NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Dallas - 8. dubna 2018   04:30

23:42' Martinez (Clifford, J. Carter) • 32:27' Martinez (Amadio, Toffoli)
2:4
(0:4, 2:0, 0:0)
Dallas
Dallas
06:41' D. Shore   • 08:40' Ja. Benn  (Lindell) • 11:35' Ja. Benn   • 13:57' Ja. Benn  (Radulov, J. Klingberg)
Kings
Dallas

Domácí celek prohrává tento zápas 2:4, doplatil na hrubé chyby jednotlivců v první třetině, ve které inkasoval čtyři branky, Jamie Benn zaznamenal hattrick. Ve druhé a třetí třetině měli domácí převahu, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
Tři hvězdy utkání:
1. Jamie Benn (DAL) 3+0
2. Alexandr Radulov (DAL) 0+3
3. Alec Martinez (LAK) 2+0
Československá stopa v utkání:
Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:11
Los Angeles nastoupí v prvním kole proti Las Vegas a začínat se bude právě v T-Mobile Areně v Nevadě.
59:53'
Vhazovat se po domácím ofsajdu bude ve středním pásmu.
59:24'
Kings stále prohrávají o dva góly, mnoho času už nezbývá.
59:01'
Domácí hrají bez brankáře.
58:46'
Radek Faksa odvedl dobrou práci, dostal puk do útočného pásma.
58:04'
Domácí se nemohou usadit v útočném pásmu. Dallas hraje dobře.
57:15'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku.
57:08'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Mattias Janmark – 2 min., podražení).
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:11'
Mnoho času už domácí celek na zdramatizování zápasu nemá.
55:43'
Dustin Brown vypálil z dobré pozice, jeho projektil zblokoval brankář Stars.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:05'
53:53'
Tyler Seguin vypálil od modré čáry, jeho projektil kryje domácí brankář.
53:16'
Tyler Toffoli vyhazuje přes všechny čáry, a tak musí znovu Dallas rozehrávat od své branky.
53:00'
Puk dokázali domácí dostat ze svého obranného pásma.
52:36'
Alec Martinez vyhazuje přes všechny čáry.
52:30'
Alexandr Radulov vypálil z dobré pozice, Jonathan Quick byl pozorný a dokázal si poradit.
52:05'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
51:28'
Kari Lehtonen si dokázal poradit s dobrou pozicí domácího hráče. Hosté se na svého brankáře pomohou spolehnout.
50:36'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Stars, domácí hráči tak mají výhodu buly v útočném pásmu.
50:01'
Kings marně hledají recept na obranu soupeře, dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny. Komerční přestávka.
49:38'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou ve středním pásmu.
49:02'
Kari Lehtonen má na svém kontě další zákrok, poradil si se střelou z ostré pozice.
48:24'
30:15, tak vypadá statistika střel na branku, nicméně Dallas stále vede díky skvělému vstupu do zápasu.
47:31'
Vhazovat se bude před brankou Dallasu.
47:13'
Ozývají se fanoušci domácích, kteří se pokouší o zdramatizování zápasu.
46:30'
Dallas dostává hru do útočného pásma a jde střídat.
46:22'
Adrian Kempe viděl volný kotouč, a tak se pokoušel dorážet, ale nepodařilo se mu to dostatečně rychle. Kari Lehtonen drží puk.
46:05'
Tyler Seguin vypálil z dobré pozice, ale minul branku.
45:44'
Jonathan Quick kryje kotouč po střele hostujícího hráče. Vhazovat se tak bude před brankou Kings.
45:17'
Tyler Seguin se dostal špatně do útočného pásma, píská se postavení mimo hru.
45:00'
Pět minut hry třetí třetiny je pryč, hosté stále vedou o dva góly.
44:40'
Vlastní chybou se domácí hokejisté připravili o útočné pásmo.
43:55'
Kari Lehtonen má na svém kontě další zákrok, tentokrát si dokázal poradit s pokusem Oscara Fantenberga.
43:30'
Christian Folin nahodil kotouč do útočného pásma, ale nedokázal vypálit na branku.
43:05'
Los Angeles hraje aktivně, pokouší se něco vymyslet, zatím ale marně.
42:47'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:26'
Jeden z domácích hráčů dobře vypálil, jeho projektil kryje hostující gólman.
41:41'
Domácí hokejisté se pokouší co nejrychleji snížit, nicméně zatím si výraznější šanci vypracovat nedokázali.
41:16'
Los Angeles se nedokázalo stabilněji dostat od útočného pásma.
40:54'
Domácí brankář rozehrává od své branky, což se ale nepodařilo, a tak se Kings musí bránit.
40:25'
Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek prohrává o dvě branky.
40:01'
Naprosto odlišný obrázek hry proti první třetině jsme viděli v té druhé. Domácí celek vstřelil dva góly, a tak snížit náskok soupeře.
40:00'
39:25'
Tyler Pitlick uklidňuje hru.
39:10'
Obrana Dallasu si nyní dokázala poradit s velkou šancí domácích.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:40'
V poklidném tempu se třetina dohrává.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, Kings mají výraznou převahu, jen se jim nedaří dát další gól.
