NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Boston : Anaheim - 14. října 2019   19:10

Boston
Boston
04:18' Pastrňák (Bergeron, Krug) • 31:38' Pastrňák (Marchand) • 42:20' Pastrňák  • 44:34' Pastrňák (Marchand, Krug)
4:2
(1:0, 1:1, 2:1)
Anaheim
Anaheim
37:52' Rakell  (Henrique, Fowler) • 56:08' Henrique  (N. Ritchie)
Boston
Halák (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Kampfer, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Kuhlman, Krejčí (A), DeBrusk – B. Ritchie, Coyle, Heinen – Wagner, Kuraly, Nordström.
Furlatt, Nicholson – Racicot, MacPherson
TD Garden, Boston
Anaheim
Gibson (R. Miller) – Manson (A), H. Lindholm, Fowler, Del Zotto, Holzer, Ja. Larsson – O. Kaše, Steel (C), Comtois – Silfverberg (A), Henrique, Rakell – Terry, Getzlaf, N. Ritchie – Rowney, D. Grant, Jones.

To je ode mě pro dnešek vše. S konstatováním, že David Pastrňák vstřelil čtyři branky, čímž posunul Boston na čelo Konference se s vámi loučím a těsím se u dalších přenosů zase někdy na počtenou.

3. Brad Marchand (BOS) 0+2
Český divák si nemohl přát lepší duel. Utkání mezi Bostonem a Anaheimem se proměnilo v show Davida Pastrňáka, jenž vstřelil všechny čtyři branky svého týmu a postaral se tak o vítězství Medvědů 4:2. Kačeři nebyli o tolik horším soupeřem, ovšem s českým křídelníkem si nedokázali poradit. Třiadvacetiletý český borec si díky čtyřgólovému večeru polepšil v osobních statistikách, s deseti body se nachází na čtvrtém místě kanadského bodování celého NHL. Bruins se díky vítězství dostali před Carolinu na čelo Východní konference, Anaheim zůstává v Západní konferenci na příčce čtvrté.
59:39'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Chris Wagner – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Maxime Comtois – 2 min., hrubost).
59:39'
Tohle už si Medvědi pohlídají. Cam Fowler sice dokázal kotouč sklepnout ze vzduchu, jenže bylo to už ve středním pásmu. Čárový rozhodčí píská ofsajd.
59:05'
Rozběhla se poslední minuta třetí třetiny. Na prázdnou svatyni to zkoušel kapitán Zdeno Chára, jenž těsně minul pravou tyčku.
58:52'
Znovu to zkusil Getzlaf, jeho rána ale skončila hned na prvním bránícím hráči, jímž byl Charlie Coyle.
58:26'
Ke kotouči se pokusil probojovat Coyle, Cam Fowler si ovšem dokázal podržet kotouč a rozehrát po levém mantinelu na Rakella.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:48'
Velkou příležitost měl Getzlaf, jehož ránu těsně nad ledem dokázal Halák vytěsnit pravým betonem.
57:16'
Je to tady! Anaheim odvolal gólmana, Kačeři zkoušejí poweplay!
57:00'
SLovenský fantom zadělal alespoň na menší drama. Dá se očekávat, že kouč Eakins vyzkouší hru bez brankáře.
56:08'
Anaheim právě vstřelil branku!
Tak tohle si Halák za rámeček určitě nedá. Vyhozený kotouč zastavil holí, jenže nedokázal rozehrát. Toho využil Ritchie, který připravil pozici ADAMU HENRIQUEMU, Kanaďan snad ani nemohl minout prázdnou bránu. Asistence: Nick Ritchie.
55:42'
Buly v útočném pásmu sice ovládl Patrice Bergeron, jenže kotouč zachytil rychlík Rickard Rakell. Švéd ovšem vzápětí přišel o puk proti Carlovi.
55:06'
Z bitvy u levého mantinelu vyšli vítězné hráči Anaheimu, kteří využili početní výhody. Ze souboje vyvezl touš Michael Del Zotto.
54:43'
Elegantní otočka beka Hampuse Lindholma proti dotírajícímu Jakeu DeBruskovi. Kanaďan nedokázal soupeře připravit o černou gumu.
54:36'
To se nakonec podařilo Ondřeji Kašemu, jehož bekhendové zakončení ale fantom Bruins bez problémů vykryl. Následuje komerční přestávka.
