Soči - Jaroslavl | ONLINE | 17.9.2020 18:30 | KHL 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Soči : Jaroslavl - 17. září 2020   18:30

ODLOŽENO
Soči
Soči
0:0
(-:-, -:-, -:-)
Jaroslavl
Jaroslavl

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Jak se sází u Tipsportu
0%
Soči
0%
Remíza
0%
Jaroslavl
Analýzy
Jaroslavl
Autor analýzy: 250789
Kurz: 1.47
????????KHL
Soči - Jaroslavl

Soči je letos "jedna velká špatná". Přípravu zahájilo "čtyřzápasem" proti Rusku U20. Velký propadák a celkové skóre 3:27! Poslední tři přípravné zápasy už odehrál proti ligovým soupeřům. Ani proti nim se Soči nemohlo radovat. Prohrálo s Čerepovcem, Petrohradem i čínským Kunlunem. Mimochodem Kunlun vyhrál jen tento jeden ze všech svých přípravných zápasů. A vstup do soutěžní sezóny? Opět bída. V pěti duelech získalo Soči pouze 3 body a ve třech zápasech se dokonce nedokázalo ani jednou střelecky prosadit. Celkové skóre 4:16. Poslední 11. místo v tabulce celé západní konference.

Jaroslavl je na tom diametrálně odlišně.
Po dvou úvodních prohrách v přípravě na ledě Petrohradu se Jaroslavl odpíchla dobrým směrem. Třetí a čtvrtý duel ze série s Petrohradem už kralovala. Poté prohrála s Čerepovcem 0:2. Sestava Jaroslavle byla ale plná juniorů. Generálka před začátkem sezóny skončila deklasováním čínského Kunlunu 7:0.
Ve stejném duchu zvládla Jaroslavl i první kolo rozebrala Spartak Moskva 7:2.
V dosavadní době prohrála pouze s Petrohradem. Skvěle se letos daří Konovalovovi v bráně. Jeho čísla vypovídají sami o sobě mnoho - 95% úspěšnost zákroků a průměr 1,57.

Ze vzájemných zápasů:
Všechna čtyři utkání byla Jaroslavl stoprocentní a bez ztráty bodů.
Duely na ledě Soči skončily s výsledky 2:4 a 2:5.

Stát se může cokoli ale nevím co by se dnes muselo pohnojit, aby Jaroslavl v tomto utkání ztratila všechny body.

Ať se daří.
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
Přenos se aktualizuje automaticky

Utkání je odložené, náhradní termín zatím zveřejněný není.
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhne.
HK Soči prožívá velmi nepovedený vstup do ročníku. Po pěti zápasech je v Západní konferenci se třemi body na poslední pozici. Tým porazil pouze Čeljabinsk 3:2 v prodloužení. Bod získal za prohru v nájezdech 0:1 s Magnitogorskem. Soči nestačilo na CSKA Moskvu 2:3, Magnitogorsk 0:6 a Kazaň 0:4.
Lokomotiv Jaroslav prožívá povedený vstup do nového ročníku. Z prvních pěti zápasů tým vybojoval osm bodů, což znamená, že prohrál jen jednou. Nestačil na Petrohrad 2:4. Poradil si se Spartakem Moskvou 7:2, Chabarovskem 2:0, Dynamem Moskvou 3:2 a Čeljabinskem 2:1. Tým je na třetí pozici v Západní konferenci.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HK Soči a Lokomotiv Jaroslavl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.


Články odjinud