NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Carolina : Rangers - 22. února 2020   01:00

Carolina
Carolina
23:25' B. McGinn (J. Staal, Slavin) • 45:12' Aho (Svečnikov, Slavin)
2:5
(0:1, 1:2, 1:2)
Rangers
Rangers
16:41' Zibanejad   • 29:48' Fast  (Panarin) • 36:09' Skjei  (R. Strome, Zibanejad) • 41:10' Panarin  (Zibanejad, Chytil) • 58:12' R. Strome  (Trouba)
Carolina
Charron, Dwyer – Tobias, Smith
PNC Arena, Raleigh
Rangers

To je pro tuto chvíli z mé strany vše. Přeji krásný zbytek noci.

Vhazování 53:47%
Skončilo utkání mezi Carolinou Hurricanes a New Yorkem Rangers. Hosté šli v utkání do vedení a kontrolovali jej v podstatě po celou dobu jeho průběhu. Hokejisté Rangers byli nebezpečnější a zaslouženě si z tohoto utkání odnášejí 2 body.
59:30'
Utkání už se pouze dohrává, o vítězi je rozhodnuto.
59:05'
Hosté jsou velice aktivní. Z levé strany pálil Phillip Di Giuseppe, ale Petra Mrázka nepřekonal.
58:12'
Rangers právě vstřelili branku!
Hosté si pojišťují své dnešní vítězství! Vyhození Jacoba Trouby dojel RYAN STROME, který posunul puk do prázdné brány Hurricanes. Asistence: Jacob Trouba.
57:30'
Po přihrávce Teuva Teravainena zakončoval Justin Williams, ale Igor Šesťorkin odolal.
57:07'
Hosté odehráli kotouč pouze na zakázané uvolnění.
56:45'
Domácí to zkoušejí v pěti bez brankáře.
56:19'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Nino Niederreiter – 2 min., napadení).
Vyloučení v týmu New York Rangers (Anthony DeAngelo – 2 min., sekání).
55:35'
Nahození Jaka Gardinera skončilo pouze za bránou Rangers, kde si kotouč na své hole vzali právě hosté.
55:00'
Střela Martina Nečase byla zblokována do ochranné sítě. Následovat bude komerční přestávka.
54:40'
54:32'
Domácí vyvezli kotouč až do obranného pásma Rangers.
53:59'
Puk opět opouští útočné pásmo New Yorku Rangers.
53:37'
Domácí kotouč vyhodili až za bránu Igora Šesťorkina.
53:12'
Hra je přerušena. Hokejisté Rangers si nepohlídali ofsajdové postavení.
52:40'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Sebastian Aho – 2 min., podrážení).
52:36'
Hosté ujeli do přečíslení 2 na 1, ale přihrávka Phillipa Di Giuseppeho na Artěmije Panarina přesná nebyla, tak k zakončení nedošlo.
51:47'
Andrej Svečnikov vypálil zpoza obránce nepříjemně, ale Igor Šesťorkin si připsal další úspěšný zákrok.
50:56'
Haydn Fleury se vydal na útočný výlet, který si také sám zakončil, ale Igora Šesťorkina se mu překonat nepodařilo. Následuje komerční přestávka.
49:58'
Hosté i po přesilové hře okupují pásmo svého soupeře.
49:25'
48:43'
Artěmij Panarin našel Miku Zibanejada, který pálil po křižné přihrávce z první, ale Petr Mrázek proti jeho střele vytáhl zákrok večera!
48:15'
Domácí získali kotouč a na malou chvíli se osvobodili.
48:00'
Hosté kombinují v útočném pásmu, do zakončení se zatím nehrnou.
47:25'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Warren Foegele – 2 min., podrážení).
47:10'
Hosté ujeli opět do přečíslení 2 na 1, ale jeden z obránců domácích dokázal vystihnout rozehrávku Miky Zibanejada.
46:29'
Brett Pesce obral Artěmije Panarina o kotouč, namířil si to dopředu a následně vypálil, ale jeho pokus skončil po teči pouze v ochranné síti.
45:12'
Carolina právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají zpět do zápasu! Se střelou Andreje Svečnikova z pravé strany si sice ještě Igor Šesťorkin poradil, ale následně před bránou stál SEBASTIAN AHO, který kotouč dorazil do prázdné brány. Asistence: Andrej Svečnikov a Jaccob Slavin.
44:18'
Teuvo Teravainen opět pálil, tentokrát trefil tento útočník domácích tyč!
43:45'
Se střelou z levé strany v podání Teuva Teravainena si Igor Šesťorkin poradil.
43:33'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Julien Gauthier – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
42:40'
Hosté ujeli do přečíslení 2 na 1, ale přihrávka Chrise Kreidera na Pavla Bučněviče nebyl přesná.
42:18'
Hurricanes okupují pásmo svého soupeře, ale Igor Šesťorkin zatím ve třetí třetině zasahovat nemusel.
