NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Dallas - 20. dubna 2019   21:00

Nashville
Nashville
06:25' Grimaldi (Josi, Ellis) • 29:18' Johansen (F. Forsberg, Josi) • 42:25' Turris (Mikael Granlund)
3:5
(1:1, 1:3, 1:1)
Stav série: (2:3)
Dallas
Dallas
13:08' Dickinson  (Hintz, R. Polák) • 20:40' Radulov  (Seguin, Ja. Benn) • 27:41' Radulov  (Ja. Benn) • 35:54' Seguin  (Ja. Benn) • 41:59' Dickinson

3. Jamie Benn (DAL) 0+3
Statistiky: Střely na bránu: 33-26; Zablokované střely: 9-15; Vhazování: 53%-47%; Hity: 23-24; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné minuty: 6-4.
Dallas dokázal navázat na vysoké domácí vítězství, a pokud zvládne i nadcházející zápas, na svém ledě může slavit postup. Stars vedou v sérii 3:2 a velkou zásluhu na tom má Alexandr Radulov, který vstřelil dva góly, zatímco kapitán Jamie Benn zaznamenal tři asistence. Konečný výsledek. Nashville Predators 3 Dallas Stars 5.
59:17'
Rocco Grimaldi nedokázal na levém křídle udržet útočné pásmo a vracel se pro puk do obranné zóny.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
57:40'
Pekka Rinne už je na střídačce a Preds se snaží snížit na rozdíl branky při hře bez brankáře.
57:21'
Dallas vyhodil puk na zakázané uvolnění a hra se přesunula zpět před brankáře Bena Bishopa.
56:34'
Predators se v rychlém sledu dostali snad k šesti střelám, drtivá většina z nich ale byla zablokována.
55:36'
Jason Dickinson si vyšlápl v rohu obranného pásma na Filipa Fersberg, který se těžko sbíral z ledu.
54:55'
Roman Josi vystřelil na levém křídle z ostrého úhlu a Pekka Rinne kotouč zmrazil pod lapačkou. Přestávka.
53:40'
Další zakázané uvolnění, které se tentokrát pískalo proti domácím hokejistům Nashvillu Predators.
52:52'
Brian Boyle vystřelil po přihrávce zpoza brány z bodu pravého kruhu a připravený Ben Bishop puk zachytil.
51:56'
Roman Josi v levém kruhu vystřelil zápěstím a připravený Ben Bishop dokázal puk přikrýt lapačkou.
50:45'
Oba týmy vyvolaly před bránou soupeře v rychlém sledu obrovský závar, Pekka Rinne a vzápětí na opačné straně Ben Bishop ho ale dokázali přečkat. Stále 3:5.
50:20'
Predators se na levém křídle ocitli v postavení mimo hru a hra byla vykázána do středního pásma hřiště.
50:04'
Hra byla přerušena a za dvoubrankového vedení Dallasu dostává prostor krátká reklamní přestávka.
49:49'
Jeden z hráčů Nashvillu rychle objel bránu a vystřelil z otočky, jeho bekhendový pokus ale minul levou tyč.
49:00'
Ryan Ellis vystřelil ihned po vhazování z pravého kruhu pro vhazování a puk vzápětí zamířil do ochranné sítě.
48:55'
Hodně dlouho se nepřerušovalo a Predators se na bodu pravého kruhu dostali ke střele, která skončila v náručí Bena Bishopa. Probíhá komerční přestávka.
46:32'
Stars se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti hostům z Dallasu se pískalo zakázané uvolnění.
45:39'
Vyloučený Miro Heiskanen je zpět na ledové ploše a Dallas přečkal důležitou hru v oslabení. Skóre je 3:5.
44:38'
Mattias Ekholm vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho střela skončila na brankové konstrukci!
43:39'
Miro Heiskanen dostal dvě minuty za hákování a Predators si zahrají první přesilovou hru v zápase.
42:50'
Filip Forsberg si sjel z levého křídla rychle před bránu, jenže v její blízkosti ztratil kontrolu nad pukem.
42:25'
Nashville právě vstřelil branku!
KYLE TURRIS z levého kruhu pro vhazování poslal puk na vzdálenější pravou tyč, kde se od brusle jednoho z hráčů Dallasu odrazil pod horní tyč! Preds snížili. Asistence: Mikael Granlund.
41:59'
Dallas právě vstřelil branku!
JASON DICKINSON napřáhl na vrcholu mezikruží ke tvrdé ráně s příklepem a nad levým betonem Pekky Rinneho napálil puk k pravé tyči – 5:2!
41:30'
Calle Järnkrok se dostal ke střele na vrcholu mezikruží, jeho následný pokus byl ale nepřesný. Puk končí mimo.
40:21'
Tyler Seguin si u levé tyče najel na diagonální přihrávku Jamieho Benna a vystřelil, Pekka Rinne si ale bližší tyč dobře pohlídal a vytáhl puk skvěle mimo svou bránu.
40:09'
Predators vyhráli úvodní vhazování třetí části utkání a okamžitě puk napálili za bránu brankáře Bena Bishopa.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 17-22; Zablokované střely: 7-10; Vhazování: 57%-43%; Hity: 19-19; Přesilové hry: 0/0-0/2; Trestné minuty: 6-2.
Třetí třetina začne přibližně v 23:14.
Alexandr Radulov po přestávce vstřelil dva góly v řadě a otočil utkání na stranu Dallasu, který míří za vedením v sérii. Skóre po druhé třetině utkání v městě hudby a hvězd. Nashville Predators 2 Dallas Stars 4.
40:00'
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:21'
Vyloučený Mattias Ekholm je zpět na ledě a Dallasu se dnes během přesilových her zatím příliš nedaří.
38:03'
Jason Spezza taktéž vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a Pekka Rinne opět puk sevřel ve výstroji.
36:57'
Tyler Seguin vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Pekka Rinne puk vkleče snadno zastavil.
36:21'
Peter Laviolette varoval své svěřence, aby se dnes nenechali zbytečně vylučovat, ale Mattias Ekholm u toho zřejmě nebyl a dostal dvě minuty za nesportovní chování. Druhá přesilová hra pro hokejisty Dallasu.
35:54'
TYLER SEGUIN si najel před bránu na přihrávku Jamieho Benna z levého kruhu a rychlou střelou zápěstím překonal Pekku Rinneho mezi betony! Dallas je k nezastavení. Asistence: Jamie Benn.
35:28'
Tyler Seguin dnes asistoval u prvního ze dvou gólů Alexandra Radulova a bodoval počtvrté v řadě! Útočník Dallasu má fantastickou formu.
34:56'
Ben Bishop podržel střelu Predators od modré čáry a po jeho zákroku následuje komerční přestávka.
34:45'
33:52'
Vyloučení Radek Faksa a Ryan Johansen jsou zpět na ledě a oba týmy hrají opět v plném počtu. Stav 2:3.
33:38'
Ryan Ellis vystřelil v levém kruhu bekhendem a jeho střela z ostrého úhlu skončila v rukou Bena Bishopa.
32:18'
Ryan Ellis napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke tvrdé ráně s příklepem, která trefila hruď Bena Bishopa.
31:52'
Radek Faksa osekával Ryana Johansena, který si to nenechal líbit, a oba dva byli vyloučeni na dvě minuty.
31:52'
Puk byl sražen mimo ledovou plochu a po přerušení hry dostává prostor další krátká komerční přestávka.
31:05'
John Klingberg na pravém křídle nabral rychlost a střelou zápěstím minul vzdálenější levou tyč brány.
29:18'
RYAN JOHANSEN u levé tyče převzal puk po krátké přihrávce Filipa Forsberga zpoza brány a rychlou střelou zápěstím vymetl vzdálenější pravý horní roh brány! Preds dokázali snížit a je to o gól. Asistence: Filip Forsberg a Roman Josi.
28:09'
Ryan Ellis napřáhl na levém křídle k nádherné střele, která se od tyče odrazila zpět do hry!
27:41'
Jamie Benn za bránou parádním hitem odstavil jednoho z hráčů Predators a po jeho zpětné bekhendové přihrávce zamířil z blízkosti nad lapačkou Pekky Rinneho k pravé tyči ALEXANDR RADULOV! Je to 3:1! Asistence: Jamie Benn.
27:32'
Rocco Grimaldi z levého křídla a ostrého úhlu nahazoval puk před bránu, opět tam ale nebyl nikdo z Preds.
27:21'
Nashville chtěl ihned po vhazování napálit puk do útočného pásma, jenže ho nikdo netečoval a proti domácím hokejistům se pískalo zakázané uvolnění.
27:14'
John Klingberg na pravém křídle vypálil od modré čáry a Roman Josi puk přizvedl do ochranné sítě. Přestávka.
26:37'
Dan Hamhuis a Mats Zuccarello se ostře střetli ve středním pásmu a oba dva ulehli na ledovou plochu.
25:24'
Roman Josi krásně zamíchal s pukem v rychlosti v pravém kruhu a bekhendem posílal kotouč z ostrého úhlu před bránu, tam ovšem nebyl nikdo z Preds.
24:54'
Nashvillu se opět nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a pískalo se zakázané uvolnění. Hra přerušena.
24:23'
Preds mají velké problémy s rozehrávkou a podruhé v rychlém sledu vyhodili puk na zakázané uvolnění.
23:35'
Roman Josi vypálil na vrcholu levého kruhu s příklepem a jeho ránu zablokoval Alexandr Radulov, který není platný jen směrem vpřed, ale také směrem dozadu.
22:33'
Stars otočili nepříznivý vývoj zápasu a potvrdilo se, že momentum hraje v jejich prospěch. Hosté vedou 2:1, mnohem horší pro Preds ale je, že v hale vládne ticho.
20:40'
Tyler Seguin na levém křídle krásně zamíchal s pukem a perfektní přihrávkou napříč útočným pásmem našel ALEXANDRA RADULOVA, který na vzdálenější pravé tyči z ostrého úhlu zamířil do vzdálenějšího víka prázdné brány! Dallas dokonal obrat. Asistence: Tyler Seguin a Jamie Benn.
20:19'
Radek Faksa a o tři sekundy později Alexandr Radulov se dostali ke střele, obě střely ale byly přizvednuty do ochranné sítě a hra po nich byla vzápětí přerušena.
20:01'
Druhá třetina utkání v Nashvillu byla zahájena a momentum hraje do karet Dallasu, který vyrovnal.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-14; Zablokované střely: 3-5; Vhazování: 44%-56%; Hity: 10-8; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 2-0.
Druhá třetina začne přibližně v 22:15.
Nashville si chce v dnešním utkání napravit reputaci po výprasku v Dallasu a vstup mu vyšel skvěle, když se po necelých sedmi minutách prosadil Rocco Grimaldi. Na jeho gól ovšem zanedlouho odpověděl útočník Jason Dickinson. Skóre po první třetině atraktivního duelu v městě hudby zní. Nashville Predators 1 Dallas Stars 1.
20:00'
19:57'
Predators chybovali při rozehrávce a Tyler Seguin se po přihrávce zpoza brány ocitl u levé tyče ve velké šanci, ani nadvakrát ale Pekku Rinneho nepřekonal! Pravý beton byl proti.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:12'
P.K. Subban napřáhl od modré čáry ke tvrdé ráně s příklepem, kterou dokázal Ben Bishop vytěsnit mimo.
16:52'
Stars nepřesně rozehráli podél střídaček a proti hostům z Dallasu se pískalo zakázané uvolnění.
15:33'
Hra byla přerušena a v první části utkání si odbudeme třetí a poslední komerční přestávku. Skóre je 1:1.
14:59'
Roman Polák se dostal v pravém kruhu ke střele, která mířila ke vzdálenější levé tyči, Pekka Rinne ji ale dobře vyrazil pravým betonem. Šance českého útočníka.
14:42'
Ben Bishop se vydal za svou bránu, aby zamíchal s pukem a pomohl svým spoluhráčům ihned rozehrát.
13:08'
JASON DICKINSON si rychle najel mezi kruhy na krásnou přihrávku Roopeho Hintze zpoza brány a z blízkosti zamířil mezi pravým betonem a vyrážečkou Pekky Rinneho k levé tyči brány – 1:1! Asistence: Roope Hintz a Roman Polák.
12:21'
Alexandr Radulov si najel na vzdálenější pravé tyči na nahození z levého křídla a tečí minul pravou tyč.
12:01'
Nahození Stars skončilo v ochranné síti a prostor dostává další komerční přestávka. Nashville vede 1:0.
10:37'
Kyle Turris se ocitl před bránou po přihrávce Rocca Grimaldiho z pravého rohu útočného pásma v obrovské šanci, ani Ben Bishop se ale mezi betony překonat nenechal! Neskutečné!
08:50'
Filip Forsberg napřáhl v levém kruhu pro vhazování ke tvrdé ráně s příklepem, kterou Ben Bishop podržel.
07:09'
Jamie Benn fantasticky vystihl rozehrávku Predators a Alexandr Radulov se ocitl po jeho krátké kolmé přihrávce sám před bránou, ruský útočník ale skvělého Pekku Rinneho bekhendem překonat nedokázal, stejně jako dojíždějící Jamie Benn! Brankář Nashvillu předvedl vleže spektakulární a neopakovatelnou sérii zákroků.
06:49'
Hra byla přerušena a za jednobrankového vedení domácího Nashvillu následuje reklamní přestávka.
06:25'
ROCCO GRIMALDI předvedl v pravém kruhu nádhernou stahovačku a rychlou střelou z blízkosti překonal Bena Bishopa nad vyrážečkou! Preds vedou. Asistence: Roman Josi a Ryan Ellis.
05:15'
Vyloučený Filip Forsberg je zpět na ledě a Predators úvodní oslabení dnešního zápasu úspěšně zvládli.
04:24'
Mats Zuccarello vystřelil od modré čáry a Jamie Benn se dostal u levé tyče k dorážce, Pekka Rinne ale ucpal prostor na přední tyči a kotouč vyrazil. Dobrý zákrok.
03:15'
Filip Forsberg dostal dvě minuty za sekání a Dallas Stars si zahraje první přesilovou hru dnešního zápasu.
02:50'
Rocco Grimaldi vypálil na levém křídle z ostrého úhlu a Ben Bishop na přední tyči puk úspěšně vyrazil.
01:23'
Pekka Rinne dokázal odolat prvnímu většímu závaru ze strany Stars a zmrazil puk pod lapačkou. Přerušení.
00:21'
Stars poprvé vypálili a přizvednutá střela od modré čáry skončila v lapačce připraveného Pekky Rinneho.
00:01'
Puk dopadl na led a páté utkání série mezi Nashvillem a Dallasem bylo zahájeno. Čeká nás napínavější bitva?
00:01'

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Fabbro – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Sissons, Järnkrok – Watson, Bonino, C. Smith – B. Boyle, Turris, Grimaldi. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Lovejoy – Ja. Benn (C), Seguin (A), Radulov – Dickinson, Hintz, Zuccarello – Cogliano, Faksa, Comeau – Dowling, Spezza, Pitlick. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Wes McCauley. Čároví: Brad Kovachik, Ryan Daisy.
DALLAS STARS

Dallas ve čtvrtém zápase série proti Nashvillu dominoval a zejména potom Roope Hintz, který vstřelil dva góly a přispěl k vysoké výhře Stars 5:1. Domácí podali velice koncentrovaný výkon. Základem vítězství byl výkon skvělého brankáře Bena Bishopa, který nebyl daleko od vychytání čistého konta, nakonec ho ale ve třetí třetině střetnutí jako jediný překonal Roman Josi.
NASHVILLE PREDATORS

Nashville se před návratem domů nepředstavil ve vůbec dobrém světle, když inkasoval hned pět gólů a dokázal vstřelit jen jeden. Nízká produktivita by ovšem sama o sobě nebyla tak obrovským problémem, jako to, že se Predators v úvodu zápasu nechali zbytečně vylučovat a draze za to zaplatili. Stars v první třetině využili tři přesilové hry a po přestávce vedli již 4:0.
Série mezi Nashvillem a Dallasem je vyrovnaná 2:2 a jeden z týmů se v sobotu večer přiblíží k postupu z prvního kola playoff, otázkou je, zda to budou domácí Predators nebo Stars, kteří v posledním utkání smetli Nashville vysoko 5:1. Utkání č. 5 v Bridgestone Areně začíná z pohledu českého diváka ve skvělý čas 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.