NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  St. Louis : Colorado - 2. dubna 2019   02:00

St. Louis
St. Louis
07:07' Schwartz (Sundqvist, Perron) • 40:14' Tarasenko (R. O'Reilly, B. Schenn) • ' R. O'Reilly
3:2
(1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)

1:0 (SN)

Colorado
Colorado
46:30' Landeskog  (Nemeth, Söderberg) • 59:13' Kerfoot  (Landeskog, MacKinnon)
St. Louis
Binnington (Allen) – Pietrangelo, Dunn, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko, R. O'Reilly, B. Schenn – Perron, Sundqvist, Schwartz – Thomas, Bozak, Maroon – Steen, Barbašev, Sanford.
Lee, Charron – Murphy, Nowak
Enterprise Center, St. Louis
17 767 diváků
Colorado
Grubauer (Varlamov) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Nemeth – Kerfoot, MacKinnon, Compher – Landeskog, Söderberg, C. Wilson – Nieto, Jost, Calvert – Andrighetto, Brassard, G. Bourque.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů!
Tři hvězdy utkání:
1. Vladimir Tarasenko (St. Louis) 1+0
2. Jaden Schwartz (St. Louis) 1+0
3. Gabriel Landeskog (Colorado) 1+1
A je konec. V samostatných nájezdech byl jediným úspěšným střelcem Ryan O'Reilly, který přisoudil druhý bod Blues. Domácí tým se tak bodově dotáhl na Nashville. Naopak Colorado bude o play off ještě zabojovat.
V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.
Autorem vítězné branky je RYAN O'REILLY.
Sven Andrighetto zakončil kličkou do backhandu,ale Jordan Binnington zasáhl betonem!
Vladimir Tarasenko se pokusil prosadit střelou na druhou tyč,ale brankář zasáhl.
Gabriel Landeskog se snažil prosadit střelou mezi betony,ale neuspěl.
Ryan O'Reilly přijel až k brance, tam si kotouč hodil do forehandu a propálil brankáře!
Nathan MacKinnon se snažil o rychlou kličku do backhandu,ale brankáře nepřekonal.
Tyler Bozak nabral rychlost a vypálil, jeho střelu Grubauer vyrazil.
Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení si oba týmy vytvořily solidní šance,ale oba brankáři předvádí výborný výkon a o bonusovém bodu budou rozhodovat nájezdy!
Střely po prodloužení: Domácí – 27, Hosté – 26.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:30'
Kotouč mají po delší době hosté.
63:59'
Blues stále kombinují ve třetině soupeře,ale střela nepřišla.
63:40'
Domácí jsou stále na kotouči.
62:59'
Nathan MacKinnon se natlačil s kotoučem před branku,ale touš mu v rozhodující chvíli odskočil.
62:40'
Brayden Schenn zakončil přečíslení 2 na 1 střelou, Philipp Grubauer zasahuje.
62:10'
Nikita Zadorov se dostal několika střelám, ale ani jedna se nedostala do branky.
61:27'
Colorado se dostalo k touši a kombinuje ve třetině soupeře.
61:20'
Domácí mají touš stále v moci, nyní vpálil Bozak,ale jeho pokus Grubauer vyrazil.
60:50'
Blues jsou stále na kotouči,ale větší šanci si zatím nevytvořili.
60:01'
Úvodní buly pro domácí.
60:01'
Začalo prodloužení.
A máme tu konec i 3. třetiny. V tomto dějství se nejprve znovu prosadili domácí, když se přesně trefil Vladimir Tarasenko. Za hosty se šikovnou tečí prosadil Gabriel Landeskog a Blues měli hru poměrně pod kontrolou. Ale v poslední minutě se další tečí prosadil Alexander Kerfoot, který poslal utkání do prodloužení.
Střely po 3. třetině: Domácí – 25, Hosté – 23.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:13'
Colorado právě vstřelilo branku!
Hosté se přece dočkali! Gabriel Landeskog vypálil od mantinelu, jeho pokus těsně před brankářem tečoval ALEXANDER KERFOOT a kotouč se dostal až do branky.
Asistence: Gabriel Landeskog a Nathan MacKinnon.
58:59'
Colorado má obrovský tlak,ale nedaří se mu střílet.
58:20'
Colorado to zkouší se 6ti hráči!
58:10'
Kotouč je ve třetině hostů, tohle Blues vyhovuje.
58:05'
Sven Andrighetto vypálil od levého mantinelu, Jordan Binnington zasahuje a přerušuje hru.
