NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Colorado - 22. února 2020   04:00

Colorado

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Colorado Avalanche: 29.
Je konec! Pavel Francouz (Colorado) si připisuje své první čisté konto v kariéře v NHL! Colorado vítězí fotbalovým výsledkem 1:0, navíc při jediném gólu zápase si Pavel Kaut připisuje první bod v kariéře v zápase NHL! Takže oba čeští zástupci byli v tomto zápase hodně vidět a výrazně tak přispěli k vítězství favorita na ledě trápícího se Anaheimu. Nicméně Anaheim měl opět, stejně, jako v předchozím zápase s Floridou, dobré pasáže, nicméně koncovka i tentokrát nepatřila k silným stránkám Ducsk, kteří tak prohrávají další duel.
59:47'
Oddechový čas pro domácí.
59:45'
Rickard Rakell (Anaheim) pálí z levé strany, Pavel Francouz (Colorado) chytá a přerušuje hru a je tak blízko čistému kontu.
59:23'
Pierre-Édouard Bellemare (Colorado) vyhazuje puk ze třetiny a hosté získávají cenné vteřiny.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny, Anaheim v útočném pásmu.
58:45'
John Gibson (Anaheim) zamířil na střídačku, domácí to zkouší v šesti.
58:27'
Nathan MacKinnon (Colorado) si dělal zálusk na první bod v tomto zápase, ale z levé strany neprostřelil Gibsona.
58:08'
Anaheim dostal hru z vlastní třetiny, hosté však dobře hlídají střední třetinu.
57:47'
Nepřesná rozehrávka Anaheimu, hra se vrátí před Gibsona, což je velmi dobrá zpráva pro Colorado.
56:59'
A samozřejmě pomalu se blíží okamžik, kdy John Gibson zamíří na střídačku Anaheimu a domácí to zkusí v šesti.
56:30'
Ryan Getzlaf (Anaheim) zabojoval (neúspěšně) o puk v útočném pásmu, v pravém rohu, hosté odpalují puk ze třetiny.
55:41'
Ryan Graves (Colorado) se dostává, po vyhraném vhazování před Gibsonem, ke střele od modré, kterou ale bránící hráč Anaheimu zablokoval.
55:12'
Je ale pravda, že Anaheim se tlačí do útočení a dá se očekávat, že Pavel Francouz bude mít ve zbývajícím čase třetí třetiny plné ruce a nohy práce.
55:00'
Poslední pětiminutovka třetí třetiny, domácí stále nenašli recept na pozorného Pavla Francouze, hosté tak drží fotbalový výsledek.
54:04'
Rickard Rakell (Anaheim) sice chvíli krotil puk na své holi, ale poté vypálil z mezikruží, pozorný Pavel Francouz chytá a přerušuje hru.
53:16'
Pavel Francouz (Colorado) pomáhá svému obránci s rozehrávkou, ale Cale Makar pod tlakem Terryho přišel o puk.
52:40'
Erik Johnson (Colorado) nastřeluje kotouč za branku Anaheimu, kde ho získává Korbinian Holzer, který rozehrává.
51:49'
Ve třech se nyní domácí hnali do útoku, ale Carter Rowney nedokázal z levé strany přihrát a je po akci.
51:04'
André Burakovsky (Colorado) těsně netrefuje branku.
50:40'
Matt Nieto (Colorado) obětavě padá do střely, před Pavlem Francouzem a tím končí nápor domácích, po další nevyužité přesilové hře.
50:31'
50:06'
Po střelách Rakella a Del Zotta si Pavel Francouz (Colorado) připisuje další dva důležité zákroky.
49:50'
Ryan Getzlaf (Anaheim) opět v akci, tentokrát z pravé strany střílí, Francouz vyráží.
49:33'
Ryan Getzlaf (Anaheim) nepřesně přihrává z pravé strany, ale domácí udrželi útočné pásmo.
48:50'
Anaheim má příležitost srovnat skóre... zatím se ale domácí nedokázali usadit ve třetině Lavin.
48:31'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Vladislav Kameněv – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
48:25'
Puk ve středním pásmu, zatím je to ve třetí třetině celkem vyrovnaný hokej.
47:38'
Dělovka Heriqueho, od modré, končí ve výstroji Pavla Francouze, který tak i nadále drží čisté konto!
47:18'
Josh Manson (Anaheim) zachytil puk na útočné modré a domácí tak udrželi útočné pásmo.
46:41'
Sam Steel (Anaheim) prověřil Francouze střelou z pravé strany, český gólman ve službách Colorada vyráží.
45:38'
Nikita Zadorov (Colorado) odpaluje kotouč a nahazuje ho do třetiny soupeře, ten poté nepřesně rozehrává, takže je pískán icing.
