To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:10
Utkání je u konce. Prodloužení bylo opravdu velmi akční, prostor lépe využívali domácí hráči, jenže v zakončení chyběl ten poslední krok. A tak se New York vymanil z tlaku a minutu před koncem nastavení rozhodl o prémiovém bodu pro hosty Michail Grabovskij.
64:00
Islanders právě vstřelili branku!
Domácí po celé prodloužení tlačili, ale z výhry se radují hosté. Nielsen i přes těsnou obranu dokázal bekhendem posunout puk na brankoviště a MICHAIL GRABOVSKIJ pouze nastavil hokejku a puk se doslova došoural za brankovou čáru. Elliott se nestačil přemístit a zápas tak končí. Asistence: Frans Nielsen.
63:26
Po dlouhém náporu St. Louis se do akce dostali i hosté, Tavaresovo nahození pro jistotu pokryl brankář Elliott.
63:06
Rozhodnutí měl na holi Steen, jenže to by musel trefit odkrytou branku. Omluvou může být, že přihrávka byla opravdu prudká.
62:50
Podobně dopadl i Steen po křížném pasu Gomeze.
62:16
Zprava pálil Pietrangelo, trefil postoj gólmana Greisse.
61:18
Lehterä našel křížným pasem Bouwmeestera, jeho pohotová střela z plné jízdy skončila mimo.
60:56
Přes obránce vystřelil Tarasenko, jenže po teči bránícího hráče skončil puk mimo ledovou arénu.
60:01
Statistiky

Střely na branku: 37:19
Zásahy brankářů: 17:37
Vyhraná vhazování: 24:28
Hity: 20:27
Je za námi třetí třetina, ve které jsme viděli velký nápor domácích a ten také přinesl kýžený úspěch. Nejprve snížil nahozením Colton Parayko a v 51. minutě srovnal Alexander Steen povedenou tečí. Je tak před námi pětiminutové prodloužení, hrané tři na tři.
60:00
59:32
Steenovu střelu dokázal Greiss vyrazit před sebe, Tarasenkova dorážka nebyla přesná.
59:00
Jaškinovu přihrávku vystihl Boychuk, hra se otáčí k brance St. Louis.
58:06
Hosté už pouze vyhazují puky do středního pásma, o útočné snaze se prakticky nedá mluvit.
57:32
Obrovský závar v brankovišti New Yorku. Nejprve Backes střílel z pravé strany a dotíral Parayko a nakonec se o gól pokoušel Jaškin. To už Greiss přerušil hru a vše uklidnil.
56:09
Pietrangelo přihrál doprava na Tarasenka, jeho střela přes obránce byla sražena.
55:42
Ottova střela byla zblokována, Greiss nemusel zasahovat.
54:37
Hosté jsou v plném počtu.
54:05
Gomez nabil na střed Backesovi, tomu střela ale nesedla podle očekávání a vznikl z toho nemastný, neslaný pokus.
52:55
Ale pozor! Nielsen s Kuljominem se dostali do brejku dvou na jednoho. Prvně jmenovaný ovšem celou akci zazdil nepřesnou přihrávkou.
52:45
Parayko je při chuti. Nyní napřáhl k tvrdé ráně, Greiss našel puk ve výstroji.
52:37
Před přesilovkou si domácí trenér vzal oddechový čas a předává hráčům pokyny k následujícím okamžikům.
52:37
Domácí si zahrají přesilovku, Brian Strait se na Tarasenkovi dopustil držení. St. Louis má velkou příležitost na dokonalý obrat.
51:47
Tavares se ocitl ve vlastním pásmu, kde se musel vymotat s pukem. Šlo mu to tak dobře, že se nakonec probojoval i k zakončeni. Povedená sólo akce, ovšem bez přesného finiše.
50:51
St. Louis právě vstřelilo branku!
A je to tam! Od modré čáry vystřelil Parayko a před brankou stínící ALEXANDER STEEN dokázal srazit puk mimo Greissův postoj. Asistence: Colton Parayko, Jori Lehterä.
50:19
Domácí začínají stupňovat tlak, cítí šanci na vyrovnání.
49:52
Tohle byla velká šance. Gomez vjel do pásma jako rozjetý vlak, přihrávkou našel Otta, jeho okamžitou střelu ale Greiss zvládl eliminovat.
48:16
Na střed si sjel Tarasenko, okamžitě se snažil o střelu, puk ale opřel o bránícího Nielsena.
47:42
New York je v plném počtu, Hamonic se vrátil do hry.
47:26
V oslabení se do útoku dostal Clutterbuck, jeho svižná střela skončila nad břevnem Elliottovy branky.
46:47
Boychukovi se podařilo vyhodit puk do středního pásma.
46:02
Steen vystřelil z pravé strany a před Greissem byla velice dobrá clona. Přesto si gólman New Yorku puk našel a po zákroku přerušil hru.
45:42
Za brankou New Yorku se strhl souboj o puk a Travis Hamonic jej nehodlal pustit z pod vlastního těla. Sudímu nakonec došla trpělivost a hráči udělil dvouminutový trest za zdržování hry.
44:52
Parayko je při chuti. Nyní si najel z druhé vlny do volného prostoru, jeho střelu ale zvládl Greiss chytit.
43:44
V pásmu St. Louis se do strkanice dostali Nelson a Lehterä, prvně jmenovaný strčil do na ledě sedícího soupeře, vše se ale obejde bez vyloučení.
42:26
Když to nejde zblízka a z vyložených šancí, musí přijít trochu šťastná branka. Po soubojích u mantinelu se puk dostal na modrou, kde byl COLTON PAREYKO a jeho nahození se zastavilo až v síti. Rozhodčí se ještě přesvědčili u videa, zda nedošlo před brankou k teči vysokou holí, ale po chvíli gól uznali. Asistence: Steve Ott.
40:55
Tarasenko neprošel okolo pravého mantinelu, naopak se po hitu poroučel k ledu.

