KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  CSKA Moskva : Spartak Moskva - 10. listopadu 2020   17:30

CSKA Moskva
CSKA Moskva
09:29' Goldobin (Kiselevič, Šaryčenkov) • 31:35' Mamin  • 47:11' Slepyšev (M. Kempe, Samorukov)
3:4
(1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
Spartak Moskva
14:07' Bakoš  (Rylov, Lehterä) • 37:26' Širokov  (Kulik, Lehterä) • 45:56' Serikov  (M. Cyplakov, D. Musin) • 63:26' Bakoš
CSKA Moskva
Gašilov, Beljajev – Zacharenkov, Šišlo
CSKA Arena, Moskva

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Július Hudáček (SPM) výhra, 3 inkasované branky, úspěšnost zákroků 91%.

Martin Bakoš (SPM) 2+0, 2 střely na branku, 2 trestné minuty, čas na ledě – 18:14.

Robin Hanzl (SPM) 0+0, 9/17 vyhraných vhazování, čas na ledě – 19:03.

Lukáš Radil (SPM) 0+0, 4 střely na branku, čas na ledě – 18:05.
Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 33 – 24
Trestné minuty: 8 – 8
Vhazování: 26 – 37
Zblokované střely: 7 – 22
Hity: 12 – 5
Je konec! Spartak nakonec bere z toho utkání bonusový bod do tabulky! Nakonec se rozhodlo v prodloužení, ve kterém svůj samostatný únik proměnil Martin Bakoš. Ten dal dnes rovnou dvě branky a rozhodně byl jedením z nejlepších hráčů hostů na ledě.
63:26'
Spartak právě vstřelil branku!
Obrovská chyba domácího celku znamená jeho prohru, hosté berou z tohoto zápasu dva body! Andrej Světlakov zůstal na ledě sám a ve středním pásmu si neporadil, obránci střídali, a tak jsme viděli samostatný únik. Ten provedl MARTIN BAKOŠ špičkově a po rychlé kličce poslal kotouč mezi betony Šaryčenkova. Bez asistence.
62:32'
Anton Slepyšev to nakonec vzal na sebe. Objel si branku, ale k tyči nezakončil. Július Hudáček se totiž stihl přesunout a kotouč v pohodě vyrazil.
62:02'
To Spartak provozuje tuto činnost mnohem lépe, ale domácí ho aktivně napadají a snaží se puk vybojovat. To se jim navíc nakonec i povedlo!
61:25'
CSKA po dlouhé době vyhrálo vhazování a vypadalo to, že bude hlavně chtít držet kotouč. Poté ale přišla chyba, a tak se touš dostal zadarmo k hostům.
61:01'
Mario Kempe už je však na ledě, takže se hraje ve čtyřech na obou stranách. Ke střele se přesto dostal Lukáš Radil, Alexandr Šaryčenkov vyráží.
60:43'
Mario Kempe je na ledě!
60:22'
A už je tu prodloužení dnešního zápasu! Nyní se hraje čtyři na tři, jelikož hosté hrají přesilovou hru. Z té však zbývá už jen několik drahocenných sekund.
60:01'
Martin Bakoš sice ještě nakonec vystřelil, ale to už zazněla siréna končící třetinu! Dnešní duel jde proto do prodloužení, a tak oba týmy získají minimálně bod. Hosté budou hrát ještě na začátku přesilovou hru. Ve třetí periodě jsme znovu viděli po gólu na každé straně. Tentokrát se do vedení dostali hosté, když se prosadil Arťjom Serikov. Vedení Spartaku ovšem dlouho nevydrželo, jelikož poté se trefil Anton Slepyšev.
60:00'
59:36'
Spartak si hodně pomáhá vyhranými vhazováními, díky kterým se drží ihned v útočném pásmu. Nyní proto kombinují, ale zatím vůbec nestřílejí.
59:15'
Hosté mají skvělou možnost na rozhodnutí dnešního utkání, jelikož budou hrát do konce základní hrací doby početní výhodu. Využijí ji ke vstřelení branky?
59:00'
Minuta do konce třetí třetiny!
58:43'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Mario Kempe – 2 min., vražení na hrazení).
58:22'
Spartak je ještě pod tlakem, ale zatím se drží zuby nehty! Domácí měli přitom obrovskou šanci na rozhodnutí, ale střela z velkého úhlu trefila jen Hudáčkův beton!
57:49'
Avšak i ta se bude muset bránit. My jsme navíc viděli šanci domácích! Maxim Mamin byl připravený na brankovišti, ale kotouč bekhendem do sítě nedostal.
57:19'
Konstantin Okulov ještě o kotouč bojoval, ale ani svou dlouhou hokejkou ho nezískal. Spartak ho proto vyvezl, nahodil a pustil na led čerstvou formaci.
56:53'
CSKA je sice nadále na kotouči, ale jen ve svém obranném pásmu. Nyní se však dostalo do toho útočného, kde se snaží svému soupeři zamotat hlavy.
56:12'
No, vypadá to, že v tomto utkání se podíváme minimálně do prodloužení! Ani jeden z týmů nechce udělat chybu v obraně, a tak nevidíme ani moc akcí.
55:32'
