NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Devils - 17. března 2018   21:00

Kings
Kings
0:3
(0:2, 0:0, 0:1)
Devils
Devils
08:29' Grabner   • 13:27' Hischier  (Severson, Gibbons) • 46:06' Wood  (Boyle)
Kings
Quick (J. Campbell) – Doughty (A), Forbort, Phaneuf, Martinez, Muzzin, LaDue – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – Rieder, J. Carter (A), Lewis – Pearson, Kempe, Toffoli – Clifford, Amadio, T. Mitchell.
Devils
Kinkaid (Schneider) – A. Greene (C), Vatanen, J. Moore, Severson, Lovejoy, Butcher – Hall (A), Zajac (A), Palmieri – Grabner, Hischier, Gibbons – Bratt, Coleman, Noesen – Wood, Boyle, Stafford.

Tři hvězdy utkání:
1. Keith Kinkaid (NJD) 38 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Andy Greene (NJD) 0+0
3. Miles Wood (NJD) 1+0
Československá stopa v utkání:

Do utkání nezasáhl ani jeden český nebo slovenský hráč.
A je konec dnešního zápasu. New Jersey sice nebyla tak střelecký aktivní, ale i tak zvítězila o tři branky. Los Angeles sice například v první třetině vystřelilo celkem 19 krát, ale i tak prostě gól nepadl na domácí straně. To hosté ti využili naprosto všeho, ze čtyř střel padly hned dvě branky, druhá třetina poté už byla bezbranková. Hosté ve třetí třetině vstřelili ještě další branku. Keith Kinkaid se stal zcela zaslouženě první hvězdou dnešního zápasu, pochytal naprosto všechno a převedl vlastně bezchybný výkon. Více se už nestalo a tím zápas skončil. To je z dnešního přenosu vše, přeji dobrou noc. New Jersey se v tabulce západní konference přesouvá na šesté místo, soupeř zůstává osmý.
59:53'
Zakázané uvolnění hostujícího celku.
59:10'
Drew Doughty špatně zpracoval přihrávku a nedostal se tak k žádné střele.
58:15'
Stefan Noesen ztratil kotouč, ale nevypadá to, že by ho to nějak štvalo. Puk se objevil za brankou Quicka.
57:40'
Ani jeden z týmu se už vůbec nikam nehrne, ani jeden z celků už vůbec nic nevymýšlí.
57:29'
57:00'
Rychlý protiútok domácího celku skončil nepřesnou kombinací.
56:32'
Sami Vatanen a jeho pokus, ten byl odvracený obranou, která posléze kotouč vyhazuje.
56:00'
Necelé čtyři minuty před koncem budou mít hosté ještě výhodu přesilové hry, ale neočekává se nějaká výrazná aktivita.
55:29'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Tyler Toffoli – 2 min., krosček).
55:10'
Nahození jednoho z domácích obránců do útočného pásma.
54:35'
Blake Coleman si ještě chtěl vylepšit svou střeleckou pozici, poté už mu ale kotouč utekl a ke střele vůbec nedošlo.
53:30'
Anže Kopitar se zbavil obránce, jeho následná střela letěla mimo tři tyče.
52:38'
Keith Kinkaid a jeho další zásah, tento brankář je dneska prostě nezastavitelný a vypadá to, že udrží čisté konto.
51:45'
Torrey Mitchell a jeho rána od modré čáry, před brankářem poté došlo k velkým zmatkům , puk ale nakonec letěl mimo hrací plochu.
51:10'
Hosté se už nikam nehrnou a ani Los Angeles zrovna nechrlí aktivitou.
50:15'
Adrian Kempe a jeho nahození do útočné třetiny, to se mu ale vůbec nepovedlo a brankář mohl zůstal v klidu.
49:48'
Už to mohlo být klidně o čtyři branky! Taylor Hall naprosto famózně obral svého soupeře o kotouč a hrnul se do zcela samostatného úniku, jeho klička a následná střela bekhendem skončila pouze pod pravým betonem brankáře, který se dokázal roztáhnout.
49:26'
49:15'
Máme za sebou skoro úvodních deset minut dnešního zápasu, už to nejspíš vypadá, že hosté si své vedení uhájí a v dnešním utkání zvítězí.
47:45'
Jonathan Quick po svém zákroku ještě stihl rozehrát do levé strany ledové hrací plochy.
47:10'
Taylor Hall zatím dneska nemá souzeno, hodně dobře se zbavil svého strážce a poté vyslal ránu, Jonathan Quick ale dobře zareagoval.
46:30'
New Jersey už hraje v naprostém klidu a hráči si už jen kombinují u své branky.
46:06'
Devils právě vstřelili branku!
A vedení je už o tři branky! Hosté opět využili svých šikovných útočníků a poměrně snadno se dostali do útoku. MILES WOOD se nejprve zbavil svého obránce a z levé strany poslal kotouč pod horní tyčku brankové konstrukce, brankář Jonathan Quick nedokázal zareagovat. Asistence: Brian Boyle.
45:30'
Anže Kopitar objel branku, ale ke střele nedošlo.
45:08'
Jonathan Quick si nekomplikoval život a raději hru přerušil.
44:48'
Máme za sebou necelých pět minut zápasu, Los Angeles stále prohrává o dvě branky, hosté zatím hodně dobře brání a hlavně brankář se doslova činí.