37:20'
Tanner Pearson vypálil hodně nepřesně, ale hostující brankář raději kontroloval situaci.
37:16'
Kari Lehtonen kryje kotouč po střele domácího hráče. Nutno poznamenat, že domácí hokejisté hrají výrazně lépe a Dallas se v této třetině k ničemu nedostal.
36:37'
Tanner Pearson velmi dobře zakončil, jeho střela byla nepřesně tečovaná.
35:44'
Tobias Rieder zakončoval a jeho ránu příklepem dokázal brankář Stars vyrazit.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, domácí hokejisté pokračují v aktivní hře.
34:46'
Další práce pro brankáře Dallasu.
34:18'
Nate Thompson vyslal střelu na branku z ostré pozice, ale i tak musel gólman zasahovat.
33:59'
Brown se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
33:38'
Anže Kopitar dobře tečoval kotouč před brankou, s jeho pokusem si dokázala obrana Dallasu poradit.
33:14'
Kari Lehtonen musel zasahovat, vhazovat se tak bude před brankou Dallasu, hosté jsou nyní v útlumu, naopak domácí hrají lépe.
32:27'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Domácí celek dává gól a snižuje tak náskok soupeře. Kings hrají výrazně lépe, po krásné přihrávce poslal puk do odkryté části branky zkušený ALEC MARTINEZ, kterého obrana nedokázal pokrýt. Asistence: Michael Amadio.
31:54'
Kings se nastěhovali do útočného pásma.
31:28'
Dustin Brown hodně nepřesně hledal Kopitara, domácí přicházejí o útočné pásmu.
31:00'
Dallas vyhazuje přes všechny čáry, domácí musí znovu zakládal útočnou akci od své branky.
30:36'
Anže Kopitar pálil z první, jeho rána byla zblokovaná.
30:26'
Komerční přestávka.
30:26'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Gemel Smith – 2 min., podražení).
29:43'
Ponechaná výhoda, přesilovku budou hrát domácí.
29:15'
Jamie Benn prodloužil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing a šel střídat.
28:50'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Dallasu.
28:43'
Kings přesilovku neproměnili, výrazněji branku soupeře ohrozit nedokázali.
27:55'
Drew Doughty přišel o puk v útočném pásmu, a tak se musí on a jeho spoluhráči bránit.
27:34'
Domácí hokejisté sice hrají přesilovou hru, ale nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.
26:43'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Marc Methot – 2 min., sekání).
25:55'
Kings se dostali do útočného pásma, ale rychle o něj přišli. Následně pálil Kopitar nad branku.
25:30'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude bude před brankou Dallasu.
24:50'
Brett Ritchie vypálil z předbrankové pozice a trefil brankovou konstrukci.
24:30'
Dion Phaneuf rozehrává od své branky, následně jeho spoluhráči přišli o puk, a tak hrají hosté.
24:03'
Aktivní hra Kings je oceněná první brankou a nálada se zde ve Staple Center poněkud mírně zlepšila.
23:42'
Domácí hokejisté dávají první branku v zápase, prosazuje se ránou z druhé vlny od modré čáry ALEC MARTINEZ. Jeho rána zapadla přesně pod horní tyčku. Asistence: Kyle Clifford, Jeff Carter.
23:00'
Tyler Toffoli se propracoval do dobré střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankáře.
22:32'
Jonathan Quick musel zasahovat, od modré čáry vypálil Alexandr Radulov a k dorážce se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
22:08'
Kari Lehtonen přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
21:33'
Paul LaDue byl volný na modré čáře pro střelu, ale kotouč se k němu nedostal.
20:55'
Domácí hokejisté nahazují kotouč na branku ze všech pozic, snaží se hrát aktivně. Zatím si ale výraznější příležitost nevypracovali.
20:15'
Kings začali aktivněji druhou třetinu, prohrávají o čtyři branky.
20:01'
Po hrubých chybách jednotlivců prohrává domácí celek o čtyři branky a sen o začátku play-off je v nedohlednu. Za této situace budou Kings play-off začínat ve Vegas
20:00'
19:50'
Tyler Toffoli vypálil hodně nepřesně, následně od modré minul Tobias Rieder.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:31'
Kari Lehtonen rozehrává od své branky, nutno napsat, že mnoho velkých šancí si domácí hokejisté vypracovat nedokázali.
18:07'
Alec Martinez vypálil od modré čáry, jeho pokus jeden z obránců tečoval mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před brankou Stars.
17:31'
Nyní musel zasahovat brankář Jonathan Quick, protože jeden z hostujících hráčů vypálil od modré čáry.
17:00'
Probíhají poslední tři mnuty hry v první třetině, ve třetině, která nebývale vyšla Dallasu.
16:18'
Drew Doughty pálil od modré čáry velmi nepřesně. Následně Tyler Seguin vyhodil tak, aby z toho nebyl icing.
15:50'
6:9, tak vypadá statistika střel na branku. Kings ale nedaří vůbec nic.
15:20'
Dallas hraje nepříliš aktivně, ale na špatně hrající domácí celek to zatím s přehledem stačí.
