NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Dallas - 19. března 2018   00:30

Winnipeg
Winnipeg
19:59' Laine (Wheeler, Byfuglien) • 22:17' Chiarot (Armia, Lowry) • 26:42' Laine (Ehlers, Stastny) • 58:31' Wheeler (Copp, Scheifele)
4:2
(1:0, 2:2, 1:0)
Dallas
Dallas
21:12' Janmark  (Faksa, Pitlick) • 37:13' Ja. Benn  (J. Klingberg, Radulov)
Winnipeg
Hellebuyck (Comrie) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, Enström, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Stastny, Laine – Perreault, Copp, Little – B. Tanev, Lowry, Armia.
Hebert, Meier - Murphy, Mach
MTS Centre, Winnipeg
15 321 diváků
Dallas
Bishop (11. Lehtonen) – Lindell, J. Klingberg, Honka, Johns, Hamhuis, Pateryn – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – D. Shore, Dickinson, Janmark – Elie, Spezza, B. Ritchie.

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:2. Ve třetí třetině se Dallas pokoušel vyrovnat, odvolal brankáře, a pak se do odkryté branky trefil aktivně hrající Blake Wheeler. Jets vyhrávají zasloužení.
59:41'
Connor Hellebuyck kryje kotouč, který v těsné blízkosti tečoval Jason Spezza.
59:30'
Už se pravděpodobně nic nestane, domácí celek tento duel vyhraje.
59:00'
Probíhá poslední minuta hry.
58:31'
Winnipeg právě vstřelil branku!
A je to jasné, hostující celek prohraje. Domácí tým dává gól do prázdné branky, trefil ji BLAKE WHEELER. Asistence: Andrew Copp a Mark Scheifele.
58:03'
Stephen Johns od modré čáry minul branku. Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.
57:56'
Vhazovat se po zakázaném uvolnění bude před brankou domácího celku.
57:31'
Tyler Pitlick to zkoušel z ostrého úhlu, jeho pokus kryje brankář Winnipegu.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:35'
Kari Lehtonen si snadno poradit se střelou od modré čáry, kterou vyslal Josh Morrissey.
56:20'
Komerční přestávka.
56:02'
Z horní hranice kruhu vypálil hostující Mattias Janmark, jeho projektil kryje brankář Jets.
54:55'
Greg Pateryn pálil od modré čáry, jeho rána postrádala přesnost.
54:33'
Tentokrát na icing zahrál domácí celek, a proto se bude vhazovat před jeho brankou.
54:15'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Dallasu.
53:57'
Adam Lowry dokázal pomoci svému brankáři, a tak zblokoval pokus, který vyslal John Klingberg.
53:20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, takticky hraje domácí celek velmi dobře.
52:43'
Vhazovat se bude před brankou Dallasu, domácí celek získal útočné pásmo.
52:23'
Dan Hamhuis rozehrává od své branky, a tak se hosté pokouší dostat do střeleckých pozic.
51:20'
Přesilovku hrají domácí dobře, drží útočné pásmo.
51:13'
Blake Wheeler ani Patrik Laine nedokázal z předbrankového prostoru přesněji trefit prostor vymezený třemi tyčemi.
50:43'
Connor Hellebuyck kryje kotouč, zakončoval hostující John Klingberg bekhendem.
50:31'
Dustin Byfuglien se propracoval do zakončení, Kari Lehtonen neměl problém se střelou od modré čáry.
50:05'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
50:05'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Esa Lindell – 2 min., podražení).
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Jets stále vedou o jednu branku.
49:00'
Tyler Seguin se dostal k odraženému puku před brankou a rychle vypálil. Jeho projektil se od tyčky odrazil zpět do hry. Domácí brankář už byl překonaný.
48:50'
Mnoho velkých šancí momentálně k vidění není.
48:41'
Dustin Byfuglien vypálil z mezikruží, jeho projektil zblokoval obránce Dallasu.
48:14'
47:52'
Nikolaj Ehlers pálil nepřesně.
47:35'
Hostující celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma, Stars hrají v oslabení velmi dobře.
46:54'
Patrik Laine zakončoval, ale ani jedna z jeho střel nebyla dostatečně přesná.
