Radim Vrbata (VAN) 1+0, 5 střel, čas na ledě 14:41
Jakub Voráček (PHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:31
3. Eddie Läck (VAN) 27 zák., 1 gólů, 96,4%
60:00
59:50
Vancouver právě vstřelil branku!
RADIM VRBATA uzavírá tento zápas gólem to prázdné branky. Je to ocenění pro českého hráče za dobrý výkon, který v utkání podal. Asistence: Shawn Matthias.
59:20
Zápas se v klidu dohrává.
59:01
Hosté bez brankáře. zkouší to v šesti.
58:30
Hosté mají kotouč na svých holích, ovšem do útočného pásma se dostat nemohou.
57:12
Chris VandeValde minul branku Vanvouveru.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:55
Chris Higgins také neuspěl, zvolil stejné zakončení jako český hráč.
55:10
Radom Vrbata to zkoušel zápěstím, trefil jen beton pozorného brankáře Masona.
54:19
Luke Schenn na trestné lavici, dvě minuty za krosček. Přesilovka pro domácí.
54:00
Třetí třetina se blíží ke svému konci, hostující tým nějaké šance dokáže si vytvořit, ovšem využít je, to už dělá problém Flyers.
53:04
52:10
Mart Streit to nemyslel vůbec špatně, ale jeho střelu zblokoval Burrows.
51:19
Mart Streit a jeho střela znamená přerušení hry po patnácti vteřinách.
51:04
Vyloučen domácí Bo Horvat na dvě minuty za vysokou hůl.
50:18
Komerční přestávka. Střelecky vedou domácí 29:23.
49:25
Vancouver hraje stále aktivně, hostující tým nemůže najít recept, jak účinně překonat střední pásmo, což jim momentálně dělá největší problém.
47:01
ALEXANDRE BURROWS potáhl kotouč do předbrankového prostoru, vystřelil. Střelou zápěstím znovu trefil prostor, který brankář Mason nehlídal. Domácí vedou po sedmnácti vteřinách o dvě branky.Asistence: Daniel Sedin, Luca Sbiasa.
46:44
Daniel Sedin mohl střílet, všiml si volného ALEXANDRE BURROWSE, který střelou mezi betony. Domácí se tak dostávají do vedení. Asistence: Daniel Sedin, Henrik Sedin.
46:02
Domácí jsou stále aktivní, staří se skórovat.
44:44
Daniel Sedin se dostal do dobré šance, kterou ovšem využití nedokázal. Obrovská šance domácího týmu.
42:15
Ryan White střelou zápěstím nedokázal překonat brankáře Eddieho Läcka.
42:00
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí.
40:22
Wayne Simmonds minul odkrytou část branky.
40:08
Kevin Bieksa to hned zkoušel rychlou střelou, Mason uspěl.
40:01
Dvě branky přinesla druhá třetina, po jedné na každé straně, a tak je stav vyrovnaný.
40:00
39:20
Kotouč se dostal mezi střídačky, hra je přerušena, buly bude vhozeno ve středním pásmu.
38:31
Třetina se v klidu dohrává.
37:52
Yannick Weber to nemyslel vůbec špatně, ale na brankáře Flyers si nepřišel.
37:00
Hrají se poslední tři minuty druhé třetiny.
36:39
Komerční přestávka, střelecky aktivnější jsou domácí, vedou 18:14, skóre je však vyrovnané.
36:16
Bo Horvat chtěl poslat domácí do vedení, ale ztroskotal na brankáři Masonovi, který si připsal dobrý obranný zákrok.
34:28
Ve stejném čase vyloučeni dva hráči. Hostující Andrew MacDonald a domácí Derek Dorsett na dvě minuty za nesportovní chování. Hrát se bude čtyři na čtyři.
34:28
Dlouhý tlak v útočném pásmu dokázali domácí využít a přetavit ve vyrovnávací branku. Richardson vystřelil, puk se dostal k ALEXANDRU EDDLEROVI, který u úhlu poslal kotouč do branky. Canucks se tedy dočkávají vyrovnání. Asistence: Brad Richardson, Derek Dorsett.
33:00
Domácí hráči se dostali snad ke třem střelám. Jednu z nich měl na svědomí Daniel Sedin, ten ovšem proti brankář Masonovi neuspěl. Škoda pro Vancouver, neboť dostává od hostující obrany hodně prostoru pro manévrování v útočném pásmu, zejména pak právě před brankou.
32:16
Hra je přerušena, protože se puk dostal mezi střídačky. Vhazování ve středním pásmu. Vyhráli ho hostující hráči, kteří to nesehráli dobře, provinili se zakázaným uvolněním.
30:42
Philadelphia právě vstřelila branku!
Claude Giroux mohl střílet, ale rozhodl se pro přihrávku na MICHAELA RAFFLA. Ten byl tísněn obráncem Flyers, ale i tak se dostal k zakončení, respektive nastavil hokejku, od které se pud dostal do branky. Asistence: Claude Giroux, Wayne Simmonds.
29:41
Jakub Voráček statečně jako vojáček bojoval v pěstním soubji s Danem Hamhuisem. Oba dostávají trest za bitku na pět minut, vítězem není ani jeden. Hráč domácích odešel do kabiny. Těžko říct, jaká může být příčina jeho předčasného odstoupení ze zápasu.
