NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Arizona - 9. prosince 2019   01:00

Chicago
Chicago
00:53' J. Toews (de Haan) • 08:40' DeBrincat (P. Kane, J. Toews) • 17:55' D. Kubalík (C. Murphy, J. Toews)
3:4
(3:1, 0:2, 0:0 - 0:0)

1:2 (SN)

Arizona
Arizona
11:00' Fischer  (Dvorak, Schmaltz) • 26:32' Garland  (Söderberg, Schmaltz) • 28:53' Söderberg  (Keller, Kessel) • 65:00' Garland
Chicago
Lehner (Crawford (A)) – Seabrook (A), de Haan, Gilbert (C), E. Gustafsson, C. Murphy, Koekkoek – A. Nylander (A), J. Toews, Saad – P. Kane, D. Strome, DeBrincat – D. Kubalík, Kämpf, Z. Smith – Dach, Carpenter, Sikura.
Lambert P. a O´Rourke D
United Center, Chicago
Arizona

V dnešním utkání jsme viděli velice bojovný výkon obou celků, utkání se muselo rozhodnout až po trestném střílení. Arizona, hlavně ve třetí třetině, byla kvalitnějším mužstvem na puku a nejspíše zaslouženě si odváží dva body ze svého výjezdu. Domácí celek se nadále trápí s proměňováním šancí, dnes je opět podržel fantastický Lehner.
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
Autorem vítězné branky je CONOR GARLAND.
64:34'
Domáco obrana si poradila s nebezpečnou přihrávkou DeBrincata, puk ovšem stále v držení domácího celku.
64:02'
Kuemper drží střelu jednoho z hráčů soupeře pevně v lapačce, následuje vhazování před jeho bránou.
63:35'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jonathan Toews – 2 min., sekání).
62:44'
Vynikající dva zákroky Lehnera proti střelám Nylandera a Kanea, kotouč byl nakonec vyhozen obranou Kojotů, domácí ale opět startují své motory a budou se snažit dobývat bránu zmiňovaného gólmana.
62:00'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Nick Schmaltz – 2 min., hákování).
61:51'
Hosté poměrně dlouho drží puk na svých hokejkách, ale nejsou schopni dostat se do útočné třetiny před bránu Lehnera.
60:47'
Keller získává puk ve prospěch svého týmu a zakládá první akci hostujícího celku v dnešním prodloužení.
60:07'
Úvodní buly vyhrává domácí celek.
60:01'
Ve třetí třetině jsme viděli rozhodně aktivnější hostující celek, který přestřílel svého soupeře 5:17. Chicago až na únik Patricka Kanea si nedokázalo vytvořit jakoukoliv další příležitost, která by mohla skončit brankou v síti Kuempera.
60:00'
59:33'
Keller obral na půli hřiště o puk Gustafssona, v dalším postupu jej ovšem zastavil jeden z obránců domácího celku.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:12'
Schmaltz nedokázal prostřelit Lehner, puk ale pořád v držení hostujících Kojotů.
57:22'
Grabner se probíjel skrz obranu soupeře, ta jej ovšem zastavila v dalším postupu.
56:40'
Kane našel skvělou přihrávkou Nylandera, jeho pokus byl ovšem zblokován pozorným obráncem.
55:59'
Ani jeden z týmů není schopen vytvořit si stálý tlak na branku soupeře, hra se tedy přelévá ze strany na stranu.
55:21'
Kane si vyměnil pár nahrávek s Toewsem, k zakončení se tento hvězdný pár ovšem nedostal.
54:57'
Garland svým projektilem nijak neohrozil Lehnera.
54:17'
Střely na bránu v průběhu 3. třetiny: 5:17
53:30'
Tlak hostujícího celku v třetí třetině trochu polevil, ale i nadále jsou rozhodně lepším celkem na kluzišti.
52:50'
Toews byl ubráněn včasným přistupem jednoho z obránců soupeře, rozehrávat tedy budou Kojoti.
52:07'
Patrick Kane nedokázal svůj pokus usměrnit mezi tyče Kuemperovy brány.
51:12'
Nylander dokázal ubránit svého soupeře, konkrétně jím byl Schmaltz.
50:45'
Gustafsson si nerozuměl se svým spoluhráčem a zbytečně ztrácí puk, který už je v držení Stepana.
50:08'
Toewsova střela neměla gólové parametry, tohle byl lehký zákrok pro pozorného Kuempera.
49:34'
49:12'
Další skvělá příležitost Kellera, který zakončoval z beprostřední blízkosti, ale trefil pouze lapačku připraveného Lehnera.
48:48'
Tvrdá střela Kellera končí v lapačce Lehnera, následuje vhazování před svatyní tohoto gólmana.
48:00'
Hosté nejsou schopní vytvořit si tlak na soupeře hrající v početní nevýhodě.
47:34'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Calvin de Haan – 2 min., podrážení).
46:33'
Kubalíkova střela neměla gólové parametry, takže se za ní Kuemper pouze ohédl.
45:58'
Další skvělý zákrok Lehnera, tentokrát si poradil s přízemní střelou jednoho z beků Arizony.
45:21'
Dvorak si poradil s bránicím obráncem, k jeho smůle ovšem skvělý Lehner zasahuje.
44:44'
Jako poslední mohykán si musel připadat Patrick Kane, když většina jeho spoluhráčů jej nechala v potyčce s Kojoty.
44:02'
Arizona vstoupila do poslední třetiny velice dobře, ale není schopna vytvořit si takovou šanci, aby puk skončil za zády Lehnera.
43:35'
Nylanderova přihrávka neprošla skrz hokejku bránicího beka, kotouč už tedy opět v držená hostujícího celku.
42:58'
Arizona díky skvělému obrannému zákroku Kellera získala puk a snaží se založit další akci v této třetině.
42:22'
Lehner přidal další sebejistý zákrok do dnešní sbírky, vhazovat se bude právě před brankou tohoto gólmana.
41:36'
Tvrdý hit na půli hřiště rozhodčí pouští, hra tedy může pokračovat.
40:44'
S rychlou střelou od modré si musel poradit Kuemper, míč v držení Kojotů.
40:01'
40:00'
37:28'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Slater Koekkoek – 2 min., sekání).
28:53'
Arizona právě vstřelila branku!
Autorem branky je CARL SÖDERBERG. Asistence: Clayton Keller a Phil Kessel.
27:01'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Dennis Gilbert – 5 min., bitka + 2 min., vyprovokování bitky).
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jason Demers – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Dennis Gilbert – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
26:32'
Autorem branky je CONOR GARLAND. Asistence: Carl Söderberg a Nick Schmaltz.
25:10'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jonathan Toews – 2 min., podrážení).
20:01'
20:00'
19:22'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., nedovolené bránění).
17:55'
Chicago právě vstřelilo branku!
Autorem branky je DOMINIK KUBALÍK. Asistence: Connor Murphy a Jonathan Toews.
11:00'
Autorem branky je CHRISTIAN FISCHER. Asistence: Christian Dvorak a Nick Schmaltz.
08:40'
Autorem branky je ALEX DEBRINCAT. Asistence: Patrick Kane a Jonathan Toews.
08:13'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jason Demers – 2 min., podrážení).
00:53'
Autorem branky je JONATHAN TOEWS. Asistence: Calvin de Haan.
00:01'

