Toronto - Vancouver | ONLINE | 1.3.2020 01:00 | NHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Vancouver - 1. března 2020   01:00

Ukončeno
Toronto
Toronto
02:45' F. Gauthier (Barrie, Sandin) • 06:25' Matthews (Dermott) • 40:18' Marinčin (Tavares, Barrie) • 58:06' Hyman (Marner, Dermott)
4:2
(2:2, 0:0, 2:0)
Vancouver
Vancouver
05:28' Motte  (B. Sutter, Beagle) • 11:02' Pearson  (Horvat, Edler)
Toronto
Sestavy:
Andersen (J. Campbell) – Holl, Dermott, Barrie, Sandin, Marinčin, C. Rosén – Marner (A), Matthews (A), Hyman – W. Nylander, Tavares (C), Kerfoot – Kapanen, Spezza, Clifford – Malgin, F. Gauthier, Engvall.
Rozhodčí
StPierre, Furlatt – Alphonso, Berg
Scotiabank Arena, Toronto
19 371 diváků
Vancouver
Sestavy:
Demko (Domingue) – Stecher, Edler, Ch. Tanev (A), Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg – Eriksson, Horvat (C), Pearson – Toffoli, E. Pettersson, J. T. Miller – Virtanen, Gaudette, Roussel – B. Sutter (A), Beagle, Motte.
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to z tohoto utkání vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Martin Marinčin (TOR) 1+0, +1, 3 střely na branku, 3 hity, čas na ledě – 20:48.
Tři hvězdy zápasu:

1. Auston Matthews (TOR) 1+0
2. Tyson Barrie (TOR) 0+2
3. Tanner Pearson (VAN) 1+0
Statistiky po celém utkání:

Střely na branku: 30 – 27
Přesilové hry: 0/4 – 0/2
Trestné minuty: 4 – 8
Vhazování: 54% – 46%
Zblokované střely: 20 – 15
Hity: 10 – 20
Dnešní utkání sledovalo 19 371 diváků.
Je konec! Toronto nakonec využilo domácího prostředí k dvoubodovému vítězství. O tom nakonec vlastně rozhodlo až v poslední periodě. O vítěznou branku se celkem kuriózní trefou postaral Martin Marinčin, pro kterého to byla letos vůbec první branka. Vancouver to na konci utkání riskl bez gólmana, ale nevyplatilo se mu to. Do prázdné sítě si kotouč totiž odvezl Zach Hyman.
Konec zápasu.
59:05'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Tyler Toffoli – 2 min., hákování).
58:50'
Už to vypadalo, že se Toronto trefí podruhé do prázdné sítě! Hostující hráč ale vyskočil a stihl sebrat kotouč ze vzduchu, čímž nejspíše gólu zamezil.
58:30'
Canucks hrají znovu v šesti!
58:06'
Toronto právě vstřelilo branku!
Tady je nejspíše rozhodnuto, jelikož domácí se trefují do prázdné branky! ZACH HYMAN se dostal za obranu, kam na něj směřovala přihrávka, a domácí útočník už před prázdnou bránou nezaváhal, přestože byl faulován. Asistence: Mitchell Marner a Travis Dermott.
57:56'
Hosté hrají bez gólmana!
57:44'
Frederik Andersen nyní zasáhl, ale schytal slušnou pecku do masky, která mu dokonce spadla. Proto je hra přerušena a buly bude po jeho pravici.
57:22'
Rasmus Sandin trochu uklidnil hru, když podržel puk a zadovkou ho poslal dále. Kosatky se však nehodlají jen tak vzdát a ukořistily si ho zpět.
56:51'
Nakonec přišlo nahození od modré, ale to bylo zastaveno už před brankářem. Následně domácí vyhodili tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
56:18'
Vancouveru začíná pomalu ale jistě ubíhat čas, který značí konec poslední periody. Hosté se ale snaží tlačit a domácí se naopak nyní už jen brání.
55:54'
Hostujícímu celku se nyní nevedl přechod do útočného pásma, čehož si čárový sudí všiml. Je z toho tedy ofsajd a buly na obranné modré Toronta.
55:18'
Tyler Myers mohl vypálit, ale místo toho nabil spoluhráčovi na modré. Frederik Andersen jeho pokus vyrazil před sebe, kde mu domácí hráči pomohli.
54:53'
John Tavares spolu se svým spoluhráčem napadali, ale hosté měli dobrou rychlost, takže dostali puk do útočného pásma, kde se snaží kombinovat.
54:37'
Hra je nyní přerušena, jelikož Frederik Andersen svým zákrokem, po kterém skončil puk těsně vedle, vytěsnil branku, která se tam musí vrátit.
54:09'
Avšak hostující gólman se zatím nenudí, přestože by jeho spoluhráči potřebovali útočit. Kyle Clifford vyslal pěknou střelu, ale Demko zasáhl lapačkou.
53:36'
Alexander Edler je na ledě!
52:48'
Vancouver se snažil střežit především obrannou modrou, ale Maple Leafs nyní projely jako nůž máslem. Hru tak přerušil až zákrok Thatchera Demka.
52:24'
Navíc jsme viděli další nepřesnost v kombinaci domácího celku, po které se k puku dostal zase soupeř. Ten následně opět vyhodil přes všechny čáry.
51:53'
Toronto si už připsalo první střelu na branku v početní výhodě, načež byla hra přerušena. Následné buly vyhráli hosté, kteří kotouč okamžitě vyhodili.
51:36'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., podrážení).
50:44'
John Tavares nejspíše nahazoval kotouč, škoda, že ho neposlal spíše do strany, kde měl jeho spoluhráč rychlost. Takhle se k puku dostaly zase kosatky.
50:06'
Christopher Tanev zachytil kotouč letící po mantinelu a okamžitě rozehrál. Další spoluhráči šli ale střídat, takže z rychlé akce hostí nebude vůbec nic.
49:24'
Jeho spoluhráč se následně snažil obkroužit branku a najít někoho volného, ale to se mu nepovedlo.
48:53'
Frédérik Gauthier už mohl vypálit, a to z podobné pozice, ze které dal dneska branku. Nakonec ale zvolil přihrávku do strany a šel raději střídat.
48:14'
Pierre Engvall se snažil napadat rozehrávku soupeře hodně vysoko, ale moc šancí tedy neměl. Přesto Vancouver vyslal jen dlouhý a nepřesný pas.
47:28'
Kasperi Kapanen dostal pro změnu kotouč do jízdy a dostal se až k zakončení. Gólman hostí nemusel zasahovat, jelikož tento pokus byl zablokován.
47:00'
Hra nám plyne vcelku rychle, vepředu se nyní nacházejí domácí. Travis Dermott zkoušel poslat kotouč na teč, ale ten se nakonec odrazil těsně vedle.
45:57'
Tyler Motte si vyjel z rohu kluziště na kraj kruhu, odkud vyslal zajímavou ránu, možná pobídku pro teč. Zasáhla domácí obrana, která puk odrazila.
45:08'
William Nylander je na ledě!
44:36'
Vancouver si nemůže vytvořit souvislejší tlak, jelikož domácí celek vyhodil kotouč už asi čtyřikrát. Přesto jsou hosté během okamžiku zpět v útočné třetině.
44:02'
Což se o několik sekund později odehrálo znovu.Tentokrát se však ke střele dostal Elias Pettersson, jehož pokus Andersen vyrazil vyrážečkou.
43:32'
Toronto začalo své oslabení dobře, jelikož okamžitě vyhodilo touš přes všechny čáry. Canucks tak musely vyklidit pásmo a dojet si znovu pro puk.
43:08'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (William Nylander – 2 min., držení).
42:48'
Rasmus Sandin dvakrát poslal přihrávku na spoluhráče na modré, napodruhé už vypálil. Gólman Vancouveru měl ale dobrý výhled a lapačkou zasáhl.
42:14'
Avšak my jsme viděli velkou šanci na domácí straně, když dva hráči Toronto ujeli od přečíslení. Pierre Engvall to nakonec vzal celé na sebe, ale brankář hostí sklapl betony včas.
41:43'
Adam Gaudette se snažil probít k ležícímu kotouči, ale dvojice soupeřů ho k tomu nepustila. Přesto se kosatky nadále drží s kotoučem na holi v útočné třetině.
41:11'
Vancouver by chtěl znovu bleskově odpovědět, jako se mu to už dnes povedlo. Tentokrát se Frederik Andersen prezentoval zásahem vyrážečkou.
40:18'
Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí střílí ohromně šťastný, ale stejně tak platný gól! MARTIN MARINČIN vypálil ze středu hřiště, když se Thatcher Demko dostal trochu z pozice a nevěděl, kde je puk. Ten se ale odrazil zpět před branku, kde ho slovenský obránce dorazil do sítě! Pro Marinčina je to první letošní branka! Asistence: John Tavares a Tyson Barrie.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé části:

Střely na branku: 19 – 14
Přesilové hry: 0/2 – 0/1
Trestné minuty: 2 – 4
Vhazování: 58% – 42%
Zblokované střely: 10 – 11
Hity: 8 – 17
Již jsou za námi dvě periody dnešního utkání, po kterých nejsme vítězi o nic blíže než na jeho začátku. Prostřední perioda měla do tempa z té první celkem daleko, přestože se nadále hrál celkem útočný hokej. Do kombinací ale zasahovaly časté nepřesnosti, takže ani jeden z týmů nedokázal vstřelit branku.

Další třetina začne přibližně v 3:02.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:18'
Kosatky se přece jen mohly ještě v závěru druhé periody dostat do vedení! Střela od modré ale trefila jen horní tyčku!
39:00'
Minuta do konce třetiny!
38:23'
Vancouver je v druhé polovině prostřední části aktivnějším týmem, ale využít toho nijak nedokázal. Proto jsme v této části ještě gól neviděli.
37:57'
O několik okamžiků později se navíc puk odrazil až do obranného pásma hostujícího celku, který si tam pro něj musel dojet, domácí naopak vystřídali.
37:18'
Kosatky se dostaly do útočného pásma, kde nakonec přišla svižná střela od modré. Frederik Andersen toho sice moc neviděl, ale puk šel vedle jeho tyče.
36:32'
Loui Eriksson a jeho spoluhráči aktivně napadali rozehrávku soupeře u mantinelu, což se jim nakonec vyplatilo. Troy Stecher pálil od modré, Andersen chytá.
35:58'
Hostujícímu celku se následný přechod do útočného pásma nepovedl, takže se pískal ofsajd. Vhazovat se tak bude na obranné modré Toronta.
35:20'
Oscar Fantenberg zachytil přihrávku ve svém obranném pásmu, navíc jelikož bylo před ním hodně prostoru, tak se s pukem dostal až do toho útočného.
34:57'
Rasmus Sandin měl dostatek času i prostoru, tak zkusil vypálit, zatímco Thatcher Demko toho moc neviděl. Nakonec se ale puk odrazil do ochranné sítě.
34:09'
Domácí hráči se nám zase vydali do útoku, ale nakonec předvedli jen nepřesnost v kombinaci. Těch nyní vidíme hodně na obou stranách.
33:30'
Už to vypadalo, že někteří hráči Vancouveru se radují, ale jejich radost byla nakonec předčasná. Kotouč totiž jen prolétl brankovištěm ven.
32:55'
A po delší době jsme viděli také střelu hostů, která nebyla úplně špatná! Jay Beagle do ní ještě před Andersenem sáhl, ale ten předvedl reflexivní zákrok lapačkou.
32:19'
Domácímu celku to však moc nevadilo, jelikož jsme viděli další přechod do útoku. Hostující gólman na střelu dobře viděl, navíc ji udržel ve výstroji.
31:58'
Maple Leafs se navíc nadále drží v útočném pásmu, jenže nakonec se z něj musí stěhovat. Puk totiž vylétl až do jejich obranného pásma, kam si pro něj musí.
31:15'
Toronto se během několika sekund prohnalo až do útočného pásma. Následovala střela ze středu hřiště, ale Thatcher Demko zakročil betonem.
30:43'
Vancouver se snažil získat touš ve středním pásmu, tak se domácí rozhodli pro otočku do svého obranného pásma. Následovat však icing Toronta.
30:06'
Hra se nám přerušila a přerušení máme v poslední době opravdu hodně. Domácí se nejspíše provinil ofsajdem, před námi je však další komerční pauza.
29:26'
J. T. Miller zavezl kotouč do útočného pásma a pasem po rychlé otočce se snažil najít někoho před brankou. Jeho přihrávku však srazil už první soupeř.
29:01'
Komerční přestávka.
28:26'
Adam Gaudette je na ledě!
28:12'
Nakonec jsme viděli velkou šanci! William Nylander se dostal až za obranu a chtěl gólmanovi poslat kotouč pod betonem, ale ten ho udržel na ledě!
27:48'
Hostující hokejisté buly vyhráli a bez větších problémů poslali kotouč až za gólmana Toronta. Domácí tak musí začít se svou akcí úplně od začátku.
27:25'
Maple Leafs se už usadily v útočném pásmu a připsaly si i střelu. Thatcher Demko na ni viděl a poslal ji vyrážečkou do ochranné sítě, buly po jeho pravici.
26:53'
Travis Dermott je na ledě!
26:43'
Několik okamžiků budeme hrát ve čtyřech na obou stranách, následně začne přesilovka Toronta. Sice bude zkrácená, přesto bude ještě dlouhá.
26:26'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Adam Gaudette – 2 min., hákování).
25:48'
Torontu se následně podařilo vyhodit ještě dvakrát, ale nyní se už kosatky nacházejí v útočném pásmu. Frederik Andersen musel zasáhnout proti střele od modré.
25:16'
Domácí celek začal své první oslabení v tomto utkání na jedničku. Vyhrál buly a poslal kotouč až ke gólmanovi hostí, který pomohl Vancouveru s rozehrávkou.
24:53'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Travis Dermott – 2 min., nedovolené bránění).
24:06'
John Tavares poslal touš jen po mantinelu, ale nakonec se jeho spoluhráč přece jen dostal ke střele. Thatcher Demko mohl být v klidu, jelikož puk minul branku.
23:18'
Hokejisté v modrém bojovali o kotouč ve středním pásmu. V té době se k němu sice nedostali, ale následně ho vybojovali a kombinují v útočném pásmu.
22:52'
Rasmus Sandin se dlouho odhodlával ke střele od modré, ale nakonec ji nevyslal, jelikož před ním bylo plno. Proto poslal kotouč jen k mantinelu.
22:19'
Kyle Clifford měl značné problémy se zpracováním puku, jelikož touš šel kousek za něj. Přesto vyslal krásnou střelu, kterou zastavila snad dokonce tyč!
21:48'
Avšak hosté se dostali do další šance. Brandon Sutter si sjížděl na přihrávku před branku, ale domácí gólman stihl puk schovat pod lapačku a přerušit hru.
21:18'
Vancouver vstoupil do druhé periody opravdu dobře a vytvořil si tlak v útočném pásmu. Frederik Andersen ale tentokrát nekapituloval.
20:26'
A u je tu i prostřední perioda dnešního utkání, snad uvidíme podobně aktivní utkání jako v první části. V té jsme viděli čtyři branky, zopakuje se to?
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první části:

Střely na branku: 9 – 7
Přesilové hry: 0/1 – 0/0
Trestné minuty: 0 – 2
Vhazování: 60% – 40%
Zblokované střely: 4 – 4
Hity: 2 – 14
Už je za námi první perioda, po které je stav srovnaný 2:2! Viděli jsme hodně útočnou podívanou, o čemž svědčí i čtyři vstřelené branky. Jako první se trefil Frédérik Gauthier, jehož bomba ze středu hřiště rozjela gólový účet utkání. Vedení domácím vydrželo jen nějaké tři minuty, jelikož o srovnání stavu se postaral Tyler Motte. Domácí však byli lepším celkem, takže si po minutě vzali své vedení zpět, když Auston Matthews překvapil gólmana střelou od mantinelu. Ovšem i toto vedení Vancouver brzy srovnal. Tanner Pearson byl nejaktivnější na brankovišti, kde dorazil povalující se puk do sítě.

Další třetina začne přibližně ve 2:09.
20:00'
První třetina skončila.
19:28'
William Nylander celkem se štěstím dostal křižný pas, ale na střelu z první si netroufl. Proto proběhla jen nahrávka na modrou a domácí ještě kombinují.
19:00'
Minuta do konce třetiny!
18:36'
Vypadá to, že do kabin půjdeme za tohoto stavu. Oba týmy se sice ještě snaží hodně útočit, ale srážejí je celkem časté nepřesnosti v kombinaci.
17:57'
Bo Horvat si sjel na střed hřiště, kam dostal přihrávku, ale střela mu nesedla. Přesto se ještě jeho spoluhráč dostal puku na hranici brankoviště, ale Andersena nepřekonal!
17:21'
Oscar Fantenberg poslal přihrávku jen do středního pásma, odkud jeho spoluhráč nahodil na gólmana. Oba týmy se proto rozhodly pro střídání.
16:56'
Už to vypadalo, že kosatky půjdou do přečíslení tři na dva, ale nepřesná přihrávka nakonec vše zhatila. Toronto se navíc následně osvobodilo.
16:18'
Tanner Pearson dostal přihrávku ve svém obranném pásmu, kdy z jedničky poslal pas na druhou stranu. Domácí gólman má za sebou další zákrok.
15:44'
Jenže Maple Leafs se daleko s pukem taktéž nedostaly, trochu se nám začínají do hry vkrádat nepřesnosti. Frederik Andersen přesto musel zasahovat.
15:09'
Utkání už nám zase pokračuje a u kotouče jsou nyní hostující hráči. Ti se sice dostali do útočného pásma, ale tam se kotouč odrazil na hole Toronta.
14:24'
Komerční přestávka.
13:51'
Christopher Tanev je na ledě!
13:17'
Mitchell Marner chtěl z první najít nejspíše znovu Matthewse, ale jeho přihrávka byla zastavena. Přesto se hostující hráči nadále nacházejí v útočném pásmu.
12:46'
Toronto bylo následně vyhnáno do středního pásma, kde na jeho útočné modré proběhlo vhazování. To vyhráli hosté, kteří poslali puk za branku domácích.
12:10'
Domácí hokejisté vyhráli vhazování v útočném pásmu, kde dostali soupeře pod tlak. Auston Matthews pálil do prázdné brány, ale nakonec trefil jen boční síť!
11:51'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Christopher Tanev – 2 min., vysoká hůl).
11:02'
Vancouver právě vstřelil branku!
Jen co nám uběhla další komerční přestávka, srovnávají kosatky stav tohoto utkání! Alexander Edler posunul kotouč na střed, odkud jeho spoluhráč vyslal bombu z první. Kotouč se zastavil nejspíše od někoho před brankou a k dorážce se dostal TANNER PEARSON, jenž poslal puk pod horní tyčku. Asistence: Bo Horvat a Alexander Edler.
10:50'
Na druhé straně jsme zase viděli rychlou akci a oba týmy předvádí opravdu pěknou ofenzivní podívanou. Diváci v aréně v Torontu se musí bavit.
10:21'
Jinak nám ale první perioda celkem plyne, jelikož se moc nepřerušuje. Hostující gólman znovu zasahoval tentokrát lapil střelu na zadní tyč od mantinelu.