28:51
Flyers nevymysleli vůbec nic směrem vpřed. Přesilovka se opravdu nepodařila.
28:00
Početní výhoda se Philadelphii vůbec nedaří, nemůže se stabilně dostat do útočného pásma, ani ke střelám ze střední vzdálenosti.
26:51
Vyloučen Dan Hamhuis na dvě minuty za sekání. Přesilovka pro tým Jakuba Voráčka.
25:56
Zakázané uvolnění vrací hru před Masona, na kterého šla v této třetině jediná střela.
25:22
Hamhuis ukázkově zblokoval střelu Marku Streitrovi.
24:03
Hned čtyři střely během několika desítek vteřin vyslali hokejisté Vancouveru na branku soupeře.
23:42
Jannik Hansen znovu.... tyč. Od prvního gólu utkání nás dělily centimetry.
23:12
Jannik Hansen v dobré pozici, dostal přesnou přihrávku, ale branku minul.
22:13
Mark Streit střelou zápěstím nedokázat překonat Läcka. Brankáři na obou stranách patří mezi nejlepší hráče v tomto zápase.
21:34
Gólman Philadelphie kryje další střelu. Jejím autorem je Sbisa.
20:54
Alexander Edler střelou příklepem nedokázal překonat brankáře hostujícího týmu.
20:01
První třetina branku nepřinesla. Střelecky je zápas skoro vyrovnaný 9:8.
20:00
19:48
Buly ve středním pásmu.
19:00
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:22
Jakub Voráček byl brance možná až moc blízko, a tak neměl dostatek času pro střelu a zamíření.
17:54
Daniel Sedin vší silou poslal puk na branku, kde byl pozorný a dobře postavený maskovaný muž.
17:11
JannikHansen střelou zápěstím nerozvlnil síť za Masonem. Dobrý pokus domácího hráče.
16:55
Mason rozehrává za svou brankou, málem se kotouče zmocnil soupeř.
16:00
První třetina se pomalu chýlí ke svému konci.
15:39
Läck kryje puk ve složité situaci. Jako včely na med sjeli se okolo jeho brankoviště hráči hostujícího celku. Maskovaný muž uhájil své místo.
14:49
Luke Schenn rychlou střelou nedokázal překonat gólmana Kosatek.
14:43
Postavení mimo hru, a tak se vhazuje ve středním pásmu blíže v brance domácích.
12:46
Henrik Sedin, na ledě první formace domácích, to zkoušel nenápadnou ránou přes obránce, ale Steve Mason ukázal, že ani takto se překonat nenechá.
12:25
Bieksa se dostal do dobré střelecké pozice, puk měl na modré, před ním dálnice volného místa. Tvrdou střelou trefil lapačku brankáře Masona.
11:58
Komerční přestávka.
11:10
Zac Rinadlo sestřelil Alexandra Edlera. Oba borci byli na hit připraveni, zpevnili svá těla, a tak je vše obešlo bez zranění a také bez faulu.
10:15
První třetina, která nabízí rychlý hokej, se dostává do své druhé poloviny. Aktivnější jsou opticky domácí, ale střelecky je to shodné tři tři.
09:00
Hra přerušena, buly před brankou Masona.
08:25
Jakub Voráček tentokrát branku trefil, což je zákrok, chce-li skórovat. Zároveň ale trefil výstroj brankáře Läcka.
07:20
Zatím jsme viděli čtyři střely na branky. Tři vyslali domácí, jednu hostující celek.
06:11
05:51
Kevin Bieksa prokličkoval středem, ale na Steve Masona si nepřišel.
05:30
Hra se zbytečně nepřerušuje, hraje se plynule. Což dodává hře náboj.
04:40
Ryan White střelou zápěstím nedokázal překonat brankáře Eddieho Läcka, který byl připraven na první střelu i následnou dorážku.
03:50
Jakub Voráček dostal puk do ideální pozice mezi kruhy, ale branku netrefit. Možná, že se mu kotouč postavil na hranu, a tak jej nemohl dobře trefit.
02:40
První střelu na branku vyslali domácí hráči, následně Alexandre Burrows minul zařízení střelou z kruhů.
01:10
Sledujeme rychlý útočný hokej.
00:37
Couturier se dostal do postavení mimo hru, útočná akce hostů je tedy přerušena.
00:01
Úvodní buly vyhráli hostující hokejisté, jmenovitě Claude Giroux byl úspěšnější než Henrik Sedin.
00:01
Oficiality máme za sebou, utkání brzy začne.
Zápas začne později, protože je oceňován Pat Quinn, bývalý kouč Vanvouveru.
Domácí tým odehrál 68 utkání s bilancí 39-25-4. 82 vybojovaných bodů ho řadí na 11. místo NHL. Kanadské bodování vede Henrik Sedin (15+45), Daniel Sedin (14+44) a Radim Vrbata (25+23). Jedničkou v brance je Ryan Miller, dvojkou Eddie Lack.
Hostující tým odehrál 71 utkání (29-27-15), vybojoval 73 bodů, což stačí na 22. místo. Nejproduktivnějším hráče je Jakub Voráček (21+48). Druhým je Claude Giroux (18+45). Jedničkou v brance je Steve Mason.
Dovolte mi, aby co nejpřímější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepšího hokeje. V tomto zápase NHL proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Philadelphia Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.