57:40'
Gabriel Landeskog znovu tečoval střelu od modré,ale tentokrát rozezvučel tyč!
57:10'
Ivan Barbašev přišpendlil proti hráče na mantinelu a odebral mu kotouč.
56:50'
Colorado kombinuje s kotoučem ve třetině.
56:19'
Colin Wilson vyhrál rychlostní souboj a zrušil signalizovaný icing.
55:57'
Tyson Barrie zavezl kotouč do třetiny,ale v rohu o něj přišel.
55:20'
Kotouč ve třetině hostů, Coloradu teď čas utíká opravdu rychle.
54:50'
Hraje se téměř bez přerušení a ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.
54:20'
Ryan O'Reilly vypálil backhandem z pravé strany, Grubauer zasahovat nemusel.
53:10'
Alexander Steen nabral rychlost na levém křídle a vypálil, Philipp Grubauer jeho ránu vytěsnil ramenem!
52:27'
Jordan Binnington si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát proti střele z kruhu pro vhazování.
51:59'
Vladimir Tarasenko se dostal ke kotouči ve třetině soupeře po chybě a snažil se nahrát na svého obránce,ale vyrobil stejnou chybu a touš odevzdal.
51:19'
Colorado je častěji na kotouči a snaží se pálit ze všech pozic a vyrovnat utkání.
50:09'
Gabriel Landeskog tělem odstavil protihráče a vypálil na první tyč, Binnington zasáhl vyrážečkou!
49:39'
Blues se usadili ve třetině soupeře a kombinují.
48:59'
Colorado se dostalo do přečíslení 3 na 2, které vyřešil Carl Söderberg nepřesnou střelou na druhou tyč.
48:20'
Ryan O'Reilly zavezl kotouč do třetin a našel Schenna před brankou, ten se ale nedokázal prosadit!
47:45'
Nepovedený přechod přes modrou čáru Avs znamená offside.Následuje komerční přestávka.
46:30'
Hosté se dostávají do kontaktu a čeká nás ještě pořádné drama! Patrik Nemeth vypálil od modré, jeho pokus před brankou tečoval GABRIEL LANDESKOG do protipohybu brankáře. Asistence: Patrik Nemeth a Carl Söderberg .
46:29'
Vladimir Tarasenko si připisuje obrovský hit, vše v rámci pravidel a domácí fanoušci jsou nadšení.
45:20'
Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.
44:50'
Matt Calvert se dostal ke 2 střelám z bezprostřední blízkosti,ale Binningtona se mu překonat nepodařilo!
43:59'
Alex Pietrangelo nahodil žabičku od modré, Grubauer měl zakrytý výhled,al reflexivně dokázal zasáhnout.
43:05'
Kotouč ve třetině domácích, kde o něj bojuje spousta hráčů. Touš nakonec ukořistil Gunnarsson.
42:30'
Jay Bouwmeester vypáll dělovku od modré, jeho pokus prosvištěl nad brankou.
41:27'
Colorado má kotouč ve vlastní třetině,ale následně se ke kotouči dostali domácí.
40:14'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Tak to je vstup do třetiny jako hrom! O´Reilly vyhrál buly zavezl kotouč a vypálil, k vyraženému touši se dostal VLADIMIR TARASENKO, který ho procedil přes Grubauera do branky. Asistence: Ryan O'Reilly a Brayden Schenn.
40:01'
A máme tu konec i prostředního dějství. Ve druhé třetině Colorado přidalo a vyrovnalo hru soupeře. Ani jeden z týmů se nedokázal prosadit a ani si vytvořit větší šanci. Binnington i Grubauer předvádí kvalitní zákroky a drží své týmy. Do šaten se tak jde za nezměněného stavu 1:0.
Střely po druhé třetině: Domácí – 18, Hosté – 12.
Třetí třetina začne přibližně v 04:00.
40:00'
39:47'
Vladimir Tarasenko mohl střílet z ideální pozice,ale rozhodčí píská offside!
39:30'
Nikita Zadorov vypálil od modré,ale jeho pokus skrz houštinu těl neprošel.
39:18'
Colorado je po delší době ve třetině soupeře,ale střela ještě nepřišla.
38:59'
Colton Parayko nenahrál přesně a touš je mezi diváky.
38:35'
Calvert vjel do třetiny moc rychle a máme tu offside.
38:05'
Zachary Sanford nahodil kotouč do třetiny,ale za brankou Grubauera touš sebrali hosté.
37:50'
Robert Thomas vypálil kousek za modrou,ale jeho pokus ztečoval obránce mimo branku.
