To je pro tuto chvíli ode mě vše. Loučím se s Vámi a u dalších online přenosů z hokeje se těším na shledanou.

Jakub Voráček (PHI) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 23:00
Radko Gudas (PHI) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:11
Tři hvězdy utkání:
1. Claude Giroux (PHI) 0+0
2. Steve Mason (PHI) 39 zák., 2 góly, 94,9%
3. Henrik Lundqvist (NYR) 48 zák., 2 góly, 95,8%
Je dobojováno. V samostatných nájezdech nakonec zvítězila domácí Philadelphia, která si připisuje dva body do tabulky, hosté se musí spokojit s jedním bodem.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.
Autorem vítězné branky je CLAUDE GIROUX.
Samostatné nájezdy začínají.
Také nastavená doba vítěze nepřinesla, a tak na řadu nyní přijdou samostatné nájezdy. Drama do poslední chvíle.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:19
Na druhé straně zahrozil Kreider, ale Mason jeho úmysl zmařil svým zákrokem.
63:58
I Simmonds se dostal do velké šance, ale Lundqvist na poslední chvíli nastavil svou hůl a puk vytěsnil do bezpečí.
63:21
Další akci nyní založí Rangers, a to z hloubi vlastního obranného pásma.
62:32
Sam Gagner jel úplně sám na hostující branku, dokázal se dostat na pravou stranu branky Rangers, ale odkrytou část nakonec domácí útočník minul.
61:46
Bellemare pálil z vrcholu pravého kruhu, ale i s jeho projektilem si poradil Lundqvist.
61:17
Slibně se rozvíjející akci Philadelphie zhatilo postavení mimo hru. Ta se tak stěhuje do středního pásma, kde se také bude vhazovat.
60:15
Nash měl hodně prostoru před domácí brankou, jeho střela se ale otřela o pravý beton Masona.
60:01
Třetí třetina je u konce. Zápas se nerozhodl v základní hrací době, a tak na řadu nyní přijde prodloužení. Letošní novinkou je, že se hraje se třemi hráči na obou stranách.
60:00
59:40
Další střela Hayese a další zákrok Masona. Vypadá to vypadá, že zápas dojde do prodloužení.
59:09
Nyní to hořelo před domácí brankou, kam najížděl Hayes, ale i Mason byl ve svém brankovišti pozorný.
58:35
Rangers jsou v plném počtu.
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:56
Hosté se po delší době dostali k puku a hned ho vyhazují do bezpečí.
57:00
Philadelphia drží útočné pásmo a roztáčí před hostující brankou pořádný kolotoč. Žádná střela se však zatím neujala.
56:35
J.T. Miller dostává dvě minuty za zdržování hry a je tu početní výhoda pro domácí celek.
55:42
Brayden Schenn najížděl z levé strany na Lundqvista, poté na něho vyslal prudkou střelu. Brankář Rangers ale vytasil další efektní zákrok.
54:55
Domácí hokejisté byli znovu nebezpeční před hostující brankou a Lundqvist ukrývá puk do své lapačky.
54:31
Střela Millera se otřela o pravý beton Masona a domácí brankář poté raději přerušuje hru. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.
53:55
Znovu přichází na řadu krátká pauza v podobě komerční přestávky.
53:46
Trma vrma před Lundqvistem, který se znovu musel ve svém brankovišti otáčet. V klubku těl pak našel puk Read, ale brankář Rangers ho má nakonec ve své moci!
53:13
Domácí se uhnízdili v pásmu Rangers a na Lundqvista mířila další jedovatá střela. Hostující brankář znovu odolal.
50:58
VandeVelde pálil z levého kruhu a Lundqvist měl co dělat, aby puk chytil. Nakonec se mu to na poslední chvíli povedlo a neinkasuje.
50:45
Na řadu opět přichází komerční pauza.
50:40
Nyní byla k vidění série nepřesností, a to na obou stranách. Ani jeden tým se nedostal do blízkosti brankáře soupeře a hrálo se pouze ve středním pásmu.
49:30
Flyers se drželi delší dobu v pásmu Rangers, ale k pořádné střele se nakonec nedostali. Hosté tak znovu zakládají další útočnou akci.
48:57
Brayden Schenn je na ledě a Philadelphia je tak v plném počtu.
48:28
A znovu se puk dostal k domácím hráčům a ti ho opět vyhazují do bezpečí. Šetří tak cenné vteřinky svého oslabení. Přesilovka Rangers se chýlí ke svému konci.
47:15
Okamžitě po vhazování se Philadelphia dostala k puku a vyhazuje ho přes všechny čáry až před Lundqvista.
46:57
Nyní však zbytečně oslabuje svůj tým Brayden Schenn, jenž zahákoval soupeře a dostává dvě minuty. Horké chvilky před Masonem se dají očekávat.
46:25
Zvýšená aktivita na straně Philadelphie, další střely, které mířily na Lundqvista ale brankou znovu neskončily.
45:54
Velká šance i na domácí straně. Radko Gudas svůj projektil zamířil na branku Rangers, ale také Lundqvist se zaskvěl efektním zákrokem.
45:05
Mason znovu podržel svůj tým ve hře. Keith Yandle vypálil z levé strany a Mason pohotovým zákrokem opět stoprocentní.
44:33
Sam Gagner se opřel do střely a puk po jeho ráně končí na pozorném Lundqvistovi. Stále je stav nerozhodný a šance na obou stranách. Kdo protrhne lavinu a ujme se vedení?
43:52
Za kotoučem mířícím do pásma Rangers se rozjel Voráček, ale u touše byl dříve Yandle, který ho posílá zpět směr domácí branka.
42:50
Rangers se neustále drží v pásmu Philadelphie, ale obrana domácích je zatím neprostupná stejně jako brankář Mason. Flyers se dostali k puku a vyváží ho do útočného pásma.
41:50
Aktivní Nash se znovu opřel do pořádné rány, ale puk zamířil znovu pouze do připraveného Masona, který svůj tým podržel.
41:07
40:36
Giroux nebezpečně vystřelil před hostující brankou, ale Lundqvist si připisuje další zákrok.
40:15
Domácí dohrávají svou přesilovou hru, kterou utnula siréna ukončující druhé dějství.

