NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Tampa - 31. března 2018   01:00

Rangers
Rangers
14:59' Skjei (Bučněvič, Desharnais) • 48:14' Chytil (Zuccarello, K. Hayes) • 56:31' Kreider (Zibanejad, Fast)
3:7
(1:0, 0:2, 2:5)
Tampa
Tampa
23:15' Paquette  (J. T. Miller, Sergačjov) • 24:33' Killorn  (Cirelli, Hedman) • 40:35' J. T. Miller  (Hedman, Killorn) • 41:53' Paquette  (Conacher, Kunitz) • 42:38' B. Point  (Gourde) • 58:16' B. Point  (Gourde) • 59:26' Girardi  (Paquette, Kunitz)
Rangers
Chris Rooney, Brian Pochmara – Libor Suchánek, Ryan Daisey
Madison Square Garden, New York
18 006 diváků
Tampa

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek sobotní noci!

Trestné minuty: 17 – 27
Lightning potvrdili roli favorita a zvítězili na ledě Rangers 7:3. Zároveň tím ukončili sérii tří proher v řadě. V první třetině jsme sledovali vyrovnaný hokej. Od prostředního dějství už ale byli výrazně lepším mužstvem hosté.
59:58'
Killornova střela končí v lapačce Pavelce.
59:26'
Tampa právě vstřelila branku!
Druhá využitá početní výhoda Lightning, 7:3! Autorem branky je DAN GIRARDI, který zakončil akci Paquettea. Asistence: Cédric Paquette, Chris Kunitz.
59:01'
Probíhá poslední minuta utkání.
58:44'
Lightning si ještě zahrají jednu přesilovku. Vhazuje se po levici Ondřeje Pavelce.
58:44'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Vladislav Naměstnikov – 2 min., nedovolené bránění).
58:16'
Je rozhodnuto! Opuštěnou branku trefuje od pravého mantinelu BRAYDEN POINT. Asistence: Yanni Gourde.
57:58'
Pavelec míří na střídačku, domácí to zkusí v šesti!
57:06'
Gourde zase mohl vrátit hostům tříbrankové vedení. Pavelec ale svůj tým podržel.
56:31'
Rangers právě vstřelili branku!
Domácí snižují na rozdíl dvou branek! Z levého kruhu prostřeluje Dominguea CHRIS KREIDER. Rodák z Boxfordu si připisuje šestnáctý gól v této sezoně, 3:5 z pohledu Rangers! Asistence: Mika Zibanejad, Jesper Fast.
56:17'
Tampa pokračuje v aktivitě. Kolem branky se rychle obtočil Sergačjov, Pavelec se stihl přesunout.
55:59'
Paquette útočil na hattrick, Pavelec jej však zastavil.
55:48'
Ihned po buly vypálil ostře Sergačjov. Pavelec zapisuje další zásah.
55:44'
Další střelecký pokus švédského beka, gólman New Yorku znovu na správném místě.
55:10'
Dobrá šance pro Hedmana, Pavelec připraven.
55:01'
Střely na branku: 30 – 40
54:47'
5 minut a 13 vteřin do konce třetí třetiny. Vhazuje se po pravici Louise Dominguea.
54:47'
Zuccarello tečoval před brankou střelu spoluhráče, Domingue si ovšem dal pozor. Následuje další z reklamních přestávek.
54:23'
Nepřesná rozehrávka Rangers, zakázané uvolnění.
53:21'
Gólman Blesků přikryl kotouč pod svou lapačku, následovat bude buly po jeho pravé ruce.
52:35'
Kreider se po levé straně dostal do kvalitní příležitosti, Domingue jej ale vychytal.
52:04'
Girardiho střela od modré čáry, brankář New Yorku kryje.
51:36'
Point našel výborně Johnsona, Pavelec se proti střele druhého jmenovaného vytáhl velmi dobrým zákrokem.
51:01'
Necelých devět minut do konce. Lightning mají k dispozici komfortní náskok.
50:30'
Stamkos byl vykázán z bule, nahradil jej Miller.
50:28'
Pokračujeme. Chytil a Stamkos v souboji na vhazování po levici Ondřeje Pavelce.
50:28'
