KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Red Star Kunlun : Petrohrad - 22. února 2021   15:00

Red Star Kunlun
03:39' Šaškov (Nikolišin, Chelios) • 15:57' Wellman (Shinkaruk, Werek) • 37:35' S. Foo
3:4
(2:0, 1:0, 0:4)
Petrohrad
Petrohrad
44:42' Strömwall   • 45:12' K. Marčenko  (Brinkman, M. Aaltonen) • 55:09' Strömwall  (K. Marčenko, Vey) • 59:46' K. Marčenko  (Kirsanov, V. E. Tkačov)
Petrohrad

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 857 diváků.
Československá stopa v utkání

Vojtěch Mozík (KUN) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:09
Andrej Šustr (KUN) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:57
Střely na branku: 20 – 33
Je konec! Petrohrad dokonal fantastický obrat v dnešním souboji během poslední třetiny! Kunlun po čtyřiceti minutách vedl 3:0 a v úvodu třetí části hrál přesilovku pěti proti třem. Tu však Petrohrad ubránil a přišla fantastická otočka. Ve 45. minutě snížil Malte Strömwall. O dalších třicet sekund později přidal druhou branku Kirill Marčenko. Domácí kouč si poté vzal oddechový čas, ale hráči Kunlunu dali Petrohradu šanci na přesilovku. V ní pět minut před koncem vyrovnal Malte Strömwall. V závěru už to vypadalo, že duel půjde do prodloužení, ale čtrnáct sekund před koncem rozhodl o vítězství Petrohradu Kirill Marčenko.
59:46'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Neskutečné! Petrohrad čtrnáct sekund před koncem základní hrací doby dokonal obrat během jediné třetiny! V útočném pásmu si na přihrávku od zadního mantinelu sjel KIRILL MARČENKO a pohotovou střelou podle všeho rozhodl o triumfu Petrohradu! Asistence: Kirill Kirsanov, Vladimir E. Tkačov.
59:01'
Zasahovat však musel Hellberg. Mezi kruhy se do puku bekhendem opřel Tyler Wong, ale hostující brankář udržel jeho pokus mezi svými betony.
58:35'
Vladimir E. Tkačov si ve středním pásmu pohrál s kotoučem a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Na led naskakuje elitní formace Petrohradu.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:34'
Linden Vey dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, jenže se nedokázal otočit kolem obránce a přišel o kotouč. Kunlun nyní aktivitu Petrohradu otupil.
57:05'
Jason Fram se za vlastní brankou dostal k odraženému kotouči a bez váhání jej obloučkem poslal do středního pásma. Kunlun chce z utkání alespoň bod.
56:29'
Vojtěch Mozík na opačné straně nahodil puk na branku od modré čáry, ale připravený Hellberg jeho zakončení viděl a schoval puk v lapačce.
56:05'
Dinar Chafizullin rozjel další akci Petrohradu z obranného pásma. Hostující celek je smazáním tříbrankového manka pořádně nabuzený a tlačí se vpřed.
55:38'
Dinar Chafizullin střílel od modré čáry. Před brankou domácího celku výborně operoval Vey, ale pozorný domácí brankář ránu vykopl betonem do rohu.
55:09'
Je vyrovnáno! Petrohrad dokázal bleskově využít početní převahu a dotahuje náskok činského celku! Na přihrávku mezi kruhy si počkal MALTE STRÖMWALL a příklepem přidal svou druhou branku v utkání! Asistence: Kirill Marčenko, Linden Vey.
54:28'
Petrohrad si zahraje svou první přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Vjačeslav Leščenko.
54:10'
Vojtěch Mozík dostal přihrávku na modrou čáru, ale český bek v barvách Kunlunu si netroufl na zakončení. Domácí ale nasbírali cenné sekundy.
53:15'
Až nyní je hra znovu přerušena! Kunlun si totiž z tlaku svého soupeře pomohl jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
53:02'
Hraje se už pět minut bez jediného přerušení. Hokejisté Petrohradu se nastěhovali do útočného pásma, ale obětaví zadáci Kunlunu blokují jednu ránu za druhou.
52:36'
Gleb Šaškov se pustil do souboje v rohu obranného pásma, kde přišpendlil k mantinelu jednoho ze soupeřů, ale Lukas Bengtsson přesto udržel puk pro hosty.
52:03'
Danila Galeňuk střílel z levé strany útočného pásma, jenže jeho projektil skončil na betonu připraveného brankáře v červeném dresu.
