To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 10:12
Utkání je u konce a radost nakonec panuje u hostů.Ti sice po dvou třetinách prohrávali 1:3, zvládli ale zápas dotáhnout do prodloužení a samostatných nájezdů a v nich vyhráli 2:1. Rozhodující trefu si připsal Frans Nielsen. Detroit tak předvedl skvělý obrat, který by je tak mohl nakopnout do příštích zápasů. Naopak Florida si připsala druhou domácí porážku v řadě, dnes však alespoň s jedním bodem.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.
Rozhodující nájezd dal FRANS NIELSEN, byť si na potvrzení musel docela dlouho počkat. Každopádně vystřelil svému týmu prémiový bod.
Bjugstad musel dát, zvolil střelu po ledě, Coreau ji ale dobře pokryl a srazil puk mimo svou branku. Detroit vítězí!
Nielsen pustil puk z hole, původně chtěl hrát bekhendovou kličku, ale ten prošel Luongovi mezi betony. Rozhodčí se pak šli podívat k videu, zda Nielsenův nájezd nepřerušil Luongův zákrok betonem, ale gól nakonec uznali.
Barkov reagoval střelou mezi betony a je zase srovnáno.
Vanek ukázal bekhendový blafák a překonal Luonga.
Trocheck protlačil puk po kličkách za Coreaua, puk se ale odrazil od tyčky k tyčce a vyskočil ven.
Luongo vychytal lapačkou Athanasioua, puk skončil mimo branku.
Samostatné nájezdy začínají.
Nerozhodlo ani prodloužení, takže si dáme poslední část utkání – samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:04
Marchessault pouze nahazoval od pravého mantinelu, Coreau vyrazil pravým betonem.
63:28
Athanasiou je zpátky na ledě, chvíli se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.
62:53
Hodně statická přesilovka, chybí tomu rychlá výměna přihrávek a střela.
62:22
Trocheck pálil, Jágr dorážel, Coreau oba pokusy zvládl zkrotit.
62:11
Další zlomená hůl domácího hráče, tohle je v přesilovce velmi nepříjemné.
61:36
Ihned po buly se ale hosté dostali do brejku dvou na jednoho, Millerovo bekhendové zakončení Luongo vyrazil.
61:28
Před přesilovou hrou si domácí trenér vzal oddechový čas a vymýšlí strategii, která by měla vést k vítěznému gólu.
61:28
Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Andreas Athanasiou.
61:28
Ekblad hodlal pálit od modré, u toho však zlomil hůl...
60:59
Florida má ponechanou výhodu,za chvíli tak bude hrát ve čtyřech proti třem.
60:34
Athanasiou nechal puk za sebou, už se ale nadechoval k rychlé akci po pravé straně.