Hokejisté v červených dresech drží touš na svých hokejkách. Drželi ho však jen ve středním pásmu, načež ho po nahození ztratili a dopředu mohou hosté.
54:52'
Spartak to zkusil dlouhou přihrávkou na útočnou modrou, kam si jeden z jeho hráčů najížděl. Dobrou práci ale odvedla domácí obrana, která puk zachytila.
54:14'
Spartak se sice musel bránit vhazování v obranném pásmu, ale to vyhrál. Hosté dnes svého soupeře na buly jednoznačně přehrávají...
53:37'
Lukáš Radil dvakrát udržel kotouč u mantinelu, Alexandr Nikišin díky tomu mohl nakonec vypálit, ale Alexandr Šaryčenkov našel kotouč ve své lapačce.
53:12'
Střely na branku: 30 – 18!
52:55'
Spartak se po delší době usadil v útočném pásmu a bude moci ve své akci pokračovat. Domácí zahráli puk jen na zakázané uvolnění, a tak se hra vrátí.
52:20'
Do konce zápasu nám chybí necelých osm minut! Dočkáme se ještě nějaké branky nebo dnešní duel dojde do prodloužení či samostatných nájezdů?
51:56'
Nikolaj Goldobin obral nepříliš důrazného soka a zkusil vypálit z vrcholku levé kruhu. Július Hudáček ale nakonec nejspíše nemusel ani zasahovat.
51:26'
Komerční přestávka.
51:11'
Maxim Mamin zkusil jemně tečovat kotouč letící ve vzduchu, ale měl to k němu přece jen daleko. Nejspíše se ani nedotkl a puk zaduněl jen o zadní mantinel.
50:33'
Oba týmy se snaží nyní vycházet o něco více z dobré obrany, a tak nevidíme zrovna ofenzivní podívanou. O něco více ze hry ale mají nadále domácí.
50:09'
Domácí hokejisté se nyní dostali do tlaku a viděli jsme střelu v podání Brendana Leipsice. Jeho pokus byl sražen soupeřem jen do ochranné sítě.
49:38'
Avšak Spartak toho nyní nedokázal nijak využít. Na druhé straně proto mohli zaútočit domácí, ale Július Hudáček taktéž udržel touš ve své výstroji.
49:06'
Viděli jsme ránu od modré v podání hostujícího obránce, ale Alexandr Šaryčenkov udržel kotouč ve výstroji. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
48:25'
Tak jsme viděli dvě branky během několika okamžiků, snad se dočkáme ještě nějakých! Každopádně šest branek je na styl KHL velmi solidní číslo.
47:11'
CSKA právě vstřelilo branku!
Jenže během chvilky je srovnáno! Dnes sledujeme opravdu parádní podívanou. Mario Kempe posunul kotouč na ANTONA SLEPYŠEVA, jehož parádní rána skončila v šibenici na zadní tyči! Július Hudáček neměl šanci na zákrok. Asistence: Mario Kempe a Dmitrij Samorukov.
45:56'
Neskutečné, hosté dnes těží opravdu z minima maximum a jdou poprvé v utkání do vedení! ARŤJOM SERIKOV se dostal k ráně z pravého kruhu a jeho pokus projel Šaryčenkovi mezi betony! Domácí obránce chtěl ještě puk odpálit, ale nestihl to před brankovou čárou. Asistence: Maxim Cyplakov a Damir Musin.
45:18'
Už to vypadalo, že Jegor Rykov ještě zachránil kotouč v útočném pásmu, ale čárový sudí nakonec píská. Je to ofsajd domácích a buly na útočné modré.
44:49'
Jenže nyní už to není takové. Vidíme hodně nepřesností na obou stranách... Snad se nám hra zlepší a uvidíme ještě nějaké pohledné akce.
44:13'
Hostující hokejisté zavezli puk do útočného pásma, ale to bylo vše. Domácí jej následně vybojovali a mohou pokračovat ve svém tlaku v útočném pásmu.
43:45'
Dmitrij Samorukov se neodhodlal ke střele od modré a posunul puk doprava na obsazeného spoluhráče. Samorukov ovšem poté svou chybu ještě stihl napravit.
43:16'
Avšak hosté se směrem dopřed zase nemohou prokousat a Alexandr Šaryčenkov dnes moc práce nemá. Július Hudáček zasahoval po střele Andronova.
42:44'
Andrej Světlakov se ze všech sil snažil posunout kotouč na najíždějícího spoluhráče, ale nezvládl to ani na dlouhou hokejku. Spartak jde dopředu.
42:06'
Alexandr Popov si najížděl před branku, kde už jeden ze spoluhráčů hledal. Domácí útočník se ale ke kotouči nedostal, a tak se musí pomalu vracet do obrany.
41:26'
Domácí hráči se nyní dostali do pásma bez nejmenších problémů, ale tentokrát tam nic nevymysleli. Dopředu se proto mohou vydat hráči hostů.
40:42'
Robin Hanzl a Sergej Andronov se střetli ve středním pásmu. Faul se sice nepískal ani jednomu, ale hvizd byl slyšet. Domácí se totiž kvůli tomu provinili ofsajdem.
40:13'
A už je před námi i poslední třetina dnešního duelu! CSKA je i nadále jasně lepším týmem na ledě, ale stav je srovnaný. Dočkáme se dalšího gólu domácích?