51:28'
Hellberg ještě vyklepal kotouč z lapačky a rozehrál na svého spoluhráče v bílém dresu. Petrohrad se tlačí do útočného pásma ve snaze o vyrovnání.
51:05'
Dinar Chafizullin se vydal podpořit ofenzivu Petrohradu středem hrací plochy. Na modré čáře proti němu vystoupil Gleb Šaškov, který puk vypíchl.
50:29'
Vladislav Kameněv se ve vysoké rychlosti prodral do útočného pásma, jenže za brankou Kunlunu nechal kotouč za sebou. Domácí se následně osvobodili.
50:05'
Viktor Antipin si sjel na přihrávku mezi kruhy, odkud pohotově vypálil příklepem, ale jeho pokus o kousek minul horní roh domácí branky!
49:26'
Linden Vey se po pravém křídle prohnal do útočného pásma a vyslal svižnou ránu zápěstím. Jeho pokus domácí brankář Šikin viděl a vykopl puk do rohu.
49:02'
Jake Chelios se v rohu obranného pásma zmocnil volného kotouče a bekhendem jej poslal do středního pásma. Kunlun otupil tlak soupeře.
48:36'
Vladimir E. Tkačov se stáhl do obranného pásma, kde vybojoval kotouč pro hostující celek. Petrohrad stačil vystřídat a zakládá novou útočnou akci.
48:10'
Hellberg vyjel za klec Petrohradu, kde zastavil nahození domácího celku a ihned rozehrál na svého spoluhráče. Hosté se okamžitě ženou vpřed.
47:42'
Malte Strömwall upadl po souboji za brankou domácího celku a dožadoval se vyloučení Huntera Shinkaruka. Sudí ale nechává pokračovat ve hře.
47:10'
Právě Spencer Foo hodně zariskoval při rozehrávce v obranném pásmu a málem nabídl střeleckou pozici Antipinovi. Hostující hráč ale ideální moment prováhal.
46:36'
Linden Vey si sjel na přihrávku na levý kruh, jenže v klíčovou chvíli netrefil kotouč zrovna povedeně a jeho pokus zablokoval Spencer Foo.
46:12'
Petrohrad pokračuje v tlaku na branku domácího celku. Hosté se dostali do útočného pásma po levém křídle, ale nikdo v bílém teď nezakončil.
45:36'
Dinar Chafizullin dostal přihrávku na modrou čáru a pohotově nahodil puk před klec Kunlunu. Domácí brankář tentokrát jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.
45:12'
Domácí kouč si vyžádal oddechový čas!
45:12'
A rázem je na světě drama! Hostující celek totiž bleskově přidává také druhou branku! Domácí brankář neudržel ve výstroji dělovku od modré čáry. K odraženému puku se dostal KIRILL MARČENKO a pohotově jej doklepl do sítě! Asistence: Arsenij Brinkman, Miro Aaltonen.
44:42'
Petrohrad se ještě vrací do boje alespoň o bod! Hostující celek totiž dokázal snížit po nenápadné akci. Na přihrávku mezi kruhy si nabruslil MALTE STRÖMWALL a jako první překonal domácího brankáře! Bez asistence.
44:02'
Pavel Kukštel se prodral do útočného pásma, kde se tělem natlačil před Ryana Sproula, který mu znemožnil zakončení. Defenziva Kunlunu hraje jeden z nejlepších duelů v sezóně.
43:39'
Nikita Čibrikov se na levé straně útočného pásma opřel do odraženého kotouče, ale jeho projektil prosvištěl kolem vzdálenější tyčky.
43:10'
Linden Vey se individuálním průnikem tlačil do útočného pásma, jenže proti přesile domácích obránců nedostal moc prostoru na zakončení.
42:35'
Hunter Shinkaruk si sjel na přihrávku na modrou čáru, odkud zakončil příklepem, ale jeho dělovka skončila vedle levé tyčky branky Petrohradu.
42:12'
Jason Fram uklidnil rozehrávku domácího celku v obranném pásmu. Hokejisté domácího celku se ale nikam moc neženou a koncentrují se na obranu.
41:54'
41:10'
Ryan Sproul měl moře času a prostoru na zamíření, ale rána příklepem mu vůbec nesedla a jeho projektil prosvištěl kolem vzdálenější tyčky!
40:35'
Petrohrad vybojoval puk v obranném pásmu a důrazný Viktor Antipin kotouč poslal přes všechny čáry za klec domácího mužstva.
