KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Čerepovec - 18. září 2019   18:30

Vitaz
Vitaz
22:07' A. Sjomin (Petrakov, Jeřábek) • 27:01' Jeřábek (Jo. Nättinen) • 35:21' Mojsejev  • 49:50' Jeřábek (A. Sjomin, Jevsejenkov)
Čerepovec
Podjapolskij (36. Chakimov) – Šulák, Makejev, Chabarov, Sizov, Baldajev, Chochlov, Kudako, Rogov – A. Alexejev, Jakimov (A), A. Galimov – Liška, J. Jakovlev, Monachov (A) – Geraskin, Kodola, Vovčenko – Morozov, Trubačjov (C), Gračjov.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (VTZ) 2+1, 3 střely, čas na ledě 19:55
Libor Šulák (CER) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:28
Adam Liška (CER) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:33
Je konec. Viťaz na domácím ledě porazil hosty z Čerepovce 4:1. První dvacetiminutovka nám sice nenabídla žádnou branku, ale to nahradila třetina druhá. Domácí do této třetiny vstoupili skvěle a už ve 23. minutě otevřel brankový účet Sjomin. O pět minut později poslal Viťaz do dvoubrankového vedení český útočník Jeřábek. Ve 31. minutě sice snížil Trubačjov, ale ve 36. minutě vrátil dvoubrankového vedení zpět na domácí stranu Mojsejev. V poslední periodě byla k vidění jedna branka, kterou vstřelil v 50. minutě Jakub Jeřábek.
50:47'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ilja Chochlov – 2 min., držení).
49:50'
Viťaz právě vstřelil branku!
Deset minut před koncem vede domácí celek už 4:1! Druhou trefu si v dnešním utkání připsal český útočník JAKUB JEŘÁBEK. Asistence: Alexandr Sjomin a Alexandr Jevsejenkov.
48:45'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
47:09'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
45:30'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Anton Sizov – 2 min., držení).
40:37'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jakub Jeřábek – 2 min., hákování).
40:01'
Další třetina začne přibližně v 20:20.
Druhá dvacetiminutovka je u svého konce a nabídla nám hned čtyři branky. Domácí do této třetiny vstoupili skvěle a už ve 23. minutě otevřel brankový účet Sjomin. O pět minut později poslal Viťaz do dvoubrankového vedení český útočník Jeřábek. Ve 31. minutě sice snížil Trubačjov, ale ve 36. minutě vrátil dvoubrankového vedení zpět na domácí stranu Mojsejev.
40:00'
35:21'
Střídání v týmu Severstal Čerepovec: ze hřiště odchází Vladislav Podjapolskij, přichází Rafael Chakimov.
35:21'
Domácí mužstvo si bere dvoubrankové vedení zpět na svou stranu! O třetí branku Viťazu se postaral DANILA MOJSEJEV.
30:51'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Hosté snižují v přesilové hře na 1:2! Autorem první branky Severstalu je JURIJ TRUBAČJOV. Asistence: Daniil Vovčenko a Libor Šulák.
29:31'
28:47'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Ivan Laričev – 2 min., podrážení).
27:01'
A je to už 2:0 pro Viťaz! O gól se tentokrát postaral český útočník JAKUB JEŘÁBEK. Asistence: Joonas Nättinen.
22:07'
Máme tady úvodní branku zápasu, kterou dává domácí mužstvo v přesilové hře a vede tak 1:0! Autorem branky je ALEXANDR SJOMIN. Asistence: Ivan Petrakov a Jakub Jeřábek.
20:17'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Anton Sizov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
20:01'
Další třetina začne přibližně v 19:21.
První třetina je u svého konce a branky jsme se zatím nedočkali. Viťaz hrál už tři přesilové hry, ale ani jedna neskončila gólem. Doufejme, že druhá perioda nám už gólové okamžiky přinese.
20:00'
18:48'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikita Makejev – 2 min., vysoká hůl).
13:30'
11:42'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Joonas Nättinen – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
09:49'
Omlouváme se, ale bohužel nedostáváme obraz z místa utkání. Informace tak budou pouze základní.
00:01'

HC Viťaz Moskevská oblast: Samonov (I. Ježov) – Jeřábek, Jevsejenkov (A), V. Lajunen, Golovkov, Voronkov, Šinkevič, Pylenkov – A. Sjomin (C), P. Černov, Makejev – Jo. Nättinen, M. Aaltonen (A), Grebenščikov – A. Ševčenko, Petrakov, Mons – Laričev, Mojsejev, Vyglazov.

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Šulák, Makejev, Chabarov, Sizov, Baldajev, Chochlov, Kudako, Rogov – A. Alexejev, Jakimov (A), A. Galimov – Liška, J. Jakovlev, Monachov (A) – Geraskin, Kodola, Vovčenko – Morozov, Trubačjov (C), Gračjov.

Rozhodčí: Andris Ansons, Jevgenij Romasko – Jevgenij Strelcov, Jevgenij Judin.

Libor Šulák (VTZ)
Adam Liška (VTZ)
Severstal Čerepovec:

Čerepovec je na tom aktuálně v západní konferenci podstatně hůř a nejdeme jej až na 10. pozici s pěti body a skóre 16:22. V posledním utkání zavítal do Kazaně. Tam šel Severstal před 5 901 diváky už v 5. minutě do vedení, jelikož se trefil Liška, ale v 18. minutě srovnal Ožiganov. Druhá dvacetiminutovka patřila domácím, kteří vedli před poslední periodou 3:1. Ve 47. minutě snížil Vovčenko, ale o dvě minuty později to bylo opět o dva góly. Čtyři minuty před koncem dal Čerepovce ještě naději Kudako, ale následně už branka nepadla a Severstal prohrál 3:4.
HC Viťaz Moskevská oblast:
Viťaz se momentálně v Západní konferenci nachází na 4. místě s deseti body a skóre 18:10. V posledním zápase přivítal před 5 221 diváky Novosibirsk. První třetina ale patřila hostům, když se o jedinou branku postaral Sajustov. Ve druhé periodě sice srovnal Ševčenko, ale posléze šla Sibir zpět do vedení po trefě Jermakova. Třetí dvacetiminutovka ale nabídla opět srovnání, o které se tentokrát postaral Šinkevič. Nakonec se šlo do prodloužení, kde gól nepadl a následovaly samostatné nájezdy, které rozhodl v 7. sérii Černov. Podolsk tak vyhrál 3:2.
V dalším zápase KHL se proti sobě utkají týmy HC Viťaz Moskevská oblast a Severstal Čerepovec. Naposled se spolu tato mužstva utkala v lednu na ledě Čerepovce, který zvítězil 2:1 po nájezdech. Dnes se ovšem bude bojovat na Viťaz Ice Palace v Podolsku. Tato hala nabídne kapacitu pro 5 500 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.