NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Nashville - 6. ledna 2020   04:00

Anaheim
Anaheim
12:06' Henrique (Getzlaf, Sprong) • 32:34' Fowler (Getzlaf, Gudbranson) • 34:52' Sprong (Fowler, Henrique) • 37:22' Henrique (Steel, Getzlaf) • ' Getzlaf
5:4
(1:1, 3:1, 0:2 - 0:0)

2:1 (SN)

Nashville
Nashville
19:11' Watson  (Blackwell, Trenin) • 22:59' C. Smith  (Turris, Ekholm) • 44:13' C. Smith  (Bonino, Grimaldi) • 46:30' Grimaldi  (Josi, Bonino)
Anaheim
Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Gudbranson, Ja. Larsson, Del Zotto – Henrique, Getzlaf, O. Kaše – Comtois, Lundeström, Silfverberg – Jones, Steel, Sprong – Deslauriers, D. Shore, Rowney.
Schlenke, Hanson – Alphonso, Smith
Honda Center, Anaheim
15.858 diváků
Nashville
Saros (Rinne) – Josi, Y. Weber, Tinordi, Ekholm, Carrier, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Järnkrok, Turris, Mikael Granlund – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Trenin, Blackwell, Watson.

Tři hvězdy utkání:
1. Adam Henrique (ANA) 2+1
2. Ryan Getzlaf (ANA) 0+3, rozhod. náj.
3. Craig Smith (NSH) 2+0
Československá stopa v utkání:
Ondřej Kaše (ABA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 20:22
Domácí celek se dostal v zápase do vedení 4:2. Ve třetí třetině se Predators prosadili dvakrát, a tak dokázali vyrovnat. Prodloužení nerozhodlo, v nájezdech byli lepší domácí, rozhodl Ryan Getzlaf.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
Samostatné nájezdy začínají.
Nerozhodlo ani prodloužení, uvidíme nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:37'
Rocco Grimaldi si vypracoval další velkou šanci v prodloužení, ale tentokrát vypálit nedokázal.
64:00'
Poslední minuta prodloužení.
63:12'
Ondřej Kaše (Anaheim) dostal dobrou přihrávku, ale z ostré pozice trefil jen brankáře.
62:40'
Ani jeden celek se nikam nežene, hraje se hodně takticky.
62:00'
Oba týmy střídají.
60:40'
Rocco Grimaldi jel sám na brankáře, ale John Gibson udržel betonem kotouč na brankové čáře.
60:26'
Domácí se dostali do útočného pásma.
60:01'
Predators dokázali ve třetí třetině vstřelit dvě branky, a tak dokázali vyrovnat. Uvidíme prodloužení.
60:00'
59:45'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:33'
Juuse Saros kryje kotouč, buly před jeho brankou.
59:30'
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině. Domácí si výraznější šanci nevytvořili.
58:07'
Buly ve středním pásmu, domácí se dostali do postavení mimo hru.
58:00'
Ducks rozehrávají od své branky.
57:30'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Rocco Grimaldi.
57:10'
Daniel Sprong (Anaheim) nahodil kotouč do útočného pásma, ale na ledě byl už dlouho. Domácí jdou střídat.
56:43'
Buly v útočném pásmu Ducks. Predators dokázali kotouč vybojovat, a tak se směr hry otáčí.
56:00'
Konec zápasu se hodně rychle blíží, stav zápasu je aktuálně vyrovnaný, ani jeden celek nechce chybovat.
55:01'
Ani nadvakrát nedokázal domácí Adam Henrique uspět. Dva jeho pokusy výborně vyrazil brankář Predators.
54:49'
Yannick Weber (Nashville) pálil od modré čáry, jeho pokus kryje domácí brankář, John Gibson byl připravený.
54:31'
Komerční přestávka.
53:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, Michael Del Zotto (Anaheim) zakončoval ze střední vzdálenosti, jeho projektil kryje brankář Predators.