Oslabení: 0 – 0
I druhá třetina je minulostí. Znovu v ní padly dvě branky a znovu na obou stranách. Před třetím dějstvím je tedy zápas stále vyrovnaný. Kdo strhne vedení na svou stranu nebo zda zápas dojde do nastavené hrací doby, se dozvíme v dalším průběhu hry. Třetí třetina začne přibližně ve 2:10 nového času.
40:00
39:35
Rangers se osvobozují.
39:07
Za nedovolené bránění dostává dvě minuty Kreider a domácí mají výhodu přesilové hry.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:37
Streit pálil od modré čáry, puk ještě tečoval před brankou Raffl, ale Lundqvist na úmysl obou hráčů vyzrál a má puk ve své moci.
37:08
Znovu se musel ve svém brankovišti otáčet Mason, na kterého mířil rozjetý Jesper Fast. Střelu z pravé strany však Mason dobře viděl a neměl problém ji ukrýt ve své náruči.
35:45
Zuccarellova jedovka prověřila lapačku Masona a domácí brankář nyní podržel svůj tým. Flyers poté míří na opačnou stranu kluziště.
35:14
Rušno bylo před hostující brankou, kde zblízka nejprve pálil Giroux a po něm Voráček. Ani jedna střela se však neujala a skóre se opět nemění.
34:06
Do rychlého brejku se dostali Rangers. Z prostoru mezi kruhy se ke střele dostal Derick Brassard, ale svou druhou branku v utkání nepřidal.
33:19
Brayden Schenn se natlačil do předbrankového prostoru Rangers, ale svou jemnou střelu za záda Lundqvista nedopravil. Hostující brankář hru raději přerušil.
32:10
K další střele se dostal Rick Nash, ale na Masona nevyzrál. Hosté poté otáčejí hru a míří do útočného pásma.
31:45
I videorozhodčí doporučil branku neuznat a hostující lavičce se to tedy vůbec nelíbí.
31:45
Stále není jasno. Hlavní sudí čeká na vyjádření videorozhodčího.
31:45
Stoll dopravil puk za záda Masona, ale sudí záhy branku neuznává. Zřejmě pro postavení útočícího hráče v brankovišti. Nakonec ale sáhl k videu a čeká se tedy na rozuzlení celé situace.
31:17
Na druhé straně si také kvalitní zákrok připsal Lundqvist, jenž lapl střelu Simmondse.
30:28
Lindberg se dostal ke střele z pravé strany, ale lapačkou jeho projektil chytil Mason. Další zákrok z kategorie povedených si připisuje domácí ochránce svatyně.
29:31
Znovu před Masonem operoval Rick Nash, ale svou přízemní střelu umístil jen do levého betonu Masona. Zatím tedy stále platí nerozhodný stav a skóre se nemění.
28:37
Do obrovské šance se dostal Stoll, který nadvakrát málem prostřelil Masona. Nakonec puk ukryl Mason pod lapačkou a přerušuje hru.
27:53
Nyní následuje další komerční přestávka.
27:45
Hosté se dostali k další střele, ale znovu si domácí brankář poradil. K puku se pak dostali jeho spoluhráči a zaváží ho do útočného pásma.
24:48
Rangers právě vstřelili branku!
Rangers nakonec svou přesilovou hru využívají za minutu dvanáct. K dalekonosné střele se dostal DERICK BRASSARD a puk prosvištěl až do domácí branky. Opět je stav srovnaný a pro oba celky je zápas zcela otevřený. Asistence: Kevin Hayes, Chris Kreider.
24:11
Hosté znovu operovali před domácí brankou v přesilové hře, ale domácí opět posílají puk na opačnou stranu.
23:21
Po šanci Rangers puk zachytil Mason a Philadelphia se poté dokázala osvobodit. Puk míří až před brankáře Lundqvista.
22:52
Jakub Voráček dostává dvě minuty za držení protihráče a už sedí na trestné lavici. Hosté mají výhodu přesilové hry.
22:07
Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí hokejisté si vrací své vedení zpět. Philadelphia se delší dobu držela v pásmu Rangers, kde se k puku dostal SCOTT LAUGHTON a od levého kruhu vymetl pavučiny v hostující brance a Lundqvist tak musí podruhé lovit puk ze své sítě. Asistence: Brayden Schenn.
21:20
Kreider si nabruslil do prostoru pravého kruhu a okamžitě vystřelil. Levá ruka Masona však byla připravena a puk skončil zase v jeho lapačce.
20:53
Na druhé straně pálil zblízka J.T. Miller, ale ani on na brankáře Masona nevyzrál. Ten ale hru přerušil a vhazovat se bude po jeho levé ruce.
20:10
Druhá třetina začala střelou Streita od modré čáry, ale Lundqvist byl bezchybný. Zbytečně nepřerušoval hru a puk rozehrál okamžitě mezi své spoluhráče.
20:01
Statistiky první třetiny

