Jakub Voráček (PHI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:17
Andrej Meszároš (PHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:23

Tomáš Fleischmann (FLA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:02
Tomáš Kopecký (FLA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:30
Tři hvězdy utkání:
1. Steve Mason (PHI) 33 zák., 1 gól, 97,1%
2. Jacob Markström (FLA) 13 zák., 0 gólů, 100.0%
3. Maxime Talbot (PHI) 0+0
Třetí třetina nám nakonec branku nenabídla, a tak Flyers nakonec udrželi vedení 2:1, které si vytvořili během prvního dějství zásluhou chyb gólmana Thomase. Florida nebyla horším týmem, jenže na nic jiného než na trefu Boyese ze 40. minuty se prostě nezmohla. Byla zkrátka pokořená v té nejdůležitější statistice – v počtu vstřelených branek.
60:00
59:50
Vyhrané buly pro Flyers, to bude zřejmě důležitý moment tohoto utkání. Markström stále nemůže z branky, puk v pásmu drží skvěle Couturier.
59:30
Oddechový čas pro hosty.
59:30
Třicet sekund do konce, Markström musí lapačkou schovat puk. Před ním byl totiž menší závar.
59:23
58:46
Domácí nikam nepospíchají, Hartnell drží puk na hokejce. Florida se k němu těžko ve čtyřech dostává.
57:23
Tohle Panterům možná srazí vaz. Rozhodčí znovu vylučují, Whitney (FLO) hrál vysoko svou holí.
57:17
Philadelphia se snaží za každou cenu držet do nejdále od Masonovy branky. Nyní nahodil puk na Markströma od modré Talbot, hra je přerušená.
56:48
Matthias si najel zleva rychle do středu, střílel přes obránce soupeře. Mason byl mezi třemi tyčemi opět připravený.
55:46
Icing, kterého se nyní dopustili domácí. Vhazovat se tak bude před Masonem. Něco málo přes čtyři minuty má Florida na to, aby minimálně srovnala stav.
55:01
54:20
Read špatně zpracovával u levé tyčky. Škoda, takhle nemohl najít skulinku v Markströmově výstroji.
53:08
Hartnell na ledě, vypadá po nárazu na mantinel již v pořádku. Ovšem pozor, Panteři po jeho chybné rozehrávce mohli udeřit! Nicméně Mason svůj tým před Shorem podržel.
52:11
Lecavalier vystřelil z pravé strany a švédský gólman neměl puk pod kontrolou. Dorážet se snažil Couturier s Mezsárošem, jenže puk za záda Markströma nedotlačili.
51:19
Streit vypálil tvrdě od modré, Markström ale zase stál tam, kde měl. V utkání se přiostřuje, oba týmy do sebe často ryjou. Možnou budoucí potyčku uťali nyní sudí.
50:01
Gudbranson (FLO) vrazil na mantinel Hartnella, odsedí si dokonce 5 minut! Teď tak můžou být Flyers ve velké pohodě. Na trestné lavici je jinak také Simmonds (PHI) a Huberdeau (FLO), kteří pykají za hrubost.
49:21
Fleischmannova přihrávka se dostala za branku ke spoluhráči Boyesovi, který jí následně objel, jenže rychlou střelou beton Masona u tyčky nepropálil.
48:42
Mason zase ukázal, že je dnes jistotou, pro jistotu schoval puk do výstroje. Následuje komerční přestávka.
48:07
Voráčkova přihrávka byla prudší, než by si přál, přesto se o puk se vší vervou porval Lecavalier. A málem se k němu i v jízdě po zadku dostal.
47:00
Tohle může hosty pořádně mrzet. Dlouhou početní výhodu sehráli prachbídně, Flyers vzadu s Masonem šlapali výtečně.
46:48
46:35
Také Markström chytá výtečně. Philadelphia zase zahrozila z protiútoku, z blízkosti na něj nevyzrál Talbot.
46:06
Skvelá práce Flyers, puk přes dva obránce míří podél mantinelu do obranného pásma Panterů.
