1. Frederik Andersen (ANA) 30 zák., 1 gól, 96,8%
2. Nate Thompson (ANA) 1+0
3. Mike Fisher (NSH) 1+0
Výhoda domácího prostředí? To v této sérii neplatí!

Potvrdilo se to i dnes, když Anaheim podruhé vyloupil led Predátorů. Do utkání vstoupil parádně, hned po 62 vteřinách totiž skóre otevřel kapitán Ryan Getzlaf.

Domácí celek ale do druhé třetiny nastoupil s parádním výkonem, díky němuž ve 32. minutě vyrovnal Mike Fisher. Od té doby se ale Ducks opět probrali. Odměnou jim byly dva góly, postupně se trefili Nate Thompson a Jamie McGinn.

Ve třetí třetině Nashville marně dobýval soupeřovu svatyni, až zápas nakonec definitivně uzavřel na konci 57. minuty gólem na 4:1 Andrew Cogliano.

Střely: 31:25 (7:7, 16:12, 8:6)
59:47
Filip Forsberg se ještě snažil vyrazit do brejku, ale pas k němu nedorazil.
59:10
Ducks tak mají možnost dohrávat hru s pukem ve své moci. Fanoušci již pomalu opouští stadion.
58:32
Domácí na tom teď nejsou emocionálně zrovna nejpříjemněji. Frustrace se projevila hlavně na kapitánovi Nashvillu. Shea Weber (NSH) to přehnal a dostává dvě + dvě minuty za hrubost.
57:46
Utkání už se pravděpodobně bude jen dohrávat. Pas Ryana Johansena byl zblokovaný a hosté se pochopitelně s ničím dopředu neženou.
56:52
Anaheim právě vstřelil branku!
A je zřejmě hotovo, domácí hala byla právě utišena! Tohle buly v útočném pásmu totiž Anaheimu přineslo více, než se očekávalo. Jakob Silfverberg to udělal naprostor parádně a přihrál na dobře postaveného ANDREWA COGLIANA, který skóruje podruhé v této sérii! Anaheim tři minuty a osm sekund před koncem třetí třetiny vede 4:1. Asistence: Jakob Silfverberg.
56:48
Nahození Ryana Getzlafa bylo ztečováno do ochranné sítě. Chytrý krok hostujícího kapitána, který tímto vybojoval buly v útočném pásmu.
56:32
James Neal nahrál na levé křídlo Callemu Järnkrokovi, jenž vystřelil zápastím nebezpečně! Trefil ale jen Andersena, který je opravdovou oporou svého týmu. A to domácí zápasy jen seděl jako náhradník Johna Gibsona....
55:57
Po nahození Romana Josiho bojoval před brankou Colin Wilson, ale trefil jen betony Frederika Andersena!
55:21
Vousáč Ryan Ellis se při rozehrávce provinil zakázaným uvolněním, svěřenci trenéra Boudreaua tak mají k dispozici buly v útočném pásmu.
55:10
Nashville je dle očekávání aktivnějším týmem na ledě, ale ne a ne si vytvořit nějaký souvislý tlak.
54:36
Mike Ribeiro chtěl založit útočnou akci sám. Do pásma se dostal, ale krátce po přejetí modré čáry už neměl moc prostoru.
53:45
Ryan Johansen se pokusil o rozehrávku z obranného pásma, ale spoluhráči ji nezachytili. Zakázané uvolnění.
53:06
Do předbrankového prostoru obdržel pěknou přihrávku Colin Wilson, v zakončení ale domácí útočník selhal! Čas se Predátorům značně krátí.
52:56
Frederik Andersen po nahození Calleho Järnkroka podržel puk a přerušil hru, díky čemuž má šanci komerční přestávka.
52:33
Anthony Bitetto objel bránu a mezi kruhy přihrál na najíždějícího Fishera, který se však rovněž netrefil.
51:59
Ke střeleckému pokusu si nyní velice šikovně sjel Ryan Ellis, zapomněl ale opět zamířit tak, aby alespoň zaměstnal Andersena.
51:41
Nashville tak nevyužil další přesilovou hru! Kdyby se mu početní výhody dařily lépe, velmi pravděpodobně by skóre bylo jiné. Jenže to je kdyby a na ta se nehraje.

Anaheim se nyní provinil zakázaným uvolněním, vhazuje se po pravé straně brankáře Ducks.
51:27
51:12
Shea Weber nabil na volej Romanu Josimu, který ovšem prostor mezi třemi tyčemi nedokázal trefit!
50:41
Domácí dlouho kombinovali, ale ke střele se moc neměli. Nakonec ji obstaral Johansen, nicméně bránící hokejisté ji zblokovali.
50:01
Nahození Ryana Ellise bylo před brankou lehce tečováno, ale nakonec se hosté dostali k puku a osvobodili se.
49:27
Další přesilová hra pro Nashville! Další možnost napravit trápení v početní výhodě. Ryan Garbutt (ANA) totiž dostává trest na dvě minuty za podražení. Prosadí se konečně Predators?
49:18
Ryan Kesler a David Perron mířili do přečíslení dva na jednoho, ale přihrávky mezi nimi nevyšly.
48:56
Andrew Cogliano se znovu prezentoval pěknou rychlostí, na konci akce ale trefil jen pozorného gólmana Rinneho.
48:30
Obvykle aktivní Shea Weber opět nahodil kotouč od modré a doufal, že ho někdo tečuje do branky. Nestalo se tak.
48:18
Viktor Arvidsson se při zakládání akce střetl s Vatanenem, tudíž se zbrzdil a nakonec z toho byl ofsajd. Následuje komerční pauza.
47:50
James Neal se nebezpečně motal okolo Andersenovy brány a chtěl se dostat k dorážce, ale umožněno mu to nebylo!
47:49
47:06
Roman Josi měl před sebou dálnici a sjel si po ní až do lepší střelecké pozice. Se svým zakončením zápěstím ale neuspěl.
46:37
Skvělá práce bránících hráčů Ducks, kteří se zmocnili puku a dopravili ho přes všechny čáry až k Rinnemu. Na led tak posílají opět čerstvé síly.
46:05
Roman Josi přihrál svému parťákovi Weberovi, jenž ale napálil pouze prostor, v němž stál pozorný Frederik Andersen!
45:49
A třeba se to změní právě nyní. Nate Thompson (ANA) dostává dvě trestné minuty za podražení, zajímavá šance pro Nashville.
45:31
Z ní ale nic nebylo. Celkově hra v této třetině zatím není nijak pohledná, ale stále ještě zbývá hodně času.
45:01
Přihrávku na Cogliana dokázal již na modré čáře zastavit Shea Weber, díky němuž tak opět mohou Predators na zteč.
44:04
Domácí celek má puk za svou brankou, konkrétně Ryan Ellis. A fanoušci se snaží své oblíbence podpořit!
43:24
Paul Gaustad zapříčinil menší rozruch před gólmanem Frederikem Andersenem, když se snažil dorazit další Weberův pokus. Nic z toho ale nebylo.
43:13
Shea Weber šikovně nahazoval před bránu, kde bylo hned několik hráčů. Puk byl dokonce tečován, nicméně skončil mimo bránu.
42:44
Domácí brankář nyní po akci Shawna Horcoffa vytěsnil kotouč do ochranné sítě. Vhazovat se bude po jeho levé straně.
42:18
Jakob Silfverberg nahazoval puk od pravého mantinelu do předbrankového prostoru, Rinne si vůbec nebyl jistý svým zákrokem, ale překonán nebyl.
41:50
41:35
Hostům se přesilová hra zatím moc nedaří, Predators se dobře brání a stále mají naději na obrat v této třetině.
41:09
K dorážce se nyní po střele Cama Fowlera dostal Ryan Getzlaf, z otočky ovšem zamířil příliš vysoko, brankář Rinne už tedy neměl práci.
40:55
Sami Vatanen dostal nabito na volej, jeho dělová rána ale nebyla vůbec přesná.
40:30
Kačeři už se zmocnili kotouče a pokusí se vyrazit do útočného pásma a rozjet v něm kombinační hru.
40:01
A dvě třetiny dnešního zápasu už jsou za námi. Domácí celek sice začal výborným výkonem a zaslouženě vyrovnal, posléze ovšem hráli mnohem lépe Ducks, za což byli odměněni hned dvěma trefami. Momentálně tedy Anaheim vede 3:1, uvidíme, jestli to domácí zvrátí ve třetí třetině.

Zpočátku třetí třetiny čeká Kačery 1 minutu a 50 sekund dlouhá přesilovka.

Střely: 23:19 (16:12 v této třetině)
Další třetina začne přibližně ve 4:05.
40:00
39:50
U střídaček se strhla menší strkanice po zákroku na Perryho. Sekáním se totiž provinil Mike Ribeiro (NSH), hostující mužstvo tedy čeká přesilová hra.
39:11
Hostující tým chtěl do další akce, ale provinil se ofsajdovým postavením.
38:56
A další trest pro svěřence trenéra Laviolettea! JAMIE MCGINN se po nahození z hole Chrise Stewarta dostal v předbrankovém prostoru k dorážce. A jelikož byl nedůsledně pokrytý, dorazil puk do branky domácího týmu a navýšil vedení Kačerů na 3:1! Studená sprcha pro Predátory. Asistence: Chris Stewart.
37:59
Ofsajd v podání nashvillských Predátorů, kteří v posledních minutách přestali být tak aktivní, jako byli před vyrovnáním na 1:1.
37:55
Oba týmy v plném počtu.
37:45
Shea Weber se rychle dostal ke střele a pokusil se všechny přítomné zaskočit. Pokus byl ale zblokovaný do ochranné sítě.
37:04
Hostující celek se po domácím vyrovnání více a více zvedal a zaslouženě se nyní ujímá vedení! Po řadě obrovských šancí obdržel nádhernou přihrávku od Rickarda Rakella NATE THOMPSON, který byl trpělivý, počkal se svým zakončením na vhodný moment a překonal Pekku Rinneho! Kačeři tak znovu vedou. Asistence: Rickard Rakell a Sami Vatanen.
36:36
David Perron se po pasu od Rickarda Rakella vřítil do útočného pásma po pravém křídle, zakončení se mu ale nepovedlo.
35:55
Vzájemné vyloučení. Simon Despres (ANA) podrazil Viktora Arvidssona (NSH), jenž svůj pád značně přihrál. Hrát se tedy buve ve čtyřech na obou stranách.
35:55
35:48
Po pasu od Getzlafa se snažil o střelu Perron, ale nebylo mu nic umožněno. Dobrá obranná práce domácích zadáků.
35:03
Corey Perry vjel do útočného pásma po vlastním nahození. Poté přihrál před branku přímo na Natea Thompsona, který byl zcela osamocený před Rinnem! Přesto na něj nevyzrál, a to ani z následné dorážky.
34:50
34:45
34:40
Nyní následuje komerční přestávka.
34:40
Výborný Pekka Rinne! Cam Fowler si sjel na levé křídlo a obdržel přesnou přihrávku. Ze své hokejky tak mohl vyslat nebezpečný pokus zápěstím, ale finský brankář domácího celku si s ním poradil!
34:25
Andrew Cogliano dobře nahrál Rakellovi, který se pokoušel uvolnit ke střele. Nakonec z toho ale zůstalu jen u pokusu.
34:00
Jakob Silfverberg dostal hodně volného prostoru, čehož využil ke střele. Roman Josi ji ovšem holí ztečoval do rohu pásma.
33:27
A znovu Lindholm. Rovněž ale opět Pekka Rinne, který si připsal svůj 12. zákrok v dnešním utkání. Oproti protějšku moc práce nemá.
33:23
Hampus Lindholm nebezpečně vypálil od modré čáry. Kotouč však v lapačce dokázal najít Pekka Rinne, který předtím krotil jeho první střelu betony.
33:08
Pekka Rinne podržel kotouč pod svojí lapačkou po střeleckém pokusu Perryho. Ten se měl spíše rozhodnout pro přihrávku, ale volil střelu, což se nevyplatilo.
32:50
Déjà vu? Anaheim opět přišel o přesilovou hru a znovu za to může David Perron (ANA). Tentokráte se již po pěti vteřinách jejího průběhu provinil vysokou holí.
32:45
Po souboji před brankou se bude vylučovat. Colton Sissons (NSH) se provinil nedovoleným bráněním. Určitě velká škoda pro domácí, jelikož faul přišel v útočném pásmu.
32:18
Rickard Rakell bez problémů obešel bránícího Jackmana a dostal se nejen ke střele, ale i k dorážce. Přesto byl Pekka Rinne pozorný.
31:36
Sudí ho však nyní odvolali a vhazovat se bude ve středním pásmu. To ovšem až po nařízené komerční přestávce.
31:36
Domácí celek chtěl okamžitě dopředu, dopustil se ale pouze zakázaného uvolnění.
31:26
Nashville právě vstřelil branku!
Tohle už byla jen otázka času, kdy Predátoři srovnají na 1:1! Jejich tlak byl skutečně obrovský a až nyní se jim to podařilo potvrdit. Colin Wilson zpoza branky nahrál přímo do prostor, kde stál připravený MIKE FISHER. Ten ranou z voleje prostřelil Frederika Andersena a vstřelil první branku Predators v letošním play-off na domácím ledě! Asistence: Colin Wilson a Shea Weber.
31:03
Mattias Ekholm dojel odražený touš po neúspěšné akci Johansena a pokusil se o střelu. Mířidla ale neseřídil vůbec dobře.
30:37
Simon Despres si na druhé straně srovnal kotouč ke střele, jenž ale byla nepřesná. Pro domácí by byla rána v tomto případě inkasovat.
30:05
Domácí fanoušci jásají a ženou svůj celek nadále kupředu! K dělové ráně se dostal Roman Josi, puk si ale prostor mezi tři tyče nenašel.
29:10
A znovu skvělý Frederik Andersen! Tentokráte si poradil s pokusem Miikky Salomäkiho z voleje. K dorážce se poté dostal ještě Bitetto, ale puk už poslal mimo bránu.
28:25
Colin Wilson obdržel pas od Järnkroka zprava a okamžitě se snažil o střelu, ale kotouč mu sjel z hole! Domácí začínají dobývat Andersenovu klec více a více.
27:42
A mohlo být vyrovnáno, kdyby v brance Ducks nebyl Frederik Andersen! Ten nyní v obrovské šanci po pasu Filipa Forsberga vychytal Viktora Arvidssona! Dánský brankář podržel svůj celek.
27:01
Jakob Silfverberg podstoupil řadu soubojů u mantinelu o puk. K jeho smůle ale z ani jednoho nevyšel jako vítězný hráč.
26:10
26:05
Ryan Kesler a Shea Theodore se při snaze o založení útočné akce provinili ofsajdovým postavením, z přesilovky už tak zřejmě nic nebude.
25:31
Calle Järnkrok odvedl dobrou práci v oslabení, vyvezl puk do středního pásma, několik sekund s ním míchal a posléze ho poslal až k Andersenovi.
25:14
Corey Perry a David Perron se po střeleckém pokusu Samiho Vatanena snažili dorazit kotouč za záda Pekky Rinneho, ten ale zalehl kotouč a nedovolil Kačerům znovu zakončit!
24:39
Dobrá práce v oslabení od Mikea Fishera, který dokonce střelou prověřil pozornost Andersena. Domácí tak v klidu prostřídali.
24:10
Početní výhodu si nyní zahrají i Anaheimští. Ryana Keslera totiž hákoval Miikka Salomäki (NSH).
23:45
Shawn Horcoff nedostal v útočném pásmu vůbec volný prostor, nic tedy nevymyslel. Dobře mu puk vypíchl Barret Jackman.
22:55
David Perron a Corey Perry se snažili o střely okolo branky Pekky Rinneho, nicméně obranná hra Nashvillu byla natolik urputná, že z toho nic nebylo.
22:26
22:20
Mike Ribeiro po několika vteřinách váhání předal puk Weberovi, který trochu nezvykle střílel zápěstím. A proti tomu byl Andersen připraven.
21:45
Dánský brankář nyní vyrazil pokus Forsberga a bránící Silfverberg vyhodil kotouč přes všechny čáry!
21:28
Ryan Ellis nabil na volej Jamesi Nealovi, jehož ale vychytal přesouvající se Frederik Andersen.
21:08
Domácí hokejisté už rozjíždí kombinační hru v útočném pásmu...
20:28
Hosté hned po buly vyhodili kotouč až za branku Pekky Rinneho, který ho zachytil a započíná akci Preds.
20:26
Domácí tým čeká další přesilová hra. Ryan Garbutt (ANA) totiž podrazil Forsberga, za což inkasuje dvě trestné minuty.
20:17
Filip Forsberg se pokusil založit útočnou akci svého týmu, ale přihrávka na spoluhráče byla zblokována.
20:01
Brankáři ve svých svatyních, hráči ve středovém kruhu a na střídačkách = můžeme na druhou část dnešního zápasu!
První dvacetiminutovka je za námi. Hosté šli do vedení již po 62 vteřinách hry, domácí tak nadále čekají na svou první domácí branku v letošním play-off. Uvidíme, jestli se dočkají ve druhé třetině.

Střely: 7:7
Další třetina začne přibližně ve 3:06.
20:00
19:40
Rozhodčí signalizovali vyloučení domácích za příliš mnoho hráčů na ledě, ale po poradě trest odvolali. Dle záznamů se nakonec rozhodli dobře, Predátoři skutečně v šesti nehráli, ale pár vteřin měli na ledě jen čtyři borce, proto byli sudí zmateni.
19:02
Pokus Ryana Ellise byl ztečovaný přímo před dánským brankářem, ten měl ale velké štěstí, že mimo tři tyče.
18:53
18:39
Nadvakrát se pokusil vyrovnat Roman Josi. Nejprve byl jeho pokus vyražený Andersenem do bezpečí, posléze švýcarský obránce trefil bránícího hráče.
18:26
Filip Forsberg to vzal nyní sám na sebe. V mezikruží po individuální akci vyslal střelu zápěstím, jenž však zamířila nad bránu Andersena.
18:17
Roman Josi prošel do útočného pásma, krátce za modrou čárou však o puk přišel a nic z toho nebylo.
17:38
Nyní Mattias Ekholm trefil dělovou ránou pouze spoluhráče Johansena. Poté měl možnost reparátu, ale branku v tomto případě minul.
17:17
Calle Järnkrok nahrál před bránu na dobře postaveného Ekholma, který ale skrze bránícího hráče nedokázal ideálně vystřelit.
16:53
Kevin Bieksa a Frederik Andersen měli k dispozici rozehrávku, která se jim nepovedla. Puku se tak rychle zmocnil Cam Fowler (ANA), jenž ho ale vystřelil mezi diváky. Dvě minuty za zdržování hry a první kompletní přesilovka pro Nashville.
16:04
K odraženému puku se po dobré práci Johansena dostal Anthony Bitetto, který střílel zápěstím a doufal, že to někdo ze spoluhráčů tečuje. Nestalo se tak, Andersen vyrazil puk.
15:39
Ryan Johansen prověřil pozornost Frederika Andersena. Dánský brankář byl připraven a pokryl kotouč pod svojí lapačkou. Následuje komerční přestávka.
15:26
Nyní se Ducks po dlouhém střídání provinili zakázaným uvolněním, což není zrovna nejpříjemnější zpráva pro svěřence kouče Boudreua, kteří jsou momentálně na ledě.
15:05
Obranná hra Anaheimu je zatím výborná. Simon Despres zastavil vznikající Arvidssonovu akci již v zárodku.
14:12
Oba týmy, hlavně ten domácí, nyní neúspěšně dobývají útočné pásmo. Predators se co nejdříve snaží vyrovnat a konečně se v letošním play-off prosadit na domácím ledě.
13:33
Miikka Salomäki a Paul Gaustad společně bojovali za bránou Anaheimu, nedokázali z toho ale vytěžit nějakou šanci pro své spoluhráče.
13:08
Útočnou akci na druhé straně nezaložil ani David Perron, bránící Shea Weber mu totiž vypíchl puk tak šikovně, že zapadl až na střídačku a hra musela být přerušena.
13:04
Ryan Johansen se prokličkoval do útočného pásma, v rozhodující moment byl ale od kotouče odzbrojen.
12:35
Hostům byl signalizován ofsajd, ale Jakob Silfverberg si toho nevšiml. Při jeho pokračující snaze získat puk tak byla hra přerušena.
11:52
Nahození Viktora Arvidssona téměř od modré čáry výrazně postrádalo přesnost, Andersen ho tedy mohl jen s klidem sledovat.
11:31
Anaheimští se snažili nahodit rychle do útočného pásma, ale trefili se jen do ochranné sítě. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
11:26
Komerční přestávka.
11:26
Ryan Getzlaf se snažil poslat přihrávku na Simona Desprese, jenomže to se úplně nevyvedlo. Puk nakonec skončil na střídačce, tudíž se hra přerušila.
10:55
Hostující gólman Frederik Andersen již signalizoval zakázané uvolnění, ale sudí nechával hru plynout dál. Hosté měli velké štěstí, že domácí to také nečekali.
10:15
10:05
Po dobré práci Arvidssona se snažil před branku bekhendem přihrávat Forsberg, ale bránící hráči Anaheimu to přečetli dopředu a zabránili tomu.
09:41
09:32
Shea Theodore s ledovým klidem zavezl kotouč za svou branku, kde vyčkává na připravené spoluhráče.
09:05
Corey Perry se ve středním pásmu pěknou kličkou uvolnil dopředu. Nakonec vypálil zápěstím, ale Pekka Rinne byl pozorný a vyrazil kotouč.
08:25
Filip Forsberg v útočném pásmu čekal na přihrávku. Když už k němu zamířila, tak domácí útočník ztratil puk ze své moci. Pas byl totiž více prudký, než očekával.
08:15
Poměr sil na ledě se vyrovná. David Perron (ANA) se zcela zbytečně provinil podražením soupeře, dostává tedy také dvě trestné minuty.
07:48
Predators se hned v úvodu oslabení dokázali osvobodit výhozem puku přes všechny čáry.
07:41
Čeká nás první přesilová hra, kterou si zahrají Kačeři z Anaheimu po komerční přestávce. Vystřelením puku mimo ledovou plochu se totiž provinil Shea Weber (NSH).
06:54
Hosté měli obrovskou šanci! David Perron obdržel v přečíslení přihrávku na pravou stranu, ale k zakončení se neměl, a tak jen objel branku soupeře. Do mezikruží posléze přihrál Vatanenovi, jehož ale vychytal přesunuvší se Pekka Rinne!
06:41
Do útočné akce se snažil vřítit Filip Forsberg, ale nedostal vůbec prostor.
05:45
Viktor Arvidsson u mantinelu čistě srazil k zemi Ryana Keslera, fanoušci Nashvillu jsou tak ještě více ve svém živlu! Parádní atmosféra.
05:17
Domácí hokejisté si vytvořili solidní šance a diváci jásají! Nejprve Mike Fisher, po něm Roman Josi a Shea Weber. Všichni tři prověřili Andersena, který byl pozorný!
04:47
Jakob Silfverberg sváděl sprinterský souboj s Anthonym Bitettem, snažil se totiž zabránit icingu. Ačkoliv k tomu měl velice blízko, sudí ho nakonec odpískali. Vhazuje se tedy v útočném pásmu Nashvillu.
04:04
Ryan Johansen ve středovém pásmu zachytil rozehrávku Ducks a vydal se rychle do útoku, který zakončil střelou zápěstím přímo do míst, kde stál připravený Andersen.
03:27
Po menším zaváhání dánského gólmana se k zakončení dostal Mike Ribeiro, nicméně branku z toho nedokázal vytěžit.
03:11
Po další buly bylo před Andersenem menší trma-vrma, z něhož však Predators nedokázali nic vytěžit.
02:54
James Neal odvedl po vhazování skvělou práci. Ačkoliv ho domácí prohráli, tak se dostal ke střele, jenž ovšem byla sražena do ochranné sítě.
02:48
Nyní se hostující tým provinil zakázaným uvolněním, buly po levici Andersena.
02:43
Colin Wilson dlouho míchal s kotoučem za brankou soupeře. Nakonec nahrával před ní na Josiho, jenomže protihráči si toho všimli včas.
02:00
Domácí se ale nechtějí nechat špatným úvodem zaskočit, nadále se ženou velice aktivně do útoku. Zatím jim soupeř však nic moc neumožnil.
01:02
Jen 62 sekund stačilo na úvodní branku! Kačeři se dostali do přečíslení, které David Perron vyřešil výborně. Chvíli počkal a vyslal na Rinneho branku střelu zápěstím, která domácímu brankáři vypadla, a tak se RYAN GETZLAF dostal k dorážce a otevřel skóre zápasu! Asistence: David Perron a Kevin Bieksa.
00:47
Mike Fisher se na pravé straně dostal i se štěstím ke kotouči, ale jeho nahození bylo nepřesné.
00:05
Úvodní buly zápasu po menší přetlačovaná získali domácí Predátoři, kteří se opět budou moci spolehnout na vynikající fanoušky.
00:01
Na poslední utkání již fanoušci Nashvillu zapomněli. To, že jejich oblíbenci Frederika Andersena ani jednou nepřekonali, už je jedno. Dnes je nový zápas! Ducks chtějí srovnat sérii, Preds mohou získat mečbol. Tak pojďme na to!
Stadionem aktuálně zní americká národní hymna. Poté už se konečně dočkáme úvodního vhazování!