09:52'
Denis Malgin je navíc stále na ledě a dostal se s kotoučem tentokrát až ke střele. Ta ale byla sražena prvním hráčem, který stál před ním do rohu hřiště.
09:18'
Denis Malgin s ničím neváhal a rovnou rozjel útočnou akci svého týmu. Toronto se nakonec dostalo ke střele od modré, kterou Thatcher Demko vyrazil.
08:49'
Brandon Sutter si hledal střeleckou pozici, ale byl dobře vykrýván domácími hráči. Proto nabil spoluhráčovi, jehož rána byla sražena mimo tři tyče.
08:13'
Kosatky se snaží srovnat stav tohoto utkání, ale Frederik Andersen tuto střelu od mantinelu udržel ve výstroji. Proto následuje buly po jeho pravici.
07:55'
Již je za námi první komerční přestávka, ale my doufáme, že se utkání ponese nadále v tomto tempu. Během osmi minut jsme viděli už tři góly.
07:24'
Hostující hráč se dostal k prudké střele na zadní tyč, ale Frederik Andersen předvedl přesvědčivý zákrok. Navíc vyrazil puk rovnou do ochranné sítě.
06:25'
Toronto právě vstřelilo branku!
navíc je z toho další branka, neuvěřitelné! AUSTON MATTHEWS dostal přihrávku do středního pásma, odkud se vydal až ke střele. Zkusil to od mantinelu a gólman si tento gól za rámeček nedá. Asistence: Travis Dermott.
05:57'
Quinn Hughes byl nejspíše tím, kdo se už natahoval k ráně z první, ale těsně před ním byl kotouč zastaven. Zatím však vidíme opravdu skvělou podívanou.
05:28'
Vancouver právě vstřelil branku!
Wow, tak to vypadá, že nás dnes čeká hodně bohaté utkání na góly! Jay Beagle odvedl skvělou práci, když se vydal za pukem. Ten se nakonec dostal před branku, kde byl připravený TYLER MOTTER, jenž střelou z první překonal brankáře! Asistence: Brandon Sutter a Jay Beagle.
04:52'
Toronto se dostalo k dalšímu útoku, avšak další branka z toho nebyla. Maple Leafs vstoupily do tohoto utkání o dost aktivněji než soupeř.
04:10'
Místo toho jsme však znovu viděli útočnou akci domácího celku. Ten se však moc daleko nedostal, jelikož hostující obrana dobře zasáhla na modré.
03:36'
Vancouver musel čelit ihned dalšímu ataku soupeře, ale ten celkem brzy ztratil kotouč. Kosatky tak mohou konečně něco předvést směrem dopředu.
02:45'
Toronto právě vstřelilo branku!
A my zde máme opravdu brzy úvodní branku celého utkání! FRÉDÉRIK GAUTHIER se uvolnil na středu hřiště, kde mu Tyson Barrie přenechal kotouč. Domácí útočník si sjel ještě blíže brance a ranou k tyči nedal gólmanovi hostí šanci! Asistence: Tyson Barrie a Rasmus Sandin.
02:08'
Justin Holl se z pozice obránce vydal až na útočný výlet. Jeho bekhendové zakončení sice nebylo špatné, ale Thatcher Demko zasáhl betonem.
01:29'
Alexander Edler si dobře splnil obranné povinnosti, když zastavil soupeře u mantinelu. Ten se proto nemohl dostat s kotoučem do nějaké šance.
00:48'
O první atak se pokusily Kosatky, ale Frederik Andersen ani nemusel zasahovat. Domácím se ale zatím nedaří dostat se ze svého obranného pásma.
00:12'
A dnešní utkání mezi Torontem a Vancouverem nám právě odstartovalo! Domácí celek dnes zvolil modrou bravu, zatímco u hostů převažuje bílá.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Toronto Maple Leafs: Andersen (J. Campbell) – Holl, Dermott, Barrie, Sandin, Marinčin, C. Rosén – Marner, Matthews, Hyman – W. Nylander, Tavares, Kerfoot – Kapanen, Spezza, Clifford – Malgin, F. Gauthier, Engvall.