53:52'
Hraje se dlouho bez přerušení, což více vyhovuje domácímu celku. Kačeři se marně snaží dostat do těsně blízkosti Halákovi svatyně.
53:28'
Brandon Calro nahazoval od levého mantinelu na teč, avšak žádný z jeho spoluhráčů nabídku nevyužil. Kuhlman touš ze vzduchu minul.
52:54'
Kapitán Kačerů zavezl kotouč do útočného pásma a posléze předal puk na levou stranu Silfverbergovi, jehož zakončení těsně minulo pravou tyč.
52:28'
Getzlaf našel nahrávkou o mantinel Rickarda Rakella. Švédký křídelník vypálil z pravého kruhu, Halák si mezeru mezi betony pohlídal.
51:57'
Pastrňák našel dlouhou nahrávku Marchanda, jenž si ovšem v souboji jeden na jednoho nedokázal poradit s Lindholmem.
51:27'
Zdeno Chára vypálil jednu ze svých pověstných dělovek. John Gibson tentokráte mohl tůstat v klidu, rána proletěla vysoko nad břevnem.
50:49'
Charlie McAvoy si počínal s velkým přehledem. Počkal si, až Steel dobruslí k jeho blízkosti a poté po mantinelu osvobodil Medvědy z obranné třetiny.
50:01'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby a zdá se, že i zápasu. Bruins vedou o tři branky a nevypadá to, že by měli o pohodlný náskok přijít.
49:51'
David Pastrňák až příliš dlouho váhal s touší, až o ni nakonec přišel v souboji proti Rakellovi.
49:21'
Centr třetí formace Charlie Coyle vypomohl obraně Bruins a právě on byl tím, jenž vybojoval touš proti Henriquemu.
48:55'
Halák zachytil v lapačce nahození od pravého mantinelu Hampuse Lindholma. Bude se vhazovat po Slovákově levé straně.
48:31'
Kačeři se ještě snaží, ovšem Medvědi v obranné třetině brání na jedničku. Charlie McAvoy nyní nepustil do příležitosti kapitána Getzlafa.
47:47'
Za tohto stavu dostává větší prostor i čtvrtá lajna domácích. Z otočky pálil Chris Wagner, Gibson puk vykopl pravým betonem do rohu kluziště.
47:28'
Jaroslav Halák po kontaktu s jedním z hráčů přišel o masku. Rozhodčí pochopitelně přerušili hru, neboť hrozilo nebezpečí zásahu pukem slovenského gólmana.
46:51'
Jake DeBrusk vyhodil po levém mantinelu. Cam Fowler se sice snažil puk zachytit, avšak neuspěl.
46:11'
Danton Heinen prodloužil kotouč do útočného pásma a šel střídat, Boston se už nebude tolik tlačit dopředu.
45:30'
Třiadvacetiletý český hráč je k nezastavení. Čtyři góly v jednom zápase, to se nevidí často. Navíc když se jedná o poměrně vyrovnaný zápas.
44:34'
Bruins právě vstřelili branku!
To je neskutečné! DAVID PASTRŇÁK prožívá zřejmě nejlepší večer svého života! Marchand mu nabídl puk do předbrankového prostoru, český křídelník pouze nastavil hokejku a umístil touš do odkryté brány. Asistence: Brad Marchand a Torey Krug.
44:11'
V oslabení zahrozil Rickard Rakell, jeho nahození z pravé strany ale Jaroslav halák dokázal udržet v lapačce.
43:37'
Max Comtois v útočném pásmu podržel soupeře, zbytečné dvě minuty, jež mohou definitivně rozhodnout o osudu utkání.
43:00'
Anaheim nehraje špatně, rozjetého Pastrňáka ale nedokáže udržet na uzdě.
42:20'
Čepice na led, máme tu hattrick! DAVID PASTRŇÁK táhne Medvědy k výhře! Bek Lindholm mu přokopl puk přesně na hůl, Gibson na rychou střelu českého borce reagoval pozdě.
42:12'
Hosté se nyní třikrát v krátkém časovém sledu dopustili zakázaného uvolnění. Nahrávka pořádně drhne.
41:52'
Medvědi zatlačili soka v útočném pásmu. Výsledkem bylo nahození McAvoye od modré čáry, které ve výstroji udržel John Gibson.
41:23'
Cama Fowlera presoval Danton Heninen, domácí hokejista ale nedokázal beka obrat o kotouč.
