NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Detroit - 16. března 2018   03:00

Kings
Kings
08:55' LaDue (Iafallo, Kopitar) • 48:22' Kopitar (Doughty, D. Brown) • 58:30' Toffoli  • 58:48' D. Brown (Kopitar, Doughty)

Martin Frk (DET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 06:16
Dlouhou dobu platil jednobrankový náskok Kings. Ve třetí třetině hned zkraje dokázal vyrovnat Gustav Nyquist. Pak se ale třikrát prosadil domácí celek, který vyhrává tento zápas 4:1. Bodový zisk Kings se ale snadno rozhodně nezrodil.
59:45'
Už se nic nestane.
58:48'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
A je to jasné, konečný stav zápasu ránou do prázdné branky stanovuje domácí DUSTIN BROWN. Asistence: Anže Kopitar a Drew Doughty.
58:40'
Hosté hrají bez brankáře.
58:30'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (2 min. pro hráčskou lavici – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva). Trest odpyká Martin Frk.
58:30'
Gól platí.
58:30'
Domácí si vyžádali výzvu – postavení mimo hru.
58:30'
Domácí celek dává gól, a tak navyšuje své vedení. Střelou z předbrankového prostoru do protipohybu brankáře Red Wings se prosazuje TYLER TOFFOLI.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry, Kings se musí bránit tlaku soupeře.
57:43'
Hosté útočí, brankář Detroitu je stále ve své brance.
56:15'
Tobias Rieder pálil od modré čáry, jeho projektil končí mimo branku.
55:34'
Hostující celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma, domácí hráči velmi dobře brání.
55:03'
Detroit Red Wings se pokoušel rychle rozehrát, místo toho přejel puk přes všechny čáry, je z toho icing.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, sledujeme taktický hokej ze strany domácích.
54:27'
Henrik Zetterberg dobře vypálil, Jonathan Quick kryje puk. Následuje komerční přestávka.
54:04'
Hostující celek rozehrává od své branky, Red Wings se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.
53:10'
Sledujeme rychlý hokej, domácí celek drží jednobrankové vedení.
52:52'
Andreas Athanasiou nahodil kotouč do útočného pásma ta, aby z toho nebyl icing. Jonathan Quick musel být pozorný, hosté střídají.
52:00'
Henrik Zetterberg byl před brankou, ale do zakončení se díky dobré obranné hře domácích nedostal.
51:41'
Hostující celek nyní diktuje tempo hry, domácí hráči se musí bránit.
51:06'
Anthony Mantha měl na hokejce vyrovnání, ale jeho rána do odkryté branky končí mimo. Možná domácí brankář zasáhl.
50:19'
Od modré čáry vypálil Paul LaDue, jeho pokus kryje hostující brankář.
50:04'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetiny. Jeff Carter vypálil a jeho ránu kryje Jared Coreau.
49:32'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
48:22'
Přesilovka je využitá, domácí se díky kuriózní trefě dostávají do vedení. Drew Doughty operoval za brankou, puk se odrazil od ANŽE KOPITARA, přes branku se kutálel k břevnu, od kterého se odrazil do zad brankáře a následně za brankovou čáru. Mnoho gólů dal Kopitar, takto kuriózní pravděpodobně ještě ne. Asistence: Drew Doughty a Dustin Brown.
47:40'
Kings rozehrávají od své branky.
47:08'
Výborně hrají domácí hokejisté početní výhodu, zakončoval zkušený Anže Kopitar.
46:39'
Drew Doughty vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje brankář Red Wings.
46:22'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Frans Nielsen – 2 min., sekání).
45:59'
Jonathan Quick byl pozorný, na střelu soupeře viděl, a proto neměl problém zasáhnout.
45:25'
Los Angeles se nyní musí bránit aktivní hře soupeře. Mnoho šancí k vidění není.
45:15'
Hostující celek hraje nyní hodně aktivně, z horní hranice kruhu pálil nepřesně Henrik Zetterberg.
44:33'
Danny DeKeyser pálil z dobré pozice, jeho ránu zblokoval domácí obránce hokejkou.
44:13'
Dylan Larkin se propracoval do zakončení, jeho bekhendová střela postrádala přesnost.
43:28'
Niklas Kronwall vypálil a jeho projektil zblokoval jeden z domácích hráčů. Kyle Clifford to byl.
43:15'
Hra je nyní přerušena, se střelou domácího hráče si poradil Jared Coreau. Buly před jeho brankou.
42:48'
Sledujeme rychlý hokej, nyní se pokoušel Tyler Bertuzzi obkroužit domácí branku a rychle zakončit. Jeho pokus kryje Jonathan Quick.
41:59'
Z hodně ostrého úhlu zakončoval Trevor Lewis, jeho rána ale končí mimo branku.
41:48'
Andreas Athanasiou se propracoval do dobré střelecké pozice, ale brankáře prostřelit nedokázal. Jonathan Quick přerušuje hru.
40:45'
Detroit právě vstřelil branku!
