitým vložením hole do dráhy puku.
52:00'
Belevič naopak ve středním pásmu puk ztratil a nerozvinul tak nadějně vyhlížející akci Torpeda.
51:06'
Daniil Iljin si ve středním pásmu vybojoval puk a zkusil prudký pokus z levého kruhu. Johansson ránu vytěsnil.
50:29'
A dokonce i zaútočit, když se naskytne příležitost. Kaprizovův švih pokryl Lindbäck lapačkou.
49:45'
Puk je opět ve středním pásmu, CSKA nemá problém zcela kontrolovat zápas.
48:49'
Žafjarov nezpracoval u modré čáry dle svých představ a poté domácí pouze nahodili na Johanssona.
47:18'
Nesledujeme teď zrovna strhující hokej. Domácí marně buší na útočné pásmo, hosté pouze udržují svůj náskok.
46:25'
Vyhozený puk klouzal k Lindbäckovi, ten jej daleko od vlastního brankoviště rozehrál na spoluhráče.
45:04'
Několik odrazů u brankoviště Torpeda, nakonec se pískalo provinění na straně hostů a vhazovat se bude ve středním pásmu.
44:40'
U vrcholu levého kruhu vystřelil z první Jiří Sekáč, našel ale pouze Lindbäckovu lapačku.
43:28'
Od modré čáry nahazoval hostující Marčenko, puk se ale zastavil hned u nejbližších obránců Torpeda.
42:19'
CSKA je v plném počtu, Kiselevičův trest vypršel.
41:59'
Neohroženě se na levé straně natlačil do zakončení Varnakov, Johansson však skvělým postavením puk vyrazil.
41:10'
Po krátkém a neúspěšném tlaku domácích se bránící čtveřice CSKA osvobodila a vyhodila puk až k Lindbäckovi.
40:19'
Hned v úvodu třetí třetiny je tu vyloučení na straně CSKA, dvě minuty za krosček obdržel Bogdan Kiselevič.

Trestné minuty: 6:6
Čtyřicet minut hry je za námi a k výhře mají našlápnuto hráči CSKA Moskva. Ti byli ve druhé třetině lepším a aktivnějším týmem a dvakrát překonali brankáře Lindbäcka. Jako první se ve 24. minutě trefil Ivan Tělegin a o navýšení se pak ve 37. minutě postaral Anton Slepyšev. Torpedo tak stojí před těžkým úkolem zvrátit nepříznivý stav a ještě zabojovat o bodový zisk.
40:00'
39:27'
Od modré čáry se do puku opřel Aljajev, moc mu to ale nesedlo a puk skončil mimo branku.
38:48'
Za domácí se do rychlého kontru dostal Varnakov a po delší době donutil Larse Johanssona vytáhnout zákrok.
38:29'
A je po přesilovce. Tentokrát se to obešlo bez nebezpečného ohrožení Lindbäckovy branky.
37:45'
CSKA nyní nikam nepospíchá, má náskok, hostům stačí kontrolovat puk co nejdál od vlastní branky.
36:29'
Je tu další vyloučení na straně Torpeda, domácí lavička dostala dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Paul Szczechura.
36:06'
No, teď už se ale hosté mohou radovat a na konci přesilovky podruhé udeřili. Zprava přilétla přihrávka před brankoviště a ANTON SLEPYŠEV dokázal sklepnout puk za Lindbäckova záda. Asistence: Arťom Blažijevskij, Konstantin Okulov.
35:58'
U tyčky se o bekhend pokoušel Světlakov, jeho pokus ale dobře postavený Lindbäck zastavil.
34:45'
Po kombinaci v útočném pásmu se ke střele z levého kruhu dostal Romanov, puk byl sražen mimo ledovou plochu.
34:09'
Opět se vylučuje, nyní na straně domácích, dvě minuty za hákování dostal Georgij Mišarin.
33:18'
Probíhá těsný souboj o puk v pásmu domácího celku, CSKA se snaží Torpedu uštědřit druhý úder.
32:35'
Lindbäck drží pouze jednobrankovou ztrátu, nyní si poradil i s výpadem Lindena Vaye a jeho střelou přes obránce.
31:16'
A už jsou v plném počtu i hráči CSKA.
31:11'
Po Genowayově založení akce se v pásmu zjevil Szczechura a nebyl zase tak daleko od úspěchu, střela z mezikruží šla ale mimo.
30:03'
Domácí jsou v plném počtu, začíná tak jejich zkrácená přesilovka.
29:42'
Na brankové čáře pomáhal Johanssonovi Alexandr Romanov a roli gólmana zvládl na jedničku. Hosté stále drží těsný náskok.
29:16'
A je po přesilovce, neboť v útočném pásmu fauloval Konstantin Okulov a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
29:05'
Slepyšev byl mezi kruhy těsně bráněn a ke střele se nedostal. Akci tak rozvinul na pravé křídlo.
28:03'
Po odpískání se ale vylučovalo a první přesilovku si zahraje CSKA. Dvě minuty za podrážení obdržel Sergej Gončaruk.
28:03'
Tvrdá rána od modré čáry přes chumel hráčů skončila u Lindbäcka, ten si připsal jistý zákrok.
27:02'
Při dalším přechodu se pískalo postavení mimo hru, až příliš rychlý byl Aljajev.
26:17'
Tlak domácích pokračuje, po rychlém přechodu útočné modré se před branku tlačil Iljin, v plné rychlosti ale Johanssona nepřekonal.
24:37'
Torpedo se snažilo o rychlou reakci a výsledkem bylo krátké ostřelování Johanssovovy branky. Ten si svůj prostor pohlídal, nejvíce se zapotil při pokrytí Varnakovovy bekhendové dorážky, u které se musel rychle přemisťovat.
23:20'
Hned po vhazování se ale za kruhy do puku opřel IVAN TĚLEGIN a jeho prudká rána z první skončila v horním růžku Lindbäckovy branky – 0:1. Asistence: Pavel Karnauchov.
23:17'
A teď už hosté z Moskvy. Vey přihrál na modrou čáru na Kiseleviče, jeho dělovku Lindbäck pokryl dobrým postojem.
22:29'
Do odraženého puku se na levé straně opřel Genoway, Johansson jeho prudký švih pokryl.
21:50'
Belevič skončil s pukem v rohu u mantinelu, musel čekat na své spoluhráče a hosté se mezitím stačili vrátit.
20:40'
A už je po přesilovce, hostující tým přečkal i druhé oslabení utkání s čistým štítem.
20:27'
Domácí sice pokračují v přesilové hře, CSKA se ovšem podařilo vyhodit přes všechny čáry až k Lindbäckovi.