40:53'
Obránce první obranné lajny je na ledě, Anaheim početní převahu nevyužil.
40:06'
Kačeři začínají závěrečnou třetin uv početní převaze, trest McAvoye vyprší za necelou minutu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 20:59.
Po druhé třetině stále vede Boston nad Anaheimem rozdílem jednoho gólu, skóre se ale hnulo, oba celky vstřelily po jedné brance. Medvědy dostal do dvoubrankového vedení David Pastrňák, jenž může v závěrečné části zaútočit na hattrick. Kačeři ale zůstávají ve hře, svižnou ránou dokázal snížit Švéd Rickard Rakell.
40:00'
39:48'
Kačeři se ještě dokázali dostat do útočné třetiny, ovšem u pravého mantinelu vybojoval puk Zdeno Chára, jenž dlouhým obloučkem osvobodil svůj celek.
39:21'
Do úniku se snažil dostat Brad marchand, jenže chyběla mu startovací rychlost, Larsson ho bez problémů dojel.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:53'
Charlie McAvoy přehodil kotouč přes hrazení bez doteku plexiskla, jasné dvě minuty.
38:30'
Ve třetí třetině tudíž máme zaděláno na drama. Náskok činí už jen jeden jediný gól.
37:52'
Je sníženo! Překvapivé rána ze zápěstíod levého mantinelu v podání Rikarda Rakella proletěla Halákovi mezi lapačkou a betonem. Asistence: Adam Henrique a Cam Fowler.
36:45'
Domácí se snaží zklidnit hru, což se zatím daří. Kačeři nedokáží číst rozehrávku soka.
36:20'
Koribinian Holzer zachytil na modré čáry slabé nahození Carla. Lehké nahození Němce ale úplně minulo soupeřovu svatyni.
35:56'
Jaro Halák clhytá v obrovské pohodě. Při zakončení Rakella na lapačku mu sice kotouč vypadl z lapačky, rychle ho ale dokázal přikrýt a tím zažehnat hrozící nebezpečí.
35:18'
Při přečíslení tři na dva Ryan Getzlaf napříhl k pořádně dělovce, kterou Halák dokázal vytěsnit do bezpečí pravým betonem. Hostující kapitán se ještě snažil slovenského fantoma překvapit z velkého úhlu. Rovněž neúspěšně.
34:50'
Druhou početní převahu hokejisté Bruins využít nedokázali, centr první lajny Sam Steel je zpět na ledě.
34:14'
David Pastrňák útočil na hattrick! Opět pálil ze své pozice, tedy z levého kruhu, tentokráte však zasáhl obětavě padajícího Del Zotta.
33:37'
Marchand se pokusil zrychlit hru nahozením do brankoviště, kam najížděl Patrice Bergeron. Toho ovšem dokázal udržet na uzdě pozorný Cam Fowler.
33:03'
Z modré vypálil bek Brandon Carlo, načež Gibson zasáhl pravým betonem a Hampus Lindholm osvobodil Kačery vyhozením přes všechny čáry.
32:50'
Druhou přesilovou hru si zahrají domácí Medvědi. Sam Steel si jde odpočinout za držení.
32:11'
Sean Kuraly přebruslil obránce, tímpádem se nepískalo zakázené uvolnění pod dlouhém vyhození kapitána Zdena Cháry.
31:38'
Pasta znovu úřaduje, zaútoči na hattrick? Brad Marchand vystihl hrozivou rozehrávku Lindholma, v situaci dva na jednoho našel najetého DAVIDA PASTRŇÁKA, proti jehož zakončení se gólman přesouval marně. Asistence: Brad Marchand.
31:20'
Hampus Lindholm vypálil od modré pořádnou dělovku, kterou Halák vyrazil pravým betonem ani nevěděl kam. Krug pohlídal dorážejícího Henriqueho.
30:52'
Ryan Getzlaf hodně nepovedeně nahazoval na teč. Zasáhl hned prvního bránícího hráče, Marchand posléze bez problémů vyhodil.
30:23'
Sean Kuraly zahrozil v oslabení. Sám se však s kotoučem vyhnal hodně do úhlu, nebylo už kudy Johna Ginsona prostřelit.
29:49'
Jakob Silfverberg nahazoval před bránu, kde číhal na teč Ryan Getzlaf, toho ovšem dokázal pokrýt Brandon Carlo.