Trestné minuty: 10:10
Tři třetiny o vítězi nerozhodly, byť do poslední části nastupovali domácí s dvoubrankovým náskokem. Jenže Drew Miller a Frans Nielsen se po zlepšené hře celého Detroitu postarali o vyrovnání a zařídili tak pětiminutový nášup.
60:00
59:28
Jensen dojel vyhozený puk a pokusil se rozjet ještě jeden útok svého týmu.
58:54
Gólman Floridy raději přikryl nahození ze středního pásma, Detroit tak získal pásmo zdarma.
58:04
Po pravé straně si do střelecké pozice najel Athanasiou a tlačil bekhendové zakončení na první tyč. Luongo to čekal a pokus pokryl.
57:40
Tatar přenechal puk do jízdy Jensenovi, jeho střela do hloučku hráčů před brankovištěm nakonec skončila u Luonga.
57:00
Detroit opět při zakládání útoku, vše začíná za brankou Coreaua, akci rozjíždí Jensen.
55:56
Neuspěl ani Bjugstad se svým dotíráním před brankovištěm.
55:33
Matheson bombou prověřil Coreaua, ten vyrazil svým ramenem.
54:57
Náskok Floridy je tak pryč, Detroit pokračuje ve zlepšené hře a zaslouženě vyrovnal.
53:51
Detroit právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno! Obrana Floridy nechala před brankou hned dva protihráče a po přihrávce zpoza branky nejprve střílel Nyquist a poté se z dorážky prosadil FRANS NIELSEN, který propasíroval puk za Luonga. Asistence: Gustav Nyquist, Thomas Vanek.
53:40
Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Luonga.
52:32
Ericsson je zpátky na ledě, přesilovka Floridy zůstala bez využití.
52:30
Demersovu střelu vyrazil Coreau, přesilovka je prakticky u konce.
52:09
Domácí se sami zbavili pásma, Marchessault se snaží o rychlý návrat.
51:20
O mnoho lepší byla akce, po které pálil z mezikruží Griffith, Coreau zvládl vytěsnit a o vrácený puk se postarala obrana.
51:05
Nahození od modré bylo tečováno a skončilo v rohu.
50:32
Jenže Jonathan Ericsson se vzápětí dopustil faulu a už si jde odsedět dvouminutový trest za sekání. Velká šance pro Floridu na opětovné odskočení ve skóre.
50:27
Marchessault sice dojel nahozený puk, ale následně jej přihrál pouze k Ericssonovi.
49:56
Floridě to v posledních minutách moc nejde, akce domácího celku zhusta končí už ve středním pásmu.
48:52
Luongo má za sebou další docela těžký zákrok, nyní proti nenápadnému nahození od mantinelu. Detroit se hodně zlepšil a nyní vládne hře.
47:51
Yandle měl trochu problém udržet puk na útočné modré, ale zvládl to a Detroit si tak musel nechat zajít chuť na případný brejk.
46:40
Pysyk trochu nešťastně poškádlil Luonga, ten musel velice rychle přiložit beton k tyčce, aby to nebylo 3:3...
45:57
Marchessault se po rychlých přihrávkách svých spoluhráčů dostal do dobré pozice, v mezikruží už napřahoval k ráně, puk mu ale sklouzl a skončil v rohu.
44:53
Thompson si zpracoval vysoký puk rukavicí a hravě projel středním pásmem. Před průnikem do toho útočného byl ale odzbrojen.
43:51
Ouelletovi nesedla střela, jinak by z levého kruhu mohl vyslat nebezpečnou střelu. Takhle nemusel Luongo skoro zasahovat.
42:59
Detroit se rázem probudil a tlačí se i nadále do útoku. Cítí, že vyrovnání není nereálné.
41:36
No a máme tu zápletku. Hosté se dostali do pásma, Athanasiou s pukem objel branku, křížem přihrál na najíždějícího DREWA MILLERA a ten okamžitou ranou propálil Luonga. Asistence: Andreas Athanasiou, Dylan Larkin.
41:01
No a na druhé straně ztratil Ericsson puk, Bjugstad jej připravil pro MacKenzieho a Coreau musel hasit bekhendové zakončení.
40:46
Florida trochu popadla při bránění a najednou se ve střelecké pozici ocitl Vanek. Ten z kruhu tvrdě vystřelil, ale trefil pouze skvělého Luonga.