45:16
Mason zatím drží svůj tým nad vodou, teď zasáhla jeho jistá lapačka. Ještě něco kolem jedné minuty a čtyřiceti sekund se budou muset domácí bránit ve čtyřech.
44:27
Florida se zatím k nebezpečnější střele nedostala. Naopak na druhé straně mohl z blízkosti dorážet Simmonds, ale v pádu se k puku nedostal.
42:48
Tak pozor! Flyers jdou do čtyřminutového oslabení, vyloučený je po poytčce obou týmů Rosehill (PHI) a Rinaldo (PHI) za hrubost, Hartnell (PHI) je také na trestné lavici. Tam také usedl Kopecký (FLO) za stejný trest.
42:40
Winchester jen tak plácl do puku, nahození se nakonec k Masonovi nedostalo. Po pár vteřinách hry sudí přerušují hru.
41:32
Markström musel být nyní na pozoru. B. Schenn z mezikruží z otočky vypálil, švédský gólman však byl mužem na svém místě.
40:57
Lehká navštívenka od Versteega, kterou Mason v klidu lapil. Hra jinak byla během úvodní minuty dvakrát přerušena.
40:01
A Flyers se musí o vedení bát, ani Masonovy fantastické zásahy ho nemohly držet donekonečna. Philadelphia by měla začít střílet góly, jinak se Panteři můžou v posledním dějství ještě chytit. Určitě jim psychicky hodně pomůže branka Boyese šest vteřin před koncem druhé třetiny.
40:00
39:54
Florida právě vstřelila branku!
Tak to je pro domácí pořádná rána. Poslední možný útok soupeř proměňuje v kontaktní gól. Campbellův pokus z blízkosti se odrazil k levé tyčce k úplně volnému BRADU BOYESOVI, a protože zmatený Mason neměl tenhle prostor pohlídaný, skóroval hostující forvard téměř do prázdné branky. Asistence: Brian Campbell, Aleksander Barkov.
39:41
Hartnell bojoval za Marsktrömovou brankou jako lev, jenže nakonec neuspěl. Florida má k dispozici poslední útok druhé třetiny.
38:43
Versteeg se nebezpečně řítil podél levého mantinelu, odkud přihrával na druhou stranu. Škoda, že puk zachytil jeden z obránců Philadelphie.
38:00
37:48
Streitova rána od modré čáry byla zablokována prvním obráncem. Z téhle přesilovky domácím nezbyde vůbec nic.
36:34
Voráček operoval u pravého kruhu, jednou i vystřelil na Markströma, ale neúspěšně. Jinak nejsou Flyers schopni najít na soupeře recept.
36:00
Campbell (FLO) hákoval pronikajícího Hartnella, i on musí zamířit minimálně na dvě minuty na trestnou lavici.
35:58
Hartnell se dostal z levé strany do dobré střelecké pozice, Markström mu ale ránu polapil. Domácí forvard byl ale zezadu hákován.
35:33
34:50
Panteři tlačili svého soupeře, přesilovkový trojúhelník fungoval dobře. Škoda, že jedna ze dvou střel nezamířila na Masona.
33:33
Rozhodčí ukazují krosček. Mezsároš (PHI) je vyloučený na dvě minuty, Florida má tak v krátké době další přesilovku.
32:25
31:42
Velký závat před Masonem, který předvedl zase fantastický zákrok! Fleischmannova střela z těžké pozice málem letěla do branky, nebýt nože brusle domácího gólmana, který ho proti puku vystavil.
31:31
Fleischmann chytře přihrál doleva na modrou čáru, kde stál Gilbert. Mason si hravě poradil.
30:55
Campbellova rána od modré čáry nedělala Masonovi žádné problémy, moc dobře na ní viděl a schoval jí do své výstroje.
30:25
Coburn (PHI) bránil Winchestera nedovoleným způsobem. Odsedí si proto dvě minuty na trestné lavici.
29:35
Fleischmann zadovkou předal puk na najíždějícího si Kulikova, ten mu však zpátky nepřihrál, a Flyers následně situaci u mantinelu hravě zvládli.