Hity: 6 – 5
Již jsou za námi dvě třetiny dnešního utkání, po kterém nejsme vítězi o nic blíže než na samém začátku duelu! CSKA je sice jasně lepším týmem na ledě, což znovu dokázalo vstřelenou brankou. Přesilovou hru využil díky důrazu v brankovišti Maxim Mamin. Spartaku však stačila jedna povedená akce na konci třetiny a bylo znovu srovnáno. Sergej Širokov šikovně tečoval nahození od modré a nedal gólmanovi šanci na zásah.

Další třetina začne přibližně v 19:11.
40:00'
39:23'
Domácí mohli ke konci třetiny strhnout vedení na svou stranu! Za Hudáčkem totiž zazvonila hostí tyčka! Velká škoda pro CSKA!
39:00'
Minuta do konce třetiny!
38:43'
Július Hudáček pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, když se vydal daleko od své branky. Spartak se však na kotouči zrovna dlouho neudržel.
38:08'
CSKA je sice jasně lepším týmem v dnešním utkání, přesto hraje se svým soupeřem vyrovnaně 2:2... Efektivita domácích dnes není nijak oslnivá.
37:26'
Neskutečné, jak málo dnes stačí hostům ke vstřelení branky! Znovu je vyrovnáno, přestože jsou hosté směrem dopředu úplně bezzubí. Jevgenij Kulik nahodil puk od modré. Do jeho rány ještě sáhl SERGEJ ŠIROKOV, který nedal gólmanovi svou tečí šanci na zásah. Asistence: Jevgenij Kulik a Jori Lehterä.
36:57'
Hostujícímu celku se nepovedla rozehrávka, a tak se hra znovu vrátí před jejich branku. Je píská zakázané uvolnění, buly bude po levé ruce Hudáčka.
36:29'
Andrej Zubarev je na ledě!
35:46'
Domácí hokejisté navíc po chvilce museli pásmo znovu vyklidit a nevypadá to, že by měli další přesilovou hru využít. Ještě však trochu času mají.
35:22'
Nyní jsou již domácí hokejisté usazení v útočném pásmu. Jegor Rykov vypálil od modré, ovšem Július Hudáček jeho ránu vyrazil do bezpečí.
34:48'
Hosté mohli udeřit ve vlastním oslabení! Viděli jsme samostatný únik, ale domácí hráč nakonec stihl akci dojet. Alexandr Šaryčenkov přesto musel zasahovat.
34:29'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Andrej Zubarev – 2 min., vysoká hůl).
33:45'
Bogdan Kiselevič si sjel od modré k odraženému kotouči, ale jeho střela z první nakonec neprošla. Hosté se tedy znovu ubránili a mohou jít dopředu.
33:08'
Ovšem tohle byla velká šance na hostující straně, mohlo být srovnáno! CSKA v obraně úplně propadlo a viděli jsme přečíslení dva na jednoho! Lukáš Radil nakonec pálil z první, ovšem Šaryčenkov kotouč vyrazil do ochranné sítě!
32:49'
Nakonec jsme viděli ránu z pravého kruhu, kterou Július Hudáček ve výstroji tentokrát udržel. Následně ale raději nechal přerušit hru.
32:19'
Domácí hokejisté navíc mají velký tlak v útočném pásmu a chtěli by brzy navýšit své vedení! Nyní kombinují a snaží se vymyslet něco zajímavějšího.
31:59'
31:35'
Jenže domácí hokejisté využívají početní výhodu a znovu se dostávají do vedení! Ránu od modré neudržel Július Hudáček ve výstroji. Následně vznikla skrumáž v brankovišti a puk do sítě nakonec dostal MAXIM MAMIN! Bez asistence.
31:18'
Konstantin Okulov si najížděl k tyčce, škoda, že se k němu přihrávka nedostala! Kotouč se navíc odrazil mimo pásmo a CSKA ho znovu musí vyklidit.