Střely na branku: 12 – 13
Zásahy brankářů: 12 – 11
Vyhrané buly: 12 – 11
Využití: 0 – 0
První třetina je minulostí. Viděli jsme v ní dvě branky, a to na obou stranách. Nejprve se do vedení dostala domácí Philadelphia, ale hosté brzy srovnali krok. Další šance si pak vypracovaly oba celky, ale brankáři byli pozorní. Druhá třetina začne přibližně ve 2:10.
20:00
19:55
Jesper Fast ještě ujel až před Masona, ale svou lehkou střelu poslal přímo do jeho náruče.
19:15
Po střele hostí se hra otočila na druhou stranu a i Lundqvist se musel mít na pozoru.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:36
Girardi ještě udržel pásmo, když zachytil puk na modré čáře a okamžitě vystřelil. Svou střelou však nechal pouze vyniknout Masona, jenž si připsal další přesný zákrok.
18:14
Před Masonem bylo znovu rušno. Aktivní hosté obléhali opět jeho branku. Po několika střelách ale domácí brankář drží svůj tým.
17:20
Domácí hokejisté jsou už v plném počtu.
17:02
Další střelu vyslal Miller, ale tentokráte na Masona nevyzrál. Přesilovka Rangers pomalu končí.
16:36
Po střele Boyleho od modré čáry si další kvalitní zákrok připisuje Mason. Podržel hru a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
15:20
Máme tu první vyloučení v dnešním utkání. Wayne Simmonds inkasuje dvě minuty za zdržování hry. Hosté mají přesilovou hru.
14:49
Zuccarello drze projel až do blízkosti Masona, ale poté narazil na tvrdou hráz v podobě obrany Philadelphie. Skákavý puk před brankovištěm raději Mason ukryl ve své lapačce.
13:30
J.T. MILLER byl dobře postavený u levé tyčky domácí svatyně a po střele Oscara Lindberga usměrnil puk za záda Masona. Je vyrovnáno a začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Oscar Lindberg, Keith Yandle.
13:06
Na druhé straně se k dobré střelecké pozici dostal Marc Staal, ale Mason jeho střelu chytá.
12:12
Hráči Philadelphie jsou znovu natlačeni v pásmu Rangers, kde na Lundqvista mířila další nebezpečná střela. Ale s touto si dokázal hostující brankář poradit.
11:15
Domácí hokejisté se ujímají vedení. MARK STREIT se napřáhl k mohutné střele od modré čáry a jeho vzdušný projektil prosvištěl až za záda Lundqvista, který nemohl vůbec nic dělat. Flyers tak otevírají účet tohoto zápasu. Asistence: Wayne Simmonds, Sam Gagner.
10:03
Steve Mason si nyní připsal parádní zákrok, když famózně zlikvidoval jedovatou střelu hostí.
09:21
Stoll si nabruslil na levý kruh odkud také vyslal střelu na Lundqvista, švédský brankář však dokázal jeho střelu vytěsnit vedle své branky.
08:38
Domácí hokejisté se dopustili zakázaného uvolnění a hra se tak stěhuje znovu do blízkosti brankáře Masona.
08:22
Nyní následuje první komerční pauza.
08:22
Lundqvist čelil dalšímu nájezdu Flyers, ale proti Readovi dokázal vytasit přesný zákrok a podržel svůj tým.
07:41
Nyní už mají kotouč ve své moci znovu Jezdci, jenž uhánějí směr domácí branka.
06:38
Na druhé straně se ve větší šanci ocitl Brayden Schenn, jenž už poněkolikáté měl na hokeji gólovou šanci.
05:50
Aktivní hosté znovu operovali v předbrankovém prostoru Philadelphie, kde pálil Klein, ale znovu na Masona nevyzrál.
04:52
Miller vyslal jedovatou střelu na Masona, ten v pohodě chytá puk do své lapačky a přerušuje hru. Následně se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
04:38
Rangers vybojovali kotouč v pásmu Philadelphie a uhánějí na opačnou stranu. V jejich snaze dostat se do útočného pásma zabránilo postavení mimo hru.
03:25
Z druhé vlny najížděl před Lundqvista Brayden Schenn, ale brankář Rangers si dokázal poradit.
03:03
Zle dotíral před Masonem Zuccarello, jenž v těsné blízkosti poslal puk jen do připravené lapačky Masona.
02:34
Giroux vyhrál vhazování v pásmu Rangers a okamžitě rozehrává puk. Jeho tým tak míří do dalšího útoku.
02:16
Utkání začalo velmi svižně a Rangers nyní byli v ohrožení, neboť domácí hokejisté operovali nebezpečně před jejich brankou. Vše ale uklidnil Lundqvist.
01:45
Steve Mason nyní raději ukryl pod svojí lapačkou dalekonosnou střelu Fasta a přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
01:16
Hosté stále drží útočné pásmo a hrozí před Masonem. Ten si však připsal první zákrok a neinkasuje.
00:33
Na druhé straně to zkoušel nejprve Zuccarello a po něm také Stepan, ale ani oni na brankáře soupeře nedosáhli.
00:08
Raffl se hned po vhazování dostal ke střele z prostoru levého kruhu, ale na Lundqvista nevyzrál.
00:01

