KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ufa : Vitaz - 25. listopadu 2021   15:00

Ukončeno
Ufa
Ufa
05:43' V. Tichonov (Chochrjakov, Koledov) • 39:55' Kadějkin (N. Kuljomin)
2:3
(1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)

1:2 (SN)

Vitaz
Vitaz
26:40' Ojamäki  (Malychin) • 42:49' Arkalov   • ' Ojamäki  
Ufa
Sestavy:
Šaryčenkov (Metsola) – Viktor Antipin, Chafizullin, Koledov, Naumenkov, Zubarev, Muchamadullin, J. Birjukov – Hartikainen, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin, Šmeljov – Baškirov, Chochrjakov, V. Tichonov – Platt, Alalykin, Sannikov – Pustozjorov.
Vitaz
Sestavy:
I. Ježov (Kloberdanec) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, Lisovec, K. Ljamin, Golovkov, Jepišin, Borodkin, Rydčenko – Šiksatdarov, G. Nesterov, Ojamäki – Starkov, Rasskazov, Volodin – Malychin, I. Zinčenko, Zubov – Ivaňuženkov, Arkalov, N. Gončarov.
Přenos se aktualizuje automaticky

Češi a Slováci

Do dnešního souboje nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů.
Střely na branku: 43 – 26
Je konec! Dlouho to vypadalo lépe pro domácí Ufu, kterou poslal v nájezdech do vedení Kadějkin. Ve čtvrté sérii ale vyrovnal Arkalov. Domácí Kuljomin následně nechal vyniknout brankáře a o triumfu Viťazu rozhodl Niko Ojamäki.
Konec zápasu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Viťaz Moskevská oblast.
Autorem vítězného nájezdu je NIKO OJAMAKI!
Niko Ojamäki rozhoduje o triumfu hostů!
Kuljomin si položil brankáře, ale bekhendem trefil jeho beton.
Arkalov naznačil blafák a poslal puk mezi betony brankáře.
Manninen si brankáře soupeře skvěle položil, ale bekhendem přizvedl puk moc vysoko.
Valtteri Kemiläinen se rozjel středem, ale příklepem trefil domácího brankáře.
Markus Granlund střílel do protipohybu brankáře, ale trefil jeho beton.
Fjodor Malychin se dostal k brankáři, kde mu puk utekl mimo branku.
Kadějkin se rozjel z levé strany a zápěstím poslal puk do horního rohu!
Volodin pro změnu střílel zápěstím, ale trefil rameno brankáře.
Viktor Tichonov zkusil bekhendový blafák, ale trefil brankáře.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nám rozhodnutí dnešního souboje nepřinesla. O držiteli druhého bodu tak rozhodnou až samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:29'
Ježov si dal pozor na průnik soupeře z pravé strany a puk udržel mezi betony. Hostující brankář drží naději hostů na triumf.
64:00'
Probíhá poslední minuta prodloužení!
63:49'
Hosté se hnali do útoku, ale přechod Viťazu do útočného pásma zastavil odpískaný ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
62:57'
Hosté zariskovali a odvolali brankáře! Jeden z domácích hráčů zkusil trefit odkrytou klec, ale jeho pokusu chybělo pár centimetrů!
62:10'
Ufa rozjela akci po pravé straně, nicméně defenziva Viťazu zatím brání skvěle. Domácí celek nadále tlačí, ale teď mu schází zakončení.
61:32'
Granlund se dostal mezi kruhy, odkud pálil forhendem, ale jeho zakončení skončilo vedle pravé tyčky. Ufa má v prodloužení obrovský tlak.
61:12'
Další obrovská šance Ufy! Přhrávku mezi kruhy dostal Manninen, ale jeho projektil zápěstím Ježov neskutečným zákrokem zastavil!
60:35'
Niko Ojamäki se z levé strany dostal do útočného pásma, kde si puk navedl na forhend, ale blafák nedotáhl do úspěšného konce.
60:15'
Ufa se hned v úvodu prodloužení dostala do zakončení, ale Koledov střelou zápěstím nechal zakročit hostujícího brankáře Ježova.
60:01'
Začalo prodloužení.
Střely na branku: 39 – 26
Základní hrací doba o vítězi dnešního souboje nerozhodla. Ve třetí třetině se totiž o vyrovnání postaral hostující Arkalov. Domácí Ufa následně spěchala do útoku, ale svůj tlak nepřetavila ve vedoucí branku.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:32'
Ufa se v závěru znovu drala do útočného pásma, ale Hartikainen byl příliš netrpělivý a přejel do ofsajdu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
59:12'
Sakari Manninen se dral do útočného pásma, jenže v klíčovou chvíli si kotouč posunul daleko před sebe a už jej nedostihl před Ježovem.