30:46'
CSKA se sice konečně dostalo do pásma, dokonce jsme viděli střelu na branku, ale ta nebyla moc nebezpečná. Hosté následně znovu vyhodili.
30:12'
Jenže domácí hokejisté se zase nemohou usadit v útočném pásmu. Hosté vyhráli buly, načež kotouč odpálil až za branku svého soupeře do bezpečí.
29:54'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Martin Bakoš – 2 min., držení).
29:29'
Nyní se jim sice povedlo dostat puk do útočného pásma, ale to bylo vše. Dopředu se žene CSKA, které si navíc zahraje další početní výhodu!
28:50'
Arťjom Serikov posunul kotouč o mantinel, ale nikdo z jeho spoluhráčů se k němu nedostal. Hosté se už zase nemohou s pukem dostat na dostřel branky.
28:07'
Hosté předvedli chybu v obranném pásmu a domácí se ještě na chvilku dostali k puku. Zkusili to střelou od modré, ale ta se odrazila od zadního mantinelu.
27:42'
Jegor Rykov si dovolil hodně na útočné modré, ale vyšlo mu to. Škoda, že jeho bekhendová přihrávka do strany postrádala přesnost. Mohli jsme vidět gól...
27:06'
Domácí předvedli velmi dobré napadání v útočném pásmu, kde se také dostali ke kotouči. Július Hudáček měl plné ruce práce, ale touš nakonec vyrazil.
26:41'
26:30'
Už je za námi šest a půl minuty prostřední části, ve kterých zatím měli největší šanci hosté. Kotouč ale do branky nedostali, a tak je stav stále srovnaný.
25:49'
Maxim Mamin se vydal napadat rozehrávku svého soupeře. On sám se sice k puku nedostal, ale donutil svého soupeře udělat alespoň chybu v rozehrávce.
25:18'
Hokejisté v červených dresech se konečně dostali ke kotouči a Brendan Leipsic ho poslal do bezpečí. Domácí tak mohli konečně vystřídat unavené hráče.
24:46'
Domácí hrají v plném počtu!
24:19'
Spartaku se v této početní výhodě nedaří tolik jako při těch ostatních. Sice se snaží kombinovat v pásmu. ale jejich přihrávky jsou velmi často nepřesné.
23:53'
Už to vypadalo, že se domácím znovu podaří vyhodit kotouč, ale nakonec u něj byli o chvilku později. Přesto je hra po chvilce přerušena a bude buly.
23:07'
Spartak tak má další přesilovou hru, což je dnes jediná činnost, při které je opravdu nebezpečný. Rozhodně by se v ní mohl dostat poprvé v utkání do vedení.
22:46'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
22:31'
Anton Slepyšev je na ledě!
22:06'
Spartak už je ale zpět a znovu kombinuje. Arťom Fjodorov to zkusil ranou od modré čáry, ale kotouč značně minul levou tyčku, načež vyjel z pásma.
21:32'
Hosté zatím hrají své přesilové hry opravdu dobře, mnohem lépe než jejich dnešní soupeř. Nyní si však musí pro kotouč dojet do obranné třetiny.
21:01'
Hosté se málem dostali do vedení! Alexandr Šaryčenkov neudržel kotouč ve výstroji, takže ten se už šoural za brankovou čáru. Pomohl mu ale obránce, který touš zastavil!
20:31'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Anton Slepyšev – 2 min., vysoká hůl).
20:13'
A už nám začala i druhá třetina dnešního utkání! Stav je zatím vyrovnaný, ale jasně lepším celkem na ledě byli v první periodě domácí. Půjdou znovu do vedení?