Stamkosova střela z mezikruží, Pavelec má touš ve své moci. V Madison Square Garden proběhne další reklamní přestávka.
50:11'
Aktivní forčekink Tampy Bay dělá Rangers velké problémy.
49:56'
Střely na branku: 27 – 37
49:30'
Paquette dostal přihrávku od Conachera mezi kruhy. Ke střele se ale již nedostal.
49:06'
Kotouč končí mimo hrací plochu. Vhazovat by se následně mělo dle sudích v obranné zóně domácích.
48:14'
Jezdci snižují na 2:5! Střelecký pokus Zuccarella skončil na zadním mantinelu. Následnou dorážkou se ale prosazuje FILIP CHYTIL. Pro českého útočníka je to premiérová branka v NHL! Asistence: Mats Zuccarello, Kevin Hayes.
48:01'
Steven Stamkos – od 1. února úspěšnost na vhazování 57,8%
47:53'
Chytil nabral dobrou rychlost. Jeho následný bekhend z pravé strany končí mezi Domingueovými betony.
46:50'
Millera nakonec musel nahradit Stamkos. Po vyhraném buly kapitána Tampy střílel nebezpečně Kučerov.
46:48'
Konec reklamní pauzy. Andersson a Miller na vhazování po pravici Ondřeje Pavelce.
46:48'
Pavelec zastavuje střelecký pokus Kunitze. Na řadu přichází první reklamní přestávka ve třetí třetině.
46:21'
Střely na branku: 24 – 34
46:15'
Po ubráněném oslabení zaútočil Point. Pavelec při zákroku ztratil svou hůl.
46:05'
45:42'
Tampa se osvobozuje a může tak prostřídat svou čtveřici.
45:31'
Z pravé strany zase střílel Pionk. Trefil ale pouze boční síť.
45:12'
Nyní je tu Naměstnikov se svou střelou, Domingue vyráží.
44:45'
Bučněvičova střela tečována bránícím Cirellim. Kotouč však končí na zadním mantinelu.
44:10'
Lightning se daří ihned po buly vyhodit až k brankáři soupeře.
44:05'
Rangers si zahrají čtvrtou přesilovku. Vhazování po levici Louise Dominguea.
44:05'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Chris Kunitz – 2 min., hákování).
43:37'
Sergačjov se obtočil kolem branky, zakončit se mu ovšem již nepodařilo.
43:17'
Hosté znovu nastěhováni v útočné třetině.
42:46'
Lightning – 3 góly za 2 minuty a 3 vteřiny
42:38'
Blesky přidávají pátý gól! Do levého horního růžku se trefuje z mezikruží při situaci 3 na 1 BRAYDEN POINT. Pro dvaadvacetiletého Kanaďana jubilejní třicátá trefa v sezoně! Asistence: Yanni Gourde.
42:19'
Chytil se snažil natlačit před Dominguea, kvalitní defenzivní práci ale odvedl Stamkos. Český útočník se tak do větší šance dostat nedokázal.
41:53'
4:1 pro Lightning! Pěknou akci zakončil po Conacherově křižné přihrávce pod horní tyč CÉDRIC PAQUETTE. Centr čtvrté útočné formace Blesků tak přidal svou druhou trefu v dnešním zápase! Asistence: Cory Conacher, Chris Kunitz.
41:42'
Spoonerova střela z levého kruhu, brankář Tampy Bay vyráží levým betonem.
41:16'
Do zajímavé střelecké pozice se nám nyní dostal Vesey. Domingue vyrazil jeho střelu z levé strany levým ramenem.
40:57'
Ofsajd v podání Rangers.
40:35'
Bolts využívají přesilovku a jdou do dvougólového vedení! Hedmanovu střelu od modré dorazil za Pavelce J.T. MILLER. Pro bývalého útočníka Rangers dvaadvacátá branka v sezoně a druhý bod v dnešním utkání! Asistence: Victor Hedman, Alex Killorn.
40:28'
Stamkos pálil z první po křižné přihrávce od Kučerova, avšak minul.
40:10'
Hedman získává pro Tampu útočné pásmo.
40:02'
Lightning začínají třetí třetinu na přesilové hře.
40:01'
Obě mužstva zpět na ledové ploše, závěrečná dvacetiminutovka bude zahájena za několik málo okamžiků.