Philadelphia Flyers: Mason (LaBarbera) – Streit, Schultz, Gudas, Del Zotto, Manning, Medveděv – Voráček, Giroux, Raffl – Simmonds, Gagner, Read – Schenn, Laughton, Umberger – White, Bellemare, VandeVelde

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Klein, McDonagh, Girardi, Yandle, Boyle, Staal – Zuccarello, Stepan, Nash – Fast, Brassard, Kreider – Miller, Hayes, Lindberg – Stoll, Moore, Stalberg

Rozhodčí: Brian Pochmara, Kelly Sutherland – Scott Driscoll, Matt MacPherson.
Jak tedy dnešní utkání skončí a kdo se po jeho konci bude radovat z vítězství se dozvíme v časným ranních hodinách. Ze zápasu je připraven online přenos, kterým Vás budu provázet. O nejdůležitější momenty nebo videa z gólových příležitostí či šancí tak tedy rozhodně nepřijdete. Přeji všem příjemnou počtenou a hokejovou zábavu.

Jakub Voráček (PHI)
Radko Gudas (PHI)
Michal Neuvirth (PHI) (momentálně zraněn)

V dresu New York Rangers neuvidíme žádného českého nebo slovenského hokejistu, neboť ani jeden u Jezdců nepůsobí.
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba celky utkaly celkem čtyřikrát. Ve třech případech zvítězili newyorští Rangers a jednou se z výhry radovala Philadelphia. Jak to dopadne dnes?
New York Rangers

To hosté jsou na tom kapánek jinak. Po osmi zápasech s jedenácti body se drží na pátém místě celkové tabulky se ztrátou pěti bodů na první Montreal Canadiens. Shodně bodů má ale i floridská Tampa Bay, podaří se hostům odskočit Bolts a naváží ve Wells Fargo Center na výhru 4:1 proti Arizoně?
Philadelphia Flyers

Domácí se aktuálně nachází zhruba okolo středu tabulky, když se sedmi body obklopují šestnáctou příčku tabulky. Střed je ale hodně vyrovnaný a případná výhra by Flyers mohla posunout až na desáté místo. Naváží domácí na výhru 4:5 v Bostonu v minulém utkání?
Zdravím všechny fanoušky NHL. Kolotoč zápasů neustává a my se zaměříme na duel mezi celky Philadelphia Flyers a New York Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.