41:10'
Hosté jdou už do tříbrankového vedení! Mika Zibanejad poslal zadovkou kotouč na levý kruh, kde byl ARTĚMIJ PANARIN, který puk usměrnil přesně k bližší tyči svatyně, kterou dnes stráží Petr Mrázek. Asistence: Mika Zibanejad a Filip Chytil.
40:01'
Střely na branku 19:29
Skončila druhá perioda, která nabídla hned 3 branky. Nejprve skóre vyrovnal Jordan Staal, ale následně se prosadili hosté hned dvakrát. Vedení dal hostům Jesper Fast a poté jej ještě navýšil Brady Skjei. Skóre po dvou třetinách tak ne 1:3.
40:00'
39:40'
Domácí dostávají kotouč do středního pásma.
39:21'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Justin Williams – 2 min., sekání).
38:46'
Brendan Lemieux obdržel dlouhý pas a útočník Rangers po přejetí modré čáry rychle vypálil, ale bránu Hurricanes netrefil.
38:05'
Teuvo Teravainen zkusil střelu z ostrého úhlu, ale domácí útočník bránu Rangers vůbec netrefil.
36:55'
Hosté byli v útočném pásmu opět aktivní, ale Petr Mrázek tentokrát zasahovat nemusel.
36:09'
Hosté jdou do dvoubrankového vedení! BRADY SKJEI si sjel za bránu, odkud poslal přihrávku před bránu. Kotouč se odrazil od brusle Jaka Gardinera za záda Petra Mrázka. Domácí mají dnes na odrazy smůlu. Asistence: Ryan Strome, Mika Zibanejad.
35:58'
Po přihrávce Martina Nečase pálil zpoza levého kruhu Nino Niederreiter, ale jeho pokus nebyl přesný.
35:30'
V krátkém časovém úseku pálil dvakrát Adam Fox, ale ani jeden jeho pokus úspěšný nebyl.
34:51'
Oba týmy v plném počtu.
34:47'
Z pravé strany pálil tentokrát Trevor van Riemsdyk, ale i jeho pokus brankář Rangers zpacifikoval.
33:57'
Z druhé vlny si na přihrávku Jordana Staala sjel Jake Gardiner, který pálil, ale Igor Šesťorkin předvedl úspěšný zákrok vyrážečkou.
33:18'
Jordan Staal rozehrál nepřesně, a tak se kotouč dostává na hokejky hokejistů Rangers.
32:51'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Andrej Svečnikov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New York Rangers (Jacob Trouba – 2 min., hrubost).
31:52'
Dělovku od modré v podání Jacoba Trouby schytal Brett Pesce, kterého zásah kotouče hodně bolel.
31:05'
Julien Gauthier se individuálně dostal do zakončení, ale střílel už z ostrého úhlu, a tak s jeho pokusem Petr Mrázek neměl větší potíže.
30:40'
Ryan Dzingel ztratil v útočném pásmu kotouč, a tak mohou zaútočit hosté z New Yorku.
29:48'
Hosté si berou své vedení zpět! Artěmij Panarin vybojoval kotouč, předal jej JESPERU FASTOVI, který ještě nahrával před bránu, odkud se puk odrazil od brusle Bretta Pesceho za záda bezmocného Petra Mrázka. Asistence: Artěmij Panarin.
28:57'
Jesper Fast teočval nahození Artěmije Panarina, ale Petr Mrázek byl velmi pozorný a kotouč zastavil.
28:38'
Petr Mrázek vyjel daleko z brány, aby rozehrál, ale bylo z toho pouze zakázané uvolnění.
27:49'
Hosté mířili do přečíslení 3 na 2, ale přihrávka Miky Zibanejada mířila pouze na brusle Chrise Kreidera.
26:52'
Warren Foegele vystihl rozehrávku Rangers a následně také pálil, ale jeho pokus těsně minul břevno brány hostí.
26:23'
26:05'
Kotouč je opět za bránou Petra Mrázka.
25:41'
Střelu Teuva Teravainena dokázal Igor Šesťorkin zneškodnit a hosté se následně osvobodili.
24:55'
Mika Zibanejad vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
24:30'
Sebastian Aho sice vyhrál buly, ale kotouč mířil přímo mezi obránce.
24:23'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Jesper Fast – 2 min., podrážení).
23:25'
Domácí vyrovnávají skóre! Jordan Staal předal kotouč BROCKU MCGINNOVI do tandemu, který si vybruslil na osu kluziště a střelou do protipohybu Igora Šesťorkina vyrovnal skóre zápasu. Asistence: Jordan Staal a Jaccob Slavin.
23:14'
22:55'
Trevor van Riemsdyk odpálil kotouč přes celé kluziště.
22:40'
Nahození Pavla Bučněviče tečoval Chris Kredier, ale Petr Mrázek byl pozorný.
21:54'
Artěmij Panarin ztratil kotouč, a tak se domácí mohli opět osvobodit.
21:35'
Domácí dostávají kotouč za bránu Rangers.