39:58'
Miller vyhrál vhazování na Stamkose, jeho střelecký pokus byl ovšem zblokován Hayesem.
39:56'
Pavelec má kotouč pod kontrolou, do konce třetiny zbývají 3 vteřiny a 1 desetina.
39:26'
Hayes dostal touš do střední třetiny, domácí tak mohou našetřit pár vteřinek k dobru.
39:16'
Lightning budou mít k dispozici početní výhodu!
39:16'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Chris Kreider – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Yanni Gourde – 2 min., hrubost).
39:16'
Po přerušení se strhává u branky Rangers velká potyčka!
39:16'
Johnson mohl navýšit vedení Tampy, Pavelec jej však zastavil brilantním zákrokem! Ke střele se pak ještě navíc dostal Girardi.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
38:54'
Zakázané uvolnění hostů se pískat nebude. Staal musí hodně zabrat před dotírajícím Johnsonem.
38:01'
Do šance se nyní snažil dostat Stamkos. Dobrou defenzivní práce ale odvedl Pionk.
37:35'
Z pravého kruhu nahazoval před branku bekhendem Skjei, Domingue pouze vyrazil.
37:21'
Střely na branku: 16 – 24
37:02'
Z trestné lavice byl konečně propuštěn Steven Stamkos.
37:02'
Icing Tampy Bay.
36:52'
Touš si to namířil na střídačku domácích, hra je tedy přerušena.
36:40'
Conacher pouze odevzdal puk soupeři, Lightning jdou vystřídat.
36:16'
Kunitzova střela ze střední vzdálenosti minula Pavelcovu branku.
35:46'
Louis Domingue (TBL) – poslední 5 startů: REC:4-2-1, %ÚS:92,1
35:18'
Rangers vyhodili přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se tentokrát bude po levici jejich brankáře.
35:06'
Victor Hedman (TBL) – posledních 7 zápasů: 4 góly, 4 asistence
35:02'
Zpět do utkání. Zibanejad a Paquette na vhazování po pravici Ondřeje Pavelce.
35:02'
Za pár minut by se měl mimochodem vrátit zpět do dění kapitán Lightning Steven Stamkos.
35:02'
Hra přerušena, je tu další z reklamních přestávek.
34:57'
34:42'
Sergačjov střílel bez přípravy po přihrávce od Millera, avšak minul.
34:33'
Hosté v plném počtu. Začíná jejich další krátká přesilovka.
34:06'
Lightning s kotoučem ve vlastní zóně, oba týmy střídají.
33:36'
Střely na branku: 14 – 22
33:00'
Palát vyhrál buly na Hedmana, jeho ostrý projektil zaduněl o pravý Pavelcův beton.
32:57'
Ani tato početní výhoda Jezdců netrvala dlouho. Hrát se bude znovu ve čtyřech.
32:57'
32:45'
Bučněvič pálil z první, Domingue vyrazil vyrážečkou.
32:33'
Je tu tedy v pořadí třetí přesilová hra Rangers! Vhazování po levici Louise Dominguea.
32:33'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (J. T. Miller – 2 min., hákování).
32:20'
Signalizovaný trest pro Tampu, svěřenci Alaina Vigneaulta mají zatím ponechanou výhodu.
32:04'
31:36'
Přesilová hra Lightning – góly ve čtyřech zápasech po sobě
31:31'
Hosté v plném počtu. Začíná jejich krátká přesilovka.
31:16'
Hayes a Johnson na vhazování před střídačkou Rangers.
31:16'
Jezdci se dostali do ofsajdu. Pokračovat budeme po reklamní přestávce.