Trestné minuty: 10:8
Čtyřicet minut hry je za námi a do kabin se jde lépe domácím hráčům. Ti sice inkasovali hned po dvanácti vteřinách, kdy srovnal Anthony Mantha, ale pak už úřadovala Florida. Ve 22. minutě vrátil vedení na domácí stranu Jason Demers a ve 31. minutě po parádně sehrané akci skóroval do odkryté části branky Derek MacKenzie. Mohlo to být dokonce 4:1, rozhodčí ale Yandleho nahození neuznali pro clonění hráče v brankovišti. I tak má ale Florida skvěle našlápnuto k výhře a dvěma bodům.
40:00
39:10
Z takřka nulového úhlu vystřelil Trocheck a puk chvíli poskakoval u brankoviště Detroitu. Obrana hostů jej nakonec odpálila do bezpečí.
38:43
No a další dvouminutový trest. Za vysokou hůl je vyloučen Aleksander Barkov a je tak po přesilovce.
38:33
Aby těch vyloučení nebylo málo, je tu další... Nyní na straně Detroitu, dvě minuty za nedovolené bránění si jde odsedět Drew Miller.
38:02
Florida se i počtvrté ubránila a hraje v plném počtu.
38:00
Kronwallovo nahození se vůbec nedostalo k Luongovi, puk trefil Yandlea do brusle.
37:24
Jokinen vyhodil přes všechny čáry, Detroit musí začínat akci od Coreaua.
37:05
Hosté jsou v útočném pásmu, dokáží si přihrát a uvolnit se, jenže je to celé bez střelby.
36:02
Detroit si zahraje přesilovou hru, na trestnou lavici už zamířil Derek MacKenzie s dvouminutovým trestem za sekání.
35:38
Na druhé straně se do brejku dostal Athanasiou, zkusil na Luonga forhendový blafák, ale zblízka minul odkrytou část branky!
35:26
Pysyk hledal Jágra, ten pravou stranou neprojel.
34:18
Za Coreauem skončil čtvrtý puk a to po nahození Yandleho. Gólman toho moc neviděl a prakticky neměl nárok zasáhnout. Trenér hostů ještě zvolil challenge, zda se nejednalo o nedovolené bránění a vyplatilo se. Rozhodčí našli průjezd domácího hráče brankovištěm, pro který nemohl Coreau zasáhnout a gól neuznali!
33:28
A další zakázané uvolnění. Tohle se ale dá pochopit. Pauzou mezi vhazováními získala pětice hráčů z Detroitu alespoň nějaký čas na vydechnutí.
33:20
Ne ne, hostům to opravdu nejde... Nielsen si zpracoval polovysokou přihrávku rukavicí, ale poté jej naslepo poslal pouze na zakázané uvolnění.
32:31
Další nápor Floridy byl ukončen nepřesnou přihrávkou na modrou čáru, puk přeskočil hokejku a skončil ve středním pásmu.
31:22
Domácí tým skvěle brání svou modrou čáru, je to jako neprostupná zeď.
30:27
Florida právě vstřelila branku!
A je to 3:1 pro domácí. Detroit nechal na pravé straně až trestuhodně mnoho volného prostoru, do kterého si nabruslil DEREK MacKENZIE, dostal parádní křížný pas a uklidil puk do odkryté části branky! Michael Matheson, Paul Thompson.
29:30
Florida je teď jasně lepší, hosté se víceméně pouze brání,Coreau se rozhodně nenudí.
28:54
Sceviour jednoduše přesprintoval obránce Detroitu a z úhlu i prověřil Coreaua. Ten vyrazil do rohu.
28:23
Rozhodčí se teď nějakou dobu dohadovali o tom, zda Demers vyhodil puk do hlediště čistě, nebo s tečí plexiskla, nakonec platila druhá varianta a hrát se bude i nadále v pěti na obou stranách.
27:25
Florida se o i potřetí v oslabení ubránila, Yandle je zpátky ve hře.
27:04
Od modré vystřelil Sproul, Luongo vytlačil puk mimo svou branku.
26:05
V oslabení ujel po levé straně Sceviour, vystřelil zápěstím a Coreau neudržel puk v lapačce. Mohl si ale oddechnout, vykutálel se vedle jeho tyčky.
25:25
Jenže domácí jdou opět do čtyř... Keith Yandle podrazil ve středním pásmu Nielsena a už sedí na trestné lavici.
25:20
Jágr se vrátil do hry, Florida se docela v poklidu ubránila.
24:53
Nyquist si trochu sjel z modré čáry, dostal se až ke kruhům, tečovanou střelu ale Luongo kryl.
23:57
Od modré pálil Zetterberg, Luongo však měl výborný výhled a střela pro něj nebyla problémem.
23:20
Teď se už ale vylučuje, Jaromír Jágr fauloval a obdržel dvě minuty za podražení.
23:09
Náznak šarvátky! Larkin byl vyprovokován Mathesonem, zřejmé tam proběhla nějaká slovní výměna a už to vypadalo na bitku. Rozhodčí je ale velice rychle roztrhli a vylučovat nebudou.
22:51
Kronwall u mantinelu tvrdě srazil Smithe a ten leží na ledové ploše. Okolo Kronwalla se už začali srocovat hráči Floridy, šarvátku však rozhodčí ihned zarazili.
22:29
Hraje se ve velkém tempu, nyní zvonila tyčka za Luongem, blízko vyrovnání byl Tatar.
21:29
Florida opět vede! Od modré čáry nahodil JASON DEMERS a jeho vysoký puk zaplul za Coreaua. Výtečně umístěný pokus! Asistence: Aleksander Barkov, Jaromír Jágr.
20:52
Dvě rychlá přerušení, vhazuje se ve středním pásmu.
20:12
No tak tohle byl rychlý vstup do druhé třetiny. Luongo nevyhodil, hosté se dostali do akce, puk propadl mezi kruhy, kde stál ANTHONY MANTHA a střelou po ledě umístil puk k tyčce. Asistence: Henrik Zetterberg.

