KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Jekatěrinburg : Soči - 21. února 2021   13:00

Jekatěrinburg
13:05' Makejev (Žukenov) • 17:29' Dacjuk (Macek, Ch. Genoway) • 59:37' Makejev  • ' Bočarov
4:3
(2:0, 0:0, 1:3 - 0:0)

1:0 (SN)

Soči
Soči
44:43' Šmeljov   • 59:13' Ruděnkov  (Točickij) • 59:59' Miščenko  (Točickij)
Ansons, Gofman – Gorděnko, Strelcov
Uralec Arena, Jekatěrinburg
Soči

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (JEK) – 26 zákroků, 3 OG, 89,6%
Střely na branku: 31 – 29
Je konec! Domácí Jekatěrinburg nakonec slaví triumf po nájezdech. Jedinou branku v nich totiž vsítil Stanislav Bočarov. Český brankář Jakub Kovář poté zneškodnil pokusy všech pěti střelců Soči.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Avtomobilist Jekatěrinburg.
Autorem vítězného nájezdu je STANISLAV BOČAROV.
Ani Nikita Točickij takovým plácnutím do puku Kováře nepřekonal.
Brooks Macek zkoušel bekhendový blafák, ale brankář mu puk vypíchl holí.
Vladislav Kurbatov svým nájezdem orazítkoval tyč!
Georgij Bělousov hledal mezírku nad lapačkou, ale hostující brankář byl připraven.
Sergej ŠMELJOV neproměňuje.
Holland střelou zápěstím trefil jen beton brankáře.
Za Soči zakončoval z těsné blízkosti Galimov, který trefil beton brankáře.
Pavel Dacjuk zkusil bekhendový blafák, ale Treťjak mu puk vypíchl holí.
Za Soči se jako první rozjel Igor Ruděnkov, ale forhendový blafák mu nevyšel.
Stanislav Bočarov se rozjel jako první a dostal puk za záda brankáře!
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:45'
Vše nasvědčuje tomu, že budeme sledovat nájezdy. Jakub Kovář si totiž pohlídal také zakončení od modré čáry a schoval puk do lapačky.
64:10'
Avtomobilist se až nyní nastěhoval do útočného pásma, kde si domácí vyměnili několik přihrávek, ale sami se do zakončení nedostali.
63:26'
Dokonce jsme sledovali takovou malou domů pro brankáře hostujícího celku. Takové kombinace jsem v hokejovém souboji dlouho neviděl.
63:02'
Soči se nikam nežene. Hostující hráči dokonce několikrát sami vyvezli kotouč ven z obranného pásma. Hosté podle všeho spoléhají na nájezdy.
62:25'
Miščenko tentokrát pálil z levé strany, ale jeho pokus pro změnu přizvedl domácí hráč do ochranné sítě. Vhazuje se před Jakubem Kovářem.
62:10'
Ivan Miščenko dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud střílel zápěstím, jenže jeho pokus minul vzdálenější tyčku.
61:10'
Brooks Macek dobře napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Hokejisté Soči si tentokrát pomohli rozehrávkou o mantinel.
60:36'
Makejev se hned v úvodu prodloužení hnal sám na brankáře, ale trefil jen jeho rameno.
60:01'
Střely na branku: 31 – 27
Šedesát minut hokeje o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Soči totiž snížilo v oslabení brankou Šmeljkova. V poslední minuta pak srovnat Ruděnkov. Pouhých 23 sekund před závěrečnou sirénou vrátil Avtomobilist do vedení Makejev, ale to stále nebylo vše. V poslední sekundě totiž poslal duel do prodloužení Miščenko.
60:00'
59:59'
Soči právě vstřelilo branku!
Bláznivé utkání ještě končit nebude! Soči z poslední akce základní hrací doby vytěžilo vyrovnání sekundu před závěrečnou sirénou. Zapomenutý IVAN MIŠČENKO dostal přihrávku na vrchol kruhu a zápěstím překonal Jakuba Kováře. Český brankář poté vzteky mrštil hokejkou o led. Asistence: Nikita Točickij.