29:28'
Steven Kampfer zahákoval v obrovské šanci Jonese, čímž mu zabránil v zakončení. Anaheim ale bude mít výhodu třetí přesilovky.
28:49'
Na druhé straně nahodil od pravého mantinelu na svatyni soupeře Zdeno Chára. John Gibson ukryl touš ve výstroji.
28:33'
Ondřej Kaše měl velkou šanci vyrovnat, v samostatném únika ale bekhendovým blafákem na Haláka nevyzrál!
27:56'
Slovenský fantom si za brankou dobře zpracoval kotouč, nenechal se rozhodit Grantem a po mantinelu rozehrál na Marchanda.
27:23'
Zpoza brány se pokusil vytočit Kačer Carter Rowney, avšak Jaroslav Halák si místečko u levé tyčky pohlídal.
26:56'
V posledních minutách se i navzdory vyloučení Pastrňáka hraje v poměrně klidném tempu. Kromě nečekaného odrazu jsme příliš nebezpečných šancí neviděli.
26:40'
Český křídelník elitní lajny Bostonu už je na ledě, ani druhá početní převaha Anaheimu tudíž nebyla využita.
25:48'
Nečekaný odraz od mantinelu pořádně zavařil Halákovi, jenž čekal na kotouč za brankou. Domácí hokejisté naštěstí situaci uhlídali, nedovolili soupeři zakončovat do odkryté brány.
25:05'
Dlouho se Kačeři v útočné třetině neudrželi. Cam Fowler nedokázal zachytit složitou nahrávku od kolegy Rakella.
24:40'
Druhá přesilová hra pro Anaheim. David Pastrňák je trestán za podražení, podobně jako v první části spoluhráč Bergeron.
24:16'
Jake DeBrusk se pokusil překvapit Gibsona bekhendovou ránou na bližší tyč, John Gisnon na poslední chvíli přilepil beton k tyčce.
23:48'
Parádně to udělal Silfverberg, který mezi kruhy našel najetého Henriqueho, jenže s přízemní střelou neměl Halák problémy.
23:20'
Joakim Nordstrom se vydal napadat rozehrávku soupeře, ovšem nic z toho vytěžit nedokázal, neboť Lindholm soka obelstil.
22:27'
Rowney položil obránce, poté připravil výbornou palebnou pozici Grantovi, který mířil Halákovi do teploměru. Gólman si mezeru mezi rukou a betonem pohlídal.
22:15'
V situaci tři na dva Kaše předal kotouč Getzlafovi, jenž ještě hledal na levé straně Comtoise, tomu ovšem v pádu vypíchl touš Bergeron.
21:46'
Ondřej Kaše si obhodil kotouč kolem McAvoye, avšak přes beka se probojovat nedokázal, ten si ho s velkým přehledem udržel na zádech.
21:12'
Matt Grzelcyk si troufl jako poslední hráč na Ritchieho a risk vyšel. Křídelník nedokázal obránce obrat o černou gumu.
20:51'
Nahození Mansona zachytil ještě ve středním pásmu Chára. Slovák okamžitě rozjel kontr na druhou stranu, jenže Marchand se nachytal v ofsajdu.
20:05'
Ve druhé třetině pro změnu zvítězil v úvodním buly Steel, akce začíná od beka Hampuse Lindholma.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 20:04.
První třetina utkání mezi Bostonem a Anaheimem je minulostí. V TD Garden padla jediná branka, o níž se postaral David Pastrňák, český křídelník v přesilové hře vypálil z jedničky přesně do pravého horního rohu. Nepříjemnost potkala druhého českého zástupce Medvědů, David Krejčí musel v průběhu třetiny odejít do kabin a zda se vrátí do zápasu je ve hvězdách.
20:00'
19:45'
V první dvacetiminutovce se již zajímavého nestane. Poslední kontr podnikli Kačeři, jenže Kašemu skvěle vypíchl kotouč McAvoy.
19:16'
Na rozdíl od soupeře Anaheim svoji první početní převahu nevyužil. Bergeron rychle naskočil na led a okamžitě se zapojil do bránění.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:26'
Dlouho se hostující celek držel v útočné třetině, kromě nebezpečné rány Fowlera ale nic nepředvedl. Kotouč získal Marchand, jenž vyhodil po mantinelu.
18:03'
Rickard Rakell nebezpečně stínil před Halákem, čehož využil ke střele Fowler. Slovenský fantom si nakonec dokázal najít místečko k výhledu a zasáhl lapačkou.