45:10'
Pavel Francouz (Colorado) se vydal před brankoviště a měl trochu štěstí, že se puk, po jeho zásahu holí, neodrazil od útočícího hráče do branky, ale pouze vedle ní, kde puk poté odehrál obránce Lavin.
44:46'
John Gibson (Anaheim) zastavuje puk za svou brankou, hosté hned napadají rozehrávku domácích.
43:57'
Colorado v útočném pásmu, dělovka MacKinnona z pravé strany, od modré, Gibson chytá a přerušuje hru.
43:21'
Nepřesná rozehrávka domácích, zakázané uvolnění a hra se vrací před Gibsona. Mezitím sledujeme Jakoba Silfverberga (Anaheim), jak kulhá na střídačku poté, co dostal do holenní kosti ránu pukem.
42:10'
Puk za brankou Pavla Francouze, Adam Henrique (Anaheim) to zkusil pohotově z levé strany, český gólman ale byl pozorný a jeho střelu vyrazil.
41:15'
Nepřesná rozehrávka Colorada, puk tak získávají domácí, kteří zkouší rozehrát, ale ani jim se to nevede.
40:20'
Po úvodním vhazování se hned Colorado dostalo do třetiny Anaheimu, tak uvidíme, jestli se v Honda Centre bude odehrávat podobný obraz hry, jako ve třetině druhé.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 5:55.
Druhá třetina konečně nabídla gól, který inkasovali domácí z hole Comphera. Na ten mu nahrával Martin Kaut, který si tak ve svém druhém zápase kariéry v NHL připsal první kanadský bod! Colorado mělo téměř celou druhou třetinu velkou převahu, Anaheim skoro přestal hrát a jeho výkon šel, oproti první dvacetiminutovce, obrovsky dolů. Je jen zásluhou slušné defenzivy a Johna Gibsona, že domácí prohrávají zatím pouze o gól.
40:00'
39:18'
Cale Makar (Colorado) dostává puk ze třetiny, Anaheim se ale po obdrženém gólu probudil a nyní se domácí tlačí do útoku.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, hosté vyhazují kotouč ze své třetiny, při ojedinělém útoku Anaheimu.
38:44'
Adam Henrique (Anaheim) z levé strany netrefuje branku, Pavel Francouz (Colorado) ale i tak vše jistí.
37:34'
Vhazování po levici Gibsona, domácí vybojovali puk, následně se i dostali ze třetiny, ale to je tak maximum, čeho je Anaheim v tuto chvíli schopen.
36:38'
Colorado právě vstřelilo branku!
Hampus Lindholm (Anaheim) dnes hraje svůj 500. zápas v NHL, ale nyní chybuje v rozehrávce, forčekující Martin Kaut zachytil jeho rozehrávku, nabruslil do útočného pásma, místo střely z pravé strany šikovně přihrává na levou stranu, odkud z voleje prostřeluje přesouvajícího se Gibsona J. T. COMPHER. Asistence: Martin Kaut.
35:58'
Puk míří za branku Anaheimu, hosté opět dobrým pohybem a důrazem vybojovali puk a udrželi tak útočné pásmo.
35:02'
Adam Henrique (Anaheim) vyhazuje obloučkem puk ze třetiny, ten získává ve středním pásmu Pierre-Édouard Bellemare, takže hosté mohou zaútočit.
34:17'
Colorado v této třetině ohrozilo Gibsona devětkrát, naproti tomu Anaheim vyslal na Pavla Francouze zatím pouze čtyři střely.
34:04'
Devin Shore (Anaheim) se již řítil na branku Colorada, ale zastavuje ho hvizd rozhodčího – ofsajd!
33:24'
Veterán Ryan Getzlaf (Anaheim) obral o puk obránce Lavin přihrál před branku, kde to zkusil z otočky Rickard Rakell, jenže ten se tak zamotal, že nakonec ani nevystřelil a puk ztratil.
32:58'
Anaheim s pukem ve vlastní třetině, Brendan Guhle pod tlakem při rozehrávce, nakonec je z toho ztráta puku.
32:35'
Těch šancí Lavin ale geometricky přibývá, Gibson je ale zatím jako skála.
32:03'
John Gibson (Anaheim) zůstal naprosto klidný, při nájezdu MacKinnona, další parádní zákrok domácího gólmana.
31:32'
Znovu mají puk ve své moci hosté, Anaheim již zhruba pět minut pouze šlape vodu, domácí jsou většinou ve vlastní třetině, kde se brání.