52:21'
Anaheim rozehrává od své branky, Yannick Weber aktivně napadal a překazil rychlý pokus o protiakci.
50:31'
Mattias Ekholm to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, utkání je momentálně vyrovnané.
49:15'
Ryan Johansen pálil z dobré pozice, jeho projektil tak tak vytáhl domácí brankář.
48:40'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
46:30'
Nashville právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno a postaral se o to rodák z Anaheimu ROCCO GRIMALDI. Josi po parádní individuální akci přihrával do prostoru, kam si sjel Grimaldi a trefil se přesně. Asistence: Roman Josi a Nick Bonino.
46:14'
Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál třetí třetinou.
45:45'
Roman Josi (Nashville) pálil jako správný bek od modré čáry, brankář nic neviděl, ale kotouč končí vedle branky.
45:06'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Ducks. Domácí obrana musí být pozorná. Po vyhraném vhazování pálil od modré Josi, ale brankáře nepřekonal. Neuspěl ani Rocco Grimaldi.
44:13'
A je sníženo na rozdíl jediné branky, nyní si domácí obrana nepohlídala hráče před brankou. S první střelou Predators si brankář Gibson poradil, kotouč vyrazil před sebe, kde byl CRAIG SMITH. Ten už snadno zakončoval. Asistence: Nick Bonino a Rocco Grimaldi.
43:27'
Daniel Sprong vedl útočnou akci svého celku, ale vypálit na branku nedokázal, výborně zapracovala obrana Nashvillu.
43:10'
John Gibson kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
43:00'
Domácí v plném počtu. Ani jednu střelu nevyslali hosté v početní výhodě.
42:30'
Predators se nyní usadili v útočném pásmu, ale vypálit na branku nedokázali. Následně domácí vyhodili.
41:27'
Adam Henrique se dostal do zakončení při vlastním oslabení, jeho projektil dokázal brankář vyrazit.
40:58'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Cam Fowler – 2 min., nedovolené bránění).
40:03'
Utkání pokračuje za stavu 4:2 třetí třetinou.
40:01'
40:00'
39:24'
Ducks pokračují v aktivní hře, Cam Fowler to zkoušel od modré, rána byla zblokovaná.
39:00'
Oznámena poslední minuta hry ve druhé třetině, Ryan Getzlaf dostal výbornou přihrávku, sám před brankářem trefil tyčku.
38:46'
Predators se pokouší hrát aktivně a snaží se z výsledkem něco udělat, nyní ale hraje dobře obrana Ducks, která pomáhá svému brankáři.
37:22'
Anaheim právě vstřelil branku!
Pro hostujícího brankáře nechytatelné. Přihrávku Steela tečoval u druhé tyčky stojící ADAM HENRIQUE nohou za brankovou čáru. Asistence: Sam Steel a Ryan Getzlaf.
36:06'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Alexandre Carrier – 2 min., držení).
34:52'
Domácí celek v tomto zápase také využívá přesilovku. Dostává se do vedení. Fowlerovu střelu vyrazil brankář Saros, ale na dorážku DANIELA SPRONGA z brankoviště už nedosáhl. Asistence: Cam Fowler a Adam Henrique.
34:34'
Anaheim rychle rozehrává od své branky. Dostal se do útočného pásma, kde kombinuje.
34:21'
Až nyní dokázal hostující celek vyhodit přes všechny čáry.
34:00'
Maxime Comtois ani nadvakrát nedokázal poslat kotouč do odkryté části branky, Ducks hrají velmi aktivně.
33:01'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Johansen – 2 min., podrážení).
32:56'
Domácí mají ponechanou výhodu.
32:34'
Nenápadná střela znamená, že je vyrovnáno. Prosazuje se ránou ze střední vzdálenosti CAM FOWLER. Asistence: Ryan Getzlaf a Erik Gudbranson
31:55'
Sledujeme rychlý hokej, střeleckou převahu má domácí celek, v tomto ohledu vede 30:10, na góly však prohrává.