Trestné minuty: 0:4
Je za námi první třetina, ve které byli o něco aktivnější domácí hokejisté, jenže vše skončilo bez důraznějšího zakončení. A tak se dá říci, že největší šanci měl hostující Vey, když z dobré pozice u kruhů mířil pod horní tyčku, vychytal jej ale pohotový Lindbäck. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:0.
20:00'
19:12'
Puk letí až k Lindbäckovi, Torpedo musí zakládat další útočnou akci. Zatím to však domácím moc nejde.
18:40'
Vylučuje se na straně CSKA, dvouminutový trest za podrážení obdržel Sergej Tolčinskij.
18:29'
Nápor Torpeda, skoro to vypadalo jako přesilovkový tlak. Johansson se musel blýsknout hlavně po střele Baranceva a dotírání Schroedera.
17:06'
Po rychlém kontru se do brejku dostával Belevič, zkoušel bekhendový blafák, na Johanssona si s tím ale nepřišel.
16:48'
Na druhé straně se v pravém kruhu zjevil Karnauchov a ihned pálil. Lindbäck puk pouze vyrazil a musel poté čelit ještě dorážce Tělegina.
16:06'
Rychlý přechod domácích po levém křídle skončil přerušenou hrou po zakončení Iljina. Vhazuje se po Johanssonově pravici.
15:06'
Hostující Světlakov schytal nepříjemný úder do obličeje, už je ale na střídačce a vypadá to, že naštěstí je to bez krvavého šrámu.
14:26'
Barancev mohl zakončovat, rozhodl se ale pro přihrávku na pravou stranu, čímž celou akci zabrzdil.
13:48'
Urakov s Iljinem bojovali o možnou šanci, i teď to ale skončilo bez střely. CSKA už jde do protiakce.
12:51'
Barancev vyvezl zpoza vlastní branky puk a snažil se založit akci Torpeda. Je to teď ale z obou stran hodně nepřesné.
11:57'
Teď už to ale byla opravdu slušná šance a Lindbäck musel vytáhnout rychlou lapačku, aby lapil prudký Veyův švih.
10:58'
Hostující tým se po delší době snaží přejít do útoku, zatím však naráží na modré čáře na dobře pracující obranu Torpeda.
09:17'
CSKA přečkalo první oslabení, Blažijevskij opětovně naskočil do hry a hosté jsou v pěti.
09:08'
Aljajev se ke střele neodhodlal, raději se otočil zpátky a rozehrál na modrou čáru.
08:42'
CSKA se podařilo dostat puk ze svého pásma a vyhodit jej až k Lindbäckovi.
07:52'
Před brankovištěm hostů operoval Šenfeld, zblízka však nedokázal procpat puk za Johanssona.
07:17'
Je tu první vyloučení, přesilovku si zahrají domácí. Dvě minuty za podrážení dostal Arťom Blažijevskij.
06:38'
V obranném pásmu CSKA se odehrálo hned několik tvrdých soubojů, rozhodčí ale zůstali v klidu a nevylučovali.
05:58'
Dlouhé vyhození domácích skončilo u brankáře, o zakázané uvolnění se tak nejednalo.
04:53'
Po tvrdé ráně Baranceva od modré čáry přišla ještě dorážka od kruhů, Johansson se ale stihl přemístit a puk si pohlídat.
04:27'
Tvrdá rána v podání Orlova, Johansson byl u své levé tyčky nachystán a předvedl jistý zákrok.
03:49'
Další akci Torpeda rozjíždí za vlastní brankou Genoway, zatím čeká na své spoluhráče.
02:56'
K samostatné akci se nadechl Belevič, na levém křídle se ale neuvolnil a při kličce na střed přišel o puk.
02:10'
Po hvizdu hlavního sudího si aktéři mysleli, že se bude poprvé vylučovat, jednalo se ovšem pouze o Lindbäckovu posunutou branku.
01:28'
Přes obránce vystřelil domácí Šenfeld, ránu z levého kruhu vyrážel Johansson do rohu kluziště.
00:38'
Zachytal si už i Johansson, u něj se ale nejednalo o tak nebezpečnou situaci.
00:12'
Hned z prvního útoku zakončoval hostující Kaprizov, jeho střelu ze středu pokryl připravený Lindbäck.
00:01'

Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev (C), Mišarin, Ch. Genoway, Aljajev, Volčenkov, Zborovskij – Žafjarov, Schroeder, Varnakov (A) – Šenfeld, Belevič, Bočarov – Urakov (A), Szczechura, Q. Howden – Gončaruk, D. Iljin, Verjajev.

CSKA Moskva: L. Johansson (I. Sorokin) – A. Romanov, Dahlbeck, Marčenko, Kiselevič, Blažijevskij, Naumenkov, Čmychov – Al. Popov (C), Světlakov, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Mamin – Tolčinskij, Vey (A), Sekáč – Slepyšev, P. Karnauchov, Tělegin (A) – Komissarov.

Rozhodčí: Gamalej, Kuljov – Gorděnko, Sysujev.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Utkání v hale KRK Nagornyj začne v 18:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Jiří Sekáč (CSKA) 3 (2+1)
CSKA Moskva

Hosté jsou na tom ještě o něco lépe, na třetím místě mají 17 bodů a na vedoucí Viťaz ztrácí pouhý bod. CSKA je v opravdu skvělé formě, vždyť vyhrálo pět posledních utkání! Naposledy se o síle celku přesvědčil Jokerit Helsinky, který na svém ledě prohrál vysoko 1:5! Za hosty se o góly rovným dílem podělili Kaprizov, Okulov, Marčenko, Karnauchov a Vey. Dnes tak uvidíme bitvu dvou předních celků a to slibuje kvalitní podívanou.

Torpedo Nižnij Novgorod

Domácí tým je v tuto chvíli na čtvrtém místě Západní konference se ziskem 14 bodů u jedenácti odehraných zápasů. Do dnešního utkání půjde Torpedo povzbuzeno dvěma výhrami v řadě, nejprve vyhrálo na ledě Čerepovce 4:2 a naposledy zdolalo doma Dinamo Minsk 4:3 po prodloužení, když se gólově prosadili Iljin, Varnakov, Schroeder a v nastaveném čase Šenfeld.

Posledních pět odehraných zápasů

Nižnij Novgorod – Omsk 3:0
Nižnij Novgorod – Nižněkamsk 3:0
Soči – Nižnij Novgorod 5:4
Čerepovec – Nižnij Novgorod 2:4
Nižnij Novgorod – Minsk 4:3 pp
Dobrý podvečer u KHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy Torpedo Nižnij Novgorod a CSKA Moskva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.