NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Colorado - 7. května 2022   22:30

Nashville
Nashville
17:37' Duchene (Kunin, Carrier) • 25:41' Tolvanen (Ekholm, Carrier) • 32:52' Josi (R. Johansen, Granlund)
3:7
(1:2, 2:3, 0:2)
Stav série: (0:3)
Colorado
Colorado
10:45' Lehkonen  (Toews, Girard) • 16:08' MacKinnon  (Makar, Landeskog) • 30:58' Landeskog  (Rantanen, Makar) • 34:02' Landeskog  (Kadri, Manson) • 34:41' Kadri   • 49:33' Toews  (Makar, Landeskog) • 57:14' Ničuškin  (Rantanen, E. Johnson)
Nashville
Ingram (Rittich) – Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), Carrier, Borowiecki, Benning, Lauzon – Forsberg, Granlund (A), Duchene – Kunin, R. Johansen, Tomasino – Jeannot, Sissons, Trenin – Cousins, McCarron, Olivier – Tolvanen.
Sutherland, Brenk – Gibbons, Kovachik
Bridgestone Arena, Nashville
17430 diváků
Colorado
Kuemper (20. Francouz) – Makar, Toews, Manson, Girard, E. Johnson, Byram – Rantanen (A), MacKinnon (A), Ničuškin – Lehkonen, Kadri, Landeskog (C) – Aube-Kubel, Compher, Burakovsky – L. O'Connor, Sturm, Helm.

Z tohoto utkání je to vše, děkuji Vám za pozornost, přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek víkendu.
V Bridgestone Areně sledovalo utkání 17430 diváků.
Kdo se postavil do brankoviště: Connor Ingram (NSH) – 6 OG, 34 zásahů, úspěšnost zásahů 85 %, odehrál 57:59.
Darcy Kuemper (COL) – 1 OG, 9 zásahů, úspěšnost zásahů 90 %, odehrál 19:03
Pavel Francouz (COL)- 2 OG, 18 zásahů, úspěšnost zásahů 90 %, odehrál 40:57.
Česká a slovenská stopa v utkání
Pavel Francouz (COL)- 2 OG, odehrál 40:57, 18 zákroků, úspěšnost zásahů 90 %.
Vyhraná buly: 28:30
Colorado nakonec přidalo v poslední třetině ještě dva góly a skórovalo sedmkrát, tedy stejně jako v prvním utkání této série. Colorado rozhodlo hlavně díky přesilovkám, ve kterých skórovalo čtyřikrát. Avalanche tak mají mečbol a v příštím utkání, které se bude hrát znovu v Nashvillu, mohou slavit postup.
59:00'
Poslední minuta utkání.
57:14'
Colorado právě vstřelilo branku! Rantanen vysunul do jízdy VALERIJE NIČUŠKINA, jenž bez problémů dovezl puk do prázdné branky. Asistence: Mikko Rantanen a Erik Johnson.
57:06'
Jeden z hráčů Colorada se pokoušel trefit prázdnou bránu, což se mu ale nepovedlo, a tak se píská zakázané uvolnění.
56:26'
Puk mimo hrací plochu.
55:46'
Carrier ze strany pálil, ale Francouz zasahuje a má další zákrok. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho bránou.
55:38'
Nashville hraje bez brankáře!
54:22'
MacKinnon jel zleva na Ingrama, ale ten si s jeho střelou poradil, a pak i s následnou dorážkou.
53:15'
Burakovskyho rána přizvednutá mimo hrací plochu. Vhazování před Ingramem.
52:49'
Puk vyletěl mimo hrací plochu, hra je přerušena.
52:33'
Nashville s pukem ve vlastním obranném pásmu.
51:16'
Sissons se dostal až před bránu, ale tam si s jeho střelou poradil Francouz, který si tak připisuje další zásah.
49:33'
Colorado právě vstřelilo branku! DEVON TOEWS využil střídání Nashvillu a vydal se na útočný výlet poté, co dostal přihrávku do jízdy. Z levého kruhu tvrdě vypálil a prostřelil Ingrama, kterému rána prošla pod betonem. Asistence: Cale Makar a Gabriel Landeskog.
48:10'
Francouz má další zásah, ale tentokrát už má puk pevně ve své lapačce.
47:55'
Francouz měl puk v rukavici, ale vypadl mu, ovšem žádné nebezpečí z toho nakonec nebylo.
47:18'
Puk mimo hrací plochu, hra přerušena.
45:58'
Další icing Colorada.
45:35'
Zakázané uvolnění Colorada. Vhazování před Francouzem.
43:37'
Carrier nahazoval puk na bránu, ale na Francouze si nepřišel.
42:59'
Nashville rozjíždí další akci zpoza vlastní brány.
42:11'
Byramovu ránu od modré vyráží Ingram holí do rohu.
41:53'
Ničuškin se dostal k zakončení, ale jeho pokus lapil pozorný Ingram.