Trestné minuty: 2:6
Je za námi první třetina, která dlouho nepřinášela gólový úspěch. Aktivnější směrem kupředu byla domácí Florida, ale narážela na dobře chytajícího Coreaua. Jeho kouzlo zmizelo až v 18. minutě, kdy jej ve třetí týmové přesilovce překonal střelou na lapačku Reilly Smith. A jelikož Luongo drží čisté konto, stav po první třetině je 1:0.
20:00
19:21
Marchessault si u levého mantinelu vyzvedl puk, sjel s ním trochu na střed, ale jeho střela nebyla pro brankáře nebezpečná, postrádala hlavně razanci.
18:32
Do práce nyní musel i Luongo, byl ale dobře postaven a puk skryl ve své výstroji.
17:40
Tak přece se Floridě podařilo přesilovku využít a jít do vedení. Po sérii přihrávek přišla svižná střela v podání REILLYHO SMITHE a Coreau přes clonění Trochecka nedokázal svou lapačkou zasáhnout. Asistence: Jason Demers, Jussi Jokinen.
17:23
Domácí se nyní nemohou vůbec dostat do útočného pásma, hraje se daleko od branky Detroitu.
16:44
A další zákrok gólmana Detroitu, pokryl střelu Barkova a dotírajícího Jágra nepustil k dorážce.
16:19
Střela Marchessaulta přes obránce prolétla těsně vedle Coreauovy branky.
15:56
Hra v pěti na obou stranách nám moc dlouho nevydržela, dvě minuty za hákování dostal hostující Xavier Ouellet.
15:39
Florida je opět v plném počtu.
15:20
Zetterberg ztratil na modré puk a najednou z toho byla akce Floridy dvou na jednoho. Trocheck si však po sjetí si z levé strany na střed neporadil se střelou.
14:41
Florida vyhodila přes všechny čáry, hosté musí začít akci od úplného začátku.
13:57
Nyquist posílal puk mezi kruhy, Matheson zvládl tento pokus zachytit a akci svým zásahem přerušit.
13:39
Přesilovka nyní pro Detroit, Nick Bjugstad se ve středním pásmu dopustil hry vysokou holí a již sedí na trestné lavici s dvouminutovým trestem.
13:15
Po rychlém přechodu do útoku nahodil Zetterberg bekhendem na brankoviště, kde si najížděl Tatar, Luongo se ale zvládl přemístit a zakončení z bezprostřední blízkosti skryl.
12:17
Tahle přesilovka už tak povedená nebyla, Detroit si dokázal dobře hlídat pásmo a už opět bojuje v plném počtu.
11:46
Dlouhý pas až na útočnou modrou zpracoval Nielsen, dostal se i ke střele, Luongo si připsal poměrně jednoduchý zákrok.
11:01
Střelu Ekblada z první vyrazil Coreau do rohu, Florida i nadále pokračuje v náporu v pásmu.
10:17
Další přesilová hra pro Floridu, nyní je za hákování vyloučen Gustav Nyquist.
09:39
Ekblada zastavil Kronwall, akci Detroitu už rozjíždí Sproul.
08:02
A hned se hosté také dostali do útoku a Mantha se u tyče snažil protlačit puk za Luonga. Bez úspěchu.
07:38
Detroit své první oslabení přečkal, Miller je zpátky ve hře.
07:20
Barkovova střela byla zblokována, hosté opět vyhodili ven z pásma.
06:26
Detroitu se podařilo po mantinelu vyhodit puk až k Luongovi, Florida rychle pospíchá do útočného postavení.
05:55
Coreau přikryl volný puk, který před brankoviště posílal Smith.
05:38
Je tu první vyloučení, dvě minuty za sekání dostal hostující Drew Miller. Florida má možnost přesilovky.
05:12
Dvě rychlá přerušení hry za sebou, hra míří před Coreaua.
04:30
Nielsenův průnik středem zastavil pozorný Ekblad, hosté tak se svou akcí skončili na modré čáře.
03:49
Jaromír Jágr se ve středním pásmu zmocnil puku, kličkou se uvolnil a najednou stál před Coreauem. Mířil na první tyčku, gólman Detroitu zvládl vyrazit do rohu!
02:55
Coreau předvedl trochu prudkou rozehrávku, hosté ale i tak zůstali u puku a pokračují v kombinaci.
02:04
Na druhé straně střílel z pravého kruhu Zetterberg, jeho pokus vůbec netrefil branku.
01:19
Jágr zavezl puk do pásma, kde jej přenechal do jízdy Ekbladovi, ten ale zajel pouze za branku Detroitu.
00:04
Utkání nám začalo rychlým přerušením, hned po čtyřech vteřinách se domácí dopustili postavení mimo hru.
00:01