40:10'
Domácí Kunlun uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Čínský celek se ihned vydal do útoku, ale přesilovku pěti proti třem nerozehrál přesnou kombinací.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 16:35.
Střely na branku: 14 – 21
Druhá třetina končí! Kunlun v prostřední periodě ještě navýšil své vedení! Petrohrad se dlouhou dobu tlačil do útoku ve snaze s výsledkem ještě něco udělat, ale recept na domácí obranu hosté nenašli. Po rychlém brejku se na opačné straně prosadil Spencer Foo. V závěrečných vteřinách druhé části se navíc hned dva hráči Petrohradu nechali vyloučit.
40:00'
39:54'
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Linden Vey – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
39:54'
Další trest pro hostující Petrohrad. Dvě minuty vysokou hůl dostává Nikita Čibrikov.
39:07'
Petrohrad se ještě mohl vrátit do hry! Vey se dostal do samostatného úniku, který řešil zakončením nad lapačku domácího brankáře, ale ten Kunlun znovu podržel!
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:37'
Linden Vey spěchal za přihrávkou na útočnou modrou čáru, jenže jeho pokus skončil vedle branky domácího celku. Odražený puk si poté našel Sproul.
38:02'
Maxim Grošev si řekl o přihrávku na pravou stranu, jenže prostrčením puku na modrou čáru spoluhráče neoslovil. Kunlun brání skvěle.
37:35'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí Kunlun ještě před koncem druhé třetiny přidává třetí branku a odskakuje soupeři na znatelný rozdíl! Po rychlém protiútoku se do útočného pásma dostal SPENCER FOO a zápěstím vymetl horní roh! Bez asistence.
37:25'
Výborný defenzivní výkon Kunlunu navíc podtrhuje výkon brankáře Šikina. Domácí brankář si dal pozor na další střelu z levé strany a schoval puk do lapačky.
37:08'
Ryan Sproul zastavil rodící se akci Petrohradu čistým hitem a vybojoval puk pro Kunlun. Čínský celek se v posledních minutách nikam nežene a koncetruje se na obranu.
36:39'
Pavel Kukštel v obranném pásmu vypíchl kotouč Wellmanovi. Dopředu se následně hnal Jaroslav Dyblenko, ale bekhendem na Šikina nevyzrál.
36:10'
Hunter Shinkaruk dostal přihrávku do jízdy do středního pásma, jenže si nepotykal se zpracováním a puk mu na poslední chvíli utekl k obránci.
35:35'
Vladimir E. Tkačov se na levé straně útočného pásma natahoval po přihrávce z pravé strany, jenže pod tlakem napadajícího Wellmana nezakončil.
35:03'
Lukas Bengtsson dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, kde se dobrou kličkou zbavil obránce, jenže z ostrého úhlu už nezakončil.
34:38'
Danila Galeňuk se dostal do útočného pásma, kde se dobrou kličkou zbavil obránce, jenže jeho projektil zápěstím skončil vedle levé tyčky.
34:10'
Jevgenij Timkin se vrátil do obranného pásma a dobrým defenzivním zákrokem obral rozjetého soupeře o puk. Hosté však potřebují hrát na opačné straně.
33:45'
Lev Starikov dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud nahodil puk před branku Petrohradu, ale pozorný Hellberg puk vypíchl hokejkou.
33:20'
Petrohrad se dostal do útočného pásma, jenže hostující hráči se nedostali do zakončení. Obrana Kunlunu zvládla polovinu duelu bez chyby.
32:37'
32:10'
Ivan Nikolišin dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, ale jeho pokus schoval hostující brankář Hellberg do lapačky.
31:29'
Jake Chelios dostal nabito na modrou čáru, ale jeho pokus brankář Hellberg dobře viděl a schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
31:10'
Kunlun se v přesilovce usadil v útočném pásmu, jenže domácí se nepřesnou přihrávkou na modrou čáru zahnali ven z útočného pásma.
30:37'
Kunlun si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Kirill Kirsanov.
30:10'
Linden Vey se vrátil do obranného pásma, kde chytře přizvedl rozjetému Cheliosovi hokejku a obral jej o možnost zakončit.
29:28'
Miro Aaltonen si sjel na přihrávku před branku a lehkou tečí se snažil usměrnit puk do protipohybu Šikina. Domácí brankář vytáhl vynikající zákrok!