37:20'
Hraje se opravdu dlouho bez přerušení a hra má dobré tempo.
36:05'
Vladimir Tarasenko se dostal do šance, ale kličkou neprošel přes posledního obránce.
35:50'
Sven Andrighetto se dostal do šance,když přebruslil obránce,ale následnou střelou zápěstím se neprosadil.
35:27'
David Perron poslal soupeře tvrdě k zemi, rozhodčí zůstávají klidní.
35:09'
Blues jsou stále ve třetině soupeře, Grubauer stále nemusel zasahovat.
34:05'
Domácí se usadili ve třetině soupeře,ale větší šanci si zatím nevytvořili.
33:29'
Robert Thomas zakončil přečíslení 2 na 1 střelou na první tyč, jeho pokus Grubauer vyrazil.
32:48'
Krásná ťukačka v podání Blues skončila nepřesnou střelou domácího kapitána!
31:57'
Brayden Schenn se dostal ke kotouči ve třetině soupeře,ale osamocen proti přesile o touš přišel.
31:19'
Nepovedená rozehrávka St. Louis Blues končí icingem.
30:59'
Blues se usadili ve třetině soupeře,ale střelu jsme ještě neviděli.
30:13'
Derick Brassard motá 2 protihráče v rohu kluziště,ale zatím se mu nepodařilo nahrát kotouč.
29:57'
Colorado přidalo a usadilo se ve třetině domácích,ale chybí tomu střela.
29:05'
Tyson Jost hledal nahrávkou před brankou postaveného soupeře,ale domácí obránce odpálil kotouč v poslední chvíli pryč!
28:36'
Zachary Sanford podklouzl při otočce, následně se snažil v pádu nahrát,ale kotouč sebrali hosté.
27:59'
Domácí v této třetině vystřelili pouze jednou na branku!
27:10'
Colorado na kotouči, Blues se snaží napadat rozehrávku, ale hostujícím hráčům to problémy nedělá.
26:40'
Vladimir Tarasenko měl spoustu času na střelu ze středu, ale svůj pokus nedokázal poslat mezi 3 tyče.
26:04'
Nepovedená rozehrávka Colorada a rozhodčí píská zakázané uvolnění.
25:20'
Matt Calvert tečoval střelu od modré těsně vedle branky!
24:59'
Dva domácí hráči se srazili a Colorado se dostává snadno je kotouči.
24:05'
Bozak nahazuje kotouč a domácí hráči mohou konečně vystřídat.
23:36'
Nepovedená rozehrávka domácích a máme tu icing.
22:59'
Alexander Kerfoot vlétl do třetiny soupeře jako uragán,ale nepovedenou kličkou o puk přišel.
22:30'
Patrik Nemeth čeká s kotoučem za vlastní brankou a nerozehrál přesně máme tu icing.
21:50'
Sven Andrighetto vypálil ze středu, jeho pokus minul branku, ale kotouč se odrážel zpět před branku, ale Jordan Binnington výborně zasáhl a odpálil touš zpět!
21:20'
Blue se podařilo odbránit oslabení a pokračujeme 5 na 5.
20:56'
Colorado vyhrálo buly a ihned míří do třetiny soupeře.
20:01'
A je tu konec první třetiny. V úvodní třetině jsme viděli hned 2 branky,ale první neuznali rozhodčí kvůli offsidu a domácí fanoušci se mohli radovat až v 8. minutě, když se prosadil Jaden Schwartz. Zbytek třetiny patřil jasně domácímu týmu, který byl častěji na puku a měl střeleckou převahu. Colorado si v závěru třetiny vynutilo přesilovou hru a bude mít dobrou šanci ke skórování.
Střely po první třetině: Domácí – 15, Hosté – 2.
Druhá třetina začne přibližně v 03:08.
20:00'
19:50'
Oskar Sundqvist vyvezl kotouč a vystřelil, výborná práce domácího hráče.
19:27'
Avs jsou znovu ve třetině a nahrávají si podél mantinelů.
18:59'
Blues vyhazují kotouč přes všechny čáry.
18:45'
Colton Parayko nahazoval od modré
18:29'
Nikita Zadorov výborně zasáhl na středu hřiště, když zachytil žabičku,ale následně nepřesně nahrál a o kotouč přišel.
18:10'
Alexander Kerfoot napadal rozehrávku domácích a pozdržel Blues.
17:49'
Philipp Grubauer zasáhl vyrážečkou proti střele od modré.
16:59'
Vince Dunn znovu výborně přečetl hru soupeře a získal kotouč pro domácí.