31:02'
Anaheim se osvobozuje vyhozením kotouče ze třetiny, následnou akci Colorada zastavuje, již poněkolikáté, ofsajd na útočné modré.
30:32'
Cale Makar (Colorado) si to z levé strany namířil před branku Anaheimu, John Gibson mu ale holí sáhl do střely a puk skončil za brankou.
30:00'
Jsme přesně v polovině utkání, mírnou převahu získávají hosté, ale na první gól stále čekáme a platí to i po střele Girarda (Colorado).
29:14'
Vhazování ve střední třetině, puk vybojovali domácí, kteří se v posledních zhruba dvou minutách dostali mírně pod tlak.
28:55'
Nathan MacKinnon (Colorado) si na další body musí počkat, nyní to zkusil z levé strany, ale John Gibson (Anaheim) se bravurně přemístil a střelu vyrazil.
27:22'
Colorado udrželo útočné pásmo, Erik Johnson prověřil Gibsona, od kterého se puk odráží a následně opouští třetinu Anaheimu.
25:45'
Puk ve středním pásmu, hosté znovu pouze nahazují, ale opět to k ničemu nevede, pouze k icingu, takže se hra vrátí před Francouze.
25:22'
A bylo z toho přečíslení dva na jednoho, který chtěl zakončit Nicolas Deslauriers, před kterým ale do přihrávky vložil hůl pozorný Pavel Francouz.
25:05'
André Burakovsky (Colorado) nahazuje kotouč do útočného pásma, tam ale hrají pouze domácí.
23:48'
Útočná akce Colorada končí ofsajdem, v němž se na pravé straně ocitl Vladislav Kameněv, vhazování ve střední třetině.
23:20'
Ian Cole (Colorado) vypálil od modré, pro Gibsona celkem snadný zákrok, kterým sráží puk do rohu.
22:21'
Puk opouští hrací plochu, ve třetině Colorada, hra přerušena, vhazování po pravici Francouze.
21:55'
Nikita Zadorov (Colorado) nepřetlačil v osobním souboji Guhleho, který ho nepustil k brance Gibsona.
20:53'
Bránící Nick Ritchie (Anaheim) zablokoval MacKinnona, který nedokázal ani vystřelit, velmi dobrá defenzivní práce útočníka Ritchieho.
20:32'
Domácí začali zostra, Pavel Francouz (Colorado) si připsal již dva zákroky.
20:15'
Po první třetině byl poměr střel vyrovnaný – 10:10, jak tomu bude po třetině druhé?
20:01'
Další třetina začne přibližně v 05:00.
První třetina je u konce, na obou stranách kralovali gólmani, takže není divu, že na první gól si budeme muset počkat minimálně do další třetiny. Anaheim dnes hraje velmi dobře, rozhodně to není tak utrápený výkon, jako v posledním duelu s Floridou. Colorado potvrzuje svou dobrou formu, hosté měli hned několik šancí, ale Gibsona překonat nedokázali.
20:00'
19:40'
Nathan MacKinnon (Colorado) chtěl pláchnout do brejku, ale dostal se do ofsajdu.
19:23'
Na závěr přesilové hry si Cale Makar (Colorado) připsal nepřesnou střelu od modré.
19:00'
Poslední minuta první třetiny, hosté i nadále v útočném pásmu.
18:35'
Valerij Ničuškin (Colorado) to zkusil z mezikruží, Gibson vyráží.
18:16'
Po vyhraném vhazování před Gibsonem vyhazují domácí puk ze třetiny.
18:09'
André Burakovsky (Colorado) dostal na pravou stranu pas od Makara a bleskově vypálil z voleje, ale přízemní střelu Gibson chytá.
17:38'
Souboj v rohu, ve třetině Anaheimu, puk vybojovali hosté.
17:23'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., faul loktem).
16:25'
Rozehrávka domácích, puk míří až k modré čáře, kde ale hraje pouze soupeř.
16:08'
Nathan MacKinnon (Colorado) si vedl již lépe, jeho střela z levé strany zamířila na Gibsona, který si s ní dokázal poradit.
15:58'
Cale Makar (Colorado) neprostřelil dvojici bránících hráčů Anaheimu.
15:29'
14:52'
Anaheim v útočném pásmu, zatím Pavel Francouz (Colorado) příliš práce neměl.
14:27'
Ale pouze do té chvíle, než střelu Getzlafa nezablokoval bránící Nieto, který poté puk opět vyhodil ven ze třetiny.
14:10'
Anaheim v útočném pásmu, domácí nakonec zůstanou ve třetině soupeře.
13:52'
Hosté vyhazují kotouč ze třetiny, ten míří až za branku Anaheimu.
13:29'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ryan Graves – 2 min., podrážení).