29:06'
Ivan Nikolišin se po pravém křídle prodral za branku Petrohradu, jenže tam jej ostrým hitem zboural Antipin. Domácím se zákrok vůbec nelíbí, ale vylučovat se nebude.
28:51'
Tlak Petrohradu v posledních minutách sílí, jenže hosté stále čekají na vyloženou šanci. Většina střel na Šikina míří na branku z těžkých pozic.
28:10'
Pavel Kukštel si tentokrát klepl o přihrávku mezi kruhy, jenže prudkou pobídku z pravé strany netrefil mezi tři tyče. Domácí se osvobozují.
27:35'
Domácí brankář Šikin si dal pozor na slabou střelu z prostoru mezi kruhy a připsal si snadný zákrok. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
27:10'
Pavel Kukštel střílel příklepem od modré čáry, jenže zakončení se mu vůbec nepovedlo a kotouč skončil vedle vzdálenější tyčky domácí klece.
26:24'
Pavel Kukštel se ve středním pásmu dostal k odraženému kotouči a bekhendem přihrál na levou stranu. Akce Petrohradu zatím končí na modré čáře.
26:06'
Ethan Werek vyhodil puk ven z obranného pásma. Za jeho pobídkou ještě spěchal aktivní Hunter Shinkaruk, ale toho dobře pokryl Arslan Jarulin.
25:29'
Maxim Grošev dostal přihrávku na pravou stranu, odkud nahodil puk do útočného pásma, nicméně jeho pobídku skončila v moci obránců Kunlunu.
25:03'
Domácí hráči si nyní ze sílícího tlaku Petrohradu pomohli jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Šikinem.
24:39'
Stěpan Starkov projel s pukem na čepeli do útočného pásma, tlačil se před branku Kunlunu a snažil se zakončit bekhendem. Domácí brankář jeho projektil zastavil.
24:12'
Maxim Grošev si sjel na oblouček do středního pásma, jenže puk před ním skočil na hranu a prosvištěl k mantinelu. Zadáci soupeře jsou pozorní.
23:48'
Hostující brankář Hellberg vyjel za svou klec, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
23:12'
Pavel Kukštel spěchal za přihrávkou na útočnou modrou čáru, jenže si nepotykal se zpracováním a puk mu uskočil k obránci v červeném.
22:38'
Tkačov tentokrát dostal přihrávku na levý kruh, ještě si vybruslil do lepší střelecké pozice, jenže další ránu mu pro změnu srazil obránce mimo tři tyče.
22:11'
Vladimir E. Tkačov dostal prostor na pravé straně útočného pásma, jenže bekhendem nahodil puk před branku, kde kraloval Lev Starikov.
21:32'
Petrohrad se dostal do útočného pásma, jenže hráči v bílých dresech se do zakončení neprobili. Zadáci Kunlunu dnes hrají velmi důrazně.
21:11'
20:36'
Alexej Toropčenko si sjel na přihrávku do útočného pásma, jenže pod tlakem nedokázal zakončit a trefil jen soupeře. Vypadá to, že Petrohrad se ubrání.
20:10'
Domácí Kunlun uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Čínský celek se ihned vydal do útoku, jelikož ještě dohrává přesilovou hru ze závěru první části.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 15:45.
Střely na branku: 6 – 13
První třetina končí! Utkání nabralo v úvodní části zajímavý náboj. Domácí Kunlun totiž vlétl do utkání mnohem lépe. Hned ve 4. minutě se o úvodní branku postaral Šaškov. Petrohrad poté soupeře výrazně přestřílel, ale nenašel recept na domácího brankáře. Naopak na konci 16. minuty udeřil Wellman. Do kabin se proto odchází za stavu 2:0.
20:00'
19:11'
Kunlun si zahraje úvodní přesilovku dnešního souboje. Jaroslav Dyblenko dostává dvě minuty za zdržování hry.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:34'
Dinar Chafizullin se na poslední chvíli vrátil do obranného pásma a důležitým zákrokem zastavil rodící se akci soupeře. Petrohrad je zatím jako opařený.
18:02'
Spencer Foo projel do útočného pásma, kde se chytře zbavil obránce, jenže pokusem z pravého křídla trefil jen beton hostujícího brankáře.
17:41'
Maxim Grošev spěchal za nahozením do útočného pásma, ale důrazný Lev Starikov před ním odehrál puk odrazem o mantinel do pásma středního.
