NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Vegas - 24. května 2023   02:00

(0:3, 0:1, 0:0)
Stav série: (0:3)
Vegas
Vegas
01:11' Marchessault  (Eichel, Barbašev) • 05:57' Barbašev  (N. Roy) • 07:10' Carrier  (Blueger, Kolesar) • 28:28' Pietrangelo  (Barbašev, N. Roy)
Dallas
Oettinger (8. Wedgewood) – Suter, Heiskanen, Harley, Hanley, Lindell (A), Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Kiviranta, Domi, Seguin – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dadonov – Marchment, Faksa, Dellandrea.
Kozari, Lee, Mills, Kovachik
American Airlines Center, Dallas
18 532 diváků
Vegas
Hill (Quick) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – R. Smith (A), Karlsson, N. Roy – Howden, Stephenson, Stone (C) – Carrier, Blueger, Kolesar.

3. Alex Pietrangelo (VGK) 1+0
Hokejisté Las Vegas vyhrávají tento zápas 4:0 a v sérii vedou už 3:0 na zápasy. Adin Hill vychytal první čisté konto v play-off. Vegas dnes mělo pouze 16 střel na branku, ale stačilo to na výhru.
59:33'
Radek Faksa se dostal do zakončení, s jeho ránou neměl brankář Vegas výraznější problém.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v zápase.
58:35'
Tyler Seguin pálil od modré čáry, puk kryje brankář Vegas. Ještě jedno vhazování.
58:08'
Brankář Dallasu přerušil hru, bude se vhazovat před jeho bránou.
57:36'
Dallas ještě otáčí směr hry, Faksa přišel o puk díky dobré hře obrany Vegas.
56:46'
V poklidném tempu se utkání dohrává.
56:00'
Reilly Smith postupuje do útočného pásma, ale Nicolas Roy nedokázal zpracovat přihrávku.
55:44'
Brankář Dallasu přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
55:29'
Jani Hakanpää pálil, Adin Hill kryje kotouč. Komerční přestávka.
55:02'
Posledních pět minut hry v tomto zápase velmi pravděpodobně.
54:34'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas. Dallas se pokouší ještě zvrátit vývoj tohoto zápasu.
53:50'
Dallas si neví rady s obranou Vegas a mnoho fanoušků už ze stadionu odešlo. Tribuny jsou poloprázdné.
53:15'
Dallas pokračuje v dobré hře, Radek Faksa hlídkoval před brankou, ale spoluhráči mu puk neposlali.
52:26'
Alex Pietrangelo čekal na modré čáře, ale spoluhráči mu nedokázali přihrát přesněji.
52:01'
Jack Eichel to vzal na sebe, ale svou individuální akci nedokázal přesněji zakončit.
51:44'
Ryan Suter se sice usadil v útočném pásmu, ale výraznější šanci si vypracovat nedokázal.
50:53'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
50:19'
Kotouč vypadl z hrací plochy, buly před brankou Dallasu. Komerční přestávka.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:25'
Scott Wedgewood má kotouč za svou brankou, hokejisté Las Vegas hrají takticky velmi dobře. Drží hru bezpečně daleko od své branky.
49:00'
Jedenáct minut hry zbývá do konce zápasu, domácí hokejisté ztrácí čtyři branky.
48:26'
Jack Eichel zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale přihrávka před branku byla nepovedená.
48:06'
Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.
47:44'
Hill si dokázal poradit s další střelou soupeře, Dallas se pokouší hrát aktivně, ale naráží na dobře chytajícího brankáře.
47:11'
16:15, tak vypadá statistika střel na branku.
46:52'
Vegas vybojovalo kotouč v útočném pásmu, Zach Whitecloud od modré čáry pálil vedle branky.
46:21'
Esa Lindell znovu zakončoval, Adin Hill výborně betonem vyrazil kotouč.
46:10'
Esa Lindell minul branku ránou od modré čáry.
45:54'
Joe Pavelski byl volný před brankou, ale k odraženému kotouči se dostat nedokázal.
45:30'
Vegas se dostalo do útočného pásma, ale Ivan Barbašev nedokázal přesněji vypálit.
45:02'
Jednomu z domácích hráčů spadla při souboji helma, sudí nechávají hru plynout. Domácí fanoušci chtěli trest pro hráče Vegas.
44:34'
Hostující hokejisté hrají velmi dobře takticky, nedávají soupeři mnoho prostoru pro hru v útočném pásmu.
43:45'
Brankář Vegas přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou po střel Faksy.
42:53'
Dallas rozehrává od své branky, Joel Hanley hledal spoluhráče v útočné třetině, pas byl nepřesný.
42:37'
Hraje se převážně ve středním pásmu, více ze hry mají hostující hokejisté.
41:43'
Nyní už sledujeme hru pět na pět. Následně je hra přerušená. Buly před brankou Dallasu.
41:40'
41:22'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, ale na šanci čeká.
40:01'
Druhá třetina byla dohraná, pokračuje třetí.
Druhá třetina byla předčasně ukončená vzhledem k tomu, že fanoušci naházeli na led odpadky.