46:21'
Kari Lehtonen si dokázal poradit s kotoučem, který na jeho branku vyslal Blake Wheeler.
46:14'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (John Klingberg – 2 min., podražení).
46:08'
Paul Stastny minul branku z mezikruží.
45:47'
Po delší době registrujeme střelecký pokus. Connor Hellebuyck si poradil se střelou, kterou vyslal John Klingberg.
44:56'
Stephen Johns dobře vypálil, jeho projektil zblokoval hostující Bryan Little.
44:18'
Dan Hamhuis rozehrává od své branky, a tak mohou hrát hosté a pokouší se o vyrovnání.
43:41'
Connor Hellebuyck musel předvést své umění, poradit se se střelou Tylera Seguina.
43:14'
Kyle Connor vypálil z dolní hranice kruhu, jeho projektil je nepřesný.
42:43'
Vhazovat se bude před hostující brankou, Dallas špatně rozehrál, je z toho icing.
42:00'
Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.
41:43'
Do střelecké příležitosti se dostal domácí Nikolaj Ehlers. Jeho ránu snadno kryje hostující Kari Lehtonen.
41:18'
V poklidném tempu začíná třetí třetina, domácí celek do ní vstupuje s jednobrankovým vedením.
40:15'
Dustin Byfuglien se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář Kari Lehtonen.
40:01'
Čtyři branky, které si oba týmy rovnoměrně rozdělily, jsme viděli ve druhé třetině. Domácí hokejisté vedou o jeden gól, ale snadnou cestu k výhře mít rozhodně nebudou.
40:00'
39:18'
Winnipeg nahazuje kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing a střídá.
38:55'
Jason Spezza z dobré pozice nedokázal trefit prostor vymezený třemi tyčemi.
38:08'
Tyler Myers pálil od modré čáry mimo branku. Následně hosté vyhodili jen na icing.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:13'
Dallas právě vstřelil branku!
Gól v přesilovce znamená, že je sníženo na rozdíl jediné branky, naprosto přesně do volného prostoru pod horní tyčkou poslal kotouč rychlou střelou JAMIE BENN. Asistence: John Klingberg a Alexandr Radulov.
36:45'
Přesilovku hraje Dallas, nyní vypálil Alexandr Radulov, jehož pokus kryje domácí Connor Hellebuyck.
36:13'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Tyler Myers – 2 min., hrubost).
36:13'
Stephen Johns zblokoval střelecký pokus, který vyslal Tanev.
35:20'
Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se ve druhé třetině dostali do dvou brankového vedení.
34:51'
Tyler Myers velmi dobře zakončoval, jeho projektil kryje brankář Kari Lehtonen.
33:50'
Celá situace se znovu opakovala, a tak tedy zkušený domácí obránce znovu zastavil puk.
33:26'
Jason Dickinson pálil vystřelil z pravého kruhu, jeho pokus zblokoval zkušený domácí obránce Dustin Byfuglien.
32:50'
Z horní hranice kruhu vypálil hostující Tyler Seguin, Jeho střela příklepem se stala snadnou prací pro brankáře Hellebuycka.
32:14'
Bryan Little dobře vypálil, jeho projektil kryje brankář Stars. Vhazovat se bude před jeho brankou. Winnipeg má více ze hry.
31:30'
Jets se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma, přesilovka se domácímu celku vyloženě nedaří.
31:15'
Connor Hellebuyck musel zasahovat, z horní hranice kruhu vypálil Esa Lindell.
30:49'
Přesilovku hraje domácí celek, který se nyní ovšem musel bránit. Tyler Pitlick minul branku z dobré pozice.
30:19'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Brett Ritchie – 2 min., držení).
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Jets získali vedení o dva góly.
29:45'
Connor Hellebuyck přerušuje hru, hostující celek se dostal do střelecké pozice. Buly před brankou Winnipegu.
29:00'
Devět minut hry je pryč ze druhé třetiny, ve které jsme viděli již tři branky.
28:33'
Po rychlé akci domácích hokejistů kotouč končí mimo branku a branková konstrukce vypadla ze svého postavení. Kari Lehtonen si musí nechat vrátit bránu na své místo.