14:50'
Alec Martinez rozehrává od své branky, Julius Honka ale musí hrát, zakázané uvolnění se nepíská.
14:30'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
13:57'
Dallas právě vstřelil branku!
Čtvrtý hattrick v kariéře dává hostující JAMIE BENN. Tentokrát po dobré přihrávce spoluhráče snadno nastavil hokejku a dostal puk do sítě. Domácí obrana vůbec neexistuje. Asistence: Alexandr Radulov a John Klingberg.
13:00'
Domácí hokejisté se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma, mají velké problémy s ofenzivní hrou.
11:35'
Další chyba domácí obrany znamená inkasovaný gól. Před brankou přišel o puk Oscar Fantenberg, a po akci hostů se puk dostal ke zcela volnému JAMIE BENNOVI, který zakončoval do odkryté branky. Kings prohrávají 0:3.
11:10'
10:58'
Dallas rozehrál na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před jeho brankou. Kings mají příležitost dostat se snadno do útočného pásma.
10:35'
Alec Martinez pálil od modré čáry, jeho projektil postrádal přesnost. Po ráně od modré čáry zasahovat hostující brankář nemusel.
08:40'
Hostující celek se poněkud překvapivě dostává do dvou brankového vedení. Velké problémy a nesrovnalosti mají Kings v obraně. Nyní se puk odrazil od zadního mantinelu a baseballovým způsobem dostal kotouč do branky JAMIE BENN. Asistence: Esa Lindell.
08:03'
Dallas hraje aktivně, domácí hokejisté mají problémy s přechodem do útočného pásma.
07:25'
06:41'
Christian Folin rozehrával od své branky, ale udělal obrovskou chybu, k puku se dostal DEVIN SHORE, který mířil sám na brankáře a dokázal poměrně snadno domácího maskovanému muže překonat. Velká chyba obránce Folina.
06:25'
Mattias Janmark rozehrává od své branky.
05:55'
Anže Kopitar hledal spoluhráče před brankou, ale obrana hostujícího celku byla pozorná a dokázal si poradit.
05:10'
Alexandr Radulov vedl útočnou akci svého týmu, následně John Klingberg zakončoval, ale domácí celek se dostal k puku. Směr hry se tak rychle přesouvá.
04:50'
3:1, tak vypadá statistika střel na branku v první třetině, převahu mají domácí.
04:12'
Tobias Rieder se propracoval do střelecké pozice, z hranice brankoviště ale nedokázal překonat ležícího brankáře Stars.
03:24'
Sledujeme klidný úvod zápasu, zasahovat musel také Jonathan Quick, který si poradil s pokusem od modré čáry.
02:42'
Anže Kopitar až nyní se dostal ke střele, kterou poměrně snadno zastavil brankář Kari Lehtonen.
02:22'
Mírnou převahu mají domácí hokejisté, ale střelecký pokus na brankáře si nevypracovali.
02:08'
Zatím jsme neviděli střelu na branku, mnoho šancí k vidění není.
01:05'
Dallas měl velké problémy s rozehrávkou, Jeff Carter se pokoušel propracovat do střelecké pozice, kotouč ale netrefil přesně.
00:40'
Momentálně mají hostující obránci kotouč pod kontrolou, rozehrává John Klingberg.
00:17'
Tanner Pearson nahodil kotouč do útočného pásma, ale výrazněji branku neohrozil.
00:01'
Zápas začíná.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Fantenberg, Doughty, Martinez, Folin, Phaneuf, LaDue – Pearson, Kopitar, D. Brown – Rieder, J. Carter, Toffoli – Clifford, Kempe, Lewis – N. Thompson, Amadio, Andreoff.

Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Pateryn, Hamhuis, Honka – Ja. Benn, Seguin, B. Ritchie – Elie, Faksa, Radulov – Roussel, Spezza, Janmark – G. Smith, D. Shore, Pitlick..
V brance hostujícího celku by mě nastoupit Kari Lehtonen, na druhé straně by podle dostupných informací měl stát Jonathan Quick.
Pokud Los Angeles Kings tento zápas vyhraje, tak popáté v klubové historii získá 100 a více bodů v dlouhodobé části NHL. Za předpokladu, že Kings vyhrají a Anaheim Ducks a San Jose Sharks prohrají své poslední zápasy, posune se LA na druhé místo Pacifické Divise a bude začínat play-off na domácím stadionu.
Los Angeles Kings odehrálo 81 zápasů s bilancí 34-11-8-28 a získalo 98 bodů. V tabulce Západní konference je na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů nestačilo jen na Anaheim Ducks 1:2 v prodloužení. Poradilo si s Calgary Flames 3:0, Arizonou Coyotes 4:2, Coloradem Avalanche 3:1 a v prodloužení s Minnesotou Wild 5:4.
Dallas Stars odehrál 81 zápasů s bilancí 32-9-8-32 a získal 90 bodů. V tabulce Západní konference je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Philadelphií Flyers 3:2 v prodloužení, Minnesotou Wild 4:1 a San Jose Sharks 4:2. Nestačil na Minnesotu Wild 2:5 a na Anaheim Ducks 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.