Gól v přesilové hře znamená, že je vyrovnáno. Ke střele se dostal Kronwall a před brankou tečoval GUSTAV NYQUIST jen do tyčky. Následně se dostal znovu k dorážce a překonal gólmana. Asistence: Niklas Kronwall a Frans Nielsen.
40:01'
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Paul LaDue – 2 min., vysoká hůl).
39:38'
Domácí brankář si poradil se střelou, kterou od modré vyslal bekhendovou stranou hole Andreas Athanasiou.
39:25'
Dustin Brown vypálil a jeho projektil zblokoval Trevor Daley.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:43'
Alex Iafallo tečoval šikovně kotouč před brankou, ale i tak dokázal hostující maskovaný muž zasáhnout.
37:54'
S ránou od modré čáry, kterou vyslal Jonathan Ericsson, si Jonathan Quick poradil bez výraznějších problémů.
37:35'
Anthony Mantha vedl útočnou akci svého celku, dostal se do střelecké pozice, a tak musel zasahovat domácí gólman.
37:17'
Komerční přestávka, kotouč vypadl z hrací plochy.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině. Na další gól stále čekáme.
36:46'
Mnoho šancí k vidění opravdu není. Ojedinělou střelu vyslal z velké dálky Frans Nielsen.
36:00'
Hra je přerušena, další zakázané uvolnění a znovu se provinil Detroit.
35:17'
Hostující celek špatně rozehrál, píská se icing. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.
34:46'
Nyní vypálil z dobré pozice hostující Jevgenij Svečnikov. Jenže jeho rána končí vysoko nad.
33:46'
33:37'
Dion Phaneuf vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje snadno brankář Detroitu. Kings sehráli přesilovku špatně.
33:16'
Dylan Larkin vyhazoval přes všechny čáry, Jonathan Quick musel být pozorný.
32:53'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu. Domácí početní výhoda zatím příliš nevychází.
32:15'
Při vlastním oslabení se do šance dostal Trevor Daley. Jeho rána od modré čáry byla nepřesná.
32:08'
Jeff Carter dostal kotouč do útočného pásma, kde kombinuje se spoluhráči.
31:46'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Danny DeKeyser – 2 min., krosček).
31:30'
O kotouč se bojuje před brankou Kings u mantinelu.
30:50'
Mnoho šancí k vidění není, hraje se rychlý hokej bez přerušování.
30:01'
Dostáváme do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Domácí celek stále vede o jednu branku.
29:40'
Dustin Brown velmi dobře tečoval kotouč před brankou, ale i tak dokázal brankář zasáhnout.
29:00'
Drew Doughty rozehrává od své branky, oba týmy střídají.
28:37'
Jeff Carter vedl útočnou akci svého celku, do výraznější pozice se nikdo z domácích hráčů nedostal.
28:21'
Sledujeme hru čtyři na čtyři.
28:21'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dion Phaneuf – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Tyler Bertuzzi – 2 min., sekání).
28:20'
Hra je nyní přerušena, Jonathan Quick kryje kotouč po střele soupeře.
27:32'
27:02'
Red Wings dostali nyní hru do útočného pásma, ke střele se ale nikdo z nich nedostal.
26:50'
Domácí celek hraje přesilovou hru velmi dobře, hosté se musí bránit.
26:21'
Další rána mimo, Muzzin od modré čáry neuspěl.
26:06'
Podobně nepřesný byl také Jeff Carter.
25:59'
V přesilové hře zakončoval z bezprostřední blízkosti Dustin Brown, ale minul branku.
25:32'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Luke Glendening – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
24:46'
Z předbrankového prostoru zakončoval domácí Tyler Toffoli, jehož rána končí nad.
24:20'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
24:08'
Henrik Zetterberg pálil z mezikruží, jeho projektil zblokoval Dion Phaneuf.
22:50'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.
22:12'
Akci domácího celku zakončoval Tobias Rieder. Puk po jeho střele z kruhu kryje brankář Red Wings. Vhazovat se tak bude v obranném pásmu hostů.
21:23'
Jared Coreau si připsal první zákrok této třetiny, dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Tyler Toffoli.
20:30'
Jonathan Ericsson vypálil z kruhu, jeho pokus snadno kryje brankář Kings.
20:11'
Zápas pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Po dvaceti minutách vede domácí celek o jednu branku, ránou od modré čáry se prosadil Paul LaDue.
20:00'
19:29'
V poklidném tempu se dohrává první třetina.
18:53'
Justin Abdelkader se dostal do útočného pásma, ale vypálit se mu už nepodařilo.
18:30'
Hra je přerušena pro další ofsajd hostů.
18:24'
Niklas Kronwall vypálil a jeho pokus dokázal zblokovat Alex Iafallo.
17:34'
Gustav Nyquist se znovu dostal do dobré střelecké pozice, ale Jonathan Quick opět předvedl výborný zákrok.
17:25'
Nick Jensen se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:21'
16:14'
Mnoho času už Red Wings v přesilovce nemají.