28:18'
Hra je přerušena pro postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:47'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí hokejisté hrají aktivněji, naopak Dallas má velké problémy s přechodem do útočného pásma.
27:33'
Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka.
27:09'
Dustin Byfuglien pálil od modré čáry, jeho projektil postrádal přesnost.
26:42'
Po rychlé akci navyšuje hostující celek své vedení. Stastny jemně postrčil na Ehlers, který prodloužil na najetého PATRIKA LAINEHO, který ránou mezi betony prostřelil brankáře Dallasu. Asistence: Nikolaj Ehlers a Paul Stastny.
25:51'
Hostující celek rozehrává od své branky, ale přišel o puk, a tak útočil Joel Armia. Ten minul branku.
25:00'
Brett Ritchie se pokoušel propracovat do útočného pásma, jeho akci ale zastavila dobře připravená obrana Jets.
24:40'
Jacob Trouba pálil z dobré pozice, puk zblokoval Greg Pateryn.
24:36'
Kari Lehtonen si nyní dokázal poradit se střelou, kterou vyslal Joel Armia.
23:55'
Sledujeme velmi rychlý hokej v úvodu druhé třetiny. Hostující celek sice vyrovnal, ale domácí si rychle vzali vedení zpět.
22:50'
Z dobré pozice to nyní zkoušel další domácí hráč, Blake Wheeler rychle pálil a jeho projektil končí mimo branku.
22:17'
Domácí celek se znovu dostává do vedení, ránou od modré čáry se prosazuje velmi rychle po vyrovnávající brance domácí BEN CHIAROT. Kari Lehtonen nedokázal kotouč zastavit. Asistence: Joel Armia a Adam Lowry.
21:50'
Winnipeg se pokouší rychle odpovědět na vyrovnávající branku.
21:12'
Z kraje druhé třetiny je vyrovnáno. Po výborně Faksově přihrávce se puk dostal do míst, kde byl MATTIAS JANMARK. Jeho rychlá střela mířila mimo dosah brankáře Jets. Asistence: Radek Faksa, Tyler Pitlick.
20:33'
Po zakázaném uvolnění domácího celku se bude vhazovat před brankou Jets.
20:01'
Po první třetině vede střelecky méně aktivní domácí celek o jednu branku. V poslední vteřině hry pálil přesně Patrik Laine.
20:00'
19:59'
V poslední vteřině hry se prosazuje domácí celek, po rychlé Wheelerově přihrávce se prosazuje aktivně hrající PATRIK LAINE z předbrankového prostoru. Asistence: Blake Wheeler a Dustin Byfuglien.
19:51'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Dallasu.
19:43'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., podražení).
19:43'
Mark Scheifele pálil mimo branku.
19:17'
Connor Hellebuyck kryje kotouč po střele Pateryna.
18:34'
V poklidném tempu se dohrává třetina.
18:04'
Kari Lehtonen přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Hostující brankář si poradil s pokusem, který vyslal Toby Enström.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:51'
Winnipeg kombinoval v útočném pásmu, Dustin Byfuglien pálil od modré čáry a jeho pokus kryje Kari Lehtonen.
17:15'
Oba týmy hrají takticky velmi dobře. Hra je přerušena pro zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před bránou Dallasu.
16:43'
Connor Hellebuyck byl pozorný a proti střele Lindella dokázal zasáhnout.
16:27'
Alexandr Radulov minul branku ránou z bezprostřední blízkosti.
16:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté pokračují v aktivní hře.
16:01'
Patrik Laine pálil z dobré pozice, jeho rána byla zblokovaná.
15:14'
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, domácí celek se musí bránit tlaku soupeře. Stars hrají přesilovku dobře.
14:43'
Hra je nyní přerušena, vypálil Jason Spezza a jeho projektil kryje brankář Connor Hellebuyck.
14:01'
Esa Lindell se propracoval do zakončení, ránu zblokoval domácí obránce.
13:40'
Jets vyhazují kotouč přes všechny čáry.
13:23'
Sledujeme přesilovku Dallasu. Hosté se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.
13:18'
Tyler Seguin tečoval kotouč před brankou, minul klec.
13:14'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., nedovolené bránění).
13:14'
Connor Hellebuyck kryje kotouč před brankovou čárou, hra je pak přerušena.