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber "C", Ekholm, Ellis, Jackman, Bitetto – Järnkrok, Johansen, Neal "A" – Forsberg, Ribeiro, Wilson – Salomäki, Fisher "A", Arvidsson – Bass, Gaustad, Sissons.

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Fowler, Bieksa, Lindholm, Vatanen, Despres, Theodore – Perron, Getzlaf "C", Garbutt – Thompson, Rakell, Perry "A" – Cogliano, Kesler "A", Silfverberg – McGinn, Horcoff, Stewart.

Rozhodčí: Jackson, Sutherland – Amell, Nowak.
Před zápasem
Nashville možná nebude moci do zápasu nasadit Craiga Smithe. Ten se ve třetím utkání během první třetiny zranil a nevrátil do zápasu. Pokud by nehrál, jeho roli by ve druhé lajně zřejmě převzal Colin Wilson. „Hrál bych s Ribeirem a Forsbergem, což by bylo super. Hrát s nimi je skvělé,“ říká Wilson.

Anaheim má v plánu nasadit úplně stejnou sestavu.
Můj dům, můj hrad? Zatím ne...
Domácí fanoušci zatím v této sérii ani jednou nemohli slavit vítězství. Nashville totiž dvakrát vyloupil Anaheim a zdálo se, že má sérii v kapse. Nicméně první domácí duel nezvládl, dokonce nedal ani gól. Stav série je tedy nyní 2:1 pro Predátory.

Stačí dát tři góly a je to doma!
A další věc nám spojuje prozatím odehraná utkání – vítězné mužstvo vždy zaznamenalo tři góly. V prvním zápase o výhře 3:2 rozhodl Filip Forsberg, druhý zápas dopadl stejně a rozhodl ho Shea Weber. Třetí utkání Kačeři vyhráli 3:0 po brankách McGinna, Rakella a Stewarta.
Dámy a pánové, je mi ctí Vás přivítat u textového přenosu ze čtvrtého utkání 1. kola play-off mezi Nashvillem Predators a Anaheimem Ducks! Doufám, že si utkání společně užijeme. Přeji příjemné počtení!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.