58:17'
Alexandr Kadějkin na levé straně ustál souboj s obráncem, přihrál mezi kruhy, ale Stěpan Sannikov příklepem trefil rameno brankáře.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:32'
Manninen v obranném pásmu získal kotouč pro domácí Ufu, rozehrál na levou stranu, ale nenašel nikoho v zeleném dresu. Vše směřuje k prodloužení.
57:05'
Granlund projel po pravé straně do útočného pásma, přihrál mezi kruhy, ale defenziva Viťazu puk bez problémů odehrála do bezpečí.
56:20'
Michail Jepišin si navedl puk do útočného pásma a vypálil příklepem. Jeho dělovka skončila vedle pravé tyčky soupeřovy klece.
55:33'
Domácí v plném počtu.
55:10'
Domácí vyhodili kotouč do útočného pásma. Defenziva Viťazu bez problémů puk získala a ihned rozjela další útočný výpad.
54:20'
Alexandr Šaryčenkov si dal pozor na odražený kotouč a před chumlem hráčů mezi kruhy raději puk přikryl lapačkou. Vhazuje se po jeho levici.
54:03'
Hosté se v útočném pásmu usadili s kotoučem na hokejkách, ale hráči Viťazu nedokázali zakončit. Defenziva domácí Ufy se brání s přehledem.
53:33'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Pavel Koledov – 2 min., krosček).
52:49'
Domácí v plném počtu.
52:10'
Stěpan Sannikov v obranném pásmu získal puk pro domácí a vyhodil jej přes celé kluziště za klec soupeře. Viťazu se tato přesilovka moc nepovedla.
51:34'
Arťom Ivaňuženkov z levé strany přihrál mezi kruhy, jenže jeho pobídka skončila mezi kruhy na hokejce jednoho z domácích obránců.
51:06'
Hosté se dostali do útočného pásma, nicméně nikdo v bílém dresu nezakončil. Defenziva Ufy si v obraně bez problémů poradila.
50:49'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě).
50:10'
Ufa se dostala do útočného pásma, jenže nikdo v zeleném se do zakončení nedostal. Obrana Viťazu se ubránila.
49:40'
Domácí brankář si dal pozor na zakončení od modré čáry a vyrazil puk levým betonem. Odražený kotouč obrana Ufy odehrála do bezpečí.
48:27'
Alexandr Kadějkin si sjel na přihrávku do středního pásma, kde si obhodil soupeře, ale pod tlakem dalšího napadajícího rivala už nevypálil.
48:10'
Danil Baškirov v rohu útočného pásma získal kotouč pro sebe a přihrál na modrou čáru. Následné zakončení ale prolétlo kolem zadní tyčky.
47:34'
Teemu Hartikainen z pravé strany nahodil puk před branku hostujícího celku, nicméně nikdo v zeleném dresu jeho pobídku nedokázal tečovat.
47:10'
Kirill Rasskazov v rohu útočného pásma uspěl v souboji, jenže přihrávka na modrou čáru se mu vůbec nepovedla.
46:35'
Michail Naumenkov uklidnil rozehrávku domácí Ufy v obranném pásmu a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led i kouč hostů.
46:12'
German Nesterov uspěl v souboji v rohu obranného pásma a tvrdým hitem odstavil soupeře ze střelecké pozice. Hraje se ve vysokém tempu.
45:35'
Viktor Tichonov se hnal do útočného pásma, nicméně defenziva Viťazu si na jeho průnik dala dobrý pozor a nepustila domácí hokejisty do zakončení.
45:10'
Sergej Šmeljov na modré čáře přihrál Zubarevovi, který mohl zakončit zápěstím, ale volil přihrávku na modrou čáru, kde už neměl spoluhráče.
44:27'
Jevgenij Birjukov v souboji ve středním pásmu přišel o kotouč. Puk se ze souboje odrazil na střídačku hostujícího mužstva. Vhazuje se ve středním pásmu.
44:03'
Arťom Ivaňuženkov bekhendem poslal přihrávku do středního pásma, jenže tam znovu neměl nikoho ze spoluhráčů v bílých dresech.
43:36'
Stěpan Sannikov napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Hokejisté domácího celku se dostali do zakončení, ale puk mířil mimo tři tyče.