30:09'
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.
29:41'
Viktor Arvidsson (Nashville) ujel se spoluhráčem při vlastním oslabení v situaci dva na jednoho. Jeho rána končí vedle branky. Puk ale gólman tečoval.
29:06'
První Kašova střela byla zblokovaná, akce pokračovala dál, Ryan Getzlaf (Anaheim) pálil a trefil jen brankáře Predators.
28:46'
Adam Henrique měl před sebou odkrytou část branky, ale skvěle zasáhl brankář.
28:37'
Hosté jsou ve čtyřech.
28:22'
Ryan Getzlaf to nemyslel špatně, ale neuspěl.
28:08'
Přesilovka 28 vteřin 5 na 3 pro Ducks.
28:08'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Filip Forsberg – 2 min., podrážení).
27:19'
Ondřej Kaše pálil z dobré pozice před brankou, jeho projektil kryje brankář Predators. Buly v útočném pásmu domácích.
26:36'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Kyle Turris – 2 min., nedovolené bránění).
26:14'
Juuse Saros (Nashville) kryje kotouč po střele soupeře, komerční přestávka.
25:50'
Roman Josi (Nashville) to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal. Kotouč mu uskočil z hokejky.
25:30'
Matt Irwin dostal hru do útočného pásma, ale jeho spoluhráči šli střídat.
25:10'
Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, hra se přelévá ze strany na stranu a na výraznější šanci čekáme.
22:59'
První přesilovka v tomto zápase je využitá a hostující celek se dostává do vedení, ránu z horní hranice kruhu před brankou výborně tečoval CRAIG SMITH. Asistence: Kyle Turris a Mattias Ekholm.
22:42'
Hostující celek kombinoval v útočném pásmu, rána od modré čáry byla zblokovaná.
21:58'
21:15'
Vzájemně vyloučení hráči se vrací do hry, sledovat nyní bude hru pět na pět.
20:42'
Calle Järnkrok (Nashville) pálil z dobré pozice, jeho rána byla brankářem Ducks vyražená nad branku.
20:30'
V úvodu druhé třetiny sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nikam nežene.
20:01'
Po první třetině platí vyrovnaný stav 1:1. Nejprve se trefil Adam Henrique, a pak na konci třetiny vyrovnával Austin Watson.
20:00'
19:15'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Max Jones – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Viktor Arvidsson – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
19:11'
Je vyrovnáno, nenápadnou ránu od modré tečoval nechytatelně AUSTIN WATSON. Asistence: Colin Blackwell a Jakov Trenin.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty v první třetiny.
17:10'
Isac Lundeström po přiťuknutí na modrou čáru okamžitě pálil, jeho rána končí těsně vedle.
16:07'
Ondřej Kaše to zkoušel individuálně, dostal se do ostré pozice a jeho projektil vyrazil u tyčky připravený Juuse Saros .
15:42'
Utkání pokračuje dál, sledujeme zajímavý hokej, ve kterém má jasnou převahu domácí mužstvo.
15:17'
Juuse Saros nevěděl, kde je kotouč, ale spíše instinktivním zákrokem jej udržel před brankovou čárou.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
14:33'
Nashville se usadil v útočném pásmu, Rocco Grimaldi přišel o útočné pásmo, a tak mohli hrát domácí.
14:13'
13:3, statistika střel na branku hovoří jasně pro domácí celek.
13:36'
Nicolas Deslauriers (Anaheim) zakončoval od mantinelu, jeho projektil však neměl šanci na úspěch, nahození to bylo velmi slabé.
13:18'
John Gibson nyní podržel své spoluhráče, dokázal si poradit se střelou i dorážkou soupeře.
12:06'
Zaslouženě se domácí celek dostává do vedení, tlak Ducks zakončil tvrdou a přesnou střelou obranou Predators nepokrytý ADAM HENRIQUE. Asistence: Ryan Getzlaf a Daniel Sprong.