Vancouver Canucks: Demko (Domingue) – Stecher, Edler, Ch. Tanev, Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg – Eriksson, Horvat, Pearson – Toffoli, E. Pettersson, J. T. Miller – Virtanen, Gaudette, Roussel – B. Sutter, Beagle, Motte.

Rozhodčí: StPierre, Furlatt – Alphonso, Berg.
Československá stopa v utkání

Martin Marinčin (TOR) 22 zápasů, 0+2
Poslední vzájemný zápas:

Vancouver Canucks – Toronto Maple Leafs 1:4

Branky a nahrávky: 52. Leivo (Horvat, Q. Hughes) – 22. Matthews (Tavares, Holl), 40. Tavares (Ceci, Marner), 55. Tavares (Holl, Marner), 59. Hyman.

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Jo. Benn, Ch. Tanev, Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg, Stecher – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat, Leivo – Roussel, Gaudette, Virtanen – Schaller, Beagle, Ferland.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly, Barrie, Muzzin, Holl, Dermott, Ceci – Åberg, Matthews, W. Nylander – Hyman, Tavares, Marner – I. Michejev, Kerfoot, Kapanen – Engvall, Spezza, Petan.
Vancouver Canucks

Také Vancouver zatím předvádí velmi dobré výkony a řadí se mezi jedno z nejpříjemnějších překvapení letošní sezóny. Po třiašedesáti zápasech má totiž na svém kontě sedmdesáti čtyři bodů a patří mu dokonce druhé místo v rámci Pacifické divize. Z posledních tří zápasů braly kosatky hned dvě výhry. Nejprve totiž porazily vysoko Boston 9:3, načež porazili i Montreal po prodloužení 4:3. V zatím posledním utkání ale Vancouver padl, když nestačil na Ottawu v poměru 2:5.

Nejproduktivnější hráči:
J. T. Miller – 65 bodů (25+40)
Elias Petersson – 60 bodů (25+35)
Quinn Hughes – 51 bodů (8+43)
Toronto Maple Leafs

To Toronto je na tom z tabulkového postavení dobře a má vše ve svých vlastních rukách. Po pětašedesáti zápasech má na svém kontě sedmdesát šest bodů, které ho řadí na třetí místo Atlantické divize, které zajišťuje postup do vyřazovacích bojů. Z posledních tří utkání braly Maple Leafs dvě výhry. Nejprve totiž padly s Carolinou 3:6, ale následně si zlepšily náladu. Porazily silnou Tampu Bay na jejím hřišti 4:3 a v zatím posledním zápase porazilo přehrálo Toronto Floridu 5:3.

Nejproduktivnější hráči:
Auston Matthews – 76 bodů (44+32)
Mitchell Marner – 63 bodů (15+48)
William Nylander – 57 bodů (29+28)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud