NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Boston - 24. srpna 2020   02:15

48:50' Hedman (B. Point, Palát) • 58:46' Hedman (Shattenkirk, T. Johnson)
(0:1, 0:1, 2:1)
Stav série: (0:1)
Boston
Boston
18:52' Coyle  (Carlo, Marchand) • 24:34' Pastrňák  (Krejčí, Krug) • 41:17' Marchand  (Pastrňák, Bergeron)
Tampa
Lee, Charron – Cormier, Amell
Scotiabank Arena, Toronto, ON
Boston

První utkání série mezi Tampou a Bostonem skončilo. Bruins po dnešku vedou 1:0 na zápasy. Vítězství 3:2 se začalo rodit už na konci první periody, kdy Charlie Coyle dokázal tečovat do brány nahození obránce Carla. Ve 25. minutě pak z přesilové hry skóroval nejlepší střelec základní části NHL David Pastrňák, jemuž nabil David Krejčí. Boston své vedení ještě navýšil hned po začátku třetí třetiny. David Pastrňák našel v předbrankovém prostoru Brada Marchanda, který nezaváhal. Tampa se do hry vrátila, ale na víc, než na dvě branky, to nestačilo. Za domácí se dnes hned dvakrát trefil obránce Victor Hedman. Také Ondřej Palát si připsal jeden kanadský bod za druhou asistenci. Hrdinou večera se stal David Pastrňák, jenž jeden gól dal, na rozhodující přihrál a zaslouženě byl vyhlášen první hvězdou utkání.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. Na počtenou!

Ondřej Palát (TBL) – 0+1, 1 střela na bránu, +/- 0, čas na ledě 18:20
Jaroslav Halák (BOS) – úspěšnost zákroků 94,6%, 2 inkasované góly, pokryl 35 střel

59:53'
Závěrečné vteřiny se však odehrávají v rohu kluziště. Boston to s největší pravděpodobností zvládne.
59:33'
Patrice Bergeron prázdnou bránu minul. Jeho rána byla lehce přizvednuta.
59:19'
Hra bez brankáře pochopitelně pokračuje. Znovu se bude vhazovat v útočné třetině Blesků.
58:46'
Tampa právě vstřelila branku!
Tak nakonec ze závěru bude drama! Tampa snižuje na rozdíl jediné branky. Kevin Shattenkirk postrčil na modrou čáru VICTORU HEDMANOVI, který utaženou střelou zápěstím propálil vše, co mu stálo v cestě. Halákovi určitě nepomohla nechtěná teč Charlieho McAvoye. 2:3. Asistence: Kevin Shattenkirk a Tyler Johnson.
58:16'
Bostonští vyhazují na icing. Tampa hraje už 50 sekund bez brankáře a zatím vůbec nic nevymyslela.
57:49'
Joakim Nordström mohl přidat další gól, jenže od modré čáry odkrytou bránu minul.
57:31'
Je tomu tak! Andrej Vasilevskij zůstává na střídačce a domácí to zkouší v šesti hráčích v poli.
57:31'
Důležitý moment pro Tampu. Domácí vybojovali útočné pásmo a nyní zřejmě dojde k odvolání brankáře.
56:58'
Brad Marchand málem využil nepřesné rozehrávky Vasilevského. Pastrňák jej okamžitě hledal z otočky a forvard Bostonu jen o chlup minul bránu ve vyložené pozici.
56:22'
Bruins ale poslední minuty třetí třetiny hrají velice dobře. Už dvě střídání nepouštějí Tampu vůbec k puku.
55:43'
Chris Wagner pálil z otočky pouze do brusle bránícího hráče. Posléze se musel rychle otáčet, aby zachytil případný brejk Lightning.
55:06'
Anders Bjork střílel z vrcholu kruhu velmi zajímavě. Andrej Vasilevskij s vypětím všech sil kotouč vyrazil do rohu.
54:18'
Hedmanova rána hned po buly jen těsně minula cíl. Švédský zadák je po vstřelení branky v dobrém rozmaru. V posledních minutách je nejaktivnějším hráčem v modrém dresu.
54:04'
Jaroslav Halák musel být v pohotovosti. Se vším si ale poradil a na počátku 55. minuty zde máme poslední reklamní pauzu.
53:44'
Brayden Point se před bránou snažil tečovat nahození Sergačjova. Rána ale mezi tři tyče nešla.
53:12'
Tampa se ale tlačí dopředu. Rozhodně nechce nechat první bod v sérii Bostonu zadarmo.
52:32'
Victor Hedman prosvištěl levým křídlem a následně obkroužil bránu. Snažil se puk zastrčit k přední tyči, jenže tam měl Jaroslav Halák připravený beton.
51:58'
Brad Marchand se málem probil ke střele bekhendem z mezikruží. V rozhodujícím okamžiku byl zastaven Ryanem McDonaghem.
51:14'
Boston se dostal do přečíslení 3 na 1, ovšem finále nebylo vyřešeno nejlépe. Ondřej Kaše totiž přihrál Davidu Krejčímu na brusle.
50:39'
Jaroslav Halák zastavil nájezd Cartera Verhaegha po pravém křídle. Útočník Tampy nestačil pořádně zakončit, puk se sotva dokutálel ke slovenskému brankáři.
49:55'
Boston ale nechce nechat nic náhodě. Nyní pálil z celkem uctivé vzdálenosti Torey Krug. Andrej Vasilevskij ale vyrážečkou touš posunul do rohu kluziště.
48:50'
Tampa dává branku a je zpět ve hře! Ondřej Palát nejprve odvedl v útočné třetině dobrou práci. Poté se k puku dostal Point, který trochu krkolomně přihrál na modrou čáru. Nenápadné nahození VICTORA HEDMANA nakonec skončilo v síti. Jaroslav Halák totiž lapačkou nezasáhl. 1:3. Asistence: Brayden Point a Ondřej Palát.
48:25'
Yanni Gourde se hnal dopředu, jenže si nevšiml rychlejšího Colemana. Prvně jmenovaný zavezl puk do pásma až příliš pozdě, a proto bylo pískáno postavení mimo hru.
48:02'
O puk se bojuje v útočné třetině Tampy. Čas ale rozhodně hraje do karet nejlepšímu celku základní části.
46:59'
Killornovu nepřesnou přihrávku dobře přečetl Charlie Coyle, jenž navíc šikovným pasem vybízel spoluhráče k brejkové situaci.
46:38'
Po zásahu Andreje Vasilevského je hra zastavena. Po komerční pauze budeme pokračovat, čeká nás ještě necelých 14 minut!
46:06'
Bruins rozjeli před Vasilevského svatyní další kolotoč. Obrana Tampy zapomněla na Ondřeje Kašeho, který zůstal úplně volný mezi kruhy. Z této pozice ale zařízení minul.
45:36'
Boston hraje velice zkušeně. Nyní drží puk na svých hokejkách v obranném pásmu a zdá se, že má vše pod kontrolou.
45:02'
David Pastrňák vyslal z pravé strany zajímavý projektil. Bránu ale o kousek netrefil.
44:45'
Hra ve čtyřech na obou stranách pomalu končí. Co nevidět budou oba celky v plném počtu.
44:01'
Michail Sergačjov hledal před bránou dobře postaveného spoluhráče. Přes pohotového Brandona Carla se však touš až před Haláka nedostal.
43:24'
Rychlá souhra domácích v útočné třetině ovoce nepřinesla. Přihrávka Nikity Kučerova na Ondřeje Paláta ale rozhodně měla oči.
42:49'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Zach Bogosian – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Nick Ritchie – 2 min., hrubost).
42:36'
Boston pokračoval ve svém útočném snažení. Tampa do třetí části hry nevstoupila vůbec dobře. Zatím se k bráně Jaroslava Haláka ani nepřiblížila.
41:17'
Bruins právě vstřelili branku!
Boston odskakuje už do třígólového vedení! Patrice Bergeron dokázal obrat o kotouč obránce. Těsně před bránou si navíc výtečně poradil David Pastrňák, který ještě uvolnil BRADA MARCHANDA, jenž zakončoval do poloprázdné brány. Vasilevskij byl bez šance. 0:3. Asistence: David Pastrňák a Patrice Bergeron.
40:58'
Elitní formace Bostonu chvíli kombinovala před bránou Lightning. Marchand ale prostor na finální přihrávku nedostal.
40:38'
Carter Verhaeghe dokázal vyhodit touš z vlastní třetiny. Úvod třetí periody ale patří hostům.
40:08'
Nahození Chrise Wagnera hned po úvodním buly skončilo na střídačce Tampy. Ze třetí třetiny tak zatím uběhlo pouhých osm sekund.
40:01'
Druhá dvacetiminutovka je za námi. Boston dokázal navýšit své vedení a dvacet minut před koncem základní hrací doby vede 2:0. Ve 25. minutě se z přesilovky prosadil David Pastrňák, jemuž nahrával David Krejčí. Tampa ale poté přebrala iniciativu a mnohem více střílela. Boston však mohl odskočit do tříbrankového vedení, ale McAvoy a Kaše své šance nevyužili.
Střely na bránu po 2. třetině: 28 – 22
40:00'
39:48'
Druhá perioda se dohrává ve střední třetině. Gól už podle všeho neuvidíme.
39:16'
Point to opět zkusil individuální akcí, přestože se mu na pravém křídle nabízel Ondřej Palát. Elitní útočník Tampy nyní rozhodně měl přihrávat.
38:46'
Alex Killorn se může zapojit do hry. Přesilovka Bostonu tentokrát gólem neskončila.
38:06'
Patrice Bergeron zakončoval z nepřipravené pozice z pravého kruhu. Andrej Vasilevskij ale přesně a včas vytasil rameno, kterým puk posunul nad bránu.
37:32'
Krejčího křížnou přihrávku přečetl Coleman, jenž ušetřil několik cenných vteřin.
37:20'
Na ledové ploše zůstal ležet Erik Černák. Torey Krug totiž svého soupeře trefil pukem přímo do obličeje.
37:05'
Anthony Cirelli vyvezl puk z vlastní třetiny a dokonce se chystal zaútočit. K ráně se ale neprotlačil.
36:46'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Alex Killorn – 2 min., nedovolené bránění).
35:58'
Krejčí do tandemu hledal Kašeho, který se ale k volnému kotouči nedostal. Český centr navíc schytal tvrdý hit, ale zdá se, že bude v pořádku.
35:36'
35:19'
Patrick Maroon střílel z levého kruhu. Ranou do teploměru ale hostujícího gólmana neprostřelil.
35:01'
Tvrdou střelu od modré čáry vyslal švédský bek Victor Hedman. Jaroslav Halák ale také tento pokus viděl a i nadále drží čisté konto.
34:35'
Charlie McAvoy si pomohl s Kuralym. Tato dvojice ubránila Boston vyhozením kotouče přes všechny čáry.
33:58'
Brayden Point zatím nepronikl do útočné třetiny s kotoučem na holi. Přesilovka Tampy nezačala pro domácí tým ideálně.
33:36'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Chris Wagner – 2 min., sekání).
33:36'
Před bránou Bostonu zůstal Tyler Johnson, jemuž však nebylo dopřáno mnoho prostoru. Halák i nyní zakročil.
32:58'
Charlie Coyle si splnil defenzivní úkoly na jedničku. Kotouč dostal do pásma Lightning a navíc pro své spoluhráče vybojoval čas k vystřídání.
32:15'
Boston je ale velmi nebezpečný z následných protiútoků. DeBrusk prostrčil přihrávku Ondřeji Kašemu na pravou stranu. Bývalý útočník Chomutova nebo Anaheimu pálil rychle, ale Vasilevskij se přesunul. Následně kotouč zajímavě poskakoval na brankovišti, ale za čáru se nedostal.
31:54'
Zach Bogosian zkoušel štěstí z velké dálky. Trefil však před sebou stojícího bránícího hráče.
31:26'
Hosté si situaci ve vlastním pásmu nekomplikovali. Odpálili touš na zakázané uvolnění.
31:01'
Erik Černák napoprvé neuspěl, ale podruhé už měl na vrcholu kruhu více prostoru a času. Slovenský obránce uvolnil Pointa, který v obrovské šanci Jaroslava Haláka nepřekonal. Brankář Bruins gólu zabránil levým betonem.
30:12'
Boston málem dokonale trestal nabídnutý protiútok. Coyle ve velké rychlosti posunul na McAvoye, jenž střílel bez přípravy z mezikruží. Andrej Vasilevskij musel předvést parádní zákrok, kterým svůj tým určitě zachránil před třetím inkasováním.
29:36'
Kotouč se dostal do sítě Bruins. Gól ale není uznán kvůli vysoké holi. Vhazovat se bude ve střední třetině.
29:23'
Tampa přidala na aktivitě. Boston se ale zatím obětavě, důsledně a přesně brání.
28:42'
Blake Coleman pálil z mezikruží. Pokus domácího hráče s číslem 20 byl obráncem Connorem Cliftonem přizvednut do ochranné sítě.
28:22'
Brad Marchand vracel puk před Vasilevského svatyni. Tečujícího Bergerona ale o pár centimetrů nenašel.
27:50'
Bergeron je zpět na ledě. Přesilovka Tampy Bay končí.
27:44'
Chára si u mantinelu neporadil. Puk nevyhodil, a proto se domácí ještě k jedné střele dostali. Jaroslav Halák ale zatím odvádí bezchybný výkon.
27:10'
Lightning tuto přesilovku rozhodně nehrají špatně. Hráči Bostonu už v tomto střídání mají těžké nohy.
26:48'
Sergačjovova rána od modré čáry byla zastavena Zdenem Chárou.
26:16'
Alex Killorn se snažil prosadit z předbrankového prostoru, jenže zde si nepočínal moc šikovně. O kotouč byl nakonec obrán.
25:50'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Patrice Bergeron – 2 min., držení).
25:34'
Boston ze své aktivity neubírá. Anders Bjork se snažil honit kotouč u mantinelu a poměrně vysoko napadal rozehrávku Tampy.
24:34'
Nápor Bostonu nemohl skončit jinak než gólem! České hokejové fanoušky jistě potěší pohled na střelce a asistenta této branky. Krug totiž posunul puk Krejčímu, jenž si krásně vybruslil po pravém kruhu blíže k bráně a poté parádní žabičkou oslovil DAVIDA PASTRŇÁKA. Rodák z Havířova se ze své oblíbené pozice nemýlil. 0:2. Asistence: David Krejčí a Torey Krug.
24:26'
Stále se Tampa z náporu soupeře nevymanila. Boston se dostal do velkého tlaku.
24:01'
Přesilovka Bruins pokračuje aktivitou hostů v útočné třetině.
23:18'
Brad Marchand od brankové čáry uvolnil Pastrňáka, jenž si najel do velmi dobré pozice. Ideálně ale nevystřelil, protože domácí zadáci stačili zasáhnout.
23:08'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Victor Hedman – 2 min., podrážení).
22:43'
Victoru Hedmanovi se zpětná přihrávka na modrou čáru nepovedla. Hosté úmysl vystihli a teď míří vpřed.
21:46'
David Krejčí našel Jakea DeBruska, který ještě přihrával před brankoviště. Do tohoto prostoru si však žádný hokejista v bílém dresu nenajel.
21:21'
První přerušení ve druhé třetině. První lajna Tampy zavezla puk před Haláka, který jej raději přikryl pod svou lapačkou a do rozehrávky se zbytečně nehnal.
20:56'
Tampa se usadila v pásmu soupeře jen na chvíli. Nyní už zase hraje Boston.
20:12'
Maroon se hned od prvního střídání osekával s Kuralym. Dokonce to vypadalo, že dojde na pěstní souboj, jenže ten se zatím nekoná.
20:01'
Po první třetině platí průběžný stav 1:0 pro Boston. Sice se Tampě úvod střetnutí povedl lépe, ale od druhé poloviny periody už dominoval Boston. Hosté byli aktivní a těsně před gólem Charlieho Coyla se dostali do dvou velkých šancí. Proto je vedení Bruins zasloužené.
Střely na bránu: 10 – 15
20:00'
19:36'
Hosté se zřejmě pokusí ještě o jedno zavezení puku do útočné třetiny. Útok zakládají za svou bránou.
18:52'
Boston dává úvodní branku v této sérii. Kotouč putoval po modré čáře, odkud také vzápětí pálil Brandon Carlo. Rána zadáka Bostonu sice nemířila přesně, jenže parádní teč CHARLIEHO COYLA dostala touš těsně nad ramenem Vasilevského přímo do brány. 0:1. Asistence: Brandon Carlo a Brad Marchand.
18:33'
Nikita Kučerov se z levého křídla dostal do šance, jenže se objevil až příliš blízko k bráně. Halák vystrčil hůl včas.
17:59'
Dlouhá přihrávka Bostonu z vlastní třetiny adresáta nenašla. Obrana Tampy tentokrát zafungovala velice dobře.
17:26'
A jedna zrovna nyní přišla. Ondřej Kaše se prosmýkl mezi obránci a dostal se do samostatného úniku. Kaše se však své první branky v letošním play-off nedočkal, neboť při bekhendové kličce kotouč nezvedl nad pravý beton domácího brankáře.
16:16'
Boston je v těchto minutách mírně aktivnější. Často hraje před bránou svého soupeře. Téměř žádné vážnější brankové příležitosti jsme ale zatím neviděli.
15:48'
Lapačka Andreje Vasilevského musela být pozorná. Domácí brankář v ní skryl střelu z levé strany.
15:12'
Vypadalo to na přečíslení Blesků, ovšem puk si těsně před Cirellim dojel obránce Torey Krug.
14:26'
Ondřej Palát hledal dobře nabrusleného Pointa, kterému však touš ve velké rychlosti ujel z čepele.
14:04'
Charlie Coyle sice před modrou čárou čekal na vyjetí svého spoluhráče z pásma, ale stejně byl ofsajd zapískán. Máme zde poslední komerční pauzu v první části hry.
13:40'
13:23'
Druhé přesilovkové lajně Bruins se už moc nedaří. Tampa oslabení přežije.
12:48'
Patrick Maroon sice napoprvé nevyhodil, jenže mrzet jej to nemuselo. Vzápětí se kotouč znovu odrazil na hokejky domácích, kteří se už polepšili.
12:13'
V úvodu přesilovky Boston pořádně zatopil. Nyní už domácí vyhazují.
12:01'
David Pastrňák parádně vybídl Patrice Bergerona, který se před bránou snažil tečovat. To se mu povedlo, ale Vasilevskij předvedl výborný reflex.
11:40'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Michail Sergačjov – 2 min., držení).
11:12'
Chris Wagner pouze posunul puk za bránu Tampy, kde se následně svedl osobní souboj. Z něj ale vyšla vítězně Tampa.
10:44'
David Krejčí chvíli zůstal nekrytý před bránou, ovšem přihrávka se z hole DeBruska až k forvardovi druhé lajny Bruins nedostala.
10:03'
Sean Kuraly se přes pozorného Kevina Shattenkirka nedostal do dobré střelecké pozice.
09:12'
Na druhé straně pálil taktéž po buly Nikita Kučerov. Rána ruského útočníka ale nebyla moc povedená a Halák tak se zákrokem potíže neměl.
08:50'
Hned po buly se do šance dostal David Pastrňák. Český kanonýr z těsné blízkosti orazítkoval tyč domácí svatyně!
08:32'
Torey Krug si našel vhodné místo ke střele na modré čáře. Vasilevskij zareagoval na poslední chvíli tím, že vykopl levý beton. Sean Kuraly se k dorážce nepropracoval.
07:50'
Kotouč opustil hrací plochu. Po krátkém přerušení se bude vhazovat na středovém kruhu.
07:21'
McDonaghovu pobídku jemně tečoval Point. Halák však zaklapl své betony včas a puk za záda nepustil.
06:49'
Andrej Vasilevskij skvěle zasáhl proti střele Ondřeje Kašeho. Ten dostal puk od Krejčího. Po souhře českých hokejistů mohlo být v táboře Bruins veselo.
06:23'
Po přistrčení od Hedmana si našel celkem výhodnou střeleckou pozici přímo na kruhu Alex Killorn. Útočník Tampy mířil k přední tyči, jenže tam měl Jaroslav Halák připravené rameno. Poté hru přerušil a následuje komerční přestávka.
05:42'
Maroon nebezpečně střílel od modré čáry. Přestože toho Halák moc neviděl, tak nakonec dokázal zasáhnout.