43:10'
Domácí celek se ihned po obdržení vyrovnávací branky vydal do útoku se snahou o brzkou odpověď. Defenziva Viťazu tentokrát skvěle zasáhla.
42:49'
Viťaz právě vstřelil branku!
Tak jsem to zakřikl! Hostující Viťaz totiž dokázal znovu vyrovnat! ILJA ARKALOV se dostal k puku na pravém kruhu, krásně si puk srovnal na forhend a zápěstím jej uklidil pod břevno!
42:36'
Jevgenij Birjukov se stáhl do obranného pásma, kde pomohl spoluhráčům s rozehrávkou a přenesl hru na levou stranu. Ufa zatím s přehledem hlídá své vedení.
42:10'
Arťom Borodkin projel s pukem podél mantinelu do útočného pásma. Akce hostujícího celku však nepřinesla zakončení.
41:29'
Andrej Zubarev projel po levé straně do útočného pásma, nicméně jeho nahození z levého křídla skončilo vedle vzdálenější tyčky Ježovovy klece.
41:10'
Andrej Zubarev v obranném pásmu protečoval kotouč do pásma středního. K jeho pobídce se dostal Kuljomin, ale ten nedokázal vypálit.
40:34'
Šakir Muchamadullin střílel příklepem od modré čáry, jenže dělovka příklepem mu moc nesedla a kotouč prosvištěl kolem vzdálenější tyčky.
40:10'
Ufa uspěla na úvodním vhazování třetí třetiny. Domácí celek si ve třetí části bude chtít pohlídat svůj náskok a dokráčet k vítěznému konci.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 16:42.
Střely na branku: 33 – 16
Druhá třetina končí! Po prostřední dvacetiminutovce je na tom stále o krok lépe domácí Ufa. Hostující Viťaz sice po rychlém brejku srovnal, když se prosadil Niko Ojamäki. V samotném závěru druhé části vrátil domácímu celku vedení Alexandr Kadějkin.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:55'
Ufa právě vstřelila branku!
Domácí Ufa se v samotném závěru druhé třetiny vrací do vedení! Favorizovaný celek nakonec dokázal využít početní převahu. K odraženému puku se před brankou dostal ALEXANDR KADĚJKIN, který puk bekhendem sklepl do sítě! Asistence: Nikolaj Kuljomin.
39:24'
Michail Naumenkov z levé strany útočného pásma nahodil puk na branku Viťazu, nicméně obrana soupeře ustála i tuto situaci.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:54'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jegor Voronkov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
38:34'
Andrej Zubarev si v obranném pásmu sjel k odraženému kotouči, dobře se otočil a rozehrál na pravou stranu. Defenziva Ufy se snaží rychle rozehrávat.
38:06'
Geoff Platt si sjel na přihrávku do středního pásma, nicméně na modré čáře se nedokázal odpoutat od dobře postaveného obránce v bílém.
37:26'
Geoff Platt se v útočném pásmu dostal k odraženému kotouči, jenže jeho dělovka skončila vedle vzdálenější tyčky. Ufa v posledních minutách stupňuje tlak.
37:06'
Koledov znovu střílele příklepem od modré čáry, jenže jeho dělovka příklepem skončila vedle pravé tyčky. Defenziva Viťazu stále odolává.
36:26'
Sakari Manninen se z pravé straně dostal na levý kruh, kde se pěkně otočil a vypálil zápěstím. Jeho projektil skončil vedle vzdálenější tyčky.
36:03'
Pavel Koledov v obranném pásmu uspěl v souboji s rozjetým soupeřem a pomohl si rozehrávkou na levou stranu. Defenziva soupeře je důrazná.
35:49'
Hosté v plném počtu.
35:16'
Manninen poslal přihrávku na modrou čáru, jenže dělovka od modré čáry prolétla kolem levé tyčky. Viťaz v oslabení brání velmi obětavě.
34:10'
Domácím se úvod další přesilovky vůbec nepovedl. Přihrávka na modrou čáru byla příliš prudká a přeskočila přes čepel obránce Ufy.
33:49'
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Ivan Zinčenko – 2 min., hákování).
33:33'
Ježov si dal pozor na zakončení z pravé strany a včas se dokázal přesunout. Hostující brankář bez problémů ukryl puk v lapačce.
33:20'
Pavel Koledov dostal nabito na modrou čáru, odkud domácí hráč zakončil příklepem, ale jeho dělovka skončila vedle zadní tyčky.
32:51'
Michail Naumenkov střílel příklepem od modré čáry, jenže jeho dělovka skončila vedle pravé tyči. Defenziva Viťazu odražený puk znovu získala.
