NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : San Jose - 26. února 2020   01:00

Flyers
Flyers
01:32' Aube-Kubel (J. van Riemsdyk, Niskanen) • 23:51' K. Hayes (Laughton, Konecny) • 29:41' Konecny (K. Hayes) • 43:43' K. Hayes (Laughton, Konecny)
4:2
(1:1, 2:0, 1:1)
San Jose
San Jose
06:30' Kellman  (Middleton, Heed) • 48:18' Gregor  (Sörensen)

3. Matt Niskanen (PHI) 0+1
Statistiky: Střely na bránu: 27-28; Zablokované střely: 18-17; Vhazování: 64%-36%; Hity: 17-22; Přesilové hry: 1/2-0/2; Trestné minuty: 6-6.
Do sestavy San Jose Sharks se sice vrátil kapitán Logan Couture, jenže jeho tým prohrál na ledě Philadelphie a utrpěl pátou porážku za sebou, zatímco Flyers naopak vyhráli počtvrté za sebou. Skvělý zápas odehrál Kevin Hayes, který vstřelil dva góly a připsal si asistenci. Tři body zaznamenal také Travis Konecny, když si připsal gól a také dvě asistence. Konečný výsledek dnešního střetnutí zní. Philadelphia Flyers 4 San Jose Sharks 2.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:42'
San Jose zamířilo střelou z bodu levého kruhu pro vhazování pouze do náruče Cartera Harta a po zásahu domácího brankáře Flyers si vyžádalo oddechový čas.
57:59'
Evander Kane tečoval ránu od modré čáry a puk se od horní tyče brány odrazil do ochranné sítě!
57:52'
Aaron Dell nyní opustil bránu a San Jose zkouší tedy zdramatizovat zápas při hře bez brankáře!
56:08'
Flyers předvedli další nádhernou kombinační akci a na bodu pravého kruhu pro vhazování vystřelil Justin Braun, jeho střela zápěstím ale našla pouze náruč Aarona Della.
55:35'
Claude Giroux mohl skórovat po střele z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a pomstít se Sharks za předchozí faul, jenže puk byl přizvednut do ochranné sítě.
54:48'
Noah Gregor sestřelil na obranné modré čáře domácího kapitána Claudea Girouxa a dostal dvě minuty za zásah do hlavy, zatímco Philippe Myers za hrubost – 4 na 4.
54:29'
Dylan Gambrell se pokusil snížit střelou z bodu pravého kruhu pro vhazování, jenže jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě a následuje reklamní přestávka.
53:38'
Philadelphia sice rozehrála podél střídaček nepřesně, jenže kotouč byl příliš pomalý na to, aby skončil na zakázaném uvolnění. Jacob Middleton tedy musel hrát.
52:58'
Tyler Pitlick vypálil nebezpečně na vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jeho střela ale minula přední horní roh brány San Jose a skončila na ochranném skle.
51:55'
Matt Niskanen na pravém křídle vypálil od hrazení a jeho prudká rána s příklepem mířila k přední tyči brány, Aaron Dell byl ale připraven a puk našel ve své lapačce.
50:11'
Mario Ferraro na pravém křídle vypálil od modré čáry a Michael Raffl zřejmě jeho střelu přizvedl do ochranné sítě. Každopádně následuje reklamní přestávka.
49:24'
Kevin Labanc vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování zápěstím a mohl snížit na rozdíl jednoho gólu, jeho pokus byl ale sražen vedle vzdálenější levé tyče.
48:18'
San Jose právě vstřelilo branku!
NOAH GREGOR vypálil bez přípravy na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho nádherná rána s příklepem nad lapačkou Cartera Harta vymetla bližší pravý horní roh brány! San Jose dokázalo snížit. Asistence: Marcus Sörensen.
47:16'
Sharks mohli snížit po střele z bodu levého kruhu pro vhazování, jenže Carter Hart šel rychle do kolen, aby na přední tyči kotouč zachytil a poté přerušil hru.
46:54'
Aaron Dell ukryl nahození Flyers z pravého křídla v lapačce a po přerušení hry následuje reklamní brejk.
46:21'
Flyers předvedli nádhernou kombinační akci a v rychlém sledu se dostali ke střelám, z nichž první dvě byly zablokovány, zatímco třetí od Philippea Myerse téměř od modré čáry orazítkovala tyč!
44:02'
James van Riemsdyk mohl přidat rychle pátý gól Flyers, když se dostal do zakončení v blízkosti pravé tyče, jenže z úhlu a blízkosti bránu Sharks přestřelil.
43:43'
Philadelphia právě vstřelila branku!
KEVIN HAYES vystřelil na vzdálenější pravé tyči po přihrávce z levého křídla z otočky a puk se od pravého betonu Aarona Della odrazil za čáru! Asistence: Scott Laughton a Travis Konecny.
