NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Pittsburgh : Anaheim - 11. října 2019   01:00

Pittsburgh
Pittsburgh
22:57' Crosby (Letang, J. Schultz) • 47:24' Guentzel (Crosby, Simon)
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
Anaheim
Anaheim
23:27' O. Kaše  (N. Ritchie, Guhle)
Pittsburgh
M. Murray (Jarry) – Letang, Dumoulin, J. Schultz, M. Pettersson, Gudbranson, J. Johnson – Simon, Crosby, Guentzel – B. Tanev, McCann, Kahun – Hörnqvist, Bluegers, Aston-Reese – Agozzino, Lafferty, A. Johnson.
Charron, Brenk – Driscoll, Daisy
PPG Paints Arena, Pittsburgh
18 414 diváků
Anaheim
R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Manson, Guhle, Fowler, Ja. Larsson, Del Zotto, Holzer – D. Shore, Getzlaf, Terry – Rakell, Lundeström, Silfverberg – Jones, Henrique, O. Kaše – N. Ritchie, D. Grant, Rowney.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů!
3. John Gibson (Anaheim) 28 zák., 2 góly, 92,9%
Je tu konec! V poslední třetině se na listinu střelců zapsal Jake Guentzel, který zúročil výbornou práci Crosbyho. Anaheim to v závěru zápasu zkoušel v 6ti,ale ani tak se mu nepodařilo překonat Murrayho a 2 body tak zůstávají v Pittsburgu.
Střely po 3. třetině: Domácí – 28, Hosté – 32.
59:53'
Ryan Getzlaf napálil kotouč a máme tu icing. Tohle vypadá pro Pittsburg dobře.
59:30'
Fowler udržel kotouč ve třetině,ale Pens ho následně stejně vyhodili.
59:10'
Anaheim se usadil ve třetině a kombinuje s kotoučem.
58:50'
Tohle se hostům nepodařilo, protože rozhodčí píská zakázané uvolnění.
58:40'
Gibson je znovu na střídačce, Anaheim hraje v 6ti.
58:27'
Oddechový čas pro hosty.
58:10'
Anaheim to zkouší se 6ti hráči!
57:18'
Crosby vyvezl kotouč a zakončil. Po volném kotouči skočil Gibson.
56:50'
Isac Lundeström hledal pěknou nahrávkou před brankou postaveného spoluhráče,ale kotouč se k němu nedostal.
56:30'
Brendan Guhle vypálil z jedničky od modré,ale branku netrefil.
55:50'
Hraje se téměř bez přerušení,ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit větší tlak.
55:20'
Hampus Lindholm nabral kotouč u vlastní branky, zavezl ho až do třetiny soupeře a vypálil, bohužel pro hosty netrefil zařízení.
54:20'
Anaheimu dochází čas a tak začal soupeře napadat i za brankou. Pens zatím bez problému rozehrávají i pod tlakem.
53:50'
Grant se snažil nachytat Murrayho střelou na první tyč, ale domácí brankář je bezchybný.
53:05'
Gibson se zorientoval nejlépe a tygřím skokem našel volný kotouč v brankovišti.
52:30'
Brendan Guhle nahodil žabičku od modré, jeho pokus Murray vyráží do rohu.
52:20'
Jakob Silfverberg se dostal k dorážkám,ale Murray se fantasticky zorientoval a zasáhl'
51:30'
Shore se snažil zadovkou najít spoluhráče před brankou,ale jeho pokus našel pouze domácího obránce.
50:30'
Pens se dostali ke kotouči a ihned ho posílají na druhý konec hřiště.
50:10'
Ryan Getzlaf vypálil od pravého mantinelu, jeho pokus našel pouze lapačku Murrayho.
50:01'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jack Johnson – 2 min., podrážení).
49:10'
Simon našel pěknou nahrávkou Crosbyho, ale jeho pokus se mezi 3 tyče nevešel.
48:30'
Tanev nahodil kotouč do třetiny,ale tam ho sbírají hosté.
47:24'
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Domácí jdou znovu do vedení! Crosby sebral kotouč ve středním pásmu soupeři, zavezl ho do třetiny, odstavil obránce a krásnou backhandovou nahrávkou na střed našel volného JAKEA GUENTZELA, který poslal kotouč do odkryté klece. Asistence: Sidney Crosby, Dominik Simon.
46:30'
Rickard Rakell se s kotoučem otočil kolem obránce na středu hřiště a zakončil, jeho pokus na druhou tyč zneškodnil Murray betonem!
45:40'
Nepovedená rozehrávka hostů končí icingem.
44:59'
Ryan Getzlaf se snažil krosem najít spoluhráče,ale našel pouze protihráče a Pens vyváží kotouč.
44:10'
Dominik Simon se dostal ke střele ze středu hřiště,ale přízemní střelou Gibsona nepřekonal! To byla obrovská šance domácích!
43:40'
Kaše se snažil prokličkovat skrz obránce,ale o touš přišel.
43:20'
Murray si připsal další povedený zákrok, když se nenechal překvapit střelou od modré čáry.