12:55'
Vhazovalo se ve středním pásmu, po komerční přestávce zápas pokračuje dál.
12:10'
Jacob Trouba se dostal ke střele od modré čáry, jeho projektil zblokoval Jamie Benn. Následně ale bekhendovou strnaou hole postrašil brankáře Lehtonena Lowry.
11:10'
Sledujeme rychlý hokej, hostující celek je střelecky aktivnější, domácí mají velké problémy s přechodem do útočné fáze.
10:45'
Dallas špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostů.
10:19'
Tyler Myers rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. ni jeden celek se nikam nežene.
10:11'
Střídání v týmu Dallas Stars: ze hřiště odchází Ben Bishop, přichází Kari Lehtonen.
10:11'
Ben Bishop se při zákroku zranil.
10:11'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, převahu má hostující celek. Nyní ale senzačně Ben Bishop zastavil pokus domácího hráče. Bryan Little nedává gól, neboť gólman skvěle zasáhl.
09:30'
Po krátké přestávce zápas pokračuje dál. Mnoho vyložených šancí k vidění není. Ani jeden celek se do střeleckých pozic nemůže propracovat.
09:11'
Ben Bishop kryje kotouč po střele domácí Paula Stastného. Komerční přestávka..
08:40'
Patrik Laine pálil a jeho pokus zblokoval Dan Hamhuis.
08:38'
Dallas špatně rozehrál, je z toho zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Stars.
08:20'
Hra se bez výraznější šance nyní přelévá ze strany na stranu.
07:20'
Connor Hellebuyck předvedl své umění proti střele Jasona Spezzy, jehož ránu z kruhu snadno zastavil.
06:59'
Ještě jednou pálil Brett Ritchie, ale ani tentokrát gólmana neprostřelil.
06:47'
Brett Ritchie se dvakrát dostal do střelecké pozice, ale oba jeho pokusy velmi dobře zastavil domácí brankář.
06:00'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Toby Enström – 2 min., podražení).
05:40'
Connor Hellebuyck musel zasahovat, do zakončení se dostal John Klingberg, ale jeho projektil neměl naději na úspěch.
05:23'
Blake Wheeler dostal přihrávku mezi kruhy, jeho zakončení ale nebylo přesné. Puk možná ještě někdo z obránců tečoval.
05:03'
Kotouč vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude před brankou Dallasu.
04:32'
Joel Armia se propracoval do zakončení, jeho ránu zblokoval hostující obránce.
03:38'
Patrik Laine rozehrává od své branky, následně se do šance dostal Tyler Seguin, jehož projektil postrádal přesnost.
02:34'
Sledujeme rychlý hokej, střelecky aktivnější v úvodu zápasu jsou hosté.
02:17'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Jets.
01:46'
Tyler Seguin se dostal ke střele, s tou si ale brankář dokázal poradit.
01:12'
Radek Faksa se dostal do zakončení, s jeho pokusem si dokázal domácí brankář poradit. První výraznější šance Stars.
00:15'
Ben Bishop kryje kotouč po dobré střele, ke které se dostal domácí Blake Wheeler. Vhazovat se bude před brankou Dallasu.
00:01'

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien, Morrow, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Stastny, Laine – Perreault, Copp, Little – B. Tanev, Lowry, Armia.

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Lindell, J. Klingberg, Honka, Johns, Hamhuis, Pateryn – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – D. Shore, Dickinson, Janmark – Elie, Spezza, B. Ritchie..
Winnipeg Jets odehrál 71 zápasů s bilancí 38-4-10-19 a získal 94 bodů. V tabulce Západní konference je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s New Jersey Devils 3:2 a Chicagem Blackhawks 6:2. Nestačil na Philadelphii Flyers 1:2, v prodloužení na Washington Capitals 2:3 a Nashville Predators 1:3.
Dallas Stars odehrál 72 zápasů s bilancí 30-8-8-26 a získal 84 bodů. V tabulce Západní konference je na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Anaheimem Ducks 2:1. Nestačil na Pittsburgh Penguins 1:3, Montreal Canadiens 2:4, v nájezdech na Toronto 5:6 a Ottawu Senators 2:3 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Winnipeg Jets a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:30.