59:37'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Neskutečné! Domácí celek okamžitě odpovídá vstřelenou brankou a podle všeho rozhoduje o svém triumfu ještě v základní hrací době! Před Treťjakem operoval důrazný ALEXEJ MAKEJEV, který druhým zásahem v utkání přiblížil Jekatěrinburg k vítězství!
59:13'
Je vyrovnáno! Hostující celek se nakonec dočkal vytouženého vyrovnání čtyřicet sedm sekund před koncem dnešního souboje. IGOR RUDĚNKOV s velkým štěstím procedil kotouč za záda Jakuba Kováře. Asistence: Nikita Točickij.
58:47'
Hostující brankář už je na střídačce a Soči zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!
58:16'
Nikita Točickij dostal dostatek prostoru na levé straně útočného pásma, ale jeho projektil příklepem skončil vedle levé tyče Kovářovy branky.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:22'
Soči se nyní prakticky nemůže dostat do útočného pásma. Domácí hráči skvěle napadají na modré čáře a vyhazují do bezpečí jeden kotouč za druhým.
57:05'
Holland dokonce projel s pukem na čepeli do útočného pásma, kde pro domácí Avtomobilist nasbíral další cenné sekundy k dobru.
56:35'
Peter Holland se na modré čáře dostal k volnému kotouči a vyhodil jej přes všechny čáry za branku Soči. Hosté musí rozjet další akci od své klece.
56:05'
Jurij Alexandrov dostal nabito na modrou čáru, jenže dělovkou příklepem trefil jen brusle prvního soupeře. Jekatěrinburg se však neosvobodil.
55:15'
První vyloučený hráč už je zpátky na ledové ploše a Soči pokračuje v klasické přesilovce pěti proti čtyřem.
55:12'
Další vyloučení na domácí straně. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Charles Genoway.
54:29'
Georgij Bělousov skvělým zákrokem zastavil pomalou rozehrávku Soči, zpracoval si kotouč a bekhendem jej vyhodil až za klec hostujícího celku.
54:05'
Kirill Peťkov se prodral do útočného pásma, ale jeho dělovka skončila vedle branky domácího Jekatěrinburgu. Soči však drží útočné pásmo.
53:15'
Soči si zahraje přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Sergej Zborovskij.
53:05'
Další akce Soči končí nepřesným nahozením do útočného pásma. Pro kotouč si za vlastní branku bez problémů dojel domácí brankář Jakub Kovář.
52:29'
Rafael Batyršin se otočil s kotoučem na vlastní polovině a rozehrál na pravou stranu. Jeho pobídka směřovala na Galimova, který si nepotykal se zpracováním.
52:05'
Pavel Kulikov dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud vrátil puk do prostoru mezikruží, jenže tam byl Dacjuk o krok později.
51:35'
Hosté si pomohli vyhozením obloučkem do středního pásma. Prudké vyhození však zadáci domácího mužstva schovali na svých čepelích.
51:06'
Brooks Macek se dostal do útočného pásma, jenže v klíčovou chvíli ještě potáhl puk vpřed a obral se o možnost zakončit.
50:10'
Puk podle dostupných záběrů skutečně nepřekročil brankovou čáru. Proto nadále zůstává stav 2:1.
50:10'
Tak pozor! Rozhodčí ještě zkoumají předchozí situaci na videu!
50:10'
Stěpan Chripunov už po další rychlé akci domácího Jekatěrinburgu zvedal ruce nad hlavu, ale hostující brankář Treťjak podle rozhodčího udržel puk před brankovou čárou!
49:51'
Treťjak nejprve vyrazil ven z branky, ale rychle si to rozmyslel a zacouval zpátky do své klece. Tohle mohlo být pro Soči špatné.
49:22'
Maxim Treťjak si dal pozor na nepříjemné nahození ze středního pásma a vyrážečkou sklepl kotouč na pravou stranu obranného pásma.
48:41'
Korbinian Holzer projel po levém křídle do rohu útočného pásma, odkud vymyslel bekhendovou přihrávku mezi kruhy, jenže tam neměl spoluhráče.