28:28
Pěkná kombinace Flyers na jeden dotek! Nakonec po zpracování puku pálil z pravého kruhu Read, ovšem jen vedle pravého betonu Markströma.
27:06
Kopecký se zkoušel prosadit individuálně směrem do modré čáry do středu hřiště, tam ale byla změť soupeřů.
26:25
Na druhé straně si připsal úspěšný zákrok Markström, těsně před ním pálil vedle Giroux. Následuje komerční přestávka.
25:59
Nepřehledná situace byla nyní před Masonem. Ten je ale zatím mezi třemi tyčemi výtečný, poradil si i s nepříjemnou přízemní střelou Barkova.
24:56
24:55
Coburn vteřinu před koncem přesilovky nahazoval na Markströma, ten však i přes tlak Talbota odolal.
23:49
... Masonovy betony secvakly včas! Matthias se řítil přes půl kluziště sám na domácího gólmana, který si s jeho nájezdem poradil.
23:44
Voráček to nyní překombinoval, měl z pravé strany střílet. Naopak hosté se dostávají do brejku...
22:56
Druhá přesilovka pro domácí, Kulikov (FLO) se dopustil nedovoleného bránění.
22:30
Oba gólmani se zatím mezi třemi tyčemi moc nezapotili, uběhly dvě a půl minuty a hra se zatím nepřerušila.
20:23
Talbot jako první prověřil připravenost Markströma, ten si však s jeho pokusem poradil.
20:01
Philadelphia se ujala velmi snadného vedení a velkou "zásluhu" na tom měl floridský brankář Thomas, který po dvou inkasovaných gólech přepustil místo Markstromovi. Svými nejistými zákroky daroval B. Schennovi a Coburnovi trefy úplně zadarmo. U prvního zásahu domácích asistoval Jakub Voráček.
20:00
19:51
Jedna z poslední střel na branku, Upshall však od modré skvělého Masona nepřekonal.
19:09
Mason v poslední minutě třetiny zachránil svůj tým! Barkov dostal parádní přihrávku z levé strany, ocitl se sám v mezikruží. Domácí gólman byl v protipohybu jedoucího soupeře, ale stejně stačil nastavit svůj pravý beton.
18:18
Kopeckého špatná přihrávka nabídla soupeři vjet do útočného pásma. Po pár vteřinách pálil Rinaldo, jeho rána byla ale zablokována.
17:19
Mason měl nyní zakrytý výhled. Gilbert se před ním snažil dorážet střelu od modré, ovšem neúspěšně.
16:29
Velká možnost Flyers! Voráček gólmana Markströma nepřekonal, puk se odrazil k B. Schennovi, jenž rovněž nedokázal z levého křídla skórovat.
16:03
B. Schenn se snažil s Voráčkem držet útočné pásmo, máchali hokejkama, co to šlo. Nakonec si Markström připsal úspěšný zákrok.
14:55
Florida mohla vyrovnat! Nedůsledně bráněný Streit si najel snadno do střelecké pozice, odkud napálil bližší tyčku Masonovy branky.
14:03
Markström chytil puk do výstroje, hra je tak přerušená. Vhazovat se bude po jeho lapačce.
13:40
Kulikov se snažil prosadit individuálně, u mantinelu ale měl málo místa. Nakonec jen puk nahodil a šel střídat.
12:28
Kopecký se snažil před brankou najít Matthiase, obrana Flyers ale zatím šlape na jedničku. Mason se může cítit zajištěně.
11:56
Hra se nyní uklidnila, Flyers se směrem dopředu tolik neženou. Florida je naopak vepředu bezradná.
10:18
Upshallova rána jen tak provětrala Masonovu výstroj, s tímhle nemohl mít domácí gólman problémy. Následuje komerční přestávka.
09:58
09:30
Až na jednu složitější střelu nemusel Mason řešit nebezpečnější sitauci. Florida hraje tuhle přesilovku bídně.