41:38'
Duchene čistým hitem zastavil Toewse.
41:15'
Francouz má na svém kontě další zásah.
41:03'
Ofsajd odpískán Coloradu. Vhazování ve středním pásmu.
40:34'
Na druhé straně zasahuje Ingram proti pokusu MacKinnona.
40:10'
Francouz hned na začátku třetiny zasahuje.
40:01'
Druhá třetina přinesla opravdu gólové hody, protože padlo hned pět gólů. Hosté zatím excelují v přesilovkách, neboť využili čtyři z pěti. Domácí zatím drží s Coloradem krok a třetí třetina bude jistě velmi zajímavá. Uvidíme, jestli Colorado ještě nějaký gól přidá v přesilovce. Francouz měl v této části hodně práce, ale činil se i brankář Ingram, který ovšem špatným rozehráním zavinil jeden gól Avalanche. Třetí třetina začne zhruba v 0:39.
40:00'
38:57'
Ránu jednoho z hráčů Colorada musel vyrážet Ingram maskou.
Colorado poprvé v tomto zápase nevyužilo přesilovou hru.
38:29'
38:09'
Následně zasahuje Ingram proti Burakovskyho střele zápěstím.
37:59'
Ničuškin v dobré pozici přestřelil.
36:57'
Proti střele Rantanena zasahuje Ingram.
Tak nakonec je z toho trest pouze pro domácího Forsberga.
36:29'
Vyloučení v týmu Nashville Predators:
Filip Forsberg – 2 min., napadení.
36:29'
Na ledě se strhla menší potyčka, zřejmě přijdou nějaké tresty.
36:06'
Rantanen trefil břevno!
34:41'
Colorado právě vstřelilo branku! Ingram jel za bránu rozehrát kotouč, ale nahrál ho přímo na hůl NAZEMA KADRIHO, který měl jednoduchou práci ho poslat do odkryté brány. Bez asistence.
Nashville si vzal trenérskou výzvu, jestli nedošlo k nedovolenému bránění brankáři, ale podle videa k tomu nedošlo, a tak Nashville dostává dvě minuty za zdržování hry.
34:02'
Colorado právě vstřelilo branku! Jenže znovu Colorado vede. Kadri nahrál GABRIELU LANDESKOGOVI, který z levého kruhu překonal Ingrama střelou do horního růžku jeho branky. Asistence: Nazem Kadri a Josh Manson.
32:52'
Nashville právě vstřelil branku! Také domácí využívají přesilovku! Puk se dostal na modrou čáru k ROMANU JOSIMU, který tvrdou střelou překonal Francouze a je znovu srovnáno. Asistence: Ryan Johansen a Mikael Granlund.
32:11'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
André Burakovsky – 2 min., držení.
30:58'
Colorado právě vstřelilo branku! Colorado znovu skóruje v přesilovce! GABRIEL LANDESKOG se dostal k puku a překonal Ingrama ranou nad beton. Asistence: Mikko Rantanen a Cale Makar.
30:29'
Jérémy Lauzon – 2 min., držení.
30:00'
Velká skrumáž před bránou nakonec nepřinesla ohrožení pro Francouze a spol.
28:20'
Compher tvrdě pálil na bránu, ale Ingram si poradil a zasahuje.
25:41'
Nashville právě vstřelil branku! Těsně před koncem přesilovky ji domácí využívají! Po sérii nahrávek v útočném pásmu se ke střele na levém kruhu dostal EELI TOLVANEN, který překonal Francouze a skóreje opět vyrovnané. Asistence: Mattias Ekholm a Alexandre Carrier.
24:05'
Ničuškin při vlastním oslabení dostal možnost vystřelit, ale mířil těsně mimo.
23:44'
Josh Manson – 2 min., nedovolené bránění.
23:36'
Hra je přerušena, protože puk vyletěl na střídačku Colorada.
23:02'
Rána Makara skončila zákrokem Ingrama.
22:44'
Girard rozjíždí akci zpoza vlastní brány.
21:39'
Na druhé straně zasáhl Ingram proti pokusu Burakovskyho.
21:02'
Duchene dostal nahrávku od Josiho, ale i přesto, že ideálně nezakončil, musel Francouz zasahovat.
20:26'
Střelu z boku dokázal Francouz vyrazit ramenem.
20:01'
První třetina přinesla hned tři góly, když se Colorado trefilo v obou případech v přesilovce. Na druhé straně pak za domácí snížil bývalý hráč Colorada Duchene. V závěru první třetiny se pak kvůli zranění Kuempera dostal do hry Pavel Francouz. Druhá třetina začne přibližně ve 23:34.
20:00'
19:58'
Těsně před koncem třetiny má Francouz první zásah.
19:04'
Střídání v týmu Colorado Avalanche:
ze hřiště odchází Darcy Kuemper, přichází Pavel Francouz.