16:19'
Colorado se dostávalo do třetiny,ale Robert Bortuzzo zasáhl soupeře tělem a o kotouč ho připravil.
15:46'
Colin Wilson ztratil kotouč za brankou soupeře a Blues znovu míří vpřed.
15:05'
Gabriel Landeskog tečoval kotouč těsně před Binningtonem,ale domácí brankář si i s tečí poradil a zasáhl.
14:17'
Philipp Grubauer zachytil nahozený kotouč za brankou a touš mají po delší době Avalanche.
13:50'
Nathan MacKinnon vypálil dělovku od pravého mantinelu, Jordan Binnington zapisuje první zákrok v zápase.
13:29'
Alexander Steen dostal kotouč před branku na první tyč a snažil se ho propasírovat přes beton brankáře,ale Grubauer tlak ustál.
12:58'
To je opravdu neuvěřitelná třetina v podání domácích, aktuálně je to 10:0 na střely na branku.
12:19'
Nepovedený přechod přes modrou čáru v podání Blues a rozhodčí píská offside.
11:59'
Blues zamkli soupeře ve třetině a střílí z každé pozice.
11:16'
Tarasenko vypálil od modré, Grubauer nic neviděl a kotouč ho trefil do ramene!
10:49'
Vince Dunn výborně přečetl nahrávku soupeře a ukořistil kotouč pro domácí.
10:19'
Blues jsou většinu času na kotouči a Colorado se naopak hlavně brání.
09:59'
Bozak nahazoval kotouč ihned po buly,ale branku netrefil.
09:10'
Ztečovaná nahrávka domácích skončila až mezi diváky a máme tu komerční přestávku.
08:36'
Ryan O'Reilly se dostal krásnou stahovačkou přes obránce a snažil se prosadit střelou na druhou tyč, jeho pokus Grubauer vyrazil mimo!
07:59'
Nepřesná rozehrávka Blues končí zakázaným uvolněním.
07:07'
A je tu první branka utkání! Peron posunul kotouč na Sundqvista, ten zatáhl kotouč po křídle a krásnou zpětnou nahrávkou na střed našel JADENA SCHWARTZE, který kotouč usměrnil na druhou tyč.
Asistence: Oskar Sundqvist a David Perron.
06:05'
Robert Bortuzzo se dostal ke kotouči ve druhé vlně a vypálil zápěstím, bohužel pro Blues vůbec netrefil branku.
05:40'
Ryan O'Reilly zavezl kotouč do třetiny,ale následně nepřihrál přesně a kotouč má Colorado.
04:58'
Patrick Maroon vypálil od modré, jeho pokus prosvištěl těsně kolem tyče.
04:15'
Robert Thomas se dostal ke střele ze středu hřiště, Philipp Grubauer si připsal výborný zákrok betonem.
03:59'
Sehrávka na druhou tyč končí nepřesnou nahrávkou a Colorado se znovu osvobozuje.
03:39'
Kotouč až u Binningtona, dobrá práce v podání Avs.
02:59'
Avs ihned po buly vyhazují kotouč přes všechny čáry.
02:25'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., krosček).
02:10'
01:40'
Tyler Bozak vstřelil úvodní branku,ale Colorado se odvolalo pomocí Coache ´s challenge a gól kvůli offsidu neplatí!
00:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
00:01'
St. Louis Blues
I Blues mají výbornou formu. Z posledních 5ti zápasů získali 8 bodů. Jedinou prohru si připsali s Rangers 2:4. Naopak vítězství domácí tým zapsal s Detroitem, Tampou, Vegas a v minulém zápase s Blues. Poslední zápas muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém se prosadil Dunn. V tabulce Západní konference najdeme na 5. místě s 92 body.
Nejproduktivnější hráči
1.O´Reilly – 17 + 46
2. Tarasenko – 30 + 31
3. Schenn – 15 + 34
Colorado Avalanche
Colorado má výbornou formu. Z posledních 5ti zápasů dokázal získat 9 bodů. Bod ztratilo v zápase s Chicagem, když prohrálo v prodloužení. Výhry za 2 body přišly naopak s Dallasem, Chicagem, Vegas a v minulém kole s Arizonou. V zápase s Coyotes se prosadili Brassard a MacKinnon. Druhý jmenovaný pak proměnil i rozhodující nájezd a přisoudil Avs druhý bod.
V tabulce Západní konference najdeme Colorado na 8. místě s 85 body.
1. MacKinnon – 39 + 56
2. Rantanen – 31 + 56
3. Landeskog – 33 + 37
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi St. Louis Blues a Colorado Avalanche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.