17:32'
Casey Wellman si opět nabruslil na přihrávku mezi kruhy a vyslal nebezpečnou ránu nad beton Hellberga. Hostující brankář tentokrát zasáhl včas.
16:35'
Domácí zadáci reklamovali zakázané uvolnění Petrohradu, ale čárový rozhodčí jasným gestem ukázal, že se bude pokračovat ve hře.
16:12'
Linden Vey dostal přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže si nepotykal se zpracováním a puk mu utekl až k Nikolšinovi.
15:57'
Kunlun ještě před koncem první třetiny přidává druhou branku! Petrohrad je zatím průběhem dnešního souboje zaskočen! Na přihrávku zpoza branky si před klec Hellberga najel CASEY WELLMAN a bez váhání uklidil kotouč pod břevno! Asistence: Hunter Shinkaruk, Ethan Werek.
15:37'
Maxim Grošev si na modré čáře zpracoval dlouhou přihrávku na levé křídlo, chytře se s kotoučem otočil, jenže následnou střelou zápěstím trefil soupeře.
15:09'
Pavel Kukštel získal nepovedenou rozehrávku soupeře, otočil se a projel do útočného pásma. Hokejisté Petrohradu se do zakončení nedostali.
14:37'
Petrohrad si nyní z tlaku domácího Kunlunu pomohl jen dlouhým vyhozením do útočného pásma. Hraje se už takřka pět minut bez přerušení.
14:10'
Viktor Antipin se dostal na levou stranu útočného pásma, odkud chtěl kotouč nahodit před klec čínského celku, ale tam kralovali zadáci v červeném.
13:32'
Zadáci Petrohradu nyní uklidnili rozehrávku v obranném pásmu. Oba trenéři zatím poslali na ledovou plochu čerstvé síly.
13:10'
Hunter Shinkaruk se dostal do útočného pásma, kde se chytře otočil kolem obránce, jenže jeho nahození bekhendem prolétlo kolem přední tyčky.
12:37'
Kirill Marčenko se z levého křídla tlačil před branku, jenže Ryan Sproul jej na poslední chvíli tělem dokázal rozhodit a hráči Petrohradu puk utekl.
12:12'
Casey Wellman si hledal prostor pro zakončení v útočném pásmu, jenže při pokusu o střelu zlomil hokejku. Petrohrad poté puk dlouho neudržel.
11:38'
Kunlun znovu podnikl nebezpečný protiútok směrem vpřed, jenže zadáci Petrohradu se tentokrát stačili srovnat a nepustili domácí do zakončení.
11:05'
Pavel Kukštel dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, vybruslil si na kruh, ale jeho projektil zápěstím skončil v lapačce brankáře.
10:36'
Alexej Toropčenko se snažil vyvézt puk středem ledové plochy, jenže na modré čáře narazil na obránce, který mu puk bez problémů odebral.
10:06'
Domácí brankář si dal dobrý pozor na nahození od modré čáry a bez problémů schoval puk do lapačky. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
09:24'
Vladimir E. Tkačov se před brankou čínského mužstva natahoval po přihrávce z pravé strany útočného pásma, ale špičkou čepele kotouč netrefil.
09:10'
Vojtěch Mozík dostal přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově zakončil příklepem, ale jeho dělovka skončila na brusli dobře postaveného Tkačova.
08:23'
Viktor Antipin si splnil své defenzivní povinnosti v obranném pásmu a odehrál puk před napadajícím soupeřem. Petrohrad má velké problémy s přechodem vpřed.
08:10'
Vladimir E. Tkačov nahodil puk ze středního pásma do pásma útočného, nicméně jeho pobídka skončila vedle branky Kunlunu. Domácí se rychle osvobodili.
07:37'
Miro Aaltonen nabral na levém křídle pořádnou rychlost a projel až do útočného pásma. Jeho projektil z ostrého úhlu trefil jen boční síť.
07:12'
Kirill Marčenko objel branku domácího celku, kde se pěkně zbavil obránce, jenže jeho zadovka nenašla nikoho v bílém dresu Petrohradu.
06:32'
Ivan Nikolišin udělal s kotoučem oblouk v obranném pásmu a následně našel Ryana Sproula. Druhý jmenovaný puk protečoval jen k soupeřům.
06:12'
Arsenij Brinkman dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, jenže slabým zakončením domácího brankáře překvapit nemohl.Šikin raději přikryl puk lapačkou.