30:39'
Útočnou akci Zibanejada zastavuje již ve střední třetině McDonagh.
30:04'
Poměr sil na ledě se nám srovnává. Vhazování po levici Ondřeje Pavelce.
30:04'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Neal Pionk – 2 min., nedovolené bránění).
29:57'
Po pasu od Zibanejada se do obrovské šance dostal Kreider, Domingue se ale blýskl skvělým zákrokem!
29:42'
Výborná práce Strålmana, Lightning se osvobozují.
29:31'
Druhá početní převaha domácích! Dočkáme se vyrovnání?
29:31'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Dan Girardi – 2 min., podražení).
28:46'
Conacherova střela z pravé strany, Pavelce podržela tyč.
28:25'
Po vyhraném vhazování Paquettea střílel Sergačjov, Pavelec vyrazil.
28:22'
Další icing Rangers.
28:14'
Nyní Kučerov přihrál na Hedmana, střela švédského beka však minula Pavelcovu klec.
27:40'
Kučerov se snažil vystřelit z otočky, Pavelec ale zasahovat nemusel.
27:35'
Čároví pískají domácí hokejistům zakázané uvolnění. Vhazovat se tedy bude znovu poblíž českého gólmana.
26:52'
Zpět do akce. Na vhazování po levici Ondřeje Pavelce se sklání Chytil a Cirelli.
26:52'
Strålmanova střela od modré čáry, Pavelec zasahuje. Ke slovu se následně hlásí reklamní přestávka.
26:40'
Hosté ale pokračují v aktivitě. Znovu jsou nastěhováni v útočné třetině.
26:25'
Jon Cooper je nyní nucen kvůli absenci Stamkose míchat útočnými lajnami.
25:35'
Puk se dotkl střídačky Rangers. Vhazovat by se mělo v neutrální zóně.
25:23'
Sproul napřáhl na modré, Domingue má kotouč v náručí.
25:04'
Svěřenci Jona Coopera se provinili icingem.
24:51'
Střely na branku: 10 – 19
24:33'
Lightning během chvíle otáčejí skóre utkání! Cirelli poslal puk mezi kruhy na ALEXE KILLORNA. Ten s první střelou neuspěl. Jeho následná dorážka už ale skončila v síti. Rodák z Halifaxu se prosazuje popatnácté v tomto ročníku! Asistence: Anthony Cirelli, Victor Hedman.
24:22'
Nyní ovšem testoval Domingueovu pozornost Skjei.
24:12'
Lightning v úvodu druhé třetiny velmi aktivní.
23:24'
McDonagh zblokoval střelecký pokus Veseye.
23:15'
Čtyřiadvacátá minuta utkání, máme srovnáno! Střelu Sergačjova od modré čáry dopravil za Pavelcova záda důrazný CÉDRIC PAQUETTE. Kanadský forvard zapisuje do statistik svůj čtvrtý gól v sezoně, 1:1! Asistence: J.T. Miller, Michail Sergačjov.
22:52'
O kotouč se nyní bojuje za Domingueovou brankou.
22:31'
Coburnovo nahození z levé strany, gólman Jezdců vyráží betonem.
21:56'
Cirelliho střelu nyní ještě dorážel Palát, Pavelec ale znovu bez práce.
21:40'
Killorn střílel od levého mantinelu, minul ovšem tři tyče.
21:00'
Střelecký pokus Zibanejada zblokován Girardim mimo Domingueův dosah.
20:41'
Hayes přihrával před branku Pionkovi, Domingue musel vyrážet.
20:02'
Druhou třetinu nám otevřelo vhazování mezi Chytilem a Pointem.
20:01'
Hokejisté Rangers a Lightning se vrátili zpět na led Madison Square Garden. Druhá perioda odstartuje za malou chvíli.