Hity: 4 – 5
Je za námi první perioda, ve které jsme viděli celkem svižný hokej a také dvě branky. Stav je po první periodě vyrovnaný 1:1. Do vedení se zaslouženě jako první dostali domácí, když se parádní individuální akci prosadil Nikolaj Goldobin. Vedení CSKA ale dlouho nevydrželo, jelikož Martin Bakoš po chvilce využil přesilovou hru. Domácí poté ještě hráli čtyři minuty početní výhody, ale vedoucí branku se jim znovu dát nepovedlo.

Další třetina začne přibližně v 18:19.
20:00'
19:48'
Maxim Cyplakov je na ledě!
19:34'
No, CSKA zatím nehraje početní výhodu zrovna ideálně. Největší šanci měl zatím Maxim Šalunov, ale jeho střela po ledě nakonec skončila těsně vedle tyče.
19:00'
18:19'
Hokejisté v červených dresech se znovu drží na puku a viděli jsme další individuální akce. K zakončení ale nedošlo, a tak mohou domácí kombinovat.
17:48'
Maxim Cyplakov má pryč první trest!
17:23'
Tato početní výhoda není zrovna ideální od domácího celku... Hosté ji sehráli rozhodně lépe. Troufnu si tvrdit, že se Spartak bez problémů ubrání.
16:44'
Jenže CSKA se za řádnou cenu nemůže udržet v pásmu. Přihrávka po modré totiž jen vyjela z pásma, a tak se vydala přesilovková formace na střídačku.
16:11'
Domácí hokejisté mají ideální možnost na vrácení si svého náskoku. Podaří se jim to? Svou nynější akci ale musí začít až od svého vlastního gólmana.
15:48'
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Maxim Cyplakov – 2+2 min, vysoká hůl).
15:06'
Nyní se nám chvilku nehrálo, jelikož musel personál kluziště na led. Július Hudáček za sebou měl vyhozenou branku, která rozhodčím nešla vrátit.
14:58'
Domácí si mohli během chvilky vzít své vedení zpět! Mario Kempe se dostal k odraženému kotouči, ale svým bekhendem prostor mezi tělem a rukou nedokázal trefit! Velká šance CSKA.
14:07'
Což se jim podařilo a máme srovnáno, jelikož Spartak využívá početní výhodu! Jakov Rylov posunul kotouč na vrcholek kruhu. Tam byl připravený MARTIN BAKOŠ, který se trefil do zadní šibenice! Alexandr Šaryčenkov na jeho pokus vůbec nereagoval. Asistence: Jakov Rylov a Jori Lehterä.
13:36'
Je před námi první přesilová hra dnešního utkání, kterou si zahrají hosté! Mají ideální možnost na srovnání, ale nejprve se musí do útočného pásma probojovat.
13:08'
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Pavel Karnauchov – 2 min., nedovolené bránění).
12:48'
Domácí to zkusili střelou od modré, ale Július Hudáček ani nemusel zasahovat. Přesto se CSKA udržela v pásmu a značně motá svému soupeři hlavu.
12:02'
Domácí by si ještě jednu branku rozhodně zasloužili, zatím jsou na ledě vidět téměř jen oni. Podaří se jim ještě zaskórovat do konce první periody?
11:24'
Přesto se právě hosté dostali z ničeho nic do útočného pásma. Viděli jsme střelu z otočky, ale gólman domácího celku mohl zůstat naprosto v klidu.
10:40'
Domácí jsou zase aktivní v útočném pásmu, ale tentokrát toho k nějakému zakončení nevyužili. Hosté se osvobodili, ale za chvilku se zase budou bránit.
10:06'
Spartak také pochopil, že che-li uhrát nějaké body, bude se muset prezentovat také útočnými akcemi. Alexandr Šaryčenkov ale střelu od modré vyrazil.
09:37'
09:29'