48:12'
Jurij Alexandrov měl čas na zakončení na modré čáře, ale jeho projektil skončil vedle branky Jakuba Kováře. Soči však v závěrečné dvacetiminutovce kouše.
47:36'
Jurij Alexandrov se na levé straně útočného pásma opřel příklepem do volného kotouče a mířil do dolního rohu. Radost z vyrovnání mu zákrokem lapačkou vzal Jakub Kovář.
47:10'
Domácí pokračují v aktivitě a nadále se tlačí do útočného pásma. Zadáci Soči si však s nahozením od modré čáry bez problémů poradili.
46:21'
46:10'
Domácí se znovu usadili v útočném pásmu, jenže Macek místo zakončení z dobré pozice zbytečně rozehrálval na levou stranu.
45:29'
Brooks Macek dostal přihrávku na pravý kruh, odkud zakončil zápěstím, ale jeho projektil skončil těsně nad břevnem hostující klece.
45:10'
Domácí Jekatěrinburg nadále pokračuje v přesilové hře. Hokejisté v červeném se usadili v útočném pásmu a postupnou kombinací se tlačí do zakončení.
44:43'
Hostující celek dokázal snížit během vlastního oslabení! Do úniku se po levém křídle dostal SERGEJ ŠMELJOV, který místo přihrávky zvolil zakončení a propálil Jakuba Kováře.
44:21'
Ansel Galimov dostává dvě minuty za podrážení a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
44:10'
Domácí se usadili v útočném pásmu, jenže zdlouhavou kombinaci až do zakončení nedotáhli. Naopak hráči Soči brání ve třetí části skvěle.
43:24'
Jakub Kovář zůstává ležet v brankovišti po nezaviněném střetu s jedním ze soupeřů. Český brankář bude podle všeho v pořádku.
43:02'
Michail Nazarov projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže proti přesile hokejistů v bílém neměl prostor pro zakončení bekhendem.
42:31'
Domácí celek si z tlaku Soči pomohl jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Kovářem.
42:15'
Soči se usadilo v útočném pásmu, kde si hosté vyměnili několik rychlých přihrávek, ale finální zakončení od modré čáry Jakub Kovář vyrazil.
41:45'
Anatolij Golyšev vyvezl puk z obranného pásma do pásma útočného, jenže jeho průnik skončil na těle dobře postaveného obránce.
41:10'
Ansel Galimov se v útočném pásmu opřel do odraženého kotouče, ale jeho projektil skončil vedle branky domácího mužstva.
40:35'
Alexej Makejev napadal rozehrávku Soči v jeho obranném pásmu. Zadáci v bílém si na něj dali pozor a dokázali puk odehrát odrazem o mantinel.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Jekatěrinburg si v závěrečné periodě bude chtít pohlídat vedení z úvodních třetin.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 14:33.
Střely na branku: 22 – 15
Druhá třetina končí! V prostřední dvacetiminutovce jsme sledovali hodně svižný hokej. Rychlému průběhu druhé části dnešního souboje hodně pomohla pasáž, kdy se hrálo deset minut a dvě sekundy bez přerušení. Nebezpečnější byl znovu domácí celek, ale Treťjak ještě drží šance Soči na body. Po čtyřiceti minutách platí stav 2:0.
40:00'
39:22'
David Rundblad uspěl v souboji v rohu obranného pásma a před napadajícím Pavlem Dacjukem poslal puk obloučkem za modrou čáru.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:35'
Sergej Zborovskij dojel nepřesnou rozehrávku Soči a sám se vydal na výlet po levém křídle. Hra je nakonec přerušena po deseti minutách. Hrálo se deset minut a dvě sekundy.
38:05'
Peter Holland dostal přihrávku mezi kruhy, bekhendem ještě vylepšil pozici pro Golyševa, ale druhý jmenovaný nakonec trefil jen Treťjakův beton.
37:35'
Hra se nepřerušovala už devět minut! Sledujeme jednu z nejsvižnějších třetin letošního ročníku Kontinentální hokejové ligy!