20:00'
Vyloučení v týmu New York Rangers (Pavel Bučněvič – 2 min., podražení).
Vyloučení v týmu New York Rangers (Pavel Bučněvič – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Steven Stamkos – 2 min., nesportovní chování + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Steven Stamkos – 5 min., bitka).
19:59'
Bučněvič trefil ve střední třetině Kučerova. Stamkos ihned shazuje rukavice a jde pomstít svého spoluhráče!
19:37'
Ihned po buly pálil od modré ostře Sergačjov, jeho projektil ale skončil na zadním plexiskle.
19:32'
Kučerov našel volného Hedmana, jeho dobrou střelu z mezikruží vyráží Pavelec vyrážečkou do ochranné sítě.
19:01'
Byla ohlášena poslední minuta úvodní periody.
18:53'
18:46'
Lightning se už ubrání.
17:54'
První polovina z trestu Stamkose je pryč. Rangers se zatím prakticky do ničeho nedostali.
17:48'
Bučněvič to zkoušel z první, netrefil ovšem bránu.
17:31'
Domácím se zatím nepodařilo usadit se v útočném pásmu.
16:58'
Point vyhrál buly, McDonagh následně ihned vyhazuje.
16:53'
Jezdci si zahrají první přesilovou hru v dnešním zápase! Vhazování po pravici Louise Dominguea.
16:53'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Steven Stamkos – 2 min., vražení na hrazení).
16:06'
Střely na branku: 8 – 12
15:41'
Konec reklamní přestávky, Chytil s Paquettem na buly po pravici Ondřeje Pavelce.
15:41'
Cirelli v další šanci, Pavelec kryje. Následuje reklamní přestávka.
15:24'
Tampa mohla vzápětí srovnat! Cirelliho dorážka z hranice brankoviště ale končí vedle Pavelcovy svatyně.
15:11'
Zakázané uvolnění Rangers.
14:59'
Domácí otevírají na konci patnácté minuty skóre dnešního utkání! Po přihrávce Bučněviče se prosazuje BRADY SKJEI. Čtvrtá trefa v sezoně pro čtyřiadvacetiletého beka, 1:0! Asistence: Pavel Bučněvič, David Desharnais.
14:40'
McDonagh s pukem u vlastní branky, obě mužstva prostřídávají své formace.
14:23'
Conacher na modrou pro McDonagha, Pavelec jeho střelecký pokus od modré vyráží do rohu.
13:07'
Zibanejad to tentokrát zkoušel z pravé strany, Domingue ale zasahovat nemusel.
12:45'
Na opačné straně zahrozil bekhendem Zibanejad, Domingue připraven.
12:31'
Cirelli se snažil poslat puk zpoza brány na Killorna, Pavelec ale včas zasáhl.
12:01'
Spoonerovu střelu od modré tečoval před brankou Vesey, Domingue si musel dát pozor.
11:52'
Bolts vyhodili na icing, vhazovat se tedy následně bude v jejich obranné zóně.
11:44'
Prudká střela od Strålmana, kotouč zaduněl o Pavelcovy betony.
11:15'
Desharnais hledal Gilmoura, přihrávka ale postrádala přesnost.
10:11'
10:11'
Střela Hedmana z levé strany byla zblokována Pionkem vysoko nad. Na řadu přichází druhá reklamní přestávka.
10:01'
Střely na branku: 5 – 5
09:32'
Kučerov vystřelil z první po pasu od Strålmana, Pavelec vyrazil bez větších potíží.
09:28'
Nepřesnost však také na straně Rangers, píská se dokonce zakázané uvolnění.
09:07'
Cirelli nepřesně na Paláta, hrát mohou domácí.
08:38'
Lightning mohli jít do vedení! Po Johnsonově přihrávce střílel z předbrankového prostoru Point, avšak trefil pouze brankovou konstrukci.
08:01'
Chris Kreider (NYR) – posledních 7 zápasů: 3 góly, 7 asistencí
07:59'
Icing ze strany Rangers, hra se tak vrátí před českého brankáře.
07:32'
Strålman se snažil z úhlu překvapit Pavelce, avšak neuspěl.
07:13'
Stamkose nakonec musel vystřídat Miller.
07:11'
Můžeme pokračovat. Zibanejad a Stamkos v souboji na buly ve střední třetině.
07:11'
Lightning nevyšel přechod do útočného pásma, čároví jsou nuceni odpískat ofsajd. Zároveň proběhne první reklamní přestávka.
06:37'
Sergačjov se uklízí s toušem za vlastní branku, jeho spoluhráči mezitím střídají.
06:08'
Na druhé straně střílel Cirelli, trefil ale pouze spoluhráče Paláta.
05:45'
Gilmourův pokus od modré čáry, gólman Blesků vyráží do ochranné sítě.
05:37'
Naměstnikov zkoušel zakončovat z levé strany k bližší tyči, Domingue si ale celou situaci pohlídal.
05:01'
Ze střední zóny napřáhl ke střele Pionk. Domingue rychle vytřepal puk z lapačky a hra tak pokračuje.
04:51'
Střely na branku: 2 – 1
04:27'
Fastovu střelu zblokoval na zadní mantinel Hedman.
04:02'
Stamkos vyčkává s toušem za vlastním brankářem, oba trenéři zaveleli k dalšímu střídání.
03:30'
Cirelli poslal kotouč na Killorna, jeho střelu z pravé strany vyráží Pavelec pravým betonem.
03:14'
Od pravého mantinelu vyzkoušel Dominguea Zibanejad. Brankář Tampy Bay má první zásah v utkání.
02:28'
Sergačjov zblokoval střelu Veseye, Domingue tak bez práce.
02:10'
Rozehrávka Hedmana končí na zakázaném uvolnění, vhazovat se bude před Dominguem.
01:40'
Hosté se dostávají do ofsajdu, hra tedy poprvé přerušena.
01:25'
Pionk s pukem za vlastní brankou, oba týmy poprvé střídají.
01:08'
Velmi dobré úvodní střídání první útočné formace Lightning.
00:38'
Střelecký pokus McDonagha od modré zblokován Fastem.
00:23'
K první střele se dostal Stamkos. Od pravého mantinelu ale kapitán Bolts minul bránu.
00:03'
Buly pro domácí.
00:01'
Nyní se už ovšem na úvodní vhazování staví Mika Zibanejad a Steven Stamkos. Jdeme na to!
Ryan McDonagh, J.T. Miller a Dan Girardi oblékali po několik sezon dres Jezdců. Nyní už ale hrají všichni tři za Tampu. Jejich nejlepší okamžiky nyní mohou diváci sledovat na kostce.
Hymna je minulostí, utkání co nevidět začne.
V Madison Square Garden si diváci nyní vyslechnou americkou státní hymnu.