07:58
Timonen (PHI) se dopustil držení vůči Gomezovi, také Panteři budou mít k dispozici početní výhodu.
07:58
Florida je jako opařená, následuje komerční přestávka.
07:32
Tak to je brzké střídání gólmanů! Thomas pustil dva jednoduché góly a mezi tři tyče si jde za něj stoupnout Markström.
07:31
Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí navyšují vedení. Thomas si tenhle gól za rámeček nedá, poskakoval před brankovištěm jako dorostenec. Prvotní střelu vyrazil jen k levému mantinelu, odkud se prosadil z velké dálky lehkou střelou do poloodkryté svatyně BRAYDON COBURN. Asistence: Sean Couturier.
06:51
05:36
Giroux v obrovské šanci! Thomas si proti němu připisuje vynikající zákrok. Florida až na tenhle moment toto oslabení brání dobře.
04:51
Domácí budou mít k dispozici přesilovku, Gomez (FLO) musí na trestnou lavici.
04:39
Nenápadná akce končí gólem. Voráček vypálil od modré čáry, Thomas puk nevyrazil. Ten se nicméně odrazil od zadního mantinelu nešťastně k BRAYDONOVI SCHENNOVI, jenž zavěsil do prázdné branky. Asistence: Jakub Voráček, Vincent Lecavalier.
04:20
Couturier se s Readem snažili udržet útočné pásmo, po několika vteřinách bojích u mantinelu však Flyers kotouč ztrácejí.
03:27
Kopecký ve velké příležitosti! Puk se dostal přímo k němu do mezikruží, odtud ale Masona nepřekonal.
03:06
Winchester pálil z úhlu, Mason jeho střelu vyrazil. Hostující forvard si puk stáhl do rukavice, objel branku, u druhé tyčky však domácího brankáře zase nepřekonal.
02:27
Flyers bojovali v útočném pásmu, nakonec se ale po několika soubojích na modré čáře zase dostal puk do ofsajdové pozice.
01:25
Domácí nemohli pokračovat v útoku, zastavil je ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:25
První dva zákroky si připsal Thomas, který musel likvidovat střelu Hartnella a poté také z levé strany tu slabší od Grossmanna.
00:01

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – L. Schenn, Timonen, Meszároš, Streit, Coburn, Grossmann – Simmonds, Giroux, Hartnell – Voráček, Lecavalier, B. Schenn – Read, Couturier, Talbot – Rosehill, Hall, Rinaldo

Florida Panthers: Thomas (Markström) – Gilbert, Campbell, Weaver, Kulikov, Whitney, Gudbranson – Versteeg, Goc, Huberdeau – Boyes, Barkov, Fleischmann – Kopecký, Matsumoto, Winchester – Shore, Gomez, Upshall

Rozhodčí: Burchell, Sutherland – Pancich, Sericolo.
V domácím dresu působí český útočník Jakub Voráček, který odehrál všechny tři zápasy, letos ale ještě nebodoval. Za Floridu pravidelně nastupuje Tomáš Fleischmann, který na jednu branku přihrál, slovenský útočník Tomáš Kopecký se ve dvou zápasech bodově neprosadil.
V loňských vzájemných zápasech nejprve dominovaly Flyers a z Floridy si odvezly výsledek 7:1, ve dvou domácích utkáních ji ale podlehly 2:3 po samostatných nájezdech a minule 2:5.
Panteři letos sehráli dva zápasy a už dokázali zvítězit, ovšem na ledě Philadelphie favorité nebudou. Florida v prvním zápase překvapila Dallas a dokázala ho porazit 4:2, jenže následně naprosto selhala na půdě St. Louis a domů si odvezla debakl 0:7.
Hokejisté Flyers letos v žádném případě nemají dobrý vstup do sezóny a ve třech dosavadních utkáních nezískali ani bod, proto se nacházejí na samém dně NHL. Na úvod doma nestačili na Toronto v poměru 1:3, poté podlehli také Montrealu 1:4 a naposledy měli k bodům nejblíže po těsné porážce 1:2 v Carolině.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.