42:59'
Justin Schultz vypálil golfem od modré, jeho dělovka prolétla nad brankou.
42:20'
Derek Grant zavezl kotouč,ale nevyšla mu stahovačka a Pens vyrazili do útoku.
41:27'
Anaheim tak přežil další oslabení.
41:10'
Patric Hörnqvist dostal neuvěřitelnou nahrávku na druhou tyč a stačilo kotouč poslat do odkryté branky,ale Gibson natáhl beton a kotouč zastavil!
40:50'
Patric Hörnqvist výborně clonil brankáři,ale střela od modré minula branku a zastavila ji až ochranná sít.
40:20'
Kotouč za brankou Murrayho.
40:01'
Úvodní buly pro domácí tým. Pens mají k dispozici ještě minutku přesilové hry.
40:01'
Ve druhém dějství jsme se dočkali hned 2 gólů. Pens využili přesilovou hru, když se šikovnou tečí prosadil Crosby. Ale o 30 vteřin později se ke slovu dostal český útočník Ondřej Kaše, který procedil kotouč mezírkou u první tyče a bylo srovnáno. Hra se vyrovnala a oba týmy měly několik šancí. Anaheim trápi oslabení, v zápase dovolil Pens již 6 přesilovek a je jen otázka času než domácí využijí další.
Střely po druhé třetině: Domácí – 21, Hosté – 20.
Třetí třetina začne přibližně v 03:01.
40:00'
39:40'
Ducks se dostali za brankou ke kotouči a vyhazují puk přes všechny čáry.
39:20'
Dnes to bude již 6. přesilová hra pro domácí!
39:11'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Derek Grant – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
38:59'
Pens napadají ve 3 za brankou soupeře a Anaheim má obrovské problémy s rozehrou.
38:40'
V posledních minutkách jsou hosté aktivnější a hraje se častěji ve třetině Pens.
38:10'
Troy Terry vystihl rozehrávku domácích a Pens se budou znovu bránit.
37:39'
Fowler dobře zapracoval do obrany, když Simona udržel na mantinelu a v rohu mu odebral kotouč.
37:05'
Kaše je zpátky na ledě. Dobrá zpráva pro hostující tým.
36:30'
Po delší době byl kotouč ve třetině Pens, ale Schultz střelu zablokoval a touš vyvezl.
35:59'
Jones výborně zapracoval a vyhnal protihráče s kotoučem do středního pásma.
35:40'
Teddy Bluegers nahodil kotouč od modré. Jednoduchou střelu Gibson drží a bude se vhazovat po jeho levici.
35:05'
Simon našel Crosbyho,ale domácí kapitán kotouč proti přesile ztratil.
34:40'
Rakell se snažil s kotoučem obejít protihráče,ale o touš přišel.
34:05'
Ondřej Kaše zamířil rovnou do kabiny, protože má krvavý šrám, ale rozhodčí zůstávají klidní.
33:59'
Dominik Kahun se dostal s kotoučem za obranu domácích,ale svůj samostatný únik zakončil pouze střelou do břevna!
33:38'
Isac Lundeström tečoval nahození od modré, Murray se roztáhl na brankové čáře a zasáhl!
33:10'
Pens nyní dostali kotouč ze třetiny a přerušili tlak soupeře.
32:30'
Grant se dobře zbavil svého strážce, ale jeho kličku před branku zasahuje výborným zásahem Murray!
31:59'
Cam Fowler nahodil kotouč od modré, ale jeho pokus se nedostal až k Murraymu.
31:20'
Další nebezpečný útok domácích zastavuje rozhodčí pro offside.
30:40'
Gibson si povyjel proti střelci od modré a ukryl kotouč v lapačce. Hostující brankář dnes působí hodně klidným dojmem.
30:05'
Gibson zasahuje proti střele Letanga od modré a následuje komerční přestávka.
29:50'
Sidney Crosby se snažil proháčkovat mezi 3 protihráči,ale těsně před Gibsonem o kotouč přišel.
29:05'
Korbinian Holzer zastavil dobrým hitem protihráče a sebral kotouč.
28:40'
Anaheim je v plném počtu a po delší době uvidíme hru 5 na 5.
28:00'
Ducks vyhazují kotouč přes všechny čáry a šetří čas.
27:20'
Crosby minul ve slibné pozici a Ducks už mají 4 bruslaře.
26:50'
Pittsburg má výhodu 2 bruslařů, ale Anaheimu se podařilo vyhodit kotouč.
26:20'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Adam Henrique – 2 min., vysoká hůl).
23:27'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., hákování).
23:27'
Anaheim právě vstřelil branku!
A je srovnáno! Tak to byla bleskurychlá odpověď. Ritchie se dostal ke kotouči za brankou a našel volného ONDŘEJE KAŠEHO, který pohotovou střelou procpal kotouč do branky kolem první tyče!
Asistence: Nick Ritchie a Brendan Guhle.
22:57'
A je tu první branka zápasu! Pens využívají přesilovou hru. Kris Letang vypálil od modré čáry, jeho střelu před brankou tečoval SIDNEY CROSBY. do horního růžku. Gibson byl bez šance.