40:00'
39:38'
Fanoušci házeli na led odpadky, což není v NHL zvykem.
39:38'
Vyloučení v týmu Dallas Stars:
Max Domi – 2 min., krosček + 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Nicolas Hague – 2 min., nesportovní chování.
39:20'
20:14, tak vypadá statistika střel na branku, převahu mají domácí.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
38:35'
38:11'
Nicolas Roy pálil po rychlé akci spoluhráčů, ale Scott Wedgewood byl připravený.
37:32'
Esa Lindell vyhazuje přes všechny čáry, a tak oba kluby mají prostor pro vystřídání.
37:13'
Vegas se nemůže nyní usadit v útočném pásmu, velmi dobře hraje domácí celek.
37:01'
Vhazovat se bude v útočném pásmu hostujícího celku.
36:46'
Početní výhodu rozehrávají hokejisté Las Vegas.
36:35'
Ty Dellandrea – 2 min., nedovolené bránění.
36:07'
Jack Eichel vypracoval dobrou střeleckou pozici pro spoluhráče, ale zakončení Vegas dokázal zblokovat Faksa.
36:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.
35:42'
35:33'
Max Domi mohl zakončovat, ale pokračoval v kombinaci.
35:13'
Mason Marchment hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit.
34:56'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry, dobře hrají domácí početní výhodu.
33:42'
Brett Howden – 2 min., podrážení.
32:42'
32:31'
Reilly Smith z dobré pozice minul branku. Nechybělo moc jeho pokusu.
31:40'
Radek Faksa se dostával při vlastním oslabení do střelecké pozice, ale dobře si poradila obrana Vegas.
31:18'
Chandler Stephenson rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej.
30:53'
Jack Eichel dostal výbornou přihrávku před branku, ale jeho rána končí vedle. Nechybělo moc.
30:04'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině. Ty Dellandrea měl velkou šanci, ale netrefil branku.
29:26'
Hokejisté Las Vegas mají zápas dobře rozehraný, ale musí pokračovat v dobré hře. Už několikrát se jim laxní přístup hrubě nevyplatil.
28:28'
Vegas právě vstřelilo branku!
Vteřinu po návratu vyloučeného hráče se prosazuje hostující celek. Ránou od modré čáry se trefuje ALEX PIETRANGELO. Výborně jeho spoluhráči clonili před brankou. Asistence: Ivan Barbašev a Nicolas Roy.
27:52'
Domácí znovu bez problémů vyhazují, jen jednu střelu vyprodukovali hosté v přesilovce.
27:14'
V pohodě hrající Dallas vyhazuje přes všechny čáry, domácí se brání.
27:00'
Radek Faksa po individuální akci při vlastním oslabení minul branku.
26:43'
Jack Eichel měl dobrou střeleckou pozici, ale brankáře prostřelit nedokázal.
26:27'
Miro Heiskanen – 2 min., nedovolené bránění.
26:19'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
26:01'
Další práce pro brankáře Vegas, který si dokázal poradit.
25:17'
Adin Hill si poradil se střelou soupeře, Dallas hraje lépe, snadněji se dostává do zakončení.
24:49'
Mason Marchment pálil, jeho rána končí vedle branky, Adin Hill zasahovat nyní nemusel.
24:18'
Miro Heiskanen minul branku, následně neuspěl ani Roope Hintz.
24:01'
Joe Pavelski to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit přes obranu soupeře.
23:26'
Alex Pietrangelo našel spoluhráče, ale Keegan Kolesar nedokázal přesněji vypálit.
22:54'
Mark Stone nahodil kotouč na branku, snadná práce pro domácího brankáře.
22:20'
Brayden McNabb rozehrává od své branky, spoluhráči se do útočného pásma nyní nedostali.
21:50'
Wyatt Johnston hledal spoluhráče před brankou, ale vypálit domácí tentokrát nedokázali.
21:23'
Dallas má převahu ve druhé třetině, snadněji se dostává do útočného pásma. Hosté se musí bránit.
21:02'
Joe Pavelski pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná. Domácí pokračují v dobré hře.
20:31'
Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu třetiny.
20:01'
20:00'
19:26'
Scott Wedgewood rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry v závěru třetiny.
19:01'
Thomas Harley trefil brankovou konstrukci, domácí mají v tomto ohledu smůlu.
19:00'
Poslední minuta hry ve třetině, ránu od modré čáry zastavil Hill.
18:00'
Shea Theodore pokazil akci Vegas, domácí měli možnost rychlého přenesení hry, ale tutu možnost nevyužili.
17:15'
Thomas Harley sice dostal kotouč do útočného pásma, ale pokus o zakončení mu nevyšel.
16:59'
Icing na druhé straně, buly v útočném pásmu Vegas.
16:47'
Vypadalo to na zakázané uvolnění, to se nakonec nepíská. Hra pokračuje dál.
16:04'
William Carrier napadal rozehrávku soupeře, Dallas tak musí hrát opatrně před vlastní brankou a v jejím okolí.
15:26'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, optickou převahu má sice Dallas, ale obrana Vegas hraje dobře.