21:14'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jordan Staal – 2 min., sekání).
20:42'
Jako první ve druhé třetině zahrozili domácí. Po přihrávce Andreje Svečnikova pálil Brett Pesce, ale Igor Šesťorkin byl pozorný.
20:01'
Střely na branku 11:10
Skončila první perioda, ve které byli aktivnější domácí hokejisté, ale gól vsítili pouze hosté. V 17. minutě skóre otevřel Mika Zibanejad, a tak po první třetině platí stav 0:1 pro Rangers.
20:00'
19:46'
19:30'
Kotouč se opět ocitá až u brány Petra Mrázka.
18:59'
Ani střela Jacoba Slavina až na bránu Rangers neprošla. Hosté se následně osvobodili.
18:20'
Po přihrávce Teuva Teravainena pálil z první Sebaistian Aho, ale jeho pokus byl zblokován.
17:59'
Hosté krátce po vhazování odpalují kotouč za bránu Petra Mrázka.
17:46'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Jacob Trouba – 2 min., nedovolené bránění).
16:41'
Hosté jdou do vedení! MIKA ZIBANEJAD zblokoval střelu Jordana Staala a následně vyrazil do samostatného úniku. Švédský útočník v dresu Rangers předvedl ukázkový bekhendový blafák, kterým otevřel skóre tohoto zápasu. Bez asistence.
15:49'
Ryan Strome našel Marca Staala, ale ten v rozhodující chvíli před zakončením podklouzl, a tak z této akce nakonec nic nebylo.
15:01'
Z pravé strany vypálil Jordan Staal, ale kotouč skončil pouze v lapačce Igora Šesťorkina. Následuje komerční přestávka.
14:39'
Domácí jsou opět usazení v útočném pásmu, kde první formace Caroliny kombinuje.
14:00'
Nino Niederreiter tečoval nahození od modré, ale Igor Šesťorkin předvedl další skvělý zákrok!
13:56'
13:40'
Kotouč je opět u svatyně Petra Mrázka.
13:12'
Až nyní se dokázali hosté osvobodit ze sevření.
12:35'
Igor Šesťorkin se teď musel pořádně ohánět. Domácí jej zasypali čtyřmi střelami, ale gólman Rangers si se všemi pokusy poradil.
11:56'
11:15'
Chris Kreider nabil Adamu Foxovi, který pálil z první, ale Petr Mrázek dokázal svůj pravý beton vymrštit proti kotouč včas.
10:38'
Mika Zibanejad projel celým kluzištěm po pravé straně a následně také vypálil, ale jeho pokus byl ztečován do rohu obranného pásma domácích.
09:47'
Lucas Wallmark společně s Bretter Howdenem skončili na ledě a kotouč byl někde pod nimi, a tak rozhodčí hru přerušili.
09:01'
Nino Niederreiter nalezl hůl Erika Hauly před bránou, ale Igor Šesťorkin dokázal zasáhnout i proti teči.
08:25'
Do skvělé pozice se dostal Martin Nečas, který si posunul kotouč na osu kluziště a vypálil, ale trefil pouze obránce Rangers v předbrankovém prostoru.
07:37'
Pavel Bučněvič se krátce po vhazování dostal ke střele zpoza kruhů, ale Petr Mrázek předvedl další zákrok s kategorie jednodušších.
07:27'
Ryan Strome nevěděl co s kotoučem, a tak jej jednoduše poslal na Petra Mrázka, který předvedl rutinní zákrok. Následuje komerční přestávka.
06:35'
Ryan Dzingel ujel se Sebastianem Ahem do situace 2 na 1. Zakončoval první jmenovaný, ale Igor Šesťorkin vytáhl první skvělý zákrok tohoto zápasu.
05:50'
Hosté ujeli do přečíslení 3 na 2, ale nevyřešili jej nejlépe, jelikož se jim nepodařilo ani ohrozit Petra Mrázka.
05:08'
Domácí rozehráli špatně, čehož se snažil využít Kaapo Kakko, který hledal FIlipa Chytila před bránou, ale jeho pas byl zblokován.
04:30'
Kupředu vyrazili hokejisté Rangers, ale rychle o kotouč přišli. Domácí následně rozehráli nepřesně a je pískáno zakázané uvolnění.
03:51'
Domácí nyní byli usazeni v útočném pásmu, ale Igor Šesťorkin žádný zákrok předvést nemusel.
03:08'
Ryan Strome vypálil z pravé strany po ledě, ale s jeho pokusem neměl Petr Mrázek příliš velké potíže.
02:39'
Střela Brendana Lemieuxe skončila po teči v ochranné síti. Vhazovat se bude v obranném pásmu Hurricanes.
01:55'
Filip Chytil zavezl kotouč do útočné třetiny, ale tam o něj velmi rychle přišel. Zaútočit mohou domácí.
01:09'
Warren Foegele hledal v předbrankovém prostoru Jordana Staala, ale jeho pas byl zablokován jedním z obránců Rangers.
00:40'
O první útočnou snahu tohoto zápasu se postarali hosté z New Yorku, ale ke střele se nepropracovali.
00:01'