Asistence: Kris Letang a Justin Schultz.
22:49'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., hrubost).
20:31'
Letang vypálil od modré, jeho pokus tečoval spoluhráč,ale Gibson si poradil.
20:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
20:01'
A je tu konec úvodního dějství. V první třetině jsme viděli rychlý hokej. Oba týmy si vytvořily několik šancí, ale Murray i Gibson zůstávají bezchybní. Anahem měl k dispozici 2 přesilové hry,ale ani jednu nevyužil. Pens si přenáší početní výhodu do druhé, tak uvidíme jak s ní naloží.
Střely po první třetině: Domácí – 11, Hosté – 8.
Druhá třetina začne přibližně v 02:03.
20:00'
19:35'
Patric Hörnqvist sekl do Gibsona po odpískání a vysloužil si pár tvrdých ran od obránců.
19:35'
Pens jsou s pukem ve třetině Duck a zvyšují svůj tlak.
19:20'
Letang se snažil tečovat pokus od modré,ale na touš nakonec nedosáhl.
19:00'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Max Jones – 2 min., sekání).
18:50'
Justin Schultz tečoval střelu protihráče mimo branku, výborná obranná práce domácí čtyřky.
18:30'
Kris Letang vypálil od modré, Gibson betonem zasahuje.
18:20'
Pens se usadili ve třetině a vytváří si tlak.
17:50'
Brian Dumoulin nahodil kotouč od mantinelu,ale jeho pokus neprošel přes houštinu těl.
17:05'
Rakell zavezl kotouč do třetiny, ale proti přesile o puk za brankou přišel.
16:40'
Isac Lundeström přišpendlil protihráče na mantinel a vyvezl kotouč.
16:15'
Andrew Agozzino je zpět na ledě a vidíme hru 5 na 5.
16:05'
Dělovka Lindholma od modré mnula branku.
15:30'
Hampus Lindholm našel střílenou nahrávkou volného Ritchieho, ale ten nedokázal usměrnit kotouč do odkryté klece!
14:59'
Kotouč je znovu ve třetině domácích.
14:30'
Pens sice prohráli vhazování,ale dostali se znovu ke kotouči a ihned se osvobozují.
14:01'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Andrew Agozzino – 2 min., příliš mnoho hráčů).
13:26'
Ryan Getzlaf napálil kotouč od mantinelu, jeho pokus nebyl přesný a zamířil mimo 3 tyče.
12:50'
Ondřej Kaše dorážel odražený kotouč z ostrého úhlu, ale bohužel pro hostující tým trefil,pouze boční síť!
12:21'
Matt Murray podržel kotouč po nahození od modré a rozhodčí přerušuje hru.
11:38'
Hampus Lindholm výborně přečetl rozehrávku domácích a sebral kotouč.
11:05'
Devin Shore tečoval kotouč těsně před Murraym,ale domácí brankář byl připravený a zasáhl betonem.
10:20'
Nepřesná nahrávka Rakella a u kotouče jsou domácí.
09:28'
Hru přerušuje rozhodčí pro offside domácích.
08:40'
Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit větší tlak.
07:40'
Justin Schultz se dostal ke střele z ideální pozice,ale Gibson si povyjel a jeho střelu ukryl v lapačce!
07:05'
Pens přežili oslabení a Tanev vyváží kotouč.
06:40'
Domácí tým se dostal ke kotouči a posílá ho přes všechny čáry.
05:56'
Rickard Rakell vypálil z jedničky od mantinelu, Murray zasahuje betonem.
05:40'
Anaheim dostává výhodu přesilové hry.
05:03'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 5 min., bitka).
05:03'
Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Teddy Bluegers – 2 min., bitka + 5 min., bitka).
03:50'
Cam Fowler vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
03:20'
Pens jsou ve třetině soupeře,ale nebezpečnější střelu jsme ještě neviděli.
02:50'
Ducks vyhráli buly,ale nepodařilo se jim vyhodit kotouč.
02:39'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., sekání).
00:01'
00:01'
Pittsburgh Penguins
Penguins nevstoupili do sezóny tak dobře. Z odehraných 3 utkání vyhráli jediné a to proti Columbusu. Naopak porážky přišly proti Buffalu a v minulém zápase proti Winnipegu poměrem 1:4. Jediným úspěšným střelcem byl kapitán Crosby.V tabulce Východní konference najdeme Pens na 11. místě se 2 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Crosby – 1+4
2. McCann – 2+1
3. Letang – 1+2
Anaheim Ducks
Anaheim vstoupil do sezóny výborně. Odehrál 3 zápasy a zapsal 6 bodů. Postupně si poradil s Arizonou, San Jose a v minulém kole i s Detroitem. V posledním zápase Kačeři sice prohrávali 0:1 po 2 třetinách, ale díky vyvedené koncovce nakonec vyhráli 3:1. Na listinu střelců se zapsali Rakell, Ritchie a Silfverberg.
1. Lindholm – 0+3
2. Getzlaf – 1+1
3. Grant – 1+1
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Pittsburgh Penguins a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.