32:35'
Ildar Šiksatdarov se dostal do středního pásma, nicméně projektil od modré čáry se mu vůbec nepovedl. Jeho rána skončila vedle branky.
31:06'
Michail Naumenkov se dostal mezi kruhy, jenže dělovka příklepem mu vůbec nevyšla a skončila nad břevnem hostující klece.
30:42'
Viktor Tichonov v rohu obranného pásma vybojoval puk a rozjel akci domácí Ufy. Následná akce domácího celku ale skončila ještě před modrou čárou.
30:00'
Šmeljov se dostal do útočného pásma a zkusil překvapit brankáře hostujícího Čechova. Připravený Ježov jeho pokus udržel mezi betony.
29:31'
Stěpan Sannikov z levé strany protečoval kotouč do útočného pásma, nicméně k puku se nedostal nikdo v zeleném. Viťaz může rozjet útok.
29:06'
Domácí celek v posledních minutách stupňuje svou aktivitu a tlačí se do zakončení, jenže defenziva hostujícího Viťazu hraje skvěle.
28:22'
Hosté v plném počtu.
28:00'
Ufa se v útočném pásmu dostala do zakončení z pravé strany, ale defenziva Viťazu střelu z ostrého úhlu bez problémů srazila k mantinelu.
27:16'
Ilja Arkalov střílel z levé strany útočného pásma, jenže jeho projektil mířil do lapačky připraveného brankáře v bílém dresu Viťazu.
27:02'
Ufa se dostala do útočného pásma, nicméně zakončení od mantinelu skončilo vedle zadní tyčky. Domácí celek si chce své ztracené vedení vzít zpět.
26:40'
Viťaz právě vstřelil branku!
Hostující Viťaz se dostává do vedení! Hosté se dostali do přečíslení. Přihrávku před odkrytou klec dostal NIKO OJAMAKI, který se z těsné blízkosti nemýlil! Asistence: Fjodor Malychin.
26:05'
Nikolaj Kuljomin dostal přihrávku na levou stranu, odkud pálil příklepem, ejenže jeho dělovka skončila vedle vzdálenější tyči soupeřovy klece.
25:26'
Maninen poslal přihrávku mezi kruhy, odkud střílel další hráč v zeleném dresu, ale defenziva Viťazu jeho projektil dobře zablokovala.
25:00'
Hosté vybojovali kotouč v obranném pásmu, jenže tentokrát jejich vyhození skončilo na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před klecí Viťazu.
24:29'
Sakari Manninen si sjel na přihrávku mezi kruhy, odkud střílel zápěstím, jenže jeho dělovka skončila nad horní tyčí branky Viťazu.
24:10'
Viťaz získal kotouč v obranném pásmu a vyhodil puk do bezpečí. Defenziva domácího celku ale rychle otočila hru a Ufa se žene vpřed.
23:45'
Sakari Manninen dostal přihrávku na modrou čáru, ale jeho dělovka skončila vedle levé tyčky. Domácí Ufa opět přebírá aktivitu na ledové ploše.
23:10'
Domácí v plném počtu.
22:29'
Valtteri Kemiläinen se hnal do útočného pásma, jenže jeho dělovka skončila vedle branky a domácí Ufa bez problémů puk vyhodila do bezpečí.
22:05'
Domácím se podařilo vyhodit kotouč přes celé kluziště. Obrana Viťazu puk rychle dojela a okamžitě s ním spěchá vpřed.
21:10'
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Viktor Antipin – 2 min., nedovolené bránění).
21:10'
Po dalším výpadu hostujícího Viťazu vypadla domácí klec ze svého postavení. Sudí měl situaci přímo před očima a pohotově hru přerušil.
20:35'
Ildar Šiksatdarov se dostal k přihrávce na pravý kruh, odkud vypálil příklepem, ale jeho dělovka skončila na hrudi domácího brankáře!
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Ufa se dostala do útočného pásma, ale hned první zadák v bílém puk vypíchl do bezpečí.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 15:51.
Střely na branku: 16 – 11
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být spokojenější domácí Ufa. Hokejisté v zeleném byli během úvodních dvaceti minut aktivnější a pořádně zaměstnali Ježova, který měl moře práce. Jedinou branku ale vsítil po šesti minutách krásným bekhendem Viktor Tichonov.
20:00'
První třetina skončila.