37:05'
Právě Holzer nyní uklidnil rozehrávku Avtomobilistu za domácí klecí a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Také trenér Soči pouští na led okysličenou krev.
36:36'
Miščenko dostal přihrávku na pravé křídlo, jenže nikdo v bílém dresu Soči jeho výpad nepodpořil a domácí Brooks Macek získal kotouč pro Jekatěrinburg.
36:05'
Sergej Šmeljov projel do útočného pásma a zadovkou přenechal kotouč Galimovovi, jehož pokus obětavým pádem do střely zastavil Korbinian Holzer.
35:32'
Hosté se nyní osvobodili jen za cenu vyhození kotouče do útočného pásma. Domácí celek dostává jednu možnost za druhou k zakládání ofenzivních výpadů.
35:03'
Charles Genoway dostal nabito na modrou čáru, odkud zakončil příklepem, jenže jeho pokus minul branku Soči o dobré tři metry.
34:32'
Jakub Kovář znovu vyjel za svou klec a zastavil prudké nahození po mantinelu. Oba trenéři zatím poslali na ledovou plochu čerstvé síly.
34:02'
Nikita Trjamkin se v obranném pásmu dostal k odraženému kotouči a před napadajícím soupeřem jej poslal za modrou čáru. Nepřerušovalo se už pět minut.
33:32'
Nikita Trjamkin dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud kotouč nahodil na branku soupeře, ale Treťjak nemusel zasahovat.
33:05'
Georgij Bělousov dostal přihrávku na levé křídlo, jenže byl u kotouče příliš pozdě a bekhendovým nahozením trefil jen brankáře Treťjaka.
32:38'
Hraje se už takřka čtyři minuty bez přerušení. Domácí Jekatěrinburg je v posledních minutách sice aktivnější, ale obrana Soči je velmi důrazná.
32:06'
Stěpan Chripunov si sjel pro přihrávku až do obranného pásma, kde s kotoučem udělal svižný oblouček a rozehrál dlouhou přihrávkou na pravé křídlo.
31:26'
Pavel Dacjuk vyslal překvapivou střelu těsně nad ledem a málem nechytal hostujícího brankáře Treťjaka. Hostující gólman puk zastavil těsně před brankovou čárou.
31:05'
Brooks Macek dohrál jednoho z obránců Soči v rohu kluziště. Zadáci v bílém však získali kotouč a odehráli puk do bezpečí.
30:32'
Alexej Makejev dostal přihrávku za branku hostujícího Soči, vyvezl puk do rohu útočného pásma a hledal Holzera. Před německým obránce puk jeden z hostů protečoval za modrou čáru.
30:03'
Jakub Kovář vyjel za svou klec a zastavil prudké nahození po mantinelu. Český brankář v barvách Jekatěrinburgu našel Golyševa, který ihned peláší vpřed.
29:34'
Sergej Zborovskij zavezl puk do útočného pásma, jenže jeho nahození si pohlídal Nikita Točickij, který uklidnil hru za brankou Soči.
29:05'
Brooks Macek dostal přihrávku na levou stranu, odkud bez váhání zakončil příklepem, ale jeho projektil skončil na noze prvního soupeře.
28:35'
Alexandr Protapovič projel po levém křídle do útočného pásma, ale důrazný obránce jej čistým hitem přitlačil na hrazení. Jekatěrinburg však drží třetinu.
28:10'
Peter Holland zavezl puk do útočného pásma a od levého mantinelu kotouč nahodil před branku Soči. Nikdo v bílém na jeho pobídku nedosáhl.
27:35'
Pavel Dacjuk se před brankou Soči natahoval po přihrávce z pravé strany útočného pásma, jenže jeho pokus skončil vedle levé tyčky.
27:10'
Georgij Bělousov udržel pro domácí celek kotouč v útočném pásmu, ale nahozením před branku jej odevzdal hráčům soupeře. I ve druhé části se hraje s minimem přerušení.
26:29'
Nikita Sedov si sjel na přihrávku na pravé křídlo, ale jeho pokus skončil jen na boční síti. Soči však v posledních minutách začíná kousat.