15:57'
Domácí celek dokázal vyhodit přes všechny čáry.
15:21'
Frans Nielsen stál na konci krásné přesilovkové akce, ale nedokázal puk usměrnit do odkryté branky.
14:30'
Jared Coreau má kotouč za svou brankou, jeho spoluhráči musí postupně útočnou akci založit.
14:21'
Přesilovou hru hraje hostující celek.
14:21'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kyle Clifford – 2 min., sekání).
14:01'
Od modré čáry zkoušel nahazovat puk na branku Nick Jensen, ale minul.
13:57'
Jake Muzzin a Paul LaDue dokázaly zblokovat dvě střely hostujícího celku.
13:35'
Z horní hranice kruhu pálil hostující Justin Abdelkader, jeho rána postrádala přesnost.
12:50'
Jonathan Quick přerušuje hru, potřebuje uklidnit situaci.
12:19'
Anthony Mantha měl na hokejce vyrovnání, ale výborného brankáře prostřelit nedokázal. Následně neuspěl ani Dylan Larkin.
11:52'
Anže Kopitar se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil byl zblokovaný.
11:36'
Gustav Nyquist rychle vypálil, a tak musel být pozorný domácí brankář. Vhazovat se bude v obranném pásmu Kings.
10:50'
Hostující celek se dostal ke střele od modré čáry, rána byla zblokovaná.
10:34'
Mnoho velkých šancí k vidění není, domácí celek díky povedené ráně od modré čáry vede o gól.
10:22'
Frans Nielsen pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná, ale i tak musel zasahovat brankář.
10:12'
Od modré čáry pálil Tanner Pearson, jehož pokus kryje poměrně snadno brankář Detroitu. Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, komerční přestávka.
08:55'
Krátce před polovinou první třetiny se dostává domácí celek do vedení. Alex Iafallo poslal puk na modrou čáru, odkud vypálil PAUL LADUE. Jeho projektil se zastavil až o síť v brance. Kings vedou. Asistence: Alex Iafallo a Anže Kopitar.
08:31'
Sledujeme hodně kontaktní hokej, soubojů je k vidění hodně.
08:07'
Andreas Athanasiou se přes veškerou svou snahu do střelecké pozice propracovat nedokázal.
07:46'
Vhazovat se bude před brankou hostujícího celku, puk vypadl z hrací plochy.
07:41'
Jeff Carter dobře vypálil z dolní hranice kruhu, a tak musel zasahovat hostující brankář.
07:07'
Zápas po krátké přestávce pokračuje dál. Buly před brankou Red Wings.
06:58'
Komerční přestávka.
06:58'
Do dobré pozice se dostal Anže Kopitar, ale jeho rána z mezikruží postrádala přesnost.
06:30'
2:0, tak vypadá statistika střel na branku.
06:00'
Jake Muzzin a Nick Jensen se střetli za brankou Kings, oba jsou očividně otřesení.
05:35'
Hraje se zejména ve středním pásmu, sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
04:29'
Tyler Toffoli to nemyslel vůbec špatně, jeho ránu ale zastavil Jared Coreau, a pak puk do bezpečí dostal Anthony Mantha.
04:10'
Adrian Kempe se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale minu branku.
03:39'
Hra je přerušena, domácí špatně rozehrávali, a tak je z toho jen icing.
03:15'
Z mezikruží zakončoval zkušený hostující Henrik Zetterberg. Jeho rána postrádala přesnost.
02:40'
Jeden z hostujících hráčů pálil nepřesně od modré čáry.
02:19'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
01:31'
Až nyní registrujeme střelu na branku. Z kruhu vpyálil Tobias Rieder, jehož projektil kryje brankář Red Wings.
01:09'
Sledujeme hodně opatrný zápas, ani jeden celek nechce chybovat. Na střelu čekáme.
00:23'
Alex Iafallo rozehrával od své branky, puk ale mají hosté.
00:01'
Úvodní buly vyhrává domácí celek.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Phaneuf, Martinez, Muzzin, LaDue – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Rieder, J. Carter, Lewis – Pearson, Kempe, Toffoli – Clifford, Amadio, N. Thompson.

Detroit Red Wings: Coreau (Howard) – Ericsson, Daley, DeKeyser, Jensen, Kronwall, Green – Bertuzzi, Zetterberg, Nyquist – Helm, D. Larkin, Mantha – Abdelkader, Nielsen, Athanasiou – Frk, Glendening, Svečnikov..
Los Angeles Kings odehrálo 70 zápasů s bilancí 29-9-6-26 a získalo 82 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Washingtonem Capitals 3:1 a Vancouverem Canucks 3:0. Nestačilo na Chicago 3:5, St. Louis Blues 2:7 a Arizonu 3:4 v nájezdech.
Detroit Red Wings odehrál 69 zápasů s bilancí 19-7-11-32 a získal 63 bodů. V tabulce Východní konference je na čtrnácté pozici. Z posledních pěti zápasů všechny prohrál.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí nastoupí Los Angeles Kings a Detroit Red Wings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.