Carolina Hurricanes: Mrázek (Reimer) – Slavin (A), T. van Riemsdyk, Gardiner, Pesce, H. Fleury, Edmundson – Svečnikov, Aho, T. Teräväinen – Foegele, J. Staal (C), Williams – Niederreiter, Haula, Nečas – Dzingel, Wallmark, B. McGinn.

New York Rangers: Šesťorkin (Georgijev) – Skjei, Trouba, DeAngelo, M. Staal, R. Lindgren, Fox – Kreider (A), Zibanejad (A), Bučněvič – Panarin, R. Strome, Fast (A) – Di Giuseppe, Chytil, Kakko – Lemieux, B. Howden, J. Gauthier.

Rozhodčí: Charron, Dwyer – Tobias, Smith.

Petr Mrázek (CAR)
Martin Nečas (CAR)
Filip Chytil (NYR)
New York Rangers
Jezdci letošní sezónu rozjeli podprůměrně, ale vypadá to, že se začíná blýskat na lepší časy. Tým z New Yorku je nyní ve výborné formě, když z posledních 10-ti zápasů hned 7 vyhrál. Rangers se sice nyní nacházejí na příčce, která play off nezaručuje, ale ztráta 6-ti bodů se při dobré formě dohnat dá. Závěr sezóny bude velice zajímavý, stejně tak tento zápas. Sice to bude teprve 60. utkání pro oba celky, ale je to přímý souboj o poslední vstupenku do nadstavby.
Carolina Hurricanes
Carolina je na tom v letošní sezóně poměrně dobře, což se také ostatně čekalo. Hurricanes jsou v posledních zápasech ve formě, 6 výher a 1 prohra v prodloužení v posledních 10-ti zápasech jsou toho důkazem. Kdyby si Carolina udržela formu jako v dosavadní části sezóny, tak se do play off nejspíše dostane. Aktuální pozice je 8. místo při 72 bodech za 59 zápasů se skóre 193:164.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.