44:30'
Jonathan Quick si vyjel ze své branky a rozehrál do levé strany hrací plochy.
43:48'
Ani Drew Doughty se nepotkal s úspěchem, jeho rána byla zblokovaná.
43:20'
Alec Martinez se snaží něco udělat s produktivitou domácího celku a vyslal ránu od modré čáry, brankář byl včas na tom správném místě.
43:05'
Miles Wood a jeho velká šance! Útočník se dostal do individuálního průniky, dokázal se zbavit hned dvou obránců, jeho následnou ránu dokázal brankář zneškodnit.
42:57'
42:26'
Vhazování před hostujícím brankářem. Keith Kinkaid dneska je ale nepřekonatelný, odvrátil další střelecký pokus.
42:00'
Jake Muzzin vybojoval puk pro svůj celek uprostřed hrací plochy.
41:40'
Drew Doughty a jeho rána od modré čáry, ta ale k brankáři vůbec nedošla.
41:13'
Jeff Carter neudržel útočné pásmo a domácí tak budou muset vymýšlet novou akci, aby se dostali do nějakého zakončení, které by stálo za zmínku.
40:45'
Hráči podstupují souboje o kotouč uprostřed hrací plochy. Ke kotouči se nakonec dostal Taylor Hall, jeho rána byla zblokovaná.
40:23'
40:10'
Úvodní vhazování vyhrálo Los Angeles a snaží se dostat do útoku.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 23:00.
A je konec i druhého dějství. Ani jeden z celků nedokázal vstřelit gól. Nejvíce se činil hostující brankář Keith Kinkaid , který dokázal zneškodnit naprosto vše a drží si tak čisté konto. Jediná šance v druhé třetině přišla ve třetí minutě, do té se dostal Andy Greene, který se zbavil brankáře, ale jeho následná rána se už nevlezla mezi tři tyče. New Jersey zatím hodně spoléhá na individuality, útočníky, kteří si dokáží vytvořit šanci prakticky sami a poté je tady zatím skvělá obrana. Uvidíme, zda Los Angeles dokáže překonat brankáře.
40:00'
39:13'
Hostům se povedlo vyhodit.
39:00'
Minutu před koncem si Los Angeles vytváří hodně velký tlak.
38:23'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Blake Coleman – 2 min., podražení).
37:43'
Tyler Toffoli se málem dostal do útoku, ale jeho pokus byl ihned odvrácen skvělým obranným zákrokem.
37:19'
36:30'
Další vyhození.
35:50'
Sami Vatanen si převzal kotouč u své vlastní branky a prakticky sám se dostal do útočného pásma, ke střele nakonec ale vůbec nedošlo.
35:20'
Další přesilová hra pro hostující celek. Domácím se ale takřka ihned po vhazování povedlo vyhodit.
35:17'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Paul LaDue – 2 min., nedovolené bránění).
35:00'
Domácí tým se drží v útočné třetině.
34:15'
Jake Muzzin se šikovně zabil svého strážce a poté poslal kotouč na brankáře, ten byl ale dostatečně připravený a opět si vedl skvěle.
33:48'
Další vhazování, to vyhráli domácí.
33:22'
K puku se dostali domácí, kteří kombinují u své vlastní branky.
33:09'
Další souboje o kotouč.
32:00'
Vhazování před domácím brankářem. Úspěšnější byli domácí a okamžitě toho využil Trevor Lewis, který se dostal do útoku, jeho ránu hostující brankář schoval do své lapačky.
31:35'
Ve čtyřech jsou aktivnější domácí, ale Keith Kinkaid doposud drží čisté konto, jeho zákroky jsou opravdu obdivuhodné a chytá v naprosté pohodě.
31:16'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., nedovolené bránění).
31:05'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Torrey Mitchell – 2 min., hákování).
30:40'
Půlka zápasu je za námi. New Jersey spoléhá na své individuální hráče, kteří si dokážou prakticky sami vytvořit zajímavou šanci. Domácí tým více pracuje jako celek, ale žádná šance z toho zatím není.
30:00'
Nico Hischier a jeho rána od modré čáry, puk skončil u dobře postaveného brankáře, který ho poslal dále do hry.
29:25'
Taylor Hall a jeho rána, ta byla několikrát zblokovaná. New Jersey se ale moc nevede v přesilové hře a již po několikáté ztratilo pásmo.
29:03'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Paul LaDue – 2 min., držení).
28:20'
V posledních minutách se toho moc neděje, Los Angeles se sice snaží dostat do útoku, ale většinou to ztroskotá na zákroku brankáře či obrany.
27:40'
Domácí celek si vybojoval kotouč a nahodil ho do útočného pásma, puk ale vůbec nenašel svého adresáta a opustil útočné pásmo.
27:09'
Další útočné snažení hostujícího celku. Ke střele se posléze dostal John Moore, ale jeho rána byla zblokovaná.
26:30'