26:10'
Korbinian Holzer vyslal prudkou přihrávku na útočnou modrou čáru, kam si nabruslil Georgij Bělousov, ale ten puk protečoval jen k obráncům v bílém.
25:22'
Brooks Macek se fantastickým slalomem prosmýkl do útočného pásma, natlačil se před branku, ale jeho pokus o bekhendový blafák Maxim Treťjak zastavil!
25:03'
Alexandr Ščemerov si sjel na levé křídlo, kde mu kotouč přenechal Pavel Dacjuk. První jmenovaný zkusil Traťjaka překvapit, ale střelou na přední tyč mu daroval snadný zákrok.
24:29'
Anatolij Golyšev projel s pukem na čepeli do útočného pásma a vymyslel nebezpečnou bekhendovou přihrávku mezi kruhy, kde se však nedostal Macek.
24:02'
Kirill Peťkov projel po pravém křídle do útočného pásma, kde zakončil zápěstím, ale trefil prvního hráče v červeném dresu domácího Jekatěrinburgu.
23:26'
David Rundblad si pokryl rozjetého Pavla Dacjuka a chytře mu vypíchl kotouč špičkou čepele do středního pásma. Soči se snaží hrát aktivněji.
23:03'
Rafael Batyršin si v útočném pásmu pustil kotouč na forhend a bez váhání zakončil příklepem. Připravený Jakub Kovář se rychle přesunul a schoval puk do lapačky.
22:35'
Stanislav Bočarov si sjel do útočného pásma, kde si kličkou do forhendu udělal prostor kolem obránce, jenže střelou zápěstím minul vzdálenější tyčku.
22:10'
Rafael Batyršin dostal přihrávku na pravý kruh, odkud bez přípravy zakončil příklepem, ale jeho ránu zastavila brusle dobře postaveného Golyševa.
21:32'
Peter Holland si sjel na přihrávku mezi kruhy před branku Soči, jenže musel pálit hned od brusle a jeho pokus skončil vedle levé tyčky.
21:06'
Makejev si prodloužil pobyt na ledové ploše. Domácí útočník se probil do útočného pásma, jenže jeho projekti skončil vedle branky.
20:34'
Alexej Makejev si sjel na přihrávku před branku Soči, jenže z otočky bekhendem vůbec nezamířil mezi tři tyče hostující branky. Avtomobilist vlétl i do druhé části.
20:10'
Domácí celek uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí Jekatěrinburg bude chtít napodobit povedený výkon z první třetiny.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 13:51.
Střely na branku: 15 – 9
První třetina končí! Domácí Jekatěrinburg v úvodní části dnešního souboje potvrdil roli favorita a po dvaceti minutách vede 2:0. O první branku se ve 14. minutě postaral Alexej Makejev. Domácí poté navíc využili přesilovou hru, ve které se prosadil Pavel Dacjuk. Soči toho směrem vpřed zatím předvedlo velmi málo.
20:00'
19:40'
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:34'
Kirill Peťkov si sjel na přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud pohotově střílel, ale zakončení mu vůbec nesedlo a puk skončil daleko od branky.
18:12'
Hostující celek se po pravém křídle dostal do útočného pásma, kde Soči rozjelo přesilovkovou kombinaci, ale hosté se sami zahnali za modrou čáru.
17:40'
Přesilovku si nyní zahraje také Soči. Dvě minuty za krosček dostává Nikita Trjamkin.
17:29'
Nyní už Jekatěrinburg přesilovou hru využívá a navyšuje své vedení na 2:0. Domácí sevřeli soupeře pod obrovským tlakem. Důrazem na brankovišti se k odraženému puku dostal PAVEL DACJUK, který kotouč odrazem o brusli obránce poslal do sítě. Asistence: Brooks Macek, Charles Genoway.
17:02'
Brooks Macek si prodloužil pobyt na ledové ploše a znovu vypálil od modré čáry. Jeho další projektil se sice otřel o boční síť, ale branku minul.
16:29'
Dmitrij Kolgotin se v rohu obranného pásma prodral k odraženému kotouči, ale bekhendem jej nedostal za modrou čáru. Avtomobilist nadále drží pásmo.