19:24'
Domácí brankář si dal pozor na zakončení z pravé strany, ale ramenem puk vytěsnil jen před sebe. Domácí měli štěstí, že směrem k brance nepokračoval nikdo v bílém.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:37'
Andrej Zubarev se ve středním pásmu dobře otočil, přihrál na pravou stranu, ale Danil Baškirov následným zakončením vůbec netrefil branku.
18:12'
Hosté se drali vpřed po levé straně, nicméně ani další průnik Viťazu neskončil zakončením mezi tři tyče. Defenziva Ufy sbírá jeden odražený puk za druhým.
17:42'
Ildar Šiksatdarov se po pravé straně dostal do útočného pásma, kde si jej vzal do parády Geoff Platt, ale obránce Ufy puk nevybojoval.
17:12'
Jevgenij Birjukov dostal nabito na modrou čáru, odkud vypálil příklepem, ale ani tento jeho projektil nenašel cestičku mezi tři tyče. Defenziva Viťazu pak získala volný puk.
16:29'
Stěpan Sannikov se z pravé strany prodral mezi kruhy, kde chtěl vypálit forhendem, ale jeho pokus trefil jen beton připraveného brankáře.
16:06'
Igor Golovkov za brankou uklidnil rozehrávku Viťazu a poslal kotouč na levou stranu. Čerstvé síly vyslal na ledovou plochu i kouč domácí Ufy.
15:26'
Ufa se dostala do útoku po pravé straně ledové plochy, jenže akce domácího celku vyústila pouze v nepřesnou přihrávku na modrou čáru.
15:06'
Viťaz se vydal do brejku po levém křídle, nicméně výpad hostujícího celku skončil hned na modré čáře. Obrana Ufy byla opět pozorná.
14:44'
Nikolaj Kuljomin dostal na levé straně přihrávku zpoza branky, nicméně následné zakončení se mu vůbec nepovedlo a puk zaduněl o zadní mantinel.
13:42'
Ildar Šiksatdarov nahodil puk do rohu útočného pásma, ale následně se k puku dostali jen soupeři v bílých dresech. Ufě zatím krok chybí.
13:12'
Andrej Zubarev se stáhl do obranného pásma, kde si pozičně pohlídal postup rozjetého soupeře a vytlačil jej k mantinelu.
12:57'
Hostující brankář Ježov si dal pozor na nahození z levé strany a přikryl kotouč lapačkou. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
12:10'
Alexandr Kadějkin si ještě prodloužil pobyt na ledové ploše, v rohu hřiště se otočil a přihrál mezi kruhy. Defenziva Viťazu tentokrát s přehledem uspěla.
11:38'
Alexandr Kadějkin si sjel do obranného pásma, kde získal kotouč a rozehrál na Platta. Druhý jmenovaný puk protečoval jen k obráncům Viťazu.
11:12'
Ufa se dostala k puku v obranném pásmu a uklidnila rozehrávku. Hokejisté Viťazu sice domácí hráče aktivně napadají, ale nedaří se jim dostat k puku.
10:35'
Stěpan Sannikov z pravé strany útočného pásma forhendem nahodil kotouč mezi kruhy, jenže tam neměl nikoho v zeleném dresu, kdo by kotouč mohl tečovat.
10:06'
Ani Ufa teď při rozehrávce zrovna nehýří přesností. Nahození na levou stranu bylo příliš prudké a skončilo na zakázaném uvolnění.
09:35'
Jegor Zubov si sjel pro přihrávku do obranného pásma, otočil se a rozehrál na pravou stranu. Čechovu se vůbec nedaří přechod do útoku.
09:20'
Defenziva Ufy bez problémů vybojovala kotouč v obranném pásmu a vyhodila jej odrazem o mantinel do středního pásma.
08:50'
Pavel Koledov si sjel do obranného pásma, kde se dobře otočil a rozjel další ofenzivní výpad Ufy. Domácí celek má zatím vývoj duelu pevně v rukou.
07:26'
Andrej Zubarev v rohu obranného pásma vybojoval kotouč a vyhodil jej bekhendem do středního pásma. Defenziva Viťazu se včas stáhla.
07:05'
Dinar Chafizullin si sjel na přihrávku na levou stranu, prosmýkl se do útočného pásma, ale pod tlakem napadajícího soupeře nedokázal zakončit.
06:21'
Niko Ojamäki dostal přihrávku na pravý kruh, odkud zakončil příklepem, ale jeho dělovka skončila v lapačce pozorného brankáře domácích.
06:02'
Hosté se dostali do útočného pásma, kde se snažili o brzkou odpověď. Akce Viťazu ale neskončila zakončením od modré čáry.