12:58'
Samuel Girard (Colorado) nepouští Henriqueho přes vlastní modrou čáru, ofsajd domácích.
12:32'
Vhazování po pravici Gibsona, puk získávají domácí, kteří mohou zaútočit.
12:11'
Přihrávka rukou v podání Colorada, Vladislav Kameněv se provinil, hra přerušena, následuje komerční přestávka.
11:20'
Colorado v útočném pásmu, zatím málo vídaný obrázek, kdy se domácí brání před vlastní brankou.
10:42'
Hosté chybují v rozehrávce, Derek Grant (Anaheim) se dostal k puku a šel sám na Francouze, který ale jeho nájezd dokázal zneškodnit!
09:15'
Michael Del Zotto (Anaheim) netrefuje z pravé strany, od modré, branku Lavin.
08:58'
Puk míří za branku Colorada, Anaheim zatím hraje velmi dobře.
08:05'
Sheldon Dries (Colorado) zkusil z levé strany pozornost Gibsona, snadný zákrok.
07:25'
Pavel Francouz (Colorado) si připisuje další zákrok, zatím to rozhodně nevypadá na souboj druhého nejhoršího týmu konference s týmem, který bojuje o nejvyšší příčky.
07:08'
Anaheim jde do útoku, Carter Rowney nahazuje kotouč do třetiny Lavin.
06:25'
Michael Del Zotto (Anaheim) trefuje pravděpodobně brankovou konstrukci!
05:25'
Živo před oběma brankami, zatím ale oba gólmani drží čisté konto.
04:35'
Hampus Lindholm (Anaheim) vyzkoušel Pavla Francouze, který střelu od modré dokázal lapit. Lindholm dnes nastoupil do svého 500. zápasu v kariéře v NHL.
04:15'
Rychlá rozehrávka hostů, která ale není přesná, zakázané uvolnění, hra se vrací před Francouze.
03:27'
Vhazování po levici Francouze, puk vybojovali hosté, kteří se tak udrželi ve třetině Lavin.
02:54'
Vladislav Kameněv (Colorado) se dostal k puku a z levé strany vypálil na branku Anaheimu, Gibson chytá a přerušuje hru.
02:16'
Pierre-Édouard Bellemare (Colorado) bojuje neúspěšně o puk za brankou Ducks.
01:52'
Martin Kaut (Colorado) dnes naskočil do svého druhého zápasu kariéry v NHL a nyní je autorem druhé střely v zápase, jeho pokus Gisbon chytá.
00:44'
Anaheim napadá rozehrávku Colorada, domácí ale i tak dostávají puk do třetiny soupeře.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Guhle, Del Zotto, Ja. Larsson, Holzer – Jones, Getzlaf, Rakell – D. Shore, Steel, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Colorado Avalanche: Francouz (Miska) – Graves, Makar, Girard, E. Johnson, Cole, Zadorov – Landeskog, MacKinnon, Burakovsky – Ničuškin, Compher, Donskoi – Nieto, Bellemare, M. Kaut – Kameněv, Jost, Dries.

Rozhodčí: St. Laurent, Morton – Racicot, Knorr.
COLORADO AVALANCHE
Colorado má zcela opačné starosti, tým kolem výtečně hrajícího Nathana MacKinnona, který dokázal nasbírat již 84 kanadských bodů, útočí na nejvyšší příčky v Západní konferenci. Aktuálně jsou Laviny na třetím místě, kdy o vedení přišli kvůli nepříjemné sérii tří domácích porážek v řadě (s Tampou 3:4 v prodl., s Los Angeles 1:3 a s Washingtonem 2:3). Pětizápasovou domácí sérii začalo Colorado výhrou 3:0 nad Ottawou a poté, po zmíněné sérii tří porážek, zakončilo výhrou 3:1 nad NY Islanders. Přivezou Laviny vítězství i z trápícího se Anaheimu?
ANAHEIM DUCKS
Anaheim se po šedesáti odehraných zápasech krčí na předposledním místě Západní konference a navíc s ne zrovna oslnivou bilancí z posledních zápasů. Kačeři nejsou ve formě, prohráli oba poslední zápasy (4:6 v Calgary a 1:4 doma s Floridou) a hlavně poslední souboj s Floridou byl jasným důkazem toho, jak se nedaří. Domácí se snažili hrát hokej, nedá se říci, že by byli horší, než soupeř, kterého dokonce dokázali přestřílet, ale v koncovce se neskutečně trápili a zaslouženě prohráli s mnohem efektivnějším soupeřem.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání základní části NHL, v němž ANAHEIM DUCKS přivítá na svém ledě COLORADO AVALANCHE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.