16:10'
Domácí celek se hned v úvodu přesilovky usadil v útočném pásmu. Brooks Macek střílel příklepem od modré čáry, ale trefil prvního soupeře.
15:41'
Avtomobilist si zahraje další přesilovku. Ivan Miščenko dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
15:36'
Zadáci domácího mužstva znovu uklidňují rozehrávku v obranném pásmu. Nikdo v bílém dresu Soči nyní kombinaci Jekatěrinburgu neatakuje.
15:10'
Sergej Zborovskij dostal nabito na modrou čáru, odkud bez váhání zakončil příklepem, ale jeho projektil skončil vedle branky.
14:35'
Dmitrij Kolgotin se dostal k volnému kotouči za vlastní brankou a pohotově uklidnil rozehrávku Soči. Hosté se zatím směrem vpřed trápí.
14:05'
Brooks Macek se pustil do souboje v rohu útočného pásma. Domácí hokejista poslal na hrazení Galimova a získal kotouč pro Jekatěrinburg.
13:28'
Igor Ruděnkov se na pravé straně útočného pásma opřel do odraženého kotouče, ale Jakub Kovář měl čistý výhled a schoval puk mezi betony.
13:05'
Domácí Jekatěrinburg se po velké chybě Soči v rozehrávce dostává do vedení! Domácí hokejisté se najednou hnali ve dvou na osamoceného brankáře. Dmitrij Žukenov ještě přihrál na pravou stranu a ALEXEJ MAKEJEV příklepem rozvlnil síť! Asistence: Dmitrij Žukenov.
12:23'
Maxim Treťjak si dal pozor na odražený kotouč za souboje na pravé straně. Od hole Golyševa se puk nakonec odrazil na branku, ale brankář Soči byl připraven.
12:10'
Dmitrij Konstantinov se pustil do souboje v rohu útočného pásma. Hostující hráč ustál střet s Peterem Hollandem, ale už nepřihrál přesně.
11:32'
Michail Nazarov se snažil udržet kotouč v útočném pásmu, ale na modré čáře mu puk přeskočil přes čepel a skončil ve středním pásmu. Jekatěrinburg tak musí vyklidit třetinu.
11:10'
Jakub Kovář tentokrát vyjel za svou branku a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Brankář domácího mužstva našel Maceka.
10:23'
Sergej Šmeljov se krásným slalomem dostal až do útočného pásma, kde ještě zakončoval forhendem, ale jeho pokus Jakub Kovář vyrazil do ochranné sítě.
10:05'
Jakub Kovář znovu vyjel ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Následně se domácí hnali vpřed, ale na levé straně přišli o puk.
09:23'
09:06'
Peter Holland nahodil puk do útočného pásma, jenže tam se k němu probil hostující David Rundblad, který puk bez problémů vyhodil přes celé kluziště.
08:46'
Vyloučený Ruděnkov už je zpátky na ledové ploše a Soči už se brání ve čtyřech. Domácím zbývá ještě nějakých pětatřicet sekund klasické početní převahy.
08:10'
Domácí se usadili v útočném pásmu. Od modré čáry pálil příklepem Golyšev, jehož dělovku zablokoval obětavým pádem do rány obránce.
07:23'
Soči bude hrát ve třech! Dvě minuty za sekání dostává Batyršin.
07:05'
Hokejisté Soči se v obranném pásmu zmocnili odraženého kotouče a vyhodili jej přes všechny čáry za branku Jakuba Kováře. Avtomobilist musí rozjet novou akci.
06:46'
Avtomobilist si zahraje první přesilovku. Igor Ruděnkov dostává dvě minuty za vysokou hůl.
06:10'
Alexej Makejev si v útočném pásmu skvěle navedl kotouč mezi kruhy, kde si ještě položil obránce, ale jeho projektil vyrazil gólman nad břevno!
05:41'
Na opačné straně zakončoval příklepem právě německý obránce Holzer, jehož dělovku hostující brankář vykopl levým betonem mimo tři tyče.