Z:17 REC:6-9-0 OG:55 PR:3,46 %ÚS:89,1 SO:0

New York Rangers: Pavelec (H. Lundqvist) – M. Staal (A), Pionk, Skjei, Sproul, Gilmour, O'Gara – Kreider, Zibanejad (A), Fast – K. Hayes, Chytil, Zuccarello (A) – Vesey, Andersson, Spooner – Naměstnikov, Desharnais, Bučněvič.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – Hedman, Strålman, McDonagh, Girardi, Coburn (A), Sergačjov – J. T. Miller, Stamkos (C), Kučerov – Gourde, B. Point, T. Johnson – Killorn, Cirelli, Palát (A) – Kunitz, Paquette, Conacher.

Rozhodčí: Chris Rooney, Brian Pochmara – Libor Suchánek, Ryan Daisey.
Příjemný večer! Utkání NHL mezi Rangers a Lightning začne za necelou půlhodinu.

New York Rangers (33-35-9)

Rangers dnes hrají poslední letošní zápas ve své domácí Madison Square Garden. Za uplynulých šest zápasů mají bilanci jedné výhry, tří porážek a tří proher po nastavení.
V minulém utkání Jezdci prohráli na ledě Washingtonu Capitals 2:3 po prodloužení. O góly se postarali útočníci Kevin Hayes a Ryan Spooner.
Sezonu Rangers zakončí čtyřzápasovým tripem.

Tampa Bay Lightning (51-22-4)

Lightning jsou poprvé od 19. října 2017 sesazeni z prvního místa Atlantické divize. Na ledě New Yorku Rangers dnes zakončují dvouzápasový trip.
V noci na dnešek Bolts prohráli v TD Garden s Bostonem Bruins 2:4. O jejich branky se postarali útočník J.T. Miller a obránce Victor Hedman.
Z New Yorku se hokejisté Tampy vrátí zpět domů. V noci z neděle na pondělí pak ve své Amalie Areně zahájí třízápasový homestand.

8. Buffalo Sabres – 77 záp., 180:256, 60 B
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování NHL! Dnešní program nejlepší hokejové ligy světa nabízí celkem šest zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi New Yorkem Rangers a Tampou Bay Lightning. Úvodní buly bude v Madison Square Garden vhozeno krátce po 01:00! Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.