Trestné minuty: 6:6
Skončila druhá třetina a stejně jako v té první se jednou radovali hráči New Yorku. v 39. minutě využil rychlý přechod do útoku John Tavares a upravil tak na 0:2. St. Louis se v útoku hodně trápí, navíc proti nim stojí dnes výborný Greiss. Domácí mají poslední třetinu na jeho odčarování, určitě se ještě pokusí o zvrat.
40:00
39:30
Domácí nemohou na tento úder najít odpověď, opět se hraje v pásmu St. Louis.
38:41
A je to o dvě branky. Hosté se na jednu dlouhou přihrávku dostali do útočného pásma, Kuljomin posunul do druhé vlny na najíždějícího JOHNA TAVARESE a ten švihem vymetl horní roh Elliottovy branky. Asistence: Nikolaj Kuljomin, Josh Bailey.
37:29
Na druhé straně se hosté dostali do brejku dvou na jednoho, Nelson to vzal na sebe a zamířil do spodní části Elliottovy branky. Ten zvládl puk vyrazit.
37:10
Jaškin je dnes velmi střelecky aktivní, jenže Greiss mu nechce gólovou radost dovolit. Nyní mu vytěsnil zakončení po rychlém objetí branky.
35:53
St. Louis je v plném počtu.
35:27
tavares byl před odkrytou brankou a s pukem na holi. Už to vypadalo na zcela jasný gól, jenže chyba lávky, zakončení skončilo mimo, útočník trefil Brouwerovu ruku, od které se puk odrazil nad břevno!
34:30
Až teď se Bouwmeesterovi podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.
34:06
Tavaresova svižná střela skončila na zadním mantinelu, New York pokračuje v akci.
33:53
Přesilovka pro New York, dvě minuty za podražení si vykoledoval Alexander Steen.
33:13
Od modré nahodil Parayko, Greiss měl s tímto pukem docela problémy, ale nakonec jej zvládl vytěsnit do relativního bezpečí.
32:34
Z druhé vlny si najel na tvrdou ránu Boychuk, jeho dělovku musel krýt Brian Elliott. Po přerušení hry se strhla menší potyčka, neboť při přechodu do útoku byl tvrdým hitem sražen Grabovskij. Nutno uznat, že Ottův hit byl naprosto čistý.
31:56
Na druhé straně se po levém křídle dostal ke střele Jaškin, trefil však pouze postoj gólmana Greisse.
31:44
Kuljomin se vydal společně s Tavaresem do útoku dvou na dva, jejich snaha skončila na modré, kde je zastavila nekompromisní obrana.
30:48
Hamonic nezpracoval na obranné modré puk, pustil tak Tarasenka do zakončení, jenže ten dnes nemá den. Jeho pokus postrádal přesnost.
29:04
Jenže chybná rozehrávka pustila do zakončení Grabovského, který chtěl využít zmatků před Elliottem. Ten i bez hole zvládl střelu vyrazit.
28:40
Domácí ztratili pásmo, Gunnarsson začíná akci zpoza vlastní branky.
27:08
Další přesilovka je u konce, New York se ubránil.
27:02
Rána Bortuzza od modré skončila vedle Greissovy branky.
26:49
Tahle přesilovka je už ze strany St. Louis lepší, hosté se musí pozorně bránit.
25:44
Velká šance na srovnání. Gomez poslal před branku ideální přihrávku, jenže Bouwmeesterovi sjel puk z hole a vůbec nezakončil.
25:08
Další přesilová hra pro St. Louis, dvě minuty za podražení dostal Michail Grabovskij.
24:47
Na Greisse vyslal z mezikruží nepříjemný puk Lehterä, hostující brankář však i nadále drží čisté konto.
24:29
Hickey se vrátil z trestné lavice, New York hraje v plném počtu.
24:09
U domácích neuspěl Jaškin, po nepřesné střele dochází k hromadnému střídání.
23:10
Domácím zatím přesilovka nejde, dokonce pustili Kuljomina do protiakce. Ten sice nevystřelil, ale ušetřil několik cenných vteřin.
22:29
Vylučuje se na straně New Yorku, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Thomas Hickey.
21:-7
Steen dostával přihrávku zadovkou, jenže situace jej trochu překvapila a puk tak nechal za sebou.
20:51
Mezi dva hráče si to namířil Brouwer, tohle ale nemělo mnoho šancí na úspěch.
20:01
Další třetina začne přibližně ve 2:05 zimního času.
Statistiky