05:12'
Sergej Šmeljov nahodil puk do rohu útočného pásma, jenže tam se Ansel Galimov nedokázal otočit kolem Korbiniana Holzera.
04:35'
Pavel Dacjuk výborně projel za nahozením do rohu útočného pásma, odkud pod tlakem napadajícího soupeře poslal zadovku mezi kruhy, ale důrazný Golyšev slabou střelou daroval Treťjakovi snadný zákrok.
04:10'
Po delší době se v útočném pásmu usadilo také Soči. Daniil Miromanov si našel prostor pro zakončení na modré čáře, ale jeho pokus skončil v lapačce brankáře.
03:29'
Brooks Macek podpořil ofenzivu domácího celku postupem po pravém křídle a v útočném pásmu nahodil puk na branku. Pozorný brankář však zakročil.
03:10'
Pavel Dacjuk si sjel na přihrávku mezi kruhy a bez váhání zakončil příklepem. Hostující brankář Maxim Treťjak jeho ránu viděl a schoval puk do lapačky.
02:38'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. V útočném pásmu operoval s kotoučem na čepeli Šmeljov, jehož zadovku mezi kruhy zastavil Trjamkin.
02:05'
Dmitrij Kolgotin dostal přihrávku na pravou stranu a nahodil puk po mantinelu za branku soupeře. Jekatěrinburg musel bránit pozorně.
01:39'
Jakub Kovář vyjel ven ze své branky a pomohl domácím hokejistům s rozehrávkou. Jekatěrinburg je v úvodních minutách dnešního souboje aktivnějším týmem.
01:12'
Ivan Kazakov se skvěle vrátil do obranného pásma, kde se zbavil soupeře, jenže přihrávkou do pásma středního odevzdal puk Avtomobilistu.
00:34'
Jakub Kovář si dal dobrý pozor na nahození z pravé strany a betonem vyrazil kotouč někam k mantinelu. Hráči v bílém se poté k odraženému puku nedostali.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování první třetiny. Avtomobilist se ihned vydal do útoku, ale nikdo v červeném dresu nezakončil.
00:01'
Ještě před úvodním vhazování zazní ruská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Domácí budou hrát v červeném, zatímco Soči oblékne bílou sadu.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Gross) – Ščemerov, Trjamkin (A), Zborovskij, Ch. Genoway, Holzer, Arzamascev, Žuravljov – Žukenov (C), Dacjuk, Makejev – Macek (A), Holland, Golyšev – Bočarov, P. Kulikov, Bělousov – Nazarov, Protapovič, Chripunov.

HK Soči: Treťjak (Kulbakov) – Miščenko, Rundblad, J. Alexandrov (C), Miromanov, Pogorišnyj, Valencov, Batyršin, Sedov – Šmeljov, Točickij (A), Peťkov – Ruděnkov (A), Glotov, Kolgotin – A. Galimov, Kurbatov, Garajev – Kazakov, N. Kvartalnov, Konstantinov..
Češi a Slováci

Jakub Kovář (JEK) – 49 zápasů, 92,32%
Avtomobilist Jekatěrinburg

Domácí Jekatěrinburg je na tom o něco lépe. Avtomobilist odehrál padesát šest zápasů, ve kterých získal šedesát čtyři bodů a patří mu osmá pozice Východní konference. Jekatěrinburg na devátý Novosibirsk disponuje čtrnáctibodovým náskokem a už nyní má jisté play-off. Družina Jakuba Kováře se však může klidně dostat na šestou pozici před Barys. Naposledy však prohrála právě na ledě Barysu.
HK Soči

Celek od Černého moře zatím prožívá nepovedenou sezónu. Soči v padesáti šesti odehraných zápasech získalo jen třicet šest bodů a patří mu desátá pozice Západní konference. Hůře je na tom v Západní konferenci jen trápící se Riga. Soči má obrovské problémy v ofenzivě. Soupeřům dosud nasázelo jen 115 branek. Poslední tři duely však Soči prohrálo. Naposledy padlo 2:4 na ledě Kunlunu.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Avtomobilistem Jekatěrinburg a HK Soči.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.