42:39'
Sean Couturier centroval z levého křídla a ostrého úhlu do mezikruží, jenže Claude Giroux měl teď ke kotouči daleko a po jeho přihrávce se do zakončení nedostal.
42:06'
Carter Hart si bez problému poradil s nahozením Sharks z pravé strany a hokejkou rozehrál do rohu kluziště.
40:25'
Claude Giroux se dostal do zakončení po přihrávce Jakuba Voráčka a jeho střela z levého kruhu pro vhazování po ledě minula vzdálenější pravou tyč brány.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 18-25; Zablokované střely: 11-13; Vhazování: 66%-34%; Hity: 14-16; Přesilové hry: 1/2-0/2; Trestné minuty: 4-4.
Třetí třetina začne přibližně v 2:53.
Philadelphia byla po přestávce lepším týmem a podařilo se jí vstřelit dva góly, když se nejprve prosadil Kevin Hayes a v polovině utkání připravil branku pro Travise Konecnyho. Skóre po druhé třetině tohoto zápasu tedy nyní zní. Philadelphia Flyers 3 San Jose Sharks 1.
40:00'
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
37:44'
Sean Couturier zahrál za vlastní bránou vysokou holí a hra byla přerušena. Následuje reklamní přestávka. Philadelphia vede nad San Jose stále 3:1.
36:13'
Carter Hart si bez problému poradil s nahozením Sharks ze středního pásma a zmrazil kotouč pod lapačkou. Po přerušení hry následuje reklamní přestávka.
34:44'
Travis Sanheim na pravém křídle pronikl do útočného pásma a následná střela Flyers z vrcholu pravého kruhu pro vhazování minula vzdálenější levou tyč brány.
32:45'
Hokejisté Philadelphie se dostali ke střele na vrcholu pravého kruhu pro vhazování, která byla nepřesná a skončila na ochranném skle. Aaron Dell nezasahoval.
31:57'
Jakub Voráček se ocitl na levém křídle v postavení mimo a po přerušení následuje krátká reklamní přestávka. Flyers vedou nad hosty ze San Jose o dva góly.
31:35'
Philadelphia nepřesně rozehrála podél trestných lavic a proti domácím se pískalo zakázané uvolnění.
30:59'
Nicolas Aube-Kubel se v levém kruhu pro vhazování krásně otočil s pukem a jeho střela zápěstím mířila ke vzdálenější pravé tyči, Aaron Dell ji ale levým betonem vyrazil, přestože toho příliš mnoho neviděl.
29:41'
TRAVIS KONECNY si nabruslil v pravém kruhu pro vhazování na diagonální přihrávku Kevina Hayese z vrcholu levého kruhu a vzápětí rychlou střelou zápěstím zamířil mezi betony Aarona Della! Stav zápasu je tak rázem 3:1. Asistence: Kevin Hayes.
29:21'
Hodně dlouho se hraje bez přerušení a Timo Meier na levém křídle vystřelil od modré čáry, jeho pokus byl ale nepřesný a minul přední horní roh brány.
27:18'
Nate Thompson si najel na vzdálenější pravé tyči na krásnou diagonální přihrávku Michaela Raffla z levého křídla, Aaron Dell ale předvedl rychlý přesun a puk vyrazil.
26:26'
Dylan Gambrell v rychlém sledu dvakrát vystřelil na vrcholu pravého kruhu a první střela byla zablokována, zatímco druhá skončila na pravém betonu Cartera Harta.
25:56'
Vyloučený Kevin Labanc je zpět na ledě a Flyers vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění.
24:23'
Travis Konecny v rychlém sledu dvakrát vypálil z levého kruhu pro vhazování, Aaron Dell byl ale v obou případech připravený a puk na přední tyči vyrazil.
23:51'
Sharks nyní neuspěli s Coach Challenge kvůli postavení mimo hru a týmový trest poté odpyká Kevin Labanc.
23:51'
KEVIN HAYES si najel na vzdálenější pravé tyči na nádhernou přihrávku Scotta Laughtona z levého kruhu pro vhazování a z blízka poté skóroval do odkryté sítě! San Jose si vzalo Coach Challenge kvůli možnému ofsajdu, jenže s ní pak neuspělo. Asistence: Scott Laughton a Travis Konecny.
23:34'
Brent Burns na levém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána skončila na vyrážečce Cartera Harta.
22:33'
Domácí přečkali oslabení a nádhernou střelou z bodu levého kruhu pro vhazování nyní mířili do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, poté ale Aaron Dell vytáhl parádní semafor a lapačkou puk vyrazil mimo síť! Claude Giroux zakončoval.