11:31'
Maxime Comtois (Anaheim) autorem střely Ducks číslo 11. I s tímto pokusem si dokázal brankář Predators poradit.
11:10'
Po krátké přestávce pokračuje zápas. 10:2, střelecky jsou aktivnější domácí.
11:10'
Další komerční přestávka, domácí celek hraje výrazně aktivněji, dostal se do další dobré střelecké pozice, ale Juuse Saros byl na svém místě.
09:34'
Filip Forsberg (Nashville) pálil mimo. Komerční přestávka.
09:03'
Nyní se souboje o kotouč odehrávají ve středním pásmu, dlouho dobu se hraje bez přerušení.
08:24'
Hra se bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu.
08:12'
Nick Bonino (Nashville) pálil od modré čáry nepřesně.
07:48'
Jakob Silfverberg to zkoušel individuálně, ale přes obranu soupeře se k zakončení nedostal.
07:14'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, 6:1, tak vypadá statistika střel na branku.
06:10'
Max Jones (Anaheim) se zmocnil kotouče před brankou a z otočky se pokoušel zakončit. Jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
05:08'
Juuse Saros (Nashville) přerušuje hru po rychlé střele z ostré pozice, zkoušel to jeden z hráčů Ducks.
04:33'
Jakob Silfverberg (Anaheim) se usadil v útočném pásmu, ale přihrávka na modrou čáru byla nepřesná, hrát tak mohou hosté.
03:35'
Hraje se spíše ve středním pásmu, Cam Fowler (Anaheim) nahazoval na branku, ale brankář Juuse Saros si dokázal snadno poradit.
03:01'
Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
02:18'
Hra je přerušena pro zásah vysokou holí, buly před brankou Gibsona.
01:41'
Max Jones (Anaheim) byl na malý moment volný před brankou, ale kotouč nedokázal napálit přesněji.
00:50'
Hosté začali aktivně, Viktor Arvidsson (Nashville) zkoušel nahodit kotouč na branku, ale nevyšlo mu to.
00:03'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nicolas Deslauriers – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Austin Watson – 5 min., bitka).
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Fowler, Gudbranson, Ja. Larsson, Del Zotto – Henrique, Getzlaf, Carrick – Comtois, Lundeström, Silfverberg – Jones, Steel, Sprong – Deslauriers, D. Shore, Rowney.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Josi, Y. Weber, Tinordi, Ekholm, Hamhuis, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Järnkrok, Turris, Mikael Granlund – Grimaldi, Bonino, C. Smith – Trenin, Blackwell, Watson.

Rozhodčí: Schlenke, Hanson – Alphonso, Smith.
Česká stopa v zápase
Ondřej Kaše (ANA) 35 zápasů, 3+11, 14 bodů.
Poslední vzájemný zápas se hrál 23. října v Nashvillu a hokejisté z města hudby vyhráli 6:1. Za domácí se trefili Josi, Sissons, Grimaldi, Ekholm, a dvakrát Arvidsson. Za hosty korigoval ve třetí třetině Getzlaf.
Anaheim Ducks odehrál 41 zápasů s bilancí 12-4-5-20 a získal 37 bodů. V tabulce Pacifické divize je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jen jediný. Poradil si s Vegas 4:3. Nestačil na New York Rangers 1:5, v prodloužení na Philadelphii Flyers 1:2 v prodloužení Vegas 2:5 a Arizonu Coyotes 2:4.
Nashville Predators odehrál 40 zápasů s bilancí 16-3-6-15 a získal 44 bodů. V tabulce Centrální divize je na předposlední, šesté, pozici. Týmu se příliš nedaří, z posledních pěti zápasů vyhrál jen dva. Arizonu porazil 3:2 a Los Angeles Kings 4:1. Mezitím nestačil na Pittsburgh Penguins 2:5 a 4:6 a Dallasu Stars podlehl 2:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.