Chicago Blackhawks: Lehner (Crawford) – Seabrook (A), de Haan, Gilbert (C), E. Gustafsson, C. Murphy, Koekkoek – A. Nylander (A), J. Toews, Saad – P. Kane, D. Strome, DeBrincat – D. Kubalík, Kämpf, Z. Smith – Dach, Carpenter, Sikura.

Arizona Coyotes: Kuemper (Raanta) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Goligoski (A), Oesterle, Ljubuškin – Keller, Stepan, Hinostroza – Dvorak, Schmaltz, Garland – Crouse, Söderberg, Kessel (A) – Grabner, Richardson, Fischer..
Češi a Slováci

Dominik Kubalík (CHI) – 27 zápasů, 6 gólů, 4 asistence
David Kämpf (CHI) – 29 zápasů, 4 góly, 3 asistence
Chicago Blackhawks

Domácí Chicago má zcela opačné starosti. Blackhawks zatím sehráli dvacet devět zápasů a vybojovali v nich dvacet devět bodů. S tímto slabým ziskem patří Chicagu až třináctá pozice Západní konference. Na pozice zaručující play-off ztrácí Chicago pět bodů. V posledních duelech se mu alespoň podařilo zastavit sérii proher. V posledním duelu zvítězilo 2:1 po nájezdech na ledě New Jersey. Nejproduktivnějším hráčem Chicaga je tradičně Patrick Kane.
Arizona Coyotes

Hostující Arizona zatím může být s průběhem letošního ročníku NHL spokojená. Coyotes totiž v jednatřiceti zápasech nasbírali třicet osm bodů a patří jim čtvrtá pozice Západní konference. Na vedoucí St. Louis navíc ztrácí jen čtyři body. V posledním duelu ale Arizona prohrála 0:2 na ledě Pittsburghu. Nejproduktivnějším hráčem je s dvaceti body Schmaltz.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Chicago Blackhawks a Arizona Coyotes. Duel začíná hodinu po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.