04:59'
Hokejisté Tampy získali puk ve středním pásmu. Brayden Point se jej pokusí zavézt do toho útočného.
04:06'
Krejčí vybídl DeBruska, jenž si najel až na pravý kruh, z jehož vrcholku vystřelil. Před bránou tečoval Ondřej Kaše, ale Vasilevskij levým betonem vykopl.
03:36'
Domácí i nadále tlačí. Bruins se zatím z vlastního pásma pořádně nevymanili.
03:02'
Jaroslav Halák musel být ve střehu. Před jeho brankovištěm totiž operoval důrazný Barclay Goodrow.
02:29'
02:25'
Boston tráví poslední sekundy svého oslabení s kotoučem na hokejkách. Zdeno Chára se co nevidět vrátí na led.
01:46'
Patrick Maroon sice u mantinelu udržel kotouč, jenže jeho spoluhráč si v následném souboji za bránou Bostonu neporadil.
01:17'
Nyní se už Boston osvobodil a domácí musí zakládat akci u vlastní brány.
00:46'
Brayden Point jednoruč dorážel střelu Kučerova z pravého kruhu. Prvně jmenovaný hráč do kotouče jen tak plácl, ovšem Jaroslav Halák se rychle přemístil.
00:29'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Zdeno Chára – 2 min., krosček).
00:17'
První rozehrávku Hedmana z vlastní třetiny vystihl Kuraly. Kotouč však útočníkovi hostů odskočil od hole, a proto k zakončení nedošlo.
00:01'
Jelikož je Tampa v protokolu utkání vedena jako domácí, tak tradičně navlékne modré dresy. Boston bude hrát tím pádem v bílém.
Dnešní zápas by měl odstartovat za osm minut. Oba celky za chvíli dorazí na hrací plochu a ještě před úvodním buly tradičně uslyšíme hymny Kanady a USA.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Bogosian, Hedman (A), Černák, McDonagh (A), Shattenkirk, Sergačjov – Kučerov, B. Point, Palát – T. Johnson, Cirelli, Killorn (A) – Coleman, Gourde, Goodrow – Paquette, Verhaeghe, Maroon.

Boston Bruins: Halák (Vladař) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Clifton, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand (A) – O. Kaše, Krejčí, DeBrusk – Bjork, Coyle, N. Ritchie – Wagner, Kuraly, Nordström.

Rozhodčí: Lee, Charron – Cormier, Amell.

2018/2019 – finále Stanley Cupu, prohra se St. Louis 3:4 na zápasy
Celé play-off NHL se v letošní sezoně hraje bez diváků z důvodu koronavirových opatření v Kanadě a USA.
Sluší se dodat, že Tampě již dlouhodobě chybí zraněný kapitán Steven Stamkos. V sérii s Columbusem si Blesky musely poradit bez něj.
TAMPA BAY LIGHTNING

Už bylo řečeno, že se v této sérii potkávají dvě nejlepší mužstva Východní konference po dlouhodobé části sezony. Tampa se navíc stala se 65,7% získaných bodů společně s Coloradem třetím nejlepším celkem NHL, před ní byl už jen Boston a St. Louis. Bleskům se sice start do sezony nevydařil, ovšem s postupem času jsme mohli sledovat zlepšující se Tampu, která velmi nápadně připomínala tu ze sezony 2018/2019. Lightning se v 1. kole letošních bojů o Stanley Cup utkali s Columbusem, kterému rozhodně měli co vracet. Byl to právě Columbus, jenž v loňské sezoně naprosto nečekaně vyřadil už v 1. kole po výhře 4:0 na zápasy jasného suveréna základní části. Sezona Tampy, která byla v několika ohledech rekordní, nakonec úspěšná nebyla. Letos se však už celku z Floridy povedlo loňské zaváhání napravit. Tampa tentokrát Columbus vyřadila poměrem 4:1 na zápasy. Dost možná klíčovým kláním byl hned první zápas série, který rozhodl Brayden Point až v čase 150:27, což znamenalo, že se jednalo o čtvrtý nejdelší zápas historie NHL. Dnes se však začíná od nuly a vše nasvědčuje tomu, že budeme sledovat vyrovnanou sérii.