17:16'
První přesilovou hru si zahrají i Kačeři. Patrice Bergeron viditelně vysekl Ritchiemu hokejku z rukou.
17:01'
Bergeron zpětnou přihrávkou našel Marchanda, tomu ale v klíčovou chvíli přeskočil kotouč přes hokejku.
16:45'
Nahozením ze středního pásma Adam Henrique trefil Haláka, který raději podržel puk a dal svým spoluhráčům chvíli oddechu.
16:08'
To je nepříjemné. David Krejčí v průběhu první třetiny míří do šaten, s velkou pravděpodobností kvůli zranění. Doufejme, že to nebude nic vážného.
15:28'
Fowler vystrašil Haláka, jenž nahození obrácne jen vyrazil před sebe. Nebezpečně dojížděl Kaše, zakončit ovšem nedokázal.
15:06'
Charlie McAvoy nahodil kotouč na levou stranu, kde sebral černou gumu DeBrusk. Kanaďan vyzval k souboji jeden na jednoho Fowlera, avšak neuspěl.
14:41'
PAstrňák našel před brankou volného Marchanda. Kanaďan však udělal příliš dlouhou kličku, z velkého úhlu ale už nedokázal zakončit.
14:03'
Jakob Silfverberg se ze stoje pokusil přebruslit Carla, což se mu nepovedlo. Americký bek včas zabral a byl u kotouče dříve než soupeř.
13:47'
Až ve čtrnácté minutě musel Jaro Halák řešit skutečně těžkou situaci. Ritchie se ho pokusil nachytat na přední tyči, Slovák vytasil pravé rameno.
13:07'
Křižnou ránu schoval Charlie McAvoy dobře za blokujícího útočníka. Gibson stihl zareagovat na poslední chvíli, pravým betonem vykoupl černou gumu do rohu kluziště.
12:49'
Příliš rychle vjel do útočné třetiny člen třetí lajny Danton Heinen. Charlie Coyle jedoucí s kotoučem vjel do pásma později.
12:09'
Je pochopitelné, že se Kačeři snaží uklidnit hru, neboť se jim zatím vůbec nedaří a každý útok Bostonu je velmi nebezpečný. Do obrany se vydal i Getzlaf, aby vypomohl se založením kontru.
11:36'
Kampfer byl pod velkým tlakem, přesto dokázal vyhodit tak šikovně, aby puk směřoval přímo na Gibsona. Američan měl velké problémy s rozehrávkou, nakoenc si ovšem poradil.
11:11'
Ihned po buly vypálil od modré čáry Zdeno Chára, dělovkou ale napálil obětavě blokujícího Jakoba Silfverberga.
10:52'
Rychlou pasáž hry, kdy se hrálo dlouho bez přerušení utnul až hvizd rozhodčího signalizující ofsajd. Nachytat se nechal Brad Marchand.
10:26'
John Gibson si pořádně zahrával, neboť jeho rozehrávku po mantinelu zachytil Ritchie. Křídelník třetí lajny se z úhlu snažil trefit odkrytou klec, ovšem Američan se stihl vrátit a zasáhnout lapačkou.
09:52'
Jaroslav Halák se zatím celkem nudí. Polovina třetiny je za náma a Slovák má pouze jeden úspěšný zákrok.
09:26'
Kapitán hostů Ryan Getzlaf neváhal a okamžitě po přihrávce od Kašeho pálil. Rána příklepem proletěla kus vedle levé tyče.
08:53'
Dantin Heinen uplatnil velkou rychlost, když na plné čáře přejel po levé lajně pasivně bránícího Holzera. Zpoza svatyně našel Coyla, jehož zaončení pokryl Gibson.
08:02'
Torey Krug se vydal do útoku, přejel modrou čáru a bekhendem se snažil najít v mezikruží Ritchieho. Nahrávku však vystihl Larsson.
07:47'
S velkým přehledem rozehrál bek Steven Kampfer. Nenechal se rozhodit dotírajícím Terrym a u pravého mantinelu našel Coyla.
07:12'
Po dlouhé době se do útoku vydali Kačeři. Nic z toho ale nebylo, za brnakou totiž sebral Rakellovi černou gumu Brandon Carlo.
06:42'
Chárovo nahození od modré tečoval jeden z bránících hokejistů. Naštěstí pro Gibsona kotouč proletěl těsně nad brankou.
06:30'
Třetí lajna Bostonu rozpoutala kolotoč v pásmu soupeře. Vše vyvrcholil nahozením Heinena od pravého mantinelu, které si gólman pokryl.
05:48'
A svěřenci kouče Cassidyho pokračují v tlaku. Od modré pálil Brandon Carlo, který těsně minul levou tyčku.
05:09'
Vedení Bostonu je naprosto zasloužené, domácí hokejisté jsou na ledě výrazně aktivnější, Kačeři se zatím herně hledají.
04:18'
To byla rychlovka! Bergeron rychlou nahrávkou našel DAVIDA PASTRŇÁKA, jenž z levého kruhu napřáhl z jedničky a trefil pravý horní roh, Gibson byl bez šance. Asistence: Patrice Bergeron a Torey Krug.
04:10'
Za podražení usedá na trestnou lavici obránce Del Zotto. Na ledě už je připravena elitní přesilovká lajna Medvědů.
03:49'
Bude se vylučovat, zatím probíhá výhoda. Z mezikruží pálil Heinen, avšak Gibson výborně zasáhl pravým betonem.
03:13'
Chárovi se až nadvakrát podařilo rozehrát na DeBruska. Ten si dovlil velkou parádu, když u mantinelu naznačil pohyb na jednu, ale vydal se na druhou stranu. Terryho tím úplně zmátl.
02:14'
Obrovskou chybu při rozehrávce vyrobil bek Manson. Pastrňák proti gólmanovi neuspěl, ani Bergeron následně nedokázal volný puk z těžké pozice poslat do klece!
02:03'
Na přihrávku k pravému mantinelu si chytře počkal Karson Kuhlman. Nikdo ze spoluhráčů ho ovšem nepodpořil, a tak Američan jen nahodil za Gibsonovu svatyni.
01:32'
Torey Krug zpoza vlastní brány vjel až k polovině hřiště, aby následně nahodil na gólmana Gibsona. Brankář udržel touš před dojíždějícím Krejčím.
01:06'
Jakob Silfverberg se poksuil obhodit kotouč po mantinelu kolem kapitána Cháry, ten se ale nenechal nachytat, úmysl soka vystihl.
00:49'
Špatná rozehrávka zhatila první rychlý kontr Bostonu, nahrávku McAvoye nedokázal zpracovat David Pastrňák.
00:05'
Úvodní buly ovládl Patrice Bergeron, první útok tedy patří domácím Medvědům.
00:01'

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Clifton, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Kuhlman, Krejčí (A), DeBrusk – B. Ritchie, Coyle, Heinen – Wagner, Kuraly, Nordström.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson (A), H. Lindholm, Fowler, Guhle, Holzer, Ja. Larsson – O. Kaše, Getzlaf (C), Comtois – Silfverberg (A), Henrique, Rakell – Terry, D. Shore, N. Ritchie – Rowney, D. Grant, Deslauriers.

Rozhodčí: Furlatt, Nicholson – Racicot, MacPherson.

David Pastrňák (BOS)
David Krejčí (BOS)
Ondřej Kaše (ANA)
Jaroslav Halák (BOS)
Zdeno Chára (BOS)
Anaheim Ducks

I hokejisté Anaheimu prožívají parádní začátek sezóny. Po pěti utkáních mají stejnou bilanci jako pondělní soupeř, Kačeři podlehli akorát Pittsburghu o jedinou branku. Utkání tohoto celku představují vždy napínavé střetnutí až do závěrečných minut, jen jeden zápas skončil vyšším, jak jednogólovým rozdílem. Pod novým vedením kouče Eakinse mají Kačeři co zlepšovat, loni totiž skončili až na 12. místě Západní konference.
Boston Bruins

Medvědi z Bostonu vstoupili do nového ročníku NHL ve výborné formě. Loňský vícemistr z úvodních pěti kol zvítězil hned čtyřikrát, nestačil pouze na dosud stoprocentní Colorado. Bruins mají na co navazovat, loni se kýžený cíl v podobě zisku Stanley Cupu nepovedl, letos je však nová šance. Kádr zůstal víceméně pohromadě, šance tudíž je znovu velká.
Všem hokejovým fanynkám a fanouškům přeju krásný pondělní podvečer! Vítám vás při sledování nejlepší hokejové ligy světa, u zápasu mezi Bostonem a Anaheimem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.