Vhazování v obranném pásmu domácího celku. New Jersey vybojovalo kotouč a drží se v útočném pásmu.
26:05'
Jake Muzzin vyhazuje kotouč z obranného pásma.
25:20'
Domácí jsou sice o něco více aktivnější, ale prostě se jim nedaří překonat brankáře nebo všechny rány míří mimo brankovou kostrukci.
24:30'
Hráči podstupují souboje o kotouč uprostřed hrací plochy.
23:00'
Tak z tohohle klidně mohla být třetí branka hostujícího celku! Je neuvěřitelné, jak si vedou individua v hostujícím celku. Andy Greene se nejprve zbavil brankáře, poté se mu ale nepovedlo trefit prázdnou branku!
22:30'
Keith Kinkaid si vyjel ze své branky a rozehrál do levé strany hrací plochy.
22:17'
A další vhazování, tentokrát uprostřed hrací plochy.
21:52'
Vhazování v obranném pásmu New Jersey. Byli to právě hosté, kteří byli úspěšnější a přechází do rychlého protiútoku.
21:20'
John Moore špatně zpracoval kotouč a málem z toho bylo hodně velké nebezpečí.
20:45'
Dion Phaneuf podstoupil souboj o kotouč a posléze ho také vybojoval, poté přihrál přes celou plochu na útočníky.
20:30'
Keith Kinkaid a jeho další pohledný zákrok, domácí útočníci jsou na něho zatím hodně krátcí, bude se následně vhazovat před jeho svatyní.
20:10'
Úvodní vhazování vyhráli hosté a snaží hned v úvodu dostat do útočného pásma.
20:01'
První třetina dnešního zápasu je u konce. Hosté se ujali dvoubrankové vedení a byli naprosto lepší v celé dvacetiminutovce. Skóre dnešního utkání otevřel ve dvanácté minutě Michael Grabner, který dokázal z bezprostřední blízkosti tečovat kotouč a naprosto mu tedy změnil trajektorii, necelých šest minut před koncem vedení zvýšil Noci Hischier, který obdržel skvělou přihrávku a se zakončením už neměl problém. Uvidíme, zda se domácímu celku povede nějak reagovat.
Další třetina začne přibližně v 22:04
20:00'
18:52'
Phaneuf rozehrává za vlastní brankou.
17:28'
Další střela na Kinkaida, před brankou však nebyl nikdo na dorážku. Na druhou stranu spěchal Lovejoy, ten se nakonec nedostal k zakončení a byl jedním z domácích beků vytlačen do rohu.
16:29'
Domácí byli při dvojnásobné početní výhodě střelecky aktivní, snažili se ze všech pozic. Kinkaid ale zatím fantasticky drží svůj tým a hosté už jsou ve čtyřech.
15:19'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Ben Lovejoy – 2 min., hákování).
15:19'
Toffoli teď v další velké šanci těsně před Kinkaidem, byl faulovaný a hosté půjdou do tří.
15:10'
Domácí teď rozehrávají zpoza vlastní branky.
14:17'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (John Moore – 2 min., hákování).
14:09'
Na druhé straně teď v obrovské šanci Pearson, který se ocitnul úplně sám před gólmanem a na několikrát se pokusil dostat puk za jeho záda. Kinkaid měl beton ve správnou chvíli na správném místě.
13:27'
NICO HISCHIER dostal přihrávku od Seversona na modrou čáru, najel si do pravého kruhu kde měl dostatek prostoru i dobrý výhled a přesnou střelou zvyšuje na 2:0. Asistence: Damon Severson, Brian Gibbons.
12:15'
Stafford byl teď v dobré pozici před brankou, kotouč mu utekl už příliš daleko mimo střeleckou pozici.
10:48'
Hischier zblokoval střelu Dereka Forbota.
10:21'
Domácí byli teď autory několika nepřesných střel, ta poslední šla z hole Adriana Kempeho. Hosté už jsou kompletní.
08:29'
Hosté skórují ve vlastním oslabení a otevírají skóre dnešního zápasu. MICHAEL GRABNER zachytil puk na obranné modré čáře a mohl se tak sám vydat na druhou stranu hřiště, kde správným zvednutím kotouče překonal Jonathana Quicka. Bez asistence.
08:19'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Palmieri – 2 min., vysoká hůl).
08:05'
Zajacova tvrdá rána byla hodně nepřesná a Quick vůbec nemusel zasahovat.
06:40'
Domácí se dostali do útočného pásma, jejich počínání nakonec zastavuje Kinkaid přikrytím kotouče. Vhazovat se bude před ním.
05:54'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., držení).
04:19'
Devils se dostali do přečíslení tři na dva, Gibbonsův pokus končí v moci Jonathana Quicka.
03:51'
Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.
02:55'
Clifford se dostal do dobré střelecké pozice a nebyl nikým atakovaný, Kinkaid měl připravený beton a vyrazil jeho střelu. Clifford zkusil vypálit ještě jednou, tato rána šla mimo.
01:59'
Bratt vypálil z pravého kruhu, Quick vyrazil vedle sebe.
00:19'
Kinkaid si připisuje první zákrok.
00:01'
Československá stopa na ledě:

Pavel Zacha (New Jersey Devils – Zranění v horní části těla)
New Jersey Devils

Hosté se v tabulce východní konference nachází na osmém místě a mohou se hlavně spolehnout na Taylora Halla, který zažívá naprosto úžasnou formu, v tabulce kanadského bodování se nachází na dvanáctém místě s 76ti body, tento útočník je tedy hlavním tahounem mužstva. Jersey dokázalo zvítězil v posledních dvou zápasech, naposled proti prvnímu Vegas na hostující půdě, a to ještě jasným výsledkem 8:3, což zřejmě moc expertů nečekalo. Druhá výhra padla opět venku, tentokrát proti Nashvillu až v prodloužení.

Los Angeles Kings

Dnešní domácí celek se v tabulce západní konference nachází na sedmém místě a je na tom poměrně nadějně s postupem do vyřazovací části. V pacifické divizi je z toho totiž třetí místo, ale tým si stejně musí dávat pozor na Anaheim, který jim dýchá na záda. Z posledních pěti zápasů přišli tři výhry a dvě porážky, z toho jedna z prodloužení. Nejproduktivnějším hráčem je Anze Kopitar, který je v kanadském bodování na sedmém místě s 80ti body.

4:1 Detroit Red Wings
Arizona Coyotes 4:3 pp Los Angeles Kings
Los Angeles Kings 3:0 Vancouver Canucks
Los Angeles Kings 2:7 St.Louis Blues
Los Angeles Kings 3:1 Washington Capitals
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.