05:41'
Zatím se hraje hodně svižné utkání s minimem přerušení. Petrohrad se ihned po inkasované brance tlačí do útoku, ale kombinace hostů jsou nepřesné.
05:12'
Jaroslav Dyblenko vypomohl spoluhráčům z defenzivy v souboji před brankou a odehrál puk do bezpečí. Hráči v bílém se však daleko nedostali.
04:41'
Maxim Grošev napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Domácí zadáci si vyměnili několik přihrávek a bez problémů puk poslali do bezpečí.
04:10'
Lev Starikov nahodil puk do útočného pásma, jenže na jeho pobídku si nesjel nikdo v červeném dresu domácího Kunlunu. Čínský celek je však dobrým nástupem povzbuzený.
03:39'
Domácí Kunlun se hned v úvodu dnešního souboje dostává do vedení! Čínský celek se snad poprvé v utkání usadil v útočném pásmu. GLEB ŠAŠKOV před brankou tečoval ránu z pravého kruhu a puk zapadl do sítě! Asistence: Ivan Nikolišin, Jake Chelios.
03:10'
Malte Strömwall si v útočném pásmu našel odražený kotouč a vyslal svižnou střelu zápěstím. Jeho projektil však nemířil mezi tři tyče a skončil u mantinelu.
02:36'
Jaroslav Dyblenko dostal přihrávku na modrou čáru, jenže jeho pokus skvěle vykryl Ryan Sproul, který obětavým zakleknutím srazil puk k hrazení.
02:10'
Vladislav Kameněv znovu dostal prostor na levé straně útočného pásma a vyslal tvrdou ránu příklepem. Jeho projektil prosvištěl kolem zadní tyčky.
01:36'
Kirill Kirsanov dostal přihrávku na levou stranu a projel s kotoučem až do útočného pásma. Chytrou zadovku však nepochopil Pavel Kukštel.
01:10'
Vladislav Kameněv projel s pukem na čepeli do útočného pásma a z jeho levé strany nahodil puk před branku. Nikdo v bílém pobídku netečoval.
00:38'
Hunter Shinkaruk vyvezl kotouč do středního pásma a snažil se rozehrát na levou stranu. Na jeho pobídku však rozjetý Wellman nedosáhl.
00:10'
Petrohrad uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale s prvním nahozením si obrana Kunlunu poradila.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská a čínská hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Kunlun bude hrát v červeném, zatímco Petrohrad oblékne bílou sadu.

Red Star Kunlun: Šikin (J. Smith) – Sproul (A), Baldajev, Chelios (A), Mozík, Šustr, Fram, Starikov – S. Foo, Lockhart (C), Wong – Shinkaruk, Wellman, Werek – Toropčenko, Collins, Leščenko – P. Foo, Nikolišin, Šaškov – Bakanov.

SKA Petrohrad: Hellberg (Askarov) – Bengtsson, Galeňuk, Chafizullin (A), Dyblenko, Antipin, Kirsanov, Jarulin, Brinkman – Nikolajev, Kameněv, K. Marčenko – Čibrikov, M. Aaltonen, Starkov – Grošev, Kukštel, Strömwall – Timkin (C), Vey (A), V. E. Tkačov..
Češi a Slováci

Vojtěch Mozík (KUN) – 21 zápasů, 4 góly, 6 asistencí
Andrej Šustr (KUN) – 38 zápasů, 0 gólů, 4 asistence
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali na konci října. Kunlun na ledě Petrohradu překvapivě zvítězil 2:1.

Jediný čínský celek v KHL musí svá domácí utkání hrát v Mytišči. Kunlun letos v padesáti sedmi odehraných duelech získal jen třicet čtyři bodů a patří mu dvanáctá pozice Východní konference. Hůře je na tom v celé KHL pouze lotyšská Riga. V posledním duelu prohrál Kunlun 4:5 na ledě Ufy.
SKA Petrohrad

Hostující Petrohrad zatím prožívá dobrou sezónu. Jeden z největších favoritů na celkový triumf v bojích o Gagarinův pohár odehrál v letošním ročníku padesát sedm zápasů a získal v nich sedmdesát šest bodů. S tímto ziskem patří Petrohradu druhá pozice Západní konference. Ve své divizi má na Jokerit k dobru deset bodů a Bobrovovu divizi jasně ovládne. V posledním duelu však prohrál 1:2 na ledě Jaroslavle.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Kunlunem a Petrohradem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.