19:04'
Na ledě zůstává ležet brankář Kuemper, který dostal do obličeje vysokou holí a s krvavým zraněním opouští hru. Do brány půjde Francouz.
18:44'
Po delší době zasahuje Ingram.
17:37'
Nashville právě vstřelil branku! Domácí snižují! MATT DUCHENE si vyměnil puk se svým spoluhráčem, a pak tvrdou ranou z levého kruhu zamířil přesně do horního rohu Kuemperovy brány. Asistence: Luke Kunin a Alexandre Carrier.
16:08'
Colorado právě vstřelilo branku! Druhý gól v přesilovce! Po kombinaci v útočném pásmu se dostal puk k NATHANU MACKINNONOVI, jenž ho na brankovišti procedil mezi betony Ingrama a zvyšuje vedení hostů. Asistence: Cale Makar a Gabriel Landeskog.
15:46'
Luke Kunin – 2 min., vysoká hůl.
15:17'
Ingram má další zákrok, tentokrát vyrazil střelu Byrama.
14:47'
Makarův pokus od modré vyrazil do rohu betonem Ingram.
14:20'
13:33'
Další Kuemperův zákrok proti střele zápěstím.
13:20'
Josi tvrdě pálil od modré, ale nmířil jen do připraveného Kuempera.
12:20'
Nazem Kadri – 2 min., krosček.
10:45'
Colorado právě vstřelilo branku! Hosté využívají přesilovku a vedou! Toews pálil od modré čáry a před Ingramem dokázal ještě střelu tečovat ARTTURI LEHKONEN, který poslal puk za Ingramova záda. Asistence: Devon Toews a Samuel Girard.
10:06'
Colorado se vyhodilo z útočného pásma a musí začít znovu od vlastní brány.
09:26'
Eeli Tolvanen – 2 min., podrážení.
08:50'
Kadriho dobrou šanci skvěle zlikvidoval Ingram.
08:18'
Jedoucí puk raději zastavil Ingram, který ho ukryl pod svou lapačku.
07:51'
Icing se píská také na druhé straně.
07:47'
Josiho ránu vyrazil před sebe Kuemper.
07:33'
Zakázané uvolnění Nashvillu vrací hru před jeho bránu.
07:05'
Kuemper má puk ve své lapačce a hra je přerušena. Po komerční pauze se bude vhazovat před jeho brankou.
06:54'
Rána Duchenea orazítkovala břevno!
06:21'
Další zákrok pro Ingrama.
05:30'
Proti střele Sturma z levého kruhu zasahuje Ingram.
05:17'
Hra přerušena, protože puk skončil mimo hrací plochu.
04:33'
Colorado začíná další akci zpoza vlastní brány.
04:05'
Další Kuemperův zásah po střele od modré.
04:00'
První přímá rána na bránu končí zákrokem Kuempera, který má puk v lapačce.
03:39'
Píská se ofsajd a vhazuje se ve středním pásmu.
03:10'
Ničuškin se natahoval po puku, ale nedosáhl na něj, a tak mají puk domácí.
02:21'
Colorado kombinuje v útočném pásmu a snaží se vytvořit si šanci.
01:24'
První zákrok pro Kuempera.
00:01'
Utkání začne s menším zpožděním, za pár minut jdeme na to!

Nashville Predators: Ingram (Rittich) – Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), Carrier, Borowiecki, Benning – Forsberg, Granlund (A), Duchene – Kunin, R. Johansen, Tomasino – Jeannot, Sissons, Trenin – Cousins, McCarron, Olivier.

Colorado Avalanche: Kuemper (Francouz) – Makar, Toews, Manson, Girard, E. Johnson, Byram – Rantanen (A), MacKinnon (A), Ničuškin – Lehkonen, Kadri, Landeskog (C) – Aube-Kubel, Compher, Burakovsky – L. O'Connor, Sturm, Helm.
Zdravím všechny hokejové příznivce! Play off NHL je v plném proudu a my tu máme utkání mezi Nashvillem a Coloradem. Série se přesouvá do Nashvillu za stavu 2:0 na zápasy pro Avalanche. Domácí Predators musí minimálně jednou vyhrát, pokud si chtějí prodloužit sezónu. První zápas byl jednoznačnou záležitostí Colorada, které vyhrálo 7:2. Druhé utkání vyhrálo Colorado 2:1 v prodloužení, které rozhodl v čase 68:31 obránce Cale Makar. Nejproduktivnějším hráčem Colorada je Nathan MacKinnon, který zaznamenal 4 body (3+1). Mezi beky se nejlépe daří právě Makarovi, který má také 4 body (2+2). V dresu Nashvillu je nejproduktivnějším hráčem Matt Duchene, který má zatím 2 body (2+0). Vytvoří si Colorado matchball nebo domácí sníží stav série? To se dozvíme po konci tohoto zápasu. Úvodní buly bude v Bridgestone Areně vhozeno zhruba kolem 22:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:30.