05:43'
Ufa právě vstřelila branku!
Domácí celek se dostává do vedení! A byl to skutečně výstavní kousek! Na levé straně útočného pásma si kotouč na bekhend přehodil VIKTOR TICHONOV a bekhendem jej o tyč poslal do branky! Asistence: Pjotr Chochrjakov, Pavel Koledov.
05:22'
Ufa se usadila v útočném pásmu, jenže nikdo v zeleném dresu se do zakončení nedostal. Obrana Viťazu stojí v pevném bloku.
04:33'
Na opačné straně se k zakončení na pravé straně útočného pásma dostal Sergej Šmeljov, jenže jeho zakončení bekhendem Ježov dobře viděl.
04:15'
Arťom Borodkin projel po pravé straně do útočného pásma, jenže jeho pokus z ostrého úhlu domácí brankář viděl a bez problémů vyrazil.
04:02'
Až po čtyřech minutách se Granlund před brankou Viťazu probil k dorážce bekhendem, nicméně gólman Ježov jeho ránu schoval do lapačky.
03:35'
Hraje se od úvodního vhazování bez jediného přerušení. Domácí Ufa vstoupila do zápasu aktivněji, ale jen těžko se dostává do zakončení.
03:10'
Viktor Tichonov vyvezl puk po pravé straně do útočného pásma, ale zakončení z úhlu se mu nepovedlo. Defenziva Viťazu získala puk pro sebe.
02:42'
Michail Jepišin dostal přihrávku na modrou čáru, prolétl do útočného pásma, ale zakončení forhendem se mu vůbec nepovedlo.
02:15'
Hosté se dostali do útočného pásma, kde vybojovali odražený kotouč, ale nepovedlo se jim zakončit. Defenziva Ufy zatím brání na jedničku.
01:34'
Andrej Zubarev udržel kotouč v rohu útočného pásma, přihrál na modrou čáru, jenže následné zakončení skončilo vedle zadní tyčky.
01:10'
Geoff Platt dostal nabito na modrou čáru, odkud střílel příklepem, ale jeho dělovka skončila v lapačce soupeře. Defenziva Viťazu je pozorná.
00:38'
Domácí brankář si našel výhled mezi clonícími soupeři a připsal si dobrý zákrok proti nahození od modré čáry. Gólman Ufy musel hned na úvod absolvovat těžký zákrok.
00:10'
Ufa uspěla na úvodním vhazování dnešního souboje. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale nahození mezi kruhy skončilo u obránců Viťaz.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už jsou na ledě. Ufa bude hrát v zeleném, zatímco Viťaz oblékne bílou sadu.
Úvodní sestavy:

Salavat Julajev Ufa: Šaryčenkov (Metsola) – Viktor Antipin, Chafizullin, Koledov, Naumenkov, Zubarev, Muchamadullin, J. Birjukov – Hartikainen, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin, Šmeljov – Baškirov, Chochrjakov, V. Tichonov – Platt, Alalykin, Sannikov – Pustozjorov.

HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Kloberdanec) – Jegor Voronkov, Kemiläinen, Lisovec, K. Ljamin, Golovkov, Jepišin, Borodkin, Rydčenko – Šiksatdarov, G. Nesterov, Ojamäki – Starkov, Rasskazov, Volodin – Malychin, I. Zinčenko, Zubov – Ivaňuženkov, Arkalov, N. Gončarov..
Salavat Julajev Ufa

Domácí Ufa je na tom o poznání lépe. Salavat Julajev odehrál v letošním ročníku třicet dva zápasů a vybojoval v nich čtyřicet dva bodů a patří mu čtvrtá pozice Východní konference. Ufa navíc soupeřům nasázela devadesát branek. Ani Ufa ale v posledních duelech nezáří. Po porážce na ledě Dynama Moskva doma padla 0:1 s Torpedem.
HC Viťaz Moskevská oblast

Hostující Viťaz letos neprožívá povedenou sezónu. Ve třiceti jedna odehraných duelech vybojoval Viťaz jen dvacet čtyři bodů a patří mu dvanáctá pozice Západní konference. Na postup do play-off už nyní ztrácí deset bodů. Viťaz navíc trápí defenziva. Hosté dosud inkasovali už 99 branek. Posledních šest duelů v řadě navíc Viťaz prohrál. Naposledy padl 1:2 se Severstalem Čerepovec.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Salavat Julajev Ufa a HC Viťaz Moskevská oblast.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.


Články odjinud