Střely na branku: 8:9
Zásahy brankářů: 8:8
Vyhraná vhazování: 5:15
Hity: 10:9
Trestné minuty: 4:2
Máme za sebou první část utkání a veseleji jsou na tom hosté z New Yorku. Ti vedou od 17. minuty po využité přesilovce, gól vsítil Kyle Okposo. Jinak jsme neviděli kdovíjak akční zápas, oba týmy si dávají velký pozor na obranu a přechody do útoku mnohdy postrádají rychlost. Snad se to po pauze změní...
20:00
19:54
a opět Pietrangelo, nyní byla jeho střela od pravého mantinelu sražena a ke Greissovi se vůbec nedostala.
19:01
Pietrangelo si rukavicí stáhl puk ze vzduchu a vydal se do akce po levém křídle. Zakončil slabě, přesto donutil Greisse k zákroku.
18:28
Backesova střela z úhlu byla hostujícím gólmanem sražena mimo ledovou plochu.
17:36
New York je najednou celý nabuzený, Cizikas se za brankou snažil o vydolování puku a překvapivé zakončení.
16:52
Hosté poměrně rychle svou přesilovku využili, když se po rozehrávce dostal puk do levého kruhu, odkud vystřelil KYLE OKPOSO a Elliott toho přes clonícího Leeho moc neviděl. Asistence: Asistence: Nick Leddy, Frans Nielsen.
16:26
Je tu přesilovka pro New York, dvě minuty za hrubost totiž dostal Chris Butler.
15:37
Po střele z levého kruhu a zákroku v podání Greisse se k dorážce cpal Gomez, u brankoviště byl ale docela dobře ubráněn a nemohl zakončit podle svých představ.
14:51
Tavares se natahoval po vysoké přihrávce, holí však puk nezasáhl a ten skončil u protějšího mantinelu.
14:25
Ofsajd hostů, hra se stěhuje do středního pásma.
14:00
Nehraje se zrovna ve velkém tempu, oba týmy si dávají velký pozor v obraně a volí rozvážné přechody do útoku.
13:00
Na druhé straně se k odraženému puku dostal Grabovskij, jeho pohotovou ránu vytěsnil pozorný Elliott.
12:27
Domácí se ve dvou vydali do útoku, Tarasenko to vzal na sebe a vystřelil přes obranu. Greiss jeho pokus vytěsnil betonem.
11:55
Leddyho nahození skončilo zcela mimo branku a odrazilo se od zadního mantinelu.
11:27
Puk přelétl celé kluziště, píská se zakázané uvolnění domácího týmu.
10:52
Hamonic s Ottem se po přerušení pustili do menší strkanice, rozhodčí je ale velice rychle oddělili od sebe.
10:07
Hostující tým přečkal oslabení a hraje v plném počtu.
09:39
Hosté vyhodili přes všechny čáry.
08:45
Do kontru se dokonce dostal Kuljomin, zblízka si však na Elliotta nepřišel.
08:38
Ani St. Louis tahle přesilovka nejde, chybná přihrávka je připravila o přechod do pásma.
08:07
Dvě minuty za hákování dostal Thomas Hickey.
07:57
Přesilovku si po faulu na Tarasenka zahrají i domácí, ti mají zatím výhodu.
07:31
Tahle přesilovka se hostům vůbec nevyvedla, Tarasenko je už opět ve hře.
06:35
Dokonce tu byl i brejk v podání Otta, ten se dostal do zakončení, ale ani dva pokusy z bekhendové strany nestačily na otevření skóre.
06:26
New Yorku se nedaří udržet území, puk vyklouzal do středního pásma.
05:31
Je tu první vyloučení, na domácí straně si za krosček jde odpočinout Vladimir Tarasenko.
05:17
K hezkému sólu našlápl hostující Leddy, proháčkoval se až ke střele, jeho švih narazil do plexi za Elliottem.
04:52
Martinovo vyhození skončilo mimo ledovou plochu, byla tam ale teč, takže se vylučovat nebude.
04:14
Puk je sice po Pietrangelově dorážce v brance New Yorku, o zlomek vteřiny dříve se už ale pískalo a gól neplatí. Domácí ale předvedli velký závar a svou roli v tom sehrál i Jaškin. S jeho svižnou střelou z mezikruží měl Greiss docela problémy.
02:45
Po nepřesné ráně z první od modré čáry se puk odrazil na hokejku Scotta Gomeze a ten se ho snažil z úhlu sklepnout za Greissova záda. Nepovedlo se mu to, přesto to byla první vážnější šance.
01:37
Už to vypadalo, že se Parayko dostane ke střele od modré čáry, když v tom přišel obranný zákrok jednoho z hostujících hráčů a puk se ocitl ve středním pásmu.
00:53
Úvod je hodně nepřesný, v první minutě přichází už druhé přerušení, nyní pro zakázané uvolnění New Yorku.
00:37
Dlouhý Tarasenkův pas na najíždějícího Steena skončil postavením mimo hru.
00:01