Domácí zatím byla jasně lepšími hráči na ledě a zaslouženě se dostávají do vedení! Parádní individuální akce předvedl NIKOLAJ GOLDOBIN, který si vzal puk v obranném pásmu. Jako nůž máslem projel střední pásmo a Hudáčka se štěstím překonal! Moc pěkná akce a zaslouženě vedení CSKA. Asistence: Bogdan Kiselevič a Alexandr Šaryčenkov.
08:41'
Už tři minuty se hraje bez přerušení! Konstantin Okulov si sjížděl před branku, kam mu byl adresovaný pas, ale domácí útočník branku těsně minul.
08:17'
Alexandr Šaryčenkov zastavil kotouč, čímž pomohl svému spoluhráčovi. Hned za ním sice jel jeden ze soupeřů, ale ten to měl ke kotouči přece jen daleko.
07:35'
Spartak toho směrem dopředu ještě moc nepředvedl. Sice měl zajímavou možnost hned na začátku utkání, avšak nyní se v podstatě jen brání okolo své branky.
06:58'
CSKA má nyní velký tlak v útočném pásmu, ale o ten se sám nyní připravil. Viděli jsme nepřesnou přihrávku skrze pásmo, do které soupeř vložil hůl.
06:04'
To už byl velký tlak domácích před brankou soupeře! Nejprve zakončoval Sergej Andronov bekhendem, ale Július Hudáček puk vyrazil betonem. U tyče ještě dorážel Pavel Karnauchov, ale beton slovenského gólmana nepřekonal!
05:46'
Nyní se nám po delší době zase přerušila hra. Sice nesledujeme úplně špatné utkání, ale větší šance tomu chybí. Dočkáme se brzy nějakého gólu?
04:56'
Ta se sice v pásmu držela poměrně dlouho, ale nic velkého nevymyslela. Kotouč se totiž odrazil do středního pásma a CSKA musela to útočné vyklidit.
04:15'
Zatím jsme neviděli nějakou vyloženou možnost na jedné či druhé straně. Domácí jsou nyní v akci, konkrétně se snaží něco vymyslet první útočná formace.
03:59'
Tento přechod do útočného pásma se domácímu celku zrovna nepovedl. Viděli jsme totiž kličku na modré, kterou nikdo nečekal, a tak je z toho jen ofsajd.
03:26'
Zatím se nám ve hře moc nepřerušuje, a tak hra celkem plyne. Alexandr Nikišin nyní nahodil kotouč od modré, ale Alexandr Šaryčenkov ho udržel ve výstroji.
02:48'
Přesto se právě CSKA mohlo radovat z první vstřelené branky! Alexandr Popov se dostal k bekhendovému zakončení, které Július Hudáček vyrazil.
02:21'
Jenže tato přihrávka se domácímu obránci zrovna nepovedla. Nenašla nikoho z hráčů v červeném dresu, a tak puk skončil na zakázaném uvolnění.
01:52'
Avšak domácí celek se nyní do nějaké akce nedostal. Drží se však na kotouči. Arťom Blažijevskij ho podrží za brankou a počká, než spoluhráči vystřídají.
01:19'
Július Hudáček se vydal pomoci spoluhráčům s rozehrávkou. Sice našel svého spoluhráče, ale Spartak následně touš jen odevzdal svému soupeři.
00:53'
Právě hostující hokejisté si připsali první útočnou akci, ale Alexandr Šaryčenkov nakonec moc práce neměl. Následně se navíc k puku dostala CSKA.
00:14'
A dnešní moskevské derby právě začalo! Domácí hokejisté jsou dnes favority a hrají v červených dresech. Hosté hrají v bíločervené kombinaci.
00:01'

CSKA Moskva: Šaryčenkov (Lars Johansson) – Naumenkov, Blažijevskij, Dahlbeck, Samorukov, Kiselevič, Rykov, Gološčapov – Slepyšev, Leipsic, M. Kempe – Okulov, Šalunov, Mamin – Tělegin, Andronov, P. Karnauchov – Alexandr Popov, Afanasjev, Goldobin – Světlakov.

Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – Rylov, Nikišin, Zubarev, Sokolov, Kozlovskij, Kulik, Serikov, D. Musin – Širokov, Lehterä, Radil – R. Hanzl, Nikoncev, Fjodorov – M. Majorov, Ljubimov, Bakoš – Talalujev, M. Cyplakov, Juňkov.

Rozhodčí: Gašilov, Beljajev – Zacharenkov, Šišlo.

Július Hudáček (SPM) 12 zápasů, 5 výher, úspěšnost 93,1%, průměr obdržených branek 1,96.

Martin Bakoš (SPM) 15 zápasů, 4+2

Robin Hanzl (SPM) 19 zápasů, 3+9

Lukáš Radil (SPM) 18 zápasů, 11+3
Poslední vzájemný duel – 29.10.2020:

Spartak Moskva – CSKA Moskva 2:3p

Branky a nahrávky: 47. Širokov (Djuse, Fjodorov), 48. Lehterä (Širokov, Djuse) – 23. Šalunov (Kiselevič, Okulov), 51. M. Kempe (Slepyšev), 63. Šalunov (Okulov).

Spartak Moskva: J. Hudáček (Truškov) – Rylov (A), Djuse, Kutějkin, Kulik, Zubarev, Pivcakin, Nikišin, D. Musin – Radil, Lehterä (A), Talalujev – Širokov (C), R. Hanzl, Fjodorov – M. Cyplakov, Juňkov, Zlobin – Šablovskij, Arkalov, Kotljarevskij.

CSKA Moskva: Šaryčenkov (Lars Johansson) – M. Robinson, Naumenkov, Dahlbeck, Samorukov, Kiselevič (A), Ar. Sergejev, Gološčapov – M. Kempe, Slepyšev (A), Alexandr Popov – Mamin, Okulov, Šalunov – P. Karnauchov, Tělegin, Andronov (C) – Korosteljov, Maximov, Světlakov.

To Spartak letos nerozjel ligu úplně ideálně a v současné době se drží hodně za očekáváním. Po dvaadvaceti kolech má na svém kontě dvacet tři bodů a patří mu až devátá pozice v rámci Západní konference. Moskvané mají na svém kontě padesát šest vstřelených branek, ale inkasovali jich rovnou dvaašedesát. Spartak z posledních třech zápasů vyhrál jen jednou. Nejprve totiž padl s Čerepovcem 3:4, načež nestačil ani na CSKA v prodloužení. V posledním duelu ale přehrál Omsk po prodloužení 2:1.

Nejproduktivnější hráči:
Jori Lehterä – 23 bodů (5+18)
Sergej Širokov – 15 bodů (7+8)
Lukáš Radil – 14 bodů (11+3)
CSKA Moskva

Moskvané chytili úvod soutěže velmi dobře a jsou v současné době nejlepším týmem KHL. O favoritovi tohoto duelu je proto jasno. Po dvaceti třech zápasech mají na svém kontě třicet šest bodů a vedou tabulku Západní konference. CSKA má jednu z nejlepších ofenziv soutěže, jelikož nasázela sedmdesát branek. Obrana patří k tomu lepšímu, jelikož inkasovala čtyřicet sedm branek. Z posledních tří utkání vyhrála Moskva dva. Porazila totiž Kunlun na jeho ledě 3:2 a také Spartak na jeho ledě 3:2 v prodloužení. V posledním duelu nestačila na Dynamo Moskva těsně 3:4.

Konstantin Okulov – 19 bodů (6+13)
Maxim Šalunov – 16 bodů (8+8)
Anton Slepyšev – 14 bodů (5+9)
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci KHL! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi CSKA a Spartakem. Úvodní buly je naplánováno na 17:30 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.