21:23'
Následovala střela z levého kruhu pro vhazování, která skončila na výstroji pozorného brankáře Cartera Harta. Puk skončil v rohu ledové plochy.
21:04'
Evander Kane se nyní ocitl v pravém kruhu pro vhazování ve slibné brankové příležitosti, jenže Carter Hart šel rychle do kolen a dvakrát ho v rychlém sledu vychytal! A hra byla přerušena.
20:01'
Střely na branku – 8:15
Druhá třetina začne přibližně v 2:01.
První třetina skončila za nerozhodného stavu 1:1. Letci ji začaly velice dobře a už v čase 1:32 otevřel v přesilové hře skóre Nicolas Aube-Kubel. Pak však postupně převzali iniciativu Žraloci, kteří se v 7. minutě dočkali i vyrovnání. Po střele Middletona dorážel do odkryté klece Joel Kellman. I v dalším průběhu pak byli hosté nebezpečnější, další branka už však nepadla.
20:00'
20:00'
Derek Grant byl teď vyloučen souběžně se sirénou za sekání a Sharks si po přestávce zahrají přesilovou hru.
19:59'
Závěr třetiny patřil střelecky Sharks. Ránu Ferrara od modré vyrazil Hart. Poté se dostal do zakončení z levé strany Evander Kane a domácí gólman si musel připsat ještě jeden dobrý zákrok.
18:57'
Philippe Myers střílel z vrcholu pravého kruhu. Dell byl připraven.
17:42'
Claude Giroux napřáhl ze středního pásma a jeho projektil musel vyrážet Dell.
17:27'
Philadelphia oslabení přestála, už je kompletní.
16:33'
Hosté se dopustili postavení mimo hru.
15:50'
První střelu v přesilovce vyslal Kevin Lebanc. Hart vyráží.
15:26'
Philadelphia špatně střídala a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká James van Riemsdyk.
13:37'
Hostům nevyšla rozehrávka. Je z toho další zakázané uvolnění.
13:25'
Dobrou defenzivní práci odvedl domácí Scott Laughton, který zablokoval hned dvě střely soupeře.
13:13'
Hra se v posledních minutách trochu uklidnila. Hosté nyní zahráli na icing.
10:26'
Letci se stále nemohou vrátit do potřebného tempa a Carter Hart je mnohem zaměstnanější brankářem. Nyní pokryl ránu Kellmana.
08:03'
Z dálky prověřil Harta Alexander True. Domácí brankář si připisuje další zákrok.
07:36'
Žraloci pokračují v náporu. Od modré čáry vypálil Mario Ferraro a Hart jeho ránu vyrazil. Následný pokus Marca-Édouarda Vlasice pk zablokoval Konecny.
06:30'
Hosté z aktivity v posledních minutách nakonec vytěžili vyrovnání! Z levé strany vystřelil Jacob Middleton, Hart kotouč vyrazil pouze k JOELOVI KELLMANOVI a ten dorážel do poloodkryté klece – 1:1. Asistence: Jacob Middleton a Tim Heed.
05:05'
Dylan Gambrell se dostal do dobré střelecké pozice. Jeho pokus z levého kruhu má však Carter Hart ve výstroji.
04:00'
Sharks se postupně probouzejí z letargie. Hart musel likvidovat střely Ferrara a Kelllmana.
02:58'
Domácí jsou vedoucím gólem nabuzeni a nadále jsou lepším týmem.
01:32'
Flyers předvedli fantastickou kombinační akci a NICOLAS AUBE-KUBEL po přiklepnutí Jamese van Riemsdyka vymetl střelou z pravého kruhu pro buly a blízkosti bližší pravý horní roh sítě! Flyers tedy využili přesilovou hru a vedou rázem 1:0! Asistence: James van Riemsdyk a Matt Niskanen.
00:26'
Brent Burns byl vyloučen po pouhých 26 sekundách zápasu za hákování. První přesilová hra pro Philadelphii.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Hägg – Voráček (A), Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes, Laughton – Pitlick, D. Grant, J. van Riemsdyk – Aube-Kubel, N. Thompson, M. Raffl. Hlavní trenér: Alain Vigneault.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns (A), R. Šimek, Ferraro, Vlasic, Heed, Middleton – Labanc, Couture (C), E. Kane – Gambrell, J. Thornton (A), Meier – Sörensen, True, Gregor – Noesen, Kellman, Suomela. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Eric Furlatt. Čároví: Brian Mach, Kory Nagy.
San Jose ukončí sérii čtyř venkovních zápasů, když se ve středu v noci představí na ledě Philadelphie. Sharks se během posledních dnů nedaří a prohráli čtyřikrát za sebou, zatímco Flyers naopak třikrát za sebou zvítězili.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.