St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Pietrangelo, Bouwmmester, Parayko, Gunnarsson, Bortuzzo, Edmundsson – Tarasenko, Lehterä, Steen – Brouwer, Backes (C), Butler – Rattie, Gomez, Jaškin – Reaves, Brodziak, Ott. Trenér: Ken Hitchcock.

New York Islanders: Greiss (Halák) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Strait, Hickey – Bailey, Tavares (C), Kuljomin – Okposo, Nielsen, Lee – Bernier, Grabovskij, Nelson – Clutterbuck, Cizikas, Martin. Trenér: Jack Capuano.

Rozhodčí: St. Pierre, Luxmore – Racicot, Shewchyk.
Zápas ve Scottrade Center začne ve dvě hodiny ráno, takže si nezapomeňte nastavit budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

New York Islanders

Ale ani hosté neměli špatný start. Tým je momentálně na třetím místě Metropolitní divize se ziskem devíti bodů ze sedmi utkání. Naposledy se klub z Brooklynu představil svým fanouškům proti Bostonu a podlehl 3:5. I zde tak bude touha po nápravě a zisku dvou bodů.

St. Louis Blues

Domácí tým měl výborný vstup do sezóny, po sedmi utkáních je na třetím místě Centrální divize se ziskem 10 bodů za pět výher a dvě porážky. Čtyři z těchto výher přišly na šestizápasovém tripu, závěr však povedený nebyl. St. Louis prohrálo na ledě Montrealu 3:0. Dnes se po dlouhé době představí svým fanouškům a určitě je budou chtít potěšit výborným výkonem a dvěma body.

Calgary – St. Louis 3:4
Edmonton – St. Louis 2:4
Vancouver – St. Louis 3:4
Winnipeg – St. Louis 2:4
Montreal – St. Louis 3:0
Dobré ráno u NHL. Dne se společně podíváme na duel mezi týmy St. Louis Blues a New York Islanders.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.