14:48'
Po krátké přestávce pokračuje západ dál, Shea Theodore pálil od modré čáry, ale brankář kryje puk.
14:48'
Scott Wedgewood kryje kotouč, komerční přestávka.
14:26'
Brayden McNabb rozehrává od své branky, Eichel odehrál dobré a dlouhé střídání.
13:54'
Joel Hanley zblokoval střelecký pokus, který vyslal hostující Eichel.
13:00'
Shea Theodore rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí bavit.
12:45'
9:8, střelecky je i díky přesilovce lepší domácí celek.
12:14'
Tyler Seguin pálil vedle branky, hosté následně vyhodili kotouč.
12:06'
Zach Whitecloud pomohl svému brankáři, a tak mohl celkem snadno Hill přerušit hru.
11:57'
Ještě půlminuta zbývá z přesilovky domácích. Dallas hraje dobře, ale zatím čeká na první branku v zápase.
11:48'
Jason Robertson z dobré střelecké pozice pálil až moc přesně, trefil brankovou konstrukci.
11:16'
Zach Whitecloud vyhodil přes všechny čáry. Oba kluby následně střídají.
11:00'
Miro Heiskanen pálil vedle, podle všeho možná ještě obrana zblokovala jeho pokus.
10:41'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, hosté se musí bránit aktivní hře soupeře.
10:32'
Alex Pietrangelo – 2 min., podrážení.
10:20'
Alex Pietrangelo autorem další střely Vegas, ale puk končí vedle branky.
10:01'
Vegas vede na střely 8:7, na góly je rozdíl výraznější.
08:44'
Jason Robertson to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.
08:23'
William Karlsson se propracoval do střelecké pozice, ale domácí brankář dokázal zasáhnout.
08:04'
Hra je přerušena, puk kryje domácí brankář. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
07:27'
Scott Wedgewood kryje kotouč, bude se vhazovat.
07:10'
Střídání v týmu Dallas Stars:
ze hřiště odchází Jake Oettinger, přichází Scott Wedgewood.
07:10'
Vegas navyšuje své vedení, po udržení útočného pásma získal puk mezi kruhy WILLIAM CARRIER. Vybruslil si k brance a jeho pokus zapadl přesně do horní části branky. Asistence: Teddy Blueger a Keegan Kolesar.
06:53'
06:21'
Jake Oettinger kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
05:57'
Domácí celek velkou šanci neproměnil, hra se rychle přesunula, a pak se po šikovné přihrávce spoluhráče prosazuje je IVAN BARBAŠEV. Asistence: Nicolas Roy.
05:00'
Přesilovka se Vegas vůbec nedaří, nemůže se dostat do útočného pásma.
04:35'
Znovu domácí dostali puk přes všechny čáry.
04:00'
Opět domácí dokázali vyhodit a fanoušci jsou nadšení z této hry.
03:23'
Další vyhození, Jani Hakanpää to byl, kdo vyhodil. Následně Faksa.
03:02'
Ty Dellandrea vyhazuje přes všechny čáry, hostům se přesilovka nedaří podle představ.
02:42'
Shea Theodore od modré čáry netrefil puk, následně domácí vyhodili, Eichel minul branku.
02:06'
Dallas nyní dokázal vyhodit přes všechny čáry.
01:53'
Bude bude hrát přesilovku pět minut a domácí pro tento zápas přicházejí o kapitána. Hodně zbytečný faul.
01:53'
Sudí zkoumají na videu, zda domácí hráč nedostane vyšší trest.
01:53'
Jamie Benn – 5 min. + 10 min. osobní trest, krosček.
01:23'
Domácí mohli vyrovnat, Adin Hill neudržel puk, ten propadl za jeho záda, ale domácí nedokázali dorazit.
01:11'
Hostující celek se dostává do vedení, po rychlé akci se střelou do odkryté části branky prosazuje zcela volný JONATHAN MARCHESSAULT. Asistence: Jack Eichel a Ivan Barbašev.
00:48'
Domácí brankář rozehrává za svou brankou, následně Faksa zastavil dobře vypadající akci Vegas.
00:01'
Zápas začal, aktivněji vstoupili do utkání hosté.
00:01'

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Suter, Heiskanen, Harley, Hanley, Lindell, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Kiviranta, Domi, Seguin – Ja. Benn, W. Johnston, Dadonov – Marchment, Faksa, Dellandrea.

Vegas Golden Knights: Hill (Quick) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Barbašev, Eichel, Marchessault – R. Smith, Karlsson, N. Roy – Howden, Stephenson, Stone – Carrier, Blueger, Kolesar.
Jedná se o třetí zápas finále Západní konference. Hokejisté Las Vegas úvodní dva zápasy zvládli. První zápas po vyrovnávající brance dospěl do prodloužení, ve kterém domácí vyhráli. Ve druhém zápase dotahovalo Vegas a pozdní brankou dostalo duel do prodloužení. V něm rovněž vyhrálo. Série se za stavu 2:0 pro Vegas stěhuje do Dallasu.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dallas Stars a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.