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Demers, Yandle, Ekblad (A), Kindl, Pysyk, Matheson – Griffith, Barkov, Jágr – Marchessault, Trocheck, R. Smith – Sceviour, Bjugstad, J. Jokinen (A) – P. Thompson, MacKenzie (C), Rau.

Detroit Red Wings: Coreau (Mrázek) – Sproul, DeKeyser, Ouellet, Kronwall (A), Jensen, Ericsson – Mantha, Zetterberg (C), Tatar – Vanek, Nielsen, Nyquist – Glendening, D. Larkin, Sheahan – Ott, Athanasiou, D. Miller.

Rozhodčí: Hebert, Peel – Murray, Racicot.
Oba týmy jsou již na ledové ploše, vše je nachystáno, zápas může začít.

Detroit Red Wings

Hosté nejsou zrovna v nejlepším rozpoložení, momentálně jsou až na posledním, osmém místě Atlantické divize s 32 body na kontě. Detroit se vydal na krátký výlet po venkovních kluzištích a po odloženém utkání v Caroliné přijel do Tampy, kde prohrál celkem jasně 4:1. O jedinou branku Detroitu se v tomto utkání postaral Mantha, ale pouze uzavíral skóre zápasu.

Florida Panthers

Domácí tým je momentálně na pátém místě Atlantické divize se ziskem 35 bodů z 34 utkání a na vedoucí pozici Montrealu Canadiens ztrácí 11 bodů. V posledním utkání se na Floridě odehrála velká sláva, Jaromír Jágr se totiž osamostatnil na druhém místě kanadského bodování všech dob. K výhře to ale nepomohlo, Florida podlehla Bostonu 1:3. Jedinou branku týmu dal Barkov.

Minnesota – Florida 5:1
Winnipeg – Florida 4:3 sn
Colorado – Florida 1:3
Florida – Buffalo 4:3 sn
Florida – Boston 1:3
Dobré ráno u NHL. Společně se dnes podíváme na utkání mezi týmy Florida Panthers a Detroit Red Wings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.